98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

آسفالت 9

ساخت کارخانه آسفالت

  شرکت عمران واژه آذربایجان تولید کننده دستگاه های صنعتی و عمرانیکارخانه آسفالت در ظرفیت های مختلف۱ – فیدر مصالح سرد۲ – نوار تغذیه مادر۳ – درایر یا خشک کن۴ – الواتور یا بالابر ( الواتور مصالح )۵ – الواتور فیلر۶ – برج کارخانه آسفالت شامل : سرند – طبقه توزین –میکسر –سیلوی ذخیره آسفالت گرم۷ –فلاکس قیر۸ – اویل هیتر۹ – اگزوز فن۱۰ – سیکلون۱۱- بگ فیلتر۱۲ – تابلو برقکیفیت برترقیمت مناسبنحوه پرداخت مناسبهماهنگی با تکنولوژی روزاستفاده از قط . . .

ساخت کارخانه آسفالت

  شرکت عمران واژه آذربایجان تولید کننده دستگاه های صنعتی و عمرانیکارخانه آسفالت در ظرفیت های مختلف۱ – فیدر مصالح سرد۲ – نوار تغذیه مادر۳ – درایر یا خشک کن۴ – الواتور یا بالابر ( الواتور مصالح )۵ – الواتور فیلر۶ – برج کارخانه آسفالت شامل : سرند – طبقه توزین –میکسر –سیلوی ذخیره آسفالت گرم۷ –فلاکس قیر۸ – اویل هیتر۹ – اگزوز فن۱۰ – سیکلون۱۱- بگ فیلتر۱۲ – تابلو برقکیفیت برترقیمت مناسبنحوه پرداخت مناسبهماهنگی با تکنولوژی روزاستفاده از قط . . .

دانلود بازی آسفالت ۱۰ - Asphalt 10

دانلود بازی آسفالت ۱۰ از سایت بهترینها
Asphalt 10
یکی از بهترین بازی های ماشین سازی که توسط شرکت بازی سازی گیم لافت (game loft) ساخته شده است.
تا اکنون بازی آسفالت ۹ asphalt 9 عرضه شده است و ما منتظر عرضه شدن نسخه ۱۰ این بازی هستیم و به محض انتشار آن ، در این پست این بازی محبوب را قرار می دهیم. . . .

اجراي آسفالت داخل مسجد

به همت امامقلی خسروشیری آسفالت رایگان تهیه ودر محل توسط عزیزان حاج محمد وحاج باباعلی وحاج عبدالله واقای رمضان خسروشیری موذن مسجد وعلی اصغر امامقلی پخش شد كه از زحمات همگی تقدیر وتشكر می گردد. . . .

خدمات ایزوگام و اسفالت تبریز

خرید ایزوگام تبریز
جهت خرید ایروگام تبریز می توانید با شرکت کیانی تماس بگیرید .
بزرگترین تولید کننده و توزیع کننده ایزوگام در تبریز
بزرگترین پیمانکار آسفالت در شهر های تبریز ، صوفیان ، عجب شیر ، بناب ، جلفا ، مرند ، صوفیان ، شبستر و
فقط با یک تماس
کارخانه تولید ایزوگام با تولید انواع برند های ایزوگام تبریز ، ایزوگام آذربام ، ایزوگام آذرگام ، ایزوگام آذربام 20 ، ایزوگام شرق و .
قیر گونی و آسفالت کاری در تبریز و تمامی شهرهای اذربایجان شرقی  . . .

(بزودی آهنگ سُکان از حامد شرقی و سیاوش)

بزودی همکاری دوم حامد شرقی و سیاوش در آهنگ سکان (SOKKAN) تهد لیبل آسفالت رکورد.
حامد شرقی آهنگ سازی و خوانندگی این آهنگ و سیاوش خواننده می باشد.
حمایت از کمپانی آسفالت رکورد. . . .

اخبار جدید

طی هماهنگی های به عمل آمده انشالله طی هفته جاری عملیات آسفالت 4 کیلومتر از جاده ارتباطی زیبد به زیرجان شروع خواهد شد.
مکاتبه با اداره راهداری فردوس جهت زیرسازی و آسفالت 4 کیلومتر باقی مانده از جاده ارتباطی مهوید به زیرجان البته قبلا با اداره راه مکاتباتی صورت گرفته بود ولی به دلیل این که اخیرا اداره راهداری مسئول بازگشایی و نگهداری و انجام پروژه های روستایی شده مکاتبات لازم صورت گرفت
 مکاتبات جدید با ادره گاز و نهادهی زیربط جهت گاز رسانی ب . . .

نق نقو

بچه دار شدید ، اگه تا صداشون دراومد شما پریدی وسط و خواسته شو برآورده کردی .شما یک بچه ی نق نقو و گریه ئو و لوس خواهید داشت .که دهن همه رو آسفالت میکنه .   + خط اول علمیش میشه تقویت رفتار منفی کودک .+ که حس توضیح بیشتر نی . . . .

ایزوگام در کرج

پخش و نصب ایزوگام در کرج به بهترین قیمت با کادری مجرب در اسرع وقت قیمت قیر گونی و ایزوگام به قیمت روز میباشد اجرای آسفالت و محوطه سازی بر حسب سانتاژ،توناژ،متری توسط پیمانکاری البرز انجام میشود09126724899 . . .

مدرسه‌ای دانش‌آموزان را با اتوبوس به اردو میبرد

مدرسه‌ای دانش‌آموزان را با اتوبوس به اردو میبرد. در مسیر حرکت، اتوبوس به یک تونل نزدیک شد که نرسیده به آن تابلویی با این مضمون دیده میشد: حداکثر ارتفاع سه متر»ارتفاع اتوبوس هم سه متر بود ولی چون راننده قبلا این مسیر را آمده بود با کمال اطمینان وارد تونل شد اما سقف اتوبوس به سقف تونل کشیده شد و پس از به وجود آمده صدایی وحشتناک در اواسط تونل توقف کرد. پس از بررسی اوضاع مشخص شدکه یک لایه آسفالت جدید روی جاده کشیده‌اند که باعث این اتفاق شده و ه . . .

در تاریخ 16 آبان ماه اجرای آسفالت مسجد به شكرانه الهی انجام شد خدا را شكر میكنم از اینكه توانستم وعده داده شده به هییت امنا را انجام بدهم واز رئیس بنیاد انقلاب اسلامی جناب مهندس مقیسه قدر دانی می نماییم . . .

239

بانو!
سقف آسمان
کوتاه شده استو ابرهای بلند
بر آسفالت جاده‌ها پرسه می‌زنندو جمهوری افلاطون
و قانون حمورابی
و فرمان‌های پیامبران و کلام شاعرانفروتر از سطح دریا آمده استبرای همین
جادوگران
و منجمین
ومشایخ صوفیه 
به من پند دادند ک
تو را دوست بدارم
تا شاید آسمان قدری بلند شود! . . .

انسان آخرین

هوا آنقدر سرد بود که بخار دهانت را ببینی و زمین آنقدر نم داشت که نقش کف کفش‌هایت پشت سرت راه بیفتند. زیر این سقف بیرون را نگاه کردن، به تمامی نگاه کردن و تمامیت را خواستن چنان که گویی کاج و باران و گنجشک و لانه و برگ‌های ماسیده کف زمین و نیمکت سیمانی و حتی صداها را در آغوش بگیری که همه مال من است و من خوشم به این خانواده. من در این مجمع حلقه بسکتبال، خط سفید روی آسفالت، درخت‌های توت سر بر آورده از تورهای فی، تک صندلی زیر کاج و کلاغ‌هایی که . . .

افسارگسیختگی

زن زنجموره میکرد و من از پنجره نگاه میکردم؛خودش را بر روی آسفالت میکشید و من نگاه میکردم؛به این فکر میکردم که به کدامین رذالتم بگریم و کدامین کار نیکم را مستحق پاداش بدانم؛دست آخر تصمیم گرفتم پنجره طلسم شده ام را ببندم و شیر گاز را باز کنم؛صدای زن همچنان می آید ؛حتی الان که در گور خوابیده ام. . . .

همه چيز در مورد انواع شاسي کاتر آسفالت بر

 کاتر آسفالت بر یا ماشین برش آسفالت یا کاتر بتن بر ماشینی است که برای بریدن سطوح آسفالت و بتن ، جاده … استفاده میشود. در هنگام برش هر سطح باید تیغه مخصوص آن سطح استفاده شود. به همین دلیل تفاوت قیمت در همین زمینه وجود خواهد داشت. در بازار به کاتر آسفالت برماشین کف بر نیز گفته میشود. همچنین از این ماشین در عملیات برش سنگ فرش ها و کف پیاده رو ها، موزائیک ها و در کلیه پروژه های عمرانی مانند انشعابات لوله کشی و نصب لوله های گازنیز استفاده میشود . . .

آلودگی

هوا ، ریه و سلامتی منم رو هم مختل کرده‌ .چند روزه تو بستر بیماری م. گاهی دلم میخاد پاشم برم پیش مردمی که تو خیابونا جون خودشون و عزیزانشون رو کف آسفالت گذاشتن. که خون م ازهیچکدوم رنگین ترنیست. اما وقتی میبینم. که توی همین کلبه ساده ، دور حرم دلم ، عزیزانی سرگرم پرواز روح ساده زندگی هستن. آروم میشم و راضی به رضایت خودش که پادشاه عالم هاست و میدونه چکار میکنه با آفریده هاش . . .

زمستان است.

و عاقبت، همه‌چیز فروکش خواهد کرد. صبح دیگری آغاز می‌شود، پیرمرد نان‌خشکی چرخ‌دستی‌اش را روی خیابان‌های آسفالت‌شدهٔ شهر می‌کشد، پسرک خردسالی با لبا‌س‌های چرک‌گرفته تا کمر خم می‌شود درون سطل زباله برای یافتن بطری‌های پلاستیکی، دستفروش‌های مترو دوباره صدایشان را می‌اندازند پس کله‌شان و از ریمل و لباس و شارژر و هندزفری می‌گویند و در گوشه‌ای از شهر پدری از شرمندگی زن و بچه، به خانه نمی‌رود. صبح دیگری آغاز می‌شود، و انگار نه انگار . . .

:(.15

موفقیت یعنی یه گلکه وسط آسفالت جاده رشد کردهاولین اصل موفقیتناممکن ها همیشه ممکن ترین ها هستند.برای موفقیت همیشه باید دوئیدحتی وقتی که مطمئنی تو چند قدمیتههمه راه رو بدوحتی همون یک قدم آخر . . .

متن آهنگ دو روزه فرید

دارم میرم من از اینجا
وایسادی زل زدی به چی
اگه نمیتونی نیا ، اگه هم که میای پَ بشین
یه راهِ سخت بی برگشت
توو جاده ی بی آب و علف
میریم تا هر جایی که شد
تا اونجا که نشیدیم تلف
کوه های سوخته زیرِ آفتاب
تصویر وا رفته رو آسفالت
از خونه دور و دور تر میشیم
نگو بهم وایسا ، نگو بهم وایسا
دیگه خیلی دیره الآن
دو روزه کلاً همش ، زندگی نداره ارزش حرص
فهمیدی الآن که خودتی فقط باید هضم بشه حس
حرفاتو بزنی بدونِ تعارف به هر کی که جلوت هست
مگه فهمیدن اینا که با کارا . . .

صدات نمیاد

در من توانِ این هست که یه تیکه سنگ باشم.یه تیکه از یه صخره ی بزرگ!میتونم خوب نقش بازی کنم.انقد خوب که حتا در حال بگا رفتن باشم اما کسی جز خودم ندونه به مویی بندم!ازت بُریدم؟! جوابش آره س. هربار بهت نزدیک شدم سراب بودی کی خواستی و کاری کردی که واقعی بشی برام؟!خسته م.سنگا هم یه عصر پاییزی خسته میشن و به راه خودشون میرن.اگه خوشبخت باشن ته راه به باغچه و رودخونه میرسه بعضیام مث من یه سنگِ گردِ سیاه میشن رو آسفالتِِ پیاده رو وسطِ تهرون. . . .

عملیات راه سازی دره سور بعداز توقف چندروزه دوباره شروع میشود

به نقل از خبرگزاری دره سور،عملیات زیرسازی راه مواصلاتی روستا مدتی شروع شده بودبع علت بارندگی های اخیرمتوقف شد واز امروزاداره راه وشهرسازی دوباره کارخود را آغاز نمودند.درخشان افزودامیداست آسفالت راه درنیمه دی ماه افتتاح شود.
 
  . . .

تشکر از امام جمعه محترم

     حاج آقا فرد امام جمعه محترم اهواز خود را چهره ای مردمی و دردآشنا نشان داده است. عدم موافقت با آسفالت اختصاصی خیابان محل ست، بوسه بر دست کارگر معترض و اقامه نماز جماعت در منطقه ی محروم عین دو از اقدامات ایشان است. اقداماتی که می تواند به سایر مسوولان گوشزد نماید بالاترین مقام مذهبی استان عزم جدی برای محرومیت زدایی و رفع مشکلات اهواز دارد. از ایشان تشکر  می شود. . . .

آبشار بیشه لرستان

آبشار بیشه مدت‌هاست جای خود را در میان پربازدیدترین مکان‌های توریستی کشور بازکرده است. این آبشار زیبا که در ۶۵ کیلومتری خرم‌آباد قرار دارد به‌دلیل داشتن جاده دسترسی آسفالت و جنگل‌های انبوه زاگرش در این منطقه، فرصت مناسبی را برای جذب گردشگران فراهم کرده است. . . .

._140_.

اولین صبح بیست و سه سالگی شبیه یک ساحل مه گرفته بود. شبیه یک قایق کاغذی کوچک که بر فراز سنگی بزرگ در اسکله این‌پا و آن‌پا می‌کرد. شبیه یک میز فی در مغازه‌ی آش فروشیِ آن سر شهر که بوی پیاز داغ مانده به جانش تنیده بود. شبیه آدامس سبز نعنایی پاخورده و چسبیده به آسفالت خیابان. شبیه چرت عصرانه‌ی یک جاشو در قُماره‌ی لنجی بر آب‌های دور. شبیه کلاغ‌های پیرِ سرمازده‌ی روی سیم های تلفن که بی‌صدا به توقف اتوبوس‌های شهرداری نگاه می‌کردند. ا . . .

عملکرد شگفت‌انگیز شهرداری و شورای شهر ا

در حالیکه در سال‌های اخیر اکثر شهرداری‌ها از پرداخت به‌موقع حقوق پرسنل خود عاجز هستند، شهرداری ا پروژه‌های عظیمی برای این شهر اجرا کرده است. هرکس که از این شهر عبور کند متوجه تغییرات شگفت‌آوری این شهر می‌شود.  پارک جنگلی، بام ا، فضای سبز داخل و حاشیه شهر، تمیزی و شادابی شهر، آسفالت با کیفیت و تغییرات با ذوق و سلیقه در ورودی و خروجی ا هر رهگذری را به تحسین وا‌می‌دارد. عرض خسته‌نباشید و خداقوت به مردم و مسئولان ا. . . .

اجرای پروژه‌های عمرانی در بقعات متبرکه ایذه/خرابی جاده‌های منتهی به امامزاده‌های شهرستان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ایذه با اشاره به اجرای پروژه‌های عمرانی در بقعات متبرکه این شهرستان گفت: با وجود تردد بالای زائران در مسیر امامزاده‌های شهرستان متاسفانه جاده‌های دسترسی به آنها از داشتن آسفالت سالم و جاده استاندارد محروم است.   . . .

خش خش،صدای پای خزان است،یک نفر/در را به روی حضرت پاییز وا کند.

 
21 سال پیش چنین روزی فرندز استارت خورد تا من عاشقش شم.
20 سال پیش چنین روزی باهاش آشنا شدم تا بهترین دوستم بشه و ورژن متفاوتی از فرندز بسازیم.
امروز،تو چنین روزی دوقلوها کلاس اولی شدن که دوباره یادم بیاد لحظه ای رو که بیبی چک ش دستش بود و با لبخند گفت: دو خط:)
چنین روز لعنتی خوبی
 سی و یک شهریور.
 بیست و دو سپتمبر.
 +پاییز،فصل پاره شدن یک چیزی از دلتنگی مرسی اینجایی ک دهنمونو آسفالت کنی. وی هو بین ویدین فر لایک ایجز:))
  . . .

رقص رودخانه

امروز ظهر که در خیابان های اصفهان راه میرفتم احساس کردم که انگشتان آفتاب آسفالت خیابان را نوازش می کند.
اما کرج انگار نور خورشید به کف خیابان نمیرسد. این موضوع نمیتواند ناشی از اختلاف زاویه ی میل خورشید در اصفهان و کرج باشد. قطعا به نوع شهر سازی و نحوه ی معماری شهر مربوط است.
وقتی کرجی به معنای واقعی کلمه درون شهری. شهر تو را احاطه کرده . گویی در بتون و آهن دست و پا میزنی.
اما وقتی اصفهان هستی قدم که میزنی روی شهر سر میخوری. جاده ها زیر پایت کشید . . .

فروش و تولید قیر سرد در چهارراه طالقانی کرج

فروش و تولید قیر سرد در چهارراه طالقانی کرج:قیر عمدتا در ساخت و سازها، راه‌سازی، عایق کاری جاده‌ها، آسفالت کردن خیابان‌ها یا عایق بندی پشت بام‌ها استفاده می‌شود قیر استخراج شده از نفت یا سنگ‌های معدنی مخصوص، قیر خالص نام دارد که با توجه به منشأ تشکیل، طبقه‌بندی می‌شود قیر دارای مصارفی نظیر آب بندی ، چسبندگی بین لایه ها ، محافظت در مقابل هوازدگی و خوردگی و نگهداری و ترمیم سطوح اسفالتی ، بتنی و فی میباشد.

ادامه مطلب . . .

آبان

اولین ماه از پاییز هم گذشت.امروز آبان از راه رسید.با کلی بارون.بارون های آبان قشنگ تر از مهر نه؟؟؟آبان از همه ماه های پاییز قشنگ تره.من متولد آذرم.پس چرا آبان بیشتر دوست دارم؟؟؟انگار هر چیزی وسطش خوبه نه؟؟؟آبان هم وسط پاییزه.وسط وسطش.انگار قدم زدن توش دل نشین تره.دلم قدم زدن می خواد.روی اون برگ های زردی که چسبیده به آسفالت بارون خورده.توی اون کوچه ی بن بستی که هر روز یه پیرمرد اولش میشینه و منم هر روز به اندازه چند ثانیه نگاش می کنم.امروز ن . . .

فروش انواع قیر در اسلام آباد کرج

فروش انواع قیر در اسلام آباد کرج:قیر چیست؟ قیر ماده‌ای است سیاه رنگ و خمیری شکل که در عایقکاری رطوبت و ساخت آسفالت کاربرد دارد. قیر انواع گوناگونی دارد که هر یک از انواع آن، دارای کاربرد خاصی است. قیر از مشتقات نفت است و اغلب در پالایشگاه نفت تولید می‌شود.قیر جسمی هیدروکربنی است به رنگ سیاه تا قهوه‌ای تیره که در سولفیدکربن و تتراکلرید کربن کاملاً حل می‌شود. قیر در دمای محیط، جامد است. اما با افزایش دما، به حالت خمیری درمی‌آید و پس از آن مای . . .

دلتنگی

  جنگ كه تمام شد با خودم گفتم هرگز دلم براى این روزها تنگ نمی‌شود.وقتى در همسایگى‌مان  پسر دوم خانواده‌اى شهید شد و من غمگنانه دعا كردم كه خدا پسر سوم خانواده را براى مادرش نگه دارد، با خودم گفتم هرگز دلم براى این روزها تنگ نمى‌شود.گفتم تنگ نمی‌شود و نشد.اما این روزها که دیدم یكى این سوى خیابان ماشه را كشید و یكى آن سوى خیابان خونش ماند به آسفالت، دلم بى‌شرمانه براى روزى تنگ شد كه دعایم بی‌جواب ماند و خبر شهادت سومین پسر خانواده رسید و . . .

اتوبوس زرد قدیمی هلک هلک کنان از راه می‌رسد و شادی های بلعیده مرا، بالا می‌آورد.

نیمه دوم سال برایم حکم زندگی را دارد. آفتابش زود می‌پرد و شب‌هایش آرام و طولانی می‌گذرند. پاییز را دوست دارم، ساعتِ ششِ عصر و اتوبوس را هم. ساعت شش و نیمِ عصر است. توی ایستگاه ِ اتوبوس محله‌مان نشسته‌ام. حواسم پرتِ خنده‌ی سه پسر نوجوان کناری‌ام است که می‌بینم به جای اتوبوس فرودگاه سبز موردعلاقه‌ام، اتوبوس قدیمی زردی هلک هلک کنان از راه می‌رسد. قسمت انتهای‌اش خالی‌ست. پشت به تمام مسافران می‌نشینم، دوست داشتم» ِ چاووشی را پخش می‌ک . . .

در ثبات

قدم اول
صدای تپش‌های قلبم را می‌شنوم. خون به سرم دویده. سعی می‌کند چیزی را توضیح دهد و با هر جمله، با هر کلمه و با هر باز و بسته کردن دهانش، با هر دم و بازدمش، بدنم داغ‌تر می‌شود. تورم رگ‌های کره‌ی چشمم را احساس می‌کنم. هر حرکتی خارج از او از جهان محو شده است. شکل اتاق به هم ریخته و از تمام جمعیت کلاس ما دو نفر باقی مانده‌ایم. او مرکز جهان است. من -که هر تپش قلبم هزار ساعت طول می‌کشد- احاطه‌اش کرده‌ام: می‌توانم هر لحظه‌ای که اراده کنم او را . . .

آشنایی با آهک هیدراته

آهک هیدراته، نوعی ترکیب شیمیایی با خاصیت قلیایی است که عموماً برای تنظیم PH محیط در صنایع مختلف به کار می رود. یکی از کاربردهای این ماده، مصرف در صنایع کشاورزی و پرورش گل ها و گیاهان مختلف می باشد. آهک آبدار در اصطلاح مواد شیمیایی با نام هیدروکسید کلسیم شناخته می شود و یکی از ترکیبات ساده گروه ترکیبات قلیایی به شمار می رود.
از آهک هیدراته چه می دانید؟
مهمترین تفاوت بین آهک هیدراته و آهک در واکنش پذیری و ترکیب شیمیایی آنها است. این ماده شیمیایی . . .

فروش انواع عایق رطوبتی در کرج و تهران

فروش انواع عایق رطوبتی در کرج و تهران:مایع غلیظ امولسیونی بر پایه رزین های اکریلیک می باشد. این محصول عمدتاً جهت عایق کاری رطوبتی برای پشت بام های سیمانی، آسفالت، ورق های گالوانیزه، نمای ساختمان و دیوارهای رو به باران، دیوارها، کف سرویس های بهداشتی، آشپزخانه، پی ساختمان، اطراف ناودان ها، کانال های آب و باغچه ها, عایق حرارتی و رطوبتی کانکس ها، سقف سوله ها، پاسیوها، مرغداری ها، دامداری ها و . مورد استفاده قرار می گیرد.شرکت گوهر ابنیه پایتخ . . .

بچینگ .پیونگ . بلوک زن .آسفالت

 دستگاه بلوک زندستگاه بلوک زن دستگاهی برای تولید بلوک می باشد که می تواند بلوک ساختمانی از جمله سقفی و دیواری تولید کند.دستگاه بلوک زن در کل شامل سه بخش اصلی می باشد که شامل بدنه،قالب و سمبه می باشد که در دو نوع ثابت و متحرک عرضه می گردد.دستگاه بلوک زن متحرک دارای انواع گوناگونی شامل چکشی تک موتوره،دو موتوره،دو موتوره سمبه ریلی هیدورلیک نیمه اتوماتیک و هیدرولیک تمام اتوماتیک می باشدکیفیت برترقیمت مناسبنحوه پرداخت مناسبهماهنگی با تکنولوژ . . .

بچینگ .پیونگ . بلوک زن .آسفالت

 دستگاه بلوک زندستگاه بلوک زن دستگاهی برای تولید بلوک می باشد که می تواند بلوک ساختمانی از جمله سقفی و دیواری تولید کند.دستگاه بلوک زن در کل شامل سه بخش اصلی می باشد که شامل بدنه،قالب و سمبه می باشد که در دو نوع ثابت و متحرک عرضه می گردد.دستگاه بلوک زن متحرک دارای انواع گوناگونی شامل چکشی تک موتوره،دو موتوره،دو موتوره سمبه ریلی هیدورلیک نیمه اتوماتیک و هیدرولیک تمام اتوماتیک می باشدکیفیت برترقیمت مناسبنحوه پرداخت مناسبهماهنگی با تکنولوژ . . .

من یه قهرمانم

پام رو می زارم روی پوستر فیلم #قصر_شیرین که چسبوندن کف زمین و زل می زنم به سبزیِ المانِ میدون انقلاب. مهر دوسال پیش که اومدم تهران، وانستادم اینجا و به خودم نگفتم مرسی که #دانشگاه_تهران قبول شدی، مرسی که روزی ۱۲ ساعت توی کتابخونه حرم درس می خوندی، مرسی که تلاش کردی و کم خوابیدی و حتی بعضی شب ها کم خوردی که خوابت نبره تا بیشتر بخونی، مرسی که غم و غصه از در و دیوار می ریخت ولی مرد عمل بودی. الان بابت همه مرسی نگفتنا، وایسادم میدون انقلاب و زل زدم ب . . .

روش مزوِّرانه خاندان "زر و زور و تزویر"

این روزها که به 2 اسفند نزدیک می شویم:
برنامه ریزی شده ،برخی از جاده های روستایی آسفالت می شود!
برنامه ریزی شده ،مشکلات برخی از مردم که باید زودتر حل میشد ، حل می شود!
برنامه ریزی شده ،تبلیغات زودهنگام برخی از نامزدها شروع می شود!
برنامه ریزی شده ،پولهای شبهه ناک زیادی به حساب افراد خاص در گردش می افتد!
خلاصه، این روزها درصد ناچیزی از پولهای حَبس شده توسط اختلاسگران ،به شیوه های فریبکارانه و در قالب طرح های عمرانی و به مردم بر می گردد! و این . . .

پروژه های اجرا شده ودرحال اجرا.

پروژه های اجراشده ودر حال اجرای محدوده پارک طبیعی شرق 1- باغ جوان 2- باغ تندرستی 3- نمایشگاه بین المللی بزرگ اصفهان 4 - پردیس اشراق (کوه نخودی)5- شهررویاها6- تقاطع غیر هم سطح شهدای اشکاوند7- انتقال پساب ان شهر8- آزادسازی حریم رودخانه زاینده رود درمحدوده پروژه9- ساماندهی سراه پینارت وخیابانهای مرتبط10- پروژه سالن اجلاس امام ای 11- بازارگل وگیاه 12- پارک جنگلی شرق13- تقاطع بلواررضوان واتوبان شرق 14- آزاذسازی کارخانه آسفالت راهیان اسپادانا . . .

آشنایی با آهک هیدراته

آهک هیدراته، نوعی ترکیب شیمیایی با خاصیت قلیایی است که عموماً برای تنظیم PH محیط در صنایع مختلف به کار می رود. یکی از کاربردهای این ماده، مصرف در صنایع کشاورزی و پرورش گل ها و گیاهان مختلف می باشد. آهک آبدار در اصطلاح مواد شیمیایی با نام هیدروکسید کلسیم شناخته می شود و یکی از ترکیبات ساده گروه ترکیبات قلیایی به شمار می رود.
از آهک هیدراته چه می دانید؟
مهمترین تفاوت بین آهک هیدراته و آهک در واکنش پذیری و ترکیب شیمیایی آنها است. این ماده شیمیایی . . .

زمينه هاي کاربرد ژئوممبران

ورق ژئوممبران محصول ها1- ژئوممبران : ژئوممبران ها غشاهای آب بند و غیر قابل نفوذ پلیمری بر شالوده ورق پلی اتیلن ، پلی پروپیلت و PVC می‌باشند که در ضخامت های متفاوت در بین 0.5 تا 3.5 و پهنا 2 تا 9.40 با مقاومت های مکانیکی و ضریب انعطاف پذیری متغیر به طور صاف و زمخت (مضرس ) ساخت و ارائه می‌شوند. که خواص عایق کاری اشکال سطح ها سوای نیاز به زیرسازی مختص را دارااست. که سبب نفوذ ناپذیری نسبت به اشکال سیالات(به عنوان مثال آب، مواد شیمیایی و نفتی) می شو . . .

شهادت امام رضا (ع)تسلیت باد ( وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلندری)

وقتی به حرمت می‌روم، از دست صیاد روزگار آهو صفت می‌دوم و خود را به آغوشی می‌اندازم، مهربانتر از آغوش مادر و از آنجا بوی خدا می‌آید، بوی علی، بوی زهرا، بوی حسن و بوی سیب و بوی حبیبم حسین؛ که آنجا فرشته صفتی به جسم خالیم روحی تازه بخشد؛ که کوله بار دردهایم را لحظه‌ای بر زمین بگذارم و نفسی تازه کنم.شهادت امام رضا (ع)تسلیت باد ( وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلندری) . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)