98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

داستان میراکلس خون اشام نقاب دار

نقابداریم

 
چه نقابها که نمیزنیم
نقاب روشنفکری نقاب فیلسوفی نقاب متمدن نقاب متدین نقاب خوش اخلاقی نقاب معصومیت نقاب انصاف نقاب.
بنظرم یکی از پست ترین خصایص، نقاب عادل بودن رو استفاده کردنه.
(منم نقاب دارم)
 
 
 
  . . .

آدم های نقاب دار

زندگی با خونسردی و بی اعتنایی میگذرد و به هیچ کس و هیچ‌چیز توجه نمیکند . در طول زندگی با آدم هایی رو به رو میشوی که دائما صورتک هایشان را استعمال می کنند بعضی ها حتی چندین نقاب بر چهره دارند و تو در برخورد اول متوجه نقاب آن ها نمیشوی و فقط گذر زمان تو را متوجه چهره واقعی آن ها خواهد کرد اینجای زندگی خیلی دردناک است که بعد از سال ها چهره اصلی آدم ها را ببینی .   . . .

نقابت رو بردار :)

گفتم و گفتن :))
گفتم : نقاب هاتونو بردارید
گفتن نه نمیشه
گفتم لطفا
گفتن خواهی ترسید ! 
گفتم از چی ؟
گفتن از دیدن خود اصلی  و واقعی مون 
گفتم بردارید !!
برداشتن! عقب رفتم ! ترسیدم .چشامو بستم .
گفتم بذارید نقاب هاتونوخواهش میکنممم ! 
ترسیدم از دیدن خود واقعی ادم هایی
که نقاب داشتن .ترسیدم از ادمای زیر نقاب
از خود اصلی شون ترسیدم
با خود اندیشیدم 
ایا من خودمم ؟
ایا منم نقاب زدم؟
ایا اگ نقاب دارم و 
نقاب بردارم خود اصلی م
رو ببینن جا میخورن؟
ایا خود . . .

نقاب .

در خیابان های شهر راه می روم و به چهره ها ، به حالت مردم ، به اندامشان ، به حرکات و به نگاه های بی رمقشان می نگرم . هرچه بیشتر نگاه میکنم بیشتر از خودم می پرسم چه بر سر نوع بشر آمده است ؟ در واقع به جای نوع بشر همه جا نقاب می بینم : نقاب اندوه ، نقاب کینه و بغض و نقاب پریشانی . گاهی اوقات به نظرم می رسد که طلسمی شوم و خبیث بر سر شهر سایه افکنده است . وقتی همه خوابیده بودند جادوگری قدرتمند لبخند را از روی لبان مردم زدوده و به جای آن اندوه و کدورت بر چهر . . .

دوبار

صبح شد .دوبار تنهایی رفت تا شب برگرد.شاید اونم شاغل .شاید باید بر اون سر کره زمین همدم کسی بشه.دوبار من باید نقاب به صورت بزنم بشم ی دختر محکم.که صبور.و شبها نقاب بردارم.دیگه منتظرش نیستم. . . .

اجرای تیاتر زخم ، کاری از گروه نمایش نقاب شیشه ای خنج در اوز

تیاتر زخم ، کاری از گروه نمایش نقاب شیشه ای خنج ، نوشته بهنام کشت زاده و کارگردانی حسام الدین پریدخت ، پس از اخذ تاییدیه از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز و با همکاری انجمن نمایش اوز ، از تاریخ دهم لغایت سیزدهم اردیبهشت 98 ، در تالار کف حکیم عمر خیام واقع در دانشگاه آزاد اسلامی اوز ، اجرایی خواهد شد.
این اجرا در راستای تعامل هر چه بیشتر تیاتر در منطقه خواهد بود و اوز 4 شب میزبان گروه نمایش نقاب شیشه ای خنج خواهد بود. . . .

اصلاح شدگان *

می فرماد: اخ لال گران. "لال" و "گران" بسیار هم متناسب و بجاست. کتاب میرا را اخیرا برای بار دوم خواندم. همه چیز امن و امان است، و همه لب خند به لب. لب خندی از نقاب اجباری. *اصلاح شدگان " ترکیبی بود توی کتاب میرا، روی صورت ادم هایی که عمل می شدند و نقاب خنده گذاشته می شد، این ادم ها " اصلاح شدگان خطاب می شدند. . . .

جشن نقاب

به مناسبت شروع تابستان ،جشن نقاب در کانون کازرون برگزار شد،در این جشن، بچه های با سلیقه و خلاق ، همراه و همدل با هم با کاغذهای دورریز، ماسک های زیبایی ساختند، نمایش عروسکی وتمرین واجرای سرود تابستانه یکی دیگر از برنامه های جذابی بود که بچه ها مشتاقانه انجام دادند و از اجرای آن لذت بردند.    . . .

قسمت های 2 تا 4 فصل چهارم میراکلس

2. لیدی باگ و کت نوار و ریکو با شینزی مبارزه میکن (شینزی دختر عموی کاگلمیه که تبدیل به رقصنده میشه)3.لیدی و کت گاگوتورو به چالش میکشند گاگوتورو کسی که نقشه کشیده که همه ی ميراکلس هارو از اونا بگیره به وسیله یه بازی خطرناک4. لایلا وقتی یه گل سینه رو پیدا میکنه و نورو ظاهر میشه و اونو تبدیل به فارفالا میکنه کسی که در نظر گرفته تا برای مشکلاتش  همه ميراکلس هارو بگیره متاسفانه اولی رو نتونستم ترجمه کنم☺ کپی ممنوعهبای بای . . .

خانه

دلم خونه میخواد برای خودم چیزی شبیه خانه های خاطرات یک خون اشامهمیشه پول باشد و تو دلنگران نباشی و دنبال سلایقت بروی کلاس آشپزی و بشینی و محقق باشی و خونه هم براه باشه کسی غر نزنه چرا خونه ای چرا پای سیستمی چرا درس نخوندی چرا شوهر نکردی و چراهایی که پایانی ندارد جز اضافه بودناز تمامی فمنیستهای متحجر متنفرم و اون دنیا یقه شون رو میگیرم خیلی حال دلم بده . . .

دعوت

نقاب چهره راکناربزنکنارمن نشین وزار بزنطرب نما و پایکوب وبرقصبه شام تارمن بیاوتاربزن . . .

راز تاریخی

سلام من آلیا سزار هستم وبم تازه تأسیسه نویسنده می‌پذیرمخب من امروز تو موزه‌ی لوور یه چیز خاص کشف کردم ميراکلس ها تو خیلی از نقاشی های تاریخی نقش دارن علامت ميراکلس ها تو قسمت خاصی از نقاشی های مربوط به پروانه و هرکول هستش و این نشون میده که ممکنه ميراکلس ها کوآمی ها واقعا وجود داشته باشندیه مدرک دیگه‌ام هم اینه که اون نقاشی مصری از تیکی مدل مشابهش تو موزه‌ی لوور هستخب پس خودتون تاریخش رو حدس بزنیدنهههههههههههههه . . .

گلدوزی روی کلاه آماده

بسیار زیباست اگر نماد و یا شعار شرکت شما
روی کلاه اشخاص نقش ببندد. کلاه معمولا یکی از لباس های جانبی افراد می
باشد که اتفاقا بسیار در نگاه دیگر جلوه می کند. این یک فرصت بسیار مناسب
برای تبلیغات کسب کار های مختلف برای کارکنان هر شرکت می باشد.
حتما بخوانید: تولید و چاپ انواع حمایل مذهبی، نظامی، تشریفاتی
نیم کلاه
همانطور
که می دانید افراد زیادی هستند که به دلیل شغل خاصی که دارند مجبور هستند
ساعت ها در فضای آزاد و در معرض نور مستقیم خورشید قرار . . .

عروسک های خیمه شب بازی

میخوام یه داستان کوتاه و کوچیک بنویسم،داستان این روزامون؛این روزاتون،داستان اسارت،زندان،درد،سردرگمی،داستان عروسکو خیمه و شبای پر از دست سیاه!صدای سوت و تشویق نخراشیده خیل سیاه و سفید کوچک ها و بزرگ ها،چنان شلاق نامرعی مخمل سرخ فام صفحه را پاره کرد.عروسک های خیمه شب بازی،داستان غم بار خود را با رقصی تلخ شروع کردند . . .

1000 داستان کاربردی و پند آموز در نرم افزار هزار داستان برای اندروید

نرم افزار ایرانی 1000 داستان یک برنامه اندرویدی جالب و زیبا با داستان های آموزنده و کاربردی میباشد که میتوانید ساعت ها شما را سرگرم کند. این برنامه که از محیط گرافیکی جذابی و رابط کاربردی ساده ای برخوردار است امکان تبادل داستان ها با دیگران را نیز دارد.
فروشگاه لوازم یدکی و لوکس خودرو میلادنور . . .

2662 : کتاب

کتاب رو که میخونم یاد فیلمای اعصاب خورد کن وحشتناک میفتم. ترسناک نه ها. اعصاب خورد کن وحشتناک که با روح و روانت بازی میکنه. بعضی داستانهاش واقعا اینجوریه :/ اذیتم میکنه خوندنشون. ولی مجبوری میخونم :/ من با خوندن داستانهای تخیلی عجیب غریب مشکلی ندارم ولی اینا نه فقط تخیلی که عذاب اورن. طرفو کشتن. تکه تکه کردن. دراوردن کاسه ی چشم گربه. مسخره نیست؟؟ چه کاریه خب. همه داستانهاشم اینجوری نیست. بعضیاشو واقعا تحسین میکنی. اما اینایی که اینجوری هست در ن . . .

معرفی کتاب:: ته خیار

ته خیارپرداختن به داستان‌هایی با موضوع‌های اجتماعی همیشه یکی از دغدغه‌های بعضی از نویسندگان کودک و نوجوان بوده است. یکی از این نویسندگان هوشنگ مرادی کرمانی است که داستان‌هایش را به زبان طنز می‌نویسد. داستان ته خیار یکی از این داستان هاست .کتاب ته خیار» مجموعه داستان کوتاه با درون‌مایه اجتماعی است که به نظر می‌رسد برای مخاطب نوجوان است اما کودکان سال‌های آخر دبستان و بزرگسالان هم می‌توانند بخوانند و ضمن لذت بردن با یک اثر طنز» خوب . . .

لنگه کفش

روزی گاندی در حین سوار شدن به قطار یک لنگه کفشش درآمد و روی خط آهن افتاد. او به خاطر حرکت قطار نتوانست پیاده شده و آن را بردارد. در همان لحظه گاندی با خونسردی لنگه دیگر کفشش را از پای درآورد و آن را در مقابل دیدگان حیرت‌زده اطرافیان طوری به عقب پرتاب کرد که نزدیک لنگه کفش قبلی افتاد.
 
یکی از همسفرانش علت امر را پرسید.گاندی خندید و در جواب گفت: مرد بینوائی که لنگه کفش قبلی را پیدا کند، حالا می‌تواند لنگه دیگر آن را نیز برداشته و از آن استفاده نم . . .

روزنه ای به رهایی

"سرزمین نور"، محمد رضا سرشار، انتشارات پیام آزادی  این مجموعه که مخاطب اصلی آن نوجوانان هستند، در هر مجلد به فرازی از زندگی رسول گرامی اسلام پرداخته است. قالب نوشته ها داستان است و جدا از نام کلی مجموعه (از سرزمین نور)، هر مجلد نیز عنوان ویِژه خود را دارد.این عناوین به ترتیب عبارت‌اند از: داستان زمزم (داستان زندگی نیای پیامبر)، آنچه خدای کعبه اراده کند(داستان زندگی پدر پیامبر)، و آن ستاره که دنباله دار می آید(داستان تولد پیامبر) ، آن یتیم نظ . . .

در حالی که

در حالی که زیر نور غروب، قهوه‌ سوخته‌ی بعدازظهر را به هم می‌زد به آینده فکر کرد، و به آینده‌ای که در پی گذشته آمده بود. او نمی‌دانست که مقدر شده است معمار سلول زندان خودش باشد، نمی‌دانست که اسب تک شاخ رویاهاش در پشت نقاب تصویری به جز یک کرگدن خسته ندارد. . . .

دیوانه خانه آن سوی این دیوار

در باغ یک دیوانه خانه، جوانی رنگ پریده, جذاب و شگفت انگیز را دیدم.
بر نیمکتی کنار او نشستم و گفتم : چرا این جایی؟» مرد با تعجب به من نگاه کرد و گفت :چه سوال عجیبی، اما جوابت را می دهم. پدرم می خواست مثل او باشم؛ عمویم هم می خواست من مثل خودش باشم. مادرم می خواست من تصویری از شوهر دریانوردش باشم و از او پیروی کنم. برادرم فکر می کند باید مثل او ورزشکاری ماهر باشم.» استاد فلسفه و استاد موسیقی و استاد منطق هم می خواستند مثل آنها باشم، مصمم بودند که . . .

خلاصه کتاب کیمیاگر

رمان کیمیاگر اثر پائولو کوئلیو نویسنده مشهور برزیلی است. کیمیاگر داستانی پرکشش و جذاب دارد و سبک داستانی آن مشابه سبک داستان‌های شرقی است؛ روح کلی داستان دعوت به آزاد شدن از تعلقات و وابستگی‌ها و آغاز سفر است که در نهاد بشر وجود دارد. همچنین جملات قصار جالبی در جای جای این داستان وجود دارد که به نوبه‌ی خود بسیار زیبا هستند.ابتدا اجازه دهید که خلاصه این داستان را از زبان من بخوانید: . . .

" مرا بلد باش "

خیلی وقت است نقاب ها غبار را لمس نکرده اندبرق چشم ها فریبی بیش نیستنگاه های رمزآلود تله ای ملتمسانه استدست ها آغشته به خون خفقان استزندگی سکوت فریادهای بیصداستکلماتی که کیفیتشان معلوم نیستیا بلد نیستیم بخوانیم!!!غافلیم از عمق هر کلمه برای دیگریبلد بودن میخواهد بخوانی اممحاطم میان انجمن بیسوادانقصه ام دارد میپوسدراوی در راه مانده استقصه ام ناتمام می ماند باز. . . .

معرفی کتاب هد هد سفید

""هدهد سفید" با هدف آگاهی بخشی در زمینه کتاب منتشر می شود. مخاطب این کتاب، نوجوانان عضو کتابخانه های عمومی، مراجعان کودک و نوجوان و دانش آموزان هستند که با مطالعه آن با ادبیات مناطق مختلف کشور، شیوه داستان نویسی و اجرای نمایشنامه در کتابخانه آشنا می شوند. داستان دنباله دار، معرفی کتاب، ترجمه داستان، نامه به نویسندگان، طنز و داستان مصور از دیگر بخش های این کتاب است. . . .

داستان بهزاد و مینا

سلام به همه ی خواننده های این وبلاگ دوس داشتنی و تمام کسایی که این داستان رو میخونن
امیدوارم هر کسی که عاشقه هیچوقت دلش نشکنه البته تو این زمونه عاشق واقعی خیلی کم پیدا
میشه و همه عشق ها شده هوس و .داستان عاشقانه . . .

این روزهای 30

امشب آمدم چیزی بنویسم و کمی هم نوشتم. بعد که خواندمش دیدم چقدر تکراری‌ست. روزمرگی‌هایم به نوشته‌هایم خزیده است و شاید هم نباید جز این باشد. منی که برای همۀ بچه‌های کلاس از تازه‌ها می‌گویم و از جور دیگر دیدن‌ها، خودم از کوزۀ شکسته آب می‌خورم. هر روز می‌خوانم و می‌بینم و یاد می‌گیرم. سر ذوق می‌آیم از این یاد گرفتن‌ها، از خواندن و دیدن و شنیدن چیزهایی که تا به حال نمی‌دانستم. اما به کجا بردم این تازه‌ها را؟ جز کیفور شدن‌های موقت چه اندو . . .

چوبکِ سنگ صبور

دیروز تولد نویسنده بزرگِ نسلِ اولِ داستان نویسی،آقای چوبک بود.با چوبک از داستان " پیرهن زرشکی" آشنا شدم و آخرین داستانی که از او خواندم " سنگ صبور " بود.نویسنده ایی که به روشن ترین شکل ممکن ،چرک و کثافت و درد طبقه ی پایین اجتماع را می نوشت. یک نویسنده ی درجه یکِ ناتورالیسم،استادِ توصیف نویسیکه داستان را مثل فیلم ،برایت زنده می کرد.سنگِ صبورش با ایشالو ایشالو گفتنش،آن نثر عجیب غریب خودمانی و دلنشین و اقلیمی.آن راوی های تر و تمیز و ساختار سیال . . .

معرفی کتاب ها

چندی پیش مجموعه داستان کشتن به سبک خانگی» در سایت آپارات معرفی شد؛ البته من به تازگی دیدم و شما را هم دعوت می‌کنم به تماشای آن که توسط دوستان پرمهر بخش معرفی کتاب سایت آپارات تنظیم شده.معرفی کتاب به همراه خواندن گزیده‌ای از داستان ژولی و ژولیا که یکی از داستان‌های مجموعه داستان کشتن به سبک خانگی» است.این بخش را می‌توانید در سایت آپارات تماشا کنید. . . .

166

من تلخم و خراب. چه داری برای من؟ساقی، به جز شراب چه داری برای من؟ كافی ست وعده های دروغین عشق، آه!سیرابم از سراب، چه داری برای من؟ یا رب، به غیر رنج چه دیدم ز روزگار؟!جز وعده ی عذاب چه داری برای من؟ باید شبیه مردم هم‌عصر خود شومصورتگرا! نقاب چه داری برای من؟ روزی اگر بپرسمت این بود رسم عشق؟ای بی وفا، جواب چه داری برای من.؟ . . .

شروع داستان.

داستان از کجا شروع شد؟از قدیما نه خیلی دور، همین حوالی.از هر بچه ای میپرسیدی میخوای چیکاره بشی؟درسخونا میگفتن دکتر، باهوشا میگفتن خلبان، زرنگا میگفتن پلیس، شیطونا میگفتن آتش نشان، مهربونا گفتن معلم.داستان وقتی شروع شد که #نسل جدید دیگه دلش نخواست ادم مفید #جامعه باشه، نخواست خدمت کنه، کمک کنه.داستان اونموقع شروع شد که #آسید_علی_آقا داد میزدحواستان باشد #تهاجم_فرهنگی در راه است.آماده باشید #ناتو_فرهنگی در راه است.بیدار باشید #شبیخون_فره . . .

ارسال داستان کوتاه

سلام به بینندگان عزیز 
اگر مایل هستید می تونید داستان های کوتاه، شعر، متن و حتی داستان های بلند خودتون رو برای ما ارسال کنید تا در وبلاگ قرار داده بشه
ارسال متن ها از طریق :ghassam.m84@gmail.com
ارسال متن ها مانند نمونه زیر و به ترتیب باشد:
نام و نام خوانوادگی
نوع متن (شعر، داستان.) 
عنوان 
متن
مطالب ارسالی پس از تایید در وبلاگ قرار می گیرد.
حتما شرکت کنید . . .

داستان غربت غربیه

  در این داستان، قهرمان داستان به اتفاق برادر خود که عاصم نام دارد از دیار ماوراء النهر به منظور صید گروهیاز مرغان ساحل دریای سبز راهی بلاد مغرب می شوند ولی ناگهان به روستایی می رسند که قیروان» نام دارد و افراد آن از ستمکاران بودند. ادامه ماجرا را باهم می خوانیم.  . . .

رمان شکل بسط یافته داستان کوتاه نیست | حسین پاینده

قول مشهوری است که داستان نویس برجسته کترین منسفیلد چند بار کوشید تا رمان بنویسد، اما هیچ یک از تلاش های او قرین موفقیت نشد. همچنین در بسیاری از کتاب های مربوط به ادبیات داستانی از نویسنده برجسته امریکایی ویلیام فاکنر نقل قول شده که نوشتن داستان کوتاه، به مراتب طاقت فرساتر از نوشتن رمان است. در نگاه اول- و شاید به خصوص از نگاه بسیاری از داستان نویسان امروز ما- این هر دو قول چه بسا بسیار شگفت آور باشد.
ادامه مطلب . . .

داستان زیبا و پندآموز "من گاو هستم"

داستان زیبا و خواندنی من گاو هستم


 
داستان من گاو، در یک مدرسه راهنمایی
دخترانه چند سالی بود که مدیر مدرسه بودم. چند دقیقه قبل از زنگ تفریح اول،
مردی با ظاهری آراسته و سر و وضعی مرتب در دفتر مدرسه حاضر شدو به من گفت:
با خانم… دبیر کلاس دومی‌ها کار دارم و می‌خواهم درباره درس و انضباط
فرزندم از او سؤال‌هایی بکنم.»
از او خواستم خودش را معرفی کند.
گفت: من گاو هستم!پایگاه سلامت دانش آموزی لارستان . . .

چاپ دوم مجموعه داستان در خانه ما کسی یانگ را دوست نداشت» منتشر شد.

چاپ دوم مجموعه داستان گروهی در خانه ما کسی یانگ را دوست نداشت» از سوی نشر داستان منتشر شد. این کتاب مشتمل بر مجموعه داستان‌های منتخب دوره اول و دوم و سوم جایزه داستان کوتاه سیمرغ است که مصطفی بیــــان آن را گردآوری کرده است. این مجموعه، داستان‌هایی از نویسندگان جوان نیشابوری را شامل می‌شود که از سوی داوران کشوری سه دوره جایزه داستان کوتاه سیمرغ از سال‌های ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۶ گردآوری شده‌اند. در این کتاب هفده داستان از نویسندگان مختلف آمده است . . .

نمایشنامه الاغی روی پل

 
نمایش‌نامه الاغی روی پل

برگرفته از نوشته بانوراما جافا ترجمه به قصه از سرور پوریانویسنده نمایش‌نامه: بهروزغریب پور
نمایشنامه الاغی روی پل»، نمایش مناسبی است که به شیوه اجرای نمایش با نقاب» قابل اجراست. برای این کار نقاب حیوانات را با استفاده از الگوهای وسط جنگ و همچنین طرح چهره حیوانات مختلف بسازید و سپس با آن‌ها نمایش را اجرا کنید.
استفاده از آرایش ساده صحنه، دستکش، جوراب و لباس‌هایی با رنگ‌های مناسب بر زیبایی نمایش می‌افزاید.
ا . . .

زنی که مردش را گم کرد!

این روزها به مناسبت تاریخ تحلیلی و بررسی دوره ایی نویسندگان نسل اول داستان نویسی،داستان های صادق هدایت را می خوانم.هدایت که البته بسیاری پدر داستان نویسی ایران می خوانند و بوف کورش اولین داستان ذهنی و سورئال است؛جدا از زندگی شخصی و البته دید بی رحمانه و از بالا به پایینی که به زن ها داشت،برای من نویسنده عزیزی ست. زن های داستان های او عمدتا لکاته اندو زن اثیری خواب و خیالی بیش نیست. زن ها یا مدام در روضه ها دنبال طلسم و دعا و جادو جنبلن! یا اگر . . .

پایان تلخ

تمام  راههای  نرفته  را  یکی یکی  بی تو  ولی  به  عشق  تو  میرومتمام  ترانه های  عاشقانه  را  دنیا  را  برای  نجواهای  شبانه  ام  می آموزمبرای  همه  نداشته هایم  که  نه  اما  برای  نداشتن  تو  میگریممیدانم  چه  بی  سرانجام  است  این  داستان  بدون  پایاناما  همین  انتهای  مبهم  داستان  را  دوست  دارمشاید  شاید  و  شاید  انتهای  داستان  حتی  برای  ساعتی  تو  کنار  من  بنشینیو  من  در  غم  انگیزترین  صحنه  از  تراژدی  زندگیدست  در  دس . . .

سرگذشت

حرفهای بچه گانه. . . ماندن و رفتن بی دلیل تکیه کلامهای عاشقانه توهم های نا خواسته نگفتن و نقاب زدن  هیچ شدن . . . ،تنهایی را رکاب زدن رفت و تمام شد و گذشت تا رسیدیم گفت. . . درگذشت. . . . . . . . . .

دوستان داستانی

بالاخره بعد از نزدیک هشت ماه چشم انتظاری، امروز خبر گرفتن مجوز چاپ کتابم صادر شد. مجموعه ای از بیست داستان کوتاه که خیلی رویشان کار کرده ام. شاید اغراق نباشد بگویم روی یک داستان سه صفحه ای صد هزار تومان هزینه کرده ام. از هزینه نقد و وقتی که روی هرکدام گذاشته ام و کلاس هایی که بابت آموزش داستان گذرانده ام و .
ادامه مطلب . . .

خلاصه کتاب صد سال تنهایی

داستان در یکی از شبه جزایر کارائیب و به طور کلی در کشور های آمریکای جنوبی آغاز می شود. این کتاب داستان زندگی 6 نسل از خانواده ای را نقل می کند  که در دهکده ماکاندرو زندگی می کنند .داستان از صحنه اعدام سرهنگ اوئرلیانو بوئندیا آغاز می شود که رو به روی  جوخه اعدام ایستاده و خاطرات گذشته اش را مرور میکند . . . .

دانلود فیلم Kidnapping Stella 2019

تاریخ اکران : 2019
ژانر : هیجان انگیز
کیفیت :  Web-Dl
امتیاز : 5٫0
اطلاعات بیشتر : IMDb
ستارگان :    Jella Haase, Clemens Schick, Max von der Groeben
کارگردان :Thomas Sieben
خلاصه ای از داستان : ربوده شده از خیابان و گروگانی برای اخاذی، استلا دست و پا بسته از قدرت‌های محدود خود استفاده می‌کند تا نقشه‌های دقیق دو رباینده نقاب‌پوش خود را نقش بر آب کند و…
دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم | آرال مووی . . .

لب‌خندِ زردِ گشاد

توی این سال‌های نه‌چندان کوتاه، وسط این مجازآباد بی‌در و پیکر، به خیلی جاها سرک کشیده‌ام و به بعضی‌شان هم پابند شده‌ام برای چندی. از وبلاگ که با بلاگفا» برایم شروع شد و به پارسی‌بلاگ» و پرشین‌بلاگ» و هزارتا چی‌چی‌بلاگ دیگر رسید و آخر سر هم همین بیان»ِ فرهیخته‌گون! تا یاهو مسنجر» و فیس‌بوک» و گوگل‌ریدر» و گوگل‌پلاس» و توییتر»! حتا کلوپ» و آپارات» و لینکدین» و جاهای دیگری که اسمشان هم یادم نیست! امروز هم که اینستاگرام» . . .

ژورنالهایPDT

PDT Publications
PDT Related Publications

Photodermatology, Photoimmunology & Photomedicine
The official publication of The Photomedicine Society,
The British Photodermatology Group, The European Society
for Photodermatology and The Korean Society for Photomedicine.


Photochemical & Photobiological Sciences
"A society-owned journal publishing high quality
research on all aspects of photochemistry
and photobiology"


Photodiagnosis and Photodynamic Therapy
The IPA is pleased to announce it's affiliation
with PDPDT. A reduced subscription rate is
available to member of the IPA.


Journal of Biomedical Optics
"[P]ublishes peer-reviewed papers on the use
of modern optical technology for imporved
health care and biomedical research."


Journal of Photochemistry and Photobiology B: Bio . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)