98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

استیکر تشکر

تشکر نامه

- تشکرنامه!  خنده دارد! بس که این از آن، تشکر می کندهر که از هرکس به هر عنوان تشکر می کند! جلسه های آنچنانی در ادارات مهم!ایکس، از آغاز تا پایان تشکر می کند چای هم در استکان، جوش تکلف می زندحبه های قند از قندان، تشکر می کند! شهردار از لطف های ویژه شورای شهرعضو شورا نیز از ایشان تشکر می کند! گوشی همراه فرماندار، بوقی تازه خوردتاجر مشهور شهرستان تشکر می کند. فارغ از لورفتن موضوع تلخ اختلاسمتهم از داخل زندان، تشکر می کند! زحمت پرونده ها را کارم . . .

تشکر:)

اول از همه تشکر بابت همه کامنتا . خیلی دل گرمی بود برام :)و البته تشکر از هم خونه ای .!!! چرا؟؟ چون تقریبا دیشب هیچی نخابیدم!! صبحم ساعتای نه پا شدم برم بانک . یکم با هم خونه ای درد دل کردم.چون داشتم خفه میشدم :( دیدم بلللللله اونم همچین شرایطی رو تجربه کرده حتی شاید بدتر :(اما یه تصمیم گرفتم :) و امشب عملیش میکنم :)+ سر دردم خیلیییی. کار هم یکم خسته کننده شده :( . . .

فرهنگ تشکر

امروز داشتم یه مطلبی میخوندم راجع به تشکر کردن که خیلی جالب بود و خواستم با شما درمیون بذارم. در واقع یه سری موقعیت هایی رو بیان کرده بود که بهتره از واژه "متشکرم" استفاده کنیم:1. وقتی کسی ازمون تعریف و تمجید میکنه.2. وقتی دیر به یه قرار ملاقات میرسیم، بجای عذرخواهی بابت دیر رسیدن بهتره از طرف مقابل بابت صبر و شکیبایی که اختیار کرده تشکر کنیم و بگیم بابت صبوریت ممنونم.3. وقتی کسی میاد و باهامون درد و دل میکنه و ما میخوایم دلداریش بدیم، بجای بیان . . .

خدایا شکرت

خدای من،اومدم اینجا بعد از اون همه پست که همش بوی نا امیدی و ناراحتی میداد ازت تشکر کنمتشکر بابت امشببابت چند تا چیز که واقعا حیفه که بخاطر اونا ازت تشکر نکنمبابت اینکه مطمئنم کردی که توی گذشته چقدر رفتارهای بدی داشتمهمین که الان اینو میدونم خیلیه واسمازت تشکر میکنم بابت یه هم صحبت خوبکه امشب باهاش حرف زدم و ارومم کردازت تشکر میکنم بابت اینکه تمام اون لحظات حس زندگی بهم دست دادبابت آشناییم با اون ازت تشکر میکنمخدایاامیدوارم این دعارو قبو . . .

از هم باید صمیمانه تشکر و قدردانی کرد!

در مرداد ماه سال 92 نوشتم: "عملکرد سبب شد شعور و خرد و عقل گرایی عامه مردم بالا برود و شاید مِن بعد قبای ریاست جمهوری را برازنده تن هر کسی ندانند و همین یعنی باید از تشکر کرد که هیچ کاری اگر نکرده باشد، برای آگاه سازی مردم ناخواسته کارها کرد که در تاریخ ماندگار شد."اما اکنون، و بعد از گذشت بیش از 6 سال، از هم باید صمیمانه تشکر و قدردانی کرد!؛ گمان نمی کنم کسی می توانست به این خوبی و مانند ، دو واژه ی "تدب . . .

از استيکر چه مي دانيم؟

استيکر نامی انگلیسی است که برای سازه های تبلیغاتی خاصی به کار می رود. استيکر ها به طول معمول، به برچسب های خاصی که تصویر های جذاب و تبلیغاتی دارند اطلاق می شوند. این دست کالا های تبلیغاتی، همواره مورد پسند و کاربرد مصرف کننده های مختلف بوده است و با وجود گسترش چشم گیر تکنولوژی و پیشرفت جامعه، هنوز هم از بین نرفته اند و در قالبی جدید (مجازی) در بستر رسانه های اجتماعی حضور دارند. با وجود تاریخ دور و دراز همه ی آن چه یاد شد، هنوز عمده ی مردم از زما . . .

کاربردهاي مختلف چاپ استيکر

تقریبا همه ی ما استيکر ها را در زندگی روزمره ی خود دیده ایم و کم و بیش با بعد تبلیغاتی و جذاب چاپ استيکر آشنا هستیم. چاپ استيکر بر روی سطوح مختلفی از جمله ماشین، قطار، اتوبوس و. انجام می شود که می توان متناسب با مخاطبانی که این استيکر ها را می بینند، نوع سطح موردنظر را انتخاب کرد. نکته ی دیگر در چاپ استيکر جوهر و مواد به کار رفته در آن است چرا که مثلا قطار در محیط باز و زیر باران و آفتاب قرار دارد و باید برای چاپ استيکر از مواد مرغوب ب . . .

تفاوت چاپ استيکر و مش چيست؟

برای کسانی که به تبلیغات و گسترش کسب و کار خود فکر می کنند یکی از بهترین راه ها، چاپ استيکر در انواع مش، شیری، شیشه ای و مات است. هر یک از انواع این استيکر ها در زمینه ی خاصی کاربرد دارند و افراد متناسب با نیازشان و هزینه چاپ استيکر، یکی از آن ها را انتخاب می کنند. بطور مثال استيکر شیری که پشت آن سفید است برای مکان های عمومی مانند سوپر مارکت ها، وسایل حمل و نقل عمومی و. استفاده می شود اما استيکر مش بدلیل سوراخ سوراخ بودن، نور بیشتری را ا . . .

تشکر از بخشدار محترم بنجار

بخشدار محترم نطر به اینکه در روستاهای بخش مر کزی زابل انتی بیوتیک ضد درد برای مرغ داری  های محلی توزیع کردید از شما بی نهایت سپاس گزاری ممیشود ضمنا از دهیار پر تلاش و سخت کوش نهور تشکر میشود ابادی (روستا ) در سیستان ----نهور . . .

استیکر اتاق کودک مدل قطار حیوانات

استيکر اتاق کودک قطار حیوانات
تزئین اتاق کودک، یکی از دغدغه های والدین هست و معمولا سوالاتی از قبیل استيکر اتاق نوزاد را از کجا بخریم؟”، مراکز فروش استيکر اتاق کودک کجاست؟” مطرح می‌شود.
شما می توانید برای خرید استيکر اتاق کودک نمونه های متنوعی را در سایت جیک جیک بررسی کنید.ما در جیک جیک این افتخار را داریم تا انواع استيکر اتاق کودک دخترانه و پسرانه را با قیمت مناسب برای راحتی شما عزیزان قرار داده و شما به صورت خرید اینترنتی استيکر اتا . . .

آی دونت گیو ا شت به جان تو

من شاید هیچوقت کاری رو به خاطر خوشامد کسی انجام ندادم.یعنی اگر به کسی کمکی کردم برای این نبوده که دوستم داشته باشه یا ازم تشکر کنه . اگر ببینم وظیفه انسانیم ایجاب میکنه که برای کسی کاری انجام بدم و خودمو تو زحمت و دردسر بندازم حتما اینکارو میکنم و برامم مهم نیست طرف قدردان باشه یا نه .اما تعجب میکنم از آدمایی که میبینن کسی براشون چقدر زحمت کشیده با اینکه هیچچچ وظیفه و تعهدی نداشته اما یک تشکر خشک و خالی هم نمیکنن و متعجب ترم از اون آدمایی . . .

در باب از یاد بردن به یاد امده‌ها

یاتو|میگفت عتشق از لحظه‌ای باش که به یادش میاری، عاشق هر لحظه‌ی به یاد آوردنش باش، با خودت بگو آره اره میدونم به خاطر اون خواب که دیدم چقدر زیاد ما باید به هم مربوط باشیم، به خاطر فلان واژه‌ها چقدر طعم به یاد آوردنت دلپسنده و در کنارت بودن میتونه چه چیز عجیبی باشه و ازش تشکر کن و از یادش ببر. تشکر کن و خداحافظی کنی ازش و به همون نوری بسپرش که ازش اومده. . . .

تکیف روزانه

با سلام خدمت اولیای عزیز و گرامی تکالیف مربوط به چهارشنبه 98.10.4 دیکته شب و جدول ترکیب انجام شود سوره های حمد ناس توحید عصر حفظ شود.                     
تکلیف روز پنج شنبه:98.10.5  روخوانی از تمام دروس فارسی به همراه نمونه سولات علوم تمرین شود با تشکر 
تکلیف روز جمعه:98.10.6   دیکته شی و جدول ترکیب از تمام نشانه ها انجام شود ریاضی درس 10 در دفتر مشق تمرین شود با تشکر                     
اولیای عزیز لطفا تمام تکالیف را انجام دهید تا امتحانات دی ماه پسرای گلم . . .

چاپ استيکر ديواري

برای کسانی که می خواهند دیوار های شرکت خود را برای تبلیغات آماده کنند و یا کسانی که از کاغذدیواری خانه ی خود خسته شده اند، چاپ استيکر دیواری بهترین گزینه است. چاپ استيکر فایده های زیادی دارد از طرفی نسبت به دیگر چاپ های برروی دیوار کم هزینه و مقرون به صرفه تر است و از طرف دیگر بر روی سطوح مختلفی مانند: چوب، گچ، MDF چسبانده می شود. ما در این مطلب می خواهیم شما را با کارکرد های چاپ استيکر، کاربرد های چاپ استيکر شبرنگ و. آشنا کنیم. برای ا . . .

چاپ استيکر با روکش لمينت

یکی از روش های تبلیغاتی که تاثیر بسیار گسترده ای بر ذهن مخاطبان داشته و توجه آن ها را به محصول تبلیغاتی جلب می کند چاپ استيکر است. استيکر ها در همه جا قابل استفاده هستند مانند مترو، دیوار ها، اتوبوس و. و به دلیل همین کارایی، بسیار محبوب اند. چاپ استيکر با روکش لمینت به شما این امکان را می دهد که استيکر شما به مدت طولانی تری در برابر عوامل محیطی دوام داشته باشد و بعبارتی با هر باد و بارانی از روی اجسام پاک نشود. ما در این مطلب می خو . . .

استیکر کودک مدل لانه پرنده

خرید استيکر اتاق کودک اولین موضوعی است که برای تزئین اتاق کودک به ذهن پدر و مادر ها می رسد.استيکر کودک بدلیل قیمت مناسب و تغییر سریع فضا ایده ای خوب برای دکور اتاق کودک بوده و نسل جدید این محصول یعنی استيکر چوبی بخاطر جنس بسیار بادوام و قابلیت جابجایی و همینطور برجسته بودن از سطح دیوار و زیبایی بسیار خوب ، رفته رفته جایگزین کاغذ دیواری در اتاق کودک شده است. استيکر چوبی لانه پرنده می تواند در تزئین اتاق کودک دخترانه بکار برده شود. این استيکر ب . . .

نمونه تشکرمن لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالقبا نهایت احترام و رعایت ادب و در کمال تواضع و ارادتو با عرض سپاس، بدین وسیله مراتب قدردانی و تشکرخود را از یکایک شما سروران، دوستان، آشنایان، بستگانو مسئولان ارجمندی که در مراسم تشییع، تدفین،مجالس ترحیم و یادبود شادروان …شرکت نموده و با ابراز همدردی، موجب تسلی خاطرمان شدیدصمیمانه تقدیر و سپاسگزاری می‌نماییماز این که به علت تألمات روحی، توفیق تشکر حضوریمیسر نشد، قلباً پوزش می‌طلبیم.امیدواری . . .

بازدید از کلاس درس و هنرستان

در تاریخ 4 / آذر /98 روز دوشنبه از کلاس درس توسعه و برنامه سازی پایه 11 هنرستان شرف بازدید بعمل آمدهمچنین در همان روز از کلاس درس خانم مهندس باقری هنرآموز محترم هنرستان غیر انتفاعی امید ایران بازدید بعمل آمد .ضمن تشکر از هنرآموزان دو کلاس بازدید شده و تشکر از مدیر محترم هر دو هنرستان . . .

استیکر چوبی کیتی

استيکر اتاق کودک کیتی بهترین پیشنهاد برای تزئین اتاق کودک دخترانه است. استفاده از استيکر بهترین و ارزانترین راه تغییر اتاق کودک بوده و نسل جدید این محصول یعنی استيکر چوبی بدلیل عمر بیشتر ،نصب آسان و قابلیت جابجایی توانسته بسیار مورد توجه قرار گیرد.خرید استيکر اتاق کودک تصمیمی است که می تواند هیجان بسیار زیادی را در اتاق دختر کوچولوی شما ایجاد کند.
اتاق کودک حریم شخصیتی کودک شما محسوب شده و توجه به زیبایی و چیدمان آن اهمیت زیادی دارد.استیک . . .

تشکر از امام جمعه محترم

     حاج آقا فرد امام جمعه محترم اهواز خود را چهره ای مردمی و دردآشنا نشان داده است. عدم موافقت با آسفالت اختصاصی خیابان محل ست، بوسه بر دست کارگر معترض و اقامه نماز جماعت در منطقه ی محروم عین دو از اقدامات ایشان است. اقداماتی که می تواند به سایر مسوولان گوشزد نماید بالاترین مقام مذهبی استان عزم جدی برای محرومیت زدایی و رفع مشکلات اهواز دارد. از ایشان تشکر  می شود. . . .

داستانک

مردی پیش از بیرون رفتن از خانه زنش را بوسید و جلوی آیینه ایستاد. بعد با صدایی که شوق و تشکر از آن می‌بارید به خدا گفت:خدایا از تو به خاطر این همه نعمت که به من دادی ، واقعا، واقعا ،واقعااااسپاس‌گزارم.همسرش که تشکر خالصانه‌ی مرد را دید، آمد و کنار مرد ایستاد .سرش را به سر مرد تکیه دادو گفت:تو که یک چشمت کور و نصف صورتت فلج شده، چرا اینقدر شکرگزاری می‌کنی؟نیم لبخندی به صورتِ مرد نشست. دو دستش را دو طرف صورت همسرش گذاشت و گفت:هنوز با همین یک چشم . . .

اضافه کردن استیکر به پیامرسان واتساپ | دانلود انواع استیکر واتساپ

آموزش اضافه کردن انواع استيکر واتساپ
استيکرها در پیامرسان واتساپ برای انتقال احساسات بسیار موثر عمل کرده اند و بسیاری از کاربران از استيکرها برای انتقال حرف های خود استفاده می کنند. امکان ارسال استيکرها و شکلک ها روز به روز بر جذابیت پیامرسان واتساپ افزوده است و رفته رفته این شبکه اجتماعی محبوبیت بیشتری پیدا می کند. با وجود اینکه استيکر واتساپ از همان اوایل انتشار واتساپ قابل استفاده بود اما بسیاری از کاربران از نحوه اضافه کردن استيکرها . . .

اضافه کردن استیکر به پیامرسان واتساپ | دانلود انواع استیکر واتساپ

آموزش اضافه کردن انواع استيکر واتساپ
استيکرها در پیامرسان واتساپ برای انتقال احساسات بسیار موثر عمل کرده اند و بسیاری از کاربران از استيکرها برای انتقال حرف های خود استفاده می کنند. امکان ارسال استيکرها و شکلک ها روز به روز بر جذابیت پیامرسان واتساپ افزوده است و رفته رفته این شبکه اجتماعی محبوبیت بیشتری پیدا می کند. با وجود اینکه استيکر واتساپ از همان اوایل انتشار واتساپ قابل استفاده بود اما بسیاری از کاربران از نحوه اضافه کردن استيکرها . . .

اضافه کردن استیکر به پیامرسان واتساپ | دانلود انواع استیکر واتساپ

آموزش اضافه کردن انواع استيکر واتساپ
استيکرها در پیامرسان واتساپ برای انتقال احساسات بسیار موثر عمل کرده اند و بسیاری از کاربران از استيکرها برای انتقال حرف های خود استفاده می کنند. امکان ارسال استيکرها و شکلک ها روز به روز بر جذابیت پیامرسان واتساپ افزوده است و رفته رفته این شبکه اجتماعی محبوبیت بیشتری پیدا می کند. با وجود اینکه استيکر واتساپ از همان اوایل انتشار واتساپ قابل استفاده بود اما بسیاری از کاربران از نحوه اضافه کردن استيکرها . . .

اضافه کردن استیکر به پیامرسان واتساپ | دانلود انواع استیکر واتساپ

آموزش اضافه کردن انواع استيکر واتساپ
استيکرها در پیامرسان واتساپ برای انتقال احساسات بسیار موثر عمل کرده اند و بسیاری از کاربران از استيکرها برای انتقال حرف های خود استفاده می کنند. امکان ارسال استيکرها و شکلک ها روز به روز بر جذابیت پیامرسان واتساپ افزوده است و رفته رفته این شبکه اجتماعی محبوبیت بیشتری پیدا می کند. با وجود اینکه استيکر واتساپ از همان اوایل انتشار واتساپ قابل استفاده بود اما بسیاری از کاربران از نحوه اضافه کردن استيکرها . . .

اضافه کردن استیکر به پیامرسان واتساپ | دانلود انواع استیکر واتساپ

آموزش اضافه کردن انواع استيکر واتساپ
استيکرها در پیامرسان واتساپ برای انتقال احساسات بسیار موثر عمل کرده اند و بسیاری از کاربران از استيکرها برای انتقال حرف های خود استفاده می کنند. امکان ارسال استيکرها و شکلک ها روز به روز بر جذابیت پیامرسان واتساپ افزوده است و رفته رفته این شبکه اجتماعی محبوبیت بیشتری پیدا می کند. با وجود اینکه استيکر واتساپ از همان اوایل انتشار واتساپ قابل استفاده بود اما بسیاری از کاربران از نحوه اضافه کردن استيکرها . . .

استیکر چوبی پو و دوستان

استيکر اتاق کودک پو بهترین پیشنهاد برای تغییر فضای اتاق پسرانه است.خرید استيکر اتاق کودک و انتخاب طرحی که هم با فضای اتاق متناسب باشد و هم کیفیت خوبی را داشته باشد می تواند دغدغه والدین باشد. نسل جدید این محصول یعنی استيکر چوبی بدلیل عمر بیشتر ،نصب آسان و قابلیت جابجایی توانسته بسیار مورد توجه قرار گیرد.خرید استيکر اتاق کودک تصمیمی است که می تواند هیجان بسیار زیادی را در اتاق پسر کوچولوی شما ایجاد کند و جذابیت استيکر چوبی بسیار بیشتر از مح . . .

استیکر کودک جیک جیک مدل آکواریوم

استيکر چوبی آکواریوم ،ایده مناسبی برای ایجاد فضایی خاص و متفاوت در اتاق کودک است. استيکر چوبی نسل جدید استيکر ها است که نخستین بار توسط شرکت جیک جیک تولید شده و برای تزئین اتاق کودک مورد استفاده قرار می گیرند.استيکر چوبی آکواریوم دارای طراحی خلاقانه و همینطور متنوعی است و بخوبی تم دریا را برای شما ایجاد می کند. تعداد کاراکتر ها در این تم زیاد بوده و همین باعث جذابیت آن می شود.خاص بودن طراحی و فضای زیبایی که اتاق کودک بعد از نصب این استيکر پی . . .

استیکر کودک جیک جیک مدل ملوان

تغییر دکور اتاق کودک موضوع مهمیه که میتونه هیجان و اشتیاق زیادی رو در کودک شما ایجاد کنه.بهترین راه برای اتاق کودک پسرانه شما میتونه استفاده از استيکر چوبی باشه. استيکر کودک ملوان یک استيکر چوبی  و از نسل جدید استيکرهای اتاق کودک هست که با هزینه ای کم ،تغییری بسیار بزرگ رو میتونن ایجاد کنند. این استيکرها قابلیت جابجایی دارند و به راحتی می توانید آنها را بدون آسیب رساندن به دیوار در محل جدید نصب کنید.استيکر کودک ملوان مناسب دکور اتاق کودک پ . . .

چرا باید از تبلیغات مبتنی بر مکان تشکر کنیم؟

اینکه کجا و چطور تبلیغ کنید به قدری مهم است که می‌تواند تاثیرات چشمگیری را روی آمار فروش محصولات شما بگذارد. در این مطلب برای شما از مزیت و انواع تبلیغات مکان محور می‌گوییم.
نوشته چرا باید از تبلیغات مبتنی بر مکان تشکر کنیم؟ اولین بار در ملی پیامک. پدیدار شد. . . .

چرا باید از تبلیغات مبتنی بر مکان تشکر کنیم؟

اینکه کجا و چطور تبلیغ کنید به قدری مهم است که می‌تواند تاثیرات چشمگیری را روی آمار فروش محصولات شما بگذارد. در این مطلب برای شما از مزیت و انواع تبلیغات مکان محور می‌گوییم.
نوشته چرا باید از تبلیغات مبتنی بر مکان تشکر کنیم؟ اولین بار در ملی پیامک. پدیدار شد. . . .

جشن 112سالگی هنرستان صنعتی تهران تاسیس1286

محمد باقر خانلرخانی موسس دانش آموختگان مدرسه دارالفنون ومدیرعامل شرکت بین المللی جوپاردر هنرستان صنعتی تهران ضمن تشکر از برگزارکنندگان جشن مدارس ماندگار در مورد تفاهم نامه بین مدارس ماندگار از همبستگی وهمدلی بین مدیران و دانش آموختگان مدارس ماندگار و تشکر از ستادخیرین مدرسه سازجناب بنی آدم بگفتار خود خاتمه ومورد استقبال حاضرین در جلسه قرار گرفت. . . .

دلم از خون چون مینا لبریز و من خاموشم.

کاش این حس حقارتی ک پیش رئیس و زنش دارم تموم می شد، امشب موقع برگشت از سرکار گفت داریم میریم خونه خاله شماهم بیا، میدونست امیر امشب جایی دعوت بود. تشکر کردم و گفتم برم خونه راحتترمبازهم اصرار کرد و گفت شام کوبیده است از دست میدیااااادلم میخواست بهش بگم خوردن نون خشک رو ترجیح میدم ب کوبیده در کنار تو و زنت. اما خب فقط تشکر کردم و گفتم خسته امب زنش نگاه کردم حس کردم چقدر خوشبخته . همه چیز زندگیش استاندارد و ب موقع!این قسمتای زندگیم مثل ته خیا . . .

اولین پست تستی

تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست 
تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست 
تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست 
 
 
تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست تست 
با تشکر
  . . .

مدرسه پسرانه شهیدان و مدرسه دخترانه شهید شعبانی

  با سلاماز مدرسه شهیدان بصورت ویژه بخاطر همکاری بسیار آن مدرسه از کتابخانه عمومی باقرالعلوم ع  خشت کمال تقدیر و تشکر فراوان بعمل می آید و از مدرسه دخترانه شهید شعبانی هم برای اهمیت دادن به کتابخانه کمال تشکر بعمل می آید . کتابخانه باقرالعلوم ع خشت  . . .

جلسه سرگروه های طرح سفینه النجات

موسسه قرآنی شیفتگان وحی (امروز سه شنبه ۲۶آذر ) برگزارنمود.
گزارش مختصر  از نشست امروز با سرگروه های محترم طرح سفینه النجات
✅ تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم 
✅   فرمایشات ارزشمند سرکار خانم جواهری مدیریت محترم موسسه 
✅تبادل نظر وهم اندیشی پیرامون گسترش طرح سفینه النجات  با نام ویاد امام حسین علیه السلام»
✅ در پایان از کلیه سرگروه های محترم  تقدیر و تشکر به عمل آمد.
با تشکر فراوان از تمامی سرگروه های عزیزکه توان خود را خالصانه در سبد اخلاص . . .

قابل توجه مدیران محترم مدارس (احتمال قطعی موقت سامانه سناد)

اطلاعیه مرکز پشتیبانی سامانه سناد
با تشکر از صبر و همراهی همه کاربران عزیز در زمان قطعی سامانه سناد به جهت تغییرات امنیتی و به روزرسانی نرم افزار در 48 ساعت گذشته با توجه به حجم بالای تغییرات احتمال قطعی موقت در هفته پیش رو را خواهیم داشت که تمام تلاش بر آن است که که این زمان به حداقل برسد. از صبر و شکیبایی شما کمال تشکر را داریم . . .

چاپ استیکر مات و موارد کاربرد آن

چاپ استيکر برای تبلیغ کسب و کار شما در محل های پر رفت و آمد بسیار مناسب است و موجب رونق کار شما می شود. چاپ استيکر دو نوع دارد: چاپ استيکر براق و چاپ استيکر مات که هر کدام متناسب با شرایط و ویزگی های خاصی استفاده می شوند. استيکر مات معمولا برای فضاهای بسته ای که در آن ها نور زیادی وجود دارد استفاده می شود چرا که مات بودن آن نور را به چشم مخاطب بازتاب نمی دهد. ما در این مطلب می خواهیم شما را با موارد کاربرد چاپ استيکر مات، فایده ی چاپ استیک . . .

کارگروه فضای مجازی مباهله 98

                  الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایة امیرالمومنین و الائمة المعصومین علیهم السلام
                         مباهله مباهات شیعه 
             پس از دوسال برگزاری جشن مباهله امسال با برنامه ریزی بهتر ستادی تشکیل شد.
                            چندتا کارگروه تخصصی برای پیگیری و بهره وری بهتر.
                               کارگروه فضای مجازی رو هم به حقیر سپردند .
یه سرچی کردیم و متاسفانه مثل خیلی از حوزه های دیگه محتوای دیجیتال با موضوع . . .

۵ اَمین

قدردآنی
تشکر و قدردانی کردن رفتاریه که همه انتظارشو داریم شخصا اعتقاد دارم بابت کارهایی که انجام میدم تشکرکلامی پشتش باشه در حد یه خدا قوت و ممنون، چرا؟؟ چون بهم انگیزه میده یادم میندازه کارم هر چند کوچیک برای دیگران ارزش داشته مگه نه اینکه همه چی بهم ربط داره تو دنیا و کوچیک بزرگ‌کارامون تاثیرگذاره زندگی دیگرانِ
 بین دوستا و همسایه ها و همکارا سعی کردم حس ارزشمندی و اینکه کارشون چقدر تاثیر داره روی پیشبرد کارم و آرامشم با تشکر کردن نشون . . .

دلتنگی زبون نفهم ترین حسه،حالا هی تو براش منطق بیار.:(

تو این چندوقته،هرکیو دیدم که حالش خوب نیست،همش بهش امید دادمامید روزهای دوستداشتنی اینده
یاداوری قوی بودنشون،قوی بودنمون.و خواستم که قوی بمونیم
حرف از تجربه زدم
حرف از اینکه منم درکشون میکنم.
یکی تشکر کرد
یکی بیشتر گریه کرد
یکی فقط گوش کرد
میدونم که تاثیر داره چون بعدا همشون تشکر کردن
ولی حالا خودم میتونم بگم امیدم به تهش رسیدهنمیخوام از هیچی حرف بزنم فقط میخوام بگم منی که اینقدر روضه خوندم برای ریگراننوبت به خو . . .

کاربردهای مختلف چاپ استیکر

تقریبا همه ی ما استيکر ها را در زندگی روزمره ی خود دیده ایم و کم و بیش با بعد تبلیغاتی و جذاب چاپ استيکر آشنا هستیم. چاپ استيکر بر روی سطوح مختلفی از جمله ماشین، قطار، اتوبوس و. انجام می شود که می توان متناسب با مخاطبانی که این استيکر ها را می بینند، نوع سطح موردنظر را انتخاب کرد. نکته ی دیگر در چاپ استيکر جوهر و مواد به کار رفته در آن است چرا که مثلا قطار در محیط باز و زیر باران و آفتاب قرار دارد و باید برای چاپ استيکر از مواد مرغوب ب . . .

1475

یعنی من کصخل این حرکتم که واسه ماشین لاین مخالف چراغ بزنم که پلیس جلوعه و اونم تشکر کنه =)) . . .

رابطه

وقتی رابطه دارین با کسیزیادی در محدودیت نزارینشاگه خواست کاری کنه که به ضرر رابطسبهش بگین اینو و آگاهش کنین ازشولی ولی هیچوقتبه زور مجبورش نکنینکه کاری ک شما نمیخواین رو نکنهیا کاری که شما میخواین روبکنههیجوقتتحت فشار قرارش ندینچون از رابطه زده میشهمتنفر میشه از رابطه . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)