98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

کد آوای انتظار با صدای زیبا رحیمی به نام دوره گرد

دانلود آهنگ نکن اینجوری با دل من نشو اینجوری قاتل من

دانلود آهنگ زیبا رحيمي دوره گرد + متن اهنگ 
دانلود اهنگ عاشقانه نکن اینجوری با دل من نشو اینجوری قاتل من به نام دوره گرد با صداي زیبا رحيمي با کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
Download New Mp3 Music ziba rahimi – doregard
متن آهنگ دوره گرد زیبا رحيمي 
نکن اینجوری با دل من نشو اینجوری قاتل من
به کی دل بدم جز دل تو که تو دل میدی جز دل من
به کی دل بدم جز دل تو که تو دل میدی جز دل من
نکن از دلم من دلتو هنوز فکر من بند تو
 
چرا رد میشی از دل من
مگه بد بودم با دل تو
دیگه کی . . .

دانلود آهنگ زیبا رحیمی به نام دوره گرد

دانلود آهنگ زیبا رحيمي دوره گرد + متن اهنگ 
دانلود اهنگ عاشقانه نکن اینجوری با دل من نشو اینجوری قاتل من به نام دوره گرد با صداي زیبا رحيمي با کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
Download New Mp3 Music ziba rahimi – doregard
متن آهنگ دوره گرد زیبا رحيمي 
نکن اینجوری با دل من نشو اینجوری قاتل من
به کی دل بدم جز دل تو که تو دل میدی جز دل من
به کی دل بدم جز دل تو که تو دل میدی جز دل من
نکن از دلم من دلتو هنوز فکر من بند تو
 
چرا رد میشی از دل من
مگه . . .

دوره انتظار بیمه تکمیلی

 
دوره انتظار مدت زمانی است که شرکت بیمه تعهدی در مقابل بیمه‌گزار ندارد. یعنی از زمانی که بیمه تکمیلی صادر می‌شود تا روزی که پوشش‌های بیمه فعال می‌شوند یک وقفه‌ای چند ماهه وجود دارد. این دوره در بیمه تکمیلی انفرادی قابل حذف نیست. دوره انتظار پوشش زایمان در بیمه سامان 9 ماه، در بیمه SOS و تعاون یک سال است. خدمات پاراکلینیکی هم در طرح خانواده SOS دارای دوره انتظار سه ماهه است.
بیمه درمان تکمیلی انفرادی . . .

نغمه ي دل .

  صداي برخورد باران با زلال دیر آشنایش فریاد آبشار بر صخره های نشسته به انتظار .نجوای دلکش نسیم در دل شالیزارهای رهیده از خود.آواي بی قرار دریای پر راز، بر دل غروب نشسته بر ساحل .صداي زار قناری خسته در قفس بر میله های تنیده بر هم .و چشم های پر . کبوتر افتاده در دام .زبان دل در خواندن نغمه های جان .قیچی تردید می زنیم . بالهای اندیشه را به جبر زمان کوتاه می کنیم .بر چشمان . افکار جاری روزگار می نهیم .قلم بر بی قراری واژه ها می شکند . . .

انتظار

عمر من غرق است در یک انتظار
ماندنم در انتظار
رفتنم در انتظار
بودنم در انتظار
احتضار آمد وفای عهد کرد
انتظار هرگز نمی آید به سر. . . .

مادر من از من انتظار داره ،یه آشپز حرفه ای باشم ،وقتی غذا درست میکنم پیازای سرخ شده نسوزن ،انتظار داره مث یه دختر کدبانو مهمونداری رو بلد باشم و حتی وقتی مهمون میاد هیچ سوتی ندم.انتظار داره ،خیاطی ،بافتنی ،عکاسی،و حتی بازیگری رو بلد باشم ،انتظار داره یه دختر ژولیده نباشم ،انتظار داره روز به روز رشد کنم!بابای من انتظار داره هیچ وقت آرایش نکنم ،انتظار داره وقتی حرف از عشق میشه لبخند نزنم و به کسی فکر نکنم ،انتظار داره همه حرفاشو تایید کنم و ب . . .

گوشی

گوشیمو بهم پس دادن دارم دوره زجر گوش داری رو هم میکشم دوره انتظار الکی رو دوره بدبختی دوباره . اینم تموم میشه ته تهش میشه صبح تا شب شب تا صبح انلاین بودن ولی تموم میشه تموم میشه و من خلاص میشه مثل داشتن اینستاگرام داشتن گوشی هم کم کم تموم میشه و من اندک اندک به زندگی عادیم برمیگردم . سخته ولی نه غیر ممکن . . . .

دوره آموزشی دوره امر به معروف

دوره آموزشی دوره امر به معروف و نهی از منکر با همکاری کانون بسیج فرهنگیان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سیرم با شرایط زیر برگزار می گردد:1- نام دوره :دوره امر به معروف و نهی از منکر2- کد دوره : 925037323- ساعت دوره : 6 ساعت4- نوع دوره :حضوری5- ویژگی دوره : تخصصی6- فراگیران : اعضای کانون بسیج فرهنگیان7- تاریخ برگزاری دوره : 1398/08/308- ساعت :   8 الی 139- مکان برگزاری دوره : دبیرستان نیرومند . . .

بکاریم که فرزندانمون بخورن (دوره طلا)

داشتم به خودم می‌گفتم عه عه. دوره طلا هم تموم شدا. حداقل تا مرحله ۳ دیگه کاری با کمیته المپیاد نخواهم داشت! بعد گفتم که واقعن دوره طلا کیفیتش از اون چیزی که انتظار داشتم کم‌تر شد! بعد همین جوری فکرام ادامه پیدا کردن، گفتم یه جایی بنویسمشون!
به هر حال! این نوشته خیلی پوینتی نداره که بخواید بخونیدش. حتّی نمی‌دونم که چرا دارم می‌نویسمش و چرا دارم این جا می‌نویسمش! D:
بگذریم!
ادامه مطلب . . .

√ 679

صبر کردیم و صبر کردیم. همه مان. آیا دکتر نمی‌دانست که یکی از چیزهایی که آدم را دیوانه می‌کند همین انتظار کشیدن است ؟ مردم تمام عمرشان انتظار می‌کشیدند. انتظار می‌کشیدند که زندگی کنن، انتظار می‌کشیند که بمیرند!#بوکوفسکی . . .

انتظار

به انتظار که می‌نشینمدر گلوی بُغض گیر می‌کنمتا از نووارثِ اوهامِ کج خیالی شوم کهکمر به قتلِ آرامشِ نگاهم بسته‌اند.به انتظار که می‌نشینم،نم کشیدۀ عبور اشکی می‌شوم کهاز بسترِ نبودنت طُغیان کرده استتا پیش‌بینی کنم خودم رادر مبادای علف‌هایی کهروی فردای تنهایی‌ام سبز می‌شوندتو کماکان دیر می‌کنی ومن هنوز پایم رااز انتظار آن طرف نمی‌گذارمتنها کمی با خیالت درد دل می‌کنم تاحسابِ سرانگشتیِ دلتنگی از دستم در برودهنوز به انتظار نش . . .

دوره، کارگاه، همایش

سلام علیکم
کانون فرهنگی و تبلیغی ندای عصر با افتخار آمادگی دارد در موضوعات زیر دوره ، کارگاه و همایش علمی برگزار نماید:
 
1- دوره آشنایی با نهج البلاغه
2- دوره کامل آموزش روش پژوهش
3- دوره اموزشی مقاله نویسی
4- سبک زندگی اسلامی
5- ارتباط مؤثر
6- کارگاه پیش از اردواج
7- صمیمیت افزایی زوجین
8- دوره اعقاید اسلامی
9- دوره اصول فقه
10 دوره فقه اسلامی
11- دوره فلسفه اسلامی
12- سبک زندگی حضرت زهرا سلام الله
13- مدیریت اسلامی و
جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست . . .

کامل ترین کد آهنگ آوای انتظار امام رضا علیه السلام

کامل ترین کد آهنگ آواي انتظار امام رضا علیه السلام
برای فعال سازی کد انتخابی را به 8989 از خط های همراه اول ارسال کنید.
90671  گره زدم دلم را - گروه سرود
90672 علی علی موسی الرضا - گروه سرود
90673  ضامن آهو - گروه سرود
90674  صلوات خاصه امام رضا علیه السلام - مرحوم انصاریان
90675  آمده ام آمده ام ای - استاد کریمخانی
90676   ای حرمت - استاد کریمخانی
90677  یا علی موسی الرضا - گروه سرود
90678  رضا رضا - گروه سرود
90699  آمده ام بر درگهت - علی فانی . . .

انتظار انتظار و انتظار

شاید یکی از سخت ترین کارهای دنیا انتظار هست،من خودم در انتظار ها خیلی صبور نیستم ولی نباید تو زندگی انتظار ها آدم رو نا امید یا از پا در بیارنباید شروع کنی کارهای دیگه انجام دادن و موضوع انتظار فکر نکنی.الان تقریبا 20 روز شده که درخواست برای CAQ دادم و اداره مهاجرت کبک قرار مثلا تو 20 روز کاری این درخواست بررسی کنه، با اینکه برای این درخواست مدارک زیاد نمیگیره و بیشتر یک فرم ساده هست نمیدونم چرا انقدر طول میکشه بررسی کنن.تازه جواب CAQ که بیاد میر . . .

باران

در خیابان عابران به زردی برگها ریشخند می زنندمن از کنارشان رد می شومکبوترانی می بینم حامل واژه بارانخسته از راه به روی شاخه درختان می نشینندمن واژه را از کبوتران می گیرمکسی اما صداي باران را نمی شنودابرهایی در انتظار پاسختو بر روی نیمکتی آواي غمناک زمین را گوش میدهیمن واژه باران را به دستانت می دهمتو باران را در گوش قاصدکی زمزمه میکنیو ابرها گونه هایت را خیس می کنند من زیر باران برگ های زرد را جمع می کنم مهدی شهریاری . . .

یا أَيُّهَا الَّذینَ آمَنُوا إِذا ناجَيْتُمُ الرَّسُولَ فَقَدِّمُوا بَيْنَ يَدَيْ نَجْواكُمْ صَدَقَه

ما هم دانسته و ندانسته، بی‌هیچ اهتمام جدّی و قصدی برای مجاهدت، ولو با مال، در مسیر انتظار و آمادگی برای استقبال از امام منتظَر، به کار و بار خویش مشغول شده و به عبث، چشم انتظار معجزه نشسته‌ایم.موضوع گشایش دروازه‌های شهر ستمکاران در دوره حیات حضرت موسی(ع) معطّل ماند، سرگردانی چهل ساله بنی‌اسرائیل در میان صحرا اتّفاق افتاد و آن رسول مکرّم از دنیا رفت؛ در تنهایی و غربت تمام. . . . .

دوره آموزشی نیروهای حق التدریس

 دوره آموزشی  نیروهای حق التدریس و نهضت سوادآموزی  جذب شده در مهرماه 1398 با همکاری گروه های درسی وکارشناسی آموزش ابتدایی با شرایط زیر برگزار می گردد:
1- نام دوره  ها : الف - بررسی و تحلیل محتوای کتاب درسی  ب - مهارت های بدو خدمت معلمان
2- کد دوره ها : 1 - 91400469 2 -91402409  
3- ساعت دوره ها  : الف:32 ساعت ب: 54 ساعت
4- نوع دوره :حضوری
5- ویژگی دوره : تخصصی
6- فراگیران : نیروهای حق التدریس و نهضت سوادآموزی  جذب شده در مهرماه 1398
7- تاریخ شروع دوره ها :
الف:دوره شماره1: 1398 . . .

دارچین

بوی سوخته ی دارچین دماغم را سوزاند و من در حالی که داشتم در خواب و بیداری به فرزندم شیر می دادم از خواب ÷ریدم و سریع به سراغ گاز رفتم و دیدم بازهم گاز روشن خوابم برده بود آنهم چه خوابی .صداي ماشین بوق مینی بوس چرخ گاری دستی دوره گرد و ایستادن مینی بوس را می شنومدر بالکن می نویسم ودرذهم راه می روم و می گذرم از تمام ناخوشی های این روزها و روبروی خوشی هایم توقف می کنم و با لذتی چند برابر آنان را مرور می کنم تا برای خود شادی بسازم الحق که این روزها خ . . .

صداي دريا

زیباترین صدا ها را می توان در نزدیکی دریا شنید. خوش به حال آنان که در نزدیکی دریاها زندگی میکنند و می توانند هر روز به کنار آن روند و صداي آن را از نزدیک گوش دهند. صدايی که از دریا برمیخیزد به خیلی شنیدنی است و می توان با آن لذت برد. صداي زیبای امواج آب که به صخره ها میزنند یا بر روی ساحل شناور می شوند. صداي دلنشین پرندگان دریایی. واقعا زیباست.انواع صداهای دریااز نزدیکی دریا صداهای فراوانی شنیده می شوند که به نظر من خیلیهاشون زیبا هستند. صداهایی . . .

میانسالی

من از تو بی خبرم؛
این همه انتظار آورده من است برای تو
یا تو برای من؟
تو از من بی خبری؛
این همه پیر شدن را من بیشتر رفته ام
یا تو.
ما از انتظار بی خبریم؛
انتظار فعل است یا زمان؟
با ما می گذرد
با ما می ماند
هرچند برای کسی مهم نیست
اما با ما خواهد مرد؟ . . .

تاریخ ایران (46)

فرهـنگهای فـلات مرکزیفرهـنگهای شمال غربی ایرانتپه سیلكتپه جنوبی " سیلك " با مساحتی بیش از دو هكتار در سه كیلومتری جنوب شرقی شهر كاشان معرف دوره های سوم و چهارم سیلك است. اگر چه از لحاظ فرهنگی دوره سوم سیلك ادامه دوره دوم در تپه شمالی است، اما پیشرفتهای چشمگیری كه در امور فنی نصیبصعنعتگران ساكن آن شد، این دوره را از دوره های پیشین و بعدی، یعنی دوره های دوم و چهارم به گونه ای بر جسته جدا و متمایز می سازد. . . .

کسی که به اندازه ی کافی انتظار کشیده است

کسی که به اندازه ی کافی انتظار کشیده استتا ابد انتظار می کشد. و ساعتی فرا می رسد کهدیگر هیچ اتفاقی نمی تواند بیفتد و دیگر هیچ کسنمی تواند بیاید و همه چیز به آخر رسیده استبجز انتظار که بیهوده از خود آگاه است.شاید او به این حال رسیده بود.
+
ساموئل بکت . . .

انتظار و انتظار و .

مُدام غلت میزنیم. از این پهلو به آن پهلو، خودمان را قانع میکنیم که بخوابیم؛ به خودمان قول میدهیم که این اخرین بار است که صفحه ی گوشی را روشن ‌میکنیم؛ اما به کسری از ثانیه فراموشش میکنیم و دوباره همان آش و همان کاسه! چقدر گم کرده دارد این نسلِ انتظار.  یادمان باشد اگر روزی فرزندمان از دلتنگی گفت به آرامی بگوییم : "درکت میکنم من این موها را در انتظار سفید کرده ام"   #سحر_رستگار . . .

تاریخ ایران (43)

پـارینه سنگی مـیـانهشواهد مربوط به دوره پارینه سنگی میانه در ایران بهتر از دوره قبلی است. آثار این دوره از نقاط مختلف ایران به دست آمده است. از نظر قدمت، این دوره در محدوده ای از تاریخ واقع شده است كه آنجا آزمایشات كربن 14 برای تعیین قدمت آثار ممكن است. از این رو، می توان اطلاعات دقیقتری از وضعیت فرهنگی این دوره فراهم كرد. به نظر می رسد كه این دوره فرهنگی در ایران از حدود یكصد هزار سال تا هشتادهزار سال پیش آغاز شده است. . . .

تو کیستی؟

یکی از بودن دل شاد است و دیگری در انتظار به دست آوردن. من آن پسر بچه ای هستم که هنوز منتظر است تا بشنود کلاغ قصه ها به خانه رسید یا خیر. در جای ایستاده ام که هیچ چیز نیست حتی آینه و در حالی که به تاریکی خیره شده ام به اعماق این فکر فرو رفته ام، من انتظار چه چیزی را می کشم؟!
- باید عرض کنم هیچ چیز!
+ هیچ چیز؟
- آره
+ امیدوارم همه چی بهتر شود. 
- وقتی تاریکی میاد دیگر در انتظار شب نیستی!
+ اما! نوشته هات میگن در انتظار من هستی.
- تو، تو کیستی؟
+ من! نمی دون . . .

جدول زمان بندی دوره ضمن خدمت ارزشیابی آموزشی

جدول زمان‌بندی دوره ی ضمن خدمت :
ارزشیابی‌ آموزشی
کد دوره: 91400713مدت دوره: 24 ساعتهزینه دوره: رایگانشروع دوره: 28 آذر 98نمره قبولی: 12 از 20
مجری دوره: سامانه رایادرس
ادامه مطلب . . .

منتظر یا محتضر؟؟؟

نامه ای ازمردگان به امام!!!!.
به گمانم کوفیان
در احتضار ِِ امامِ برحق بودند 
نه انتظار.!
انتظار ما برمهدیِ زهرا چگونه است؟؟؟!
احتضار است یا انتظار؟؟؟؟
محتضر نمیخواهد امام; منتظرِِحقیقی لازم است. . . .

دلنوشته انتظاری شیرین با طوقی

طوقی با چشمهای شیرینش نگاه می کند , پر می زند و روی شاخه سبز درختی می نشیند .
درگلستان , آدمی تنهاست . ماه می تابد ,انتظار می کشد . انتظار . انتظار .
انگار جامی از ناکامی نوشیده است اما هنوز امید دارد . که یارش می آید .
منتظر است . منتظر.سایت رسمی الهه فاخته . . .

معرفی یه دوره خوب و کاربردی

سلام
الان چند روزه که دارم یه دوره آموزشی پایتون برای پردازش زبان طبیعی را مطالعه می کنم.
این دوره از لیندا هست و لازم نیست بگم که چقدر خوبه.
البته بگم هدف این دوره آموزش خیلی دقیق و 0 تا 100 پردازش زبان نیست.
بلکه در این دوره سعی شده تا مقدمه ای هم از یادگیری ماشین گفته بشه.
من خیلی از این دوره استفاده کردم. مدرس دوره آقای Derek Jodamski هم بیان خیلی خوبی داره.
این دوره را میتونید از سایت زیر دانلود کنید.
 
Download NLP with Python for Machine Learning Essential Training . . .

شعر در مورد انتظار

شعر در مورد انتظار
در این مطلب از سایت جسارت سعی کرده ایم حدود 100 شعر از اشعار زیبا را در مورد انتظار برای شما تهیه نماییم.برای دیدن این اشعار به ادامه مطلب مراجعه نمایید
تو را در باد گم کرد و به انتظار نشست
و نمی دانست مسافران باد را بازگشتی نیست
شعر در مورد انتظار
نیستی و نمیدانی در انتظارِ تو کاسه ی صبر که هیچ !
صبر کاسه هم لبریز شده !
شعر در مورد انتظار یار
 هر شب که انتظارت را می برم به روز
شرمنده ام که بی تو نفس میکشم هنوز
شعر در مورد انتظار . . .

دریافت کد و فعال سازی دوره ضمن خدمت

با سلام و عرض ادب و احترام به اطلاع کلیه سرگروههای شهرستانهای استان گلستان می رساند جهت فعال سازی کد و دوره ضمن خدمت تا تاریخ دوازدهم اردیبهشت به کارشناسان ضمن خدمت شهرستان خود مراجعه نمایند و پس از انجام مراحل کد دوره و عنوان آن دوره را پیامک کنند . . . .

دلوین بابایی

پس از چهل سال انتظار خودم و نه ماه تحمل و انتظار مادرش .آلن نه نه نود هشت ساعت نه و چهل دقیقه شب شنبه دارم توی ماشین توی حیاط بیمارستان انتظار میکشم.که دخترم امیدم نفسم دلوینم به سلامت به دنیا بیادغروبی برای معاینه رفته بودیم دو هفته ای به موعد زایمان که قبلا حدس زده بودن و کامل شدن مانده بود .ولی امروز دکترش گفت باید یا سزارین بکنی یا طبیعی به دنیا بیاد چون نفس نی نی کم شده .امیدوارم هردو سلامت باشن همسرم منم لحظه لحظه به یادتم باهات درد می . . .

متن دلتنگی و تنهایی عاشقانه و رمانتیک را برای عزیزانی که در تنهایی به سر می برند

نمایندگی پیامک صوتی
 
******

آدم باید یه " تو " داشته باشه
که هر وقت
از همه چی خسته و ناامید بود بهش بگه :
مهم اینه که تو هستی
بیخیالِ دنیا.

پیامک صوتی
 
 
 
******

برای تسخیر چشمان مرد
زیبا بودنتان کافیست
اما از پس قلب و دستانش
تنها یک زن عاقل و مهربان برمی آید
اگر مردتان را تمام و کمال میخواهید
تلاش کنید تا همیشه
آراسته و زیبا و عاقل و مهربان باشید
تبلیغات صوتی
 
******

انتظار
زیباترین نقاشی دنیاست
وقتی حاصل تصویرش
تو باشی
ارسال پیامک صوتی
 
 
******

ف . . .

متن دلتنگی و تنهایی عاشقانه و رمانتیک را برای عزیزانی که در تنهایی به سر می برند

نمایندگی پیامک صوتی
 
******

آدم باید یه " تو " داشته باشه
که هر وقت
از همه چی خسته و ناامید بود بهش بگه :
مهم اینه که تو هستی
بیخیالِ دنیا.

پیامک صوتی
 
 
 
******

برای تسخیر چشمان مرد
زیبا بودنتان کافیست
اما از پس قلب و دستانش
تنها یک زن عاقل و مهربان برمی آید
اگر مردتان را تمام و کمال میخواهید
تلاش کنید تا همیشه
آراسته و زیبا و عاقل و مهربان باشید
تبلیغات صوتی
 
******

انتظار
زیباترین نقاشی دنیاست
وقتی حاصل تصویرش
تو باشی
ارسال پیامک صوتی
 
 
******

ف . . .

اشک عشق

 ز دشت کربلا هر شب نوای گریه می آیدتو گویی حضرت زینب برای گریه می آیدفغان کاروان شام،پر کرد آسمانها راحزین آواي جانسوزی سوای گریه می آیدقدم در وادی دشت بلا هر کس که بگذارداگر دلسنگ هم باشد،هوای گریه می آیدچه با آل علی کردند آن قوم ستم پیشهکه بانگ ناله و شیون به جای گریه می آیدبمیرم بر سر و دستی که شد شرمنده ی طفلانهنوز از مشک صد پاره صداي گریه می آیدبه اشک عشق می باید دل خود را جلا دادنبه کوی حق چو رو کردی، صفای گریه می آیدز اهل بیت پیغمبر مک . . .

دوره ضمن خدمت

دوره ضمن خدمت گروه کار وفناوری در مکان هنرستان صنایع شیمیایی برگزار گردید. در این دوره آموزشی نرم افزار brics cad و نرم افزارهای پودمان شهروند الکترونیک پایه هشتم تدریس شد. . . .

راز دل با تو چه گویم که تو خود راز دلی

یا صاحبَ کلّ نجوا
 
ناتانائیل! با تو از انتظار سخن خواهم گفت
من دشت را به هنگام تابستان دیده ام که انتظار می‌کشید،
انتظار اندکی باران.
ناتانائیل! ای کاش هیچ انتظاری در وجودت
حتی رنگ هوس هم به خود نگیرد
بلکه تنها آمادگی برای پذیرش باشد
ادامه مطلب . . .

دوره شبکه و طراحي سايت با تخفيف يلدايي

  تخفیف کلیه دوره های شبکه و طراحی وب آموزشگاه هیواشبکه از روز دانشجو تا شب یلداتخفیف ویژه ی 20 درصدی برای دوره های حضوری شبکه و طراحی وبلیست دوره های برگزاری در هیوا :دوره نتورک پلاسدوره MCSA 2016دوره مجازی سازی با ESX 6.5دوره پیکربندی سرور HPدوره طراحی سایت با وردپرسدوره سئو و بهینه سازی سایتجهت ثبت نام و مشاوره با ما در تماس باشید :تلفن : 013-33241269013-33260041تلگرام و سروش : 09114545193کانال :hivashabake@www.hivanetwork.comآدرس : رشت - خیابان بیستون - سه راه معلم - جنب ب . . .

روان شناسی برخورد با جوانان و نوجوانان

پایان دوران کودکی، آغاز دوره جدیدی است که هر انسانی باید آن را سپری کند. به اعتقاد کارشناسان و روان شناسان، این دوره که موسوم به دوران نوجوانی است، حادترین، حساس ترین و بحرانی ترین دوران زندگی هر انسانی است که لاجرم باید از این گردباد شدید عبور کند. این گردباد چنان همه وجود نوجوان را دست خوش تغییر می کند که او را دچار بحران هویت، تحیر و سرگشتگی می کند. چنین فردی با ورود به این مرحله هرگز آرام ندارد، همواره در حال جنب وجوش و التهاب است. بر موجی . . .

علائم بارداری چیست؟

اگر شما می خواهید مطمئن شوید که اگر شما باردار هستید ، شما نیاز به پایین به داروخانه برای یک کیت تست (و یا آنلاین سر اگر می خواهید به کمی بیشتر با احتیاط). اما اگر شما می دانید چه به نگاه کردن ، شما ممکن است قادر به بلند کردن بر روی برخی از علائم اولیه است که شما به زودی می شود برای دو خوردن.
 
اجازه دهید که شما را از طریق 10 علائم شایع حاملگی در اوایل راهنمای.
 
1. اواخر دوره: چند روز باید به شما صبر کنید ؟
بسیاری از نشانه های اولیه بارداری بس . . .

آغاز ثبتنام چهارمین دوره مجازی مکالمه عربی

به حول و قوه الهی پس از برگزاری سه دوره موفق مجازی و پنج دوره حضوری و خصوصی در شهرهای مختلف؛ و اندوختن تجارب راهگشا و استفاده از پیشنهادات زبان آموزان شرکت کننده، افتخار داریم تا چهارمین دوره مجازی آفلاین را در سال 1398 برگزار نماییم.
ادامه مطلب . . .

313- میدان انتظار !

بسم الله الرحمن الرحیم./
امروز توی تلویزیون دیدم میدان ِ انتظار رو ! میدون ِ وسط شهر بود . یه لحظه از ذهنم گذشت کل این دنیا ، میدان ِ انتظار ِ . بی اونکه منتظرش باشیم . همه ی ما منتظر درست شدن اوضاع و اوکی شدن وضع معیشت و اقتصاد و صلح جهان و حل همه ی مشکلاتیم ، بی اونکه حلال اصلی مشکلات رو بشناسیم و برای اومدنش کاری کنیم . حتی دریغ از یه دعای خالصانه :)
+ اللهم عجل لولیک الفرج
+ شماره ی پست :)) . . .

مبل اتاق انتظار برای فروش

مبل اتاق انتظار برای فروش
مبل اتاق انتظار برای فروشمدل 960لطفا پیام ندید و حتما تماس بگیرید تا برای گرفتن پاسخ سوالاتتون مستقیم به اپراتور شرکت وصل بشید.با تشکر.تولیدات اداری تکسازانشماره تماس: 09912433906 . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)