98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

دلهای شکسته

1-من و دلم.

زیاد دیدم کسی که دم از خدا زده و دلی شکسته.دوستدار خدا بودن و دل شکستن روا نیست.خدا از کسی که باورش داره بیشتر ازاونی که باورش نداره دلگیر میشه،چون ازش انتظار خوب بودن داره.دل بنده ی خدا واست مهم نیست دل خدا چی؟به قول مولانا:هزار بار پیاده طواف کعبه کنی            قبول حق نشود گر دلی بیازاری  +خدایا فقط میگم سپردمش به خودت و دیگر هیچ+شنیدم توی دلهاي شکسته خونه داری؟دلم شکسته از بنده ات خدا.‌+باید عصر بزنم بیرون و با یکی حرف بزنم،باید برم زیا . . .

اي اشك، اي رفيق

ای  اشکای شکوه بغضای طراوت دلهاي شکستهای یادگار  ازلی همیشگی عشقای همدم بی کسی هاای اشکشاهد دلتنگی های عشقهای شبانه ای اشک ای بزرگای همنشین لحظه سکوتای مروارید بی همتای روزگارانای اشک ای رفیق . . .

طرح تعویض تلویزویون های ال ای دی شکسته

آیا تلویزیون شما شکسته است و هزینه تعمیر آن بسیار سنگین است ؟با توجه به عدم بازسازی پنل شکسته و قیمت بسیار بالای آن و عدم وجود پنل فابریک شرکتی و بهتر از فکر تعویض پنل دستگاه خود در بیاید ، پیشنهاد شگفت انگیزی برای شما داریم با همان هزینه تهیه پنل تلویزیون صاحب یه دستگاه تلویزیون جدید و آکبند بشوید . . .

رباعی: گلدان شکسته

یک گوشه نشسته‌، در تب گل می‌سوختلب از گلِه بسته، در تب گل می‌سوختباران زد و گل‌ها همه خندان، اماگلدان شکسته، در تب گل می‌سوخت#صدیقه_محمدجانی از کتاب۴ گزیده_رباعی به کوشش جلیل صفربیگی  . . .

۲۵۰ مجسمه ای را که طالبان شکسته اند؛ در حال ترمیم است

بسم الله الرحمن الرحیمشفقنا افغانستان – هم اکنون یک سال می‌شود که دوصدو پنجاه مجسمه شکسته شده از سوی طالبان از دورۀ کوشانی در موزیم ملی افغانستان زیر ترمیم و بازسازی است. . . .

لطفاقبول کن

یا حسیــــــــــن(ع)    آوده ام به کـــوی تو یک جــان خـــســـته رالطفـــــــــــا قبول کن من در خود شکسته رااز کــــوه و رود و دشت گذشتم به عشق توبگــــــــــشا به روی من همه درهای بسته رادر خود شکسته از همه خسته ولی تو باشراه نجــــات، کشتی در گــــــــل نشــسته رانـــــوری، تو نـــــــور، نور خداوند ذوالجلالحـــــــــر می کنی تو عاشق از بند  رسته رادریــــــــــای مهــــــــر ســـاحـــــل آرام آرزوپــیوند کن به  خـــویـش زدنیــ . . .

سیل

متاسفانه تبریک عید امسال میسر نشدسیل آمد و تبریک را هم مثل بقیه چیزهای دیگر با خود بردآب آمد با خاک آمد گِل گرفت همه شادی هایی را که ممکن بود برای فراموشی سختی های یکسال گذشته  باشه لبخند و حتی گریه را هم خشکاند قطره اشکی نماند بر  رخ دهقان پیردر عوضِ باند پیچی شکسته های دل ، دل  شکسته را گِل گرفتآب را گِل نکنیم شاید در فرو دست زمینبه امید فردا لبخندی جوانه زندن.م.98/01/15  . . .

یازده تکنیک موثر لینک سازی برای سال 2020

روش سوم : بازسازی لینک های شکسته
این روش یکی از بهترین تکنیک های لینکسازی سئو ودرعین حال سرگرم کننده ترینشان است.
برای این کار افزونه کورم check my links را بر روی مرورگر خود نصب کنید.
سپس پست های بلاگ رقبا را با این برنامه چک کنید و لینک های شکسته آن را پیدا کنید .
لینک های صحیح با رنگ سبز و لینک های شکسته با رنگ قرمز نمایان میشوند.
حالا تمام کاری که نیاز هست انجام بدهید ، ارتباط گرفتن با مدیر سایت رقیب و مطلع کردن او از وجود لینک های شکسته درسایتش و ج . . .

از سفر جامانده

هوای دم کرده ی ظهر حیاط خاک گرفته و صدای خفه ی سکوتحوض خشکیدهدرخت خواب رفتهمنظره ی زیبای خفته.کمی آن طرف تر کنار گلدان لب پر شده ی شمعدانی روی گلبرگ قرمز تازه رسیده شاپرکی ساکت نشستهگویی سفر کرده و جانش رفته.کمی دورتر دلی در انتظار شاپرک،بال و پر می زدچشم به آسمان دوختهمسافری رفته و هرگز باز نگشته.قصه یتکرار سفرهای بی موقع قلبهای شکستهباز تنهایی و دلتنگیو دلهاي از سفر جامانده.مه_ناز . . .

نظریه پنجره شکسته

نظریه پنجره شکستهساختمان خالی از سکنه‌ای را در کنار یک خیابان پر رفت و آمد، در حالی که شیشه‌ یکی از پنجره‌هایش شکسته است تصور کنید.مشاهده‌های علمی نشان می‌دهد که اگر پنجره شکسته ظرف مدت کوتاهی، تعمیر نشود، عابران این پیام را از ساختمان می‌گیرند که کسی نگران ساختمان نیست و نظارتی وجود ندارد.پس شیطنت شروع می‌شود و پنجره‌های سالم ساختمان مورد هدف قرار می‌گیرند و ساختمان تغییر شکل می‌دهد و البته ادامه این روند می‌تواند منجر به ورود میه . . .

هفت دو اد

درسته که درگیر روزای سختمبرای تو که وقت دارم عزیزمواسه این همه نا امیدی دعا کندعا کن فقط کم نیارم عزیزمجوونم جوونم جوونم جوونمنه اونقدر که از عشق چیزی ندونمنه اونقدر که عین خیالم نباشه نه اونقدر که بی تو بخوام و بتونمای عشق ببین دلم شکسته از این شبای خستهاز این همه جداییای عشق خرایه حال و روزم میسازم و میسوزم تو تنهاییای عشق ببین دلم شکسته از این شبای خستهاز این همه جداییای عشق خرایه حال و روزم میسازم و میسوزم تو تنهاییاز این زخم کهنه عبایی . . .

شهادت مظلومانه امام حسن عسگری(ع) تسلیت باد :(

امروز عسکری به جهان دیده بسته است قلب جهان و قطب زمان دل شکسته است 
سامرا چند سالی بغض کرده بود، اینک این بغض ترکید، بغض سامرا از همان وقتی آغاز شد که خانه ی تحت محاصره امام در محله عسکر اسیر اختناق بود، کسی وارد خانه امام نمی‌شد مگر اینکه بیگانگان او را تحت نظر می گرفتند. از امروز شاید این چنگالهای اختناق شر خود را از اطراف این خانه مهجور بردارند اما چه برداشتنی؟ که همراه است با رفتن آقا و مولای خانه، اهل خانه دیگر جمال زیبای حسن بن علی را ن . . .

سهم من ازتو فقط همین است!!!

همیشه منتظرت هستمخیال می کنم پشت در ایستاده ای و در میزنیاینقدر این در کهنه را باز و بسته کرده ام که لولایش شکسته استلولای شکسته در را عوض میکنمانگار کسی در میزنددر را باز می کنم و در خیالم تو را می بینم که پشت در ایستاده ایمی گویم :بانو خوش آمدیولی تو نیستیپشت در تنهاییستدر را می بندم و باز دوباره باز میکنمولی هنوز هم نیستیاینقدر باز میکنم و می بندم که لولای در دوباره می شکندکاش می آمدیمی دانم چشم خسته ام بسته خواهد شدقلبم خسته ام خواهد ایست . . .

تحلیل سهام دزهراوی

#دزهراویسهام دزهراوی  این سهم مقاومت خود را درقیمت 515 تومان شکسته است ، هرگونه منفی فرصت ورود به سهم هست ، اهداف سهم 700 الی 740 حد ضرر : شکسته شدن کف حمایتی 515 و (قیمت پایانی )دید تحلیل: میان مدت . . .

بانو تمام.

برای حضرت معصومه سلام الله علیها بانو تمام دهر خَمِ پارسایی ات سارا کنیز کوچه و مریم فدایی اتنه، نه؛ فدای تو موسی بن جعفر است دور است از حریم دیده مقام کجایی اتدریا شکسته گوشه ی موج زیارتت صحرا گرفته کاسه ی زرد گدایی اتباد است زیرِ منتِ هوهوی پرچمتباران نشسته در گذر آشنایی اتقم بوستان دلکش عطر طراوتت چشم کویر خیره مانده به نور خدایی ات بانو کدام فتنه دلت را شکسته است کرده کدام خار و خسی بی وفایی ات هر چند هم نرسی تا برادرت بی انتهاست نیم . . .

چقدر گذشته؟!

یه روز اینجا نا امید و خسته  و شکسته دردامو ریختم بیرونو اشک ریختم و گله کردم شاید کمی فقط کمی سبک بشم انقدر شکسته و داغون بودم ک فقط ب مردن فکر میکنم ب اینکه خلاص بشم از این همه درد .الان اما تو نقطه ای از زندگیم قرار گرفتم ک خودمو تنهایی دوس داشته باشم و برای خودم زندگی کنم میخوام انقدر موفق باشم ک تمام اونایی ک داغونم کردن حسرت چند دقیقه جای من بودنو بخورن . دیگه . . .

ادامه اش را .خُدا. می گوید

دِل ،هم سکوت کرد
پس از گریه ها،مُدَّتها
 
یکبار دیگر به تلافیِ بی تفاوتی ها
این بار
من نرفتم که سکوت کنم
اینطور قیمت زده اند روی شکسته ها
 
 
آری شکسته است دلی که باز هم بند میشود!
امّا 
شهر
خالی 
شُده
از بندزن ها
،مُدَّتها
 
 
 
 
مثل جنسِ زیرِ قیمتی که همه پس میفرستندش!
آخر که بهانه می کند، و زخم میکند این شکسته ها
 
هر بار منم که بهانه جور میکنم
تا دوباره گریه کنم
،از وقتی که تُو دور شُدی،
مُدَّتها
بُگذار گریه کنم دوباره مُدَّتها . . .

حرف چشم های ما

به هم نگاه می کنیمچه حرف ها که بین ماستو جز نگاه ما به همو جز چشمان خیره‌ی ماکسی صدای حرف ما رانمی شنود.چشم های دیگرانقابل شنیدن صدای چشم های مانیستند.گوش کور دیگرانقابل دیدن نگاه های گوش های مانیستند.دست های دیگرانقابل چشیدنطعم تلخ و سرد دست های مانیستند.ما به هم» نشسته ایمهم به غم» نشسته ایمچشم های بسته را شکسته ایماین دل شکسته را گسسته ایمداغ و باغ و شام و کامکام های نا تماماشک های پر ز نام                              ◼◼◼تو مرا اشاره کنمن . . .

معنی پولبک در نمودار قیمت بازارهای مالی چیست

مفهوم پولبک زدن سهم در اصطلاح باراز سرمایه یا بورس
در تحلیل تکنیکال اصطلاحا می‌گویند بوسه آخر یا پول بک. از آن‌جایی که خطوط حمایت و مقاومت در تحیل تکنیکال اهمیت به‌سزایی دارند، با شکسته شدن این خطوط و نقض شدن آن‌ها، از اهمیت آن‌ها کاسته نمی‌شود، بلکه تغییر وضعیت می‌دهند و از مقاومت به حمایت و برعکس تبدیل می‌شوند. یعنی وقتی یک حمایت شکسته می‌شود، بعد از شکسته شدن در نقش مقاومت ظاهر می‌شود. از سوی دیگر، وقتی یک مقاومت شکسته می شود، این م . . .

همیشه منتظرت هستم

همیشه منتظرت هستم خیال می کنم پشت در ایستاده ای و در میزنیاینقدر این در کهنه را باز و بسته کرده ام که لولایش شکسته استلولای شکسته در را عوض میکنمانگار کسی در میزنددر را باز می کنم و در خیالم تو را می بینم که پشت در ایستاده ایمی گویم :بانو خوش آمدیولی تو نیستیپشت در تنهاییستدر را می بندم و باز دوباره باز میکنمولی هنوز هم نیستیاینقدر باز میکنم و می بندم که لولای در دوباره می شکندکاش می آمدیمی دانم چشم خسته ام بسته خواهد شدقلبم خسته ام خواهد ای . . .

عکس قلب

عکس قلب
در این مطلب از سایت جسارت تصاویر  بسیار زیبایی از عکس قلب را در دسته عکس برای شما تهیه کرده ایم.امیدواریم این مطلب مورد توجه همه شما عزیزان قرار گیرد
عکس قلب
ای عذر پذیر عذرخواهان
عفو تو شفیع پرگناهان
خواهم به ستایش تو بودن
من خود چه توانمت ستودن
هم تو دل پاک ده زبان هم
در مدحت خویش و بلکه جان هم
به گر ندهی، بهیچ سانم
آن جان، که به خویش زنده مانم
عکس قلب شکسته
اگر دوستش داری
باید همه چیز را بشکنی
تا قلب او شکسته نشود هیچوقت!!
عکس قلب و گل
. . .

2029-"هوشنگ ابتهاج"

چه فکر میکنی؟جهان چو آبگینه شکسته ایستکه سرو راست هم در او شکسته می نمایدتچنان نشسته کوه در کمین دره های این غروب تنگکه راه بسته می نمایدتزمان بیکرانه را تو با شمار عمر ما مسنجبه پای او دمی ست این درنگ درد و رنجبسان رود که در نشیب درهسر به سنگ می زند رونده باشامید هیچ معجزی ز مرده نیستزنده باش.  . . .

هم

بالاخره سد دفاعی من شکست و در حالی که میان جمع خانوادگی در میهمانی نشسته بودم اشکم سرازیر شد و سوزش دلتنگی را کف پاهایم، پشت سرم، در شکمم و در قلب شکسته‌ام حس کردم. نمی‌توانستم در برابر نگاه‌های متعجب نزدیکانم کاری برای متوقف کردن گریه انجام دهم. تنها و بی‌پناه جلوی امواج خروشان یک سد شکسته ایستاده بودم. جان اسنو بودم در برابر صفوف اسبان رمزی بولتن. کاهی بودم در برابر کوه ستبر نبودنت. ناگهان خالی بودنم از تو را حس کردم. تهی بودن پوسته‌ی تن . . .

زنده باش

هوا بد استچه ابرتیره ای گرفته سینه تو راکه با هزار سال بارش شبانه روز هم دل تو وا نمی شودتو از هزاره های دور آمدی
_______
جهان چو ابگینه شکسته ایستکه سرو راست هم در اوشکسته مینمایدچنان نشسته کوهدر کمین این غروب تنگ که راهبسته مینمایدتزمان بیکرانه را تو با شمار گام عمر ما مسنجبه پای او دمی است این درنگ درد و رنجبسان رود که در نشیب دره سر به سنگ میزندرونده باشامید هیچ معجزی ز مرده نیست زنده باش
هوشنگ ابتهاج 
 
  . . .

الهه_رفتی

ای که رفته با خود دلی شکسته بردیاین چنین به توفان تن مرا سپردیای که مهر باطل زدی به دفتر منبعد تو نیامد چه ها که بر سر من!ای خدای عالم چگونه باورم بودآنکه روزگاری پناه و یاورم بودسایه اش نماند همیشه بر سر من زیر لب بخندد به مرگ و پرپر من
رفتی و ندیدی که بی تو شکسته بال و خسته امرفتی و ندیدی که بی تو چگونه پرشکسته امرفتی و نهادی چه آسان دل مرا به زیر پارفتی و خیالم زمانی نمی کند مرا رهاای به دل آشنا، تا که هستم بیا، وایِ من اگر نیایی . . .

مهربانی برمی گردد

نگران نیستم همه چیز  مثل روز اول نه ،  اما  درست می شود .آب ریخته روی زمین جمع نه ، اما خشک می شود .قلب شکسته خوب نه ،  اما درمان  می شود .و هنوز هم می توان در گلدان شکسته  گل کاشت لب پنجره ها شمعدانی مادر بزرگ  گل می دهد  در بهار پرستوها با لانه برمی گردندو شهر عطرآگین می شود از مهربانی . . .

کویر

ای چشمان مست تو مینای شراب من یاد تو چه میکند با حال خراب مننوا منم ترانه تویی به موج غم کرانه تویی به عشق تو فسانه منم ز خود بیگانه منمخزان منم جوانه تویی بهشت جاودانه تویی نوای عاشقانه تویی تو دیوانه منممیدانی که بی‌ قرار و دل شکسته‌ ام بر عشق کسی به جز تو دل نبسته‌ اممیدانی غمت مرا رها نمیکند حتی مرگ مرا ز تو جدا نمیکندچو مرغ خسته کنج قفس غم تو بسته راه نفس بیا که شوق تو بگشاید بال و پر عشقعمری دیده به ره میمانم بر لب نام تو را میخوانماز عشق . . .

عشق بی همتا

ببینید،عشق به همسر،فرزند،پدر و مادر،و غیره.جای خوداما عشق به معشوق جای خود داره،،،این عشق هست که ماها رو به نقطه ایی از عرفان و حقیقت و دلایل عشق بودن رو میفهماند،اره من دلم شکسته، دلم از عشقی شکسته که منو خاطر جمع کرد،منو به خودش جوش داد اما ترکم کرد،،و این دلیل نمیشه که عشقمو فراموش کنم،من عاشق شدم که بگم عشق واقعی منم نه اینکه ضربه بزنم یا دشمنی باهاش بکنم،به هر حال عشقه و فراموش نمیشه کرد،من دلم خیلی ازش دلخوره،همیشه به دروغ دوستم دا . . .

کلاس خوشنویسی

به همت مسوول کتابخانه شهید باهنر مریم ملکوتی کلاس خوشنویسی روز شنبه2آذر 1398ساعت 16تا به مربیگری رسوال اله رضایوف دارای مدرک کارشناسی ارشد فلسفه هنر وزیبا شناسی ودرجه  ممتاز خط شکسته نستعلیق وبا حضور جمعی از اعضا کتابخانه در محل کتابخانه بر گزار شد .گفتنی است در این جلسه رسول اله رضایوف مربی کلاس آموزش مقدماتی خوشنویسی هدف از بر گزاری این جلسه را خط تحریری ریز و درشت و تمرین حروف خط شکسته عنوان کرد.لازم به ذکر است سر فصل ها و مباحث گفته شده د . . .

آن روز

 شعله ها تا به آسمان می رفت، بود زهرا (س) به پشت در آن روز میخ در می شکافت سینه ی او، شد شکسته یکی گهر آن روزچند نامرد بی خبر ز خدا با لگد در زدند و در بشکست سوی در رفت دخت پیغمبر(ص)، جان او بود در خطر آن روزدخت پیغمبر خدا(ص) می خورد، سیلی از دشمن خدا و رسول(ص) صورتش گشته بود نیلی رنگ، دست او نیز بر کمر آن روزبین کوچه به زیر مشت و لگد، دختر خاتم النبین (ص) بود بار شیشه به دوش زهرا(س) بود دشمنش نیز پر شرر آن روز پدری را به زور می بردند، مادری را میان کوچ . . .

چرا ازدواج نمیکنی؟

_تو چرا ازدواج نمیکنی؟هم سن و سال های تو بچه دارم شدن.+شرایطشو ندارم!_چه شرایطی؟+بنظرِ من وقتی میخوای ازدواج کنی یا باید عاشق باشی،اونم یه عشقِ دو طرفه که هر دو برای رسیدن لحظه شماری کنید.یا دلت خالی و سالم باشه.که من هیچکدومشو ندارم!_دلِ خالی و سالم چیه دیگه؟!+سالم ینی دلت شکسته نباشه،دست نخورده و سالم.خالی ام ینی یه گوشه ی دلت هنوز گیرِ یه بیعرفت نباشه.که اگه غیر ازین بودی و ازدواج کردی،خیانتِ محضِحالا فکر کن،یه بیمعرفت دلِ منو شکسته . . .

۲۲%

این جا کسی است پنهان دامان من گرفتهخود را سپس کشیده پیشان من گرفتهاین جا کسی است پنهان چون جان و خوشتر از جانباغی به من نموده ایوان من گرفتهدر چشم من نیاید خوبان جمله عالمبنگر خیال خوبش مژگان من گرفتهاین جا کسی است پنهان دامان من گرفتهخود را سپس کشیده پیشان من گرفتهاینجا کسیست پنهان همچون خیال دردهاما غروب رویش ارکان من گرفتهتو تاج ما و آنگه سرهای ما شکستهتو یارو آنگه یاران من گرفتهیاران دل شکسته در صدر دل نشستهمستان و می پرستان میدان من گ . . .

وقتی اکثرا مهربان میشوند:)))

با پای شکسته خییلی مزخرف بود مدرسهخیلیا.یعنی غمم گرفته فردا دوباره مدرسه :/ ای کاش میشد این چند روزم نرم.بابا قبول نمی کنه، میگه اونقد تو خونه بمونی خل میشیا ://
یه ماه یه ماه میمونم خونه خل نمیشم حالا با پای شکسته چهار روز نرم مدرسه خل میشم؟ :// 
+ دعا کنید پام خوب شده باشه دیگه، چهارشنبه قراره گچمو باز کنم.
++ پنج شنبه سالگرد مهساست :( دعا کنید پام خوب شده باشه بتونم برم.
+++ از هاله ام بگم؟! امروز اومد حالمو پرسید:)) کلا تصادف چیز مثبتیِ. اگه زنده . . .

متن اهنگ شهاب مظفری به نام زیبای چشم سفید

متن اهنگ شهاب مظفری به نام زیبای چشم سفید
جونم به لب رسید تا عاشقم شدیتا بی قرار و مجنون و شیدا مثل خودم شدیحالا که وقتشه پاتو عقب نکشتصویر عشقو خاموشو تنها رو پوست شب نکشبی قراری نکن دلم گریه زاری نکن دلمقایق گم شدم ببین تا کمر غرق تو گلماستخونم شکسته شد در زدم هر جا بسته شدوقتی افسرده تر شدم عشقمم دیگه خسته شدوابسته تر شدم اون خسته تر شدوبا خنده میگفت ای بابا ول کن حرفای بیخودوبغض منو ندید اشک منو ندیدتا زندگیمون اومد شروع شه اون به تهش رسی . . .

چرا .

آزارم میــــــــدهی.به عمــــد.یا غیر عمــــد.خدا میــــــدانـــداما من آنقدر خسته ام.آنقدر شکستـــه ام که هیچ نمیگویم.حتی دیگر رنجیدن هم از یادم رفته است.اشک میریزم.سکوتــــــ میکنم و تــــــــــــوهمچنان ادامه میــــدهی.نفرینت هم نمیکنم.خیــــالت راحــــتـــــــــــشکسته ها نفرین هم بکنند،گیـــــــرا نیست!نفریـــن،ته دل میخواهددل شکسته هم ک دیگر سر و ته ندارد.!!لامذهب این همه استخوان در بدنم بودچــــــــــــرا دلــــ . . .

چگونه تلخی زیتون را بگیریم؟

روشهای از بین بردن تلخی زیتون
اصولا زیتون ها به سه صورت کنسروی – شکسته و بی هسته هستند . زیتون شکسته زیتونی است که  تلخی آن گرفته شده است و زیتون بی هسته همان زیتون کنسروی است (روغن کشی نشده است) و برای تهیه ی زیتون پرورده و یا تزیین کردن با فلفل قرمز و بسته بندی های خوشگل استفاده می شود.

ادامه مطلب . . .

شیکسن (شکستن) shikəsən

 صرف فعل گیلکی شیکسن/ فارسی شکستن
این فعل در غرب گیلان به شکل ایشکفتن واگۊیه می‌شود
 
¤ ماضی ساده (شکست) » بیشکس
غرب: بیشکفت
 ---------------------------------
 ¤ ماضی نقلی (شکسته) » بیشکسه
غرب: بیشکفته
 ---------------------------------
 ¤ ماضی بعید (شکسته بود) » بیشکسه بؤ
غرب: بیشکفته بۊ
 ---------------------------------
¤ ماضی استمراری (می‌شکس) » شیکس
غرب: شیکفتی
 ---------------------------------
¤ ماضی ملموس (داشت می‌شکست) » شیکسه دؤبؤ
 ---------------------------------
¤ مضارع ملموس (داره می‌شکنه) » شیکسه دره
  - . . .

نه این که حرفی نباشه.هست، خیلی هم هست.اما دل شکسته ها خوب میدانندغم که به استخوان برسدمیشود سکوت. ناشناس . . .

تعمیر و درست کردن صفحه نمایش شکسته ، تاچ خراب و گوشی مانند یک حرفه ای !

یکی از بزرگ‌ترین عیب‌های گوشی‌ هوشمند را می‌توان مقاومت نه چندان قوی صفحه‌نمایش در برابر ضربه‌های احتمالی و شکستن زودهنگام آن‌ها دانست. احتمالا برای شما یا اطرافیانتان پیش آمده است که صفحه‌نمایش گوشی با افتادن از دست یا اتفاقاتی از این قبیل به راحتی شکسته باشد. در کنار بازار سیاه ارائه خدمات موبایلی، بازار سیاه تعمیرات گوشی هوشمند جای خود را باز کرده است و با توجه به عدم نظارت کافی در این بازار همچنین نبود کارشناسان مورد نظر و عدم وج . . .

سکوت

سکوت می وزد ،سکوت می وزد  درون خانه امسکوت می رود کنار پنجره ، کنار شمعدانی های خشک ، کنار کوزه ی پر از عسلسکوت می رود کنار دفترم، کنار دفتر پر از غزلسکوت مثل کودکی شلوغ  و بی حواس ، دوباره دست های خالی مرا پر از شکسته های شیشه میکندشکسته های شیشه دلمسکوت می رود بدون حرفو این شکنجه ایست شکنجه ای که او  مرا همیشه میکند.شنبه 11.8.981:25 ق.ظ . . .

24 October 2019

دستها. خیلی‌ روی من اثر داشت . امروز که داگ رو می‌دیدم بغض داشتم. تلاشش رو کرد . اما چیزی بین من ‌و تو هست که می خوام بگم انسانیت کجاست اما انسانیت کجاست در دنیای آدم‌ها این سکیور  داگ گفت یادت باشه حتی اگر من هم نتونستم یه راهی برای تو قبلا جواب داده ‌‌و‌اونی بوده که  تمام دلم شکسته . خدایا روز‌ی که رفتم ب ناامید بودم تو ته ناامیدی تو دست منو گرفتی. الان هم بگیر با همه چشم‌های پر اشکم . دل شکسته ولی با ایمانم امروز روز دوم . . .

آسمان آبی چشمانش !

ای ارحم الراحمین! ای غفار الذنوب ! ای خدای مشرقین و مغربین !
ای که میگفتند شکسته های دلمان که نزد بازار تو بیاید خودت با دل و جان میخریشان. کجایی؟؟
شکسته های قلبم دارد خودم را تکه تکه میکند! نفس هایم همچون طناب داری دست بر گلویم انداخته اند خدا جان! دارند جانم را میدرند!
کاش نجاتم دهی از منجلابی که در آن دست و پا میزنم، خدای تنهایی هایم، خدای خستگی هایم ، خدای  دلتنگی هایم راست بگو، دل کدام بنده ات را شکسته ام که دلم را به بند تازیانه گرفتار کرد . . .

وقتی کلید شما می‌شکند کلید سازی برای شما چه کار می‌کند

برای همه شما پیش آمده است که کلیدتان در جیب، کیف، یا در هنگام باز کردن قفل بشکند. در این زمان حتما با کلید سازی تماس می‌گیرید. اما کلید سازی برای شما چه کار باید بکند. شاید در نگاه اول موضوع ساده باشد کلید سازی باید یک کلید برای شما بسازد، تا شما بتوانید وارد خانه یا محل کارتان شوید. اما همیشه هم موضوع به این سادگی‌ها ختم به خیر نمی‌شود. در این مقاله می‌خواهیم برای شما درباره فرایندی که بعد از تماس شما با الو کلید رخ می‌دهد صحبت کنم.کلید شما . . .

نمرات کلاسی درس طراحی با کامپیوتر(اتوکد) دانشکده فنی- رشته متالورژی

امام رضا(ع):یاری ناتوان، بهتر از صدقه دادن است.نمرات کلاسی درس طراحی با کامپیوتر(اتوکد) دانشکده  فنی- رشته متالورژیسه شنبه  1398/02/10 زمان کلاس : 17:35 تا 20:45ردیفنام و نام خانوادگیترسیم شکلامتحانک98/02/03نوع پیشرفت1بنیامین  امیدی---2مصطفی باوی100.1ضعیف3فرزاد بختیاری100.1ضعیف4محمد رسول جلی فتحی140.1متوسط5حسین حزبائیان16-نسبتاخوب6محمد امین حمیدی13-نسبتا متوسط7رضا دورقی14/حذف-به دلیل استفاده از موبایل8سجاد دورقی15/حذف-به دلیل استفاده از موبایل9حسین زارع زلقی ز . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)