98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

اپلیکیشن ناظر 1

شهری

حسن نوروزی  نماینده ناظر از حوزه چناران و شاندیز طرقبه خواهد بود .  با رفتن دکتر محمد دهقان نماینده  شهرستان شاندیز به شورای نگهبان در26تیرماه ، برای ده ماه آتی حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده ناظر این شهرستان خواهد بود .  . . .

تغیرات بازار بورس|3 اولویت طرح توسعه‌ای شفا

تاریخ مجمع: شنبه 23 تیرماه امسال درصد حضار: 96 درصد اعضای هیات رئیسه: آقای قربانی رئیس مجمع- مدیر امور مجامع مدیریت طرح و توسعه آینده پویا آقای وحیدی ناظر اول- نماینده مدیریت طرح و توسعه آینده پویا آقای جهانگیر ناظر دوم- نماینده سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی آقای سمیعی دبیر- مدیرعامل - تقسیم سود: 65 تومان از  100 تومان سود ساخته شده سال 1396 - اعضای هیات مدیره به شرح زیر به مدت دو سال ابقا شدند
 

ادامه مطلب . . .

حضانت فرزند در چه شرایطی است؟

حضانت فرزند در چه شرایطی است؟
حضانت به معنای حفظ کردن، در کنار گرفتن فرزند، پرورش دادن و او را به سینه چسباندن است.
در حقوق، به اقتدارِ قانونیِ شخص برای نگهداری و تربیت فرزند، حق حضانت فرزند گفته می‌­شود. واژه‌ی نگهداری، ناظر به تأمین نیازهای جسمانی همچون تهیه‌ی خوراک و پوشاک، و تربیت، ناظر به تأمین نیازهای اخلاقی و روحی همچون محبت کردن و تعلیم است؛ بنابراین شخصی که حضانت را برعهده گرفته، بدون دخالت در امور مالی و غیرمالیِ طفل ه . . .

طراحي اپليکيشن

در عصر حاضر با توجه به پیشرفت تکنولوژی، موبایل در زندگی افراد نقش کلیدی پیدا کرده است که حتی مکی توان گفت عضو جدا نشدنی از افراد شده است و تمامی افراد اکثر نیاز هایشان را با موبایل (طراحی اپليکيشن) خود برطرف می کنند.شما می توانید با اطمینان خاطر طراحی سایت و طراحی اپليکيشن ios و طراحی اپليکيشن اندروید را به شرکت کیان تجارت فاوا واقع در کرج بسپارید. . . .

قتل شناخت

آدم تا چه اندازه می تواند بلایی به سر قوه شناخت و قضاوت خودش بیاورد؟ کسی که "ناظر" است و تلاش می کند مشاهده گر خوبی باشد، فارغ از الگوهای ذهنی و تعمیم دادن ها و مدلهایی که مغزمان در طول صدها هزار سال یاد گرفته برای نتیجه گیری از اطلاعات زیاد و پراکنده به کار بگیرد، به مرور مرز واقعیت و تفسیرها را هم می آموزد. ارزش ابزاری این الگوها را می فهمد و کم کم برایش تبدیل میشوند به ابزاری برای کمک به درک و نه رسیدن به نتیجه گیری. ابزارهایی که کمک می کنند ا . . .

از این بنالیم یا آن؟!

با این همه نهادهای ناظر در کشور،معاون رئیس جمهور آقای جهانگیری ، نقل قولی خلاف واقع  از حضرت آقا را در سطح جامعه مطرح میکند، نهادهای نظارتی هم" صُم"،" بُکم" فقط نظاره گردند! 
 
حالا موندم از این بنالیم یا از آن!! . . .

پیوستگی جهان -|- بی‌شکل و عاری از صفت‌های کلامی

چندسالی است که ایده جهان پیوسته» در مجتمع ذهنم، انباری دارد. ایده فرضی بر آن مبنا ترانه می‌کند که جهان، فارغ از زاویه نگاه ناظر؛ عاری از هر گونه شکل و ویژگی است. در حال حاضر حافظه‌ام یاری نمی‌کند که آیا در مکتب‌های فکری رایج به این موضوع پرداخته شده است یا خیر. به هر حال شرحی بر آن خواهم رفت.به نظرم چنان ممکن می‌نماید که جهان مطلقاً پیوسته باشد. یعنی هیچ فاصله یا میانی در تقابل وجودها وجود ندارد و همه‌چیز» پیوسته مملو از ماده است و هیچ غ . . .

پیوستگی جهان -|- بی‌شکل و عاری از صفت‌های کلامی

چندسالی است که ایده جهان پیوسته» در مجتمع ذهنم، انباری دارد. ایده فرضی بر آن مبنا ترانه می‌کند که جهان، فارغ از زاویه نگاه ناظر؛ عاری از هر گونه شکل و ویژگی است. در حال حاضر حافظه‌ام یاری نمی‌کند که آیا در مکتب‌های فکری رایج به این موضوع پرداخته شده است یا خیر. به هر حال شرحی بر آن خواهم رفت.
به نظرم چنان ممکن می‌نماید که جهان مطلقاً پیوسته باشد. یعنی هیچ فاصله یا میانی در تقابل وجودها وجود ندارد و همه‌چیز» پیوسته مملو از ماده است و هیچ غ . . .

مستم و تو مست زمن .

تو نه چنانی که منم من نه چنانم که توییتو نه بر آنی که منم من نه بر آنم که توییمن همه در حکم توام تو همه در خون منیگر مه و خورشید شوم من کم از آنم که توییبا همه ای رشک پری چون سوی من برگذریباش چنین تیز مران تا که بدانم که توییدوش گذشتی ز درم بوی نبردم ز تو منکرد خبر گوش مرا جان و روانم که توییچون همه جان روید و دل همچو گیاه خاک درتجان و دلی را چه محل ای دل و جانم که توییای نظرت ناظر ما ای چو خرد حاضر مالیک مرا زهره کجا تا به جهانم که توییچون تو مرا گوش . . .

مستم و تو مست زمن .

تو نه چنانی که منم من نه چنانم که توییتو نه بر آنی که منم من نه بر آنم که توییمن همه در حکم توام تو همه در خون منیگر مه و خورشید شوم من کم از آنم که توییبا همه ای رشک پری چون سوی من برگذریباش چنین تیز مران تا که بدانم که توییدوش گذشتی ز درم بوی نبردم ز تو منکرد خبر گوش مرا جان و روانم که توییچون همه جان روید و دل همچو گیاه خاک درتجان و دلی را چه محل ای دل و جانم که توییای نظرت ناظر ما ای چو خرد حاضر مالیک مرا زهره کجا تا به جهانم که توییچون تو مرا گوش . . .

آینه

ای کاش تنم آینه ای رو به تنت بودهر لحظه دلم در تپش آمدنت بود هر صبح تو را درهم و ژولیده ببینمهر روز خدا ناظر برخاستنت بود سبزینه ی چشمت شب تاریک نگاهمچشمان من و دامن سبز چمنت بود نزدیک بیایی که مرا (ها) کنی آن گاهسرمای تنم شرجی هرم بدنت بود بی تاب شوم آب شوم چشم ببندمتا شاهد بسته شدن پیرهنت بود  پری کوتی   . . .

باگ اپ استور

به تازگی یک باگ در اپ استور باعث شده است که تعداد زیادی از امتیازهای کاربران به اپليکيشن‌ها حذف شود. این باگ که توسط تحلیلگری به نام Appfigures که ساکن نیویورک است کشف شده است، اپليکيشن‌های زیادی از جمله اپليکيشن‌های متعلق به گوگل، مایکروسافت، نایکی، دیزنی و. را تحت تاثیر قرار داده است. گویا تعداد اپليکيشن‌های قربانی به حدود 300 اپليکيشن از 200 توسعه دهنده می‌رسد.
به واسطه این باگ، حدود 22 میلیون امتیازا و بررسی‌هایی که کاربران برای اپليکيشن‌ . . .

سرچ ادز

تبلیغات در جستجو یا سرچ ادز (Search Ads) چیست؟این روزها اپليکيشن‌های موبایل نقش چشمگیری را در فعالیت‌های زندگی ما دارند و جای تعجب نیست که تعداد کاربران تلفن‌های هوشمند به بیش از ۳ میلیارد نفر رسیده است. کاربران موبایلی در سال ۲۰۱۸، بیش از ۲۰۰ میلیون اپليکيشن را از پلی استورهای مختلف دانلود کرده‌اند. دیده شدن یک اپليکيشن جدید، جذب کاربر و در نهایت، کسب درآمد از آن اپليکيشن، با وجود بیش از ۶ میلیون اپليکيشن در اپ استورهای مختلف، اصلاً کار ساد . . .

دیلینگ دیلینگِ دلم

شرمسارم که دائم بر مدار آشتی نیستم؛ که تب می‌گیردَم و می‌شورَم به تو تمامِ گره‌های کورِ بالاآورده‌ام را. ولی در محاطِ پرپرهای کبود هم اگر دهان به لابه و گلایه باز می‌کنم به مقامِ اعظمَت، آسوده‌خاطرم که کوه، کینه‌ی مورچه را قابلِ به دل گرفتن نمی‌داند. که در مَحضَرِ مقامِ ناظرِ اَعلی، ریز و وِزوِزو و بَرمَلایم، آنچنان که هربار بارشِ شکوِه را آغوش و آرام بوده‌ای.
 
عاشقت هستم که چنین بر عهده‌ام داری.
 
  . . .

صدور مجوز نشریه دانشجویی آرامین

در جلسه یکشنبه  ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی تهران با صدور مجوز نشریه دانشجویی آرامین به صاحب امتیازی کانون قرآن و عترت (ع) پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران موافقت شد.
ادامه مطلب . . .

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپليکيشن موبایل برای اندروید و ios حرفه و تخصص گروه طراحی لیمو میباشد که به شما عزیزان کمک میکند اپليکيشن خود طراحی و ساخت اپليکيشن خود را انجام دهید.
ساخت اپليکيشن و طراحی اپليکيشن فرایند دشوار و سختی میباشد که از پس متخصیص حرفه ای این صنف میباشد و هزینه و قیمت طراحی اپليکيشن بسیار بالا میباشد.
برای سفارش طراحی اپليکيشن موبایل اندروید و ios و استعلام قیمت طراحی اپليکيشن میتوانید به سایت لیمو مراجعه نمایید. . . .

ضیافت

هر کس بویی از عشق ببرد، شاعر میشودعشق است که روح بیگانگی را از ما میگیردو از روح دوستی و مهر سرشارمان میسازداوست که موجب آمیزش و و نشر میشوداوست که ناظر جشن ها و رقص ها و نذرهاستاوست که خوشخویی میبخشد و ترشرویی را میزدایدموهبتش موهبت نیک خواهی است نه کین خواهی و بدخواهیاو را رامش و نرمخویی است، مهر عظیم استخردمندان را به تامل و خدایان را به شگفتی وا میداردآن که از او محروم است میطلبدش، و آن که از نعمت درک او برخوردار است چون گنجی عزیزش می . . .

نشریه دانشجویی آرامین، ماهنامه شد

بنا به درخواست صاحب امتیاز نشریه دانشجویی آرامین، کانون قرآن و عترت (علیهم السلام) دانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و با موافقت کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه تهران در جلسه روز هفتم خرداد ماه، نشریه دانشجویی آرامین از دو هفته نامه به ماهنامه تغییر پیدا کرد. . . .

هولوگرافی یک هولوگرام چیست؟

هولوگرافی از نظر ثبت اطلاعات مربوط به یک صحنه و منظره بر روی فیلم، به عکاسی شباهت دارد اما شیوه ها و وسایل کار برای ایجاد تصویر، همچون خود تصاویر به دست آمده، کاملا متفاوتند. کمتر پیش میاید که این مسئله در تولید سررسید 1399 یا چاپ سررسید اختصاصی استفاده شود.
به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران ،در عکاسی معمولی، تصویری که از یک صحنه بدست می آید، حال چه عکس باشد یا اسلاید یا دیجیتال باشد یا معمولی فرقی نمی کند در نهایت تصویری است با دو بعد ( . . .

طراحي سايت

شما می توانید با اطمینان خاطر طراحی سایت و طراحی اپليکيشن ios و طراحی اپليکيشن اندروید را به شرکت کیان تجارت فاوا واقع در کرج بسپارید.جهت ساخت برنامه اندرویدو سئو و بهینه سازی سایت و سئو سایت و سفارش اپليکيشن موبایل و مدیریت شبکه های اجتماعی. به بخش مشاوره کیان تجارت فاوا مراجعه نمایید. . . .

با که گویم دادِ تنها ماندنِ دشوارِ خویش

تنهائی ذاتیِ بشریِ منحصر بِ فردِ من زمانی چهره اش نورانی تر می شود کِ اندکی از مزه ی گسِ تلخیِ دیرینه ام را زیرِ زبانم حس می کنم،
وقتی کِ زیرِ چشم های آسمانِ همیشه ناظر پا بِ صحنه ی جرم های قدیمی ام می گذارم و بِ کسی نمی توانم دم بزنم.
زخم هایم تازه شده اند؛ با هر دم و باز دم دهان باز می کنند و چرکِ جراحات وجودم را آلوده می سازد!
دردِ بیشتر این است کِ کسی نمی بیندشان!
حتی همان کسی کِ شب ها را پا بِ پای غم هایش گریه می کردی هم نمی فهمدت دیگر؛ سرِ همه . . .

روز سوم

شرح وظایف روز سوم عبارت بود از :
ایجاد گزینه حذف برای لیست اپليکيشن ها
کامل کردن پنل ادمین جهت ثبت اپليکيشن
افزودن قابلیت به روز رسانیاپليکيشن برای ادمین
تغییر وضعیت های اپليکيشن ها
افزودن تاریخچه نسخه ها در صفحه هر اپليکيشن
اضافه نمودن فیلد حریم شخصی و سایت به پنل دولوپر
تغییر نام پنل
ارشیو لیست نسخه های تستی . . .

ظاهرا نظر ما به نظر ایشون نزدیک‌تره :)

اعتقاد بنده این است که حتماً فقیه زن و مجتهد زن لازم داریم و گمان من این است که دماء ثلاثه و امثال این‌ها را غیر از زن هیچ‌کس نمی‌تواند فتوا بدهد.»
۷۹/۷/۱۵
+ عنوان، ناظر به مطلب تاثیر سنت‌های تاریخی در فقه؟» و نظرات و پاسخ‌ها. . . .

از سری مشاهدات در لحظه ۱

یه دختر پسره روبروی من نشستن، بعد از یه سری بحث‌ها که کردن، که البته تمامشون از سمت دختره بود از جمله: دیگه نمیخوام درس بخونم. مامانت کی تورو دنیا آورد(!). جایی کار میکنم چند برابر اتاقمه. پوستر فلان، این چاییه بهمان، عکس العملای پسره تبدیل شده به: عه! چه جالب.اوه! جدی؟.چقد خوب!
بعنوان یه ناظر، بطور واضح موضوعاتی برای دخترا جالبه برای پسرا نیست! سوالی که پیش میاد اینه تو زندگی متأهلی چجوری چندین سال باهم تعامل انجام میشه؟!
.
پ.ن: خدایی خیل . . .

شرکت های برتر ساخت اپلیکیشن

شرکت های برتر ساخت اپليکيشن
در مقالات قبلی به توضیح مزایای طراحی اپليکيشن در محیط Native و مقایسه آن با اپليکيشن های آنلاین و بدون کدنویسی پرداختیم. در این مقالات مشخص شد که برای ساخت حرفه ای و توسعه اپليکيشن در محیطی پایدار و تضمین موفقیت آن در طولانی مدت، به شرکت های برتر ساخت اپليکيشن نیاز خواهیم داشت. شرکت هایی که با داشتن اصول و پلتفرم های مناسب، بازار هدف را به درستی جستجو کرده و با مهارت و علم کافی به توسعه اهداف کسب و کارها بپردازند.

ا . . .

پرکاربردترین اپلیکیشن ها کدامند؟

پرکاربردترین اپليکيشن ها کدامند؟
 
اپليکيشن تاکسی آنلاین
از نمونه اپليکيشن هایی که به تسریع خدمات شهری کمک می کند، طراحی اپليکيشن تاکسی آنلاین می باشد که ما را در رسیدن به مقصد در سریعترین زمان ممکن و با بهترین هزینه یاری می کند. این اپليکيشن از معدود ساخت اپ موبایل می باشد که هم برای رانندگان و هم برای مسافران مزایای زیاد دارد. بیسیم اپ نمونه اپليکيشن تاکسی آنلاین در ایران می باشد که در شهر بوشهر فعالیت خود را با موفقیت آغاز نموده است. . . .

هیپنوتیزم هیچ خطری ندارد

دبیر انجمن بین‌المللی هیپنوتیزم ایران گفت: اگر بخواهیم 5 کشور را در دنیا نام ببریم که در زمینه هیپنوتیزم حرفی برای گفتن داشته باشند، قطعاً ایران یکی از این پنج کشور است.
عنایت‌الله شهیدی، با اشاره به اینکه هیپنوتیزم کاملاً بی‌خطر است»، اظهار کرد: ارنست هیلگراد که یک روانشناس بزرگ است، مشخص کرد زمانی که فردی هیپنوتیزم است بخشی از ذهن او به نام ناظر پنهان، همیشه خارج از هیپنوتیزم باقی می‌ماند تا از فرد مراقبت کند.
ادامه مطلب . . .

تحلیل معادله زیبایی و عشق

 
-چیستی زیبایی
آیا یک گل در نفس خود زیبایی دارد؟ آیا تبسم چمن‌های پیچیده درهم زیبا است؟ آیا زیبایی معادل نیکی است؟ آن‌ گاهی که انسان شاخه‌ای گل را نظاره می‌کند، زیبا می‌نماید امّا برای زنبوران عسل منبع غذایی است. چمن‌زار در هنگام طلوع آفتاب چشم‌نواز است امّا گونه حیوانی دیگر را چاره‌ای جزء تغذیه نیست لذا اشیاء و حضورهای زیبا در نفس خویش زیبا نیستند بلکه زیبایی وابسته به نگاه ناظر است. زیبایی معادل نیکی است از آن جهت که خواستگاه اجتم . . .

322: شبیه به بنیامین عاشق شوید

احتمالا ناظر نشسته بود روی مبل توی آشپزخانه، چایی اش را داغ داغ سر می کشید سریعا پرونده ها را باز می کرد و دو تا ورق که می زد دست می برد سمت شیرینی ها و یکی را درسته توی دهانش می گذاشت، دو تا ورق دیگر می زد و می گفت این کیه؟ جدیده؟ نمی شناسمش! من با کلمه ی نمی شناسمش وارد آشپزخانه شدم، همین طوری که لیوان را برمی داشتم و مقنعه ی کج و کوله ام را مرتب می کردم، سلام کردم.
خانم مدیر مرا معرفی کرد و ناظر عصبانی و عجول را هم، پس ذهنم می گذشت پس همین باعث شد . . .

انواع اپلیکیشن های موبایل در دنیا و 10 مورد از بهترین ها

دسته بندی اپليکيشن های موبایل موجود در بازار
  یکی از کاربرد های مشخص سازی انواع و دسته بندی های اپليکيشن موبایل، رسیدن به فهم مشترک برای دست یابی به اپليکيشن مورد نظر از جانب توسعه دهندگان و کاربران می باشد. مشخص شدن نوع طراحی اپليکيشن اندروید به کاربران کمک می کند تا بتوانند به اپليکيشن موبایل مورد نظر خود، بهتر و سریعتر دسترسی داشته باشند و قبل از دانلود و استفاده از آن بدانند که کارکرد این اپليکيشن موبایل در چه حوزه ای می باشد. از طرفی . . .

قابليت هاي جديدي که به نرم افزار ANSYS

آموزش انسیس فلوئنتدرین پست قابلیت و امکان های جدیدی که به اپليکيشن ANSYS Fluent 17.0 افزوده شده‌است معرفی شوید.یک کدام از خصوصیت های افزوده گردیده و قابل تحسین در‌این نسخه امکان به کارگیری از کانال های غیر مطابقت و همخوانی یا این که اصطلاحا Overset میباشد که‌این اذن را به استفاده کننده میدهد تا کانال ای که تولید می‌نماید نسبت به خصوصیات فضایی یکتا نبوده و دارنده یکسری حوزه‌ تداخل باشد و در فرایند حل داده ها درین نقاط سازه به رابطه ها مشخصی . . .

رسیدن به وزن ایده آل و کاهش وزن در کمترین زمان!!!

 
 
 
اپليکيشن 30 Day Fitness Challenge - Workout at Home از طرف گوگل پلی به عنوان بهترین اپليکيشن دارای روند منظم و بهترین اپليکيشن بهبود وضعیت بدن توسط خود شما (بدون مربی و در منزل) انتخاب شده است.با این برنامه هر شخصی در هر زمانی قادر است در خانهٔ خودش ورزش کند.
ادامه مطلب . . .

کارخانه‌های دولتی دست برج‌سازها نیفتد!

مسئولین بایست مراقبت کنند؛ هم قوّه‌ی مجریّه، هم قوّه‌ی قضائیّه؛ دستگاه‌های ناظر بایست مراقبت کنند؛ من این را به رئیس‌جمهور محترم گفتم. ایشان در اظهار عمومی گفتند که ما میخواهیم کارخانه‌های فلان جا را بفروشیم؛ من گفتم مراقب باشید؛ [چون] طرف می‌آید کارخانه را از شما میخرد؛ نه به قصد اینکه کار را ادامه بدهد و تولید را ادامه بدهد؛ کارخانه را میخرد، ماشین‌آلات را میفروشد، زمین را هم برج درست میکند، کارگرها را هم بیرون میکند. مراقب یک چنین . . .

شعر "کار خداست" خرداد 98

شعر "کار خداست" خرداد 98 و خدا نماز را بر همگان واجب کردو امامش را از نظران غائب کرد و ابوالفضل را بر این شعر حاضر کردو شما را بر این شعرش ناظر کرد و گناه را بر همگان باطل کردو مرگ را بر شماها قاتل کرد و شما را به خوردن جاذب کردو این دنیا را بر شما جالب کرد و در این دنیا شما را نائل کردو اطرافیانتان را بر شما حائل کرد و ابوالفضل را به این حرف لازم کردکه خداست که او را برایتان عازم کرد که بگوید هر چه باشی باش و انسان باشنظم و عشق و وجدان داشته خند . . .

محبوب ترین اپلیکیشن های ایرانی در سال ۹۸

محبوب ترین اپليکيشن های ایرانی در سال ۹۸
 
کرفس اپليکيشن رژیم سلامتی
ساخت اپ موبایل امکان و پتانسیل های بیشتری را برای ما به وجود آورده است تا به سلامت و رژیم غذایی خود بیشتر توجه کنیم با این حال تا همین چند سال گذشته جای خالی طراحی اپليکيشن رژیم درمانی در ایران به شدت احساس می شد. در این راستا طراحی اپليکيشن سلامت کرفس مخصوص کاربران ایرانی و برای کنترل کالری مورد نیاز بدن در هفته و رسیدن به وزن مناسب انجام گرفت. این اپليکيشن به یکی از . . .

طراحی اپلیکیشن موزیک

طراحی اپليکيشن موزیک
ترافیک شهری و هزینه بالای بسیاری از فعالیت های فرهنگی مانند کنسرت و تئاتر ما را به سمتی سوق داده که ترجیح می دهیم بیشتر اوقات فراغت خود را با گوشی همراه و اپليکيشن های سرگرمی بگذرانیم. از طرف دیگر موسیقی به جزئی جدایی ناپذیر از زندگی روزانه تبدیل شده و به همین دلیل اپليکيشن موزیک بین تمامی اقشار جامعه از محبوبیت بالایی برخوردار شده است. به نظر می رسد در عصر تکنولوژی، طراحی اپليکيشن موزیک که انواع موسیقی را با کیفیت عا . . .

چگونه از طراحی اپلیکیشن به درآمدزایی برسیم؟

چگونه از طراحی اپليکيشن به درآمدزایی برسیم؟
در این مقاله به این موضوع می پردازیم که بعد از یادگیری برنامه نویسی، چگونه از طراحی اپليکيشن به درآمدزایی برسیم. حرفه های زیادی وجود دارند که زیر مجموعه علم نرم افزار و تکنولوژی IT هستند اما در بین آنها توسعه و طراحی اپليکيشن از رونق بیشتری در بازار دیجیتال برخوردار است. این رونق به گونه ای بوده که از سال 2009 تا 2019 در زمینه های مختلفی چون هوش مصنوعی تا خدمات و سرگرمی در حدود 3.6 میلیون اپليکيشن حرفه . . .

اداره کل تجهیزات پزشکی

برای منی که رشته دوران دبیرستانم ریاضی-فیزیک بود و رشته دانشگاهم مهندسی عمران، کمی عجیب به نظر می رسید که در آن جلسه باشم. شاید بهترین زمان بود که فهمیدم تو این کشور هیچ چیزی سر جای خودش نیست!!
من به عنوان نماینده و ناظر فنی شرکت با رئیس اداره نظارت بر تولید و کنترل کیفی تجهیزات پزشکی و کارشناس ارتوپد فنی آن اداره دور یک میز نشسته و با لحن نسبتا تندی از تولید داخل حمایت می کردم!
لب کلام اینکه آبی از این دوستان گرم نمیشه و تولید داخل همچنان مظلو . . .

دانلود برنامه My Daughter’s Men با زیرنویس اختصاصی

+قسمت 1 با زیرنویس فارسی اضافه شد❌برنامه مای داترز من (My Daughter’s Men) فصل4❌
با مجری گری هیچول ‍
زمان :  70 دقیقه
زیرنویس:جدا
مجری :هیچول عضو سوپر جونیور ، سوجین عضو گر دی ، لی سوگئون ، شین هیونجون
بازیگران ناظر: Song Ki-yoon  ، Ha Jae-Yeong  ، Ahn Jung-hoon ،Hong Seo-beom
خلاصه: چهار هنرمند مرد شناخته شده در کنار مجریان این برنامه شاهد قرار گذاشتن دخترانشان هستند  ، پدر ها درباره چه چیزی حرف می زنند؟چه واکنشی به رابطه دخترانشان دارند؟
ادامه مطلب . . .

یادش بخیر Ottie

 صبح داشتم با پسرم صبحانه می خوردم که گفت: ـ مامان! هستی بعدِ صبحانه بریم برات کتاب بخونم؟از لحن شیرینش دلم غنج رفت هستی ؟ » چه بامزه مثل خودم حرف میزنهآروم سرم رو به نشونۀ تایید کج کردم و گفتم:ـ باشه قبول.بعدِ صبحانه روی تختم لم دادم و پسرم برام کتاب خوند منم ساکت گوش کردم.کتاب خوندش خیلی بهتر شده. خیلی. فقط گاهی توی کلمات جدید می مونه.کتابی که خودش بخره رو دوست داره برام بلند بخونه!پس بگذارید بچه هاتون خودشون کتابشون رو بخرند شما فقط ناظر . . .

الکترون

یک ذره زیر اتمی با بار الکتریکی منفی و برابر با بار بنیادیمی‌باشد.
الکترون‌ها، همانند همهٔ مواد، هم ویژگی‌های ذره‌ای و هم موجی را دارا هستند، یعنی هم می‌توانند با ذرات دیگر برخورد کنند و هم مانند نور دچار پراش شوند. مشاهده ویژگی‌های موجی الکترون نسبت به ذراتی مانند نوترون و پروتون آسان‌تر است زیرا جرم الکترون کمتر است و در نتیجه طول موج دوبروی آن برای انرژی‌های معمول بالاتر است.
یک الکترون در حال حرکت نسبت به یک ناظر، یک میدان مغن . . .

دانلود تلگرام اصلي

تلگرام یکی از محبوب ترین مسنجرهای اندروید در میان کاربران ایرانی می باشد که امروزه بیش از هر اپليکيشن دیگری مورد استفاده قرار گرفته شده است. این اپليکيشن با ارائه خدمات و آپدیت های پی در پی و امکانات خاص توانست خیلی سریع بسیاری از کاربران ایرانی را جذب خود کند. تلگرام در کنار اینستاگرام دو اپليکيشن پر استفاده در ایران می باشند. تلگرام با رونمایی از قابلیت ساخت گروه های نامحدود خصوصی و عمومی، قابلیت ایجاد کانال های خبری و تفریحی، از همان . . .

ارتقا کسب و کار از طريق تبليغات در اپليکيشن ها

نوآوری های جدیدی که در گوگل به وجود آمده است موجب شده تا از طریق تبلیغاتی که در اپليکيشن ها انجام می دهید، کاربران بیشتری را بتوانید جذب کنید و از این طریق می توانید درآمد خود را ارتقا دهید. راه های زیادی برای جذب کاربر وجود دارد که از این طریق می توانید ترافیک سایت خود را نیز افزایش دهید، اما به روزترین و بهترین راهی که الان وجود دارد که به راحتی از طریق آن می توانید به بهترین درآمد برسید تبلیغات در اپليکيشن ها می باشد. این راه جدیدتر . . .

گردنبند نقره ترمه مدل درخت Termeh a27

گردنبند نقره ترمه مدل درخت Termeh a27 
قیمت محصول : 55840 تومان
برند : Miscellaneous
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.
 
 
 
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.
تصاویر بیشتر
 
 
 
[google] . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)