98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

ریاض سوم فصل سوم صحفه ۵۸

برشی از کتاب

اگر از کتابی سوالی بپرسید، خود باید به آن پاسخ دهید. از این نظر کتاب مثل طبیعت و دنیاست. وقتی از آن سوالی می‌کنید به اندازه‌ای که خودتان تحلیل و تفکر کنید به شما پاسخ خواهد داد. (چگونه کتاب بخوانیم – صحفه ۳۴) علت به خواب رفتن مردم هنگام خواندن کتاب‌های خوب این نیست که آنها دوست ندارند برای فهمیدن آنها کوشش کنند، بلکه آن است که نمی‌دانند چگونه کوشش کنند. کتاب‌های خوب در سطحی بالاتر از ذهن شما قرار دارند و خسته‌کننده خواهند بود، مگر اینکه ذ . . .

نامه ی شماره 486

بعضی روزها سطح انرژی ، تله پاتی، هماهنگی با کائنات و دریافت سیگنال های آن برای انسان بالا می رود. من به خوبی این موضوع و فرآیند را در درونم احساس می کنم. میبینم که بعضی روزها به محض اینکه حرف کسی را می زنم به من تلفن میکند. صحفه چتم با همسر را باز می کنم و در همان زمان نامش روی صفحه تلفنم نقش می بندد. میبنیم که در خصوص یک خبر سرچ می کنم و یک نفر در همان زمان در مورد آن موضوع با من حرف می زند این همزمانی ها که قطعا از اعجاب برنامه ریزی های توست . . .

جراحي با ربات در عربستان

جراحی با ربات در عربستان
 


جراحی با ربات در عربستان

اختصاصی «تابناک باتو» ـ مرکز پزشکی ملک فهد اعلام کرد، نخستین عمل از نوع خود در عربستان سعودی و با استفاده از ربات انجام شد، این یک دستاورد طبی جدید برای سعودی‌ها به ‌شمار می‌رود.
مرکز پزشکی ملک فهد در پست منتشر شده توئیتر اعلام کرد، جراحی با ربات برای درمان چاقی با جابجایی دوازدهه و با استفاده از ربات انجام شد، آن‌ها نوشتند: این دستاورد منحصر به فرد را به تیم پزشکی تبریک م . . .

چگونه انشا بنویسیم

انشا نویسی از پر استرس ترین کار هاست زیرا بدلیل عدم اعتماد به نفس و باور به اینکه خود لعنتیت میتونی انشا بنویسی باعث شده اکثر دانش آموزان انشا هاشون رو از سایت های مختلف کپی پیست کنن که در بیشتر مواقع معلم مچشون رو گرفته . حالا چه غلطی باید کرد ؟
مهم ترین اصل انشا نویسی باور به خوده اگه به خودت باور نداشته باشی که میتونی بنویسی هیچوقت نمیتونی بنویسی حتی تو فضای مجازی.
خودت رو باور کن و بدون نوشته های یه نویسنده نه دیر میاد نه زود میاد بلکه هر و . . .

خدایا زمانو نگه دار نذار اون روز برسه

گلوی آسمان هم بغض با من گرفته خدایا به این زودی چرا تو همش فقط 22 سالته امید 22 سالت هم نشده هنوز ازدواج آخه جالبه تو هوهوی باد و غرش آسمان صدای بزم عروسی میاد به ازدواج تو فکر میکنم اون روز چقد کوچولو به نظر میای من نیستم اما که بخندم باز بهت بگم کت شلوار که میپوشی انگار نی نی کت شلوارپوشیده میبینمت اون موقع بی شک به سرور میگم عکساتو بفرسته برام بعدش که نمیتونم باهات حرف بزنم بعدش که به نام یکی دیگه میشی چی لحظه ای که صحفه ی شناسنامه ات پر میشه چ . . .

الجمهوریه: تظاهرکنندگان در صدد ورود بوسیله کاخ اربابی جمهوری لبنان هستند

ایرنا نوشت: به نوشته رومه الجمهوریه لبنان، تظاهرکنندگان بعد از ترک بازار رياض الصلح» محل سخنرانی سعدالحریری» مقدمه وزیر لبنان، خویشتن را به دوروبر کاخ ریاست جمهوری رسانده اند. کنار مبنا این گزارش، تو پی درگیری میان معترضان و نیروهای امنیتی در میدان رياض الصلح» شماری زخمی شده اند. به تالیف این رومه، نیروهای امنیتی با شلیک گاز اشک آور عزیمت دارند تا معترضان را در میدان رياض الصلح پراکنده کنند و این درحالی است که نیروهای ارتش نیز . . .

سقوط ریاض قسمت اول

پس ازحملات متعددعربستان به مساجدکه درکنارش قبرستان بودوبیمارستان هاکه درکنارش بیماران مختلف بود.یمن بشکل کامل واردعرصه استقلال طلبی ومبارزه باوهابیون موجوددررياض شد.
رياض پایتخت عربستان سعودی درماه آخرسال2019میلادی بامشکل مالی مواجه شده بودازیک طرف شاه مداوم پول خرج واردات ودفاع وحمله به دیگرکشورهاودشمن تراشی نموده بودازطرفی درشورای همکاری خلیج فارس کشوری که ثروتمندنباشدمحبوب نبود.درواقع حالاایران بودکه همه قصدتصاحب خاک وناموس آن . . .

پی دی اف کتاب ریاض الابرار فی مناقب ائمة الاطهار علیهم السلام»

پی دی اف کتاب رياض الابرار فی مناقب ائمة الاطهار علیهم السلام» تالیف سید نعمت الله جزایری رضوان الله علیه عالم بزرگ شیعه به زبان عربی برای اهل تحقیق
لینک دانلود جلد اول
لینک دانلود جلد دوم
لینک دانلود جلد سوم . . .

این بود سامز که میگفتن؟

خودمم دیگه خسته شدم از تنبلی و درسای نخوندم
دیشب تا ۵ و نیم شب بیدار بودم و داشتم واسه میدترم زبان میخوندم
نه نه اشتباه نکنید من خرخونی نمیکردم ساعت ۱ و نیم نصف شب تازه یادم افتاد که عهههه فردا صب امت زبان دارم =|||
قرار بود ۷ و نیم پاشم برم زند که تا ۸ بانک باشم و کارای بانکیم تموم کنم ولی خب این نخوابیدنه گند زد توی همه برنامه ها و تا ۹ خواب بودم همونم بخاطر امتحان بیدار شدم وگرنه شیراز باشه منه تنبل و خواب آلود هم باشم شبش هم نخوابیده باشم =/// دی . . .

جلسه سرگروههای آموزشی ریاض استان

سلام جلسه سرگروههای آموزشی استان در تاریخ  98/8/13 درمحل پژوهشکده تعلیم وتربیت برگزار می گردد.لذا از تمامی همکارن خواهشمندیم جهت ارجاع نظرات وپیشنهادات شما عزیزان هر گونه نظرو پیشنهادی که دارید تا قبل از تاریخ یاد شده با گروه آموزشی رياضی در میان بگذارید که ما در این جلسه با مسولین در میان بگذاریم.با تشکر  علیرضا محمدی . . .

سقوط ریاض قسمت دوم

کلمه رياض ریشه دررياضت وبه زبان بهترعلم رياضی داشت.بسادگی افرادراباعلم رياضی میشودفریب داد.حتی اگربهترین تحصیلکرده های رياضیدان باشندوقتی به کلمه مخرج مشترک برسنددرواقع بایک معنی خاص افرادمواجه میشوندخارج شده ازهمه چیزویک مخرج معنی ساده خدارادارد.
درجمع وتفریق اعدادیک دوم ویک سوم درمعادلات مختلف رياضی همیشه ازمخرج مشترک استفاده میشود.
گاهی اوقات مخرج مشترک گرفتن معنی دوم راغالب براعتقادات میکندوغالب برافکاروبنیان فرهنگ ملل میکند.
. . .

قهوه چی

قهوه چی آرامش میداد ، قهوه را خوردم استرسم برای بچه کمترشده بود کتاب می خواندم دیگر قهوه داشت اثر خودش را می گذاشت و کم کم آرامش خود را در رگ هایم تزریق می کرد هر گاه قهوه میخورم به خالقش احسنت می گویم کتاب برایم جذاب تر شده محیط مردانه است اما به من آرامش می دهد ÷اهایم به صندلی قفل شده اند این لحظه را حاضر نیستم با هیچ چیز عوض کنم با مدیر مهد کودک تماس می گیرم از حال فرزندم مطمئن می شوم می گوید خواب است با خیال راحت کیک شکلاتی و چای را سفارش م . . .

اصلاحات اجتماعی بن‌سلمان در عربستان به آزار ن در جشن موسیقی کشید

چندین شرکت کننده زن در جشن «دی.جی» خاورمیانه به نام «میدل بیست رياض» در عربستان سعودی با روایت آزار جنسی در این جشن‌ها، از ن خواستند در این این گونه مراسم ‌ها حضور نیابند. بصیرت . . .

اصلاحات اجتماعی بن‌سلمان در عربستان به آزار ن در جشن موسیقی کشید

چندین شرکت کننده زن در جشن «دی.جی» خاورمیانه به نام «میدل بیست رياض» در عربستان سعودی با روایت آزار جنسی در این جشن‌ها، از ن خواستند در این این گونه مراسم ‌ها حضور نیابند. بصیرت . . .

ایرانیان روزانه با انبوهی از خبرهای جعلی مواجه اند

خبرگزاری میزان-
حسن عابدینی گفت: امپراتوری رسانه‌ای غرب افزون بر ۲۶۰ شبکه تلویزیونی،
صد‌ها پایگاه اطلاع رسانی و هزاران شبکه اجتماعی به زبان فارسی تدارک دیده
است. فرماندهان این رسانه‌ها اغلب در لندن، واشنگتن، رياض، دوبی و .
مستقرند.
(در ادامه مطلب بخوانید)
ادامه مطلب . . .

نور عالمانه

در عرش پیچید این خبر شانه به شانهامشب به دنیا آمده یک نازدانهیک غنچه از باغ نبی روییده امشبارباب ، شد بابا بزرگ از این جوانهاز نسل پاک مجتبی آمد محمداز دامن پاک و کریم مادرانهحاتم فقیر کوی فرزند حسن ، نهعالم فقیر کوی او شد عاجزانهکل ملائک پشت در ، در انتظارندتنها برای یک سلام جابرانهفرزند سجاد است ، خورشید عبادت!خاک آبرو می گیرد از او ساجدانهدنیای ما تاریک بود از ظلمت جهلامشب تجلی کرد نور عالمانهآیینه دار حضرت حق است بی شکپس در کمالاتش نظر . . .

bts news tour spek your slf in riaz

,
****
ھاى گاییز^^انیونگ ھآسیوو
خبراى داغ دارم^^
پسرا الان تو تور سپیکینگ یورسلف توی رياض~.~عربستان ھستن ،،،دیشب ک بود کنسرت داشتن،،،آھنگاى مثل بپسھ ،،،نات تودى،،،ىوفوریا وینگز و اوووووووووو کلی آھنگ خوندن و خلاصه
گل کاشتن
ى خببببببررر
تولد جیمین بود دستو جیغو ھوووررررا
فایتینگ بنگتن بویز
ھنوز عربستاننن.آخر کنسرت عربى حرفیدننننن مثلا تهیونگ گفت افضل آرمی.بھترینن آرمیا و ھوپم شکرا کفففتتتتتتتت@@کوفتتون شھ

 
 
 
جیغ
  . . .

دانلود قطعه تنظیم استودیوی مداحی حاج محمود کریمی به نام ثمر ریاض

دانلود آهنگ ها با لینک مستقیم

دانلود با کیفیت 128 Download quality 128 دانلود با کیفیت 320 Download quality 320 . . .

cable tray

سینی کابل
سینی کابل های گالوانیزه Cable tray به منظور حفاظت از سیستم عبوری کابلها و نیز جهت هرچه مرتب کردن کابل و جلوگیری از تماس کابل های برق با یکدیگر استفاده میشود. سینی کابل با دو نوع گالوانیزه فابریک و سینی کابل گالوانیزه گرم آبکاری شده تولید میگردد. سینی کابل به عنوان یک جایگزین مناسب برای سیم کشی روکار استفاده می شود این ابزار در جهت زیبایی و مرتب بودن کابل کشی‌ها و هچنین جهت نصب انواع مهتابی در زیر آن‌ها در ساختمان‌ها استفاده می‌شود. . . .

نوروز 98

 
به نام حضرت دوست 
سالی که نت از بهارش پیداست
صلی الله علیک یا ابا عبدالله
اولین روزای سال 98 رو مشرف شدیم کربلا.
جاتون خیلی خالی 
پس از سالها زیارت اربعین و اون ازدحام جمعیت که نتونسته بودم داخل حرم بشم حالا با یک حرم بدون ازدحام .
باورم نمی شد زیارت رجبیه کربلا قسمتم بشه 
هیچی نمیتونستم بگم .
بیشترین ذکری که میچسبید بگم الحمدلله کما هو اهله 
اینم با خانواده ، دختر و دامادم خیلی آقا سرمون منت گذاشت .
خدا سالیان سال روزی کنه زیارت رجبیه . . .

سوپرکاپ ایتالیا ؛ لاتزیو جام را از عربستان بوسیله خانه برد

به گزارش همشهری آنلاین، در این بازدید که در رياض پایتخت عربستان برگزار می شد، یوونتوس با سیستم ۴-۳-۳ به میدان جنگ لاتزیو رفت که روش ۳-۵-۲ را در این بازی انتخاب کرده وجود. علی رغم اینکه در آویشن یوونتوس مهاجمان ارزشمندی از جمله  کریستیانو رونالدو، ایگواین و دیبالا حضور داشتند. در ۲۰ دقیقه ابتدای بازی لاتزیو مالکیت توپ بیشتری داشت و موفق شد در دقیقه ۱۷ مروارید یوونتوس را بازکند. چیرو ایموبیله هافبک لاتزیو از درون حیاط جزا موقعیت مناسبی را بر . . .

حقيقت فشار قبر

 در روایات است که بسیاری از مردگان با فشار قبر مواجه می شوند. پرسش این است که افرادی که سوزانده می شوند یا در دریا دفن می شوند، چگونه با فشار قبر مواجه می شوند؟ دیگر این که پس از مرگ نفس از بدن خاکی خارج می شود و با توفی الانفس(زمر، آیه 42) دیگر نفسی نیست تا جسم خاکی و این جسد خالی درد و فشاری را تحمل کند؟در پاسخ باید گفت که بر اساس روایات، حقیقت قبر این گور خاکی نیست، بلکه نفس انسانی پس از خروج از جسد خاکی دارای یک جسم برزخی است که بدان عذاب می ش . . .

فرائد الأصول (تجرّي) 1

استاد جواد مرویو ینبغی التّنبیه علی أمور چهار تنبیه :تنبیه اوّل: تجرّی: پنج مطلب:مطلب اوّل: مقدّمهمطلب دوّم: تحریر محلّ نزاعمطلب سوّم: نقل اقوال و برّسی ادّلهمطلب چهارم: بیان قول مختار شیخمطلب پنجم: اقسام تجرّیالأوّل[الکلام فی التّجرّی و أنّه حرام أم لا؟] مطلب اوّل: مقدّمه: حجّیّت قطع.أنّه قد عرفت: أنّ القاطع لا یحتاج فی العمل بقطعه إلی أزید من الأدلّة المثبتة لأحکام مقطوعه، فیجعل ذلک کبری لصغری قطع بها، فیقطع بالنّتیجة، فإذا قطع ب شیئ خ . . .

دانستنی های حقوقی

به مناسبت وفات زینب ثانی، حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها)نام شریف آن بزرگوار فاطمه و القاب ایشان " معصومه" ، " كریمه اهل بیت" ، " ستّی" ، و " فاطمه كبری" است.پدرش حضرت موسی بن جعفر (ع) و مادرش نجمه خاتون مادر حضرت رضا (ع) است.از ولادت تا هجرت حضرت معصومه :آن حضرت اوّل ذی القعده سال 173هـ . ق در مدینه منوّره به دنیا آمد. و در سنّ28 سالگی در روز دهم یا دوازدهم ربیع الثانی سال 201هـ . ق در شهر قم از دنیا رفت.سفر مقدّس به شهر مقدّس :در سال 201 هـ . ق ، یك سال پس ا . . .

وهابیت

وهابیت، فرقه‌ای است که در عربستان در اواخر سده دوازدهم و اوائل قرن سیزدهم قمری، در منطقه نجد توسط محمد بن عبدالوهاب تأسیس شد. پیروان این فرقه را وهابی می‌گویند. وهابیان در فروع دین، تابع احمد بن حنبل‌‌ هستند و بیشتر آنان در شبه جزیره عربستان ست دارند. پیشوایان فکری این فرقه، ابن‎تیمیه، ابن قیم و محمد بن عبدالوهاب هستند.وهابیان در مواجهه با قرآن و روایات، به ظاهرِ آیات و اخبار عمل می‌کنند و معتقد به تأویل نیستند. آنان به ا . . .

موج جدید اسیر ها داخل عربستان

به گزارش همشهری آنلاین، پایگاه خبری الخلیج الجدید اعلام کرد مقامات عربستان سعودی دو روز پیش تعدادی از شخصیت های آکادمیک و تاجران را برده کرده اند. این خبر از طریق ورق توئیتری "زندانیان عقیده" منتشر شده است. این حساب کاربری نوشت: زیاد از هشت نفر دربند شدند که در میان آنها زن نیز حیات دارد. به گزارش اسپوتنیک از الخیلج الجدید، طبق این منبع، مها الرفیدی رومه نگار مجله الوطن از جمله دستگیرشدگان است. وی به برهان حمایت از افراد اسارت و مطالب ا . . .

شعرخوانی میثم مطیعی در مورد اختشاشات

میهن من! باز زخم از نابرادر خورده‌ایگرم جنگ رو به رو، از پشت خنجر خورده‌ای حرف دارد با دل ما، قدر یک تاریخ حرفسرخی خون شهیدان بر سپیدی های برف خاک میهن! باز هم جسم شهیدی سهم توستشرحه شرحه پیکر سرو رشیدی سهم توست باز اهریمن به میهن آتشی افروخت آهدر میان شعله دیدم خشک و تر می‌سوخت آه کفر و ظلمت باز از صورت نقاب انداختهجاهلیت شعله بر جان کتاب انداخته در گلومان خشک شد فریادهای اعتراضدر هجوم های و هو گم شد صدای اعتراض در کمین بودند گرگان، فتن . . .

حریری استعفای خویشتن را وقف رئیس جمهور لبنان کرد | فایده ها بوسیله استعفا

به گزارش ایرنا، استعفای حریری درون سیزدهمین روز از تظاهرات اعتراض آمیز مردم روی داده است. استعفای حریری منوط به موافقت رئیس جمهوری لبناناست. "حسن شقیر" کارشناس و تحلیلگر ی لبنان به گزارش المیادین، درباره استعفای حریری گفت: پس از استعفای حریری این سوال مطرح است: آیا وی دوباره مامور تشکیل کابینه خواهد شد؟ آیا دولت تکنو کرات (شایسته سالار) ری فقره خواهد آمد؟ حریری تو حالی استعفای خود را وقف میشل عون مهتر جمهوری این کشور می نرم که "نبیه بر . . .

تلنگری از کامو

 ادیب فوتبال / تورج عاطفدر حالی این نوشته را می نگارم که امروز میلاد یکی از بزرگترین ادیبان دنیای فوتبال است "البر کامو " آلبر كامو را بسیاری از علاقه مندان ادبیات میشناسند. او خالق آثار جاودانه ای چونبیگانه و طاعون و سقوط و. است و قلم چیره دستش در خلق تئاترهای زیبایی توانمند بودهاست. اما آن چیزی كه كمتر درباره نویسنده گفته شده این است كه این ادیب شهیر که برنده جایزه نوبل  نیز  شده است  عاشق فوتبال  بوده استآلبر كامو در سنین جوانی دروازه با . . .

مداحی میثم مطیعی برای اغتشاشات بنزینی 98

میثم مطیعی در تازه‌ترین مداحی خود در حرم حضرت معصومه (س)، حوادث اخیر کشور و اغتشاش در برخی شهرهای ایران را روایت کرده است.

دانلود صوت مداحی: mp3
دانلود فیلم مداحی: mp4
میهن من! باز زخم از نابرادر خورده ای
گرم جنگ رو به رو، از پشت خنجر خورده ای
حرف دارد با دل ما، قدر یک تاریخ حرف
سرخی خون شهیدان بر سپیدی های برف
خاک میهن! باز هم جسم شهیدی سهم توست
شرحه شرحه پیکر سرو رشیدی سهم توست
باز اهریمن به میهن آتشی افروخت آه
در میان شعله دیدم خشک و تر میسوخت آه
. . .

متن کامل شعر دوست عزيزم دکتر ميثم مطيعي در نماز جمعه قم

متن کامل شعر دوست عزیزم دکتر میثم مطیعی در نماز جمعه قم درباره پروژه بنزین 98باز هم فتنه! امان از فتنه های رنگ رنگباز هم کشتار و غارت، باز سوغات فرنگمیهن من! باز زخم از نابرادر خورده استگرم جنگ رو به رو، از پشت خنجر خورده استحرف دارد با دل ما، قدر یک تاریخ حرفسرخی خون شهیدان بر سپیدی های برفباز هم ابلیس، از صورت نقاب انداختهجاهلیت شعله بر جان کتاب انداختهخاک میهن! باز هم جسم شهیدی سهم توستشرحه شرحه پیکر سرو رشیدی سهم توستباز با ک . . .

تیتر

کوبیسم؟ نمی دونم! شاید اصلا یه تابلوی خالی.آهنگ با کلام یا بی کلام؟ نمی دونم! شاید یه نوارکاسِت که با خودکار بیکِ آبی باید بیفتی به جونش تا یه آهنگ دهه ی ۵۰ واسه ات پخش کنه.منبّت و معرّق چی؟! نمی دونم! شاید خورده های یه چوب که نشسته روی یه کتاب؛ یا چسبیده به گلو و باعث سرفه شده؛ یا رفته توی معده و باید عمل کنی؛ یا نشسته روی شیشه ی ماشین و باید برف پاک کن بزنی تا پاک بشه؛ یا رفته توی فیلتر ماسک، اون هم نه از این ماسک های ارزون، از اون بیست و هفت تومن . . .

اخبار بین الملل

نماینده عراقی: اخراج آمریکایی‌ها مرهون خون شهداست
شلیک ۳ موشک زال ۱ به جنوب عربستان توسط نیرو‌های یمنی
چین: آمریکا به حاکمیت عراق احترام بگذارد
واکنش دبیرکل نجباء به تصویب قانون اخراج آمریکایی‌ها از عراق
تظاهرات مردم ترکیه در واکنش به ترور سلیمانی مقابل کنسولگری آمریکا در استانبول + تصاویر
تکرار تهدیدات توخالی از زبان پمپئو
تظاهرات یمنی‌ها در محکومیت ترور سلیمانی فردا در صنعا
از واکنش‌ها به تهدیدات علیه . . .

مفهوم تراز در کنکور  تراز کنکور به زبان ساده

مفهوم تراز در کنکور از سری مسایلی که داوطلبان کنکور کم و بیش با آن سرو کار دارند مفاهیمی مثل نمره خام(درصد)، رتبه و تراز می باشد. تراز مفهومی پیچیده تر از بقیه مفاهیم می باشد و اکثر داوطلبین اطلاعات کمتری در این رابطه با این مفهوم دارند، در ادامه به نکاتی در رابطه با نمره تراز و شیوه محاسبه آن در کنکور پرداخته شده است به همین دلیل با ذکر مثالهایی سعی کرده ایم که این مفهوم را قابل فهم کنیم.فرض کنید از دانش آموزان یک کلاس آزمون رياضی گرفته می . . .

ولایت فقیه ، دنباله ی امامت یا خلافت؟

اهل سنت اعتقاد به خلافت پس از پیامبر اکرم دارند به گونه ای که عقیده دارند پیامبر قبل از مرگ برای خود جانشینی انتخاب نکرده است و لذا خلیفه توسط مردم با بیعت همگانی و یا رای گیری در جایی که بیعت همگانی به خاطر کثرت بیعت کننده امکان پذیر نیست منتصب میشود. خلیفه با توجه به رای مردم انتخاب میشود و نیازی نیست عالِم به مقررات دینی باشد و همین که اکثریت جامعه وی را به عنوان حاکم انتخاب کنند؛ حاکم می شود  و چنانچه مردم از حاکم روی گردانند حاکم مقبولی . . .

قیمت گن ساعت شنی اصلی کلمبیا حدودا چقدر است

قیمت گن ساعت شنی اصلی کلمبیا حدودا چقدر است
گن ساعت شنی حرارتی کلمبیا که توسط کیم کارداشیان استفاده شده است (تصویر زیر). برای کمر کردن کمر و به بدن ظاهری باریک در کمر و به اندازه افراد مشهور هالیوود در باسن بزرگ است. شکم را سفت تر می کند ، به بیشتر دیده شدن سینه و باسن کمک می کند ، بافت را هماهنگ می کند و ظاهر را بهبود می بخشد. کرست معروف بطور خاص شکم و کمر را پیچیده می کند.
گن ساعت شنی لاتکس کیم کارداشیان برای لاغر و تراشیدن کمر و پنهان کردن شکم و . . .

اوایل مهرماه امســال، رومــه لبنانی االاخبار» گزارشی را منتشــر کرد که موضوع آن افشای طرح هفتـه جدید آمریکایی ها و ســعودی ها به منظــور ایجاد آشوب» در ایران بود. این طرح البته بخشی از یک  طرح کلی تر به نام چارچوب شراکت راهبردی قرن بیست و یکم بین ایالات متحده و پادشــاهی عربی سعودی» بود که در جریان سفر به رياض، در بهار ۹۶ مطرح شده بود. در مقدمه این طرح چنین آمده:این سند، اهداف مذکور در طرح پیشنهادی پادشاهی عربی سعودی را در چارچ . . .

اشوب شکست خورده توسط مردم ولایت مدار

اوایل مهرماه امســال، رومــه لبنانی االاخبار» گزارشی را منتشــر کرد که موضوع آن افشای طرح هفتـه جدید آمریکایی ها و ســعودی ها به منظــور ایجاد آشوب» در ایران بود. این طرح البته بخشی از یک  طرح کلی تر به نام چارچوب شراکت راهبردی قرن بیست و یکم بین ایالات متحده و پادشــاهی عربی سعودی» بود که در جریان سفر به رياض، در بهار ۹۶ مطرح شده بود. در مقدمه این طرح چنین آمده:این سند، اهداف مذکور در طرح پیشنهادی پادشاهی عربی سعودی را در چارچ . . .

اشوب شکست خورده توسط مردم ولایت مدار ایران

اوایل مهرماه امســال، رومــه لبنانی االاخبار» گزارشی را منتشــر کرد که موضوع آن افشای طرح هفتـه جدید آمریکایی ها و ســعودی ها به منظــور ایجاد آشوب» در ایران بود. این طرح البته بخشی از یک  طرح کلی تر به نام چارچوب شراکت راهبردی قرن بیست و یکم بین ایالات متحده و پادشــاهی عربی سعودی» بود که در جریان سفر به رياض، در بهار ۹۶ مطرح شده بود. در مقدمه این طرح چنین آمده:این سند، اهداف مذکور در طرح پیشنهادی پادشاهی عربی سعودی را در چارچ . . .

مقاومت با تحرک زنده است

محور استدلال: *دوران بزن و دررو تمام شده است»*جنبش" مقاومت اسلامی باید جنبش بودن یعنی متحرک بودن و فعال بودن خویش را همواره به رخ بکشد وگرنه به انفعال و انحطاط دچار می شود.شک نداریم که مقاومت اسلامی درخت تناوری شده اما در ایام اغتشاش در عراق و لبنان گویی به موضع تدافعی رفته است در حالی که روح مقاومت اسلامی تحرک است و باید همزمان با اغتشاشات - بدون درگیر شدن و مواجه شدن با اغتشاشگران و به اصطلاح معترضان به وضع معیشتی - حرکتهایی را صورت دهد که ب . . .

خاطرات سفیر

کتاب خاطرات سفیر رو یک سال و نیم پیش از نمایشگاه کتاب خریدم اما به خاطر دلایلی کاملا نـــاموجه!(وجدان بیدار رو دارین؟!) نتونسته بودم بخونمش. تا اینکه بالاخره به خودم اومدم دیدم ای داد بیداااااد ! چقدر از خودمو و کتابام دور شدم ! بنابراین غیرت کردم و تصمیم گرفتم برم سراغش.

 
خاطرات سفیر - نیلوفر شادمهری - انتشارات سوره مهر
اولین نکته ی جالب در مورد این کتاب وزن خییییییلی سبکشه !کتاب صد و اندی برگه ای( 223صفحه ) اصلا بهش نمیاد اینقدر وزنش کم باشه . ب . . .

ویژگی یک برنامه ی خوب در فصل تابستان برای کنکور

ویژگی برنامه تحصیلی خوب در فصل تابستان برای کنکور 99 چیست؟سلام به خدمت همه عزیزان کنکوری ۹۹امیدوارم که حالتون خوب باشه و پر انرژی و درجه یک در حال سپری کردن ماه مرداد ، دومین ماه کنکوری خودتان باشید.یک برنامه خوب برای فصل تابستان به فاکتورهای زیادی وابسته است که چند مورد از مهمترین آنها را به خدمت شما عزیزان عرض میکنیم.1- همگام با برنامه کلاس پیش برویداکثریت دانش آموزان سال دوازدهم در کلاس های کنکور ثبت نام میکنند یا در آزمون های آزم . . .

133

امروز شیفت ب اف شد و باهم رفتیم بیرون 
یکم حرف زدیم و ب تمایل نداشت از اینجا بره . بهش حقم میدم وقتی کسی جاش تثبیت شده چرا باید ول کنه و بره تا چند ساعت قلبم داشت از جاش در میومد ولی میخوام صبر کنم تا به وقتش 
تو ماشین که بودیم دوتا صحنه اومد جلوی چشمم 
ب میاد خونه شام میذازم جلوش و اعصابم خورده از زمان و زمین شاکی ام 
صحنه ی بعد اینه که من دارم چمدونمو جمع میکنم و میرم 
مطمئنم هر اتفاقی که بیفته هر چیزی که بشه این بار فرق داره درصورتیکه زنده بمو . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)