98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

احسان حاجب مدیر مشاور جوان

سفره احسان حضرت زهرا (س)

 
سلام و عرض ادب و احترام
اعضای محترم ونیکوکاران بزرگوار
یاران نیک اندیش ؛ اینک دراین برهه اززمان ؛ مسئولیتی ارزنده برعهده خواهیم گرفت تا انشاالله درتداوم این مسیرارزشمندایفاگر نقشی سازنده باشیم. 
سفره احسان حضرت فاطمه زهرا (س)  هرهفته روزهای پنجشنبه ؛ جمعه گسترده میشود وشمانیز می توانید دراین امر (به شرح ذیل) مشارکت فرمائید :
۱_ باکلامی مشوق  وبادعائی یاریگرما باشید.
۲_ نسبت به معرفی افرادنیازمندو توزیع احسان مارامساعدت فرمایید.
۳_اختصا . . .

229

اگر شمس تبریزی قرار بود تناسخ بیاد قطعا احسان میشد ب تازگی احساس خوشایندی ب احسان پیدا کرده ام البته که این حس فقط از دور خوش است. چراکه بخاطر احساسات گذشته ام همیشه مورد سرزنش او قرار میگرفتم  . . .

۲۴۷

امروز امتحان اخلاق داشتم توی فصل چهارمش، از احسان به عنوان یه فضیلت اخلاقی یاد شدهاینقدر برای امتحانش عجیب و غریب درس خوندم که به معنی و مفهوم شب امتحانی بودن گفتم زکی! ولی اول رفتم سر همون فصل چهار یه روایت بود از حضرت علی(ع)، که فرموده بودن که : اگر احسان به شکل انسانی ظاهر می‌شد، بی‌تردید در زیبایی نظیر نداشت یادِ تو افتادم یادِ حدی که شبیه به اسمتی که به همون اندازه زیبایی و شاید با هر یه کلمه‌ای می‌خوندم باز یادِ تو می‌افتاد . . .

آهنگ جدید احسان کریمی به نام مرسی از این که هستی

دانلود آهنگ جدید احسان کریمی به نام مرسی از این که هستی از نویز پلاس
موسیقی بسیار شاد و جذاب احسان کریمی عزیز پیشنهاد ویژه سایت گوش کنید
 
احسان کریمی مرسی از این که هستی

ادامه مطلب . . .

دانلود آهنگ جدید احسان کریمی به نام مرسی از این که هستی

دانلود آهنگ جدید احسان کریمی به نام مرسی از این که هستی از نویز پلاس
موسیقی بسیار شاد و جذاب احسان کریمی عزیز پیشنهاد ویژه سایت گوش کنید
 
احسان کریمی مرسی از این که هستی

ادامه مطلب . . .

3. پیداس سرتونینم زده بالا؟

نیشم تا بنا گوش بازهو آهنگ گوش میدم و خوابم نمیاد و خوشحالماز داشتن احساناز رد کردن مسعوداز خیال فاطمهاز برگشتن سعیدهاز آغوش گرم رستااز کل کل با فائزهشب قشنگیه نه؟  آخرین شب با ابروی پیوسته. امشب بهترین خریدو با احسان داشتیم. بهترین حسا الان تو قلب من تپش داره  . . .

بانی سفره احسان خانم کریمی فر

 
 
سفره احسان حضرت فاطمه زهرا (س)
 
باتقدیروتشکر از حضورارزشمندشما اعضای بزرگوار مجمع خیرین فرهنگ فاطمی در برنامه های حمایتی سفره احسان ؛ به استحضار می رساند پنجمین مرکز توزیع وطبخ غذا بامسئولیت خانم کریمی فرد واقع در منطقه ۱۷ میدان بهاران تشکیل گردیده استاین مرکز به عنوان مرکزویژه واحسان جمعی و گروهی فعالیت می نماید. . . .

سفره احسان ۹۸.۰۹.۲۹ روز جمعه

 
 
بانیان ونیکوکاران بزرگوار سفره احسان حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
خانواده های نیازمند این هفته میهمان سفره احسان مادر گرانقدر حضرت مهدی صاحب زمان عجل ( حضرت نرگس خاتون ) بوده اند
_مرکز تهرانسرزرشک پلو با مرغ_مرکزباغ خزانهزرشک پلو با مرغ_مرکزرباط کریم ( مکتب نرگس)ساندویچ سالاد الویه_مرکز ساختمان امینحضور گروهی_مرکز بهاران ( سیده نساء)حضور گروهی . . .

در شبکه های اجتماعی ما فعال باشید و از جشنواره های ویژه احسان گلد عقب نمانید

 
 

 
 
 
 
  عضویت در کانال تلگرام طلا و جواهری احسان   
عضویت در پیج اینستاگرام طلا و جواهری احسان  
عضویت در صفحه فیسبوک طلا و جواهری احسان 
 عضویت در صفحه توییتر طلا و جواهری احسان 
 
 
 
  . . .

آهنگ جدید احسان کریمی به نام مرسی از این که هستی

احسان کریمی
Ehsan Karimi
مرسی از این که هستی
Merci Az InKe Hasti
 

دانلود آهنگ جدید احسان کریمی به نام مرسی از این که هستی از نویز پلاس
موسیقی بسیار شاد و جذاب احسان کریمی عزیز پیشنهاد ویژه سایت گوش کنید
دانلود موزیک . فیلم . . .

متین نصرالهی با استعداد ولی بدشانس‌

محمد متین‌نصرالهی متولد مرداد 1380 در شهر همدان در غرب ایران است.او به عنوان ده استعداد برتر قاره آسیا شناخته شده بود و بازیکن پرسپولیس تهران یکی از بزرگترین و معروف ترین باشگاه های آسیا بود.او آماری بالاتر از الهیار صیادمنش بازیکن تیم فنر باغچه ترکیه داشت. و با قراردادی که با پرسپولیس بسته بود 110هزار دلار(یک میلیارد حقوق+ صد ملیون پاداش و آپشن) بعد از مهدی قاعدی(یک ملیاردو سیصد میلیون) گرانترین بازیکن جوان ایران بود.وقتی مراسم‌توپ طلای جوان . . .

در شبکه هاي اجتماعي ما فعال باشيد و از جشنواره هاي ويژه احسان گل

        عضویت در کانال تلگرام طلا و جواهری احسان   عضویت در پیج اینستاگرام طلا و جواهری احسان  عضویت در صفحه فیسبوک طلا و جواهری احسان  عضویت در صفحه توییتر طلا و جواهری احسان      . . .

چهارمین مرکز سفره احسان

 
سلام و عرض ادباعضای بزرگوار باعث افتخار ومباهات است که به استحضار شما نیکوکاران گرانقدر عرض نمایمچهارمین مرکزسفره احسان حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهابامسئولیت سلاله پاک حضرتش ؛ سادات خانم محمدی و ساکنان محترم ساختمان امین درمحله تهرانسر بلوار لاله ساختمان امین راه اندازی شد. این مرکز اولین مرکز با مشارکت جمعی درزمینه طبخ و توزیع غذای روزانه درراستای ترویج سنت حسنه غذای نذری  وسفره احسان حضرت زهراس می باشد.  . . .

سفره احسان غدیر

سفره احسان غدیر محله کلاته سیفربا همت هیات امناء مسجد جامع کلاته سیفر و خیرین بزرگوار محله ، سفره احسان به مناسبت فرارسیدن عید غدیر برای مردان و ن محله کلاته سیفر، طی دو شب توزیع گردید. . . .

دعایی شعرواره

به توفیقم بیارای و به حشمت   کرامت کن تو بر من نور رحمتبه دورم کن تو از میدان عصیان   به بر کن جامه ای ز احسان و غفرانکفایت کن امورم را الهی   برونم آور از چاه تباهیز رحمت جام دل لبربز فرما   ز دوزخ بردنم پرهیز فرمادلم ز الطاف خود پرنور گردان   هوس ها را ز جانم دور گرداننهال عشق را بر دل تو بنشان   از این در طرد و محرومم مگردانز بینایی کمالم بخش ای دوست   به عشق خود جلالم بخش ای دوستچشان شیرینی عفوت تو بر جان   ببخشایم ز نور عفو و احسانبه مسکی . . .

انتصاب

انتصاب مشاور مديرعامل از سوی مديرعامل  شرکت هواپیمایی آسمان
رئیس هیئت مديره و مديرعامل شرکت هواپیمایی آسمان در حکمی  مهندس صمد امین زاده را به عنوان مشاور  مديرعامل این شرکت هواپیمایی منصوب کرد.
‌به گزارش روابط عمومی  در حکمی صمد امین زاده را به عنوان مشاور مديرعامل این شرکت هواپیمایی منصوب کرد.در این حکم آمده است: نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ویژه حضرتعالی در امور مختلف صنعت هواپیمایی، بدینوسیله بعنوان مشاور مديرعامل منصوب میگردید.  . . .

پارسیان ( مهندسی نما )

پارسیان
بزرگترین مرکز تخصصی نماهای مدن در شرق کشور
پروژه مجتمع تجاری تفریحی پارک بازار
مشاور و مجری برج بازار بزرگ ملل
مشاور و مجری پروژه 800 واحدی سحر
مشاور و مجری برج های چشم انداز
مشاور برج تجاری گیلاس طرقبه در نما
مشاور برج مسی باران سه در نما
مشاور و مجری بازار بین المللی بعثت
مشاور، طراح و مجری گالری پل عابر پیاده سه راه راهنمایی
تنها دارنده گواهی نامه های :
iso 9001 مديریت کیفیت نصب از آلمان
OHSAS 001 مديریت ایمنی بهداشت شغلی
iso 1 . . .

راه پیدا کردن مشاور تحصیلی خوب

یکی از دغدغه های اولیا برای دانش آموزان یافت یک مشاور تحصیلی مناسب هست!
اما خب یه مشاور تحصیلی خوب چه ویژگی هایی داره؟

مشاور خوب همیشه در دسترسه! : اره خوب اگر قراره دانش آموزان از یه مشاور خوب استفاده کنه باید بتونه هر زمانی از طریق تلفن بهش بگه که کمک نیاز دارم! معمولا مشاورین خوب این امکان رو ندارن و چون سرشون شلوغه ترجیح میدن خیلی در دسترس نباشن :(
مشاور خوب خودشم سواد خوبی داره : باید مطمئن شد که مشاور از رزومه کافی برای دریافت مشاوره داره . . .

ناتوانی مدیران دولتی

در سیستم دولتی، یک سمتی وجود دارد به نام: مشاور مدير عامل در امور فلان».وقتی کسی که به شکل های مرسوم در سیستم دولتی صاحب عنوان و پستی شده، سابقه ی کاری اش بالا برود یا به توفیق بازنشستگی نائل شود و جایی نداشته باشد که برود، به عنوان مشاور» به فعالیتش ادامه می دهد. 
ادامه مطلب . . .

معمای عشق

 
جوانی از پیری پرسید عشق چیست؟ پیر گفت با من به ساحل دریا بیا، جوان با وی به ساحل رفت.وقت غروب رسید و جوان با بی حوصلگی پرسید جواب سوال من چیست.پیر گفت افق باختر را ببین عشق را خواهی یافت.شب شد و جوان عشق را نیافت و پیر را به سخره گرفت.پیر گفت چطور عشق را در بوسه سرخ خورشید بر اندام زیبای دریا ندیدیندیدی با چه ملاطفتی خورشید دریا را نوازش می کردنیافتی شکوفه های ارغوانی عشق را که بر امواج دریا رنگ انداخته بود.ای جوان عشق حاصل صبر دلدادگی است و مر . . .

دانلود ریمیکس رادیو جوان با لینک مستقیم و رایگان

دانلود آخرین و جدیدترین قسمت پادکست های فارسی شاد رادیو جوان
آخرین ریمیکس های شاد رادیو جوان از دیجی های معروف ( DJ Taba , Dj AL , . )
ریمیکس های شاد جدید خوانندگان معروف ریمیکس شده توسط رادیو جوان
ریمیکس شاد عروسی و دور دور
پادکست هالووین رادیو جوان ، پادکست نوروز ، پادکست کریسمس ، پادکست شب یلدا ، پادکست عید ، پادکست آب و آتش از دیجی تبا ، بهترین پادکست های رادیو جوان شاد
ادامه مطلب . . .

ظاهری جوان تر فقط با چند ترفند ساده مد

مد و زیبایی فقط برای افزایش اعتماد به نفس و زیباتر نشان دادن ظاهر ما نیست بلکه گاهی کمک می کند تا بدون هیچ دشواری فقط با استفاده از چند ترفند ساده مد، چند سالی جوان تر به نظر برسیم. شما هم دوست دارید جوان تر به نظر برسید؟! در این مطلب سایت خانومانه به شما ترفندهایی را می آموزیم که بدون جراحی زیبایی یا بوتاکس به این آرزو دست پیدا کنید و جوان تر شوید.   . . .

خاطره خواهر شهید خانم مرجان نوبخت از شهید احسان نوبخت

مدتی بود آقا احسان خیلی شدید ناراحت بودن.حال و حوصله ی هیچ کاری رو نداشتن و همش در حال گریه کردن و درد و دل با خدا بودن.هی میگفت خدا منو دوست نداره،رمن ایمانم ناقصه، من باید شهید بشم.به پدرم میگفت، تو رهبر منی برام دعاکن که شهید بشم.پدرم میگن من دلم نیومد دعا کنم که شهید بشه، اما براش دعا کردم که به بالاترین درجه ی ایمان برسه و رسید به آنچه که میخواست.اللهم الرزقنا توفیق الشهاده فی طریق الحسین علیه السلام . . .

بهترین مشاور ازدواج در تهران

ازدواج و تشکیل خانواده و بخش مهمی از زندگی آدمی است و گریزی از سختی ها و آسانی های آن نیست. اما بحث اینجاست ما باید این سختی‌ها را تحمل کنیم تا شاید روزهای خوش بیاید؟
هرگز ما به این جهان نیامده ایم تا خود را بکشیم، تا به خود رنج دهیم. کافیست شما به مشاوره ازدواج بروید تا مسائل خودتان به ویژه مواردی که گمان می کنید به رابطه تان آسیب می زنند حل شود و علاوه بر آن یاد بگیرید اصول زندگی مشترک بر اساس نظر مشاور ازدواج خوب در تهران و با این فرهنگ چگونه . . .

دانلود آهنگ احسان به نام دیدی نباختم

دانلود آهنگ جدید احسان بنام دیدی نباختم
آهنگ زیبا و بسیار شنیدنی احسان بنام دیدی نباختم همراه با متن و کیفیت اصلی
Song Exclusive Ehsan   Didi Nabakhtam” With Text And Direct Links In Media-Music
پخش آنلاین + لینک پرسرعت آهنگ دیدی نباختم

ادامه مطلب . . .

اهمیت داشتن وب سایت در سئو - احسان رئیسی

ویدئوی چهارم از سری ویدئوهای سئو لب احسان رئیسی به اهمیت داشتن یک وب سایت در سئو و بهینه سازی وب‌سایت و تمپلیت های آماده برای طراحی وب‌سایت می پردازم. این که چگونه به تجربهٔ کاربری (به انگلیسی: User Experience) به اختصار UX و رابط کاربری (به انگلیسی: User Interface) به اختصار UI وب سایتمان برای گوگل و کاربرانمان اهمیت دهیم.
https://www.aparat.com/v/iXNAy
نتایج 3 ویدئوی قبلی آزمایش سئو روی کلمه کلیدی احسان رئیسی
همین طور که در جریان هستید من در 3 ویدئوی قبلی روی حدود 20 . . .

جوان بود

⚠️‏جوان بودمومن بودانقلابی بودنماینده مجلس بودبه جرمِ افشای ذاتِ زهرا رهنورد و ‎#میرحسین_ (۲۸ سال زود تر از سال ۸۸) توسط منافقین به شهادت رسید.
۶۶ روز مانده تا انتخابات مجلسکاندیداهای جوان و شجاع و متخصص و جهادی و انقلابی  شهرتان را شناسایی کنید و از آن ها برای رفتن به مجلس حمایت کنید
#شهید_دیالمه#مجلس_انقلابی #مجلس_جوان_حزب_اللهی #اولویت_انتخاب_جوانان_انقلابی#گام_دوم_انقلاب #مديریت_جهادی #جوانگرایی ✊ کمپین حمایت از تحقق مجلس و . . .

تا این لحظه.

توی خیابونا پر از آشغال بود و شیرابه ی کیسه زباله ها و سطل ها راه افتاده بود‌‌. یه جایی وایساده بودم احسان علیخانی هم بود :/ آدم قحطه؟! بعد یه ساختمونی بود داشتن آجر براش میاوردن با یه دستگاهی که یه بار جای آجر یه کیسه ی غذا به اون وصل بود. یه دختر کوچولو تا دید غذاست خواست اونارو رو هوا بگیره که دستگاهه بلندش کرد یه جایی توی شیرابه ها و آشغالا پرتشون کرد. بارون هم به شدت می بارید. خلاصه این احسان علیخانیه رفته بود به اینا داد می زد اون فقط یه ب . . .

مشاور املاک صنعتی غرب تهران

مشاور املاک صنعتی غرب تهرانیکی از مهمترین وظایف مشاورین املاک توازن قیمت ملک است ، مشاور املاک موفق مشاوری است که قیمت معامله ملک را متعادل قیمت منطقه جهت خریدار و مالک فراهم نماید به طوری که طرفین معامله متضرر نشوند و معامله توام با رضایت حاصل گردد.مشاور املاک همواره تلاش کرده است تا زمینه سود را برای همه طرفهای درگیر در معاملات ملک و مسکن و . به وسیله تسهیل گردش اطلاعات فراهم سازد. پشتوانه فعالیت مشاور املاک اعتماد کاربران و سالها تجربه . . .

تیزر ویدیو دیوانه از افشین آذری

تیزر ویدیو دیوانه از افشین آذری
ترانه ، آهنگ ، تنظیم : افشین آذری / مدير تولید : نوید احدی
ویولون : امیرحسین محمودی / كارگردان : بابك پور فرد
میکس و مسترینگ : احسان جوادی
سایت افشین آذری . . .

تیزر ویدئو دیوانه از افشین آذری

تیزر ویدئو دیوانه از افشین آذری
ترانه ، آهنگ ، تنظیم : افشین آذری / مدير تولید : نوید احدی
ویولون : امیرحسین محمودی / كارگردان : بابك پور فرد
میکس و مسترینگ: احسان جوادی
سایت افشین آذری . . .

جوان گرایی

اصرار بر جوان‌گرابی، مثل اصرار بر وزیر زن داشتن در کابینه است! به خودی خود ارزشی ندارد. در آن مورد، دچار یک نوع تبعیض جنسیتی پنهان می‌شویم که ن را یک اقلیت در نظر می‌گیرد که باید نماینده‌ای در دولت داشته باشد. و این (از وجه تئوری) با شایسته سالاری تعارض دارد. جوان گرایی هم که این روزها و در آستانه‌ی انتخابات مجلس مد شده است، همین ایراد را دارد. سن کمتر برخی افراد مزیت ویژه‌ای محسوب نمی‌شود. و چه بسا جوانانی که نامشان مطرح می‌شود را می‌ب . . .

میراشرفی رئیس کل گمرک شد/ تعیین مشاور جوان وزیر اقتصاد

گزارش خبرگزاری فارس به نقل از وزارت اقتصاد، در متن حکم فرهاد دژپسند خطاب به میراشرفی رئیس کل جدید گمرک آمده است: انتظار می رود در راستای اسناد بالا دستی نظام ، برنامه های دولت دوازدهم و برنامه های راهبردی وزارت امور اقتصادی و دارایی، مواردی چون "پیاده سازی سریع و کامل طرح جامع گمرک الکترونیکی نوین، گسترش ارتباط با سازمانهای بین المللی و تقویت همکاریهای منطقه ای در حوزه تجارت فرامرزی، برون سپاری ارایه خدمات منطبق بر ت‌های کلی اصل 44 ق . . .

شهید آیت الله لطفیان از نگاه علیرضا حاجیان‌زاده،مشاور وزیر ودبیرستاد همکاری‌های حوزه و آموزش و پرورش

  شهید آیت الله محمد علی لطفیان سرگزی از نگاه حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین شهیدی، مدير بنیاد فرهنگی حضرت مهدی(عج) موعود قم، و  -علیرضا حاجیان‌زاده، مشاور عالی وزیر و دبیر ستاد همکاری‌های حوزه و آموزش و پرورش، و دکتر خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور-و  آیت‌الله سید ابوالفضل میر محمدی زرندی، نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، . . .

اگر این ۱۲ عادت اشتباه را ترک کنید تا سال‌ها جوان می‌مانید و پیر نمی‌شوید

جوان ماندن و جوان به نظر رسیدن آرزوی دیرینه نسل بشر است. از دوران باستان انسان‌ها برای این‌که گذر عمر و پیر شدن را به تعویق بیندازند به ترفندهای مختلف دست می‌زدند. از رویایی دستیابی به اکسیر جوانی تا استفاده از مواد طبیعی مختلف که به تایید طبیبان مشهور رسیده بودند.
امروزه اما علیرغم تمام سرنخ‌های جوان ماندن و حتی اگر تمام این موارد را هم به عنوان یک انسان مدرن رعایت کنید باز هم برخی عادت‌های اشتباه به ظاهر ساده روند پیری شما را جلو می‌ان . . .

ارائه مشاوره های تحصیلی و چگونگی انتخاب رشته سال نهم و شرایط ورود به هر رشته توسط مشاور

در طول سال تحصیلی مشاور مدرسه موظف به برگزاری جلسه و سمینار در هر کلاسی برای توجیه چگونگی انتخاب رشته و شغل های گوناگون و رشته های دانشگاهی هر شاخه می باشد که حتی با اولیا نیز در میان نهاده می شود. . . .

مراقبت.

    پسر جوان آن قدر عاشق دختر بود که گفت: تو نگران چی هستی؟ دختر جوان هم حرفش را زد: همون طور که خودت می‌دونی مادرت پیره و جز تو فرزندی نداره. باید شرط ضمن عقد بگذاریم که اگر زمین گیر شد، اونو به خونه ما نیاری و ببریش خانه سالمندان. پسر جوان آهی کشید و شرط دختر را پذیرفت. هنوز شش ماه از ازدواجشان نگذشته بود که زن جوان در یک تصادف اتومبیل قطع نخاع و ویلچر نشین شد. پسر جوان رو به مادرش گفت: بهتر نیست ببریمش آسایشگاه؟ مادر پیرش با عصبانیت گفت:مگه . . .

اهمیت داشتن مشاور فروش و بازریابی برای شرکت ها

نقش مشاور فروش و بازاریابی در افزایش فروش شرکت ها 
طراحی مارکتینگ پلن برای فروش در شرایط بحرانی
 
اگر سری به اگهی‌های استخدام بزنید همیشه با تعداد زیادی آگهی درخواست بازاریاب و فروشنده مواجه می‌شوید. شاید در ابتدا به نظر برسد که تفاوتی بین فروش و بازاریابی حضوری و اینترنتی وجود دارد ولی ماهیت وجودی هر دو معرفی بهتر محصولات و افزایش آمار فروش در کسب و کارها است. البته داشتن تعداد زیادی فروشنده یا بازاریاب نمی‌تواند رونق کسب و کارها را تضم . . .

مشاور سئو کيست؟

برای دریافت مشاوره سئو و بهینه سازی سایت می توانید با اسماعیل سحاب در تماس باشید. اسماعیل سحاب مشاور سئو حرفه ای و یا مشاوره حرفه ای سئو می کند. از جمله خدمات سئو که ایشان ارایه می دهد. به صفحه اول گوگل اوردن کسب و کار شماست.مشاور سئو(SEO) چیست؟در پاسخ به این سوال که «مشاور سئو چیست؟ » می توان به صورت ساده این گونه توضیح داد. سئو سایت یک فرایند مستمر ومدون است که بر روی سایت توسط کارشناس سئو انجام می گیرد تا ترافیک صحیح در زمان صحیح و با کارب . . .

رهبر معظم انقلاب: موتور پیش‌برنده در هر جامعه‌ای، جوان‌ها هستند

​​حضرت آیت الله ‌ای رهبر انقلاب اسلامی، در سخنرانی‌ که در مراسم سالانه دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع) (۹۸/۰۷/۲۱) داشتند، درباره جوان‌ها صحبت کردند. ایشان فرمودند: امید به جوان‌هاست. موتور پیش‌برنده در هر جامعه‌ای جوان‌ها هستند. جوان‌ها بایستی خودشان را آماده کنند، فکرشان را آماده کنند، ترفند دشمن را بشناسند.اوّلین آماج تهاجم دشمن عبارت است از فکر شما، از ذهن شما، از آنچه حاکم بر اندیشه شما است، این اولین آماج د . . .

#سید_علی_محمد_رضوی #seyed_ali_mohamad_razavi#

فیلم و کیارستمی اداما دارد.  کارگردان:احسان ناجی تهیه کنندگان:سحر پرتوی‌کیان و احسان ناجیبه تماشا فیلم و کیارستمی ادامه دارد. می نشینیم. فیلمی که پر از تلاش و زحمات کارگردان و گروه است.https://www.cinematicket.org/?p=nfilmdetailae&fid=2053&fileid=3280&t=%D9%88%20%DA%A9%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%85%DB%8C%20%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%87%20%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF    . . .

جلسه ی نهم - روز مادر و احسان و نیکوکاری

مقرر گردید جشن روز مادر و میلاد حضرت زهرا (س) با شکوه بسیار در مدرسه برگزار گردد. همچنین جشن احسان و نیکوکاری طبق بخشنامه ی ارسالی برگزار گردد.
جهت تماشای تصاویر مربوط، بر روی لینک های زیر کلیک کنید.
عکس 1
عکس 2
عکس 3 . . .

دانلود فیلم پروفسور با دوبله فارسی The Professor 20 BluRay

دانلود رایگان فیلم پروفسور با دوبله فارسی The Professor 20, دوبله فارسی فیلم پروفسور The Professor 20, دانلود زیرنویس فارسی The Professor 20 BluRayنسیم آر دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)