98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

گرفتن شبا بانک صادرات

بروز ترین های بورس | آمار نگران‌کننده از عملکرد بانک‌های دولتی در سال 96

دنیای بورس: سهام بانکی در ماه‌های اخیر توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. در حالی‌که مجموع ارزش معاملات خرد بورس تهران از ابتدای آبان به حدود 32 هزار میلیارد تومان می‌رسد، ارزش معاملات صنعت بانک طی این مدت بیش از 7300 میلیارد تومان است. بر این اساس بیش از 23 درصد از ارزش معاملات بورس به این صنعت اختصاص یافته است. علل نوسانات قیمتی صنعت بانکداری بارها مورد اشاره قرار گرفته و عمده دلیل توجه معامله‌گران نه حمایت عوامل بنیادی نبوده بلکه چش . . .

افزایش 2درصدی یا کاهش 34درصدی صادرات ایران به عراق در شهریور ماه سال 1398

مطابق اعلام سایت گمرک جمهوری اسلامی ایران صادرات ایران به عراق طی 6 ماه اول سالجاری بالغ بر 4663 میلیون دلار بوده که سهم 22 درصدی از کل صادرات کشور را به خود اختصاص داده استصادرات ایران تا پایان شهریور ماه سال گذشته با سهم 20 درصدی از کل صادرات کشور، معادل 4564 میلیون دلار بوده که 2درصد افزایش نسبت به سال گذشته را نشان میدهدبا وجودی که آمار گمرک طی ماه گذشته با 3907میلیون دلار صادرات، رشد 14درصدی را نسبت به مدت مشابه سال 1397 نشان میداد کاهش درصد رشد ط . . .

مکانیزم واردات و صادرات قسمت اول

سودسپرده نقش مهمی درمکانیزم واردات و صادرات داشت ازیک طرف زمانی که متناسب باقدرت خریدنبودکالابه خارج قاچاق میشدوازطرفی وقتی متناسب باقدرت خریدبودتولیدداخل میخوابیدوموادمخدروسیگاروغیره به داخل کشورقاچاق میشدوموادغذایی زیادی درگیرفسادناشی ازاحتکارمیشدند.بسیاربودندکالاهایی که تاریخ مصرف گذشته بودند موجب هزارجورمرض میشدندوبخش درمان دچارهزینه بالایی بود.
بانک و بیمه هم جهت بقاازدادن بهانه به رسانه ها کم لطفی نمی کرد.بسیاربودندتراز . . .

شرایط بخشش سود تسهیلات کمینه از ۱۰۰ میلیون تومان

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایرنا، بانک مرکزی درباره بخشودگی سود و جرایم تسهیلات دامن یک میلیارد ریال سررسید شده تا سال ۱۳۹۷» اعلام کرد: براساس اجرای بند ل» تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور، موضوع بخشودگی سود تسهیلات کمتر از یک میلیارد ریال که از سال ۱۳۹۵ تاکنون در حال انجام است.  با توجه به آمار شهود شده در سال ۱۳۹۵، کلیه مطالبات ناچیز از یک میلیارد ریال سیستم بانکی، محتوی زیاد از ۲۶ میلیون بایگانی با مانده اصل بدهی بیش از . . .

آموزش گرفتن رمز دوم پویا بانک سپه

امروز می خواهیم در خصوص دریافت رمز دوم پویا بانک سپه و معرفی اپلیکیشن رمز ساز بانک سپه صحبت کنیم. رمز ساز نرم افزار معرفی شده از سوی بانک جهت فعال سازی و درخواست رمز دوم یکبار مصرف است. برنامه رمز ساز بانک سپه علاوه بر ارائه رمز دوم پویا ، می توااند خرید های اینترنتی ، پرداخت قبوض و خرید شارژ و بسته های اینترنتی ، کارت به کارت کردن و . را هم انجام دهد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص رمز ساز بانک سپه به سایت رفع مشکلات رایانه و موبایل هیواتک مرا . . .

توسعه صادرات و اامات آن

بهمن حسین‌زادهمدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایراندر دنیای امروز صادرات، نیروی محرکه توسعه اقتصادی است و همه کشورهایی که به قدرت‌های بزرگ و مطرح جهانی تبدیل شده‌اند، برای تقویت بنیه اقتصادی خود به صادرات اتکا داشته و دارند.حال پرسشی که مطرح می‌شود . . .

آموزش گرفتن رمز دوم پویا بانک رفاه

اگر پیگیر اخبار از رسانه ها باشید حتما دیده یا شنیده اید که استفاده از رمز دوم یکبار مصرف برای انجام تراکنش های مالی از اول دی ماه سال 1398 اجباری بوده و مشتریان بانک ها در اسرع وقت باید اقدام به دریافت رمز دوم پویا نمایند. در حال حاضر ارائه خدمات رمز دوم پویا از طریق اپلیکیشن های قابل نصب روی دستگاه های اندورید و iOS انجام می شود ، حال امروز می خواهیم در خصوص رمزساز بانک رفاه یا همان نرم افزار ارائه رمز دوم پویا بانک رفاه صحبت کنیم.
جهت کسب اطلاع . . .

بانک شماره موبایل

بانک شماره موبایل چیست ؟بانک های اطلاعاتی یا همان بانک شماره موبایل اصطلاحا به شماره موبایل های جمع آوری و یا خریداری شده با موضوعات و کاربردهای صنفی مختلف می باشد که گاها به آن دیتا شماره همراه نیز می گویند.بانک های اطلاعاتی متعددی وجود دارد و ما تمام تلاشمان را برای جمع آوری و خریداری این بانک اطلاعاتی انجام داده ایم که ما یک مرجع کاملی از بانک شماره ها را گرد هم آورده ایم تا رضایت شما عزیزان را در فروشگاهمان جلب کنیم. mobile1.net . . .

خريد زعفران

صادرات یکی از بهترین روش ها برای افزایش توان اقتصادی هر کشوری است. در ایران زعفران جزو یکی از بهترین محصولات است که می توان صادر کرد از این رو صادرات زعفران می تواند کمک بزرگی به ایجاد اشتغال و ارز آوری برای کشور ما شود. بیش از 90 درصد زعفران دنیا در ایران تولید شده و خرید زعفران از ایران بیشترین رتبه را دارد و بیش از 90 درصد این تولیدات به خارج از کشور صادر می شود.تولید زعفرانبیشترین میزان تولید زعفران در ایران در استان های خراسان و اصفها . . .

خريد زعفران

صادرات یکی از بهترین روش ها برای افزایش توان اقتصادی هر کشوری است. در ایران زعفران جزو یکی از بهترین محصولات است که می توان صادر کرد از این رو صادرات زعفران می تواند کمک بزرگی به ایجاد اشتغال و ارز آوری برای کشور ما شود. بیش از 90 درصد زعفران دنیا در ایران تولید شده و خرید زعفران از ایران بیشترین رتبه را دارد و بیش از 90 درصد این تولیدات به خارج از کشور صادر می شود.تولید زعفرانبیشترین میزان تولید زعفران در ایران در استان های خراسان و اصفها . . .

صادرات شیرینی سنتی

گروه صادرت لوتوس اقدام به صادرات شیرینی سنتی ایرانی ( به صورت کاملا جدید) به کشورهای حاشیه خلیج فارس - ترکیه - روسیه - گرجستان و اروپا را با رویکردی جدید آغاز  نموده است . . . .

خرید زعفران

صادرات یکی از بهترین روش ها برای افزایش توان اقتصادی هر کشوری است. در ایران زعفران جزو یکی از بهترین محصولات است که می توان صادر کرد از این رو صادرات زعفران می تواند کمک بزرگی به ایجاد اشتغال و ارز آوری برای کشور ما شود. بیش از ۹۰ درصد زعفران دنیا در ایران تولید شده و خرید زعفران از ایران بیشترین رتبه را دارد و بیش از ۹۰ درصد این تولیدات به خارج از کشور صادر می شود.
تولید زعفران
بیشترین میزان تولید زعفران در ایران در استان های خراسان و اصفهان . . .

ماجرای کشف سه جسد در بانک نسیم شهر

دادستان عمومی و انقلاب شهر بهارستان تهران ، پیدا شدن سه جنازه از زیر اوار یکی از بانک های رباط کریم به دنبال اغتشاشات ابان ماه تایید کرده است . اغتشاشگران یکی از بانک های رباط کریم رو به اتش می کشند ، حریق به اندازه ای وسیع بود که موجب تخریب کامل بانک می شود ، بعداز یک ماه مسئولان بانک تصمیم می‌گیرند خاکبرداری و ساختمانی جدید بنا کنند . در حین خاکبرداری متوجه سه جسد می شوند ، اجساد برای تشخیص هویت در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفته است.شاهدان . . .

ماجرای کشف سه جسد در بانک نسیم شهر

دادستان عمومی و انقلاب شهر بهارستان تهران ، پیدا شدن سه جنازه از زیر اوار یکی از بانک های رباط کریم به دنبال اغتشاشات ابان ماه تایید کرده است . اغتشاشگران یکی از بانک های رباط کریم رو به اتش می کشند ، حریق به اندازه ای وسیع بود که موجب تخریب کامل بانک می شود ، بعداز یک ماه مسئولان بانک تصمیم می‌گیرند خاکبرداری و ساختمانی جدید بنا کنند . در حین خاکبرداری متوجه سه جسد می شوند ، اجساد برای تشخیص هویت در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفته است.شاهدان . . .

گرفتن رمز دوم پویا بانک انصار چگونه است؟

اپلیکیشن ارس انصار نرم افزار عرضه شده توسط بانک برای درخواست و ارائه رمز دوم پویا بانک انصار است ،کدهای تولید شده توسط این اپلیکیشن برای انجام تراکنش های بانکی به مدت 60 ثانیه اعتبار دارد و پس از گذشت این مدت منقضی می شود.
از جمله مزایای دریافت رمز دوم پویا بانک انصار یا سایر بانک ها این است که علاوه بر امنیت بیشتر ، افراد نیازی به به خاطر سپردن رمز دوم ایستا ندارند و با خیال راحت می توانند هربار یک رمز را وارد کرده و تراکنش خود را از طریق درگا . . .

قرض خارج ازسیستم بانکی قسمت سوم

افرادی هنگام بلایای طبیعی سودمینمودندکه طلاوارزوبیمه نامه ودارایی های کوچک ولی بسیارباارزش خودرادرصندوق امانات بانک هامیگذاشتند.امادرایران افرادحاضرنبودنددرضمینه صندوق امانات بانک هاپولی ازجیب خودهزینه کننددرحالی که درایالات متحده افرادمتمول سرمایه خودراکه کوچک اماباارزش بوددرصندوق امانات میگذاشتند.ثروتمندان مطمئن بودندهنگام سیل وزله صندوق امانات بانک هابهترین انتخاب جهت حفاظت ازسرمایه آنهامیباشد.
بانک هاهمه بصورت یک سیست . . .

صادرات پسته

صادرات پسته
ما در این مطلب قصد داریم در رابطه با صادرات پسته و خشکبار با شما گفت و گو نماییم . به صورت کلی برای صادرات خشکبار به خارج از کشور، نیازمند دانستن قوانین بسیاری هستیم که می تواند به ما در تسریع فرایند صادرات کمک بسیاری نماید. پس از دانستن نکاتی کلی از صادرات خشکبار، می توانید در رابطه با صادرات پسته، اطلاعاتی مفید را نیز کسب نمایید. در ادامه همراه ما باشید تا از این نکات بیش تر بدانیم.
برای صادرات خشکبار بهتر است آن ها را در بسته ها . . .

۵۸ درصد از بانک های المان نرخ بهره مندی را شارژ میکنند

با افزایش بانک های مرکزی در اروپا ، تمامی بانک ها همچنان به ت بهره مندی نرخ منفی ادامه میدهند.
هر بانک المانی در طول روز بارها به کاربران و مشتریان خود نرخ بهرهمندی منفی ارسال میکنند .
نرخ فعلی بانک مرکزی المان 0.5 است که کمترین نرخ رکود در اروپا میباشد.
 
+برای مطالعه ادامه این اخبار به ادامه مطلب برویدکسب و کار الکترونیک . . .

کود ایران

کود های بسیاری در ایران در لیست صادرات و واردات هستندکودهای کامل و ارگانیک اگر فایده داشته باشند در لیست صادرات قرار می گیرندالبته کودهای زیستی و با باکتری که اختراع می شوند پس از تاییدیه در صف انتظار قرار می گیرندکود ورمی کمپوست اگر در ایران درست تولید شود، می تواند کمک شایانی در زمینه واردات کنندگروه کود خاورمیانه و شرکت تعاونی کوار با سال ها تجربه بدون واسطه در زمینه صادرات و واردات شما را یاری می دهدکود ورمی کمپوست سرشار از تخم کرم خاک . . .

صادرات به عراق

صادرات به عراق
عراق دارای دومین منبع نفتی جهان است . این کشور در امد خوبی از فروش محصولات نفتی خود دارد. نزدیکی مرز عراق نسبت به ایران سبب تسهیل صادرات محصولات ایرانی به کشور عراق شده است .
رقبای اصلی ایران صادرات به عراق کشورهای چین . امریکا و ترکیه هستند
16 اولویت صادراتی به عراق
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران . ناصر بهزاد رایزن بارزگانی ایران در عراق. در تشریح 16 گروه کالای ایرانی بهعنوان اولویت های صادرات اظهار کرد . این گروه . . .

راهبرد ایران از نگاه الاخبار؛ نه صفرشدن صادرات نفت، نه مذاکره، نه تقابل

یک رومه لبنانی با اشاره به اینکه همه جناح‌های ی ایران اکنون در عدم مذاکره با آمریکا متحد هستند، نوشت: نه صفر شدن صادرات نفت، نه مذاکره، نه جنگ»، راهبرد پیش روی ایران در تعامل با تحریم‌های جدید آمریکا است.  . . .

آدم بد حساب

حدود چهار پنج سال پیش برای گرفتن وام ازدواج نیاز به ضامن داشت با اینکه اعتماد چندانی به او نداشتم به بانک رفتیم و ضامن شدم با این شرط که وقتی دفترچه پرداخت وامش را گرفت به من تحویل بدهد تا شخصا بپردازم و او بدهی اش را به من پرداخت کند یکی دو بار بعد از آن قضیه سراغ دفترچه وام را گرفتم هر بار عذری آوردسال گذشته از بانک تماس گرفتند که بجز چهار پنج قسط پولی پرداخت نکرده بعد از چند بار پیغام و پسغام بلاخره به بانک رفت و باقیمانده رو تقسیط کرد اما نش . . .

تحریم ها نتوانسته خدمات ارزی بانک را محدود کند

مدیرعامل بانک ملی ایران با تأکید بر این که نیازهای ارزی متقاضیان در این بانک به خوبی برآورده می شود، گفت: تحریم ها نتوانسته خدمات ارزی بانک را محدود کند و از این رو همه کارکنان باید به جذب منابع ارزی و حفظ مشتریان بین المللی مانند سابق اهتمام ورزند.   . . .

معجزه پول

اوایل که استخدام شدم، وضع شرکت توپ بود. البته نه برای من. اما حساب در گردش شرکت اونقدری بود که وقتی میرفتم بانک، رییس بانک به پام بلند میشد!حتی یه بارم برام نسکافه آوردن و کلی پذیرایی شدم. یعنی تو هیچ کدوم ازبانک‌های تجارت، ملت، سپه و صادرات نوبت نمی‌گرفتم و کارم راه میفتاد. حتی یه روزی مادر رییس عمرش رو داد به این و اون، صبح کله‌ی سحر یه چک نوشتم و امضا رییس رو گذاشتم پاش و رفتم بانک.(اون زمونها هنوز کارت اینقده مد نبود. مجبور بودم پول نقد ببر . . .

صادرات 3500 تن مرکبات از میاندورود/ کمک بلاعوض به کشاورزان بزودی پرداخت می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روستای برگه به نقل از میانخبر سیداسماعیل علوی در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره میزان تولید مرکبات میاندورود، اظهار کرد: پیش بینی می‌کنیم هم برای تازه خوری و هم تنظیم باراز شب عید 208 هزار تن از سطح شهرستان برداشت شود.وی بیان کرد: برای اینکه بتوانیم صنعت مرکبات را به جایگاه واقعی برسانیم باید صادرات را افزایش دهیم و اگر این اقدام انجام شود باعث رونق بیشتری می‌شود.مدیر جهاد کشاورزی میاندورود، خاطرنشان کرد: 15 سورتی . . .

بانک مرکزی: دریافت هزینه پیامک رمز پویا از مشتریان صحت ندارد

بانک مرکزی اعلام کرد: طبق اطلاع قبلی، هزینه دریافت پیامک رمز دوم پویا بر عهده بانک‌ها و موسسات اعتباری است.
بانک مرکزی بار دیگر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دریافت پیامک رمز دوم پویا به هیچ عنوان هزینه‌ای برای مشتریان نظام بانکی ندارد.
در اطلاعیه این بانک آمده است: در پی انتشار اخباری از طرف معاون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر اینکه در مورد هزینه پیامک رمز پویا، توافقی با بانک مرکزی انجام نشده است»، روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری ا . . .

صادرات سوله

شرکت سوله آذین صدرا صادر کننده انواع سوله های سبک و فوق سبک است.شرکت سوله سازی صدرا علاوه بر ساخت ،طراحی ،تولید انواع سوله ها ،صادرات سوله را هم در فهرست خدمات خود قرار داده است تا در کشور های هم جدار مثل کشور عراق این مهم را نیز به انجام برساند .
صادرات سوله های نو و دست دوم با حمل و نقل و نصب وراه اندازی بسته به شرایط در خواستی مشتری می تواند انجام گیرد .
صادرات سوله جزو خدماتی است که معدود شرکت هایی در زمینه سوله سازی مشغول به انجام آن هستند . . .

صادرات نیمی از گل های تزئینی به همت یک تولیدکننده ایرانی

ارزش اقتصادی صادرات گل ایران در سالحدود 20 میلیون دلار گل سالانه از شهرستان محلات صادرات گل ایران صادر می شود که 35 درصد آن به همت یک تولیدکننده صادر می شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اراک، آقای رضایی که از کودکی در مزارع گل محلات کار کرده رویای صادرات گل به جای نفت را در سر می پرورانده و حالا پس از 25 سال تلاش توانست پارسال هفت میلیون دلار گل صادر کند و صادرکننده نمونه شود. وی پیش بینی کرد که صادرات امسال از مرز 8 میلیون دلار خواهد گذشت. و . . .

طرح توجیهی

بانک شماره موبایل چیست ؟
بانک های اطلاعاتی یا همان بانک شماره موبایل اصطلاحا به شماره موبایل های جمع آوری و یا خریداری شده با موضوعات و کاربردهای صنفی مختلف می باشد که گاها به آن دیتا شماره همراه نیز می گویند.
بانک های اطلاعاتی متعددی وجود دارد و ما تمام تلاشمان را برای جمع آوری و خریداری این بانک اطلاعاتی انجام داده ایم که ما یک مرجع کاملی از بانک شماره ها را گرد هم آورده ایم تا رضایت شما عزیزان را در فروشگاهمان جلب کنیم. 
mobile1.net . . .

ولخرج‌ترین گردشگران دنیا را بشناسید

سازمان جهان گردشگری (WTO) در گزارش جدید خود میزان درآمد گردشگری بین‌المللی در سال گذشته میلادی را ۱.۷ تریلیون دلار اعلام کرد تا با رشد ۴ درصدی، صنعت گردشگری برای هفتمین سال پیاپی رشدی بالاتر از صادرات کالا به خود اختصاص دهد.
گردشگری رتبه سوم درآمد‌های حاصل از صادرات را در جهان پس از مواد شیمایی و سوخت و بالاتر از صادرات مواد غذایی و محصولات خودرویی در اختیار دارد.
در سال ۲۰۱۸ میلادی در مجموع ۱.۴ میلیارد گردشگر بین‌المللی سفر کردند که کشور‌ه . . .

مقایسه صادرات ایران و رقباء به عراق در 9 ماهه اول سال 2019 میلادی

مقایسه صادرات ایران و رقباء به عراق در 9 ماهه اول سال 2019 میلادی 9ماهه20199ماهه20تغییراتدرصد سهم بازار 20پیش بینی سهم بازار 2019ایران[1]628364312-1211ترکیه[2]630359306+1112چین[3]6933590617+1113 لازم به ذکر است امارات عربی متحده بعنوان اولین صادرکننده به عراق در سال 2017 بیش از 12 میلیارد و در سال 20 نیز بیش از 11 میلیارد دلار صادرات داشته ولیکن آمار سال 2019 این کشور هنوز در دست نیستدر سال 20 امارات با حدود 21درصد اولین سهم بازار را دارا بوده و پس از آن ایران با 12 درصد و چین و . . .

طرح توجيهي

بانک شماره موبایل چیست ؟بانک های اطلاعاتی یا همان بانک شماره موبایل اصطلاحا به شماره موبایل های جمع آوری و یا خریداری شده با موضوعات و کاربردهای صنفی مختلف می باشد که گاها به آن دیتا شماره همراه نیز می گویند.بانک های اطلاعاتی متعددی وجود دارد و ما تمام تلاشمان را برای جمع آوری و خریداری این بانک اطلاعاتی انجام داده ایم که ما یک مرجع کاملی از بانک شماره ها را گرد هم آورده ایم تا رضایت شما عزیزان را در فروشگاهمان جلب کنیم. mobile1.net . . .

استقلال بانک مرکزی قسمت اول

هرگاه استقلال بانک مرکزی ازبین میرفت تکانه های ارزی دراقتصادیک کشورخودرانشان میداد.مثل این بودکه بانک مرکزی اتحادیه اروپانرخ بهره وسودسپرده راکاهش ندهدودرعوض بانک مرکزی ایران وبانک فدرال رزرو درایالات متحده نرخ بهره وسودسپرده رابشکل دستوری کاهش دهند.
درانتهاپول اروپایی ازریال ودلارقوی تربوددرازای آن قدرت خریدکاهش میافت.این اتفاقی بودکه دربخش مصرف رخ مینموداحتکارکالابعلت نبودسوددربازارهای دیگر.سپس موج عظیم کمبودکالابوجودمیامدوه . . .

مالیات برارزش افزوده

بانک های تحت پوشش بانک مرکزی بااحتساب اعتبارخوددرسیستم بانکی بعلاوه اعتباربانک مرکزی نقدینگی بزرگی دراقتصادایران محسوب میشدندعلاوه برآن بااحتساب اعتباربیمه هابعلاوه احتساب اعتباربیمه مرکزی یک نقدینگی پرقدرت محسوب میشدندکه اگرمشمول مالیات میشدندموجب گرانی دومینوواردربخش وام پرداختی بانک هاوارائه الحاقیه بیمه نامه هامیشدنددرکنارآن افرادبعدازآخرین قسط پرداختی بیمه نامه شاهدکاهش مستمری وعده شده توسط شرکت بیمه وگرانی وام پرداختی . . .

اسامی برندگان قرعه‌کشی بانک رفاه.

اسامی برندگان سی و سومین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مشتریان بانک می توانند با مراجعه به شعب و پورتال بانک به نشانی www.refah-bank.ir از نتیجه این قرعه کشی مطلع شوند.
ادامه مطلب . . .

کاظمی: بانک‌ها تولید ملی ما را متوقف کردند

یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی یکی از اصلی‌ترین موانع تولید داخلی را بانک‌ها دانست و عنوان کرد: بانک‌ها و تحریم‌های آمریکا تولید ما را زمین‌گیر کرده‌اند.
ادامه مطلب . . .

بروز ترین های بورس | در دی چه خبر است؟/ تکذیب پشت تکذیب

به گزارش دنیای بورس به نقل از خبرگزاری ها، امروز صبح بورس پرس به نقل از منابعی آگاه و البته یکی از سهامداران حقوقی و عمده بانک دی عنوان کرده بود که افزایش سرمایه بانک دی منتفی شده اما حالا برخی از دیگر سایت ها همچون Tse Press و اقتصاد بیدار نیز این خبر را هم از جانب منابع آگاه تکذیب کردهاندبراساس اعلام این منبع آگاه که با اقتصاد بیدار صحبت کرده: برنامه افزایش سرمایه قطعا در دستور کار بانک قرار دارد. حتی این منبع در جواب به این سوال که با توجه به اب . . .

نمونه فرم اعتبار سنجي مشتري

بسیاری از مردم سامانه ثبت نام طرح ملی مسکن با گرفتن وام های مسکن و ازدواج و. یا معاملات تجاری خود نیاز به وام دارند و با گرفتن وام می باییست در زمان سررسید اقساط بانک به بانک مراجعه کرده و اقساط خود را به موقع پرداخت نمایند. با توجه به شفافیت موضوع که از پیش مشخص است که یک فرد چقدر وام گرفته است و چه زمانی می بایست نسبت به واریز اقساط آن اقدام ورزد، بنابراین می توان گفت که افراد حقیقی و حقوقی که وام های کلان می گیرند پس از استفاده از آن می بایست . . .

صفر تا صد گرفتن وام مسکن 98

صفر تا صد گرفتن وام مسکن 98صفر تا صد گرفتن وام مسکن 98وام مسکن 98 از جمله راه حل هایی است که برای بسیاری از افراد طعم شیرین صاحب خانه شدن را به ارمغان می آورد. برای اینکه بیشتر با شرایط اخذ و بازپرداخت وام های مسکن آشنا شوید، در این مطلب به نکاتی مثل: بانک های ارائه دهنده وام مسکن، شرایط دریافت وام، تسهیلات ویژه، بازپرداخت و… خواهیم پرداخت.کدامیک از بانک ها وام مسکن 98 را به متقاضیان عرضه می کنند؟اگرچه که تمامی بانک ها می توانند این وام را به ش . . .

راهنمای گرفتن رمز دوم پویا بانک ملت

امروزه در بیشتر کشورهای مدرن و پیشرفته به جای استفاده از رمز دوم ایستا از رمز دوم پویا استفاده می کنند و در اصلاح آن را با نام OTP می شناسند ، OTP مخفف عبارت  One Time Password است ، رمزی است که تنها یکبار قابلیت مصرف دارد و از سوی یک نرم افزار بانکی ارائه می شود.
یکی از نرم افزارهای بانکی که رمز دوم پویا را ارائه می دهد برنامه رمز نگار ملت است که موضوع صحبت امروز ما می باشد. مشتریان محترمی که قصد فعال سازی اپلیکیشن رمز دوم پویا بانک ملت را دارند ، می توانن . . .

بروز ترین های بورس | به بهانه بازگشایی بانک دی/ شدت اثر محدودسازی تجدید ارزیابی بانک‌ها

به گزارش دنیای بورس ، سهام بانک دی در معاملات امروز و پس از توقف بیش از دو هفته‌ای بازگشایی می‌شود. این سهم که با توجه به عدم ارائه صورت‌های مالی و برگزاری مجمع متوقف شده بود پس از ارائه صورت‌های مالی و مجوز بانک مرکزی در خصوص برگزاری مجمع عمومی سالیانه بازگشایی شد. این مطلب به زیان انباشته سنگین حدود 7700 میلیارد تومانی این بانک تا پایان سال 97 و ادامه پرشتاب زیان در سال جاری اختصاص نداشته و تنها به بررسی یک خبر که در هفته‌های اخیر م . . .

پدیدار

امروز تنها بودم.من م را گذاشته بودم پیش تو.پ.ن:1.میشود پیش خودت نگهش داری؟2.من بی مایه که باشم.ورد زبانم است این روزها.3.خالی شده ام و چون عادت به این حس ندارم، ذهنم به دنبال عادت هاست به دنبال مشغولیت.میود نجاتم بدهی از ذهنم؟ . . .

keyboard_arrow_up