98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

زندگی بعد از جدایی

زندگي هست

زندگي شادزیستن استاز کنار غم ها برخاستن استزندگي قاه قاه خندیدن استازتمام لحظه ها لذت بردن استزندگي ساده زیستن استبانداشته ها ساختن استزندگي عمرسبز گل استزندگي مرگ سخت بلبل استزندگي صادق بودن استباهمه یک رو بودن استزندگي هست زندگي هستزندگي هستشاد زندگي کن،چون زندگي هست . . .

فصل پاييزي من .

بالاخره رسید آن روزی که پیش بینی هایم محقق شودبالاخره رسید روزی که برای همیشه از هم جدا شویمگرچه اینگونه جدايي در تصور و باورم نبود اما .می گویی موقتی است و ابدی نیستاما منیقین دارم که این شروعابدی است .جسم نحیفم تاب این سختی و جدايي ناگهانی را ندارد اماچشم امیدم به رحیمیت اوست که همراه همیشگی مخلوقات خویش است . فهو معکم این ما کنتم . . .

زيان هاي دوري کودک از مادر؛ از بي تفاوتي عاطفي تا رشد روحيه طغيانگري

قصه کودکانه صوتیزندگي سالهای اولیه كودك بر پایه مادر محوری است وبرای از بین رفتن آن تا سنین بلوغ باید منتظر ماند، بنابراین غیبت های مكرر مادر در كودك بی تفاوتی عاطفی ایجاد می كند كه برای طفل امری زیانبخش است.به گزارش خبرگزاری مهر، كودك باید زندگي كند ولااقل تا مرحله پایان كودكستان با او باشد. این ضرورت از چند نظر احساس می شود كه مهمترین آن ضرورت تربیتی است، زیرا مادر كننده و سازنده شخصیت عاطفی و اخلاقی اوست وبخش اعظم آن در دورا . . .

زندگي يعني.

زندگي را می گذرانمزندگي را عبور می کنمزندگي را نگاه می کنم گاهی از دور، گاه نزدیکزندگي را لمس می کنمگاه زبر است گاهی نرمزندگي را مزه می کنمبسیار تلخ، اندکی شیرین است.یکی می گفت زندگي رنج است!!!یکی می گفت درد!!! یکی می گفت کوتاه است زود تمام می شود!!!آن یکی می گفت کوتاه اما ترسناک است!!!زندگي از نگاه من اما حسرت استحسرت جاده ای کهاز آن گذشتو من به تماشای رفتن ایستادم.   . . .

آموزش تصویری معصوم شناسی

اهداف این طرح شامل ترویج فرهنگ (سبک زندگي اسلامی-ایرانی) بر اساس زندگي نامه حضرت محمد (ص)»، آشنایی همه جانبه نو آموزان با زندگي نامه چهارده معصوم(ع)»، شناخت سیره عملی و اخلاقی پیامبر اسلام(ص) و ائمه اطهار(ع) و به کارگیری آن در زندگي» . . .

حس خوب زندگي

ز دبیر کوری سوالی داشتمکه چرا بااین وضعزندگي را دوست میداری؟پاسخم داد چرا می پرسی؟پاسخش دادم ازین زندگيدل سردم چرا میخندی؟گفتا به دلت میخندمکه خوشی را تا خوشی داری و باز دلگیریگفتم تو چطور غرق تاریکی و باز خوشحالی؟گفتا که در این تاریکی دلی پر نور دارمگفتم چه دلی بااین وضع؟گفتا تو چرا در نوری و مینالی؟گفتم نالیدن من ز حسابه زندگيستگفتا چه حسابی؟گفتم فرق بین منو توستگفتا که ندارم فرقی؟گفتم حس نابینایی رادر خودت فرق نمیدانی؟گفتا که ندارم . . .

زيان هاي دوري کودک از مادر؛ از بي تفاوتي عاطفي تا رشد روحيه طغيا

قصه کودکانه صوتیزندگي سالهای اولیه کودک بر پایه مادر محوری است وبرای از بین رفتن آن تا سنین بلوغ باید منتظر ماند، بنابراین غیبت های مکرر مادر در کودک بی تفاوتی عاطفی ایجاد می کند که برای طفل امری زیانبخش است.به گزارش خبرگزاری مهر، کودک باید زندگي کند ولااقل تا مرحله پایان کودکستان با او باشد. این ضرورت از چند نظر احساس می شود که مهمترین آن ضرورت تربیتی است، زیرا مادر کننده و سازنده شخصیت عاطفی و اخلاقی اوست وبخش اعظم آن در د . . .

زندگی خاطره آمدن و رفتن ماست.

در روزهای واپسین تابستان، در اینجا با یاد و خاطره های خوب لحظه ها و روزها و ماه های گرم و سوزان تابستان، مایل بودم که شعری از سهراب سپهری به اشتراک بگذارم. در میان اشعار مختلف سهراب، این شعر را دوست دارم و برایم یادآور تابستانی سخت و طاقت فرسا در سالهای دور بوده است.        زندگي ، سبزترین آیه ، در اندیشه برگزندگي ، خاطر دریایی یک قطره ، در آرامش رودزندگي ، حس شکوفایی یک مزرعه ، در باور بذرزندگي ، باور دریاست در اندیشه ماهی ، در تنگزندگي ، ترج . . .

باران

 "تاریخ، جُدایی‌ای تََر از جُداییِ انسان از پَتو، در صُبحِ روزهایِ اَبری و سَردْ به خودْ نَدیده است." _______دَمِش گــَرمْ، هرکی اینو نوشته.البته اینجا باران هَم هَستْ به‌شدت.  . . .

زندگی

زندگي چیزی نیست؛ که لب طاغچه‌ی عادت از یاد من و تو برود.زندگي؛بعد درخت است به چشم ه.زندگي تجربه‌ی شب‌پره در تاریکی است.زندگي حس غریبی است که یک مرغ مهاجر دارد.زندگي سوت قطار است که در خواب پلی می‌پیچد.زندگي دیدن یک باغچه از شیشه مسدود هواپیما.خبر رفتن موشک به فضا؛لمس تنهایی ماه»؛فکر بوییدن گل در کره ای دیگر. زندگي شستن یک بشقاب است.زندگي یافتن سکه ده‌شاهی در جوی خیابان است زندگي مجذور» آینه استزندگي گل به توان» ابدیت؛زندگي ضرب» ز . . .

جدایی

بعد از جدايي.بابا هرکاری کرد که من با این قضیه راحت تر کنار بیامتا فرصتی پیش میومدباهم میرفتیم بیرونخیلی سوال پیچم هم نمیکردکه اذیت نشممنم وانمود میکردم همه چیز خوبه. اما بعد از ۸ ماه من هنوز نتونستم با این قضیه جدايي کنار بیام هنوز گریه میکنم.هنوز دلم میخاد همه چی ب قبل برگردهبالاخره به بابا گفتمحالم خوب نیستو حس کردم چ حالی شد از پشت تلفن شنید که من هنوز درگیرمگفت تو حتی اگه برگردی.دیگه عرج و قربی نداری.طفلک نمیدونستا . . .

زندگي يک روياست

زندگي یک رویاست؛در جای که حتی حق نفس کشیدن را هم نداریزندگي رویایست رو به سیاهی تاریکی و بدبختی سر آخر باید چشاتو ببند و فقط بگی همه چیز خوبه آرین علیرضا (عالمی) . . .

هدف زندگي

می سرایم از تومی نویسم از بادمی شوم من عاشقمی کشم یک فریادمی شوم من آتشمی شوی تو چون آبمی بری در دریااین دل لعل نابزندگي یک روز استسخت دراز و طولانیمرد سخت می خواهدیا که یک زن گیلانی!(1)زندگي هر چه که باشدیک هدف در آن بایدیا رسیدن به زلف نگاریا که رحمت ز  حضرت حقزندگي بی هدف، چه سر گردانکشتی بادبان بشکستهدر دل دریای طوفانیباد می برد به هر سوییخسته و تلخ  و گرداب استزندگي یک هدف دارددرست و آدمی باید زیست.زن گیلانی: زن مقاوم.خواستم بگم یا . . .

تربیت کودک و فرزند و مشاوره بچه ها و علل اضطراب جدایی

چگونه استرس و اظطراب جدايي کودک از مادرش را کاهش دهیم؟
چطور بچه ما بدون استرس به مهدکودک یا مدرسه عادت کند؟
در این ویدئوکه در سایت مسیر سبز میتوانید آنرببینید استاد یزدان مهربانی راه کار هایی را برای کم کردن اضطراب و استرس جدايي کودکان از پدر و مادر در هنگام ورود به مهدکودک یا مدرسه را ارائه میدهد که بسیار کاربردی و قابل فهم میباشد.
پیشنهاد میکنیم حتا این ویدیو رو ببینید
ادامه مطلب . . .

بهترین لحظات زندگی!!

 "Life is not a problem to be solved, but a gift to be enjoyed"زندگي یك هدیه است كه باید ازش لذت بردنه مشكلی كه باید حلش كردچاپلین می گوید :وقتیزندگي 100 دلیل برای گریه كردنبه تو نشون میدهتو 1000 دلیل برای خندیدنبه اون نشون بده #چارلی چاپلین2# . . .

زندگي زيباست.

زندگي پر از زیبایی است، به آن توجه کنبه زنبور عسل، به کودک کوچک و چهره های خندان دقت کنباران را نفس بکش و باد را احساس کنزندگي ات را زندگي کن و برای رویاهایت مبارزه کن . . .

مفهوم و علت اضطراب جدایی

اضطراب جدايي مرحله‌ای طبیعی از رشد عاطفی کودک است و زمانی شروع می‌شود که کودکان کم‌کم تشخیص می‌دهند که افراد و اشیا حتی زمانی که حضور ندارند همچنان وجود دارند که این مفهوم را پایداری شیء می‌نامند. . . .

چطوری به خاستگارم بگم که قبلا ازدواج كردم

چطور به خاستگارم بگم قبلا ازدواج كردم و او را به ازدواج راضی كنم
اینكه فردی ازدواج كرده و بنا به دلایلی جدا شده باید در برخورد اول و دوم عنوان شود و فرد بگوید بنا به چه دلایلی جدا شده است. پنهان‌كاری در این مورد به هیچ‌وجه صحیح نیست.
 
موضوعی مانند جدايي قبلی، اگر از همان اول آشنایی مطرح شود، اگرچه ممكن است كشمكش به وجود بیاورد اما فرد مقابل در این مرحله راحت‌تر موضوع را قبول می‌كند.چگونه یک زندگي شادی را آغاز كنیم . . .

بعد از جدایی به هیچ وجه مرتکب این اشتباهات نشوید

بعد از جدايي بدلیل هجوم احساسات منفی، منطقی تصمیم گرفتن کار سختی است در این دوران احتمال اینکه دست به کارهای اشتباه بزنید زیاد است اشتباهاتی مانند:کنکاش برای پیدا کردن دلیل تمام شدن رابطهپیگیری کردن عشق سابق‌ یا فرد جدیدی که وارد زندگي‌اش شده استتجدید خاطرات و رفتن به مکان‌های که باهم خاطره داریدخواهش و التماس کردن از طریق ارسال پیام‌های متوالی و تماساصرار برای انجام صحبت پایانیفرستادن واسطهتوهین کردن و بحث کردنزندانی کردن خود در خا . . .

خوش حالم.

من همیشه خوشحالم، می دانید چرا؟برای اینکه از هیچکس برای چیزی انتظاری ندارم،انتظارات همیشه صدمه زننده هستند زندگي کوتاه است پس به زندگي ات عشق بورز خوشحال باش و لبخند بزن فقط برای خودت زندگي کن و قبل از اینکه صحبت کنی » گوش کنقبل از اینکه بنویسی » فکر کنقبل از اینکه خرج کنی » درآمد داشته باشقبل از اینکه دعا کنی » ببخشقبل از اینکه صدمه بزنی » احساس کنقبل از تنفر » عشق بورززندگي این است … احساسش کن، زندگي کن و لذت ببر . . .

آثار طلاق بر مردان | پیامدهای اجتماعی، مالی و روانشناختی طلاق بر مردان

به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگي : ثار ناخوشایند طلاق برای فرزندان خانواده و ن جدا شده از همسرانشان بیشتر از آثار طلاق بر مردان مورد توجه جامعه قرار می‌گیرد. با آن که موضوع طلاق از نظر حقوقی بعد از روز جدايي پایان می‌پذیرد، اما آثار روانی و اجتماعی آن تا مدت‌ها به همراه اعضای خانواده خواهد بود. بیشتر مردم تصور می‌کنند مردان پس از طلاق نسبت به ن آسیب کمتری می‌بینند و حتی در تجربه احساس غم ناشی از جدايي با آن‌ها همدلی
. . .

i love you to infinity and beyond

عشق است كه به انسان بال پرواز می‌دهد.عشق تو را از این زندگي واقعی و روزمره جدا می‌كندو به فضای جدیدی می‌برد كه پر از هیجان و امید است.بدون امید و عشق زندگي معطل می‌ماند. پس به زندگي عاطفی‌ات تكانی بده. . . .

ضرورت و اهمیت موضوع شادی در اسلام :

 شادی و نشاط در اسلام به عنوان یکی از نیازهای روحی و فطری انسان مطرح شده است که در بسیاری از جنبه های حیاتی او نقش موثری را ایفا می کند.اسلام، بهره گیری از شادی، لذت و رضایت مندی از زندگي را با آموزه های سهل و آسان آموزش می دهد، به شادی عمق بخشیده و آن را درونی و پایدار می کند. شادی از دیدگاه روان شناسانریچارد کارسون معتقد است که شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته ای از حوادث، احساس آرامش بخش که می توانید همیشه تجربه اش کنید و با آن زندگي کنید و ن . . .

ضرورت و اهمیت موضوع شادی در اسلام :

شادی و نشاط در اسلام به عنوان یکی از نیازهای روحی و فطری انسان مطرح شده است که در بسیاری از جنبه های حیاتی او نقش موثری را ایفا می کند.اسلام، بهره گیری از شادی، لذت و رضایت مندی از زندگي را با آموزه های سهل و آسان آموزش می دهد، به شادی عمق بخشیده و آن را درونی و پایدار می کند. شادی از دیدگاه روان شناسانریچارد کارسون معتقد است که شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته ای از حوادث، احساس آرامش بخش که می توانید همیشه تجربه اش کنید و با آن زندگي کنید و نه . . .

موزه جدایی

اشیایی که بیش‌تر از بقیه تکانم دادند خیلی معمولی بودند. چون با معمولی بودن‌شان نشان می‌دادند هر داستان عاشقانه‌ای حتا آن خیلی معمولی‌ها، آن قابل پیش‌بینی‌ترها و آن کم داستان‌ترها هم ارزش گذاشته شدن در موزه را دارد.موزه‌ی جدايي- لی جیمیسون@ahmadreza_solwww.ahmadrezasoleymani.blogfa.com . . .

شادی از دیدگاه روان شناسان

ریچارد کارسون معتقد است که شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته ای از حوادث، احساس آرامش بخش که می توانید همیشه تجربه اش کنید و با آن زندگي کنید و نه چیزی که برای یافتنش نیاز به جستجو داشته باشید، شادمانی در خارج از وجود شما نیست شادمانی یک احساس است.
مهمترین خصوصیات آدم های شاد عبارت است از:
1- کنترل زندگي 2- توجه به جسم و روح 3- زندگي را صحنه برد و باخت نمی دانند 4- از زندگي یاد می گیرند 5- برنامه ریزی دارند 6- هدفمند هستند و با یادآوری شادی های زندگي ا . . .

صبوري

5 ماه از آخرین دیدارمان می گذرد،4 ماه است که جدا شده ایم،و شاید 4 بار هم صدای یکدیگر را نشنیده باشیم .هر دو در تب هجران می سوزیم امامی دانیم با هم بودنمان سوزاننده تر است .به قول تو:بود و نبودمان، هر دو، آزار دهنده است .در عجبم از این اندازه صبوری!که این دوری و جدايي را چگونه تاب آورده ایم،و خواهیم آورد .  . . .

قبل از ازدواج حتما با وکلاي خانواده و طلاق مشاوره کنيد

وکیل طلاقوکیل طلاق می گوید قبل از ازدواج حتما با وکلای خانواده و طلاق مشاوره کنیدوکیل طلاق بیشترین درخواست را دربین خانواده  ها داراست. پس از اینکه طرفین برای ادامه زندگي به بن بست رسیدند نهایت کار را در جدايي و طلاق می دانند، در اینجا وکیل طلاق بر خود وظیفه می داند که با مشخص کردن راه درست قضایی و حقوقی امر طلاق، اشتباهات این تصمیم گیری را کاهش دهد.حقوق خود را بشناسیم و به آن احترام بگذاریم.وکیل مواد مخدر وکیل ملکی   . . .

هزينه زندگي در ايتاليا

به قول ایتالیایی ها Il costo della vita in Italia هزینه زندگي در ایتالیا بستگی دارد که چه مدلی از زندگي را بخواهی تجربه کنید. ما در این مقاله این مهم را بصورت تخصصی و کامل بررسی خواهیم کرد.کاوستو دلا ویتا این ایتالیا - هزینه زندگي در ایتالیابا توجه به رایگان بودن تحصیل کشور ایتالیا و همچنین توریستی بودن ایتالیا هزینه زندگي در ایتالیا مورد سوال بسیاری از علاقمندان مهاجرت و سفر و زندگي در این کشور میباشد. هزینه زندگي در ایتالیا جهت زندگي توریستی با زند . . .

هزينه زندگي در ايتاليا

به قول ایتالیایی ها Il costo della vita in Italia هزینه زندگي در ایتالیا بستگی دارد که چه مدلی از زندگي را بخواهی تجربه کنید. ما در این مقاله این مهم را بصورت تخصصی و کامل بررسی خواهیم کرد.کاوستو دلا ویتا این ایتالیا - هزینه زندگي در ایتالیابا توجه به رایگان بودن تحصیل کشور ایتالیا و همچنین توریستی بودن ایتالیا هزینه زندگي در ایتالیا مورد سوال بسیاری از علاقمندان مهاجرت و سفر و زندگي در این کشور میباشد. هزینه زندگي در ایتالیا جهت زندگي توریستی با زند . . .

هزينه زندگي در ايتاليا

به قول ایتالیایی ها Il costo della vita in Italia هزینه زندگي در ایتالیا بستگی دارد که چه مدلی از زندگي را بخواهی تجربه کنید. ما در این مقاله این مهم را بصورت تخصصی و کامل بررسی خواهیم کرد.کاوستو دلا ویتا این ایتالیا - هزینه زندگي در ایتالیابا توجه به رایگان بودن تحصیل کشور ایتالیا و همچنین توریستی بودن ایتالیا هزینه زندگي در ایتالیا مورد سوال بسیاری از علاقمندان مهاجرت و سفر و زندگي در این کشور میباشد. هزینه زندگي در ایتالیا جهت زندگي توریستی با زند . . .

بهترین شاددی و نشاط را از آن خود کن

 
زندگي بدون هدف ، شادی را از انسان می گیرد
بعضی ها انگار به صورت ذاتی شاد و سرزنده هستند و بعضی دیگر نیز به نظر می رسد که به قول معروف، نافشان را با غم و دلمردگی بریده اند! افراد غمگین تصور می کنند که شاد بودن باید در ژنشان باشد و مسئله شاد زندگي کردن، مهارتی نیست که آن را بیاموزند و بتوانند خودشان را تغییر دهند. بهتر است بدانید برخلاف نظر این عده، ما انسان ها تنها موجوداتی هستیم که می توانیم تصمیم بگیریم زندگي شادی داشته باشیم یا زندگي مان . . .

شادی از دیدگاه روان شناسان

        ریچارد کارسون معتقد است که شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته ای از حوادث، احساس آرامش بخش که می توانید همیشه تجربه اش کنید و با آن زندگي کنید و نه چیزی که برای یافتنش نیاز به جستجو داشته باشید، شادمانی در خارج از وجود شما نیست شادمانی یک احساس است.مهمترین خصوصیات آدم های شاد عبارت است از:1- کنترل زندگي 2- توجه به جسم و روح 3- زندگي را صحنه برد و باخت نمی دانند 4- از زندگي یاد می گیرند 5- برنامه ریزی دارند 6- هدفمند هستند و با یادآوری شادی های . . .

روياي آبي پرواز (قسمت يازدهم)

هوس در مکتب عشقت حرام است اگر غافل شوی کارت تمام است هوس بازی گناهی ناسپاس است همه مردی بنام یک کلام است جدايي از هوس نوعی مرام است به شخصه باورم این است برخی انسانها به  هوسبازی و خیانت اعتیاد ابدی دارند. ع ع  . . .

علیپور رویایی که خود اقای گل ان را ناتمام میگذارد

علیپور به دنبال جدايي
مهاجم پرسپولیس بعد از انتقاداتی که طی دو بازی اخیر متوجه او بوده، اقدام عجیبی داشت و با انتشار دو استوری شایعات جدايي‌اش را پررنگ کرد.
به گزارش "ورزش سه"، علی علیپور که در لیگ هفدهم و در روزهایی که مهدی طارمی با محرومیت و در ادامه جدايي از این تیم خبرساز شده بود و نگرانی بزرگی را برای هواداران این تیم شکل داده بود با 19 گل به عنوان آقای گلی رسید، در لیگ نوزدهم اما شرایط سختی را دنبال می‌کند.

ناکامی او در ثبت گل برای این ت . . .

لعنت به اين دنيا

همیشه از خودم میپرسم ، چرا اونابی كه دم از رفاقت می زننتو لحظه های بی كسی قیدت رو راحت می زنن.كاش می شد به زمانی بر میگشتیم كه تنها غمزندگي مون شكستن نوك مدادمون و تركیدن باد كنك مون بود.دیدی تو بازی فوتبال ، وقتی كسی زمین میخوره.داور سریع میدوه و میگه میتونی ادامه بدیكاش زندگي هم مثل فوتبال بودتا زمین میخوردی یكی می اومد و میگفت:می تونی ادامه بدی؟میگم : نه نمی تونم ادامه بدم.خسته ام.!روزگار برخلاف آرزوهایم گذشت!نمردیم ، ولی زندگي . . .

وقت آمدنت،باز خواهم کردروزه های سکوتم را.+دلتنگی صد تا معنی داره ولی من به قلم خودم برات تفسیرش کردم! کاش دنیا اونقدری کوچیک بشه که من بتونم دوباره دنیامو ببینم! هفت ماه تموم شد! بدون تو! با خاطراتت!  وارد هشتمین ماهی شدم که نمیبینمت و ازت دورم!! خدا!شبایی که دلتنگتر از همیشه میشم خوابت رو میبینم! توی خوابم حالت خوب بود! بعد از مدتها همدیگه رو میدیدیم!! راسته که میگن عطر جدايي میاره؟؟ من که باورش ندارم!! این که جدايي نیست فقط یه دوری موقته! دوبار . . .

شادی از دیدگاه روان شناسان

ریچارد کارسون معتقد است که شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته ای از حوادث، احساس آرامش بخش که می توانید همیشه تجربه اش کنید و با آن زندگي کنید و نه چیزی که برای یافتنش نیاز به جستجو داشته باشید، شادمانی در خارج از وجود شما نیست شادمانی یک احساس است.مهمترین خصوصیات آدم های شاد عبارت است از:1- کنترل زندگي 2- توجه به جسم و روح 3- زندگي را صحنه برد و باخت نمی دانند 4- از زندگي یاد می گیرند 5- برنامه ریزی دارند 6- هدفمند هستند و با یادآوری شادی های زندگي اح . . .

مدرسه

مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگي کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگي خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگي دارند. آینده نگر و امیدوارند و در مقابل مشکلات و سختی ها از پای نمی نشینند.  . . .

اقدام مهاجرت به استرالیا

چگونه برای مهاجرت به استرالیا اقدام كنیم
مهمترین فاكتوری كه معمولا افراد برای مهاجرت مد نظر دارند برخورداری از یك زندگي مرفه تر نسبت به زندگي فعلی شان است. حالا در هر نقطه این كره خاكی كه باشید. مهم این است كه مقصد بعدی شما شرایط مطلوب تری را برای زندگي فراهم كند.
 
 
اگر قرار باشد مهاجرت (به هر دلیل) باعث تنزل كیفیت زندگي شما شود عملا كار عبثی خواهد بود.چگونه از ایران مهاجرت كنیم . . .

جدایی؟!

سلام . امروز شاید بدترین و شاید تلخ ترین روز رابطمون بود . امروز هلیا ازم خواست که تا زمانی که نتونیم هم دیگه رو درست ببینیم جدا شیم نمیدونم چجوری ازم توقع داشت که بتونم تحمل کنم این جدايي رو ، دلم براش تنگ شده امروز واقعا سخت بود برام که قبول کنم هلیا داره این حرفارو بهم میزنه داشتم دستی دستی از دستش میدادم و کاری نمیتونستم بکنم . دلم خیلی گرفته  ، الان خوابیده و نمیدونه چقد دلتنگشم . اگر داری میخونی بدون که خیلی دوستت دارم و عاشقتم :)  . . .

شما بهترين باشيد قبل از ازدواج

در نهایت مهم نیست چقدر از شما انتقاد و عیب جویی می‌شود یا اینکه همسر چقدر شما را مسئول خراب شدن رابطه می داند، شما نیازی به پائین آوردن سطح و شأن خود ندارید. شما بهترین خود باشید، زیرا زمانی که یکی از زوج منطقی باشد، دیگری هم تلاش می کند تا رفتار خود را بهتر کند. علاوه بر این، اگر شما تلافی کنید یا واکنش نشان دهید، اذیت می شوید و احساس درماندگی به شما دست می دهد. همان‌طور که مارک تواین گفته است خشم اسیدی است که بیشتر به ظرفی که در آن ذخ . . .

جهیزیه کلا به عهده مرد است

مرد عصبانی به نظر می رسید این اولین بار بود که برای  پسر دومش به خواستگاری می رفت می گفت دوره زمانِ عوض شده همه قصد ی دارند . شرط خانواده عروس خانم این است که
اولا : از 350 سکه بهار آزادی مهریه فقط نصف آن عندالاستطاعه باشد ثانیا : در قباله ازدواج نصف مهریه عند الاستطاعه نوشته شود
ثالثا- نصف مهریه عندالمطالبه  را هم داماد نقدا بپردازد تا جهیزیه عروس را تهیه کنند
آقا مگر جهیزیه با داماد است ؟ عرض کردم :
1- اینکه جنابعالی و اقا پسر محترم ت . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)