98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

.ایران.ید.جد

تاریخ ایران (49)

ایران در اواخره هزاره سوم ق.م.طی هزاره سوم و اوایل هزاره دوم ق.م. فلات ایران به چند منطقه فرهنگی متمایز از یكدیگر تقسیم شده بود. فرهنگ گرگان سراسر منطقه شرق دریای مازندران را در بر می گرفت. فرهنگ گیان چهارم- سوم و گودین چهارم، منطقه شرق لرستان را شامل می گردید. فرهنگ یانیك ، از شرق آذربایجان آغاز شده و تا قسمتهای مركزی ایران گسترش یافته بود. در جنوب ، جنوب شرقی و شرق ایران،سه فرهنگ مختلف با سفالهای منقوش ، فارس، كرمان و سیستان را زیر پوشش خود در . . .

تاریخ ایران (43)

پـارینه سنگی مـیـانهشواهد مربوط به دوره پارینه سنگی میانه در ایران بهتر از دوره قبلی است. آثار این دوره از نقاط مختلف ایران به دست آمده است. از نظر قدمت، این دوره در محدوده ای از تاریخ واقع شده است كه آنجا آزمایشات كربن 14 برای تعیین قدمت آثار ممكن است. از این رو، می توان اطلاعات دقیقتری از وضعیت فرهنگی این دوره فراهم كرد. به نظر می رسد كه این دوره فرهنگی در ایران از حدود یكصد هزار سال تا هشتادهزار سال پیش آغاز شده است. . . .

مغازه قند فروشی در ارومیه در دوره ناصری

مغازه قند فروشی در ارومیه در دوره ناصریباز شدن دروازه های ایران به روی محصولات وارداتی و ایستایی نسبی شیوه های تولیدی در ایران، سبب شد تا برخی واحدهای صنعتی مانند قندی یزدی  رفته رفته از میدان خارج شوند. ازجمله مواردی كه بیشترین غلبه را بر بازار ایران در این دوره داشته قند و شكری بود كه از اروپا وارد میشد. شكر و چای از روسیه و فرانسه وارد ایران و بطع آن وارد ارومیه میشد چرا که ارومیه یکی از دروازه های ورودی به اروپا محسوب می شد. اواخر  قرن نوز . . .

کاراته کای استان برنز مسابقات بین المللی کاپ ایران زمین را به دست آورد

کاراته کای استان برنز مسابقات بین المللی کاپ ایران زمین را به دست آورد مصطفی زارع در رده سنی ۱۶_۱۷سالسبك WSKF موفق به کسب عنوان سوم شد. در این دوره از رقابت ها تیم های کره جنوبی، گرجستان، روسیه، آذربایجان، ارمنستان، عراق و افغانستان شركت كرده اند. پانزدهمین دوره رقابتهای كاراته جام ایران زمین با قهرمانی تیم ایران خاتمه یافت. در این دوره از رقابتها كه طی روزهای 27 تا 29 آذرماه با حضور 1600 كاراته كا از تمامی استان ها و ۸ کشور خارجی در رده های سنی مخ . . .

ديدني ترين نقاط ايران کدام اند؟

ایران، محبوب ترین و زیباترین مناطق دیدنی و بکر جهان را داراست که سرشار از جاذبه های گردشگری می باشد.ایران کشور چهار فصل که نمی توان از جاذبه های گردشگری اش به راحتی گذشت. ادامه مطلب . . .

آشپزي ايراني

آشپزی ایرانی ، به علت دارا بودن طیف بزرگی از سنت های آشپزی ایرانی ، غذا در ایران خیلی گوناگون است . با این وجود یک حقیقت است که غذای ایرانی سالم و مغذی می باشد . برای لذت بردن از غذای حقیقی ایرانی ، باید که در یک خانه ایرانی باشید .نوشیدنی در ایران :نوشیدنی های غیر الکلی در ایران به شکل عادی در بطری ها و خیلی کم در کارتن موجود هستند . نوشیدنی ملی ایران چای است که بیشتر با یک مکعب شکر یا یکی از شیرینی های سنتی ایرانی همانند نقل یا پولکی به کار برده . . .

تاریخ ایران (50)

شمال غرب ایرانفرهنگ یانیكدر اواسط نیمه اول هزاره سوم ق.م. مهاجمانی از آن سوی كوههای قفقاز و شرق آناتولی از راه آذربایجان شرقی وارد سرزمین ایران شدند و در بخش وسیعی از آن سكنی گزیدند قدیمترین آثار و بقایای این مردم در " یانیك تپه" از طریق سفال خاكستری داغداری شناسایی شده استكه رنگ آن از خاكستری تا سیاه متفاوت است. این سفالها دست سازند و لبه تقریبا" چهار گوش در مقطع ته نوك تیز و ظاهری شبیه به ظروف فی دارند و از ظروف سفالی ظریف با بدنه نازك به ر . . .

آشوبگران، امنيت عراق را هدف گرفته‌اند

| گروه ی| بحران اخیر کشورعراق به دامان کنسولگری ایران در شهرهای نجف، کربلا و بصره رسیده است. ۱۳ آبان ماه بود که تظاهرکنندگان عراقی به کنسولگری ایران در کربلا حمله کرده و در این حادثه سه معترض عراقی مقابل کنسولگری ایران کشته شدند، اما ماجرا به اینجا ختم نشد، چراکه در روزهای اخیر آشوبگران عراقی به کنسولگری ایران در نجف اشرف حمله کرده و آنجا را مورد تعرض قرار دادند. معترضان عراقی پیش از آن سابقه حمله به کنسولگری‌ های جمهوری اسلامی ایران د . . .

مناقصه ضد يخ و ضد جوش

مناقصه ضد یخ و ضد جوش مرتبط با کار خود را در ایران تندر جستجو کنیدایران تندر اطلاع رسانی روزانه مناقصه ضد یخ و ضد جوش مناقصه خرید تعداد 400 بشکه ضدیخمناقصه خرید ضد یخ صنعتیاستعلام بها ضدیخ  جهت اطلاع از مناقصه ضد یخ و ضد جوش جامع و بروز در گوگل ایران تندر را جستجو نمایید یا به آدرس مناقصات ایران تندر etender.ir یا با شماره 09198101572 تماس بگیرید   www.irantender.netwww.etender.ir0217758292409198101572تهران بزرگراه امام علی تقاطع سبلان . . .

تعطيلات تابستاني

سلام 
امروز یك هفته از امدن من به ایران گذشت.
و چهارمین بار است كه به ایران میام
و ٢٢ شهریور امسال سومین سال درگذشت پدرم میشود.
ماه پیش هم سایت بلاگفا مشكل داشت و نتونستم بیام.
  . . .

13 آبان روز دانش آموز

امروز سیزدهم آبان است، روز من، روز تو، روز هم بستگی ما، روز گره كردن مشت ها و فرود آن بر سر استكبار. سالروز كندن سیم خاردارهای لانه ای كه استعمار را به روح ما تنگتر می كرد و بالارفتن از دیواری كه حصار شده بود بر عزت نفس مان.و امروز، روزی است كه جوانان آزاده ایرانی شرف و عزت و استقلال را به خود هدیه دادند و از استعمارگران غرورشان را پس گرفتند. امروز روزی است كه نوجوانان ایران از جان گذشتگی و رشادتشان را به جهانیان نشان دادند و با خونشان انقلاب ر . . .

اخبار کوتاه

1رییس جمهور آمریکا (در واکنش به پاسخ موشکی ایران به ترور حاج قاسم سلیمانی):قصد جنگ با ایران را نداریم.2 قبلا گفته بود اگر ایران به کشته شدن ژنرال سلیمانی واکنش نشان دهد 52 نقطه ایران را هدف قرار می دهد3بسیاری از رسانه های آمریکا بار ها اعلام کردند هر روز به افکار عمومی حداقل هفت دروغ می گوید4خبرنگار «سی ان ان» در تهران (بعد از سخنرانی ): حرف های نشان می دهد ایران به اهدافش در حمله به پایگاه آمریکا دست یافته است.5ایرانی . . .

روسياهي کاخ سفيد

|نفیسه امامی|رویکرد خصمانه کاخ سفید علیه ایران با توجه به پیشینه
تاریخی ارتباط با این کشور، موضوع امروز و دیروز نیست؛ این کشور بارها در
بزنگاه های ی نشان داده که کشور قابل اعتمادی نیست و به اصطلاح رو»
بازی نکرده است. مصادیق دشمنی آمریکا با ایران فراوان است و بخشی از کینه
ورزی و رفتار خصمانه این کشور با ایران را می توان در کمک به حرکت های
تروریستی، تصرف دارایی های ایران، کمک  به صدام در جنگ با ایران، شلیک به هواپیمای مسافربری، &nbs . . .

13 ابان

روز 13 ابان روز تجلی انقلاب اسلامی ایران  روزی كه دانشجویان پیرو خط امام در سال 58 لانه جاسوسی امیریكا را به تصرف گرفته وامریكا را از ایران بیرون انداختن همانطور كه گفته می شود مرگ بر امریكا . . .

ترور احمقانه

هر کشتنی پیروزی نیست و هر کشته شدنِ هم شکست محسوب نمی­شود.امریکا فکر نکند که یک فرمانده نیروی نظامی ایران را کشته است، بلکه با به شهادت رساندن سلیمانی، ایران و جهان را نسبت به سردمداران امریکام و سهیونیست، عصبانی کرده است؛ تا آن جا که اگر رئیس جمهور ایران را که برای سخنرانی به سازمان­ملل، آمده بود اعدام می­کرد، این قدر ایران و جهان از سران امریکا متنفر نمی­شدند که از به شهادت رساندن سلیمانیمتنفر عصبانی شده اند. . . .

تاریخ ایران قبل از آریایی ها

پیش از آریائى‌ها اقوام گوناگونى در قسمت‌هاى مختلف فلات ایران مى‌زیسته‌ اند.در تاریخ ایران قبل از آریایی ها تمدن‌های شهر سوخته (در سیستان)، تمدن ایلام (در شمال خوزستان)، تمدن جیرفت (در کرمان)، تمدن ساکنان تپه سیلک (در کاشان)، تمدن اورارتو (در آذربایجان)، تپه گیان (در نهاوند) و تمدن کاسی‌ها (در کرمانشاه و لرستان) و تپورها در تبرستان (مازندران) در سرزمین ایران بودند.گردآورنده: بخش فرهنگی و هنری بیتوته  . . .

1700 لوح هخامنشي از آمريکا به ايران رسيد

به گفته مدیرکل موزه ایران: 1783 گل‌نبشته هخامنشی همراه با اسکورت ویژه از فرودگاه امام خمینی (ره) به موزه ملی ایران رسید و در روز چهارشنبه 10 مهر ماه از این آثار بعد از گذشت 84 سال در موزه مادر ایران رونمایی می‌شود.جبرئیل نوکنده ادامه داد: گل‌نبشته‌های تخت جمشید بعد از 84 سال در شامگاه هشتم فروردین 1398 به ایران بازگشتند و با اسکورت ویژه‌ای که در اختیار بود وارد موزه ملی شدند.وی اضافه کرد: این الواح همراه با نمایندگان اعزامی از موسسه شرق&zwn . . .

بهترين خريدار ضايعات در تهران

بهترین خریدار ضایعات در تهرانبهترین خرید ضایعات در تهران شرکت ما بهترین شرکت خریدار ضایعات در ایران میباشد که تمامی ضایعات را با بهترین قیمت و به روز ترین قیمت از شما و تمامی شرکت ها و افرادی که تمامی ضایعات و انواع ضایعات را دارم و قصد فروش آن را دارند خریداری می‌کند.شرکت ما یک شرکت با تجربه و تخصصی در زمینه خرید بهترین ضایعات و انواع ضایعات در ایران می باشد که سابقه طولانی در خریده تمامی ضایعات در ایران را دارد و تجربه بسیار بالایی در . . .

آشوبگران، امنيت عراق را هدف گرفته‌اند

| گروه ی| بحران اخیر کشورعراق به دامان کنسولگری ایران در شهرهای
نجف، کربلا و بصره رسیده است. ۱۳ آبان ماه بود که تظاهرکنندگان عراقی به
کنسولگری ایران در کربلا حمله کرده و در این حادثه سه معترض عراقی مقابل
کنسولگری ایران کشته شدند، اما ماجرا به اینجا ختم نشد، چراکه در روزهای
اخیر آشوبگران عراقی به کنسولگری ایران در نجف اشرف حمله کرده و آنجا را
مورد تعرض قرار دادند. معترضان عراقی پیش از آن سابقه حمله به کنسولگری‌
های جمهوری اسلام . . .

نمايندگي هک HACH LANGE در ايران

نمایندگی هک HACH LANGE در ایران  نمایندگی HACH در ایراننمایندگی هک در ایرانHACH LANGE Representative in Iran نمایندگی هک HACH LANGE در تهران  معرفی شرکت هک لانگه HACH LANGE "تجهیزات آنالایزر آب را بهتر،سریع تر ، ساده تر و پیشرفته تر می سازیم " این جمله یکی از اصلی ترین شعارهای شرکت هک لانگه HACH LANGE آمریکا می باشد . از زمان تاسیس این شرکت ، ارائه محصولات با کیفیت بالا که دقیق و کاربری ساده از ویژگی های بارز این شرکت می باشد. برای بیش از 60 سال ، محصولات شرکت . . .

تاریخ ایران (45)

ایران در دوره نوسنگیدر پایان آخرین مرحله پارینه سنگی كه قبلا"دوران میان سنگی خوانده میشد و امروزه در نامیدن آن به فراپارینه سنگی توافق همگانی وجود دارد، دوران جدید آغاز شد كه با تحولاتی كه در صنایع و روش زندگی صورت گرفت، آن را دوران نوسنگی می نامند. تمامی حوادث و اتفاقاتی كه به وقوع پیوست تا انسان برای ادامه حیات دست از جمع آوری غذا و شكارورزی و صید بردارد و با تولید غذا وارد مرحله نوینی از زندگی فرهنگی گردد، كه ما امروز ادامه آن را می گذران . . .

مناقصه يونوليت در قزوين

اطلاعات مناقصه یونولیت در قزوین مرتبط با کار خود را در ایران تندر سامانه مناقصات مزایدات کشور به نشانی irantender.net جستجو کنید بدنبال بهترین سایت مناقصه یونولیت می گردید !اطلاعات مناقصه پلاستوفوم در سایت مناقصات مزایدات ایران تندر بصورت جامع اطلاع رسانی میشودتعرفه مناسب اطلاع رسانی و جامع بودن دو نکته اطلاع رسانی ایران تندر است که براحتی نمیشود از آن گذر کرد  جهت اطلاع از مناقصه یونولیت در قزوین جامع و بروز به سایت ثبت نام در سامانه م . . .

اميدوارم يلداي سال 99 بهتر از 98 باشد

امیدوارم با هوشیاری .و اتنتخاب درست و انقلابی مشکلات کشور را حل کنیم و با دعای خیر امام زمان برای مردم ایران یال اینده سفره همه ایرانی ها شاد و خنده همراه باشد.امیدواریم شادی و یک دلی و صداقت بر کشور حا کم شود. ارامش و ارزانی مهمون همه مردم ایران باشدیلدای خوب و خوشی داشته باشید . . .

مناقصه راه در تجريش

اطلاعات مناقصه راه در تجریش مرتبط با کار خود را در ایران تندر سامانه مناقصات مزایدات کشور به نشانی irantender.net جستجو کنید بدنبال بهترین سایت مناقصات راه می گردید!اطلاعات مناقصه راه در تجریش در سایت مناقصات ایران تندر بصورت جامع اطلاع رسانی میشودتعرفه مناسب اطلاع رسانی و جامع بودن دو نکته اطلاع رسانی ایران تندر است که براحتی نمیشود از آن گذر کرد  مناقصه خدمات مربوط به راهبری سرویس نگهداریمناقصه سرویس، نگهداری و تعمیر تجهیزات ، راهبر . . .

جايگاه ايران در شاخص رقابت پذيري گردشگري

براساس آمار مجمع جهانی اقتصاد در مورد شاخص‌های رقابت‌پذیری گردشگری ایران و مقایسه آن با رقبای منطقه خود در زمینه گردشگری می‌توان بیان داشت ایران طی سال‌های اخیر در بسیاری از شاخصها رشد مطلوبی داشته است. ایران در سال 2011 رتبه 114 از بین 139 كشور، در سال 2013، با 16 پله صعود، رتبه 98 از بین 140 كشور، در سال 2015 رتبه 97 از بین 141 كشور و در نهایت در سال 2017 با 4 پله صعود، رتبه 93 از بین 136 كشور جهان را به خود اختصاص داده . . .

اسنپ

اسنپ، محبوب ترین اپلیکیشن تاکسی یاب در ایران می باشد که به کمک آن میتوانید در کمترین زمان ممکن درخواست تاکسی ارسال کنید و به مقصدتان برسید! کافیه شما مبدا و مقصد مورد نظرتون رو انتخاب کنید، اسنپ نزدیک ترین تاکسی به شما را مطلع میکند و در اختیارتان قرار می دهد. Snapp ویژگی های فراوانی داره که در ادامه اشاره میکنیم. برای دانلود این برنامه به ایران اپ مراجعه کنید.دانلود اسنپ . . .

رزرو هتل

سامانه هوشمند رزرواسیون هتل " مسافرسلام " با بهره گیری از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات در تلاش است تا به شما ایران گردان و جهان گردان عزیز این امکان را بدهد تا بتوانید با استفاده از امکانات این سامانه بهترین هتل ها را برای اقامت خود انتخاب و رزرو کنید.پرسنل مجرب مسافرسلام در حوزه های هتل داری، فناوری اطلاعات و ارتباطات و در دپارتمان های تخصصی در تلاش هستند تا با فراهم نمودن امکانات و ابزارهای ویژه از جمله: ارائه اطلاعات کامل هتل ها، جس . . .

رزرو هتل

سامانه هوشمند رزرواسیون هتل " مسافرسلام " با بهره گیری از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات در تلاش است تا به شما ایران گردان و جهان گردان عزیز این امکان را بدهد تا بتوانید با استفاده از امکانات این سامانه بهترین هتل ها را برای اقامت خود انتخاب و رزرو کنید.پرسنل مجرب مسافرسلام در حوزه های هتل داری، فناوری اطلاعات و ارتباطات و در دپارتمان های تخصصی در تلاش هستند تا با فراهم نمودن امکانات و ابزارهای ویژه از جمله: ارائه اطلاعات کامل هتل ها، جس . . .

به مناسبت روز دانش آموز

- نامگذاری روز دانش‌آموزروز دانش‌آموز در ایران مصادف است با ۱۳ آبان هر سال. علت نامگذاری این روز، واقعه کشتار جمعی دانش‌آموزان تهرانی می‌باشد که به نشانه اعتراض به حکومت پهلوی در صبح روز ۱۳ آبان ۱۳۵۷ در محوطه دانشگاه تهران جمع شده بودند. به منظور گرامی‌داشت این روز، ۱۳ آبان در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز دانش‌آموز نامگذاری شده است.- وقایع 13 آبان سال 1357در حالی که انقلاب اسلامی مردم ایران به رهبری امام خمینی به روزهای سرنوشت سا . . .

ايران خودرو خريد قطعه از فرانسه را به توليدات داخلي ترجيح ميدهد!

ایران خودرو خرید قطعه از فرانسه را به تولیدات داخلی ترجیح می‌دهد!محمدرضا امیدجانی، مدیرعامل یك شركت ریخته‌گری و تولید قطعات خودرو: چند سال است فقط صحبت حمایت از تولیدكنندگان داخل است و در عمل چیزی نمی‌بینیم. قرار بود تسهیلاتی در اختیار بنگاه‌های كوچك گذاشته شود، ولی این امر صورت نگرفته به طوری كه شركت ما كه تولیدكننده واترپمپ است به راحتی می‌تواند نیاز خودروسازان را تأمین كند، اما متاسفانه آنها از واردات این محصول حمایت می‌ . . .

سامانه هوشمند رزرواسيون

سامانه هوشمند رزرواسیونسامانه هوشمند رزرواسیون هتل " رزرو هتل  " با بهره گیری از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات در تلاش است تا به شما ایران گردان و جهان گردان عزیز این امکان را بدهد تا بتوانید با استفاده از امکانات این سامانه بهترین هتل ها را برای اقامت خود انتخاب و رزرو کنید.پرسنل مجرب مسافرسلام در حوزه های هتل داری، فناوری اطلاعات و ارتباطات و در دپارتمان های تخصصی در تلاش هستند تا با فراهم نمودن امکانات و ابزارهای ویژه از جمله: ارائه . . .

در مورد بيمه عمر ايران چه مي دانيد؟

بیمه عمر ایرانخلاصه متن:چرا بالاترین میزان سهم از کل بازار بیمه ای در ایران به بیمه ایران تعلق دارد؟چرا بیمه عمر ایران پایین ترین ریسک را در بین سایر روش های سرمایه گذاری دارد؟چرا بیمه عمر ایران از سایرین به روز تر است؟و نکته آخر این که  آیا با تنوع درروش های بیمه عمر ایران آشنا هستید ؟در اینجا با پوشش های مختلف بیمه عمر ایران آشنا می شوید.بیمه عمر ایرانشهریه دانشگاه پسرشان رسیده بود، نگاه ناامید همسرش او را به یاد بیمه عمر ایران انداخت.ب . . .

تاریخ ایران (46)

فرهـنگهای فـلات مرکزیفرهـنگهای شمال غربی ایرانتپه سیلكتپه جنوبی " سیلك " با مساحتی بیش از دو هكتار در سه كیلومتری جنوب شرقی شهر كاشان معرف دوره های سوم و چهارم سیلك است. اگر چه از لحاظ فرهنگی دوره سوم سیلك ادامه دوره دوم در تپه شمالی است، اما پیشرفتهای چشمگیری كه در امور فنی نصیبصعنعتگران ساكن آن شد، این دوره را از دوره های پیشین و بعدی، یعنی دوره های دوم و چهارم به گونه ای بر جسته جدا و متمایز می سازد. . . .

گاز انتونوکس

گاز انتونوکس چیست : زایمان به روش سزارین عوارض بسیار زیادی دارد. شخصی که سزارین می کند مجبور است در صورت زایمان مجدد نیز تحت عمل جراحی قرار بگیرد. بنابراین امروزه در تمام جهان زایمان طبیعی بسیار رایج شده و عمل سزارین به ندرت انجام می شود. اما در ایران برای فرار از درد زایمان طبیعی، سزارین بسیار رایج است. در صورتی که یک انتخاب سوم نیز وجود دارد. زایمان طبیعی بدون درد زایمان با گاز انتونوکس.یکی از رایجترین روش ها برای زایمان طبیعی، استف . . .

سفري به نقاط محبوب و همينطور ناشناخته ايران

ایران، کشوری در جنوب غربی آسیا که در یکی از خاص ترین نقاط روی کره زمین قرار گرفته است و هر بخشی از این کشور جاذبه های طبیعی گوناگونی را در خود جای داده است.اما سفر و گردش در ایران صرفا به رفتن و تماشای طبیعت بی نظیرش ختم نمی شود، بلکه ایران به واسطه برخورداری از تمدنی کهن، آثار باستانی و تاریخی زیادی در سرتاسر این کشور قابل مشاهده هستند.بنابراین در این بخش میخواهیم سفری به مکان های ناشناخته و همچنین پرطرفدارترین نقاط کشور داشته باشیم، پس باا . . .

سفري به نقاط محبوب و همينطور ناشناخته ايران

ایران، کشوری در جنوب غربی آسیا که در یکی از خاص ترین نقاط روی کره زمین قرار گرفته است و هر بخشی از این کشور جاذبه های طبیعی گوناگونی را در خود جای داده است.اما سفر و گردش در ایران صرفا به رفتن و تماشای طبیعت بی نظیرش ختم نمی شود، بلکه ایران به واسطه برخورداری از تمدنی کهن، آثار باستانی و تاریخی زیادی در سرتاسر این کشور قابل مشاهده هستند.بنابراین در این بخش میخواهیم سفری به مکان های ناشناخته و همچنین پرطرفدارترین نقاط کشور داشته باشیم، پس باا . . .

تهديدات جنگ شناختي

به نام خدا و برای خدا اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلامیکی از ابعاد جنگ نرم در دروان عصر انفجار اطلاعات، "جنگ شناختی" است. یعنی اینکه دشمن منابع اقتدار نظام اسلامی را با استفاده از فضای مجازی، بعنوان تهدید و ضعف نشان دهد.در تعریف دیگری از "جنگ شناختی" باید گفت: دشمن تلاش دارد که چهره زیبا و دستاوردهای حیرت انگیز انقلاب اسلامی را به نسل جوان کشورمان سیاه و تیره نشان دهد.مثلا دشمن یک خبر دروغ را به معترضین و منتقدی . . .

سفر بدون ويزا

روادید مردم بخش اعظمی از کشورها برای مهاجرت به نقاط گوناگون دنیا محدودیتی ندارند و سوای روادید و به راحتی مهاجرت می نمایند , البته اهل ایران ها نسبتاً به هر کشوری در‌این عالم بخواهند بروند می بایست روادید اخذ نمایند و این به دلیل افت بها گذرنامه اهل ایران است , مهاجرت یکی‌از دارای هیجان ترین امور در معاش و در حقیقت غذای روح است و با مسافرت کردن می شود به حقایق اکثری دست یافت , در قبلی اهل ایران ها برای مسافرت کردن چنین مشکلاتی را نداشتند . . .

گوسفند نژاد زل

گوسفند نژاد زل یکی از بهترین نژاد گوشتی است که در ایران پرورش داده میشود، این دام در رنگ های متنوعی یافت میشود، میتوان گفت این نژاد تنها نژاد بی دنبه در ایران است و به جای دنبه یک دم کوچک دارد. این نژاد اکثرا در نواحی اطراف دریای خزر پرورش داده میشود، و بومی استان گلستان هستند ولی در استان های گیلان و مازندران هم این نژاد را پرورش میدهند.گوسفند زل به دلیل نداشتن دنبه و  داشتن دست و پاهای کوتاه و قد کوتاه میتواند مسافت های طولانی و مرتفع را ب . . .

قدر امنيت کشورمان را بدانيم

به نام خدا و برای خدا اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلامچه رابطه‎ای بین فتنه عراق و لبنان با حضور روح الله زم در عراق وجود داشت؟!آیا حضور روح الله زم در عراق و سخنان ضدانقلابی برخی از لیبرالهای داخل قدرت، برای زمینه سازی ادامه فتنه عراق و لبنان در ایران بوده است؟!سازمان اطلاعات پاسداران، با اقدام به موقع در دستگیری روح الله زم، چشم فتنه غربی، عبری، عربی را نشانه گرفت و آمدنیوز را در ایجاد فتنه در ایران، ن . . .

سرمربي جديد تيم ملي قطعا ايراني خواهد بود !

محمود اسلامیان در پاسخ به این سوال که آیا سرمربی تیم ملی داخلی خواهد بود یا خارجی؟ عنوان کرد: در شرایطی قرار گرفتیم که به صلاح کشور است تا سرمربی تیم ملی داخلی باشد. مربیان بسیار خوبی در ایران داریم. اسلامیان تاکید کرد: مربیان خارجی فضای ایران را خوب نمی‌شناسند و به نوعی برای حضور در ایران احتیاط می‌کنند اگرچه بحث مالی را هم مطرح می‌کنند. این مربیان بیشتر تحت تاثیر تبلیغاتی که در دنیا علیه ایران می‌شود قرار می‌گیرند در حالی که . . .

13 آبان و روز دانش آموز مبارک باد

سیزده آبان که در مبارزه و قیام دانش آموزان متعهد و بیدار بر ضد رژیم شاه و حامیان آن به ویژه استکبار جهانی ریشه دارد، نشانه آن است که این قشر آگاه و متعهد، در راه رسیدن به اهداف والا و عظیم انقلاب اسلامی، چه در زمان طاغوت و چه پس از پیروزی شکوه مند انقلاب اسلامی، از هیچ کوششی فروگذار نکرده است.نامگذاری روز دانش‌آموزروز دانش‌آموز در ایران مصادف است با ۱۳ آبان هر سال. علت نامگذاری این روز، واقعه کشتار جمعی دانش‌آموزان تهرانی می‌باشد که به نش . . .

مسافرت

برای اولین مرتبه است که همدان آمده ام و با خود کوله کوهنوردی و تجهیزات صعود نیاورده ام. برای من همدان چندان جالب نیست اگر چه زادگاهم است اما با آن حال نمیکنمدر عوض اسداباد حسابی مزه داد. مخصوصا ب تسنیم. اسب سواری کرد‌ سگ دید زندگی روستایی را تجربه کرد گاو و گوسفند مرغ و خروس هم دید.این روزها وقت برای استراحت خوب است.یک کتاب هم تمام کردم. برگردم تهران باید کتاب جدید را در دست بگیرم.من ب آرزو فکر میکنم در این سفر .شما هم آرزو دارید؟ . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)