98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

اهنک زیبا رحیمى

ویژگی های یک مدرسه شاد از نظر من

- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدارس، از جمله دیوارها، سطح زمین، کاشت درخت و گل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه، تابلوی زيبای سر در مدرسه، دیوارهای تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف.- زيباسازی مناسب ساختمان مدارس از جمله هماهنگی کاشی و سرامیک و سنگ - رنگ آمیزی در و دیوارها، پرده های زيبا جهت کلا س ها، زيباسازی راهروهای کلا س ها، دفتر معلمان، اتاق مشاوره و.- زيباسازی و تمیز بودن نمازخانه استفاده از خوشب . . .

ویژگی های مدرسه شاد

1- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدارس، از جمله دیوارها، سطح زمین، کاشت درخت و گل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه، تابلوی زيبای سر در مدرسه، دیوارهای تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف.2- زيباسازی مناسب ساختمان مدارس از جمله هماهنگی کاشی و سرامیک و سنگ - رنگ آمیزی در و دیوارها، پرده های زيبا جهت کلا س ها، زيباسازی راهروهای کلا س ها، دفتر معلمان، اتاق مشاوره و.3- زيباسازی و تمیز بودن نمازخانه استفاده از خوش . . .

ویژگی های یک مدرسه شاد

- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدارس، از جمله دیوارها، سطح زمین، کاشت درخت و گل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه، تابلوی زيبای سر در مدرسه، دیوارهای تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف. 2- زيباسازی مناسب ساختمان مدارس از جمله هماهنگی کاشی و سرامیک و سنگ - رنگ آمیزی در و دیوارها، پرده های زيبا جهت کلا س ها، زيباسازی راهروهای کلا س ها، دفتر معلمان، اتاق مشاوره و.3- زيباسازی و تمیز بودن نمازخانه استفاده از خو . . .

ویژگی های یک مدرسه شاد

- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدارس، از جمله دیوارها، سطح زمین، کاشت درخت و گل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه، تابلوی زيبای سر در مدرسه، دیوارهای تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف.2- زيباسازی مناسب ساختمان مدارس از جمله هماهنگی کاشی و سرامیک و سنگ - رنگ آمیزی در و دیوارها، پرده های زيبا جهت کلا س ها، زيباسازی راهروهای کلا س ها، دفتر معلمان، اتاق مشاوره و.3- زيباسازی و تمیز بودن نمازخانه استفاده از خوش . . .

ویژگی های یک مدرسه شاد

1-فضاسازی و زيباسازی حیاط مدارس، از جمله دیوارها، سطح زمین، کاشت درخت و گل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه، تابلوی زيبای سر در مدرسه، دیوارهای تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف.2- زيباسازی مناسب ساختمان مدارس از جمله هماهنگی کاشی و سرامیک و سنگ - رنگ آمیزی در و دیوارها، پرده های زيبا جهت کلا س ها، زيباسازی راهروهای کلا س ها، دفتر معلمان، اتاق مشاوره و.3- زيباسازی و تمیز بودن نمازخانه استفاده از خوشب . . .

ویژگی های مدرسه شاد

1- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدارس، از جمله دیوارها، سطح زمین، کاشت درخت و گل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه، تابلوی زيبای سر در مدرسه، دیوارهای تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف. برگرفته از:lovlyschoolالباقی در ادامه مطلب. . . .

چطوری موهامو پرپشت و زیبا کنم

چطور موهای خود را پرپشت و زيبا كنیم
همه خانم هایی كه به زيبایی خود اهمیت می دهند دوست دارند مو صاف و مو براق داشته باشند اما نمی دانند چگونه با ما همراه باشید تا راه هایی را به شما پیشنهاد بدهیم.
 
 داشتن موهای پرپشت و زيبا تكمیل كننده ی زيبایی است . نگران ریزش موهایتان هستید و به گفته ی خودتان برای درمان ریزش مو به هر مطب و كلینیكی سر زده اید پس چرا نتیجه نگرفته اید؟صدها سال است كه در سراسر دنیا، خانم ها با استفاده از انواع روغن ها، به پرپ . . .

چطوری بدون آرايش پوستي زيباو جذاب داشته باشم

چگونه بدون آرایش پوستی زيبا داشته باشیم
اگر از آن دسته خانم هایی هستید كه از آرایش كردن خسته شده اید ، ولی برایتان مهم است كه باز هم زيبا به نظر برسید پس این مقاله آسمونی را بخوانید تا با روش های طبیعی زيباسازی اعتماد به نفس خود را حفظ كنید
 
 
۱- استراحت كافی
هر شب به مقدار كافی بخوابید. دانشمندان این مقدار را ۶-۸ ساعت هر شب توصیه می كنند.در كنار این ، به اندازه كافی آب بنوشید و از نوشیدنی های الكلی و قندی دوری كنید.چگونه آرایشی ساده و زی . . .

چه آن زيبا ، ببيند مرا ويا آن فريبا ، ببيند مرا

چه آن زيبا ، ببیند مرا ویا آن فریبا ، ببیند مرا فریبا. فریبنده ، زاد من غزل خوان به شبها ، ببیند مرا توای یار من؟ ، آغوش واکن شبی هم آرام ، درآغوش بگیرمرا غرآ . . .

داستان لباس زیبا در مسجد

لباس زيبا در مسجدنقل شده: هنگامی كه امام حسن(ع) برای نماز بر می‌خاست، بهترین لباس‌های خود را می‌پوشید.از آن حضرت پرسیدند: چرا بهترین لباس خود را می‌پوشید؟امام در پاسخ فرمودند: خداوند زيباست و زيبایی را دوست دارد، و به همین جهت، من لباس زيبا برای راز و نیاز با پروردگار می‌پوشم، و هم او فرموده است۳» كه: به هنگام رفتن به مسجد، زینت خود را برگیرید».۴»بر همین اساس، طبق روایات، استحباب دارد كه انسان در حال نماز نیكوترین لباس خود‌را بپوشد، و . . .

روش ایجاد مدرسه شاد با همکاری دبیران و دانش آموزان

1- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدارس، از جمله دیوارها، سطح زمین، کاشت درخت و گل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه، تابلوی زيبای سر در مدرسه، دیوارهای تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف.2- زيباسازی مناسب ساختمان مدارس از جمله هماهنگی کاشی و سرامیک و سنگ - رنگ آمیزی در و دیوارها، پرده های زيبا جهت کلا س ها، زيباسازی راهروهای کلا س ها، دفتر معلمان، اتاق مشاوره و.3- زيباسازی کتابخانه ها استفاده از کمدهای یکرن . . .

عوامل افزایش نشاط در مدرسه

۱- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدرسه: دیوارهای تزیین شده با نقاشی های زيبا، سطح زمین مناسب، كاشت درخت و فضای سبز، قرار دادن نیمكت های رنگی، زيبا، تابلوی زيبا در سردر مدرسه، مناسب بودن اندازه محیط مدرسه.۲- زيباسازی ساختمان مدارس: رنگ آمیزی در و پنجره و ساختمان، نصب پرده های زيبا، زيباسازی راهروها، كلاس ها و قرار دادن گلدان های گل های طبیعی و مصنوعی در راهروها، مناسب بودن اندازه كلاس ها و…۳- زيباسازی و تمیز بودن نمازخانه، كتابخانه و كارگاه: استف . . .

مدرسه شاد و با روح

مدرسه موقعیتی فراهم می كند تا دانش آموزان بتوانند فارغ از دغدغه های بزرگ سالانه، زندگی را بازی و تمرین كنند و كم كم آماده شوند تا در زمین واقعی زندگی به اجرا درآورند.الف) شاداب سازی ظاهری مدرسهمحیط ظاهری و فیزیكی شاد بر شادابی و شادمانی افراد تأثیر دارد. این بخش شامل:۱- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدرسه: دیوارهای تزیین شده با نقاشی های زيبا، سطح زمین مناسب، كاشت درخت و فضای سبز، قرار دادن نیمكت های رنگی، زيبا، تابلوی زيبا در سردر مدرسه، مناسب بو . . .

چه زیبا میشد این دنیا

چه زيبا میشد این دنیا                اگر شاه و گدا کم بوداگر بر زخم هر قلبی                همان اندازه مرهم بودچه زيبا میشد این دنیا                اگر دستی بگیرد دستاگر قدری محبت را                 به ناف زندگانی بستچه زيبا میشد این دنیا                 کمی هم با وفا باشیمنباشد روزگاری که                 نمک بر زخم هم پاشیمچه زيبا میشد این دنیا                 نیاید اشک محرومیزمین و آسمان لرزد                 ز آه و درد مظلومیچه زيبا میشد این دنیا            . . .

عوامل ایجاد شادی در مدرسه (1)

شاداب سازی ظاهری مدرسه۱- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدرسه: دیوارهای تزیین شده با نقاشی های زيبا، سطح زمین مناسب، کاشت درخت و فضای سبز، قرار دادن نیمکت های رنگی، زيبا، تابلوی زيبا در سر در مدرسه، مناسب بودن اندازه محیط مدرسه.2- زيباسازی ساختمان مدارس: رنگ آمیزی در و پنجره و ساختمان، نصب پرده های زيبا، زيباسازی راهروها، کلاس ها و قرار دادن گلدان های گل های طبیعی و مصنوعی در راهروها، مناسب بودن اندازه کلاس ها و.3- زيباسازی و تمیز بودن نمازخانه، . . .

شاداب سازي ظاهري مدرسه

محیط ظاهری و فیزیكی شاد بر شادابی و شادمانی افراد تأثیر دارد. این بخش شامل:
۱- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدرسه: دیوارهای تزیین شده با نقاشی های زيبا، سطح زمین مناسب، كاشت درخت و فضای سبز، قرار دادن نیمكت های رنگی، زيبا، تابلوی زيبا در سردر مدرسه، مناسب بودن اندازه محیط مدرسه.
۲- زيباسازی ساختمان مدارس: رنگ آمیزی در و پنجره و ساختمان، نصب پرده های زيبا، زيباسازی راهروها، كلاس ها و قرار دادن گلدان های گل های طبیعی و مصنوعی در راهروها، مناسب بودن . . .

850 متر باغ ويلاي نوساز بسيار زيبا در شهر ملارد

850 متر باغ ویلای نوساز بسیار زيبا در شهر ملارد این باغ ویلا دارای 90 متر ویلای طرح مدرن با نمای شیشه و تمام سنگ با یک اتاق خواب میباشد این باغ با محوطه سازی بسیار زيبا و نورپردازی حرفه ای و دنج محیط آرامش بخشی را برای مالک مهیا میکند امکانات این باغ ویلا :استخر روباز کاشی کاری شده با تاسیسات کامل که در مجاورت ویلا واقع شده است دارای انشعابات مصرفی آب و برق و گاز مصرفی میباشد با باغچه کاری و گلکاری و درختکاری تزیینی بسیار زيبا . . .

عوامل ایجاد شادی در مدارس

 الف) شاداب سازی ظاهری مدرسه۱- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدرسه: دیوارهای تزیین شده با نقاشی های زيبا، سطح زمین مناسب، کاشت درخت و فضای سبز، قرار دادن نیمکت های رنگی، زيبا، تابلوی زيبا در سر در مدرسه، مناسب بودن اندازه محیط مدرسه.2- زيباسازی ساختمان مدارس: رنگ آمیزی در و پنجره و ساختمان، نصب پرده های زيبا، زيباسازی راهروها، کلاس ها و قرار دادن گلدان های گل های طبیعی و مصنوعی در راهروها، مناسب بودن اندازه کلاس ها و.3- زيباسازی و تمیز بودن نمازخا . . .

مشق نگاه

 عطر پیچکهای گیسویت مراهمچنان پروانه بازی می دهدباغ سرسبز نگاهت چشم رافرصتی بر یکه تازی می دهدبیشتر در کوچه های شعر منسرکشی کن ای نگار سر کشمتا که بیتی مثل ابرویت ردیفنغز و زيبا اوّل دفتر کشمبسکه زيبا و خرامان می رویقاصدکها را پریشان می کنیمخمل شبنم به راهت گشته پهن آسمانه کار باران می کنیردّ پایت می شود مشق نگاههر نشانی از تو اوج آرزوستای همیشه سبزتر از نوبهارچشم من در جستجویت کو به تپیش کش آورده ام بس خوشگوارتحفه ای شیرین تر از دش . . .

عوامل مؤثر بر شور و نشاط دانش آموزان در مدرسه

زيباسازی ساختمان مدارس: رنگ آمیزی در و پنجره و ساختمان، نصب پرده های زيبا، زيباسازی راهروها، کلاس ها و قرار دادن گلدان های گل های طبیعی و مصنوعی در راهروها، مناسب بودن اندازه کلاس ها و.زيباسازی و تمیز بودن نمازخانه، کتابخانه و کارگاه: استفاده از خوش بو کننده ها، قفسه های زيبا، مناسب بودن محیط کتابخانه، نمازخانه و کارگاه.فضاسازی و زيباسازی حیاط مدرسه: دیوارهای تزیین شده با نقاشی های زيبا، سطح زمین مناسب، کاشت درخت و فضای سبز، قرار . . .

چگونه فرزند زیبا به دنیا آوریم؟

چگونه فرزند زيبا به دنیا آوریم؟
 خواص مواد غذایی و تغذیه
برای داشتن فرزند زيبا و با نمک چه کنیم؟
در زمان حاملگی و در 3یا 4 ماهگی به سیب قرمز سوره یوسف بخوانید و فوت کنید و به همسر خویش بخورانید تا فرزندی نیکو و زيبا نصیبتان شود.
ادامه مطلب . . .

ویژگی های یک مدرسه شاد

1- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدارس، از جمله دیوارها، سطح زمین، کاشت درخت و گل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه، تابلوی زيبای سر در مدرسه، دیوارهای تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف. 2- زيباسازی مناسب ساختمان مدارس از جمله هماهنگی کاشی و سرامیک و سنگ - رنگ آمیزی در و دیوارها، پرده های زيبا جهت کلا س ها، زيباسازی راهروهای کلا س ها، دفتر معلمان، اتاق مشاوره و.3- زيباسازی و تمیز بودن نمازخانه استفاده از خو . . .

شاداب سازی ظاهری در مدارس

1:فضا سازی و زيبا سازی حیاط مدارس از جمله دیوار ها،سطح زمین،تابلوی زيبای سردر مدرسه،نماسازهای مختلف2:زيبا سازی مناسب ساختمان مدارس ازجمله هماهنگی کاشی و سرامیک و سنگ،رنگ آمیزی در و دیوارها3:زيبا سازی و تمیز بودن نمازخانه استفاده از خوشبو کننده ها ، استفاده از نوشته ها،و خطاطی های زيبا و استفاده از گلدان های زيبا4:زيبا سازی راهرو ها و ورودی ها،استقاده از گلدان های گل طبیعی و مصنوعی5:تمیزی توالت ها و تهویه هوا . . .

نرخ باربري در اتوبار و باربري شهر زيبا

اتوبار و باربری شهر زيباباربری ونک | باربری شهرک رسالت | باربری ظفر | باربری ولنجک نرخ باربری در اتوبار و باربری شهر زيبانرخ باربری در اسباب کشی و باربری بسیار مهم بوده که برای خانواده ها نیز اهمیت دارد. اکثر خانواده ها به دنبال باربری هستند که بهترین خدمات خود را با نرخ باربری کم ارائه دهد. بیشتر باربری ها نرخ باربری خود را بر اساس نرخ باربری اعلام شده توسط اتحادیه حمل و نقل و باربری مشخص می کنند اما اتوبار و باربری شهر زيبا تمام نرخ باربر . . .

عوامل ایجاد شادی در مدارس

الف) شاداب سازی ظاهری مدرسه۱- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدرسه: دیوارهای تزیین شده با نقاشی های زيبا، سطح زمین مناسب، کاشت درخت و فضای سبز، قرار دادن نیمکت های رنگی، زيبا، تابلوی زيبا در سر در مدرسه، مناسب بودن اندازه محیط مدرسه.2- زيباسازی ساختمان مدارس: رنگ آمیزی در و پنجره و ساختمان، نصب پرده های زيبا، زيباسازی راهروها، کلاس ها و قرار دادن گلدان های گل های طبیعی و مصنوعی در راهروها، مناسب بودن اندازه کلاس ها و.3- زيباسازی و تمیز بودن نمازخان . . .

به دنیا آوردن فرزند زیبا کار سختی نیست!راه های داشتن نوزاد زیبا

به دنیا آوردن فرزند زيبا کار سختی نیست!راه های داشتن نوزاد زيبا 
 
سیب در زيبایی کودک نقش زیادی ایفا می‎کند. اگر در ماه هشتم بارداری به دفعات بر سیب سرخ سورۀ یوسف خوانده شده و زن باردار بخورد کودکی زيبا خواهد داشت.
ادامه مطلب . . .

از بیمه زندگی (عمر و پس انداز) چه می دانید؟

بیمه شده در اغلب بیمه ها با پرداخت هزینه ای بابت حق بیمه تحت پوششی قرار می گیرد که در اکثر اوقات خوشبختانه نیازی به استفاده از پوشش پیدا نمی کند فلذا پس از پایان مدت بیمه نامهاین احساس شاید به او دست دهد که من حق بیمه داده ام اما در اصل هیچ استفاده ای از بیمه نکرده امامادر بیمه های زندگی (عمر و پس انداز)بیمه شده در قبال حق بیمه حتما از بیمه استفاده خواهد برد چرا و چگونه؟برای این موضوع باید با خدمات بیمه های زندگی بیشتر آشنا شد:در بیمه های زندگی . . .

فروشگاه اينترنتي زيبا مد

فروشگاه اینترنتی زيبا مد به دلیل موقعیت خوب و داشتن شعبه  در شهر تجاری پیرانشهر و وارد کردن محصولات بدون واسطه و مستقیم  بهترین بستر برای خرید اینترنتی مایحتاج  مورد نیاز  شما در ایران است .”گارانتی بازگشت” ، ” ارسال سریع” و “پرداخت درب محل ” از ویژگی های مهم و اساسی در زيبا مد از نخستین روز تأسیس بوده و تمام سعی خود را دارد تا به آن پایبند باشد . زيبامد سعی بر آن دارد که روزانه بر تعداد محصولات و تنوع آن بیفزاید ت . . .

ضرورت اهمیت شادی و نشاط در مدارس

الف) شاداب سازی ظاهری مدرسه
۱- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدرسه:دیوارهای تزیین شده با نقاشی های زيبا، سطح زمین مناسب، کاشت درخت و فضای سبز، قرار دادن نیمکت های رنگی، زيبا، تابلوی زيبا در سر در مدرسه، مناسب بودن اندازه محیط مدرسه.
2- زيباسازی ساختمان مدارس:رنگ آمیزی در و پنجره و ساختمان، نصب پرده های زيبا، زيباسازی راهروها، کلاس ها و قرار دادن گلدان های گل های طبیعی و مصنوعی در راهروها، مناسب بودن اندازه کلاس ها و.
3- زيباسازی و تمیز بودن نمازخ . . .

تماس با فروشگاه اينترنتي زيبا مد

فروشگاه اینترنتی زيبا مد به دلیل موقعیت خوب و داشتن شعبه  در شهر تجاری پیرانشهر و وارد کردن محصولات بدون واسطه و مستقیم  بهترین بستر برای خرید اینترنتی مایحتاج  مورد نیاز  شما در ایران است .”گارانتی بازگشت” ، ” ارسال سریع” و “پرداخت درب محل ” از ویژگی های مهم و اساسی در زيبا مد از نخستین روز تأسیس بوده و تمام سعی خود را دارد تا به آن پایبند باشد . زيبامد سعی بر آن دارد که روزانه بر تعداد محصولات و تنوع آن بیفزاید ت . . .

ویژگیهای یک مدرسه شاد

1.فضا سازی و زيبا سازی حیاط مدارس،از جمله دیوار هاسطح زمین، کاشت درخت وگل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه،تابلوی زيبای سر در مدرسه،دیوار های تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف. . . .

ابيات زيبا

(به گزینش حاج‌آقا اسماعیل داستانی بِنیسی)زاد فردای خود، امروز از این‌جا برداراین نَه راهی است که هر روز توان آمد و رفتاز: فرّخ شوشتری.زاد: توشه.مشاهده‌ی این مطلب و «ابیات زيبا»ی دیگر، از راه لینک زیر در وبگاه بِنیسی‌ها: http://benisiha.ir/2017/05/14/ .کانال بِنیسی‌ها (عالم عارف: حضرت استاد بنیسی؛ و فرزندشان: حاج‌آقا بنیسی) در پیام‌رسان‌های ایتا، اینستاگرام، روبیکا و سروش: @benisiha_ir. . . .

ویژگی مدرسه شاد

   ویژگی های یک مدرسه شاد- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدارس، از جمله دیوارها، سطح زمین، کاشت درخت و گل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه، تابلوی زيبای سر در مدرسه، دیوارهای تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف.2- زيباسازی مناسب ساختمان مدارس از جمله هماهنگی کاشی و سرامیک و سنگ - رنگ آمیزی در و دیوارها، پرده های زيبا جهت کلا س ها، زيباسازی راهروهای کلا س ها، دفتر معلمان، اتاق مشاوره و.3- زيباسازی و تمیز بود . . .

و چقدر خدا زیبا بود.

امروز بعدظهر رفتم و ذرت چیدم ،بعد اینکه ذرت ها رو بار زدیم دم غروب بود و گوشیم داشت اذون مغرب و عشا رو پخش میکرد.دیگه گفتم بزار همین جا نمازم رو اول وقت بخونم، وضو که گرفتم هوا تاریک شده بود و ماه داشت خودشو کم کم به وسط آسمون میرسوند،هیچ برق یا روشنایی اونجا نیست، من بودم و یه دشت تاریک ،هیچ خبری از نور یا صدای خونه یا ماشینی نبود.با خودم گفتم چه حال خوبیه واسه نماز ، فقط منم و خدام !و چقد ماه زيبا بود ،چقد آسمون و ستاره ها زيبا بودن.و چقدر خدا . . .

و چقدر خدا زیبا بود.

امروز بعدظهر رفتم و ذرت چیدم ،بعد اینکه ذرت ها رو بار زدیم دم غروب بود و گوشیم داشت اذون مغرب و عشا رو پخش میکرد.دیگه گفتم بزار همین جا نمازم رو اول وقت بخونم، وضو که گرفتم هوا تاریک شده بود و ماه داشت خودشو کم کم به وسط آسمون میرسوند،هیچ برق یا روشنایی اونجا نیست، من بودم و یه دشت تاریک ،هیچ خبری از نور یا صدای خونه یا ماشینی نبود.با خودم گفتم چه حال خوبیه واسه نماز ، فقط منم و خدام !و چقد ماه زيبا بود ،چقد آسمون و ستاره ها زيبا بودن.و چقدر خدا . . .

زیبا

زيبازيبا هوای حوصله ابری استچشمی از عشق ببخشایم تا رود آفتاب بشوید  دلتنگی مرازيباهنوز عشق در حول و حوش چشم تو می چرخداز من مگیر چشمدست مرا بگیر و کوچه های محبت را  با من بگردیادم بده چگونه بخوانمتا عشق در تمامی دل ها معنا شودیادم بده چگونه نگاهت کنم که تردی بالایت در تندباد عشق نلرزدزيبا آنگونه عاشقم که حرمت مجنون را احساس می کنمآنگونه عاشقم که نیستان را یکجا هوای زمزمه دارمآنگونه عاشقم که هر نفسم شعر استزيباچشم تو شعرچشم تو شاعر استم . . .

عوامل ایجاد شادی در مدارس

الف) شاداب سازی ظاهری مدرسه۱- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدرسه: دیوارهای تزیین شده با نقاشی های زيبا، سطح زمین مناسب، کاشت درخت و فضای سبز، قرار دادن نیمکت های رنگی، زيبا، تابلوی زيبا در سر در مدرسه، مناسب بودن اندازه محیط مدرسه.2- زيباسازی ساختمان مدارس: رنگ آمیزی در و پنجره و ساختمان، نصب پرده های زيبا، زيباسازی راهروها، کلاس ها و قرار دادن گلدان های گل های طبیعی و مصنوعی در راهروها، مناسب بودن اندازه کلاس ها و.3- زيباسازی و تمیز بودن نمازخا . . .

شاداب سازی ظاهر مدرسه

1. فضاسازی و زيباسازی حیاط مدارس، از جمله دیوارها، سطح زمین، کاشت درخت و گل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه، تابلوی زيبای سر در مدرسه، دیوارهای تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف.2. زيباسازی و تمیز بودن نمازخانه استفاده از خوشبوکننده ها، استفاده از نوشته ها و خطاطی های زيبا و استفاده از گلدان های زيبا، استفاده از فرش های زيبا و هماهنگ با پرده ها تمیز بودن و زيباسازی دستشویی ها و وضوخانه (حتما فضای و . . .

جملات کوتاه و زیبا

جملات کوتاه و زيبا
مجله ی اینترنتی همه چیز در این پست متن های زيبا و کوتاهی برای شما مخاطبان عزیز جمع آوری کرده که در ادامه میتوانید مشاهده کنید.
(نجنگ آنکه میخواهد برود
امروز نرود٬فردا حتما خواهد رفت)مجله ی تفریحی همه چیز . . .

دانلود سریال کرگدن ( قسمت سوم سریال کرگدن رسید )

سریال کرگدن دانلود حلال سریال کرگدن دانلود غیر رایگان سریال کرگدندانلود قانونی سریال کرگدن خرید سریال کرگدن سریال کرگدن 26 قسمت دارد و مصطفی زمانی بازیگر اصلی آن است و در خلاصه داستان کرگدن آمده است که نوید و رها و گیسو و ونوشه به همراه کایانا و نازنین نام شخصیت های اصلی و فرعی سریال ایرانی کرگدن هستند که ماجرای بین پنج دوست را نمایش می دهندژانر سریال :  اجتماعی – اکشن سال تولید : 1398 کارگردان : کیانوش اسدی زاده بازیگران: مجید آقاکریمی، محمد . . .

شاداب سازی ظاهری در مدارس

در این بخش اکثرا مواردی مورد توجه قرار می گیرد که قابل رویت و قابل لمس کردن باشد و در واقع اموری که لذت بصری ایجاد می کند یا دیدن فضا و محیط زيبا باعث ایجاد نشاط می شود مورد توجه قرار می گیرد.1- فضاسازی و زيباسازی حیاط مدارس، از جمله دیوارها، سطح زمین، کاشت درخت و گل و گیاه گذاشتن نیمکت های رنگی و زيبا در حیاط مدرسه، تابلوی زيبای سر در مدرسه، دیوارهای تمیز و زيبا و تزیین شده با نقاشی های زيبا، نماسازی های مختلف.2- زيباسازی مناسب ساختمان مدارس از . . .

900 متر باغ ويلاي لوک نوساز در ملارد

?      900 متر باغ ویلای لوکس نوساز در ملارد120 متر ویلای 2 خوابه شیک دارای سند تک برگ20 متر سرایداری مجزا محوطه سازی بسیار زيبا و رویاییدارای انشعابات برق و گاز قانونی به همراه نورپردازی مهندسی شده در شباستخر روباز کاشی کاری شده با تاسیساتباغچه و چمن کاری ، درختکاری و گلهای زینتی زيباآبنمای زيبا و آلاچیق بزرگ سنگی برای تفریحات آخر هفته دارای سهمیه آب کشاورزی نما ، دیوار و کف تمام سنگکد ملک : 1075 . . .

حواست هست؟

واقعیته دورت هر طور ادمی باشه تو هم همون طوری میشیکسی که راضی شده ب عذاب های زندگی . تو ام همون طور میشیکسی که ساده و بی کلکه .ِِِتوام همون میشهکسی که زرنگه تو ام. زرنگ میشی منفی باشن .منفی میشیایمان ب خدا نداشته باشن .بی ایمان میشی .کسی که اعتماد ب نفس داره تو ام با اعتماد ب نفس میشی.حواست هست ادمای اطرافت کین؟چین؟خانواده اصلی ترین چیز توی زندگی ادمه ادم نمیتونه خانوادش رو عوض کنه اما میتونه تا فهمید عوض کنه پ . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)