98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

آی ننه من دارم میرمgo

مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارمهواداران کویش را چو جان خویشتن دارم صفای خلوت خاطر از آن شمع چگل جویمفروغ چشم و نور دل از آن ماه ختن دارم به کام و آرزوی دل چو دارم خلوتی حاصلچه فکر از خبث بدگویان میان انجمن دارم مرا در خانه سروی هست کاندر سایه قدشفراغ از سرو بستانی و شمشاد چمن دارم گرم صد لشکر از خوبان به قصد دل کمین سازندبحمد الله و المنه بتی لشکرشکن دارم سزد کز خاتم لعلش زنم لاف سلیمانیچو اسم اعظمم باشد چه باک از اهرمن دارم الا ای . . .

تو را دوست می دارم

تو را به جای همه کسانی که نشناخته ام دوست می دارم تو را به خاطر عطر نان گرم برای برفی که آب می شود دوست می دارم تو را به جای همه کسانی که دوست نداشته ام دوست می دارم تو را به خاطر دوست داشتن دوست می دارم برای اشکی که خشک شد و هیچ وقت نریخت لبخندی که محو شد و هیچ گاه نشکفت دوست می دارم تو را به خاطر خاطره ها دوست می دارم برای پشت کردن به آرزوهای محال به خاطر نابودی توهم و خیال دوست می دارم تو را برای دوست داشتن دوست می دارم تو را به خاطر بوی لال . . .

53

من به دنیا و هر چه در آن است اعتراض دارم
من به خاطرات بدون تو اعتراض دارم
چشمم به گرفته آسمان تو در تو
من به باران بدون تو اعتراض دارم
و نفسی که می پوشاند دیدگانم را
من به نفس های بدون تو اعتراض دارم
پر ز برف گشته کوچه ی ما گویا
من به سفیدیِ بدون تو اعتراض دارم
شرمنده ام زنده ام در فراق تو
من به تپش قلب خود اعتراض دارم
می گذرد شب های من با کابوس
من به خواب های بدون تو اعتراض دارم
منِ بی زار از لحظه های بدون تو
من به هرچه که مستمش نیستی اعتراض دارم . . .

اناالحق

ریسمان تو اگر دارم زنند رسوا به عشقروی دار مهر تو فریاد می دارم به عشق من که حلاجم چنین ترسی ندارم لاجرمدر اناالحق خیالت داد می دارم به عشقمدعی بودند و جام غیر می بازند و بسجام تو نوشم همه آباد می دارم به عشقدر خرابات نگاهت مست و مدهوشم اگرفاش گویم راز توبیداد می دارم به عشقلذتی دارد به راهت، عشقبازی این جنونغیر را لاغیر گویم داد می دارم به عشقخستگان رفتند و جا ماندند از این اتفاقماندم و با یاد تو فریادمی دارم به عشقگاه می آيی و شب را ماه می ب . . .

دوست دارم رهبرم

دوست دارم رهبرم رادلبر پیغمبر است/دوست دارم رهبرم را وارث برحیدراست/ازتباراهل بیت و آيت خوب خداست/دوست دارم رهبرم راجلوه ای ازکوثراست/اوپیام کربلا را میدهدبرمسلمین/دوست دارم رهبرم راآسمان رااختراست/میرود راه امام وهرشهیدی باهدف/دوست دارم رهبرم راشیعیان راسروراست/دشمنان دین ماراباز رسوامیکند/دوست دارم رهبرم رادشمن اوابتر است/اسوه والگوی خوبی گشته آقا درجهان/دوست دارم رهبرم رابهر عالم گوهراست/شیعه باشدجانفدای حضرت سیدعلی/دوست دارم ره . . .

غروب جمعه

گفتی دوستت دارم هایت را نگه دارم برای شرایط خاص.نگه دارم برای آخرین قطعه شعری که بر لبانم لکنت گرفته.خلاصه نگه دارم برای روز مبادا!اما من مثل بچه کوچولویی،تمام شکلات هایم را یک جا قورت دادم.سطر ها شعر نوشتم از حادثه چشمانت و حاشیه کتابم با دوستت دارم کادر شدو تو نمیدانی من چقــــدر دوستت دارم . . .

پس اگر رفتم

اگه ماهها نمی نویسم یعنی خودم رو دارم دور میزنمیعنی دارم تغییر میکنممن همه نشونه های تغییر رو دوست دارم حتی اگر منجر به تغییر رنگ پوستم بشه. من همه اونچه که منو میبره بالای سر جنازه ام دوست دارم. من دستمو خیلی دوست دارم که همه قو های سفید رویاهامو میکشه. من همه رو دوست دارم. حتی تو رو.حتی تو رو. . . .

تقدیر

من از اقبال خود نالم که دستی بی نمک دارمبه فصل این خزان سرد شفیقی بی کمک دارمطبیبان چون به ناز آيند خیال  درد می سازندچه سود آخرین رویا، که هستی بی فلک دارمشکسته چون خم ساقی نشاید این قدح باقیبه کنج میکده چون غم ، رفیقی بی کلک دارممیان این خوشی هایت ندیدن می شود عادتبه جور و کید این بارت شکیبی بی کمک دارمدرون کوچه ی خاموش سرابی کرده ام آغوشبر این ویران شب پیدا ، صلیبی بی فلک دارم  چنان خویشم ز تنهایی! همه بیشم به رسواییامان از مرگ رویایی که شر . . .

چهل و هشت از هزار

این روزا نه دلم میخواد کارکنم نه دوس دارم بیکارباشم، نه دلم میخواد از ایران برم نه دوس دارم بمونم، نه دلم میخواد برم خونه نه دوس دارم توخیابون باشم، شبا نه دلم میخواد بخوابم نه بیداربمونم، نه دوس دارم تنها باشم نه میلی ب کسی دارم. نه مرگ میخوام نه زندگی، درمان این برزخ چیه انصافا. . . .

رفت دلم

امون از اون چشمای بی همتات ببین چه کارایی دستم دادعاشق شدم رفت دلم از دست یه لحظه که چشمم به تو افتادامون از اون موهای صافت دل منو میبره دریاامون از اون احساسی که دارم شبیهش نیست تو همه دنیادوست دارم آي دوست دارم تو رو دوست داشتن شده کارمدوست دارم آي دوست دارم چه حال خوبی با تو دارمچشمای سیاه تو منو داره میکشهآره من دوست دارم به همین دلم خوشهمن میترسم که یه روزی تو بری از دستمکار از این حرفا گذشته بدجوری وابستمچشمامو به خاطر تو رو همه بستمهمه . . .

دوستت دارم

تو را به جای همه کسانی که نشناخته ام دوست می دارمتو را به خاطر عطر نان گرمبرای برفی که آب می شود دوست می دارمتو را برای دوست داشتن دوست می دارمتو را به جای همه کسانی که دوست نداشته ام دوست می دارمتو را به خاطر دوست داشتن دوست می دارمبرای اشکی که خشک شد و هیچ وقت نریختلبخندی که محو شد و هیچ گاه نشکفت دوست می دارمتو را به خاطر خاطره ها دوست می دارمبرای پشت کردن به آرزوهای محالبه خاطر نابودی توهم و خیال دوست می دارمتو را برای دوست داشتن دوست می دار . . .

من از عهد آدم تو را دوست دارم

 من از عهد آدم، تو را دوست دارماز آغاز عالم، تو را دوست دارمچه شب‌ها من و آسمان تا دم صبحسرودیم نم‌نم، تو را دوست دارم نه خطی، نه خالی! نه خواب و خیالیمن ای حس مبهم، تو را دوست دارمسلامی صمیمی‌تر از غم ندیدمبه اندازه‌ی غم تو را دوست دارمبیا تا صدا از دل سنگ خیزدبگوییم با هم: تو را دوست دارمجهان یک دهان شد هم‌آواز با ماتو را دوست دارم، تو را دوست دارمقیصر امین پور        . . .

تو را دوست دارم

من از عهد آدم تو را دوست دارم                                    از آغـــاز عالــم تو را دوست دارمچه شب ها من و آسمان تا دم صبح                                     سرودیم نم نم ؛ تـــــو را دوست دارمنه خطی ، نه خالی ! نه خواب و خیالی !                                    من ای حس مبهــــم تــــو را دوست دارمسلامی صمیمی تر از غـم ندیدم                                    به اندازه ی غم تو را دوست دارمبیــــا تا صدا از دل سنگ خیــــزد . . .

خیال

در حسرت دیدار حضرت یار مانده امدر لا به لای شب بوهای بی آب مانده امدلی سرشار از سرخوردگی ها دارمتمنایم از بی قراری هاست که جانی بیمار دارمپرستوی خیال در کنج این خانه دارمشوق پرواز بر در این میخانه دارم  . . .

به کلِ فلسفه ی اعتماد شک دارم

به عقل جمعیت با سواد شک دارم 
به عشق،  هرچه که داد و نداد شک دارم 
به آسمان و زمینِ منِ هوایی تو 
به عمر آدمِ رفته به باد شک دارم 
به تو که داعیه ی فهم بیشتر داری 
به خود به آينه خیلی زیاد شک دارم 
به انتزاع و تخیل به پیچش ذهنی 
به کلِ فلسفه ی اعتماد شک دارم 
چقدر جای تو خالیست در تمام تنم
چقدر من به همین اعتیاد شک دارم 
 شکسته اند پر هرکه اهل پرواز است 
سکوت کن که به هر انتقاد شک دارم 
بهشت را به بهانه نمی دهند و تویی 
اگر بهانه به روز معاد شک دار . . .

عاشقانه 13 / برای تو اهل شعر هم میشوم!

عشق بی تومن اگر روح پریشان دارممن اگر غصه هزاران دارم گله از بازی دوران دارمدل گریان،لب خندان دارمبه تو و عشق تو ایمان دارمدر غمستان نفسگیر، اگرنفسم میگیردآرزو در دل منمتولد نشده، می میردیا اگر دست زمان درازای هر نفسجان مرا میگیرددل گریان، لب خندان دارمبه تو و عشق تو ایمان دارممن اگر پشت خودم پنهانممن اگر خسته ترین انسانمبه وفای همه بی ایمانمدل گریان، لب خندان دارمبه تو و عشق تو ایمان دارمتقدیم با عشق به تنها عشق زندگیم که دحتری کنار دریا . . .

تو را دوست دارم

ترا دوست دارم مثال زمستانی عاشق برفترا دوست دارم مثال قهوه ای داغ که با چاشنی چشمانت در کافه ای خلوت خورده باشمدرست مثل عطر پیراهنی که در روی میز اطو جا گذاشته ایترا دوست دارم پنهانی و ممنوعه.بهناز خرّم . . .

دوست دارم

همچو ژاله برگ ها را من شکوه مرگ ها را دوست دارم تو امان رنگ ها را انتهای جنگ ها را رزم دست و چنگ ها را هیبت خرچنگ ها را آب ها را ماهیان را خفته ها را راهیان راهمچو کوکب در سحر ، افلاکیان رامردمان را خاکیان را دوست دارمگنبد آبی مسجد ، بوی سبزه ، طعم سنجد لقمه ی خرما و کنجد من هوا را دوست دارم کودکان شاد و خوشدل خنده های از ته دل آب بازی، تاب بازی، بچه هارا دوست دارم.روز گرما ، فصل سرما . آفتاب و باد سوزانبرف و بوران . برف ها را حرف ها را دوس . . .

شیوا

   من روزگار غربتم را دوست دارم این حس و حال و حالتم را دوست دارمیک عکس کوچک توى جیبِ کیفِ پولم تنها ترین هم صحبتم را دوست دارمبر عکس آدم هاى دل بسته به دنیا هر تیک و تاکِ ساعتم را دوست دارمامشب دوباره خاطرت مهمان من بود مهمانى بى دعوتم را دوست دارمهر چند باعث مى شود هر شب ببارم اما دل کم طاقتم را دوست دارمعادت شده این گریه هاى بى تو ، هرچند مى خندى امّا عادتم را دوست دارم . . .

ملجا

مداح با صدایی که نایی برایش نمانده و از عمق دلش می‌آيد می‌خواند.‌
تو این دنیا
من تو رو دارم.
بهت خیلی
خیلییی بدهکارم.
بذار عالم همه بدونن من. دوست دارم.
کمم اما
عاشقت هستم.بهت خیلیی خیلییی وابستم.
به غیر از تو، من کی رو دارم
دوست دارم.
.
قبلا هم پرسیده بودم آيا ما را هم با همه خطاهایمان به اندازه علی اکبرتان دوست دارید؟ . . .

تلخه اما .

دارم فکر میکنم چن نفر منو دوستم دارن ؟!!!!بی توقع ؟برا دل خودشون؟ دنیا بد شده یا بد بود و من تازه دارم میفهمم ؟من چند نفر رو دوس دارم ؟ بی توقع ، برا دل خودم ؟ ایراد از کیه ؟از کجاست؟ درمانش چطوره ؟    . . .

خوش دارم هیچ کس درد مرا نشناسد

 
خوش دارم از همه چیز و همه کس ببرم و جز خدا انیس و همراهی نداشته باشم.  خوش دارم مجهول و بی نام  به سوی زجر کشیدگان دنیا بروم. در رنج و شکنجه آنها شرکت کنم.  خوش دارم که مرا بسوزانند و خاکستر مرا به باد بسپارند تا قدری را از زمین اشغال نکنم. خوش دارم هیچ کس مرا نشناسد، هیچ کس از دردها و غم هایم آگاهی نداشته باشد، هیچ کس راز و نیاز شبانه مرا نفهمد، هیچ کس به اسرار من پی نبرد.
 
 بخشی از نیایش های شهید چمران، کتاب زمزم عشق، ص 152
  . . .

امام عصر

یا صاحبِ عصر و زمان این دل گرفت، ازهم و غمدرمان نما مولا ،ترا دارم قسم ها ، دم به دمجمعه دوباره سر رسید خوشحالی و شور و شعفدارم به دل مولا عنایت کن همه نور و طرب فرزند زهرای بتول ای قبله و باب اماندستم بگیر مولای من درتیک و تاک هر زمانهرصبح و ظهر و شام من، با یاد تو دارم سلامپاسخ یقین دارم که تو ، داری عنایت والسلام1398/8/17جمعه . . .

مثنوی پیام داد سگ گله را، شبی گرگی

پیام داد سگ گله را، شبی گرگیکه صبحدم بره بفرست، میهمان دارممرا بخشم میاور، که گرگ بدخشم استدرون تیره و دندان خون فشان دارمجواب داد، مرا با تو آشنائی نیستکه رهزنی تو و من نام پاسبان دارممن از برای خور و خواب، تن نپروردمهمیشه جان به کف و سر بر آستان دارممرا گران بخریدند، تا بکار آيمنه آنکه کار چو شد سخت، سر گران دارممرا قلاده بگردن بود، پلاس به پشتچه انتظار ازین پیش، ز اسمان دارمعنان نفس، ندادم چو غافلان از دستکنون بدست توانا، دو صد عنان دارم . . .

دوستت دارم

هربار به تو فکر می‌کنمیکی از دکمه‌هایم شل می‌شودانقراض آغوشم یک‌ نسل به تأخیر می‌افتدو چیزی به نبضم اضافه می‌شودکه در شعرهایم نمی‌گنجد.کافی‌ست تورا به نام بخوانمتا ببینی لکنت، عاشقانه‌ترینِ لهجه‌هاستو چگونه لرزش لب‌های من دنیا را به حاشیه می‌بَرد.دوستت دارمبا تمام واژه‌هایی‌که در گلویم گیرکرده‌اندو تمام هجاهای غمگینی‌که به‌خاطر تو شعر می‌شونددوستت دارم با صدای بلنددوستت دارم با صدای آهستهدوستت دارمو خواستن تو جنینی‌ست در . . .

عاشقانه های من!!!!

.دوست دارممن زندگی رادرعشق،عشق رادرقلب، قلب رابه خاطراینکه خانه توست دوست دارم،من اندوه رادراشك،اشك رادرچشم،چشم رابخاطردیدن تودوست دارم،من عشق رادرسكوت،سكوت رادرتنهایی،تنهایی رابخاطرتپیدن قلبم، قلبم رابرای تو،وتوراهمچون قلبم دوست دارم  . . .

امروز صبح.

دیر از خواب بیدار شدم
و
کلی کار دارم
الان دارم یه چیزی میخورم
بعدش باید بشینم پای یه مقاله علمی که باید به استاد تا شب تحویل بدم
غذا هم فریز دارم
کارت سوخت موتور هم هنوز پیدا نشده رو اعصابمه‌ . . .

, متن آهنگ مسعود بختیاری گل ناز دارم

,    ,    متن آهنگ مسعود بختیاری گل ناز دارم,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مسعود بختیاری 320,    اهنگ لری گل ناز دارم مه شو تارم,    مسعود بختیاری gol-e naz,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مهرنوش مختاری,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مهدی در استیج,    دانلود اهنگ مسعود بختیاری دی بلال,    دانلود آهنگ گل ناز دارم موسی ,    اهنگ معین گل ناز دارم مه شو تارم,    . . .

دوستت دارم

وقتی میگویم دوستت دارم؛جوابم،من بیشتر نیست!!خودت فکر کن!آيا این جمله احساسی دارد؟!در جواب جمله ی پر احساسم یک جمله ی عادی و روزمره انصاف است؟!وقتی می گویم دوستت دارم!نگاهم کن!فریاد بزن!بگو من هم دوستت دارم!حتی نگو دوستت دارم!بگو من عاشقت هستم!حتما که نباید جمله ی من را تکرار کنی!!!همانطور که اگر روزی تو بگویی دوستت دارم ، من دستانت را فشار میدهم و میگویم :اما من دیوانه ات هستم ! . . .

وبلاگم

برگشتم، و تصمیم دارم وبلگ مو برگردونم، بنویسم توش، البته اگه وقت و امکانات بتونم تهیه کنم. وبلگمو دوست دارم. دیگه نه کسی رو آرزو خواهم کرد و نه منتظر آمدن کسی، میرم که در رفتن ان شالله محو شوم.خدای دارم به وسعت جهانبسم الله الرحمن رحیم . . .

شانه هایت را برای گریه کردن دوست دارم(شعر آهنگ)

سر به روی شانه های مهربانت میگذارمعقده ی دل میگشاید گریه ی بی اختیارماز غم نامردمی ها بغضها در سینه دارمشانه هایت را برای گریه كردن دوست دارم، دوست دارمبی تو بودن را برای با تو بودن دوست دارم، دوست دارمخالی از خودخواهی من، برتر از آلایش تنمن تورا بالا تر از تن، برتر از من دوست دارمعشق صدها چهره دارد، عشق تو آيینه داردعشق را در چهره ی آيینه دیدن دوست دارمدر خموشی چشم من را، قصه ها و گفتگوهاستمن تورا برجذبه ی محراب دیدن دوست دارممن تورا بالا . . .

دارم تمام ميشوم

دارم تمام میشوم از التماس دیدنتدارد تمام میشود آن خلسه ی بوسیدنت دارم غریبی میكنم با گرمی آغوش تودارد كه كوران میكند این آتش خاموش تو داری غروب میكنی در مغرب دلواپسیدارم كه میمیرم از این حال غریب بی كسی دارم برای لحظه ای عطر تو را بو میكشماز خاطرات كهنه ات شیرین ترین را میچشم داری مدارا میكنی با ترك من.با ترك من !دارم قبول میكنم جان میرود از این بدن دارد كه سوزی میوزد از گوشه های پنجرهتشبیه آه سرد من از التهاب حنجره دارم به این دلتنگی ام . . .

کاش میشد

کاش میشد به او بگویم دوستت دارم دوستت دارم صادقانه ‌‌.بی بهانه کاش همه چیز طرحی دگر داشت کاش میشد حرف ها را پنهان نکرد در پشت دیواره های قلبو عشق را در پستوی خانه کاش تلنگر میزد فریاد دوستت دارم دوستت دارم هرچه بادا باد کاش میشد حرف زد صادقانه .‌. بی بهانه . . .

معاشرت کنیم ؟ =)

قلبی دارم از جنس سنگ که چند صباحی است به نفس افتاده ، مثل جوجه ای که در سرمای زمستان متولد شده و مادر را در اغوش نگرفته ، صدایی دارم ، سنگین تر از ترافیک های این شهر ، انقدر سنگین که گاهی بر گلویم اضافی میکند،حتی چشمانی دارم ، پر از حرف که اگر گوش خود را به چشمانم دهید کر میشوید، در میان این بازار شلوغ دلی دارم پر از درد که گاهی سنگینی میکند بر وجود خسته ام .
حرف های ناگفته ای دارم ، گوش خود را به چشم من دهید .
 
* اگر تو یه شرایطی باشید که نه می . . .

دوست

با یه دوست حرف زدم، حالم بهتر شد الان اهنگ سلام شب های دل كندن هنوزم دوسش دارم و دارم گوش كی دم. دلم میخاد مسواك بزنم باید این لطف و در حق خودم بكنم.و دلم چای می خاد اومدم تو اتاق تاریك و دارم اهنگ گوش میدم هوا ابری و نتاریكه و دست چپمم یكم درد می كنه. . . .

Joker

متنفرم از بی نتی!
همین الان فیلم جوکرو دیدم و‌ دوست دارم برم نقدهاشو بخونم دوست دارم برم تو اینستا انقدر توی هشتگ جوکر غرق بشم که بمیرم دوست دارم‌ انقدر برم‌ توی اینستاگرام نظرات زیر پست های جوکرو بخونم که مغزم بپاچه روی گوشی.
دوست دارم بتونم برم خود فیلمو دانلود کنم و هزاردفعه ببینمش نه فقط یبار با برنامه ی لنز رو صفحه ی کوچیک موبایل!دوست دارم برم تو سینما جوکرو ببینم.دوست دارم برم هزار تا فیلم دیگه از خواکین فینکس دانلود کنم ببینم دوست دا . . .

تو را دوست دارم چو نان و نمک

چو آن لحظه هایی که تبدار از خواب خیزی ولبهای  داغ  - خنک کرده باشی با  شیر آببسان زمانی که یک هدیه گنده نا شناسکنی باز با شادی و شبهه و اضطرابتورا دوست دارمبسان گذر کردن  بار اول زدریا در آسمانتورا دوست دارم چو آن لحظه هایی که قلبم زند تاپ تاپتورا دوست دارمچون گفتن جمله "شکر زنده ام" . . .

ترا دوست دارم مثال زمستانی عاشق برفترا دوست دارم مثال قهوه ای داغ که با چاشنی چشمانت در کافه ای خلوت خورده باشمدرست مثل عطر پیراهنی که در روی میز اطو جا گذاشته ایترا دوست دارم پنهانی و ممنوعه.بهناز خرّم . . .

حرف دارم

 گاهی وقت ها از خیلی ها میتونی راحت دل بکنی ، دلتنگشون نشی .ولی بعضی ها تو دلت میمونن و هر کاری کنی فراموش نمیشن .
مثل .خیلی باهات حرف دارمبه اندازه این سه سالبه اندازه همه این دوری هااما توی دو جمله همه این حرف ها خلاصه میشه:-دوستت دارم-خیلی دلم برات تنگ شده . . .

دانلود آهنگ امشب در سر شوری دارم

دانلود آهنگ امشب در سر شوری دارم
 
آهنگ امشب در سر شوری دارم
 
متن آهنگ غوغای ستارگان
امشب در سر شوری دارم امشب در دل نوری دارمباز امشب در اوج آسمانم راضی باشد با ستارگانمامشب یک سر شوق و شورم از این عالم گویی دورمبا ماه و پروین سخنی گویم از روی مه خود اثری جویمجان یابم زین شب ها جان یابم زین شب هاماه و زهره را به طرب خوانمبرترین مطالب وب . . .

ای صفای قلب زارم هر چه دارم از تو دارم

ای صفای قلب زارم هر چه دارم از تو دارمتا قیامت ای رضا جان. سر ز خاکت بر ندارممنم خاک درت غلام و نوکرتمران از در مرا.به جان مادرتعلی موسی الرضا علی موسی الرضا علی موسی الرضا   . . .

آزمایش خون

ساعت ۷و۳۲دقیقه بهداشت اندیمشکیم انتظار برای آزمایش خون.مردم برا یه ساعت خواب .دارم چرت میزنم ۲۴ساعته نخوابیدم.ساناز خانومم حسابی مشکوک شده فکر میکنه دارم به کسی پیام میدم نمی دونه دارم تو وبلاگ پست میذارم برا بعدا که بخونشون . . .

شب درد

سرم درد میکند سر درد دارماز رفاقتهای بی رفیقاز مهربانی های بی دلیلاز نگاه چشمان بی فروغسرم درد می کند سر درد دارمبر بلندی ابدیت صداحنجره ام آماس حرفهای ناگفته استدر برزخ سالهای دوردلتنگی کولی وار قلبم را طواف می کندآرامشی در آرامگاه شبانه سکوت نیستبالشت خیال تر شده ازگریه های بی صداسرم درد میکند سر درد دارم   . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)