98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

خلاصه کتاب روانشناسی صنعتی سازمانی دارسینگ

خلاصه درس برای دروس تخصصی کنکورفنی

✍️ با توجه به تجربه تدریس بیش از 20 سال در کنکورفنی، کتاب درسی را بهترین منبع برای مطالعه و آمادگی کنکور می‌دانم و به همه داوطلبان کنکورفنی99 (هنرجویان شاخه فنی و شاخه کاردانش) توصیه می‌کنم قبل از رفتن سراغ کتاب تست و یا شرکت در آزمون آزمایشی موسسات مختلف، ابتدا کتاب درسی را مطالعه کنند.(فایل PDF هشت کتاب‌ درسی تخصصی در کانال بارگذاری شده است)
https://t.me/KonkorFanni/950
در تالیف کتابِ کنکور کامپیوتر قصد داشتیم برای همه دروس، خلاصه درس نوشته شود، اما به . . .

خلاصه کتاب سه تفنگدار + معرفي کتاب

معرفی و خلاصه کتاب سه تفنگدار   رمان فرانسوی الکساندر دوما دلاوری‌های سه تفنگدار لویی سیزدهم (آتوس، پورتوس، آرامیس) + جوانی دلیر و باهوش(دارتانیان) که بعدها عضو تفنگداران سلطنتی می‌شود. اینها با هم پیمان دوستی بستند و در همه مهالک و مخاطرات با یکدیگر بودند. . . .

کلاس خلاصه گويي در هفته کتاب

 اجرای برنامه کتابدار ذات عجم (خاله بهار): به مناسبت هفته کتاب کلاس خلاصه گویی برگزار شد تعدادی از بچه ها از کتابهایی که خوانده بودند انتخاب کرده و خلاصه را برای دوستان خود گفتند کتابهای خلاصه شده: پسر میلیاردراین پسر چه قدر کتاب می‌خوردحسنی و خروس بی صداشمثل یاوران امام حسین    . . .

هفته دولت

به مناسبت هفته دولت کتابخانه امام علی (ع) شهر خاکعلی اقدام به برگزاری نشست جمع خوانی از کتاب شهید باهنر  نوشته مرجان فولادوند برگزاری نمایشگاه کتاب و معرفی کتاب (خلاصه خوبی ها) کتاب خلاصه خوبی ها ناگفته هایی از زندگانی شهید رجایی است.و دیگر برنامه های فرهنگی از جمله اقدامات کتابخانه در هفته دولت می باشد. . . .

خلاصه کتاب کفایه الاصول pdf

خلاصه کتاب کفایه الاصول pdf
دانلود خلاصه zwnj;ی کتاب کفایة الاصول خراسانی +pdf بخــش مقــدمه شامل امور سیزده گانه مقدماتی (از ابتدای کتاب تا ابتدای مقصد اول) مناسب برای مرور سریع شامل نکات مهم ، کلیدی، کاربردی و امتحانی نموداری ****** خلاصه+جامع + کامل + .
دریافت فایل . . .

خلاصه کتاب حسابداری و حسابرسی دولتی

خلاصه کتاب حسابداری و حسابرسی دولتی
خلاصه کتاب حسابداری و حسابرسی دولتی کاربران و دانشجویان گرامی محتوای فایل دانلودی خلاصه کتاب حسابداری و حسابرسی دولتی در331 صفحه با فرمت pdf .
دریافت فایل . . .

مدیریت رفتار سازمانی چیست ؟

مدیریت رفتار سازماني یا Organizational Behavior یکی از درس‌های پایه مدیریت است که سالهاست در بیشتر دوره‌های مدیریتی در سراسر جهان، آموزش داده می‌شود.قدیمی بودن و ریشه‌دار بودن مفهوم رفتار سازماني، به آن معنی نیست که دانش مدیریت رفتار سازماني هم تا همین حد، قدمت و سابقه دارد: از عمر رسمی این رشته، صرفاً چند دهه می‌گذرد.البته این را هم باید بگوییم که طی یک یا دو دهه‌ی اخیر، رفتار سازماني به شکل ویژه‌ای مورد توجه قرار گرفته و اهمیت رفتار سازماني را . . .

خلاصه کتاب بی‌شعوری

کتاب بی‌شعوری نوشته‌ی خاویر کرمنت و ترجمه آقای محمود فرجامی است. نویسنده این کتاب به این نکته تاکید دارد که بی‌شعوری نوعی بیماری است و خودش نیز یک بی‌شعوری است که درمان شده. مترجم کتاب بی‌شعوری گفته است که محتوای کتاب طنزآمیز است و هیچ یک از وقایع و نام‌های یادشده واقعی نیستند.چه بی‌شعور باشید و چه درگیر با بی‌شعورها، با انتخاب این کتاب دست‌کم راهنمای خوبی انتخاب کرده‌اید و راه را عوضی نرفته‌اید.این کتاب شامل ۵ بخش کلی است که در ه . . .

چگونه خلاصه کتاب بنویسیم؟

چگونه خلاصه کتاب بنویسیم؟
به طور کلی خلاصه ‌نویسی و یادداشت ‌برداری به چهار دلیل پیشنهاد می‌شود:
اول اینکه هنگام مطالعه و دقیق خوانی از اصول مهم به شمار می‌آید و در عمیق تر کردن یادگیری مؤثر است. دوم حجم و زمان مرور کمتر شده و امکان مرورهای چندین باره را به شکلی سریع فراهم می ‌کند و سوم اگر به شیوه‌ای صحیح انجام گیرد به هنگام مرور بهتر و مؤثر از خود مطلب مفید واقع می ‌شود و چهارم این امکان را فراهم می‌کند که تمام مطالب و مباحث مرتبط با یک . . .

تعریف رفتار سازمانی چیست؟ مدیریت رفتار سازمانی به چه می‌پردازد؟

مدیریت رفتار سازماني یا Organizational Behavior یکی از درس‌های پایه مدیریت است که سالهاست در بیشتر دوره‌های مدیریتی در سراسر جهان، آموزش داده می‌شود.قدیمی بودن و ریشه‌دار بودن مفهوم رفتار سازماني، به آن معنی نیست که دانش مدیریت رفتار سازماني هم تا همین حد، قدمت و سابقه دارد: از عمر رسمی این رشته، صرفاً چند دهه می‌گذرد.البته این را هم باید بگوییم که طی یک یا دو دهه‌ی اخیر، رفتار سازماني به شکل ویژه‌ای مورد توجه قرار گرفته و اهمیت رفتار سازماني را . . .

خلاصه کتاب: تاریخ پیامبر اسلام

کتاب حاضر، خلاصه و برگزیده‎ای است از کتاب تاریخ پیامبر اسلام» که از منابع و مآخذ مهم و معتبر جمع آوری شده است.ارزش علمی و تاریخی کتاب تاریخ پیامبر اسلام» تألیف استاد مرحوم دکتر محمد ابراهیم آیتی مورد تأیید اساتید بزرگ و علمای معاصر است. این کتاب که به تلخیص جعفر شریعتمداری تهیه شده است را می‎توانید در ادامه مطلب دریافت کنید.

ادامه مطلب . . .

خلاصه کتاب: تئوری سازمان؛ مدرن، تفسیری و پست مدرن

کتاب تئوری سازمان؛ مدرن، تفسیری و پست‎مدرن به قلم ماری جو هچ و به ترجمه حسن دانایی‎فرد نگاشته شده است. خلاصه این کتاب را می‏‌توانید در ادامه مطلب دریافت کنید.

ادامه مطلب . . .

ویژه برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه ولیعصر عج هشتگرد

در هفته کتاب و کتابخوانی کتابخانه ولیعصر عج برنامه های متنوعی از قبیل:شاهنامه خوانی،جمع خوانی کتاب،خلاصه نویسی کتاب،مسابقه نقاشی،برپایی نمایشگاه کتاب،بازدید مدارس از کتابخانه و . برگزار کرد.  . . .

4 گام برای خلاصه نویسی و یادگیری بهتر مطالب

آشنایی با روش‌های درست مطالعه و یادداشت برداری در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان تأثیرگذار است. بسیاری از دانش‌آموزان تلاش می‌کنند شیوه‌ی درست خلاصه نویسی از کتاب‌های درسی‌شان را یاد بگیرند. خلاصه نویسی از کتاب‌ها کار بسیار حساس و مهمی است. روش‌های مؤثری برای خلاصه نویسی کتاب‌ها وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توان به سؤالات امتحانی بهتر پاسخ داد و نمره‌های بهتری گرفت. در این مطلب نکات مفی . . .

دانلود خلاصه فصل اول کتاب تحزیه و تحلیل صورت های مالی

خلاصه مفید از فصل اول کتاب تجزیه وتحلیل صورتهای مالی فرمت فایل دانلودی: .docxفرمت فایل اصلی: docxتعداد صفحات: 5حجم فایل: 20 کیلوبایت قیمت: 2000 تومان
توضیحات:خلاصه مفید از کتاب تجزیه وتحلیل صورتهای مالی، فصل اول، در قالب فایل Word و در حجم 5 صفحه.این فایل حاوی خلاصه ای کارا  و مفید از فصل اول کتاب تجریه و تحلیل صورتهای مالی تالیف استفان پنمن و پاسخ جامع به سوالات مطرح شده در این کتاب به صورت خلاصه می باشد.

پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر . . .

باغبان شب

 کتاب باغبان شبکتاب خیلی اتفاقی برای من شروع شد .  یه روز خیلی اتفاقی از جلوی کتابخونه چمستان رد میشدم که یهو به ذهنمون رسید که بریم عضو شیم و چهار تا کتاب انتخاب شد همین که بین قفسه ها میگشتیم من این کتاب رو نه برای خودم بلکه برای کس دیگه انتخاب کردم خودم کتاب روانشناسي کار و قوانین زندگی برداشتم اما . همین که روی میز کتابخونه نشستیم یه چیزی وسوسه م کرد که شروع کنم بخونمش همین که می خوندمش بیش تر بهش علاقه مند میشدم کتاب پر از لحظه های پر هیج . . .

خلاصه کتاب: روان‌شناسی ی (موقعیت‌ها، افراد و مصادیق)

این کتاب که در 17 فصل تنظیم شده و به دنبال آن است که به مخاطبان بگوید رفتارهای ی مردم در شرایط مختلف مانند انتخابات، نژادپرستی، تروریسم و روابط بین‌الملل چگونه شکل می‌گیرد. نویسنده در مقدمه کتاب می‌گوید در حالی که چند کتاب عالی اخیراً منتشر شده‌اند که دانشجویان را با روان‌شناسی ی آشنا می‌کنند، اما هیچ‌یک از آن‌ها، درباره آن‌چه می‌خواهم به دانشجویان دوره کارشناسی خود یاد بدهم نیستند. این مسأله قابل درک است، زیرا روان‌شناسی . . .

مقدمه کوتاهی بر ارگونومی

 
مقدمه کوتاهی بر ارگونومی
ارگونومی بعنوان رشته ای از علوم كه با بدست آوردن بهترین ارتباط میان كارگران و محیط كاری شان ، مرتبط است تعریف میشود . ارگونومی با ارزیابی قابلیتها و محدودیتهای انسان (بیومكانیك و آنتروپومتری ) ، استرسهای كاری و محیطی (فیزیولوژی كار و روانشناسي صنعتي ) ، نیروهای استاتیك و دینامیك روی بدن انسان (بیومكانیك )، احتیاط (روانشناسي صنعتي ) ، خستگی (فیزیولوژی كار و روانشناسي صنعتي )، طراحی و آموزش و طراحی ایستگاه كاری و ا . . .

جزوه کامل چاپ و نشر بر اساس مطالب استاد و خلاصه کتاب مبانی نشر کتاب

جزوه کامل درس چاپ و نشر که بر اساس مطالب استاد صفایی و تدریس کتابمبانی نشرکتاب » توسط ایشان تهیه گردیده را از لینک زیر دانلود کنید جزوه و اهم مطالب کتاب مبانی نشر کتاب   . . .

خلاصه کتاب انسان خردمند

کتاب انسان خردمند» تاریخ پیشرفت انسان‌ها را روی زمین به‌صورت یک داستان جذاب و تا حد ممکن مختصر روایت می‌کند. یووال نوح هراری» برای نوشتن این کتاب از منابع معتبر تاریخی بهره برده است. بیان خلاصه‌ای از ۷۰ هزار سال تاریخ زندگی بشر روی کره‌ی زمین و جا دادن این روایت در کتابی با حدود ۶۰۰ صفحه، کار باارزشی است که نویسنده به‌زیبایی از پس آن برآمده است. او از بیان این تاریخ بلند و سرگذشت زندگی انسان‌ها هدف ویژه‌ای را دنبال می‌کند و آن رسیدن . . .

4گام خلاصه نویسی بهتر مطالب

4 گام برای خلاصه نویسی و یادگیری بهتر مطالب

آشنایی با روش‌های درست مطالعه و یادداشت برداری در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان تأثیرگذار است. بسیاری از دانش‌آموزان تلاش می‌کنند شیوه‌ی درست خلاصه نویسی از کتاب‌های درسی‌شان را یاد بگیرند. خلاصه نویسی از کتاب‌ها کار بسیار حساس و مهمی است. روش‌های مؤثری برای خلاصه نویسی کتاب‌ها وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توان به سؤالات امتحانی بهتر پاسخ داد و . . .

خلاصه کتاب یهترین قصه گو برنده است

زمانی بود که داستان‌گویی هیچ جایگاهی در ارتباطات کاری نداشت و این ۲ مقوله کاملاً از هم جدا به‌نظر می‌رسیدند. اما آنت سیمونز خطای این مسیر را به‌خوبی نشان داد. او با نوشتن کتاب بهترین قصه‌گو برنده است» راهنمایی عملی و هوشمندانه برای روایت داستان و قصه‌گویی در کسب‌وکار و استفاده از قدرت عظیم آن در رشد ارتباطات کاری و به‌طور کلی زندگی ارائه کرده است. این نظر دنیل پینک، نویسنده‌ی کتاب a whole new mind درباره‌ی کتاب آنت سیمونز است. . . .

کتابان گزیده از کتاب

با سلام در کنار ما باشید تا با هم گزیده یا خلاصه ای از کتاب های جذاب و شنیدنی رو بخونیم با تشکر از شما مخاطبان
کسی که با کتاب آرامش یابد، هیچ آرامشی را از دست نداده است(امام علی (ع)) . . .

دانلود کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها مارک منسن

دانلود کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها مارک منسن
 
دانلود کتاب
 
 
 
 
هنر ظریف رهایی از دغدغه‌ها - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادهنر ظریف بی‌خیالی (انگلیسی: The Subtle Art of Not Giving a F*ck) کتابی است از نویسنده آمریکایی مارک منسن که در سال ۲۰۱۶ میلادی در آمریکا چاپ گردید. این کتاب راهنمایی است برای رهایی از نگرانی‌های پوچ و بیخود روزمره جهان کنونی که امروزه گریبان‌گیر بسیاری از انسان‌ها . ایجاد کتاب · دریافت به‌صورت PDF · نسخهٔ قابل چاپ .عنوان اصلی‏: ‏ . . .

معرفی کتاب

خلاصه کتاب شب های روشن
سروش حبیبی – مترجم کتاب – می‌نویسد: شب‌های روشن دو فریاد اشتیاق است که طی چند شب در هم بافته شده است. پژواک ناله‌ی دو جان مهرجوست که در کنار هم روی نیمکتی به ناله درآمده‌اند و راهی به‌سوی هم می‌جویند و درِ گشوده‌ی بهشت خدا را به خود نزدیک‌تر می‌یابند.
داستان کتاب شب های روشن در مورد جوان رویاپردازی است که تنهایی را به خوبی درک می‌کند. کسی که سال‌هاست تنها زندگی می‌کند و مانند دیگر شخصیت‌های اصلی داستایفسکی با م . . .

اینروزام

اینروزا که تلگرام و بقیه ی اپ های گوشیم رو پاک کردم بیشتر روی بهترین استفاده از تایمی که دارم وقت میزارم، دیشب بعد خریدی که کردم از دیجی کالا بهم دوتا کتاب از فیدیبو هدیه داد# من به شخصه علاقه ای به کتاب های تحت فرمت pdf ندارم و لذت ورق زدن کتابهای کاغذی رو با بقیه شکلهای کتاب خوندن عوض نمیکنم اما ازونجایی که مدتهاست کتابی نخوندم امروز شروع کردم به خوندن کتابی که موضوعش روانشناسيه و من هم بشدت علاقه مند به چنین کتابهایی !16- اسم کتاب " چگونه میتو . . .

برگزاری مسابقه خلاصه نویسی به مناسبت هفته کتاب در کتابخانه عمومی قائم آل محمد (عج)

مسابقه خلاصه نویسی و کتابخوانی با عنوان دانستنیهای بهداشتی برای کودکان و نوجوانان به مناسبت هفته کتاب در میان اعضای فعال و علاقمند(نوجوان) مورخ 1398/08/21 به همت همکاران در کتابخانه عمومی قائم آل محمد (عج) برگزار گردید. . . .

کتاب هفته

سلام.خوب هفته پیش کتاب ما چگونه ما شدیم از صادق زیبا کلام رو تموم کردم. کتاب بدی نبود در کل . نگاهش رو دوست داشتم. بعد از این چندوقتی که همش رمان و داستان و شعر خونده بودم یه همچین چیزی حس خوبی داشت.   این هفته رفتم سراغ یه کتاب بسیاااار جذاب که خودم خیلی مشتاقم برای خوندنش. کتاب از دکتر قاسم غنی هست به اسم " بحث در آثار و افکار و احوال حافظ". سه جلد هست که در یک مجلد جمع شده. برای منی که خوره حافظم خیلی میتونه عااالی باشه.  فقط مشکل اینجاست که امر . . .

نشست کتابخوان هفته کتاب

به مناسبت  هفته کتاب و کتابخوانی  نشست کتاب‌خوان به همت کتابخانه عمومی ولایت فرمهین برگزارشد. در این نشست 6  تَن به معرفی کتاب پرداختند که خلاصه‌ای از آن بدین شرح است؛کتاب رد پایی از بهشت /   نوشته احمد خدادوست / ارائه دهنده امیررضا مومنی.کتاب بق بقو خانم /   نوشته منیره هاشمی / ارائه دهند امیرمحمد فاضلی .کتاب باران آفتاب /   نوشته محمد یوسفیان / ارائه دهنده طاها نیکچه کتاب  قصه ای به شیرینی عسل /   نوشته  شکوه قاسم نیا / ارائه دهنده فاطمه هو . . .

معرفی سیده زهرا بحر خزان

   سیده زهرا بحر خزانعضو سازمان نظام روانشناسي و مشاورهعضو انجمن روانشناسي سلامت و سالمندیروانشناس کودک و نوجوانزوج درمانی و خانواده درمانیدرمان اختلالات رفتاریدرمان افسردگی،ترس و وسواسنویسنده کتاب چاقی،عوامل روانی اجتماعی تغذیهپژوهش های حوزه چاقینویسنده کتاب درمانگری بر اساس اصلاح سبک زندگی چالشی بربهبود تصویر بدنی و عزت نفس جنسی ن مبتلا به چاقی0912243794402177760350 . . .

دانلود رایگان کتاب هنر ظریف بی خیالی pdf

کتاب هنر ظریف بی خیالی (The Subtle Art of Not Giving a F*ck) را معمولاً می‌توانید در ردیف کتابهای پرفروش کتابفروشی‌های بزرگ جهان ببینید. این کتاب، دومین اثر منتشر شده از مارک منسون (Mark Manson) است.که توسط ما برای شما عزیزان ترجمه شده است.
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
معرفی کتاب هنر ظریف بی‌ خیالی اثر مارک منسون - ویرگول https://virgool.io › معرفی-کتاب-هنر-ظریف-بی-خیالی-ا. Translate this page در این مطلب به معرفی کتاب هن . . .

یکشنبه 19 آبان 98

نام درس
فعالیت های انجام شده (تدریس) 
فعالیت های خواسته شده(تکلیف)

ادبیات
تدریس کتاب تکمیلی تا داستان سیاوش 2
نوشتن 10 بیت شعر وپیدا کردن دستور زبان آن+فردا درس 3 املا

ریاضی
تمام کردن فصل1کتاب تکمیلی+شروع فصل2
پروژه صفحه19 کتاب تکمیلی برای شنبه+کتاب وزارتی صفحه28 و29درکتاب وصفحه 30 در دفتر

قرآن
تکمیل انس با قرآن درس 3
هفته بعد آزمون مفاهیم از درس1و2و3

اجتمایی
تدریس درس7
تکمیل فعالیت‌های کتاب+کار برگ+خلاصه هر درس

  . . .

دانلود کتاب پدر پولدار پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی

دانلود کتاب پدر پولدار پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی
 
دانلود کتاب
 
 
 
 
 
https://www.chetor.com/www.chetor.com › 137779-کتاب-پدر-پولدار-پدر-بی-پولکتاب پدر پولدار پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی؛ روش‎‌های .۱۰ مهر ۱۳۹۷ - کتاب پدر پولدار پدر بی پول (Rich Dad Poor Dad) اثر رابرت کیوساکی به زبان ساده به شما می‌گوید که چگونه پولدار شوید؟ نویسنده این کتابِ موفق .http://elmema.com/elmema.com › آخرین مقالاتکتاب صوتی پدر پولدار پدر بی پول – رابرت کیوساکی - .۸ خرداد ۱۳۹۷ - پدر پولدار پدر بی . . .

کتاب خاطرات دختر شینا +سه کتاب هدیه

کتاب خاطرات دختر شینا +سه کتاب هدیه
تنها سایت ارائه دهنده ی نسخه ی قابل اجرا بر روی کامپیوتر امتیاز فروش این کتاب محفوظ می باشد و در صورت کپی برداری یا نشر بدون اجازه توسط سایت پیگیری قانونی می شود خلاصه اثر: کتاب laquo;دختر شینا raquo; یکی از آثار سوره مهر با موضوع خاطرات ن است که با قلمی روان به روایت زندگی .
دریافت فایل . . .

معرفی کتاب

امام رضا علیه‌السلام  پدیدآور: زهرا عبدی ناشر: کتاب جمکران    ارادت و علاقۀ مردم ایران به امام رضا علیه‌السلام آن‌قدر زیاد است که تا کنون  داستان‌های بسیاری از زندگی آن حضرت نوشته شده است. کودکان نیز مانند بزرگسالان به مطالعۀ داستان‌های تاریخی از اهل بیت علیهم‌السلام علاقه‌مند هستند.  امام رضا علیه‌السلام» نام کتابی است از مجموعۀ چهارده معصوم»، روایتی کوتاه  و خلاصه از زندگی امام رضا علیه‌السلام از زمان ولادت تا شهادت آن حضرت. . . .

ایستگاه بلند خوانی کتاب» به کتابخانه عمومی عطر گل محمدی، شهرستان ری رسید

 در راستای ترویج مطالعه در بین کودکان؛این نشست که به همت مسئول و کتابداران کتابخانه ی عطر گل محمدی در روز میلاد امام رضا، برگزار گردیدبه توضیحاتی پیرامون این دهه پرداخته شد و سپس کتاب " من امام رضا را دوست دارم" از سری مجموعه "من اهل بیت را دوست دارم" اثر غلامرضا حیدری ابهری از انتشارات جمال به طور کامل معرفی شد. این کتاب به بیان زندگینامه امام رضا و بیان خصوصیات و ویژگی های آن بزرگوار در حد سن کودک می پردازد و نیز سفر امام رضا را به مرو مطرح می . . .

معرفی کتاب رفتارهای آرام بخش

معرفی کتاب رفتارهای آرام بخش/ نوشته امیرملک محمودی فاطمه ملکیکتاب رفتارهای آرام بخش  در نه فصل به ارائه رهنمودها و راهکارهایی جهت داشتن یک زندگی آرام و خالی از استرس می پردازد.این کتاب از جنبه روانشناسي و دینی، تکنیکهایی جهت داشتن آرامش را بیان می کند. . . .

صد تومان بن نمایشگاه کتاب به بابا دادند که نصیب من شد امروز آخرین روز نمایشگاه بود با دایی رفتم. تصمیم داشتم کتب زندگی خود را دوباره بیافرینید، روانشناسي عزت نفس و اگه شد کتاب جین شینودا رو بگیرم کتاب اولی رو از مترجم موردنظرم نداشتن و از مترجم دیگه ای گرفتم دومی رو هم گرفتم و هشت تومان مونده بود توکارت پنج و نیم از خودم گذاشتم روش برا مهرسا کتاب گرفتم خوب قیمتها که نسبت به پارسال هفتاد هشتاد درصد رشد داشتن. من فقط به قیمتا نگاه میکردم گفتم ک . . .

روانشناسی ازدواج

روانشناسي ازدواج بالا بردن آگاهی و توانایی در رابطه با انتخاب همسر مناسب را پیش از ازدواج، برای انتخابی درست و هوشمندانه ضروری می‌داند.یکی از روانشناسانی که در زمینه روانشناسي ازدواج بسیار کار کرده‌است باربارادی آنجلس می‌باشد. وی کتاب‌های بسیاری در رابطه با روانشناسي ازدواج به چاپ رسانده و سمینارهای زیادی را در این رابطه برگزار کرده‌است. در ادامه به ویژگی‌هایی اشاره می‌کنیم که از نظر باربارادی آنجلس لازم است در همسر آینده خود به د . . .

دانلود کتاب صوتی اسراری در مورد مردان که هر زنی باید بداند

دانلود کتاب صوتی اسراری در مورد مردان که هر زنی باید بداند
دانلود کتاب صوتی اسراری در مورد مردان که هر زنی باید بداند
اسراری در مورد مردان که هر زنی باید بداند فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 13 حجم کل فایل ها: 79 مگابایت مدت زمان پخش: 5 ساعت و 54 دقیقه نویسنده: باربارا دی آنجلیس مترجمان: نسرین گلدار و آرمانوش باباخانیان زبان ترجمه: فارسی گوینده: مهناز صالحی ناشر: فراگیر ناشر همکار: راه .
دریافت فایل
دانلود کتاب رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی با . . .

حسابداری امروز متکی بر دانش خود

 
حسابداری چیست؟
حسابداری یک سیستمی است که در آن فرآیند جمع آوری ، طبقه بندی ، ثبت ، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارش های مالی و صورت های حسابداری به صورت های مختلف و خاص انجام میگیرد. افراد ذینفع درون سازماني یا برون سازماني مثل بانک و مجامع عمومی سازمان ها و یا مقامات مالیاتی بتونند از این گزارش ها استفاده کنند.
آینده شغلی حسابداری:
فارغ التحصیلان رشته حسابداری میتونند در کلیه موسسات و واحد های تجاری و یا دولتی به عنوان حسابدار در شاخه های . . .

دویست و سیزده : گزینه ب

 کتاب گزینه ب رو امشب تموم کردم . رو عنوانش نوشته بود گزینه ب ، مواجه با سختی ، بازیابی خویشتن و یافتن شادی نوشته شریل سندبرگ . کتاب قشنگ و روانی بود ،  من بیشتر با توجه به حال و روزی که دارم شیفته عنوانش شدم  ولی چندان به من و اوضاع روحی و روانیم ارتباطی نداشت . در مورد شریل ، کارمند ارشد فیسبوک که همسرش را ناگهانی از دست میده و تلاشی که می کنه تا زندگی خودش و خونوادش رو دوباره به روال سابق برگردونه .این کتاب رمان به نظر میرسه ولی کاملا یه کتا . . .

خلاصه کتاب بوف کور

خلاصه داستان بوف کور / نوشتۀ صادق هدایت: بوف کور داستان زندگی و پاره‌ای از خاطرات یک انسان رنجور و منزوی است که در دو بخش و به صورت راوی اول شخص روایت می‌شود.کتاب بوف کور با این جملات مشهور آغاز می‌شود:در زندگی زخم‌هایی هست که مثل خوره روح را آهسته و در انزوا می‌خورد و می‌تراشد. این دردها را نمی‌شود به کسی اظهار کرد، چون عموماً عادت دارند که این دردهای باورنکردنی را جزو اتفاقات و پیش‌آمدهای نادر و عجیب بشمارند و اگر کسی بگوید یا بنویسد، م . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)