98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

کتاب پری نامه ودعا مطیع شدن شوهر

حضرت حناب اقاي دکتر سليماني التماس ودعا

بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- جناب حضرت اقای دکتر سلمانی رحمت الله علیه –التماس ودعا یکسری درس اخلاق بگذارید ویک  سری هم درس ها ی تاتئری- طی الارض کردید یا نه کردید دعا بفرماید که نماز ملت اول وقت باشد انشاااله . . .

مادر شوهر شما چه مدلی هستش

مادر شوهر شما چه مدلی هستش
چگونه مادر شوهر را حرص دهیم،مادر شوهر حسود،مادر شوهر پر توقع،وظایف مادر شوهر نسبت به عروس
از مادر شوهر متنفرم،مادر شوهر عزیزم تولدت مبارک،مادر شوهر چیست،مادر شما چه اخلاقی داره،مادر شوهر
مادر شوهر مهربان،مادر شوهر بد ذات،مادر شوهر،مادر شوهر و عروس،مادر شوهر عروس رو دوست داره،مادر 
در ادامه شما میتوانید متن کامل مادر شوهر شما چه مدلی هستش را از سایت اسپندش مطالعه نمایید و نظر بدید
اسپندش - دانلود رایگا . . .

70_مرگ و تولد

امروز شوهر عمم فوت کرد . مرگ شوهر عممبرام غیر قابل هضمه . یه جور هایی نمیتونم باهاش کنار بیام . چقدر مرگ به ما نزدیکه آدمی که تا چند سالت پیش بود دیگه نیس .جسمش هست اما حیات نداره .چقدر این وقته فشار روانی رومه . همش بیشترو بیشتر میشه .تولد دختر ف . و مرگ شوهر عمه .شوهر عمه دوقلوهای دختر عمه رو ندیده رلت چقدر غم انگیز خدایا خودت به ما صبر بده  . . .

نامه‌نگاری

از راه‌های ارتباطی شیعیان با امام عسکری(ع)، مکاتبه بود؛ برای نمونه می‌توان به نامه‌های ایشان به علی بن حسین بن بابویه و نامه به مردم قم و آبه(آوه) اشاره کرد. در کتاب کمال الدین آمده است ایشان اندکی قبل از شهادت، نامه‌های متعددی را به دست خود برای مدینه نوشت. شیعیان نیز در مسائل و موضوعات مختلف برای ایشان نامه می‌نوشتند و پاسخ آن را دریافت می‌کردند. . . .

نحوه صحیح رفتار با شوهر، فقط خانم ها بخوانند!!


نحوه صحیح رفتار با شوهر، فقط خانم ها بخوانند!!
  
رفتار صحیح زن با شوهر و همچنین شوهر با زن یکی از اصول اصلی زندگی شویی موفق است
 
رفتار صحیح زن با شوهر و همچنین شوهر با زنش یکی از اصول اصلی یک زندگی شویی موفق است. در این مقاله قصد داریم نحوه رفتار صحیح ن با شوهرشان را به شما بگوییم. با ما همراه شوید
ادامه مطلب . . .

آیا شوهر شما هم گوش هایش نمی شنود !!

آیا شوهر شما هم گوش هایش نمی شنود !! اصول همی موفقآیا شوهر شما هم گوش هایش نمی شنود !!آیا شوهر شما هم گوش هایش نمی شنود ؟ خدایی تا به حال چند دفعه شده شوهرتان را صدا بزنید و حضرت آقا ، انگار نه انگار، شش دنگ حواسشو داده به تلویزیون و روزنامه و بی خیال زن و فرزند . البته بقیه داستان رو بارها و بارها خودتان به چشم دیده اید ، داد زدن و جر و بحث و … . مشکل کجاست ؟ چرا آقایان اصلا به حرفهای زنشون جواب نمی دن ! مطلب زیر سعی می کند که جواب شما را به طور . . .

کدورت بین زن و شوهر

مرحوم اسماعیل دولابی(ره)می‌فرمودند:
  وارد بعضی خانه ها که می شوم و می‌بینم بین زن و شوهر ڪدورتے هست، هرگز در آن خانه نمی‌خوابم؛ چون می‌دانم رحمت خداوند از آن خانه قطع شده@banooyeab . . .

به بهانه کتاب " خُرده جنایت های زن و شوهری"

.این کتاب را من نخوانده ام . اخیرا اسمش در گوشه و کنار به چشمم می خورد و گویا نمایش نامه ای است از نویسنده ای سرشناش از کشور فرانسه که در تهران خودمان در حال حاضر روی صحنه تئاتر دارد اجرا می شود.  امشب توی گوگل سرک کشیدم و چیزهایی دریافت کردم.موضوع نمایش ، موضوع همه انسان هاست در همه ادوار تاریخی که  آیا یک زن و شوهر می توانند از اوّل عمر تا پایان عمر بدون خیانت به همدیگر زندگی سالم و بی حاشیه ای داشته باشند یا نه!البته چنین سوالی در متن نما . . .

کتاب : اسکار و خانم صورتی

اسکار پسر ده ساله‌ایه که سرطان داره و دکتر به زنده موندنش امیدی نداره. مامی صورتی پرستارشه و از اسکار خواسته تا هرروزی برای خدا نامه بنویسه. توی این‌کتاب ما نامه‌های اسکار کوچولو رو میخونیم.
جملات کتاب منو یاد شازده کوچولو مینداختن. به نظر من خیلی خیلی کتاب قشنگی بود. هرچند خب نگاه کتاب به خدا از دید مسیحیته ( تثلیث )، با اینحال قشنگ بود. 
یه اشکال دیگه هم به نظر من این بود که جملات در حد بچه‌ی ۷ ۸ ساله بودن نه ده ساله. بچه‌ی ده ساله دیگه اینج . . .

بیچاره کافکا

محبوب من . این روزها کتابی می خوانم . نامه های کافکا برای میلنااین کتاب از جمع آوری نامه های کافکا برای خانم میلنا که خود ناشری چک زبان بوده تشکیل شده حتما میدانید کافکا اعتقادی به چاپ آثار خودش نداشته و حالا این دلنوشته های کافکا فکرم را می برد به شما  چقدر با کافکای بیچاره احساس همدردی می کنم لیکن . همین کافکای بیچاره  (چیزی خود به خود خطاب می کرده ) یک درجه ای از من حال و روز بهتری داشته میلنا تمام نامه های او را پاسخ میداده اگر توانست . . .

خیابان چرینگ کراس شماره 84

اینکه گاهی دریافت عجیب و بزرگی از یک کتاب نداشته باشی و باز هم حس دوست داشتنت نسبت به آن روان باشد، چیز عجیبی نیست. من عاشق تکه های پازلم. عاشق کنجکاوی کردن و تصویرسازیِ ذهنی. مجموعه نامه هایی که راه طولانی رو طی میکنند و دوستی رو برقرار میکنند با بوی صفحات کتاب. کتابی که جمله هایی که بخواهی زیرشان خط بکشی و برای دیگران نقل قول کنی نداشت اما حس داشت.محض رضای خدا، من باید با یک کتاب فروشی شروع کنم به مکاتبه ی کاغذی. تمبر، پاکت نامه، صندوق پستی، پ . . .

حق طلاق و مهریه

در خصوص حق طلاق، وکالت زن در طلاق از شوهر است. سئوال این است که اگر زنی از شوهر وکالت برای طلاق داشته باشد اولا برای طلاق نیازی به حضور شوهر است؟ ثانیا آیا گرفتن وکیل برای گرفتن طلاق یا وکالت طلاق (حق طلاق) اجباری است؟ ثالثا آیا در طلاق با وکالت در طلاق، مهریه به زن تعلق می گیرد؟
آنچه اهمیت دارد که بدانیم اینکه بدانیم فقط وکیل دادگستری است که می تواند به وکالت از دیگری در دادگاه ها وکالت کند. از طرفی اخذ رای گواهی عدم  امکان سازش (رای طلاق تو . . .

معرفی کتاب هد هد سفید

""هدهد سفید" با هدف آگاهی بخشی در زمینه کتاب منتشر می شود. مخاطب این کتاب، نوجوانان عضو کتابخانه های عمومی، مراجعان کودک و نوجوان و دانش آموزان هستند که با مطالعه آن با ادبیات مناطق مختلف کشور، شیوه داستان نویسی و اجرای نمایشنامه در کتابخانه آشنا می شوند. داستان دنباله دار، معرفی کتاب، ترجمه داستان، نامه به نویسندگان، طنز و داستان مصور از دیگر بخش های این کتاب است. . . .

در عشق غمی نهفته هردم

درعشق غمی نهفتههردمدرغم شرری نهفتههر دمدرهرشرری نهفتهغم هماین عشق عجب حکایتی شدما را به غم تو مبتلا کردآنجا به غم تو آشنا کردبارنج فراق غم بپا کردباشعر زغم ترانه ها کردخندید به حال زارم آخرمجنون  وبه عشق مبتلا کرداز جام وفا مرا صفا داداز درد به جام ما بلا دادیکدم زعنایتی شبانهسجاده ای از من ودعا دادمن شاکر لطف حی سبحانمن خادم درگه توسلطانمن عاشق  یارم ازدل وجانجانا بکن استجابتی نوعاشق شدم وحکایتی نودرجام من ازوفا بلا ریزدرباده ما  می  ص . . .

ویرایش آشنایی با نهج البلاغه. بخش پنجم

آشنایی با بخش نامه های نهج البلاغه (نامه شناسی نهج البلاغه)
 
تعداد نامه‌ ها
موضوع نامه ها
طولانی‌ترین و کوتاه‌ترین نامه ها
مخاطب نامه ها
نامه های مشهور
ترتیب نامه ها
زمان و مکان نامه ها
 
لطفا کلیپ رو در "ادامه مطلب" ببینید و به دوستانتون هم ارسال کنید
ادامه مطلب . . .

مواردی که زن را در نصف دارایی شوهر شریک می‌کند؟

مواردی که زن را در نصف دارایی شوهر شریک می‌کند؟انتقال تا نصف دارایی شوهر، یکی از شروط مندرج در عقد نامه های رسمی ازدواج است و مربوط به انتقال بخشی از اموال و دارایی مرد به زن در صورت وقوع طلاق و طبق شرایطی است که در قانون تعیین شده است.شرط تنصیفزمانی که زن و مرد تصمیم به ازدواج می‌گیرند در واقع تصمیم دارند که در کلیه امور با هم شریک شوند. یکی از این موارد شریک شدن در مسائل مالی است که البته قوانین و ضوابط خاص خود را دارد. به این صورت که در روز ت . . .

انتشار کتاب هدهد سفید

جلد پنجم کتاب هدهد سفید که به همت کارشناسان نهاد کتابخانه های عمومی کشور منتشر شد."هدهد سفید" با هدف آگاهی بخشی در زمینه کتاب منتشر می شود. مخاطب این کتاب، نوجوانان عضو کتابخانه های عمومی، مراجعان کودک و نوجوان و دانش آموزان هستند که با مطالعه آن، با ادبیات مناطق مختلف کشور، شیوه داستان نویسی و اجرای نمایشنامه در کتابخانه ها آشنا می شوند.داستان دنباله دار، معرفی کتاب، ترجمه داستان، نامه به نویسندگان و داستان مصور، از دیگر بخش های این کتاب . . .

برگزاری برنامه نمایش نامه خوانی با عنوان"مهمان قطبی"از کتاب هدهدسفید

بسمه تعالیکتابخانه فرهنگسرای ملاصدرابا حضور 3 نفراز هنرمندان نوجوان عضو کتابخانه و جمعی از اعضای  کودک ونوجوان نمایش نامه خوانی با عنوان "مهمان قطبی"از کتاب هدهد سفید برگزار نمود .دراین نمایش نامه حاضرین با قوانین  ودستورالعمل امانت منابع مرجع آشنا شدند. . . .

نادون ترین معلم دنیا

مبارکه گریه نکن دنیا دو روزهبستنی آی بستنیقوم شوهر . درد مشترک من و شوهرم از قوم شوهر ، شوهر خواهرشوهر هستحکمت خدا رو ببین که خواهر شوهر مهربون و مظلوم ، شوهرش هی با نیش و کنایه میره رو اعصابصبح بیدار میشه میگه این پتو ها چیه پرز ول میدهناهار میاری میگه شما یخ تو خونتون پیدا نمیشه !صبح زود بیدار میشی میری براشون آش و حلیم و نون سنگک داغ میگیری غر میزنه سر و صدا کردی بیدار شدم .چه بدبختیههههه ایشون .مهم نیس هیچکی نمیخونهدلم پیتزای سرد میخواددل . . .

شوهر آهو خانم

معرفی توسط وبلاگ.این روزها
 
 
این که یک کتاب 800 صفحه ای در عرض دو یا سه روز تمام شود دوتا دلیل بیشتر ندارد: یا کتاب پرکششی ست یا توصیف های اضافه ای دارد که می توان ورق زد و از خیر آن گذشت. کتاب شوهر آهو خانم هردوی این ویژگی را داشت. هم داستان پرفراز و نشیبی بود که تا آخر خواننده را با خود همراه می کرد، هم آنقدر به شرح جزییات پرداخته بود که می شد از خواندن برخی قسمت ها صرف نظر کرد.
داستان در سال 1313 در کرمانشاه جریان دارد و جامعه شناسی بسیار خوبی از . . .

آیا وقتى زن درخواست طلاق کند مهریه به او تعلق می‌گیرد

باید توجه داشت همانطور که مهریه حق زن است طلاق نیز حق مرد است و اگر زنى بخواهد بدون دلیل مشروع و به واسطه کراهتى که از ادامه زندگى با شوهر دارد طلاق بگیرد بایستى رضایت شوهر در صرف نظر از حق طلاق را جلب کند.
به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، باید توجه داشت همانطور که مهریه حق زن است طلاق نیز حق مرد است و اگر زنى بخواهد بدون دلیل مشروع و به واسطه کراهتى که از ادامه زندگى با شوهر دارد طلاق بگیرد بایستى رضایت شوهر در صرف نظر از ح . . .

دل جویی از پدر و مادر شوهر

سلام. معمولا در بعضی ازدواج ها دلجویی از پدر و مادرِ شوهر خیلی مفیده.  ارتباط زن وشوهر با پدر و مادر و برادر و خواهرِ شوهر باید طوری باشه که بعدا در بلند مدت دچار مشکل نشوند.؛  پس:اولا توکل به خدا باید کرد.هر روز از خدا مهربان خواست که روابط (بین شما و همسرتون و  با پدر مادر ) ‌ را تنظیم کند که بسیار موثر است.- محبت به اندازه و به جا به همسر و پدر مادر همانقدر که ممکن سخت باشد، موثر است اما شیرینی خود را دارد، و حداقل اول زندگی و بعد آسان می شود ، ق . . .

رقعه ی یازدهم.

آنقدر جوابِ نامه ندادی که دیگر پشیمان شدم از نامه نوشتن،
نامه های قبلی راهم خواهم سوزاند،
به زودی،
وقتی که با خودم کنار آمدم.
خدانگهدارت
یاعلی. . . .

اندر احوالات شب چله 98

سال گذشته شب یلدا ، همه‌ی خاله ها و بچه ها و نوه ها خونه‌ی مادربزرگم دعوت بودیم و مراسم شب چله اونجا برگزار شد. از اونجایی که امسال خیلی ها باید طرف همسرهاشون رو هم راضی نگه میداشتن، پنجشنبه شب رو یک ویلا خارج از شهر رزرو کردیم و همگی دور هم جمع شدیم و تا عصر جمعه در کنار هم بودیم و خیلی خوش گذروندیم.
و اما دیشب که شب یلدای اصلی بود شوهرها و پسر خواهر شوهر منزل مادر شوهر جمع شدیم به صرف کوفته که خواهر شوهرم پخته بود و میوه و دسر که ما آم . . .

نامه ای به گذشته - ۱

علی‌رضا جان سلام!
امیدوارم حال تو، آقاجان، مامان جان و خواهری که به زودی به دنیا خواهد آمد؛ خوب خوب باشد. آری! درست شنیدی، خواهر! امیدوارم خبر خواهردار شدنمان، شیرین ترین مقدمه برای این نامه باشد. ‌‌‌‌:)
عزیزم! این اولین نامه ی من به توست و از راه دوری بدستت رسیده؛ از ورای کهکشان ثانیه ها، از آینده؛ و تنها عشق می تواند حصار قدرمند زمان را با سرعت نور، در هم بشکند و نامه ی مرا به دست تو برساند.
در این نامه، تجربه های خودم را به تو می گویم تا از . . .

پست شماره يك

داریم اماده میشیم بریم خونه عمه اینا، بعد از ظهر عمهُ شوهر عمه زنگ زدن گفتن شوهر عمه حوصلش سر رفته یه هفته هم به خاطرِ عملِ دماغش نرفته بیرون چسبِ دماغشم باز كرده میتونه حرف بزنه بریم خونشون، یعنی اول بابا میخواست بره، مامان میگفت ما دیه مزاحم نمیشیم، بعد گفت بعد شام میایم، بعد دیه قبول كرد واسه شام بریم، اره خلاصه . . .

حدود نفقه زن

حدود نفقه زنباتوجه به قانون ، نفقه زن شامل موارد زیر است :همه نیازهای متعارف و متناسب با وضعیت زن از قبیل مسکن ، البسه ، غذا ، اثاث منزل و هزینه های درمانی و درمانی و خادم در صورت عادت یا احتیاجدر مورد طلاق ، تا زمانیکه طلاق قطعی نشده ، همچنان نفقه زن بر عهده شوهر است اما اگر طلاق قطعی شد مسئولیت نفقه بر عهده شوهر نیست. مگر آنکه زن حامله باشد که در این صورت تا زمان وضع حمل ، زن حق نفقه خواهد داشت.در صورت فوت شوهر ، زن به مدت چهارماه و ده روز حق ازو . . .

اولین مهمانی مادر شوهر

 
دیشب خونه مادرشوهرم بودیم . برای اولین بار بود که با همتا می رفتیم اونجا. همتا بار اولش بود. خدا رو شکر همه چیز خوب و عالییه. مادرشوهر و خواهر شوهر مون خیلی عالیی برخورد کردند. مثل همیشه. بگو بخند کردیم و همتا یه چادر به مادرشوهر هدیه داد.
خدا رو شکر زندگی به خوبی و خوشی در جریانه . . .

نمایش نامه خوانی

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه نمایش نامه خوانی با حضور جمعی از اعضای کودک و نوجوان کتابخانه برگزار گردید. در این نمایش، نمایشنامه نامه» از جلد اول کتاب هدهد سفید که تصویر از فضای کتابخانه را به نمایش می گذارد اجرا گردید.   . . .

وکیل خانواده و اثبات سوء معاشرت و عسر و حرج زوجه

 
استاد اکبر فتح اللهی مهمان شبکه ۲ سیما 
 
تلفن دفتر نازی اباد 55082352
تلفن دفتر ولیعصر جنب پارک ساعی 88722336
در صورت فوریت روز تعطیل پذیرش داریم 
 
طلاق از طرف زوجه چه مدارکی نیاز دارد طلاق از طرف زوجه نیازمند اثبات عسر و حرج از سوی زن در دادگاه می باشد که بشرح ذیل اعلام میدارم 
 ۱. حبس بلند مدت شوهر 
۲. اعتیاد شوهر به مواد مخدر
۳. زندان شوهر که منجر به حکم زندان باشد .
۴ .اثبات سوء معاشرت شوهر 
 
 
  . . .

نحوه محاسبه مهریه بعد از فوت زوج

به غیر از مهریه وجه نقد هر نوع مهریه مثل سکه به همان قیمت روز مطالبه قابل وصول از ماترک شوهر است.حتی اگر شوهر زودتر فوت کرده باشد.اگر مهریه زن وجه رایج است(نه سکه یا اموال منقول و غیرمنقول)بر اساس شاخص» سال فوت شوهر باید مهریه را محاسبه کند.فرض کنیم زنی 2 سال پس از فوت همسرش می خواهد مهریه اش را مطالبه کند، آنچه مسلم است این دعوی باید به طرفیت ورثه متوفی که ترکه(اموال جا مانده از متوفی)را پذیرفتند ،در دادگاه طرح و اقامه شود.مثال اگر شوهر در سال . . .

نمونه هایی از طلاق های عجیب در دادگاه خانواده

انچه که طلاقها را افزایش داده جدای از مطلب زیر که طلاقهای عجیب نام دارد ولی یک نکته را نباید از یاد ببریم  که طلاق ها در ایران به دلایل مختلف افزایش یافته  که شاید یکی از دلایل آن در مطلب زیر بیابید ولی آنچه مسلم است روزنامه ها ، مجلات ، تلویزیون وحتی از طریق منبر و مجلس (خصوصا ن )همگی احترام و اطاعت گذاردن زن به شوهر را ظلم به زن می دانند.و انگار که زن گناهی نابخشودنی انجام داده  و زن را ترغیب به نافرمانی از شوهر می کنند ونتیجه ان می شود که . . .

شوهر عزیز من

 
نقد رمان شوهر عزیز من : داستان زنی پشیمان از انقلابی بودن، دیندار و ایرانی بودن!
 
نقد کتاب شوهر عزیز من
نوشته‌ ی فریبا کلهرداستان زنی که پشیمان است از انقلابی بودن، از دیندار بودن و از ایرانی بودن!
خلاصه داستان:
فریبا کلهر نویسنده کتب نوجوان، در این رمان (که برای اولین بار در حیطه‌ی جوان قلم زده است) زنی را به تصویر می‌ کشد که همراه دو دوستش در جریانات انقلاب فعالیت می‌ کنند.
این زن‌ های مسئول، مردی دارند که زن قهرمان داستان عاشق او می‌ ش . . .

اسارت

خاله زنکها پچ پچ می کردند.می خواستم بدانم که چه می گویند.اخر راز گفتگوهای رمزالودشان برملا شد.زهره گفت"بیوه فلانی با چندین فرزند شوهر کرده است."در دل گفتم"خوب کاری کرده است.شما چرا بدتان می اید."بیوه فلانی سالها خدمت شوهر و مادرشوهرش را کرد.با وجود سختی های زندگی سر فرود اورده بود.راه گریزی نداشت.پدر و مادرش وفات کرده بودند.برادرش ازدواج کرده بود و چیزی به نام خانه گرم پدری برایش وجود خارجی نداشت.ناچار لب فرو بسته بود و زندگی میکرد.شوهر و مادر . . .

پایان نامه 1

به فصل زیبای پایان نامه نزدیک شدم. یعنی رسیدم
اون نمره زیبا و قشنگی که سر درس سمینار گرفتم باعث شد از هرچی پایان نامه است زده بشم
حالا چاره ای نیست دیگه
بریم ببینیم تهش چی میشه
هر الاغی هم از راه میرسه میپرسه پایان نامه ام رو چی کار کردم
آقا جان سخته ننوشتم!
کلا من آدم کارهای سختم
انجامشون نمیدم!
انقدر عصابم خورده که به همه چیز و همه کس فحش میدم :) . . .

حكم دست دادن خانومها به مردهاي فاميل‌ چیه؟

حكم دست دادن بانوان به مردهای فامیل‌ چیست
با توجه به گستردگی روابط اجتماعی و عدم رعایت برخی آداب و رسوم بین خانواده ها متاسفانه شاهد بروز رفتارهای غیر شرعی در نحوه احوال پرسی بین فامیل های سببی و نسبی هستیم .با توجه به این مسئله لطفا بفرمایید حدود روابط مردان و ن محرم و نامحرم در فامیل چه مقدار است ؟ وحكم دست داد ن مردان فامیل با دختر عمو ،دختر دایی، دختر خاله، دختر عمه، زن دایی و خواهر زن و همچنین ن فامیل با برادر شوهر ،عموی شوهر ،پ . . .

دعای جهت سازگاری

دعای قدرتمندی جهت سازگاری زن و شوهر.
دعایی جهت ݥمطيع کردن زن و شوهر 
دعای عالی برای کسانی که مشکلات خانوادگی دارن 
هر کسی با زن یا شوهرش خودش مشکل داره این 
ݥمطلب میتونه راه نجاتی براشون باشهکاوشگران اسرار ایران باستان . . .

جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان

جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان رقابتی است میان باشگاه های کتابخوانی در شهرها و روستاهای سراسر ایران که چهارمین دوره آن در سال ۱۳۹۸ با شرایط زیر برگزار خواهد شد:
فعالیت باشگاه های کتابخوانی دایمی بوده و هر زمان از سال با شرایطی که در این شیوه نامه آمده است،علاقه­ مندان واجد شرایط می توانند با مراجعه به سایت، باشگاه خود را ثبت کنند.
باشگاه هایی که در سال های قبل ثبت شده اند، در سال ۱۳۹۸ هم رسمیت دارند و می توانند در جام باشگاه ها شرکت ک . . .

نامه ای به گذشته

سلام گلشید خانم
الان که این نامه به دستت میرسه نمیدونم چه سالی و چه روزیه، از اونجایی که من یکم دیر جنبیدم و خیلیا از این ماشین نامه رسان استفاده کردن و طفلی دیگه خیلی بهش فشار اومده و دچار مشکل شده و معلوم نیست کی نامه رو به دستت برسونه به خاطر همین منم یه نامه ی کلی نوشتم برات که هروقت به دستت رسید به دردت بخوره.
خب میخوای بدونی من کیم؟
ادامه مطلب . . .

12اذر98

شوهر ها در نیفتید .مثل بچه ی آدم آنها رو دعوت کنید و احترام بگذارید .قورباغه رو قورت بدهید .حالا میگم چرا جاری جان بر خلاف من شوهر ها در ارتباط عمیق ه خواهر شوهر نزدیکم به اکیپ خواهر ها گفته که مامان قراره بر ه خونه ی جاری جان و براش مهم نیست اون  فرش ها رو شسته  .جاری  جان  دست به دامن خواهرها شده نشون به اون نشون از صبح پنج خواهر در پنج وعده زنگ زدن خونه ی رضا بمون اون بیچاره خونه اش فرش نداره اما مادر شوهر جان خیلی جد . . .

بسته

این این فالووینگای متاهلم حالمو بهم میزنن دیگه چقدر جمله و متن عاشقانه از خودت و اون شوهر میمونت میزاری ؟؟ بسه دیگه نکبت اینترنتم رو با این شعراتون به فنا دادی اصلا مگه تو خونه نمی بینش همون جا بگو هر روز هروز دهنمون سرویس کردی کم مونده تو همین پیج بچشونم تولید کنن اصلا یعنی چی تو به جز شوهر چیز دیگه ای نداری ازش پست و استوری بزاری ؟دیگه دارم حالت تهوع میگرم . . .

خداحافظ سالار

خداحافظ سالار
زندگی نامه و خاطرات سراسر رشید اسلام شهید حاج حسین همدانی از زبان همسر او پروانه چراغ نوروزی
تاریخ مطالعه 1398/5/3
کتاب خداحافظ سالار را سه چهار روزه خواندم به راستی این زندگی نامه شهدا به ما زندگی کردن می آموزد، جورج مارتین نویسنده آمریکایی در جایی از او خواندم که گفته بود:هر کس کتاب می خواند هزاران زندگی را قبل از مرگ خود تجربه  میکند و آن کسی که کتاب نمی خواند فقط یک زندگی را تجربه می کند.
به راستی با خواندن این کتاب با حاج حسین . . .

نامه به رئیس جمهورم

با سلامپس از چهل سال زندگی در کشورم، سخنانی در ذهن داشتم که نهایتا تصمیم گرفتم برای رئیس جمهورم که بخش عمده ای از سرنوشتم در دست ایشان است، نامه ای نوشته و مطالبی را به گوش ایشان برسانم اما متأسفانه جایی را برای رساندن نامه ام به دست ایشان پیدا نکردملطفا راهنمائی بفرمائید یا اینکه اگر راهی بلدید نامه ذیل را به دست ایشان برسانید. . . .

دلنوشتها

نمی‌دونم درسته یا نه ولی آدما فقط تا وقتی که کشفت نکردن براشون جذابی، دنبال همون نقطه ی تاریک تو زندگیت هستن که کشفت کننانگار بعد اینکه کشفت کردنتیک کنار اسمت رو تو دفترشون میزننو میرن سراغ آدم بعدی؛یه وقتایی نباید حرف بزنی،نباید کاری کنی، نباید شناخته شی،تا نتونن ترکت کننهمیشه یه چیزی رو، یه حرفی رو نزده داشته باشچون تا وقتی مهمی که اسمت تیک نخورده باشه بعدش فراموش میشی فراموش . نوشته ای از N.GH . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)