98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

کداهنگ پیشوازهمراه اول زیبا رحیمی

دانلود آهنگ نکن اینجوری با دل من نشو اینجوری قاتل من

دانلود آهنگ زيبا رحيمي دوره گرد + متن اهنگ 
دانلود اهنگ عاشقانه نکن اینجوری با دل من نشو اینجوری قاتل من به نام دوره گرد با صدای زيبا رحيمي با کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
Download New Mp3 Music ziba rahimi – doregard
متن آهنگ دوره گرد زيبا رحيمي 
نکن اینجوری با دل من نشو اینجوری قاتل من
به کی دل بدم جز دل تو که تو دل میدی جز دل من
به کی دل بدم جز دل تو که تو دل میدی جز دل من
نکن از دلم من دلتو هنوز فکر من بند تو
 
چرا رد میشی از دل من
مگه بد بودم با دل تو
دیگه کی . . .

دانلود آهنگ زیبا رحیمی به نام دوره گرد

دانلود آهنگ زيبا رحيمي دوره گرد + متن اهنگ 
دانلود اهنگ عاشقانه نکن اینجوری با دل من نشو اینجوری قاتل من به نام دوره گرد با صدای زيبا رحيمي با کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
Download New Mp3 Music ziba rahimi – doregard
متن آهنگ دوره گرد زيبا رحيمي 
نکن اینجوری با دل من نشو اینجوری قاتل من
به کی دل بدم جز دل تو که تو دل میدی جز دل من
به کی دل بدم جز دل تو که تو دل میدی جز دل من
نکن از دلم من دلتو هنوز فکر من بند تو
 
چرا رد میشی از دل من
مگه . . .

تقدیروتشکر از محسن رحیمی نویسنده مشترک کتاب ها.قوچان جمله

سلام خدمت همه عزیزانی که نظرمیدن امیدوارم بتونم باهمکاری نویسنده عزیزاقای محسن رحيمي که نوشته ها حاصل تلاش شبانه روزی مادونفر بوده رامنتشروبه دست تک تک شماعزیزان برسونیم اززحمت آماده سازی کتاب ویراستاری تاکارای چاپ که توسط دوست عزیزم نویسنده خلاق وزحمت کش آقای رحيمي انجام گرفته چون من مسافرت کاری هستم نتونستم کمک کنم اینجا تنهاقادرم تشکرکنم و همچنین ازعزیزانی که نظرمیدن تشکر محمودبراتی   . . .

محسن رحیمی شاعر نویسنده ترانه سرا قوچان قوچانی

سلام خدمت هموطنان عزیز کتاب خوان به زودی در این وبلاگ نسخه کامل از کتاب جمله های نایاب ادبی رونمایی خواهد شد که حاصل تلاش اقایان براتی و رحيمي میباشد امید است که شما علاقمندان به این هنر ما را دراین راه یاری و همایت کنید با تشکر از همه شما  . . .

تبریک ازدواج _ سمیر رحیمی

تبریک ازدواج _ سمیر رحيميپایگاه اطلاع رسانی مربوطی صمیمانه ترین تبریک های خود را خدمت سمیر رحيمي فرزند مرحوم یوسف  و خانواده محترم شان ( رفیعی ) تقدیم داشته و از بارگاه پروردگار متعال برای این زوج جوان کامیابی و زندگی پایدار مسئلت دارد. . . .

ویژگی های یک مدرسه شاد از نظر من

- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدارس، از جمله دیوارها، سطح زمین، کاشت درخت و گل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه، تابلوی زيبای سر در مدرسه، دیوارهای تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف.- زيباسازی مناسب ساختمان مدارس از جمله هماهنگی کاشی و سرامیک و سنگ - رنگ آمیزی در و دیوارها، پرده های زيبا جهت کلا س ها، زيباسازی راهروهای کلا س ها، دفتر معلمان، اتاق مشاوره و.- زيباسازی و تمیز بودن نمازخانه استفاده از خوشب . . .

ویژگی های مدرسه شاد

1- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدارس، از جمله دیوارها، سطح زمین، کاشت درخت و گل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه، تابلوی زيبای سر در مدرسه، دیوارهای تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف.2- زيباسازی مناسب ساختمان مدارس از جمله هماهنگی کاشی و سرامیک و سنگ - رنگ آمیزی در و دیوارها، پرده های زيبا جهت کلا س ها، زيباسازی راهروهای کلا س ها، دفتر معلمان، اتاق مشاوره و.3- زيباسازی و تمیز بودن نمازخانه استفاده از خوش . . .

ویژگی های یک مدرسه شاد

- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدارس، از جمله دیوارها، سطح زمین، کاشت درخت و گل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه، تابلوی زيبای سر در مدرسه، دیوارهای تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف. 2- زيباسازی مناسب ساختمان مدارس از جمله هماهنگی کاشی و سرامیک و سنگ - رنگ آمیزی در و دیوارها، پرده های زيبا جهت کلا س ها، زيباسازی راهروهای کلا س ها، دفتر معلمان، اتاق مشاوره و.3- زيباسازی و تمیز بودن نمازخانه استفاده از خو . . .

ویژگی های یک مدرسه شاد

- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدارس، از جمله دیوارها، سطح زمین، کاشت درخت و گل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه، تابلوی زيبای سر در مدرسه، دیوارهای تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف.2- زيباسازی مناسب ساختمان مدارس از جمله هماهنگی کاشی و سرامیک و سنگ - رنگ آمیزی در و دیوارها، پرده های زيبا جهت کلا س ها، زيباسازی راهروهای کلا س ها، دفتر معلمان، اتاق مشاوره و.3- زيباسازی و تمیز بودن نمازخانه استفاده از خوش . . .

ویژگی های یک مدرسه شاد

1-فضاسازی و زيباسازی حیاط مدارس، از جمله دیوارها، سطح زمین، کاشت درخت و گل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه، تابلوی زيبای سر در مدرسه، دیوارهای تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف.2- زيباسازی مناسب ساختمان مدارس از جمله هماهنگی کاشی و سرامیک و سنگ - رنگ آمیزی در و دیوارها، پرده های زيبا جهت کلا س ها، زيباسازی راهروهای کلا س ها، دفتر معلمان، اتاق مشاوره و.3- زيباسازی و تمیز بودن نمازخانه استفاده از خوشب . . .

ویژگی های مدرسه شاد

1- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدارس، از جمله دیوارها، سطح زمین، کاشت درخت و گل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه، تابلوی زيبای سر در مدرسه، دیوارهای تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف. برگرفته از:lovlyschoolالباقی در ادامه مطلب. . . .

اگر خدا بخواد چیییی میشه! به نیت امام زمان (عج)

امروز اتفاق جالب دیگه ای رقم خورد.
یک آقایی با لباس بومی و محلی کشور همسایه امون افغانستان، برای انجام کارش وارد مغازه شد. کارش شامل دو مرحله بود که همه رو کامل با دقت بهشون توضیح دادم؛ مرحله اول انجام شد و در انتظار تأیید سامانه مورد نظر. 
اسم فامیلشون رحيمي بود؛ آقای رحيمي. تا مدت زمانی که تأیید سامانه انجام بشه، یکی دو ساعت تا چند روز زمان میبره پس ایشون رفتن تا یکی دوساعت دیگه بیان.
یکی دو ساعت دیگه اومدن و توی نوبت در انتظار نشستن. رسم کا . . .

محسن رحیمی قوچان دیزادیز .شاعر نویسنده ترانه سرا

سلام خدمت هموطنان عزیز .من مشتاقانه منتظر نظرات شما هستم .عزیزان ما رو حمایت کنید .خیلی مامنون میشم ازتون .من به تمام نظرات شما احترام میگذارم .با تشکر از شما محسن رحيمي هستم نویسنده شاعر ترانه سرا .یکی از مطالب کتاب جملات نایاب خطاب به گروهگ تروریستی داعش وامثال ان یا محمد ،در جامعه ات احدی حق تعرض به مردمانت را نداشت .حال شمشیرهای اخته نه برای دین میجنگند ونه غریبه اند ،انها بر فرق مردمانی فرود می ایند که ثروتمندان بیشتر انباشته کنند و بیچ . . .

چطوری موهامو پرپشت و زیبا کنم

چطور موهای خود را پرپشت و زيبا كنیم
همه خانم هایی كه به زيبایی خود اهمیت می دهند دوست دارند مو صاف و مو براق داشته باشند اما نمی دانند چگونه با ما همراه باشید تا راه هایی را به شما پیشنهاد بدهیم.
 
 داشتن موهای پرپشت و زيبا تكمیل كننده ی زيبایی است . نگران ریزش موهایتان هستید و به گفته ی خودتان برای درمان ریزش مو به هر مطب و كلینیكی سر زده اید پس چرا نتیجه نگرفته اید؟صدها سال است كه در سراسر دنیا، خانم ها با استفاده از انواع روغن ها، به پرپ . . .

محسن رحیمی نویسنده وشاعر با همکاری محمودبراتی .قوچان دیزادیز.

سلام خدمت هموطنان عزیز کتاب خوان  .عزیزان از همه شما  پوزش میطلبم به خاطر کم کاری چاپ کتاب جمله های نایاب که قرارداد کار نوشته شده و در چند روز اتی در همین وبلاگ. رونمایی خواهیم کرد  .عزیزان ما هنوز مشتاقانه منتظر نظرات خوب شما هستیم از همه شما دعوت میکنم برای رونمایی ازکتاب جمله های نایاب ما را یاری کنید عزیزان برای قیمت گذاری روی کتاب از شما نظر خواهی میشود .امید به خدا بعد از کتاب اول برای منتشر کتاب شعر و در دل تاریخ . که سرگذشت کتاب عبدل ح . . .

چطوری بدون آرايش پوستي زيباو جذاب داشته باشم

چگونه بدون آرایش پوستی زيبا داشته باشیم
اگر از آن دسته خانم هایی هستید كه از آرایش كردن خسته شده اید ، ولی برایتان مهم است كه باز هم زيبا به نظر برسید پس این مقاله آسمونی را بخوانید تا با روش های طبیعی زيباسازی اعتماد به نفس خود را حفظ كنید
 
 
۱- استراحت كافی
هر شب به مقدار كافی بخوابید. دانشمندان این مقدار را ۶-۸ ساعت هر شب توصیه می كنند.در كنار این ، به اندازه كافی آب بنوشید و از نوشیدنی های الكلی و قندی دوری كنید.چگونه آرایشی ساده و زی . . .

چه آن زيبا ، ببيند مرا ويا آن فريبا ، ببيند مرا

چه آن زيبا ، ببیند مرا ویا آن فریبا ، ببیند مرا فریبا. فریبنده ، زاد من غزل خوان به شبها ، ببیند مرا توای یار من؟ ، آغوش واکن شبی هم آرام ، درآغوش بگیرمرا غرآ . . .

داستان لباس زیبا در مسجد

لباس زيبا در مسجدنقل شده: هنگامی كه امام حسن(ع) برای نماز بر می‌خاست، بهترین لباس‌های خود را می‌پوشید.از آن حضرت پرسیدند: چرا بهترین لباس خود را می‌پوشید؟امام در پاسخ فرمودند: خداوند زيباست و زيبایی را دوست دارد، و به همین جهت، من لباس زيبا برای راز و نیاز با پروردگار می‌پوشم، و هم او فرموده است۳» كه: به هنگام رفتن به مسجد، زینت خود را برگیرید».۴»بر همین اساس، طبق روایات، استحباب دارد كه انسان در حال نماز نیكوترین لباس خود‌را بپوشد، و . . .

روش ایجاد مدرسه شاد با همکاری دبیران و دانش آموزان

1- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدارس، از جمله دیوارها، سطح زمین، کاشت درخت و گل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه، تابلوی زيبای سر در مدرسه، دیوارهای تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف.2- زيباسازی مناسب ساختمان مدارس از جمله هماهنگی کاشی و سرامیک و سنگ - رنگ آمیزی در و دیوارها، پرده های زيبا جهت کلا س ها، زيباسازی راهروهای کلا س ها، دفتر معلمان، اتاق مشاوره و.3- زيباسازی کتابخانه ها استفاده از کمدهای یکرن . . .

عوامل افزایش نشاط در مدرسه

۱- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدرسه: دیوارهای تزیین شده با نقاشی های زيبا، سطح زمین مناسب، كاشت درخت و فضای سبز، قرار دادن نیمكت های رنگی، زيبا، تابلوی زيبا در سردر مدرسه، مناسب بودن اندازه محیط مدرسه.۲- زيباسازی ساختمان مدارس: رنگ آمیزی در و پنجره و ساختمان، نصب پرده های زيبا، زيباسازی راهروها، كلاس ها و قرار دادن گلدان های گل های طبیعی و مصنوعی در راهروها، مناسب بودن اندازه كلاس ها و…۳- زيباسازی و تمیز بودن نمازخانه، كتابخانه و كارگاه: استف . . .

انفجار در کابل ؛دست کم ۱۰کشته و ۴۲زخمی غیرنظامی٬

در نتیجه یک خودروی بنب گذاری شده در حوزه نهم امنیتی شهر کابل دست کم ۱۰نفر کشته و ۴۲ نفر دیگر زخمی شده اند.گروه طالبان مسئولیت این رویداد را به عهده گرفته است.نصرت رحيمي سخنگوی وزارت داخله افغانستان این حمله ٬ تروریستی ٬خوانده و گفته که در نتیجه آن ۱۲موتر افراد غیر نظامی تخریب شده و تمام قربانیان غییر نظامی بوده اند.به گفته آقای رحيمي این انفجار حوالی ساعت۱۰صبح امروز (پنچ شنبه۱۴سنبله) در جاده عمومی مکروریان اول در نزدیکی چهار راه عبدالحق در . . .

مدرسه شاد و با روح

مدرسه موقعیتی فراهم می كند تا دانش آموزان بتوانند فارغ از دغدغه های بزرگ سالانه، زندگی را بازی و تمرین كنند و كم كم آماده شوند تا در زمین واقعی زندگی به اجرا درآورند.الف) شاداب سازی ظاهری مدرسهمحیط ظاهری و فیزیكی شاد بر شادابی و شادمانی افراد تأثیر دارد. این بخش شامل:۱- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدرسه: دیوارهای تزیین شده با نقاشی های زيبا، سطح زمین مناسب، كاشت درخت و فضای سبز، قرار دادن نیمكت های رنگی، زيبا، تابلوی زيبا در سردر مدرسه، مناسب بو . . .

کشته و زخمی شدن بیش از 21 نفر در اثری انفجار در کندز

نصرت رحيمي سخنگوی وزارت امور داخله می گوید که حوالی ساعت 3  بعد از ظهر دیروز یک انفجار درمیان واحد از نیروهای تامین امنیت شاهرا در منطقه 3 درک کندز روخ داده که دراین رویدا 6 نفرکشته و 15 نفر دیگر زخن برداشتهمسوول بهدلشت ولایت کندز به BBC  گفته که تا کنون 3 تن کشته و  12تن زخمی به بهمارستان ولایت مرکزی انتقال داده شده استشاهیدان عینی می گویند که حمله زمانی روخ داد که نیروهای امنیتی درحال غذا خوردن بودهنصرت رحيمي سخنگوی وزارت امور داخله با تائید . . .

چه زیبا میشد این دنیا

چه زيبا میشد این دنیا                اگر شاه و گدا کم بوداگر بر زخم هر قلبی                همان اندازه مرهم بودچه زيبا میشد این دنیا                اگر دستی بگیرد دستاگر قدری محبت را                 به ناف زندگانی بستچه زيبا میشد این دنیا                 کمی هم با وفا باشیمنباشد روزگاری که                 نمک بر زخم هم پاشیمچه زيبا میشد این دنیا                 نیاید اشک محرومیزمین و آسمان لرزد                 ز آه و درد مظلومیچه زيبا میشد این دنیا            . . .

عوامل ایجاد شادی در مدرسه (1)

شاداب سازی ظاهری مدرسه۱- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدرسه: دیوارهای تزیین شده با نقاشی های زيبا، سطح زمین مناسب، کاشت درخت و فضای سبز، قرار دادن نیمکت های رنگی، زيبا، تابلوی زيبا در سر در مدرسه، مناسب بودن اندازه محیط مدرسه.2- زيباسازی ساختمان مدارس: رنگ آمیزی در و پنجره و ساختمان، نصب پرده های زيبا، زيباسازی راهروها، کلاس ها و قرار دادن گلدان های گل های طبیعی و مصنوعی در راهروها، مناسب بودن اندازه کلاس ها و.3- زيباسازی و تمیز بودن نمازخانه، . . .

حملۀ انتحاری در نزدیکی یک مرکز آموزشی نظامی در کابل

نصرت رحيمي، سخنگوی وزارت امور داخله امروز (دوشنبه ۲۷ عقرب) می‌گوید که یک حمله کنندۀ انتحاری مواد انفجار همراهش را در برابر مرکز آموشی نظامی در کابل، منفجر ساخت.آقای رحيمي افزود که این حملۀ انتحاری حوالی ساعت ۷:۳۰ بامداد امروز در مربوطات حوزۀ نزدهم در نزدیک -KMTC- یا مرکز آموزشی نظامی، درمنطقۀ پلچرخی کابل، رخ داده‌است.او گفت که چهار سرباز ارتش در نتیجۀ این حملۀ انتحاری، زخم برداشته‌اند.او اضافه کرد که جزئیات بیشتر در این باره بعدأ، ارایه خ . . .

شاداب سازي ظاهري مدرسه

محیط ظاهری و فیزیكی شاد بر شادابی و شادمانی افراد تأثیر دارد. این بخش شامل:
۱- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدرسه: دیوارهای تزیین شده با نقاشی های زيبا، سطح زمین مناسب، كاشت درخت و فضای سبز، قرار دادن نیمكت های رنگی، زيبا، تابلوی زيبا در سردر مدرسه، مناسب بودن اندازه محیط مدرسه.
۲- زيباسازی ساختمان مدارس: رنگ آمیزی در و پنجره و ساختمان، نصب پرده های زيبا، زيباسازی راهروها، كلاس ها و قرار دادن گلدان های گل های طبیعی و مصنوعی در راهروها، مناسب بودن . . .

در بین کوچه های مدینه شهید شد | یوسف رحیمی

 
فاطمیه
 
در بین کوچه های مدینه شهید شدآن مادری که یک شبه مویش سپید شددر، هم زبان به شکوه گشود و  در آن غروبآتش برای فتح حریمش کلید شد در گیر و دار جزر و مد تازیانه هاباران لطف اهل مدینه شدید شدبا آتشی که شعله کشید از در بهشتآماده ی تسلی پهلو ، حدید شددستش شکست و دامن حق را رها نکردبانوی خسته بانی رازی رشید شدسیلی دست سنگی دیوار و دست بادیعنی دو گوشواره ی او ناپدید شدانداخت سایه دست کبودی به روی ماهوقتی که آفتاب خدا بی مرید شد این گونه بود عاق . . .

ماجراهای بنایی- قسمت هفتم

کار بنایی ادامه داشت و ما کمی تا قسمتی خوشحال بودیم! هم من و هم بچه ها، به شدت دوست داشتیم حالا که داریم بنایی می کنیم و زندگیمون حسابی به هم ریخته، دستشویی رو از وسط هال برداریم، اماااااا از یک طرف با مخالفت شدید کامی روبرو بودیم و از طرف دیگه با کمبود پول! فریبرز می گفت حداقل 60 تومن خرجتون می شه (با آشپزخونه) چون اگه دستشویی رو بردارید، باید کف هال و پذیرایی رو سرامیک و بعد خونه رو رنگ کنید.از دوستان راجع به کابینت ممبران نظرخواهی کردم، اکثرا . . .

خدمتگزاری جاماندگان اربعین افتخار ماست

بوسیله گفته رئیس نماینده پایتخت، تدابیر و تمهیدات انتظامی و ترافیکی برای برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم، پیش بینی شده است: افتخار ما این است که درون مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین، خادم عاشقان امام حسین(ع) هستیم و تلاش می کنیم این همایش داخل امان و آرامش طولانی برگزار شود.» حسین رحيمي» گفت: راهپیمایی عظیم اربعین داخل واقع بزرگ ترین ازدحام بشری است که اتحاد، انسجام و همدلی عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) را به جهانیان علامت . . .

ماجراهای بنایی- قسمت هفتم (دعوای کابینت ساز و پیمانکار!)

کار بنایی ادامه داشت و ما کمی تا قسمتی خوشحال بودیم! هم من و هم بچه ها، به شدت دوست داشتیم حالا که داریم بنایی می کنیم و زندگیمون حسابی به هم ریخته، دستشویی رو از وسط هال برداریم، اماااااا از یک طرف با مخالفت شدید کامی روبرو بودیم و از طرف دیگه با کمبود پول! فریبرز می گفت حداقل 60 تومن خرجتون می شه (با آشپزخونه) چون اگه دستشویی رو بردارید، باید کف هال و پذیرایی رو سرامیک و بعد خونه رو رنگ کنید.از دوستان راجع به کابینت ممبران نظرخواهی کردم، اکثرا . . .

850 متر باغ ويلاي نوساز بسيار زيبا در شهر ملارد

850 متر باغ ویلای نوساز بسیار زيبا در شهر ملارد این باغ ویلا دارای 90 متر ویلای طرح مدرن با نمای شیشه و تمام سنگ با یک اتاق خواب میباشد این باغ با محوطه سازی بسیار زيبا و نورپردازی حرفه ای و دنج محیط آرامش بخشی را برای مالک مهیا میکند امکانات این باغ ویلا :استخر روباز کاشی کاری شده با تاسیسات کامل که در مجاورت ویلا واقع شده است دارای انشعابات مصرفی آب و برق و گاز مصرفی میباشد با باغچه کاری و گلکاری و درختکاری تزیینی بسیار زيبا . . .

عوامل ایجاد شادی در مدارس

 الف) شاداب سازی ظاهری مدرسه۱- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدرسه: دیوارهای تزیین شده با نقاشی های زيبا، سطح زمین مناسب، کاشت درخت و فضای سبز، قرار دادن نیمکت های رنگی، زيبا، تابلوی زيبا در سر در مدرسه، مناسب بودن اندازه محیط مدرسه.2- زيباسازی ساختمان مدارس: رنگ آمیزی در و پنجره و ساختمان، نصب پرده های زيبا، زيباسازی راهروها، کلاس ها و قرار دادن گلدان های گل های طبیعی و مصنوعی در راهروها، مناسب بودن اندازه کلاس ها و.3- زيباسازی و تمیز بودن نمازخا . . .

.و دو پدر دیگر نیز

حسن عزیز من نیز در سوگ نشست.  دل آکنده از مهر او اکنون پرتلاطم است و مرا جز ادای یک تسلیت کاری ساخته نیستدکتر رحيمي نسب نیز همزمان به سوگ نشست. خداوند هردو عزیز از دست رفته را قرین رحمت خود سازد. . . .

مشق نگاه

 عطر پیچکهای گیسویت مراهمچنان پروانه بازی می دهدباغ سرسبز نگاهت چشم رافرصتی بر یکه تازی می دهدبیشتر در کوچه های شعر منسرکشی کن ای نگار سر کشمتا که بیتی مثل ابرویت ردیفنغز و زيبا اوّل دفتر کشمبسکه زيبا و خرامان می رویقاصدکها را پریشان می کنیمخمل شبنم به راهت گشته پهن آسمانه کار باران می کنیردّ پایت می شود مشق نگاههر نشانی از تو اوج آرزوستای همیشه سبزتر از نوبهارچشم من در جستجویت کو به تپیش کش آورده ام بس خوشگوارتحفه ای شیرین تر از دش . . .

عوامل مؤثر بر شور و نشاط دانش آموزان در مدرسه

زيباسازی ساختمان مدارس: رنگ آمیزی در و پنجره و ساختمان، نصب پرده های زيبا، زيباسازی راهروها، کلاس ها و قرار دادن گلدان های گل های طبیعی و مصنوعی در راهروها، مناسب بودن اندازه کلاس ها و.زيباسازی و تمیز بودن نمازخانه، کتابخانه و کارگاه: استفاده از خوش بو کننده ها، قفسه های زيبا، مناسب بودن محیط کتابخانه، نمازخانه و کارگاه.فضاسازی و زيباسازی حیاط مدرسه: دیوارهای تزیین شده با نقاشی های زيبا، سطح زمین مناسب، کاشت درخت و فضای سبز، قرار . . .

چگونه فرزند زیبا به دنیا آوریم؟

چگونه فرزند زيبا به دنیا آوریم؟
 خواص مواد غذایی و تغذیه
برای داشتن فرزند زيبا و با نمک چه کنیم؟
در زمان حاملگی و در 3یا 4 ماهگی به سیب قرمز سوره یوسف بخوانید و فوت کنید و به همسر خویش بخورانید تا فرزندی نیکو و زيبا نصیبتان شود.
ادامه مطلب . . .

دانلود آهنگ جدید هادی رحیمی به نام مسافر شب

دانلود آهنگ جدید و زيبا هادی رحيمي با بالاترین کیفیتDownload New Song Farsi From Hadi Rahimi Called Mosafer Shab دانلود با بهترین کیفیت + پخش انلاین پخش شده از : جم موزیک / بروزترین سایت پخش و دانلود آهنگهای ایرانی خارجی
کرمانج موزیک|دانلود آهنگ کرمانجی،موزیک کرمانجی . . .

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
صاحبان کسب و کار در هرزمینه ای ،با استفاده از دیجیتال مارکتیگ برمبنای متد وشیوه های علمی روز دنیا می توانید به توسعه کسب و کارها ، کسب جایگاه بهتر و حضور پررنگ تر در بازار نسبت به رقبا ،دریافت سهم ذهن بالاتری از مشتریان وتقویت برند با هدف گذاری و تدوین استراتژی به صورت کاملا موثر دست یافت .
قدم اول برای یافتن راه کاری قابل اعتماد جهت افزایش بازدهی اقتصادی موسسه،کسب وکار و یاا کلینییک  و مطب دریافت خدمات مشاوره کسب و . . .

ویژگی های یک مدرسه شاد

1- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدارس، از جمله دیوارها، سطح زمین، کاشت درخت و گل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه، تابلوی زيبای سر در مدرسه، دیوارهای تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف. 2- زيباسازی مناسب ساختمان مدارس از جمله هماهنگی کاشی و سرامیک و سنگ - رنگ آمیزی در و دیوارها، پرده های زيبا جهت کلا س ها، زيباسازی راهروهای کلا س ها، دفتر معلمان، اتاق مشاوره و.3- زيباسازی و تمیز بودن نمازخانه استفاده از خو . . .

تصميم شوراي عالي ارتش

ساعت 10 بامداد روز 22 بهمن شورای فرماندهان نیروهای مسلح در ستاد مشترک تشکیل گردید. نظامیان حاضر در جلسه عبارت بودند از: عباس قره‌باغی، جعفر شفقت، حسین فردوست، هوشنگ حاتم، ناصر مقدم، عبدالعلی نجیمی، احمدعلی محققی، عبدالعلی بدره‌ای، امیرحسین ربیعی، کمال حبیب‌اللهی، عبدالمجید معصومی، جعفر صانعی، اسدالله محسن زاده، حسین جهانبانی، محمد کاظمی، خلیل بخشی آذر، علی محمد خواجه نوری، پرویز امینی افشار، امیر فرهنگ خلعتبری، محمد فرزام، ج . . .

شاداب سازی ظاهری در مدارس

1:فضا سازی و زيبا سازی حیاط مدارس از جمله دیوار ها،سطح زمین،تابلوی زيبای سردر مدرسه،نماسازهای مختلف2:زيبا سازی مناسب ساختمان مدارس ازجمله هماهنگی کاشی و سرامیک و سنگ،رنگ آمیزی در و دیوارها3:زيبا سازی و تمیز بودن نمازخانه استفاده از خوشبو کننده ها ، استفاده از نوشته ها،و خطاطی های زيبا و استفاده از گلدان های زيبا4:زيبا سازی راهرو ها و ورودی ها،استقاده از گلدان های گل طبیعی و مصنوعی5:تمیزی توالت ها و تهویه هوا . . .

غرغرهای نیمه‌شبی.

نشسته‌ام روی تخت خوابگاه و حس یک بیابان بی‌آب و علف را دارم! انگار در چشم‌ها و لب‌ها و بینی‌ام آتش زبانه می‌کشد. انگار یکی یک سرنگ وصل کرده به من و تا آخرین قطرهٔ آب بدنم را از جانم کشیده بیرون. اصلا من دلم می‌خواهد ترک تحصیل کنم و برگردم خانه! مرا چه به آب و هوای خشک و دود  و دم؟ من الان باید کنار دریا باشم و میان موج‌های پریشانش برقصم، باید در جنگل‌ها بدوم در امتداد رودخانه، باید گوش‌جانم را بسپارم به نوای زيبای گاوبانگی مرال‌ها در پایی . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)