98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

رقم نادي الفتاة الخالدية

چاکرا

   دوستان عزیزم چاکرا ها رابط بین روح و جسم هستن و از طریق رابط هایی به اسم نادی با بدن هماهنگ میشنبدن ما حدود ۷۲ هزار نادی داره واقعا برای اینکه بتونیم زندگی بهتری داشته باشیم و با آگاهی بیشتر راجب بدنمون و حالت هامون و اتفاقاییکه اطرافمون میوفته زندگی کنیم لازمه که همه راجب چاکرا ها اطلاعات داشته باشنچاکرا اول:چاکرا ریشه=قرمزچاکرا دوم:چاکرا خاجی=نارنجیچاکرا سوم:چاکرا خورشیدی=زردچاکرا چهارم:چاکرا قلب=سبزچاکرا پنجم:چاکرا گلو=آبیچاکرا . . .

روزگار عجب بازی ای داره

روزگار عجیبیست و عجب بازی هایی داره انگار میخواست یه نسیمی با بوی خوشش را به صورتم بزنه و باز بره . عطر خوشی داشت و بعدش دوباره غصه و دلتنگی .نمی تونم به بی میلی کسی اصرار بر ماندن کنم باز با یاد و خاطرات خوشم زندگی میکنم.انگار کسی فکر پریشونی من نیست انگار.خدایا به داشته هایی که بهم نادی و ندادی تورا شکراما دلم خیلی دلتنگشه خیلی خیلی . . . .

عاشق. شدن

وقتی عاشق می شی فقط به نادی دلت گرم می كنی و أصلا حرف های دیگران رو نمی فهمی وقتی عاشق میشی فقط دلت حكم می كنه كه چكار كنی عقل اون موقع حاكم نیست وقتی عاشق میشی إز نظر تو عشقت دارای بتهرین قیافه ، بهترین لباس ، بهترین شخصیت و بهترین قلبه اما .بقیه إینو درك نمی كنن وقتی عاشق میشی حاضری تمام زندگیتو به خاطر عشقت زیر پاهات بذاری عاشق شدن عالم زیبایی برا خودش داره می خواستم إینو بدونید كه إز ته دلم عاشقتونم  . . .

نحوه نگهداری گل آئونیوم

گل آئونیوم دارای انواع مختلفی می باشد که بسیاری از گونه های آن ساقه ندارند اما با این حال برخی از انواع آن پس از مدتی ساقه رشد کرده و ارتفاع می گیرد. همچنین نام دیگر این گیاه زیبا نازبشقابی است. طیف رنگی برگ های آن سبز کم رنگ تا بنفش تیره است. در بعضی مواقع این گیاه زیبا گل نیز می دهد. گل بشقابی چنانچه در محیط سرد قرار بگیرد رشدش متوقف خواهد شد.
شرایط آبیاری آئونیوم
آبیاری: آئونیوم به آب کمی نیاز دارد. لذا بهتر است همچون سا . . .

نخل کنتیا یک گیاه آپارتمانی مجلل

 
نخل کنتیا (Kentia Palm) از جمله نخل های زیبای آپارتمانی می باشد که به نخل بهشتی نیز شهره دارد. این گیاه آپارتمانی در حالت بلوغ در گلدان به حدود ۳ متر ارتفاع می رسد. برگ های نخل کنتیا سبز و براق هست که در گوشه ی آپارتمان شما چشم نوازی می کند برای همین در منازل و اداره ها که فضای باز زیادی دارند توصیه می شود حتما این نخل را انتخاب کنند چرا که بسیار بزرگ و غول آسا هست و فضا زیادی را پوشش می دهد. کنتیا از جمله گیاهان آپارتمانی هست که در مقابل س . . .

جشن آغاز فعالیتهای تابستانی

افتتاحیه فعالیتهای تابستانی مرکز ،همزمان با هفته محیط زیست روز چهار شنبه 22/3/98در مرکز 2ساوه با حضور مسئولان شهری آقایان رستم خانی مسئول محیط زیست -آقای لنگرودی معاون محیط زیست - آقای کمالی ،معاون فرهنگی و ورزشی شهرداری - آقای توسلی، رئیس سازمان پسماند - آقای نادی و بسطام عضو شورای شهر - حامی و فعال محیط زیست آقای فرقانی پور- والدین و اعضا مرکز  برگزار شد .برنامه با تلاوت قرآن مجید توسط عضو نوجوان مرکز شروع   و در ادامه  سرود جمهوری اسلامی بخش . . .

ندای سایه ای در درون چاه

بعضی شب ها در خودم فرو می روم. نه فرو رفتن افسردگی یا اختلالات اضطرابی. فرو می روم فکر می کنم نا امید می شوم. نه بخاطر از دست دادن. هر چه بوده و هست و خواهد بود، خیر بوده و به صلاحِ من! هوم. (از این بحث) می گذریم. همان طور که از سال پیش تا به حال از خیلی چیز ها گذشتیم و این خاصیت این دنیاست. گاهی در روز هایی که ظرف ظرفیتم دارد سر ریز می شود، به این فکر می کنم که چقدر راست است که دنیا جای خوشی نیست. بعد مثل بچه ها پا به زمین می کوبم که نه! من نمی خواهم! من خ . . .

ندای سایه ای در درون چاه

بعضی شب ها در خودم فرو می روم. نه فرو رفتن افسردگی یا اختلالات اضطرابی. فرو می روم فکر می کنم نا امید می شوم. نه بخاطر از دست دادن. هر چه بوده و هست و خواهد بود، خیر بوده و به صلاحِ من! هوم. (از این بحث) می گذریم. همان طور که از سال پیش تا به حال از خیلی چیز ها گذشتیم و این خاصیت این دنیاست. گاهی در روز هایی که ظرف ظرفیتم دارد سر ریز می شود، به این فکر می کنم که چقدر راست است که دنیا جای خوشی نیست. بعد مثل بچه ها پا به زمین می کوبم که نه! من نمی خواهم! من خ . . .

دعای طلب فرزند

 دعای طلب فرزند:در حلیه المتقین مذکور است اگر زنی بچه دار نمی شود باید بر نگین فیروزه این آیه را نقش کند و در نیمه شب با طهارت و خلوص نیت این آیه را بخواند و اول و آخرش 11 مرتبه صلوات بفرستد و تا 40 روز به این عمل مداومت کند.این عمل بسیار مجرب است .و آیه این است:(( ((رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین)) دعای بچه دار شدن:از شیخ بهایی منقول است که به جهت حاملگی ن این آیه را به حروف مقطعه یعنی جدا جدا ، مثلا سحورا رو بنویسند س ح و را ) نویسد و بر پهلوی ز . . .

با کاغذرنگی زندگیت رو رنگی کن؛ معرفی سایت کاغذ رنگی

قبول داری برای برطرف کردن بیشتر نیازهات تو زندگی باید یه چیز جدیدو یاد بگیری؟ حالا اون چیز جدید میتونه تو قالب یه ایده باشه یا یه مطلب آموزشی، فرقی نمی‌کنه مهم اینه که باید یاد بگیری! مثلا آشپزی بلد نیستی، میری دستور پخت یه آشپزی رو یاد می‌گیری تا بتونی آشپزی کنی، یا نه دوست داری تنت همیشه سالم باشه میری یاد می‌گیری چطور این کار امکان‌پذیره، خلاصه بگم که زندگی مجموعه‌ای از نیازهای تو هست که برای برطرف کردن خیلی‌هاش باید چیزای جدید یاد ب . . .

غزل مولوی شمارهٔ ۲۷۶

غزل شمارهٔ ۲۷۶                    یـا خـفـی الـحـسـن بـیـن الـنـاس یـا نـور الـدجی          انت شمس الحق تخفی بین شعشاع الضحی          کــاد رب الــعــرش یــخــفــی حــســنــه مـن نـفـسـه          غـــیـــره مـــنـــه عـــلـــی ذاک الـــکـــمـــال الـــمـــنـــتــهــی          لــــیــــتــــنــــی یــــومـــا اخـــر مـــیـــتـــا فـــی فـــیـــه          ان فــــی مــــوتــــی هــــنــــاک دولــــه لــــا تـــرتـــجــ . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)