98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

حلا سازی بساز

لطیفه ۱

به یکی می گن با بالش (بالشت) جمله بساز. می گه زدم به بالش. می گن نه با بالش (بالشت) جمله بساز.می گه خوب زدم به اون یکی بالش.می گن با تشک جمله بساز می گه توشک داری زدم به بالش؟می گن با پتو جمله بساز.می گه پتو شک داری زدم به بالش؟میگن با تخت جمله بساز.می گه خیالت تخت زدم به بالش. . . .

۴۷۶

وَ الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی تَحَبَّبَ إلَیَّ وَ هُوَ غَنِیٌّ عَنِّی قربون اون خدایی که با من مهربونی میکنه بهم محبت میکنه با اینکه از من بی نیازه. الهی! تو بساز که دیگران ندانند و تو نواز که دیگران نتوانند الهی! بساز کار من و منگر به کردار من . . .

آیندتو بساز‌

سلام عزیزای دل
از سالی که این بلاگ تاسیس شد ۴سال میگذره من الان یه دانش اموز کنکوریم
فقط خواستم بهتون بگم التماس دعا
ممنون از همه کسایی که حمایت کردن دوستتون دارم 
وقتی نتیجه تلاشتو ببینی به پیروز شدن معتاد میشی :)
یادت نره رفیق زمان مثله سرعت نور میگذره درست بگذرون لحظه هاتو 
ایندتو بساز . . .

خرید وی اس تی Stylus RMX کامل

آهنگ بساز – هم اکنون ما ، تیم آهنگ بساز ، مفتخریم که در ادامه درج برترین و حجیم ترین وی اس تی های دنیا ، این بار یک وی اس تی دیگر از کمپانی Spectrasonics را تقدیم به شما هنرمندان گرامی کنیم.وی اس تی استایلوس Spectrasonics Stylus به جرات و به گواه اکثریت تنظیم کنندگان و آهنگسازان سرتاسر دنیا ، با بانک بی نظیر و استثنایی خودش ، برترین وی اس تی اجزای درامز Drums و پرکاشن Percussion است. استفاده از استایلوس برای درامز آهنگهایتان ، تجربه بی نظیری است که توصیه میکنیم حتم . . .

دانلود نسخه ایرادگیری شده کیوبیس Steinberg Cubase 10 take 10

پس از مدت ها به نظر می رسد نرم افزار دوست داشتنی و محبوب Cubase 10 به بهترین شکل ممکن کرک و پکیج شده است . در این بخش از سایت آهنگ بساز نسخه ای از کیوبیس ۱۰  را آماده دریافت کرده ایم که اکثر محدودیت های نسخه elements از انها برداشته شده و تقریبا امکانات نرم افزار نزدیک به نسخه PRO است . ما در سایت آهنگ بساز اقدام به ایجاد راهنمای آموزش نصب نیز کرده ایم که در بخش آموزش نصب می توانید مشاهده کرده و دقیقا طبق آموزش مراحل نصب را انجام دهید . دارای ۵% قابلیت ری . . .

خرید نسخه ایرادگیری شده کیوبیس Steinberg Cubase 10 take 10

پس از مدت ها به نظر می رسد نرم افزار دوست داشتنی و محبوب Cubase 10 به بهترین شکل ممکن کرک و پکیج شده است . در این بخش از سایت آهنگ بساز نسخه ای از کیوبیس ۱۰  را آماده دریافت کرده ایم که اکثر محدودیت های نسخه elements از انها برداشته شده و تقریبا امکانات نرم افزار نزدیک به نسخه PRO است . ما در سایت آهنگ بساز اقدام به ایجاد راهنمای آموزش نصب نیز کرده ایم که در بخش آموزش نصب می توانید مشاهده کرده و دقیقا طبق آموزش مراحل نصب را انجام دهید میتوانید در ادامه م . . .

دانلود دیو و دیوار 1.8.8

هیولاهای افسانه‌ای در اطراف قلعه دیده شده‌اند!
برای حمله آماده شو!
پس از سالیان دراز موجودات ناشناخته‌ای به دیوارها
حمله کرده‌اند و وظیفه توست که در مقابلشان ایستادگی کنی.
با ترکیب نیروها، سربازان قوی‌تری بساز و به
نبرد با هیولاها برخیز!
اپک مینی . . .

آوار

بین همه‌ی دعاها و مناجات‌ها خوانده و نخوانده، همین دو تا کلمه‌ی کوچک را جا گذاشته بین بقیه تا بعد از این همه سال سیاه بیاید و بیاید و بیاید و. برسد به دست من!
و اعمُر قلبی» عمران یعنی آبادی، ساختن. دلم را بساز»، آباد کن دلم را». اگر خرابی نباشد، اگر ویرانی نباشد، کدام عمران؟!
خرابم. دلم ویرانه است. بسازش! . . .

از کارهای کوچک آغاز کن

از کارهای کوچک آغاز کن. اگر همه زندگیت را در بهم ریختگی زیسته باشی،هم اکنون جایی تمیز و دنج بساز. مهم نیست چقدر کوچک باشد و قبل از آنکه پیش روی، آن را به مدیریت یک ماه حفظ کن . . .

عاشق شبام .ک فقط خودتی و سکوت و فکر و فکر و فکر حس رها ترین آدم دنیا رو دارم .امسال موقع هم زدن حلیم ی نذری کردم ،نمی دونم چرا ولی انگار دلم قرص شده .بعضی موقع ها آدم فقط به ی جرقه نیاز داره تا بیدار بشه و ببینه همه راه رو بیراهه رفتهتا دوباره بخواد از صفر شروع کنه.خدایا خودت بساز ، تو بسازي قشنگ تره . :)   . . .

Hossein Panahi

مردم اینجاچقدرمهرباننددیدندکفش ندارم،برایم پاپوش دوختنددیدندسرمامیخورم سرم کلاه گذاشتند وچون برایم تنگ بود کلاه گشادتری.ودیدندهواگرم شد،پس کلاهم رابرداشتندچون دیدندلباسم کهنه وپاره است به من وصله چسباندند.چون ازرفتارم فهمیدندسوادندارم،محبت کردندحسابم رارسیدند.خواستم دراین مهربانکده خانه بسازم،نانم رااجرکردند گفتندکلبه بساز.روزگارجالبیست مرغمان تخم مرغ نمیگذارد ولی هرروزگاومان میزاید،.
حسین پناهی
  . . .

برای آدمها”چه آنها که برایت عزیزترند”چه آنها که فقط دوستند”خاطره های خوب” بسازآنقدر برایشان خوب” باش که اگر روزی هرچه بود گذاشتی” و رفتی”در کنج قلبشان” جایی برایت باشدتا هر از گاهی بگویند: کاش بود”هر از گاهی دست دراز کنند و بخواهند باشی”هر از گاهی دلتنگ” بودنت شوندمی دانم سخت” است ولی تو خوب باش” . . .

یا دافع النقم

اومدم با یه من غر و گلایه د بغض
من چه هیرمی تری به کسی فروختم آخه؟
تو که میدونی من چقدر شکنتده ام . تو که میدونی من حال و هوام بهم ریخته 
تو که میدونی بغض دارم تو که میدونی حسرت میخورم که میدونی عوض شدم که میدونی گم شدم که.
اشکهام امان نمیدن 
با تمام وجودم با تمام عجز و ناتوانی و بغض و گریه و نادمانه و هر چی که بخوای
زندگیمو بساز . حالمو خوب کن 
آخه من کیو جز تو دارم بیام پیشش زار بزنم و کمک بخوام 
تموم شدم رفیق 
من آدم این روزا نبودم
بیا کمکم رف . . .

مردم معتاد!

مردم معتاد شدن! معتاد ناله سر دادن! همه چی دارن حال خوش ندارن! ای امان از وقت خوش و حال خوب و حظ کردن.الها تو بساز براشون. برا همه. برای این آدمای درب و داغون. صاحب تویی. آقا تویی. عزیز تویی. محبوب تویی. وجود تویی. پدر تویی. مادر تویی. همدل و همراز تویی. عشقی و چه عشقی. حالی و چه حالی! الحمدلله کما یستحقه. . . .

آرامش خیال

علاج واقعه پیش از وقوع باید کرددریغ سود ندارد چو رفت کار از دستبه روزگار سلامت سلاح جنگ بسازوگرنه سیل چو بگرفت ، سد نشاید بستمرکز مشاوره بیمه عمرفلکه دوم صادقیه ، برج گلدیس ، طبقه سیزدهم ، واحد 1946129623 - 46129539مدیریت : علی محمدنژاد09127372340 . . .

اي دل تو زهيچ خلق ياري مطلب

ای دل تو زهیچ خلق یاری مطلب وز شاخ سایه داری مطلبعزت ز قناعت است و خواری ز طمعبا عزت خود بساز و خواری مطلباین رباعی زیبا  و آموزنده از بابا افضل کاشانی هست که اتفاقی دیدمش وحیفم اومد که با شما دوستان به اشتراک نذارم . . . .

یاد گذشته .

 برﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ. ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" !! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ تا ﻫﺮﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" !  ﻫﺮﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" ! ﻫﺮ اﺯ ﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ  ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ . ﻭﻟـــــــﯽ .ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ"   . . .

برنامه

بشدت حس غرور و حسادتم گل کرده از اینکه اینقدر بیکارم و همش انلاین نه اینکه اصلا کاری نداشته باشم ولی کارامم اونقدر نیس که کاملا وقتم پر کنه.
باید برنامه بچینم و برنامه ام با هر چیز اضافی هس پر کنم دلم نمیخواد همش بی جهت انلاین باشم.
نتم تموم شده و فعلا تا مدتی نت نمیخرم تا یکم عادت کنم به استفاده کمتر از شبکه های مجازی.
از خالی بودن تایمم بدم میاد درجریانید که؟ 
همین الان برنامه ریزی میکنم براش. 
یکی از بچه ها تو کامنت ها گف هدف بساز برای خودت . . .

دلم! هیشکی کنارت نیست .

دلم هیشکی کنارت نیست، سرکن با خودت
زیر و رو شو، دنیا رو زیر و زبر کن با خودت
 
وقتی می‌بینی خودت داره کلافت می‌کنه
ازخودت پاشو، خودت باش و سفر کن باخودت
 
هر زمستون پیش از این که ریشه پابندت کنه
شاخه‌تو بردار و تمرین تبر کن با خودت
 
یا بساز و دونه دونه مرگ برگات‌و ببین
یا بسوز و جنگلی رو شعله‌ور کن با خودت
 
_محمد زارعی  . . .

با غم من بساز

 
 
یه روزایی دلم اگه خواننده بود صداش عین صدای بنان میشد اونجا که با اوج غم تو صداش میگه:
آه، ای الهه ی ناز با غم من بساز.
کین غم جان گداز برود ز برم.
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">


دریافت
 
+شبیه متن یه ج . . .

سرنوشت

سرنوشت. کلمه ای که این سال ها خیلی بهش فکر می کنم. اتفاقاتی که سرم اومده، جریاناتی که از سر گذروندم، و کلا وقایعی که مجموعشون زندگی منو ساختن. واقعا چقدر از روانشناسی زرد متنفرم، وقتی که می گن رقم بزن اتفاقی رو که می خوای!! چقدر مضحکه به کسی که گیر کرده توی موقعیت بد، و حتی چشمی نداره واسه دیدن، بگن خودت بساز!خیلی ضعیفم. خیلی ضعیفم و هیچ کسی رو ندارم درددل کنم. اصلا از درددل متنفرم. دلم فقط می خواد به یه آرامش نسبی برسم. فقط یه هوای تازه، توی ای . . .

خود سازی

روحت را بلند پرواز کننگذار زمین گیر شودزمین اتفاقاً خیلی هم جای قشنگی استهم گرما هم سرما هم دریا هم جنگل وهزارتا هم دیگه.آدمهای کوته فکر و پلید و عقده ای اطرافمان را فقط و فقط اطرافمان راآلوده کردنپس تا میتوانی آنها را ببخش آنقدر ببخش که شرمنده شان کنیبه پلیدی و انتقام ووووو فکر نکنشاید بگوی نمی شود فکر نکرد ناخوداگاه به فکر آدم می آیدآنقدر چندش آور است که حتی نمی خواهی به روی طرف مقابلت نگاه کنینگاه کن و جوری نگاه کن نه از کینه که بفهمد هیچ . . .

God is beautiful

خدای قشنگم!
سلام. 
این روزها آسمان از پشت نرده های سبز رنگ، یک جور دیگری دلبری می کند و من هر وقت که دلگیر و خسته میشوم، پنجره را باز میگذارم و دلم با بزرگی و مهربانیت آرام میگیرد!
خدای من!
تو چقدر عظمت داری. 
آن زمان، 
که لابه لای ابرهای پنبه ای،تو را جست و جو میکنم و خودم را به دستان نیرومندت میسپارم، به راستی که جز تو یاری دهنده ای نیست.
من، تمام وجودم را تسلیم اراده ی تو میکنم، دستانم به سمت امتحانت گشوده است و من ایمان دارم تو مرا شفا خواه . . .

ای کولی ملول

ای کولی ملولای چشم در غباربا ساز بی صدای دل زخم خورده امشعر مرا بخواناین بیت‌های به هم پینه بسته راهر چند زخمیندبا سوز و جان بخوانغمگین ترین سکوتباران ترین دو چشمشیرین ترین جانتار سه تار حنجره ات از چه کوک نیستساز صدای خاطره ات از چه بی صداستبرخیز جان من برخیز آه منمن مانده ام پشت در خاطرات تومن مانده در حسرت آغوش جان تودر باز کن ببیناکنون چه خالیمخالی ز خنده های پر از دردهای توخالی ز چشمهای پر از انتظار توپرهای بسته ی قلب مرا ببینهر چند خس . . .

از روی متن زیر ۵ بار بخوان .حالا دوباره بخوان و صدایت را ضبط کن. به صدایت گوش کن و ببین چطور خواندی.دوباره بخوان و ضبط کن. در آخر هر دو بار خواندنت را مقایسه کن .چطوری بهتر شد؟؟؟؟باد بود.دود بود. دود بَد بو بود.با بابا بودَم.آب مَسموم بود.او با اَسب بود.با او بودَم.او با اَدَب بادام داد.املا از متن بالا بنویس.۵ کلمه بنویس سَ داشته باشد.۵ کلمه بنویس بَ داشته باشد۵ کلمه بنویس  با داشته باشد.حالا ۵ تا از کلمه هایی که نوشتی را انتخاب کن و با آن ها جمله . . .

هرچی داری به پای زندگی بریز.

هرچی دارى به پاىِ زندگى بریز  
زندگی الانه همین الان
 دلخوشی‌های ساده ی زندگی رو که رو هم جمع کنی ، میشه خوشبختی
 از کارای ساده شروع کن 
دلخوشی به یه موزیک ناب 
 کتاب دلچسب 
 قهوه ی خوش عطر  
نفس عمیق تو هوای باروونی
 خسته نباشین به رفتگر محله
 دونه ریختن برای گنجشکا و کبوترای باغی
 آب دادن باغچه و گلدونای پشت پنجره 
خوندن درس مورد علاقت
 انجام دادن کاری که عاشقشی 
همشون باهم میشن خوشبختی 
منتظر معجزه نباش 
معجزه همین ثانیه هایی ان که نشست . . .

شادی از بیرون شروع میشه و درون سرایت پیدا می کند

خب جمله فلسفی و منطقی این بود: به هر چه در ظاهر تظاهر کنی در درونت بازتولید می شود.»
اگر میخواهی حس و حال بهتری رو تجربه کنی، از ظاهر خودت شروع کن و ظاهر یک آدم شاد رو برای خودت بساز، کم ترین کاری که می تونی انجام بدی، یک لبخند ساده ولی مستمر بر روی زبانت هست، معجزه می کنه، همین حرکت بسیار کوچک و ساده.

شادی از بیرون شروع میشه و درون سرایت پیدا می کند . . .

چگونه تفاوت میان دارایی را از حفره ای داخل زمین را بفهمیم ؟

معنای لغت نامه را برای واژه " دارایی" فرامو ش کنید به جهان واقعی قدم بگذاریم " دارایی " چیزی است که برای شما کار می کند ؛ بنابر این نیازی نیست با دارایی ای که دارید تا آخر عمر کار کنید . پدر بی پول همیشه می گفت : برای یک شغل کار کن . اما پدر پولدار می گفت : " دارایی بساز " قدرتمند ترین         مو ضوع زندگی تاجران این است که زمانی که شغلی ایجاد می کنید ؛ در حقیقت برای خود دارایی       می سازيد . در تجارت پدر پولدار ؛ ما دفاتری در سراسر جهان داریم . کار ک . . .

قهوه ای دم کُن برایم

قهوه ای دم کُن برایم تا بیایم دیدنتبیش از اینها کُن هوایم تا بیایم دیدنتقصرِ آیینه بساز از خِشت خِشتِ آفتابدلبرِ پیکر طلایم! تا بیایم دیدنتشانه بر مویت بزن وقتی که می آید نسیمتازه کُن حال و هوایم تا بیایم دیدنتزیرِ نم نم هایِ پاییزی به رویِ سنگفرشفرش کن گُل زیرِ پایم تا بیایم دیدنتنه! نگو بی پرده با مهتابِ پشتِ پنجرهاز من و از ماجرایم تا بیایم دیدنتهمصدا با "هایده" بگذار از شب تا به صبح"سر به رویِ شانه هایم" تا بیایم دیدنتاز جوانی تا به پیری پ . . .

ویلاسازی های انبوه ، ساخت شهرک و مجتمع

ویلاسازي
طراحی و اجرای شهرک های مسی
طراحی و اجرای مجتمع های مسی و تجاری
شرکت فنی و مهندسی آتیه سازان عمران کادوس پیشرو در فرآیند BIM 
(مدلسازي اطلاعات ساختمان )
مزایای استفاده از سیستم BIM :
مشاهده تصاویر و انیمیشن پروژه قبل از ساخت
استفاده از شیوه های نوین طراحی
مدیریت هزینه
مدیریت مالی
کاهش پرتی مصالح
گزینه ای بی نظیر برای کارفرمایان
رعایت اصول مهندسی و پایبند بودن به آن از وظایف ماست 
متفاوت بیندیش و متفاوت بساز
 
 

راه های ارتباطی ب . . .

آقایون عشوه ممنوع

فاز این آقویونی که تریپ شکست عشقی بر میدارنو نمیدونم چیهدختره بعد از هشت سال پسره رو ول کرده رفته.پسره هم ناله ناله ک شکست عشقی خوردم.خب چرا قبل از اینکه یکی دیگه بره بگیرتش،تو نرفتی که بگیریش؟؟؟.باید چند سال دیگه منتظرت میموند ک جناب العالی پاشی بری خواستگاری عقدش کنی؟؟تازه خیلی دختر بساز و خوبی بوده که هشت سال صبر کردهمن سر یک سال ببینم  از طرف بخاری بلند نمیشه ول میکنم میرم.یه عقد ساده محضری که انقد نازو عشوه ندارهدختری که دوستت داش . . .

(گفت و شنود)

صداقت!گفت: دولت سلبریتی‌ها را از پرداخت مالیات معاف کرد!گفتم: دولت تدبیر و امید از مردم عادی با درآمدهای بخور نمیر مالیات می‌گیرد ولی این قماش را که درآمدهای میلیاردی دارند از مالیات معاف می‌کند؟!گفت: به این سلبریتی‌های بدبخت و بیچاره چیکار داری؟! مگه ندیدی یکی از آنها می‌گفت باید ۱۰ هزار دلار برای فرزندم در آمریکا بفرستم! برخی از آنها بچه‌شان را در آمریکا و کانادا و انگلیس به دنیا می‌آورند که تابعیت آنجا را داشته باشند! سفرهای تفریحی آ . . .

قند و عسل من!

قند و عسل من! "غزل" من! گل نازم!کوته شده‌ی رشته‌ی امید درازم‌!خرّم شده اکنون چمن دیگری از توای ابر نباریده به صحرای نیازم!با شوق تو عالم همه سجاده‌ی عشق استآه ای دهن کوچک تو، مُهر نمازم!شاید برسم با تو بدان عشق حقیقیابرویت اگر پل زند از عشق مَجازمشاید که از این پس به هوای تو ببندداز هر هوسی چشم، دل وسوسه بازمیادت دل پُر عاطفه‌ای چون تو نداردهر چند که دیری‌ست شده محرم رازممن گم شده بودم که مرا یافت برایتعشق و سپس افکند به آغوش تو بازمچندی‌ست . . .

شاداب سازی کتابخانه هنرستان

طرح شاداب‌سازي فضای كتابخانه هنرستان به منظور ارتقای میزان مطالعه دانش آموزان و پویایی كتابخانه‌ برای استفاده مراجعان و جذب آنها  انجام شد.زیباسازي و شاداب سازي محیط كتابخانه ها امری ضروری ست.برای رسیدن به نقطه مطلوب باید فضای محیطی این بخش شاداب سازي و زیباسازي شود و علاوه بر منابع موجود كه منابعی مفید و آموزنده است محیطی كه دانش آموزان در آن قرار می گیرند باید از معماری و آراستگی مناسبی برخوردار باشد.یكی از راه های جذب عضو در كتابخان . . .

خاطره ها.

خاطره هیچ سالیو یادم نمیارمو بش غبطه نمخورم هیچ سالی جز سالی ک ارشد بودم بعد ک فک کردم دیدم این بخاطراین نبود ک اون ادما ناب, بودن بخاطر این بود ک من یه ادمی بودم مث کسی ک هرشب جز نون خشک چیزی نمخوره تازه سیرم نمیشه اما چن ماه یهو ماکارونی فسنجون میخوره خو ملومه این ادم معنی واقعی خشبختیو بااختلاف حس میکنه اما اگر بش کوبیده بدن باز لذت ماکارنیه ب اندازه کوبیده زعفرونی نیس, اره اون خاطرات واس من همون ماکارنی بود ک یادم نمیره, دلم برای اون روزا ت . . .

دل نوشته ی ارسالی از آ.م

همیشه برام مهم بود یکی بگه دوست دارم.البته فک نکنم تو این دنیا برای کسی اهمیت داشته باشم. به غیر ازپدر و مادر و بستگان نزدیک. ولی هیچکس نمیگه که برای دیگران اهمیت نداری و دلیلش خیلی ساده و دردناکه.دلیلش خودتی ،خودت نمیذاری به چیزی که میخوای برسی.دلیلش خودتی چون خودت خودت رودوس نداری،چون واسه خودت ارزش قائل نیستی.اینو اونایی بهم گفتن که برام خیلی عزیزن و فهمیدم کسایی هستن که چه کم و زیاد براشون مهم و عزیزی گرچه هیچوقت به زبون نمیارن و نباید تو . . .

آواتار سه بعدی خودتو بساز !

https://webdemo.avatarsdk.com/
 
عکستو آپلود کن ،
مدل سه بعدیتو ببین ،
شخصی  سازيش کن ،
با مدل خودت شکلک در بیار ،
دانـلـودش کــن !
 
این سایت به شما API هم میده .
برای ورود به این سایت روی آواتار اس دی کی بزنید !
 
نمونه کارش هم تو ادامه مطلب .
 
عکسمو آپلود کردم ، طول میکشه یکم !
خب آواتارم به شکل سه بعدی در اومد !
 
# ریا نباشه خودمم ! . . .

دانلود موزيک جديد

توی لیوا می تونی هر آهنگی رو گوش کنی، هنرمند محبوبت رو دنبال کنی، دوستای خودت رو داشتی باشی و درباره موزیک های جدید نظرت رو بگیهر وقت و هر جایی موزیک گوش کنموسیقی دلخواه شما همیشه و در همه جا همراه شماست. مهم نیست کجا هستید و یا وسیله پخش موسیقی، همراه شما نیست. روی گوشی هوشمند، تبلت و یا کامپیوتر شخصی شما، تمام موسیقی مورد علاقه شما، همراهتان است.پلی لیست اختصاصی خودت رو بسازشما با ایجاد یک لیست جدید می توانید آهنگ های مورد علاقه خود را مرتب . . .

نكات انشا نويسي

یك.   انشا همان كفتن است  . اما كفتن مكتوب       دو.    با جمله های ساده شروع كن . سه . با دو كلمه كه اصلا با هم ربط ندارند ، جمله بساز    جهار. با سه كلمه یا بیش تر جمله نویسی.  بنج .  جمله هایی با فعل   های  متفاوت   بنویس   .   شش  . ار ارایه ادبی  تشبیه   استفاده كن .  هفت . بعضی كلمات  را می توانی دردو معنای متفاوت به كاربری.    هشت. از نوشتن نترس  نه. موضوع كوجك برای نوشتن استفاده كن .   ده. بند باراكراف نویسی را تمرین كن.  یازده. وبرای موفقیت انشا نویس . . .

بهينه سازي وبسايت با هشتوک

بهینه سازي وبسایت با هشتوکسئو سایت و بهینه سازي وب سایت چیست؟ سئو سایت یا بهینه سازي سایت یکی از بهترین روش های بازاریابی حال حاضر است.سئو ( SEO ) مخفف کلمات Search Engine Optimization و به معنای بهینه سازي موتورهای جستجو می باشد. . . .

سانت 10

Sonnet XFor shame deny that thou bear'st love to any,Who for thy self art so unprovident.Grant, if thou wilt, thou art beloved of many,But that thou none lov'st is most evident:For thou art so possessed with murderous hate,That 'gainst thy self thou stick'st not to conspire,Seeking that beauteous roof to ruinateWhich to repair should be thy chief desire.O! change thy thought, that I may change my mind:Shall hate be fairer lodged than gentle love?Be, as thy presence is, gracious and kind,Or to thyself at least kind-hearted prove:   Make thee another self for love of me,   That beauty still may live in thine or thee.از شرم انکار کن که به کسی عشق ورزیده‌ای وقتی به خودت وقعی نمی‌نهی.بی‌تردید به محض اراده، محبو . . .

تو لب تر کن

این آهنگ کل حرف منه،،پس تقدیم بهت دنیا رو وقتی که قرار بی تو تنهاشم نمیخوامچیزی به جز اینکه بتونم عاشقت باشم نمیخوامدیدار من با تو اگه حتی تو خوابم باشه خوبهاما اگه باید صبح از این خواب خوش پاشم نمیخوامای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشیمن عاشق تنهایی ام ، تنها بشم اما تو باشیتصمیم میگیرم که تا وقتی که زندم غرق باشماگه فقط وقتی که تو اعماق این دریا تو باشیتموم زندگیمو فقط با یه اشارهبهت میبخشم این کارا برام کاری ندارهتو لب تر کن ببین من چق . . .

جانِ جانان :)

میدانستی عزیزِ دل، تو برایم همانی که باید، درست تر اینکه، همان اندازه که باید دوستم داری، مواظبمی و رهایم نمیکنی، تو دقیقا همانی، همان که باید سر روی شانه هایت بگذارم، همانی که باید دستانم را دور گردنت حلقه بزنم، همانی که گونه هایم را نوازش میکنی، همانی که گاه، بی گاه، بر پیشانی ام بوسه می نشانی، تو چقدر خوبی! تو چقدر خوب میفهمی! اصلا میدانم که تو نبات را همینطوری خودخواه و بدجنس پذیرفته ای، خودت میدانی از چه میگویم! تو مرا همینطوری دوست دار . . .

بهينه سازي سايت در شيراز

بهینه سازي سایت در شیرازالگوریتم های جستجو هر روز بر اساس کیفیت محتوای و طراحی سایت در شیراز بهتر و بهتر می شود. با طراحی سایتی که بتوان با کار کردن روی سئو آن در صفحه اول گوگل قرار گرفت شانس بیشتر دیده شدن توسط کاربران را خواهید داشت.با قرار گرفتن در صفحه اول موتور های جست و جو و حضور موثرتر در دنیای اینترنت زمینه توسعه کاری شما افزایش میابد. اهمیت سئو و بهینه سازي وب سایت به اندازه خود طراحی سایت شیراز مهم و پررنگ می باشد . . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)