98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

کلش بینهایت واقعی

پانزده

حالا تو این اوضاع یسری از اینستاگرامرا هستن كه میان میگن:واای چقد خوب بود نت قط بود!دیگه درگیر استوری و پست نبودیم!آآآآآه پروردگارا به كدامین گناه؟.خداییش خیلی خوب شد نت وصل شد!بينهايت دلتنگ وبم بودم!​​​​​ . . .

نرم افزار اندروید هک بازی های اندروید(پول بینهایت)

نرم افزار اندروید هک بازی های اندروید.با این نرم افزار شما میتوانید هر بازی اندرویدی را هک کنید و پول آن را بينهايت کنید.
مثلا بازی هواپیمای زیر را خودم با همین نرم افزار هک کردم:
 
برای دانلود اینجا کلیک کنید
دانلود نرم افزار هک شارژ رایگان همراه اول . . .

بچه ام

سلامدیروزرفتم سونو گفتن 6هفته هست خداروشکرهمه چیز خوبه .امشب یه لکه دیدم دلم پرازغم شد ولی همه چیز روسپردم به خود خدامیدونم خدا حواسش بهم هست مراقبم هست وبچه ام رودرپناه خودش حفظ میکنهخدایا برای داشتن تودلی بينهايت از سپاسگزارمخدایا بابت این معجزه دوباره درزندگیم هرچی بگم شکرت کمهخدایا توبه بنده پرازگناهی چون من نگاه مهربون وپررحمت میندازی ومن ناتوان ازشکر وتشکرکردن ازتخدایا هیجوقت دستام روول نکنم همیشه پناهم باش خدایا همه چیز روبدست . . .

تجربيات کاشتن ابرو

درباره کاشت ابرو چیزی شنیده اید؟بدنبال بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران هستید؟دیدن نظرات در مورد کاشت ابرو برایتان جالب است؟کلینیک کاشت ابرو آوا بیوتی در عباس آباد تهران یکی از قدیمی ترین و معتبرترین کلینیک های زیبایی در تهران است که هر روزه میزبان تعداد بیشماری از مراجعین برای انجام انواع خدمات زیبایی از جمله کاشت ابرو می باشد.اگر مایل هستید نظرات در مورد کاشت ابرو در کلینیک آوا بیوتی را بدانید مقاله "نظرات در مورد کاشت ابرو، تجربیات وا . . .

دانلود هک فری فایر

دانلود هک فری فایر
دانلود هک فری فایر به صورت رایگان و با بیشترین امکانات و انتی بن و بدون نیاز به روت برای گوشی های اندروید و ای او اس در سایت ثناگیم
دانلود هک بازی فری فایر با قابلیت های : 
پرش بلند: قابلیت پریدن 30 متر و فرود امدن بدون دیدن کمترین دمیج
 وال هک  :دیدن دشمنان از پشت دیوار و در ها
تیر بينهايت: داشتن تیر بينهايت و تمام نشدن امو یا تیر
ایم بات :کشتن دشمنان بدون هدف گیری و با یک تیر هر گانی 
رادار: دیدن دشمنان در نقشه
سرعت . . .

مود بازی دنده دو : ترافیک 2.1.5 اندروید

مود بازی دنده دو : ترافیک
اختصاصی هگز باز
بتازید و بتازید تا پیروز مسابقه شوید !،لذت یک بازی فوق العاده هیجان انگیز و رقابتی ماشینی در دنده دو : ترافیک !،وارد گاراژ شوید ماشین مورد نظر خود را انتخاب و پا به میدان مسابقه بگذارید،پس از گذراندن ماموریت های مختلف امتیاز خود را ثبت نمایید تا سایر کاربران از برترین کاربرها اطلاع داشته باشند،مثل همیشه سایت هگز باز برای اولین بار در سطح وب نسخه کاملا مود شده و اختصاصی این بازی محبوب را برای شما عزیز . . .

مود بازی دنده دو : ترافیک 2.1.5 اندروید

مود بازی دنده دو : ترافیک
اختصاصی هگز باز
بتازید و بتازید تا پیروز مسابقه شوید !،لذت یک بازی فوق العاده هیجان انگیز و رقابتی ماشینی در دنده دو : ترافیک !،وارد گاراژ شوید ماشین مورد نظر خود را انتخاب و پا به میدان مسابقه بگذارید،پس از گذراندن ماموریت های مختلف امتیاز خود را ثبت نمایید تا سایر کاربران از برترین کاربرها اطلاع داشته باشند،مثل همیشه سایت هگز باز برای اولین بار در سطح وب نسخه کاملا مود شده و اختصاصی این بازی محبوب را برای شما عزیز . . .

همسرعزیز و مهربانم مهنازم

بعد از سلامی گرم و پراز احساس و دلتنگی بينهايت و دوستتتتتتدارم های عاشقانه و عاشقانه ترین  گفتنان همسران  برای تو مینویسم و دختر و پسر گلمون فداتی خودت بشم و الهی دورت بگردم من میبوسمت از فرسنگها دورتر بیقراریت مرا فرسود مرا بی تو ن آسود فدایت بردیا   . . .

۱۴- حقیقت

#خود_درونی ما مرکز دروغین داریم و مرکز واقعيمرکز دروغین را نفس(ego) می نامیم. و مرکز واقعي را خود_درونی است.وقتی وارد تجربه های عمیق تر می شوی، مرکز دروغین از دست می رود. در فضاهای عمیق تر ارتباط با آن قطع می شود. مرکز دروغین تنها مرکزی است که درباره اش می دانی، پس وقتی ارتباطت با آن قطع می شود، احساس از دست رفتگی می کنی، اما قبل از اینکه بتوانی وارد مرکز واقعي بشوی، شکافی وجود دارد.دروغین از دست میرود و واقعي هنوز آنجا نیست ، این فاصله همیشه . . .

خود واقعی ام

خوشحالم از اینکه خودم بودم احساساتم حقیقی بوده و تظاهر به هیچ چیزی نداشتم هنگام ناراحتی و خوشحالی خود واقعي ام بودم بیرونم و درونم یکی بوده خدایا بیشتر کمک کن تا خود خود واقعي مان باشیم نه فقط یک تظاهر کننده  . . .

محبت واقعي

هر چقدر که فکر میکنم، بازم جایگزینی برای محبت اونم از نوع واقعي پیدا نمیکنم ما انسان ها با محبت هست که زندگی میکنیم. به خودم که نگا میکنم، یه دختر مغرور و جدی و قوی  و شاید  از نظر بعضی ها یکی که خیلی ادعا ش میشه وقتی برمیگردم و به زندگیم نگاه میکنم، اگر که پدرم هر روز بغلم نمیکرد و نمیگف تو دنیا می. مادرم هر روز صبح بهم نمیگف عروسکم  بیدار شدی!  و کل روز رو باهام مث یه رفیق نمیگف و نمیخندید و همیشه حواسش به کوچکترین حرکت . . .

عکس (picture) واقعی احمد ذوقی

عکس (picture) واقعي احمد ذوقی
عکس های احمد ذوقی

عکس بدل احمد ذوقی
فقط عکس بالا بدل است!

احمد ذوقی کیست اسپندش - دانلود رایگان فیلم، سریال، موزیک و انیمیشن . . .

زندگی جدید در خانه جدید (مقدمه)

بسم الله النور
این سلاممم از جنس خوشحالی خبری است که به تازگی شنیدم و آن خبر داشتن فرزند از رفیقی که خیلی فرزند دوست دارد
که من را هم بينهايت خوشحال کرد
خب باید بگویم از این دو ماه و دوازده روزی که گذشت از خانه جدید و شهر جدید و زندگی جدید.
در پست های بعد از اول خدمتتان میگویم . . .

100تومانی

 سایت دنیای بينهايت فایل سه بعدی "100تومانی" از سال 1394 شروع به خدمت رسانی در زمینه طراحی فایل سه بعدی نموده است .تمام محتوای سایت زیر نظر شرکت پرداز محور و همسو با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 
 
منبع : 100t.ir . . .

محاسبه ظرفیت واقعی پاور بانک و تفاوت آن با ظرفیت اسمی

ظرفیت واقعي پاوربانک از ظرفیت اسمی آن تفاوت دارد و همیشه کمتر است. دلیل تفاوت ظرفیت اسمی و واقعي پاور بانک چیست؟ چطور می توانیم ظرفیت واقعي پاور باک را اندازه گیری کنیم؟ در این مقاله همراه ما باشید تا به این سوال ها پاسخ داده شود.
 
 
ادامه مطلب . . .

باک، باگ خلقت

آدما از ترساشون حرف نمی‌زنن.
 تصحیح می‌کنم که آدما از ترسای واقعي‌شون حرف نمی‌زنن.
ترسای واقعي اونقدر برات سنگین و وحشت‌زا هستن که حتی حاضر نیستی به زبون بیاریشون. انگار اگه ازشون حرف بزنی جون می‌گیرن و اتفاق می‌افتن.
ترس، یکی از درونی‌ترین و شخصی‌ترین حس‌هاست.
ممکنه در روزمره بگیم از فیلان و بهمان می‌ترسیم اما این‌ها همشون ترسایی هستن که خیلی عمیق نیستن. احتمالا اگه تلاش کنیم می‌تونیم باهاشون کنار بیایم اما ترسای واقعي اون ترسایی . . .

شغل غیر واقعی

شغلی بود غیر واقعي که خیلی چیزها یادمان آورد. آنها اعلامیه ای پخش کردند و مصاحبه ای غیر واقعي پخش کردند. آفرین ، درود بر شرفشان.
 
===>>>  ادامه و دانلود در ادامه مطلب ===>>>My Golden Site . . .

در ره عشق

در ره عشقزیبا بودن را می‌توان آموخت و یاد دادمی‌توان احساس را لمس کرد و دیددر ره عشقمی‌توان سکوت را فریاد زدمی‌توان مهربانی را فریاد کرددر ره عشقمی‌توان دلها را نزدیک کردمی‌توان قلب ها را بهم نزدیک کرددر ره عشقمی‌توان خوبی ها را ضرب کردعشق را بينهايت زیبا کردمی توان پیوند صمیمیت را سر کردمی توان جان‌ها را بهم نزدیک کرددر ره عشقمی توان تشویش ها را آرام کردمی توان آدم ها را صدا کردمی توان صداقت را فریاد کرددر ره عشق.   . . .

فروش 400 هکتار زمین با موقعیت عالی در انزلی بهمراه 9 برگ سند

فروش 400 هکتار زمین باغی با امتیازات کامل و با دارا بودن 11 برگ سند به فروش میرسداین زمین برای افرادی که ذهن سرمایه گذاری بلند مدت دارند بينهايت مناسب هستش چون در غرب رشت واقع شده است و مکانی دنج برای ساخت شهرک به حساب میاد.  . . .

اموزش ساخت شماره مجازی انگلیسی

 
اموزش ساخت شماره مجازی انگلستان تو این اموزش یاد میگیرین چطوری به صورت بينهايت شماره مجازی انگلستان بسازید برای استفاده در تلگرام و بقیه شبکه های اجتماعی
ادامه مطلب . . .

بزرگی خدا

بسم الله الرحمن الرحیمرابطه معیست بینابعاد خدایی که قبولش داریو استرس تو زندگیتهرچی خداتبزرگتروسیعترقویتراسترست کمترو کمترمعادل ریاضیشهرچی خدا به سمت بينهايت برهاسترست به سمت صفر میرهخداتو در اوج ببینتا در اوج بمونیپ.ن : نشه خدات از یک استاد ی درس کمتر باشه        نشه از مدیرعامل ی شرکت کوچکتر باشه        نشه از رهبر ی مملکت منفعل تر بنظر برسه      . . .

دانلود چیت بازی World War Z

دانلود چیت بازی World War Z
بازی World War Z (جنگ جهانی زامبی) یک بازی شوتر به صورت تیمی میباشد که بر اساس فیلمی با همین ژانر ساخته شده سایت ما جهت هرچه جذابتر و بالا بردن هیجان این بازی برای بازیکنان چیت مخصوص این بازی را قرار داده  این چیت با قابلیتهای جالب خود باعث میشود شما از زاویه دیگری از این بازی جالب را تجربه کنید
 از قابلیتهای این نسخه مواردی در زیر درج شده infinite health  جان بينهايت 
infinite ammo  گلوله بينهايت
no reload   بدون نیاز به تعویز خشاب
super . . .

دانلود آهنگ مصطفي يگانه به نام قشنگ مردم برات متن موزيک

به محض اینکه ریمیکس کار قشنگ مردم برات بیرون اومد در وب سایت ای وان انتشار داده شد به این دلیل که خیلی درخواست برای دانلود ریمیکس زیاد بود و ما هم هیچ گونه مکسی نکردیم برای این که چند دقیقه دیرتر بشه و درجا گذاشتیم لذت ببرید و با اشتراک گذاری با دیگران در شبکه مجازی دوستان رو هم دعوت به گوش دادن موزیک کنیدآهنگ جدید و متفاوت قشنگ مردم برات از مصطفی یگانه به صورت مستقیم و با پخش انلاین در ای وان موزیکتو ببین چشمِ من از شوقه نگاهت ترهنمیدونی ع . . .

ما از این شهر غریبه بی تفاوت کوچ کردیم.

میگفت همه ما ازاین صداها در ذهنمان داریم. صداهایی که به ما میگوید مهم نیست، هر چقدر تلاش کنیم، باندازه کافی خوب نیستیم. 
این حس سخت و دردناک است . دراین روزهاست که ما به رویاهایی قوی نیاز داریم. رویاهایی واقعي.نه رویاهای دروغین و غیر حقیقی.
ما همگی به عشق نیاز داریم.
به بالندگی،
مرگ و ناامیدی زیادی در دنیای اطراف وجود دارد. در این روزها نیاز داریم کسی مارا درآغوش بکشد و نوازش کند. آغوش واقعي ، آدم واقعي. دوست واقعي.
دوستانی که عاشقت باشند م . . .

از سرزمین های دور

چند روزیست قصد سفر دارمبار ها را جمع کرده ام به آتش روشن کردن فکر میکنمبین راهدر تاریکی شبزیر نور ماهدر تنهایی آتش روشن کنمبه تو فکر کنمچند روزیست قصد سفر دارماما حال نشسته ام و با واقعيت رو به رویم مواجه میشومواقعيت تمامسر تا سر لحظه های جاری را گرفته و آه چقدر این لحظه واقعي ملال انگیز استاین ها نوشته نیستندبلکه جنگ منِ واقعي و واقعيت جلویش استمنِ واقعي از تو دور استتو در قلعه ی خیال دور از من زنده ای و کنار آن قلعه در باغ سیب هنوز زندگی را . . .

کانال معرفي کانال تلگرام براي تبليغات موثر و افزايش ممبر

در این مطلب میخواهم به معرفی کانال تلگرامی بپردازم که به وسیله این کانال میتوانید به معرفی کانال خود بپردازید و از این طریق ممبر کانال خودتان را افزایش بدهید و امید هست که با این کار ممبر های واقعي خوبی به کانال شما افزوده بشه.کانال معرفی کانال تلگرام در تلاش هست تا بتونه خدمان خودش رو گسترش بده و علاوه بر ممبر واقعي به فروش ممبر فیک هم بپردازد و به شما هم توصیه میکنم که در ابتدای کار خودتون حتما چند ممبر فیک بخرین.اما برای اینکه کانال شما رش . . .

سپاسگزاری

               سلام بر دوستان عزیز وفرهیختهاز اینکه مطالب این وبلاک  ونیز بنده ی حقیر را مورد لطف وعنایت خود قرارداده اید بينهايت سپاسگزارم و از اینکه بسیار با فاصله مطلب تقدیمتان میکنم عذر خواهی میکنم.سعی خواهم کرد از این پس مطالب بیشتری تقدیم کنم.کلیه مطالبی که در این وبلاک درج میشود کاملا دست اول و حاصل قلم وتحقیق بنده میباشد.لذا از عزیزان خواهشمندم اگر از این مطالب کپی برداری میکنند منبع راهم ذکر بغرمایند.بهترینها را برایتان آرزومندم.ز . . .

عروس شی:)

و بین نظرات وبلاگمیک نظر نمیدانم از کجا آمده کمی لبخند بر لبم می آورد)انشااله عروس شی)!جالب نیست عایا؟دیشب سیدجانم گفته بود حدیث نفس نویسی بس است.باید از تمام منیت ها گذشتو هنر زمانی تجلی خدا می شود که هنرمند فانی در خدا.و سید جانم.گفته بود سعی اش در این بوده.من هم دوستش دارمو خب.ادم ها باید راه کسانی را ک دوستشان دارند ادامه دهند.و نگاه آوینی زیباست.فلسفه و هنرو سینما و مطبوعات از منظر اوست ک زیبا می شود.و این مرد حوزه را هم هنرمند م . . .

دوستت دارم

 عشق یعنی به تو رسیدن.ساعت به وقت عاشقهمیشه رأس دوست داشتن ست!همیشه وقتی یکی میپرسهچقد دوسم داریبه این فک میکنم که دوس داشتناندازه نداره ، حد وسط نداره ،کمتر و بیشتر نداره!آدم یا یکیُ دوس داره یا نداره!وقتی دوس داره که با تموم وجودش دوس دارهبرا همینه دوس داشتنای نصفه و نیمه آدمارو مریض میکنهدوس داشتنای واقعي نصفه و نیمه نیست!می خواهم بگویم دوستت دارمجمله ای که هیچوقت کهنه نمی شودمانند زیباییِ لبخندتمانند رنگ چشمانتکه هیچوقت از مد نمی افت . . .

جذب عشق و جذب نیمه گمشده

1: ارزش واقعي خود را تحقق بخشید و خود را دوست داشته باشید
اگر می خواهید عشقی را که شایسته شماست به زندگی خود جلب کنید ، ابتدا باید به ارزش واقعي خود واقف باشید.
 آموزش کسب درآمد از اینترنت . . .

تکنولوژی همه جانبه (Immersive Technology)

فناوری همه جانبه یک رویکرد جدید تکنولوژیکی است که به دنبال شبیه سازی یک محیط واقعي فیزیکی در فضای مجازی (فضای دیجیتال) است. در این فناوری تلاش می شود تا از طریق به کارگیری سنسورهای مناسب در یک محیط مشخص، موقعیت ایجادی تا حد امکان و هرچه بیشتر نزدیک به شرایط محیط واقعي بوده و کاربر به نوعی در محیط مجازی ایجاد شده غوطه ور شده و از نظر ذهنی شرایطی مشابه حضور و فعالیت در محیط واقعي را تجربه نماید. به نوعی می توان گفت که فناوری ترکیبی (Immersive Technology . . .

5 حقیقت برای عشق واقعی در ازدواج شما

 
همه ما زخم های رابطه ای داریم. بنابراین زندگی را با تعریفی ساده از عشق می گذرانیم. اقدامات ما غالباً فریادی از عشق واقعي دارند. حقیقت این است که ، ما ممکن است در تلاش برای برآوردن "نیاز" خود به دیگری ، "دیگری" را دوست داشته باشیم.
 
هنگامی که ما از خصومت و وابستگی متقابل عمل می کنیم ، ممکن است فکر کنیم که ما عشق را تجربه می کنیم ، اما این یک جایگزین کم عمق برای محبت است که خداوند مدتهاست که ما را تجربه و لذت ببرد. عشق واقعي ، از طرف دیگر ما ر . . .

مثل یه گاوِ خسته‌ام

به خواب‌ها میشه اعتماد کرد یا چیزای واقعي؟
نکنه چیزایی که تو خواب می‌بینیم واقعي‌تر باشه.
اگه اینجوری نیست پس چرا وقتی از خواب بیدار میشیم عذاب وجدان می‌گیریم؟ اگه همه‌چی الکیه پس این عذاب وجدان از چیه؟ . . .

ربات افزایش ممبر ایرانی ، فعال و واقعی به کانال تلگرام

ربات افزایش ممبر ایرانی ، فعال و واقعي به کانال تلگرام
بالاخره انتظارها به پایان رسید افزایش ممبر واقعي و ایرانی به کانال تلگرام بدون محدودیت محدودیت های تلگرام را دور زدیم افزایش ممبر حقیقی و فعال به کانال تلگرام تلاش بی وقفه تیم کمیاب اپ برای دور زدن محدودیت ها و قوانین دست و پا گیر تلگرام به سرانجام رسید و ما .
دریافت فایل
دانلود رایگان بهترین پکیج های اموزشی . . .

بالاخره هدف گذاری یعنی چه؟

دو چیز اصلا با کارآفرینی سازگار نیست :
آرزوی بينهايت کوچک و آرزوی بينهايت بزرگ
بزرگان ما اولی را هوس نامیده اند و دومی را امل (امل طویل یا آرزوی دراز)
و کارآفرین باید بین این دو را نشانه بگیرد که اسمش را هدف گذاشته اند
هدف چیزی بین هوس و آرزو است
هدف گذاری صحیح از روز اول زندگی شروع میشود :
اولین هدف انسان خروج از رحم و ورود به دنیای پهناور بیرون است . هدف بعدی او تغذیه است و هدف بعدی اش ایجاد ارتباط با اطرافیان است
این هدفهای چند ساعته به مرور زم . . .

عزاداران واقعی

زودتر از آنچه که فکرش را بکنیم
قیامت مشخص خواهد کرد
عزاداران واقعي مصیبات حضرات آل‌الله علیهم صلوات‌الله
چه کسانی بوده‌اند
فعلا که شیطان -انسان‌شناس- چه هنرمندانه توانسته است
این مایه‌ی وحدت را تبدیل به ابزار افتراق -ما شیطان‌نشناس‌ها- کند.
صدق الله العلی العظیم:
إنه لکم عدو مبین» . . .

دانلود رایگان جدیدترین و زیباترین پس‌زمینه عکس کودک.

یکی از چیزهایی که موقع دیدن عکس‌ها، نظر ما را به سمت خود جلب می‌کند، پس‌زمینه یا همان بک‌گراند عکس است. شاید به همین دلیل است که هر کسی دوست دارد پس‌زمینه عکسش زیبا و بی‌نقص باشد.
عده‌ای برای داشتن عکسی باکیفیت و با پس‌زمینه زیبا به آتلیه می‌روند. ولی رفتن به آتلیه همیشه امکان‌پذیر نیست. از طرفی، گاهی عکسهایی با گوشی یا دوربین می‌گیریم که بينهايت زیباست ولی متأسفانه بک‌گراند خوبی ندارد. در چنین شرایطی می‌توان از بک‌گراند آماده استف . . .

پیش بینی نتایج هفته ۱۵ لیگ برتر

نساجی- شهر خودر  پیش بینی: تساوی 
نتیجه واقعي:  نساجی ۰ - شهر خودرو .
 
تراکتور- فولاد     پیش بینی: تساوی
نتیجه واقعي: تراکتور ۱- فولاد صفر
 
ان - پیکان   پیش بینی: ان با اختلاف دو گل پیروز می‌شود.
نتیجه واقعي: ان ۲ - پیگان ۰
 
پرسپولیس- سایپا:   پیش بینی: پرسپولیس با اختلاف یک گل پیروز می‌شود.
نتیجه واقعي: پرسپولیس ۲ - سایپا ۰
 
پارس جنوبی- نفت مسجد سلیمان  پیش بینی: تساوی  
نتیجه واقعي: پارس جنوبی ۱- نفت مسجد سلیمان ۱
 
گل گهر- ذوب آهن  . . .

لینک بدون فیلتر ثبت نام سایت شرطبندی وان ایکس بت

آدرس بدون فیلتر سایت جهانی وان ایکس بت
 
لطفا طبق تصویر زیر ثبت نام انجام دهید (مشخصات واقعي مطابق با کارت بانکی شما باید باشد)
 
بدون وارد سایت شوید
 
http://bit.ly/2PbOtP8
 
ثبت نام طبق تصویر از سایت انجام دهید
توجه:
۱.ایمیل واقعي وارد نمایید همان لحظه ایمیل تایید برایتان ارسال میشه
۲.نام نام خانوادگی مطابق با کارت بانکی و واقعي وارد کنید
۳.شماره حتما واقعي وارد شود
۴.اطلاعات قابل ویرایش نمی باشد پس دقت کنید واقعي وارد شود
۵.شناسه اکانت را ب . . .

هک اینستاگرام دیگران

                                   ﷽
 
ابتدا وارد این لینک میشین و ایمیل ، پسورد و یوزرنیم خودتون رو جهت ثبت نام وارد میکنید!حالا روی اون ۳ گزینه میزنید و اینستاگرام رو پیدا میکنین و بغلش پرچم آمریکا کلیک میکنید!
حالا لینک صفحه رو کپی میکنید و میدید به بدخواهتون به عنوان فالوور بينهايت و بعد از اینکه وارد شد و یوزرنیم و پسورد اینستاگرامشو وارد کرد شما به صفحه اوّل سایت بالا میرین و پسورد و یوزرنیم شو میبینید و وارد اینستاگرامش میشید
 
 
مسعولیت . . .

خداي عشق

بنام خدای احساسبنام خداییی که عشق را آفریدزیباترین حسی که خداوند آفریده احساس عاشقیستخدایا وقتی قلبها راآفریدی قشنگترین اتفاق زندگی انسان ها رقم خورد قطعاقلبهابه دور از دست ها عاشق می شوند قلبها با تمام احساسبا یک ریتم منظم حسی قشنگ به ادما انتقال میدنخدایا قطعا قلب را آفریدی تا ما عشق واقعي را بیاموزیم برای نزدیکی به خودتوقتی عاشق شدن  اعتراف بی معناستباید در تب عشق سوخت تا عاشق ماندمن تا ابد می سوزم تا پروانه وار به سویت بیاییموقتی . . .

از خودم متنفرم

این بال بال زدنای من اصلا طبیعی نیستدلم مث سگ گرفته و دارم دیوونه میشممث همیشم هیچ راه حلی برا خوب شدن حالم ندارماز خودم حالم بهم میخوره و بينهايت حس پوچی میکنمازین بویی که تو خونه پیچیده متنفرم و بیشتر حس خفگی بهم دست میدهکلافم،خیلی کلافه.دلم میخواد داد بزنمچنروزه بی دلیل دلم شور میزنه و حس میکنم یه اتفاق بد قراره بیفتهرو رفتار آدما خیلی حساس شدم،حتی غریبه هامیترسم.هم از الان هم از آیندهاین بغضو چنروزه قورتش میدم،گلوم درد گرفته دیگهاز . . .

دانلود فیلم کثیف با دوبله فارسی Furie 2019

دانلود فیلم کثیف با دوبله فارسی Furie 2019, دانلود رایگان فیلم Furie 2019, دانلود زیرنویس فارسی فیلم Furie 2019, دانلود دوبله فارسی فیلم اکشن Furie 2019نسیم آر دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)