98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

ایا یادگیری برای شما با نشات برانگیخته است

از رنجی که می بریم

شروع فیلم هامون یادتان هست؟حمید هامون از خودش می پرسد این ضعف از کجا نشات می گیره از پدرم و مادرم و وطنم یا مهشید آخ مهشید.تمام ضعف ها ما تمام صداها خفه شده ما نشات گرفته از وطنمون از ظلمی که به خاطر ایرانی بودن از داخلی ها از خارجی ها می کشیم از خفتی که از خودی و ناخودی ها بهمون می رسه اما چیزی که جهان نمی دونست لبریز شدنِ دیگران نمی دونم اما من از ترس و ظلم و ناحقی و خفت لبریز شدم از همیشه بدهکار بودن به عالم و آدم از همیشه خوب بودن لبریزم. . . .

چند مورد از نظریه های یادگیری در آموزش

مقدمه :      نقش يادگيري در همه صحنه های زندگی نمايان است. يادگيري نه تنها در آموختن خاص مطالب درسی، بلكه در رشد هیجانی، تعامل اجتماعی و حتی رشد شخصیت نیز دخالت دارد. مثلا یاد میگیریم از چه چیزی بترسیم، چه چیز را دوست بداریم. چگونه مودبانه رفتار كنیم و چگونه صمیمیت نشان دهیم. با اینكه برخی صاحب نظران از جمله اسمیت و برودی فرایند تدریس و يادگيري را جدا از هم می پندارند، لیكن اكثر محققان و روانشناسان يادگيري، بر این باورند كه "همانطوری كه فروش . . .

مهارت‌هاي يادگيري

مهارت‌های يادگيريمقدمهمتعلم و محصل موفق كسی می‌تواند باشد كه مهارت‌های يادگيري را كسب و آنها را در دورة تعلیمی و تحصیلی‌اش به كار ببندد. اما، مهارت‌های يادگيري به چه معناست؟ براي جواب به این پرسش، در ابتدا مهارت، سپس يادگيري و در پايان مهارت‌های يادگيري را با هم مورد مطالعه قرار می‌دهیم.مهارت”مهارت یعنی برخورداری از توانائی‌هایی كه با آنها بتوان یك كار را در زمانی كوتاه‌تر، بشكلی درست‌تر و بصورتی راحت‌تر به انجام رساند. یما حمی . . .

نفس را دشمن بدار

بنام خالق هستی
پیامبر اکزم صلی الله علیه و آله میفرمایند:
دشمن ترین تو همان نفسی است که درون توست
 
متاسفانه کمتر کسی به این نکته توجه دارد که دشمنی دارد از همه دشمن ها خطرناکتر زیرکتر و قوی تر
خودی که خود میپنداریم خود واقعی نیست این نفس است
اگر نفس را نشناختیم در هر رشته و موقعیتی که براي تحصیل برآییم داریم نفس را رشد میدهیم و نه خود واقعی را
چرا اینهمه تاکید شده است که عیوب خود را بشناس؟
چرا از ارکان توبه اعتراف است؟
در رواياتی از امیرالمون . . .

برای مهربان ترین پدر

چه تناقضی عجیبی دارم من یکه و تنها براي شما، هر روز براي آمدن تان دعا میخونم و هر روز با گناهان بیشتر از شما فاصله میگیرم.مرا ببخش که تا الان نتوانستم منتظر خوبی باشم#در_نهایت_او_می_آید.پ‌.ن: میگف به خاطر حوائج شخصی خودتون منتظر ظهور نباشید، بلکه منتظر تشکیل حکومتی باشید که از اسلام ناب محمدی نشات میگیره، چیزی که این روزها متاسفانه به طور کلی داره از جامعه مون محو میشه. . . .

پخش فیلم های آموزنده در ساعات آزاد هنرجویان

مدارس چنان‌که باید از نشاط و سرزندگی و اشتیاقی که شرط لازم براي يادگيري است بی‌بهره هستند و بعضاً به یک محیط خشک و خشن تبدیل‌ شده‌اند.فاصله‌ای که بین ما و کشورهای توسعه‌یافته وجود دارد ناشی از عدم‌ تغییر روش‌های يادگيري است.با توجه به اینکه آموزش و پرورش باید فناوری های جدید و استفاده از آنها را سرلوحه روش های آموزشی خود قرار دهد و در صورت تحقق این مهم شاهد تحول در يادگيري و سهولت در انتقال پیام به دانش آموزان خواهیم بود.تلاش ما بر این . . .

مطالعه و تحصیل به زبان انگلیسی

انگلیسی به عنوان زبان آموزشی شما
شاید در حال حاضر و یا به زودی، انگلیسی، زبان آموزشی شما باشد. از آنجایی که انگلیسی زبان اصلی و مادری شما نیست، ممکن است يادگيري و تحصیل آن در ابتدا، کاری دشوار باشد. کامیابی شما در در تحصیل، به توانایی شما در درک و فهم و، سخن گفتن، خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی بستگی خواهد داشت. 
انگیزه: موفقیت شما در تحصیل به انگیزه تان نیز بستگی خواهد داشت. این نیاز و میل براي دستیابی به یک هدف معین، می تواند موجب تمایز بین ک . . .

انواع قدرت

قدرت اصولا براساس دو دسته بندی کلی زیر تعریف می گردد :قدرت مقاماین قسم قدرت از جایگاه و موقعیت سازمانی در شرکت/سازمان نشات می گیرد و طبق شرح ذیل قدرت های زیر را شامل می گردد :- قدرت زور و اجبار (قدرت قهریه)- قدرت رابطه- قدرت پاداش و تشویق مالیقدرت شخصیاین نوع قدرت از دانش و صلاحیت ها و مهارت های فرد ناشی می گردد و در انواع قدرت های ذیل بروز می نماید :- قدرت اطلاعات- قدرت مرجع بودن در سازمان- قدرت تخصص . . .

بستنی نیم‌متری در هوای صفر کلوین (نبرد وبلاگ‌نویسی و اینستاگرام‌گردی)

یکی از موارد جالب توجه در شبکه‌های اجتماعی، تاثیر متقابل این فضاهاست بر کاربران فعال در آن‌ها. ما به عنوان فردی که در شبانه‌روز زمانی را صرف حضور مجازی در شبکه‌های مختلف می‌کنیم از آن‌ها اثر می‌پذیریم. این اثر معمولا به صورت ناخودآگاه است و تقریبا همه‌گیر. یعنی کم پیش می‌آید که انسان به تغییرات رفتاری خودش که نشات گرفته از حضور مجازی‌اش است پی ببرد. و کمتر پیش می‌آید که افراد بتوانند خودشان را از این اثرات دور نگه‌دارند.
ادامه مطلب . . .

همه چیز درباره دسته موتور

وظیفه دسته موتور خودرو تحمل وزن و سنگینی مجموعه موتور و گیربکس خودرو و همچنین خارج کردن ارتعاشات نشات گرفته از عملکرد موتور خودرو و یا گذر از ناهمواری‌ها و البته دفع قدرت گشتاوری است که موتور خودرو به هنگام کار کردن روی آن سوار می‌نماید. به طور کلی در مورد این قطعه که به آن دسته موتور یا Engine Mount می‌گویند وظیفه حفظ تعادل در نیروهای وارده به قطعات مختلف اطراف خود را دارد که به عملکرد بهتر ماشین کمک می‌کند.
ادامه مطلب . . .

روش صحیح مطالعه

بارها شنیده ایم كه دانش آموز یا دانشجویی می گوید :(( دیگرحال و حوصله خواندن این كتاب را ندارم ))یا ((آنقدرازاین كتاب خسته شده ام كه قابل گفتن نیست))ویا ((هرچقدرمیخوانم مثل اینكه كمتر یاد می گیریم))ویا ((10 بار خواندم و تكرار كردم ولی بازهم یاد نگرفتم))به راستی مشكل چیست ؟ آیا براي يادگيري درس واقعا" باید 10 بار كتاب را خواند ؟ آیا باید دروس خود را پشت سرهم مروركرد؟وآیا بایددهها بار درس راتكراركردتا یادگرفت ؟ مطمئنا" اگر چنین باشد ، مطالعه كاری سخت و . . .

هدف گذاري و تنظيم ليست اهداف در يادگيري

 هدف گذاری براي يادگيري، از جمله مباحثی است که بسیار مظلوم واقع شده و کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد    . نخستین مسئله این است که ما بسیاری از اوقات، شناخت اهمیت موضوع را براي شروع برنامه يادگيري کافی می‌دانیم.مثلاً اگر از کسی بپرسید که چرا می‌خواهد مدیریت زمان یاد بگیرد، ممکن است به شما بگوید به خاطر این‌که مدیریت زمان واقعاً مهم است.موضوعات مهم زیادی در دنیا وجود دارد و مهم بودن یک موضوع نمی&zwn . . .

نزدیکای آذر

پریشب، مرحوم پدر همسرم به خوابم آمده بود. جلو رفتم و محکم بغلش کردم. چند بار بوسیدمش و بعد گفتم: "دیگه نزدیکای آذر می آم پیشتون." از بوسه هایم خوشحال شده بود و می خندید. دختر عمه ی مرحومم هم چند قدم دورتر، چادر به سر، کناری ایستاده بود.
سالهاست تعبیری براي خوابهایم ندارم. شک ندارم همه شان از ذهن مشوش و کنجکاوم نشات می گیرند. از این رو همه شان را زود فراموش میکنم. اما حالا این یکی، به گمانم میخواهد تا آذر ماه دست از سرم برندارد. نه! دروغ گفتم. راستش . . .

تاثیر شادی در یادگیری

آیا شادی مخل يادگيري است؟خانم نل نادینگز فیلسوف تربیتی پرآوازه جهان، در کتاب جدید خود تحت عنوان "شادی و تعلیم و تربیت" مقدمه را با این پرسش آغاز می کند: چرا تعداد بسیار زیادی از انسان های تیزهوش و خلاق که جماعت سرشناس شان، بر جهان و پیشرفت های آن تاثیر گذار بودند، از مدرسه متنفر و فراری بودند؟ در پاسخ می گوید: چرا با وجود نظاره کردن این مصیبت اثبات شده (تنفر کودکان نخبه از مدرسه)، باز اصرار می کنیم که این بدبختی را با این عذر و بهانه قدیمی توجی . . .

ضایع گرایان افراطی پیشگام حزب سبز آلمان را به مرگ تهدید کردند

بوسیله گزارش ایرنا، یک گروه راست افراطی آلمانموسوم به لشکر غل اتمی» با ارسال یک رايانامه به جم اوزدمیر» از رهبران حزب سبزهای آلمان، وی را تهدید به مرگ کرد. به گزارش خبرگزاری د. پ. آ. نام اوزدمیر داخل صدر فهرست اسامی است که این گروه بوسیله دکه وی ارسال کرده و در آن مدعی شده که قصد کشتن آنها را دارد. به گفته سیاستمدار ۵۳ ساله حزب سبزها، نامه این گروه راست افراطی که معروفیت خویشتن را از یک گروه متشابه در آمریکا گرفته، در جوانمردی نماینده فدرا . . .

مقدمه

مقدمه: استراتژی‌های سازمانی، نیازمند رویکردی کل نگر براي مدیریت استعدادهاست ، بنابراين رویکردهای سنتی بهترین تجربه‌ها براي يادگيري ، مدیریت عملکرد، مدیریت جانشین پروری و توسعه مسیر شغلی باید دوباره‌ ارزیابی و بازنگری شوند. همان‌گونه که یکپارچگی مدیریت عملکرد و يادگيري در موارد زیادی به عنوان مولفه های جدایی ناپذیر از استراتژی مدیریت استعداد موثر شناخته شده است، مدیریت جانشینی نیز که توسعه کارکنان و برنامه ریزی مسیر شغلی را به هم مت . . .

چه ميزان سني براي يادگيري پيانو لازم هست

بسیاری از والدین می پرسند در چه سنی کودکانمان آموزش پیانو مقدماتی  را شروع کنند بهتر است ؟این در حالی است که افراد مسن تر می پرسند آیا براي شروع يادگيري دیر است یا میتوانم شروع کنم ؟انتظاری که میتوانم از پیشرفت در کارم داشته باشم چقدر است ؟چه زمانی طول میکشد تا دوره حرفه ای را بگذرانم ؟ما به سرعت شروع به تشخیص استعداد فرد میکنیم در حقیقت می خواهیم نتیجه آموزش را بررسی کنیم . این ایده سبب تغییر شگرف در این حرفه می شود و موجبات تغییرات فراوا . . .

تأثير لالايي و قصه گويي بر يادگيري

آموزش و يادگيري فرآیندی است،که همیشه در زندگی آدمی جریان دارد و محدود به دوران خاصی از زندگی نمیشود. امروزه شاهد پیشرفت روزافزون زندگی و ورود رسانههای جدید در حیطه آموزش میباشیم اما هیچ کدام از آنها توان رقابت با اولینشیوه آموزش یعنی لالایی و قصه گویی را ندارند. لالایی و قصه گویی هنری ارزشمند است که نه تنها رابطه عاطفی میان مادر و کودک را استحکام میبخشد بلکه در تقویت اعتماد به نفس، يادگيري زبان، افزایش رشد شناختی و مهارتهای حرکتی مؤثر . . .

7 تا از بهترين دمنوش ها براي تقويت و رشد پياز مو (جديدترين تحقيق

در این مطلب از چندین مجله معتبر پزشکی از سرتاسر دنیا کمک گرفته ایم تا دمنوش هایی که به تقویت مو کمک می کنند را به شما معرفی کنیم. در حال حاضر تنها تاثیر 7 دمنوش زیر از نظر علمی ثابت شده است.1-اسطوخودوسچای کیسه‌ای اسطوخودوس بوی معطری دارد؛ زیرا چای اسطوقدوس از گل‌های خشک‌شده تشکیل شده‌است. این چای بوی فوق العاده‌ای دارد، زیرا علاوه بر بوی گل بوی رزماری و نعنا نیز می‌دهد.خصوصیات اسطوخودوس باعث کاهش التهاب، تقویت سیستم ایمنی بدن، ر . . .

آموزشگاه خياطي

آکادمی طراحی و دوخت بهار مدآکادمی طراحی و دوخت بهار مد  بیش از 30 سال فعالیت در حوزه آموزشی و طراحی دوخت دارد. اساتید خوش برخورد، حرفه‌ای، مجرب و کارآزموده در این موسسه، سطح يادگيري و آموزشی را بالا برده و همچنین در دسترس بودن ابزارهای آموزشی تخصصی و به روز، باعث افزایش سرعت يادگيري دانش‌پذیران گردیده تا علاوه بر آموزش کامل، دقت و تخصص هنرجو، سرعت يادگيري و استفاده بهینه از زمان يادگيري نیز در نظر گرفته شود.آموزشگاه خیاطی . . .

انسان شناسي سايکولوژيست ها (8): آلپورت

انسان شناسی سایکولوژیست ها (8): آلپورتگوردون آلپورتآلپورت شخصیت را  سازمان­دهی پویای نظام­‌های روانی فیزیولوژیکی درون فرد می­‌دانست که رفتار و افکار شاخص را تعیین می­‌کند. به نظر وی شخصیت همواره تغییر و رشد می­‌کند و به صورت یک واحد، از کارکرد ذهن و بدن تشکیل می­‌شود و ترکیبی از این دو است (شولتز، ص 279).آلپورت اعتقاد داشت هم وراثت و هم محیط بر شخصیت تأثیر دارند. پیشینه ژنتیکی انسان مسئول بخش عمده شخصیت است و هیکل و خلق& . . .

تاثير شادي و نشاط در مدرسه بر يادگيري دانش آموز

به نظر میرسد ،براي بشر داشتن نشاط و روحیه شاد مهمترازغذاوخواب است.بچه هایی که فقر نشاط دارند یاد نخواهند گرفت.آیا ملاحظه کرده اید که انسان با چه شور و عشقی به دست ساخته خود مینگرد؟خداوند نیز هنگامی که بشررا آفرید با عشق از روح خود در آن دمید و فرمود:فتبارک ا.احسن الخالقین،این یکی دیگر از روشهایی است که براي فعال کردن کلاس ارائه میشود،تلاشی که دانش آموزان براي خلق کارهای جدید و متفاوت از دیگران به کار میبرند احساس توانمند را به آنها القا می . . .

مراحل آموزش زبان انگليسي

مراحل آموزش زبان انگلیسیيادگيري و آموزش زبان انگلیسی براي خیلی از ما جای سوال داشته است. آی ریچ براي پاسخ به این سوال شما را به خواندن این مقاله دعوت می کند. این نکته را به یاد داشته باشید که يادگيري زبان انگلیسی اول با زبان دوم کاملا متفاوت است و دارای مراحل کاملا متفاوتی است. يادگيري زبان دوم دارای مراحلی است که تفاوت های بسیاری با مراحل آموزش زبان اول دارد.در مراحل آموزش زبان انگلیسی که معمولا زبان اموزان آن را به عن . . .

اختلال نوشتاري

 ناتوانی های يادگيري مهم ترین علت عملكرد ضعیف تحصیلی محسوب میشوند و هر ساله تعداد زیادی از دانش آموزان به این علت در فراگیری مطالب درسی دچار مشكل میشوند.نارسانویسی نوعی اختلال يادگيري است كه مهارت های نوشتاری فرد مبتلا پایین تر از سطح سنی و شناختی اش است. اختلال نوشتاری در گروه اختلال يادگيري قرار می گیرد و به نقص جدی در مهارت های مربوط به نوشتن اشاره می کند و به شکل نارسانویسی یا بدخط نویسی، اختلال در املا نویسی و انشا نویسی دیده می شود.& . . .

فواید مهم آپاندیس برای بدن تان را می دانید ؟

به دلایلی آپاندیس براي بدن مفید است 
زمانی که شما یک درد شدید (تپنده) را در شکم خود احساس میکنید، یکی از اولین چیزهایی که احتمالا به ذهنتان می رسد، آپاندیس شما می باشد صرف نظر از اینکه آیا درد از آن نشات می گیرد یا خیر اما آیا میدانید که اپاندیس در کدام طرف است؟ آپاندیس شما یک کیسه ج،لیز است که بین روده کوچک و بزرگ شما آویزان است و این چنانچه بارها در بخش سلامت نمناک گفته شده است معمولا در سمت راست پایین شکم قرار دارد، اما در موارد بسیار . . .

متن اولیه تفاوت بین ما و شما

خوب از کجا باید شروع کنمبیشتر وقت ها بچه های علوم پایه و مهندسی نسبت به هم گارد دارند و این گارد رو من توی علوم پایه ای ها بیشتر احساس کردم.بحثی که هست اینه کاری که مهندسی می کنه یک جورایی کم ارزشه عجیبه نمی دونم این طرز فکر از کجا نشات می گیره و به چه علت اینطوری فکر میشه در موردشاغلب علوم پایه ای ها فکر می کنند که مهندسی ها علم ندارند یک مشت ازمون و خطا اما مگه علم هم چیزی خارج از تجربه است علم صرفا یک مدل سازی بر اساس تجربه های انسان ها تا به ای . . .

بر لب جوی نشین و گذر عمر ببین، درس چیه؟!

اینجا زیر آسمانِ بارانیِ جنوبِ ایران، من یک دانش آموز سال دوازدهم در رشته ی انسانی، درس نخوان ترین ماه های عمرم را میگذرانم:|نمی‌دانم این همه بی حسی از کجا نشات می‌گیرد. بیخیال ترین شده ام و محض رضای خدا و صرفا براي اینکه عذاب وجدان نگیرم و خودم را راضی کنم به اینکه "من که خواندم!"، چند جمله ای از معنی درس عربی را خواندم و کتاب فلسفه را باز کردم و نگاه کردم این درسی که قرار است امتحان گرفته شود همانی است که من فکر می‌کنم؟! همین! این نهایت درس خو . . .

نیمه تاریک وجود

فکر کنم اگه یه ویژگی در دیگران ما رو خیلی برانگيخته کرد احتمالا ما اونو در وجود خودمون داریم. یکی از مهمونام همش وسط حرفم میپرید و خیلی حالم گرفته شد، حالا دیروز که دقت کردم چندین بار وسط کلام همکارم می پریدم تا زودتر حرف خودمو بزنم. ایرادی که خودم داشتمو اون روز داشتم تو مهمون میدیدم و برانگيخته می شدم.و یه مورد جالب وقتی کتاب بربادرفته رو خوندم عاشق شخصیت ملانی شدم چند سال بعد تست شخصیت هایی که دادم هم mbti و هم کهن الگوها نمونه تیپ شخصیتی من . . .

آموزش موسيقي در ميانسالي

يادگيري هنر سن و سال ندارد. بهتر است براي آموزش و انجام کارهای هنری که با هر جنبه‌ای که دارند را محدود به سن و سال نکنید. انسان‌های خوش ذوق و با انگیزه بهتر با این موضوع کنار می‌آیند. در این مقاله می‌خواهیم درباره آموزش موسیقی در میانسالی صحبت کنیم.شاید بپرسید میانسالی به چه سال‌هایی از عمر یک انسان می‌گویند؟ میانسالی دوره‌ای از زندگی هر فردی را می‌گویند که او نه پیر است و نه جوان. آیا چنین دوره‌ای فرد آمادگی يادگيري . . .

فانتزی

وقتی از فانتزی و افکار فانتزی حرف میزنیم شاید اولین ذهنیتی که برايمان ایجاد می وشد فانتزی های س ک س ی باشد. اینکه می شود چه خلاقیت هایی در عمل جنسی داشت و یا داستان سرایی ها و قصه هایی از آن هایی که تمایل داریم تا با آن ها لذت جنسی را تجربه کنیم.ولی بزرگترین فانتزی ذهنی من بیرون آمدن از زیر یوق پدر علی است. توی تصوراتم راه ها و سناریوهای مختلف را میچینم از نحوه ی برخوردهای متفاوتی که می توانم با پدر علی داشته باشم تا بتوانم از دستش خلاص شوم. تا ب . . .

معناداری و پایداری در یادگیری

يادگيري اساس رفتار افراد را تشکیل می‌دهد از طریق يادگيري فرد با محیط آشنا می‌شود، چگونگی بروز عواطف را می‌آموزد و عقلانیت خویش را توسعه می‌بخشد. توجه به اصول يادگيري» در فعالیت‌های تربیتی شرط اساسی موفقیت استادان است . . .

یادگیری از نظر یونسکو

از نظر یونسکو يادگيري داری چهار ستون اساسی به شرح زیر است ¤ يادگيري براي دانستن¤ يادگيري براي عمل کردن¤ يادگيري براي زیستن¤ يادگيري براي با هم زیستن در این رابطه داستان زیر را كه ضمن مطرود نمودن رقابت های منفی سنتی نحوه موفقیت در کارهای گروهی و مشارکت را بیان می کند بخوانید : داستان موفقیت گروهی: روزی روزگاری، چند دوست در جنگلی سرگرم بازی و صحبت بودند. آنان به ریل راه آهنی برخوردند که در لابه لای درختان ادامه می یافت. یکی از بچه ها روی ریل پر . . .

کالری در نوشیدنی ها

 
درمورد نوشابه های رژیمی
بخاطر داشتن شیرین کننده آسپارتام،
سرطان زا هستند و توصیه نمیشن. همینطور باعث آسیب به کبد خواهند شد.
.
البته اگر اعتیاد به نوشابه ها دارید، بهتره که با نوشابه های رژیمی شروع کنید و کم کم ترک کنید.

تناسب اندام از تصمیماتی که 
در تک تک لحظات زندگی میگیرید 
نشات میگیره 
. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
 
مای ژن یعنی: .
اصلاح سبک زندگی با شناخت پاسخ بدن شما به مواد غذایی و ورزش های مختلف. .
سفارش تست و رژیم مای ژن: 
www.mygene.ir/shop . . .

5 دليل برتري آموزش آنلاين نسبت به آموزش حضوري

در این مقاله می‌خواهیم به مقایسه آموزش مجازی و آموزش حضوری بپردازیم.همونطور که میدونید آموزش و برگزاری کلاس به صورت حضوری به معنی این است که شما مکانی را تهیه کرده درساعت مشخصی افرادی که ثبت نام کرده‌اند را دور هم جمع کرده و کلاس برگزار می‌شود. معمولا براي انتقال مفاهیم از تخته استفاده می‌شود در مراکز مجهز و پیشرفته نهایتا از ویدیو پرژکتور استفاده می‌شود.در نتیجه نیاز به صرف هزینه زیادی براي تجهیزات و هماهنگی مکان و وسا . . .

بسته آموزش طراحي وبسايت

 چگونه یک وبسایت داشته باشیم؟براي داشتن یک وبسایت نیاز به دانش و مهارت برنامه‌نویسی و تسلط به گرافیک براي طراحی قالبی زیبا و ایجاد محتوایی غنی و ارزشمند داریم. همچنین یک دامنه و هاست نیز باید براي وبسایت خود تهیه کنیم. این همه مهارت براي داشتن وبسایت گاهی افراد را از داشتن وبسایت مایوس می‌کند. افرادی که به حوزه وب علاقه دارند و می‌خواهند بصورت مستقل وبسایت خود را طراحی کنند گاهی درگیر يادگيري مهارت‌های زیادی می‌شوند که تسلط ب . . .

نگاهی گذرا بر اختلالات یادگیری

اختلالات يادگيري
تاریخچه:درسال1962براي اولین بار ساموئل کرک اصطلاح ناتوانی های يادگيري رامطرح نمود.درایران سال1370 با تاسیس آموزش وپرورش استثنایی در منطقه 4 تهران توسط دکتر تبریزی
 اختلال يادگيري چیست؟
ادامه مطلب . . .

آموزش جذاب زبان انگليسي با کارتون – قسمت چهارم

بهترین روش يادگيري یک زبان این است که در موقعیت آن قرار بگیریم و به صورت ناخودآگاه آن را یادبگیریم. تماشای فیلم و کارتون به زبان اصلی یکی از این موقعیت هاست که به يادگيري یک زبان کمک زیادی می کند. ما در سایت روا 20 و کانال آپارات آموزه 20 این سیاست را دنبال می کنیم. در این ویدئو زبان انگلیسی از طریق کارتون با زبان اصلی native و زیر نویس فارسی آموزش داده می شود. این قسمت چهارم از این مجموعه است،  براي دریافت قسمت های بعدی کانال آپاران آموزه 20 ( https://w . . .

بررسی سلامت روان از سلامت جسمانی مهم تر است

همه به دنبال سلامت جسمانی خود هستند. همه مردم سلامت جسمانی را در اولویت قرار میدهند اما فارغ از اینکه سلامت روان هم می تواند بر روی کیفیت زندگی آنها تاثیر زیادی بگذارد.
سلامت جسمانی در حقیقت از سلامت روان نشات می گیرد. این موضوعی است که در این پست از وبلاگ روانشناسی به آن میپردازیم.
یعنی اگر فردی از سلامت روان کامل برخوردار باشد سلامت جسمانی حقیقی را هم به دست می آورد.
سالها تجربیات علمی ثابت کرده است که ذهن تاثیر کاملی بر جسم و نحوه فعالیت آ . . .

کارآموزي سئو

کارآموزی سئو بهترین شیوه ی يادگيري اصول و مبانی سئو است، چرا که به طور عملی در حین دوره کارآموزی با پروژه های واقعی درگیر شده و از تجربه ی کارشناسان با سابقه ای که به شما تدریس می کنند بهره می برید.دوره کارآموزی سئو همچنین به شما کمک خواهد کرد تا ضمن آشنایی به محیط کار و مومات آن، مهارت های همکاری گروهی خود را تقویت کنید و از امتیازات مثبت بیشتری براي بازار کار نسبت به دیگران برخوردار باشید.سئو مجموعه ای است از تکنیک ها و قوانینی که اگر ا . . .

دانلود فیلم جوکر ۲۰۱۹ joker با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود فیلم جوکر ۲۰۱۹ joker با کیفیت ۱۰۸۰p

زیرنویس چسبیده

دانلود با لینک مستقیم

 

خلاصه داستان:

پس از مدت ها انتظار و گمانه زنی های
فراوان درباره ی این فیلم مستقل و همچنین عوض شدن نقش های اصلی این فیلم
بالاخره این عنوان ساخته شد. فیلم جوکر فیلمی مستقل است که از شخصیت جوکر
نشات گرفته شده است و درباره ی این شخصیت داستان مستقلی را روایت می کند.
داستان فیلم در دهه ی ۱۹۸۰ میلادی روایت می شود  و در شهر گاتهام جریان
دارد.
مرجع تخصصی د . . .

ويژگي افراد با اعتماد به نفس کاذب

اعتماد به نفس کاذب چیست؟اعتماد به نفس کلید اصلی رسیدن به انواع موفقیت در زندگی است.داشتن اعتماد به نفس تنها نمی تواند تضمین کننده موفقیت باشد.اما بدون شک نبود آن شما را به جایی که می خواهید نخواهد رساند.اما با این حال معمولا مفهوم اعتماد به نفس کاذب با اعتماد به نفس واقعی اشتباه گرفته می شود.اعتماد به نفس کاذب چیست؟باید براي زنده ماندن مطمئن باشید و اعتماد به نفس همراه شما باشد.این چیزی است که مطلقا نمی توانید تظاهر کنید. مردم اعتماد به ن . . .

بررسي سلامت روان از سلامت جسماني مهم تر است

همه به دنبال سلامت جسمانی خود هستند. همه مردم سلامت جسمانی را در اولویت قرار میدهند اما فارغ از اینکه سلامت روان هم می تواند بر روی کیفیت زندگی آنها تاثیر زیادی بگذارد.سلامت جسمانی در حقیقت از سلامت روان نشات می گیرد. این موضوعی است که در این پست از وبلاگ روانشناسی به آن میپردازیم.یعنی اگر فردی از سلامت روان کامل برخوردار باشد سلامت جسمانی حقیقی را هم به دست می آورد.سالها تجربیات علمی ثابت کرده است که ذهن تاثیر کاملی بر جسم و نح . . .

گردن زدن جوان یزدی در مکه

کدورت‌ها فراموش شد و آنچه تا ابد دل را به درد می‌آورد، مظلومیت ابوطالب یزدی است که قربانی تندخویی متعصبان شد.
ادامه مطلب . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)