98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

تعطیلی مدارس۱۷دی

تعطیلی مدارس و تعطیلات تابستانی، آیا مفید است؟

به نظر خیلی از دانش آموزان و حتی معلمین، یکی از بهترین اتفاقهای هر سال تحصیلی، تعطيلي مدارس و تعطیلات تابستانی است!در خیلی از کشورها، تعطيلي مدارس به صورت دو تعطيلي تابستانی و زمستانی است.سوال ما این است که: آیا تعطيلي مدارس در تابستان، می تواند مضر باشد؟ پاسخ شما چیست؟مدرسه ی شاد من . . .

بعد از سه روز تعطيلي اجبار دوباره و با تاخير

چهارشنبه 29 آبان ماه 1398 امروز بعد از سه روز تعطيلي اجبار دوباره و با تاخیر 5/3 ساعته وارد شركت شدم . علت تعطيلي چند روز گذشته بسته شدن جاده های عبوری و خروجی از شركت به ماهشهر و سربندر و ممكو و جراحی بود . یه مشت روستایی با چفیه هایی بر صورت با دست خالی و با آتیش زدن لاستیك و مسدود كردن جاده با سنگ و درخت . جاده ها رو بسته بودند امكان عبور و مرور وجود نداشت . . .

من از شلوغی خیابانها با وجود تعطیلی مدارس و آلودگی در عجبم

هیچوقت نتونستم مابین شلوغی خیابانها و روزهای هفته و یا تعطيلي و مدارس و . ارتباطی برقرار کنم. انواع و اقسام معادلات پیچیده را در این خصوص نوشتم ولی اصلا نتونستم اینا را حل کنم. یک هفته شنبه خلوته و شنبه بعدی و در همان ساعت شلوغه. بعضا با تعطيلي مدارس خیابانها شلوغتر میشه. 
 
من که نفهمیدم چه ارتباطی برقراره؟ . . .

تعطیلی مدارس: آلودگی هوا یا آنفلوآنزا؟

چند روزیست مدارس اکثر استانها و کلانشهرها به خاطر آلودگی هوا تعطیل می شوند اما با توجه به وزش باد دیروز تهران و پاک شدن نسبی هوای تهران به نظر می آید علت اصلی تعطيلي این روزهای مدارس کنترل اپیدمی انفلوآنزا بوده است و نه فقط آلودگی هوا . . .

تعطیلی‌ها را جبران می‌کنیم

صافی نیوز: حاجی میرزایی در واکنش به تعطيلي مداوم مدارس گفت: تصمیم‌گیری در این رابطه بر عهده کمیته اضطرار آلودگی هوا است، اما ما جبران‌می کنیم.پایگاه خبری، تحلیلی صافی نیوز . . .

آلودگی هوا و تعطیلیاش!

ینی تعطيلي ما هم اوضاعی شده هاا!
امروز که بعد سه روز تعطيلي رفتیم مدرسه ، دبیرای گرامی گفتن که احتمال زیاد هفته ی دیگه کلا تعطیل شیم!
تا حالا تو این ده سال محصل بودنم بیشترین تعطیلاتم برا آلودگی هوا ، 4 سال پیش بود که فقد شنبشو رفتیم مدرسه!
امسال ولی ظاهرا داره بیشتر میشه
هوا انقدری خراب هس که با وجود آسمون نسبتا آبی(!) گلو درد بگیری و حالت بد بشه.
روزای قبل که نمیشد حتی دو متر جلوترت رو ببینی انقد که وضع هوا داغون بود.
خفه نشیم صلوات . . .

تعطیلی کلیه مدارس و دانشگاههای شهر تهران

آلودگی هوا، مدارس و دانشگاه های استان تهران به جز سه شهرستان فیروزکوه، دماوند و پردیس، شنبه نهم آذر 98 شنبه را به تعطيلي کشاند.
 
 بر اساس مصوبه جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران،
پیش دبستانی‌ها و مهدهای کودک نیز فردا تعطیل خواهند بود
طرح زوج و فرد از درب منزل در تهران شنبه اجرا می شود. . . .

تحلیل تعطیلات و تعطیلی آخر هفته

به قلم جلیل قربانی: تعطیلات و تعطيلي آخر هفته. ۱- در تمام فرهنگ‌ها، کار گوهر زندگی و نیروی محرک اقتصاد است و روحیه تلاش و سخت‌کوشی به عنوان ویژگی برخی فرهنگ‌ها به شمار می‌رود. ۲- در تاریخ تمدن، تعطيلي با هدف فراغت و به معنای دست‌کشیدن از کار به تدریج  به یکی از نیازهای بشر مورد توجه قرار گرفت. ۳- شاید بتوان گفت که اولین روزهای تعطیل در تقویم (گاه‌شمار)، روزهای برگزاری مراسم جشن یا سنتی اجتماعی بود. اما به نظر من اصل تعطيلي مربوط به دوره‌ای ا . . .

ادارات تهران فردا تعطیل می شود؟

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از نوا و سیما،  محمدتقی زاده معاون استاندار تهران با اشاره به نشر شایعاتی مبنی بر احتمال تعطيلي ادارات دولتی در روز شنبه ضمن رد این شایعات گفت: هیچ احتمالی بخاطر تعطيلي ادارات تو روز شنبه یا یکشنبه نیست و همه ادارات درون روزهای آینده دایر هستند. کلیه مدارس تهران شنبه و یکشنبه تعطیل شدند | اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل دانشگاه های استان تهران هم دو روز تعطیل شدند . . .

تعطیلی مدارس بیجار، یاسوکند و پاره کرانی تا چهارشنبه ۲۰ آذر

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، رشید قربانی از تعطيلي مدارس اطلاع رحم و بیان داشت: به دلیل تداوم سرمای محیط و به ترانه پیشگیری از شیوع بیماری سرماخوردگی و آنفلوآنزا، مدارس شهری همه مقاطع تحصیلی شهرستان بیجار در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته سیال تعطیل است. وی افزود: همچنین همه مقاطع تحصیلی مدارس خوش نشین شهرستان بیجار، بطرف خانه یاسوکند و مقدر شدن کرانی داخل روزهای سه گانه شنبه و چهارشنبه هفته ساری تعطیل است. مدیرکل آموزش و پرورش . . .

زندگی رو زندگی کنیم

امروز، یک روز بین دو روز تعطيلي هست. گاهی این روزهای بین دو تعطيلي هم خوبه و هم کسل‌کننده. اگر برنامه‌‌ریزی داشته باشیم، حتما خوبه و قابل استفاده و البته خیلی هم مفید. اگر هم برنامه‌ای نداشته‌ باشیم تبدیل می‌شه به یک روز دلگیر و خسته‌کننده. ولی من معتقدم روزهای بین تعطيلي، چه سرکار باشیم چه خانه، چه در سفر یا تفریح، بسته به زاویه نگاه ما تعبیر و تفسیر می‌شن. کافیه باور داشته باشیم هر طلوع یک فرصت هست و این فرصت، یک نعمت، و این نعمت یک رحمت . . .

تعطیلی مدارس در اصفهان

#اطلاعیه_مهم #تعطيلي مدارس اصفهان به علت آلودگی هوا فردا تعطیل شد. مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان: مهد کودک هاک پیش دبستانی ،دوره ابتدایی و دوره متوسطه اول و دوم در نواحی ۶ گانه اصفهان تعطیل می باشد لینک مطلب : http://avini81.blog.ir/post/10 t.me/avini81 . . .

احتمال تعطیلی 1000 کتابخانه عمومی در سال آینده

 علیرضا مختارپور هشدار داد؛عواقب قطعی و جبران‌ناپذیر عدم توجه به بودجۀ موردنیاز کتابخانه‌های عمومیدبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با انتقاد از نظام بودجه ریزی در کشور و مغفول ماندن حوزه فرهنگ، گفت: اگر دولت محترم و مجلس محترم، به بودجه کتابخانه های عمومی بی توجهی کنند، سال آینده هزار کتابخانه عمومی در معرض تعطيلي قرار می گیرد؛ زله و سیل و آوار نتوانست چنین آسیبی بزند که تصمیم گیری های غیر دقیق خواهد زد. . . .

آزمایشی - تعطیلی مدارس قم به علت آلودگی هوا

اداره کل مدیریت بحران استان قم در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بر اساس مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا و با موافقت استاندار قم مدارس استان قم در تمامی مقاطع تحصیلی فردا چهارشنبه سیزدهم آذرماه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر به‌ علت آلودگی هوا تعطیل است.دانشگاه‌ها، مراکز حوزوی و ادارات قم فردا تعطیل نیست و طبق گفته مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش قم، تعطيلي مراکز آموزشی در روز پنج‌شنبه عصر فردا چهارشنبه مشخص خواهد شد.لازم به ذکر است مدارس شهر . . .

آیا سه شنبه 26 آذر 98 مدارس کرج تعطیل است ؟

آیا سه شنبه 26 آذر 98 مدارس کرج تعطیل است ؟
آیا مدارس و ادارات و بانک ها کرج سه شنبه 26 آذر 98 تعطیل است؟
آیا مدارس و دانشگاه ها و ادارات استان البرز سه شنبه 26 آذر 98 تعطیل هست؟
خبر تعطيلي مدارس و ادارات سه شنبه 26 آذر 98
آیا فردا سه شنبه 26 آذر 98 مدارس کرج تعطیل است, آیا فردا مدارس مشهد تعطیل است ؟, آیا فردا  تعطیل است ؟, آیا فردا مدارس کرج تعطیل است ؟, تعطيلي مدارس کرج در روز سه شنبه 26 آذر 98تفریحی سنتر . . .

نویسنده باید بنویسد

نویسنده بازاریاب یا مسئول تعطيلي کتابفروشی در فلانجا نیست، نویسنده، نویسنده است. البته که تعطيلي کتابفروشی ها مطلب ناراحت کننده ای است اما کتابفروشی هم مثل هر کسب و کار دیگری باید خودش را با شرایط روز تطبیق دهد و اگر نتواند این کار را بکند مانند هر کسب و کار دیگری ممکن است تعطیل یا ورشکسته شود. نویسنده مسئول این نیست که داد بزند وای کتابفروشی تعطیل شد. کتابفروشی های سنتی طبیعی است که در مقام رقابت با کتابفروشی های بزرگ تعطیل شوند. کتابفروش . . .

احتمال تعطیلی 1000 کتابخانه عمومی در سال آینده

 
 
علیرضا مختارپور هشدار داد؛
عواقب قطعی و جبران‌ناپذیر عدم توجه به بودجۀ موردنیاز کتابخانه‌های عمومی
 
دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با انتقاد از نظام بودجه ریزی در کشور و مغفول ماندن حوزه فرهنگ، گفت: اگر دولت محترم و مجلس محترم، به بودجه کتابخانه های عمومی بی توجهی کنند، سال آینده هزار کتابخانه عمومی در معرض تعطيلي قرار می گیرد؛ زله و سیل و آوار نتوانست چنین آسیبی بزند که تصمیم گیری های غیر دقیق خواهد زد.
ادامه مطلب . . .

کار و تعطیلی

وقتی روز تعطیل مجبوری بری سر کار از صد تا فحش بدتره البته تازگیها علاقم به کارم بیشتر شده یا شاید تواناییم بالاتر رفته هرچی هست مثل قبل تر ها نیستم ولی چیز جالبی هم نیست . . . .

بریم عروسی :)))))))))))))))))))))))

ما ‏عروسی که دعوت میشدیم از 3روز قبل تو خونه شام و ناهار تعطیل بود :)))))))) عروسی دختردائیم گفتند عروسیش تو هتله، بابام یکهفته تعطيليِ غذا اعلام کرد، داداشمو با سُرُم بردیم! :))))))))))) . . .

آلودگی هوا

فقط امیدوارم فردا دانشگاه ها تعطیل بشهاز در خونه میام بیرون سردرد میگیرم از حجم آلوگی!کلی کار انجام نداده دارم که فقط با تعطيلي دانشگاه میتونم جبرانش کنم:/+دیشب یکی از مانتوهای بدون استفادمو تبدیل به دامن کردم:)) . . .

آیا فردا یکشنبه 26 آبان 98 مدارس تهران تعطیل است؟

وضعیت تعطيلي مدارس تهران یکشنبه 26 آبان 98 | آیا فردا تعطیل است ؟
آیا یکشنبه 26 آبان 98  مدارس استان تهران تعطیل است ؟
آیا مدارس و ادارات و بانک ها تهران یکشنبه 98/8/26 تعطیل است؟
خبر تعطيلي مدارس و ادارات یکشنبه 26 آبان 98
شنبه 25 آبان 1398
12:50 مدارس عصر برخی مناطق تهران تعطیل شد
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، محمد تقی‌زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش بارش برف در مناطق شمالی پایتخت اظهار داشت: مدارس منطقه 1 تا 5 و منطقه 22 در نوبت عصر تعطی . . .

روز تو

اولین روزی تعطيلي که رفتم پیشش . _____بی ربط : ایکس بزرگ رفته خونه دختر خواهرش یه دستگاه بادکش خونگی کرده تو پاچش :))) الان هم لیوانش اطراف شکمم ِ :)))چقدر خندیدیم :))) از دست ژست گرفتنای ایکس بزرگ  . . .

عصر حجر

به نام خدای بی‌خیالها
آخر هفته ها معمولا فشار کار بیشتر از روزهای دیگه ست، اگه مثل اینهفته دو روز تعطيلي غیر مترقبه هم داشته باشیم و بعضی از بچه ها توی این روزها بخاطر آنفولانزا هم غایب باشن هم که دیگه نور علی نور میشه!!
ادامه مطلب . . .

تعطیلی کتابخانه در روز پنج شنبه

به اطلاع اعضای محترم کتابخانه می رساند کتابخانه عمومی میرزای بختیاری در روز پنج شنبه مورخ 1398/08/16 تعطیل می باشد؛ به همین منظور برنامه های فرهنگی این روز به هفته آینده منتقل می شوند. . . .

اطلاعیه تعطیلی مدارس

با سلامطبق آخرین اخبار، به اطلاع می رساند به منظور کاهش آلودگی هوا،  فردا شنبه 1398/09/10 مدارس شهرستان در تمامی مقاطع تعطیل می باشد.ضمنا تمامی کلاس های خصوصی اینجانب دایر می باشند.  . . .

اطلاعیه تعطیلی مدارس

قابل توجه اولیای محترم و دانش آموزان عزیزمطبق اعلام کمیته اضطرار استان ،فردا چهارشنبه مورخ ۲۲ آبان ماه،کلیه مدارس کرج در مقطع ابتدایی و هر دو شیفت تعطیل می‌باشد.برای همه شما آرزوی سلامتی و تندرستی دارم. . . .

تعمیر شیشه میرال|تعمیر شیشه بالکن-09121279023

تعمیر شیشه سکوریت نصب شیشه سکوریت رگلاژ شیشه سکوریت (09121279023 خدمات تعمیرات شیشه نشکن) با کمترین قیمت44047945تعمیرات دربهای شیشه ای (شیشه میرال) تهران (( تفاوت قیمت و کیفیت را مقایسه کنید)) 66890273 (بازدید سراسر تهران رایگان)تعمیر درب شیشه ای. رگلاژ درب شیشه ای. جابجایی شیشه سکوریت.تنظیم و سرویس دربهای شیشه ای. قیمت تعمیر شیشه میرال.تمام خدمات توسط افراد متخصص و با ارایه ضمانت کتبی و فاکتور رسمی میباشد (بدون تعطيلي)تعمیرات و رگلاژ درب های شیشه ای میرا . . .

روزهای مهم

شاید بتوانم بگویم سه‌سالی می‌شود که روزهایی در تقویم به غیر از تولد اعضای خانواده و تعطيلي‌ها برایم مهم شده‌است. روزهایی که از چهل سال پیش مردم کشورم آنها را به تقویم اضافه کرده‌اند. ۱۳ آبان یکی از این روزهاست.
ادامه مطلب . . .

از ضرر های تعطیلی فردا

دیروز رفته بودم با بچه های پردیس علوم تمرین کنم والیبال رو که مربی شون گفت هرچی زودتر گواهی اشتغال به تحصیلت رو بگیر از دانشگاه بیار که 1 شنبه بازی داریم
الان که فردا تعطیله من از کجا بیارم گواهی رو؟
کِی تحویل بدم؟
کِی لباس های تیم رو بگیرم؟ . . .

ويژگي هاي یک کلاس جذاب در راستای ایجاد محیطی شاد در مدرسه

ویژگی های یک کلاس جذاب در راستای ایجاد محیطی شاد در مدرسهمقدمه كلاس‌های درس در یك دسته‌بندی كلی یا شاداب، جذاب و مخاطب‌گستر، یا كسل‌كننده، خمود و مخاطب‌گریز و یا معمولی و عادی می باشند. یكی از مشكلاتی كه هم اکنون دامن گیر آموزش ایران می باشد، این است كه كلاس ها جذابیت لازم را برای جذب دانش آموز به كلاس درس ندارند و برای همین دانش آموزان از كلاس و درس فراری بوده، هر روز آرزوی تعطيلي كلاس را دارند و همیشه به دنبال راهی هستند كه از كلاس فرار . . .

شنبه یه سیب سرخه، گازش نزن آردیه

چیزهای زیادی هست که این لحظه دلم میخواد. خیلی سرحال نیستم و امان از شنبه صبحی که خیلی سرحال نباشی. عید، دورهمی، بستنی، تعطيلي مرتضی، یه مقاله نوشته شده، یه شغل خوب، پفک و کل‌کل با پدر-مامان که کولر رو خاموش نکنن میخوام. . . .

شنبه یه سیب سرخه، گازش نزن آردیه

چیزهای زیادی هست که این لحظه دلم میخواد. خیلی سرحال نیستم و امان از شنبه صبحی که خیلی سرحال نباشی. عید، دورهمی، بستنی، تعطيلي مرتضی، یه مقاله نوشته شده، یه شغل خوب، پفک و کل‌کل با پدر-مامان که کولر رو خاموش نکنن میخوام. . . .

اطلاعیه تعطیلی دروس

قابل توجه دانشجویان گرامی همانطور که قبلا اعلام شده تمامی دروس استاد برهانی از شنبه 20 مهر 1398 لغایت پنج شنبه 25 مهرماه 98 بخاطر حضور در راهپیمایی اربعین تعطیل است. هر گونه تغییر احتمالی اطلاع رسانی خواهد شد. . . .

آیا فردا یکشنبه 26 آبان 98 مدارس تهران تعطیل است؟

وضعیت تعطيلي مدارس تهران یکشنبه 26 آبان 98 | آیا فردا تعطیل است ؟
آیا یکشنبه 26 آبان 98  مدارس استان تهران تعطیل است ؟
آیا مدارس و ادارات و بانک ها تهران یکشنبه 98/8/26 تعطیل است؟
خبر تعطيلي مدارس و ادارات یکشنبه 26 آبان 98
شنبه 25 آبان 1398
12:50 مدارس عصر برخی مناطق تهران تعطیل شد
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، محمد تقی‌زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش بارش برف در مناطق شمالی پایتخت اظهار داشت: مدارس منطقه 1 تا 5 و منطقه 22 در نوبت عصر تعطی . . .

روز تعطیل

روزای تعطیل بدون برنامه ی پاییزی از دلگیرترین روزان. مخصوصا اگه از بیکاری امتحان هفته ی دیگه تو بخونی و هی خسته بشی و ناهار ناگت بخوری و هیشکی نباشه باهاش حرف بزنی.ازینکه کسی نیس البته گلایه نمیکنم. دوس دارم تنهاییمو! ولی نه تو یه روز پاییزی با این هوای خوب و تعطيلي رسمی. . . .

مجلس 11 تغییرات اساسی

مجلس 11 این مجلس تمام وقت باشد در طول سال همانند دیگر وزارت خانه ها باشد هر نمایند ساعت 8 واردشود و ساعت 26 از مجلس خارج شود.تعطيلي مجلس باید حذف شود. امتیازات مجلسیان کاهش یابد. . . .

گِلو درد

گلو درد هم بد چیزیه بعد از ظهر از خواب پاشدم دیدم اوضاع خرابه تازه خوب شدم حوصله مریضی رو ندارم باز ~ شنبه‌ها خودش چرته، شنبه‌های بعدِ تعطيليِ طولانی بی نهایت مزحرفه :/ . . .

حس میکنم دارم به دانشگاه وابسته میشم :(

نمیدونم چرا
از تقریبا یه خورده مونده بود که اربعین برم تا الان هر تعطيلي ای پیش میاد و دور میشم از فضای دانشگاه دلتنگی میکنم :|
سرمم خلوت نیستا که بگم آی حوصله م سر میره و اینا
اتفاقا تا 1 بیدارم هرروز و تهشم میمونه کارام
ولی خب نمیدونم چرا اینجوریم :/ . . .

تعطیلی کتابخانه ها در روز چهار شنبه و پنج شنبه مورخ ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه

 اَلْیَوْمَ أَکْمَلْتُ لَکُمْ دِینَکُمْ وَأَتْمَمْتُ عَلَیْکُمْ نِعْمَتِی وَ رَضِیتُ لَکُمُ الْإِسْلَامَ دِینًا ﴿مائده-۳﴾امروز دین شما را برایتان کامل و نعمت‏ خود را بر شما تمام گردانیدم و اسلام را براى شما [به عنوان] آیینى برگزیدم.روز غدیرخم برترین اعیاد امت من است. پیامبر اعظم اسلام (ص) . . .

تعطیلی کلاس ها در هفته جاری

با عنایت به ایام اربعین و در راستای تامین امنیت زائران و ماموریت های پرسنل انتظامی استان خوزستان کلیه کلاس های مرکز در هفته جاری تعطیل می‌باشد و تاریخ شروع کلاس ها مطابق برنامه از پیش اعلام شده از روز دوشنبه ۲۸ مهرماه می‌باشد . . . .

قوه قضاییه به جای قوه مجریه !

قوه قضاییه 500 کارخانه در آستانه تعطيلي را احیا کرد. به نظر می رسد دولتی که به جای خدمت به مردم ، بیشتر دنبال ی کاری و برجام و. است، ارگان های دیگر آتش به اختیار ، وظایف دولت را انجام می دهند. دولتی که اعتبار را به پاسپورت ایرانی بخشید! دولتی که آب خوردن مردم را به برجام گره زد! دولتی که . . .

خوش بخت

سکوت و آرامش روزهای تعطيلي مدرسه رو دوست دارم.
احساس خوبی به من میده.
جای خالی دخترکوچولوها احساس میشه. 
چقدر دوست داشتنی هستن و چقدر خوشبختم که کنارشون هستم.
تازه بخاطر ساعت هایی که کنارشون حالم خوب میشه حقوق میگیرم. . . .

دانلود ریمیکس م خوراک سیستم بازا

دانلود آهنگ ها با لینک مستقیم

دانلود با کیفیت 128 Download quality 128 دانلود با کیفیت 320 Download quality 320 . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)