98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

زهره ۱۲ کتاب بیشتر از نسرین دارد . اگر نسبت کتاب های زهره به کتاب های نسرین ۵به۳ باشد،نسرین هر کدام چند کتاب دارد

Harry potter

هری پاتر، نام مجموعه فیلمی است به نویسندگی: رولینگ که نویسنده معروفی است و با انتشار کتاب هاي هری پاتر مشهور شد.  در اول کتاب هاي هری پاتر منتشر شد و طرفداران زیادی را جذب کرد. ولی فروش کتاب علاوه بر سود کم طرفداران کمتری هم نسبت به فیلم و سریال دارد.پس نویسنده کتاب و چند گارگردان تصمیم به ساخت فیلم از روی کتاب شدند، البته داستان کتاب مقدار خیلی کمی با فیلم تفاوت دارد.☆: با اینکه فیلم هری پاتر بسیار زیبا و تاثیر گذار است اما عده زیادی از افراد . . .

وقتی مژی گم شد

 
وقتی مژی گم شد : داستان دخترهايی آرزو به دل مانده، آرزوی سرزمینی مطابق میل شان
 
وقتی مژی گم شدنویسنده: حمیدرضا شاه آبادیانتشارات: کانون پرورش فکری کودک و نوجوان
معرفی:
دخترها در همه جای دنیا مظلوم واقع شده اند. به همین خاطر همیشه دوست دارند کاری کنند متفاوت از شرایطی که در آن زندگی می کنند. هرکس از هرچه دارد راضی نیست.این رمان داستان دخترهايی است که آرزوی سرزمین دیگری دارند مطابق میلشان، چقدر خواندنی و جالب است… وقتی مژی گم شد را از دست ند . . .

راز زهره

رازش را فهمیدم. راز این لبخند عمیق که از همان تا زدن اول کاغذ، مجذوبم کرد. رازش را این بار که از خودش گفت فهمیدم. راز زهره صبر است. صبر آدم را عمیق می‌کند، حتی لبخندها را هم عمیق می‌کندخنده زهره برای من یعنی روزهاي سخت می‌گذرد. . . .

خلاصه کتاب بی‌شعوری

کتاب بی‌شعوری نوشته‌ی خاویر کرمنت و ترجمه آقای محمود فرجامی است. نویسنده این کتاب به این نکته تاکید دارد که بی‌شعوری نوعی بیماری است و خودش نیز یک بی‌شعوری است که درمان شده. مترجم کتاب بی‌شعوری گفته است که محتوای کتاب طنزآمیز است و هیچ یک از وقایع و نام‌هاي یادشده واقعی نیستند.چه بی‌شعور باشید و چه درگیر با بی‌شعورها، با انتخاب این کتاب دست‌کم راهنمای خوبی انتخاب کرده‌اید و راه را عوضی نرفته‌اید.این کتاب شامل ۵ بخش کلی است که در ه . . .

پیشنهاد کتاب

دراین هفته می خواهم کتابی به علاقه مندان موسیقی معرفی کنم.کسانی که دوست دارند علم آهنگسازی وآوازخوانی رایادبگیرند این کتاب تاحدودی به آنان کمک می کند.نام کتاب آهنگسازی آوازخوانی به زبان ساده است.نویسنده این کتاب استادحسن زندباف است.ناشراین کتاب سوره مهراست واین کتاب راهم اکنون می توانید درکتابخانه هادریافت کنید.یکی ازویژگی هاي آن مختصربودنش است.  . . .

زهره یا ناهید، دومین سیاره‌ی منظومه‌ی شمسی است. این سیاره، ویژگی‌هاي مشترک متعددی با زمین دارد و به‌همین‌دلیل لقب خواهر زمین را گرفته است. برای مثال، هر دو سیاره در محدوده‌ی ست‌پذیر منظومه‌ی شمسی قرار دارند. علاوه‌بر این، هردو، اجرام سنگی هستند و بخش زیادی از آن‌ها از ف و سیلیکات تشکیل شده است.اما این سیاره برخلاف ظاهر آرامش، بسیار متلاطم و ناآرام است. زهره دارای متراکم‌ترین جو درمیان سیاره‌هاي منظومه‌ی شمسی است که ۹۶ درصد آن . . .

اموش سی شارپ

سی شارپ یکی از برترین زبان هاي برنامه نویسی شئ گرا و بازی سازی است
در این کتاب می توانید به دنبال یادگیری ان باشید
 
لینک از سایت کتاب سبز
 
دانلود کتاب
 
و این کتاب به نقل از سورس باران کامل ترین کتاب آموزشی است . ( پایین )
 
دانلود کتاب
  . . .

سخنان بزرگان در باره کتاب

سخن بزرگان در باره کتاب
• جامعه وقتى فرزانگى و سعادت مى‌یابد که مطالعه، کار روزانه‌اش باشد.
• "سقراط"
دانشگاه واقعى، جایى است که مجموعه‌اى از کتاب در آن جمع‌آورى شده باشد.
کارلایل”
کتاب را زیاد مطالعه کنید تا بفهمید که هیچ نمى‌دانید. مُنْتِسکیو
هنگام مطالعه کتاب، طرف صحبت فقط دانشمندان هستند
ساموئل اسمای”
در دنیا لذتی که با لذت مطالعه برابری کند، وجود ندارد.
" تولستوی"
هرچه بيشتر کتاب بخوانید، بيشتر از زندگی حقیقی برخوردار خ . . .

معرفی کتاب ( 150 هشتگ )

 
نویسنده : دکتر سید بشیر حسنی - حسین حق پناه
تصویرگر : سعید شفیعی
ویراستار : زهره جعفری
ناشر : کتاب رواق اندیشه
توضیحاتی پیرامون کتاب :
نویسنده در این کتاب، به عمد، از فضای علمی و تخصصی رسانه و ارتباطات خارج شده و متناسب با نیاز عامه مردم، به عنوان مخاطب اصلی نهضت سواد رسانه ای»، محتوای خود را با بیانی ساده و روان، اما در قالبی جذاب و متفاوت ارائه کرده است.در بخش ابتدایی کتاب، مقدماتی در مورد سواد رسانه ای و وم پرداختن به نهضت سواد رسانه ای . . .

24 آبان روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار گرامی باد

 
 
در لوح و قلم شاهد آثار کتاب استسر منزل و مقصود گهربار کتاب استتاریخ اگر ثبت شده در صف ایامتصویر ُرخش در خور گفتار کتاب استرب ازلی نور جلی بر قلم آموختبنویس که این دفتر پر بار کتاب استدر عرش قلم قامت خود تا که بیاراستبر سجده سر آورد که دلدار کتاب استهر نکته که بر چهره آثار نشستهدر سینه لوح همدم و معیار کتاب استاعجاز حقیقت بطریقت دو رقم زداوّل به قلم بعد به رخسار کتاب استدر حرکت هر ذرّه چه در عرش و چه در فرشمنقوش سخن سینه پر کار کتاب استهر نک . . .

نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب

این نمایشگاه به مناسبت هفته کتاب با موضوع پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) می باشد و روز نوزدهم آبان ساعت 9 صبح در کتابخانه شادروان حبیب نصراله زاده برگزار گردید که شامل 10 عنوان و 10 نسخه کتاب از منابع موجود در کتابخانه است. این سخن از ویکتور هوگو را به خاطر بسپارید " خوشبخت، کسی است که به یکی از این دو چیز دسترسی دارد یا کتاب هاي خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند. . . .

معرفی اولین کتاب

کتاب هاي تام گیتس یک کتاب خنده دار برای کودکان ونوجوانان است. این کتاب خیلی پر فروش و پر از تصاویر و مطالب  خواندنی است          نویسنده ی این نوشته ها ی بامزه و تصاویر باحال خانم لیز پیشون است .این خانم درسال 1963 در لندن به دنیا سلام کرد  این کتاب درمورد پسرکی به نام تام است .این پسر، خواهر بد اخلاق و سیاه پوشی به نام دلیا دارد .تام دوستی به نام درک دارداولین کتاب ازمجموعه کتاب هاي تام گیتس  . . .

عضویت رایگان به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی

باسلام و تبریک فرا رسیدن هفته کتاب و کتاب خوانی به اطلاع می رساند،عضویت در کتابخانه آیت اله شیخ عبدالنبی کجوری شهر پول روزهاي شنبه و یک شنبه مورخ98/8/25 و98/8/26 رایگان می باشد.لذا علاقه مندان و دوستداران کتاب و کتاب خوانی میتوانند به کتابخانه مراجعه فرمایند. . . .

24 آبان روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار گرامی باد

 در لوح و قلم شاهد آثار کتاب استسر منزل و مقصود گهربار کتاب استتاریخ اگر ثبت شده در صف ایامتصویر ُرخش در خور گفتار کتاب استرب ازلی نور جلی بر قلم آموختبنویس که این دفتر پر بار کتاب استدر عرش قلم قامت خود تا که بیاراستبر سجده سر آورد که دلدار کتاب استهر نکته که بر چهره آثار نشستهدر سینه لوح همدم و معیار کتاب استاعجاز حقیقت بطریقت دو رقم زداوّل به قلم بعد به رخسار کتاب استدر حرکت هر ذرّه چه در عرش و چه در فرشمنقوش سخن سینه پر کار کتاب استهر نکته . . .

کتاب های از دست رفته ام :(

به شدت دلم میخواست کتاب هاي بچگیمو الان میداشتم میدادم به پسرخالم که الان ۸ سالشه و سن خوبیه برای خوندن کتاب هاي کودک اما متاسفانه وقتی کلاس چهارم بودم مامانم همه کتاب داستانامو داد به دخترخالش که بده به بچه هاش :/// هیچوقت گریه هاي اون شبم یادم نمیره و هنوز که هنوزه یادش میفتم داغ دلم تازه میشه و به هیچ وجه نمیتونم مامانمو ببخشم  کتاب هاي عزیزم :( . . .

زبان فهم قرآن

هر کتابی یک زبانی دارد و برای فهم آن کتاب باید زبان آن کتاب را بدانی .هر علمی اصطلاحاتی دارد , باید اصطلاحات آن را بدانی , مثلا اصطلاحات شیمی را بدانی , اصطلاحات فیزیک را بدانی و هکذاکتاب خدا هم زبانی دارد , زبان کتاب خدا دو چیز است:1-اولین مسئله انکسار و شکستگی قلبی است , چرا که عالم فیض محض است , همه ی زیبائی ها و خوبی ها در کتاب خداست , لارطب و لایابس الا فی کتاب مبین است ,پس انسان باید زبانش برای درک تمام آن عظمت ها, فقر»» باشد ,هر چه فقیر تر باش . . .

دانلود رایگان کتاب تختخوابت را مرتب کن pdf

دانلود کتاب تختت را مرتب کن
نویسنده: ویلیام مک ریون
تعداد فصل: 10 فصل
تعداد صفحات: 77صفحه
 کتاب:پی دی افpdf
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
دانلود رایگان کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختخواب را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختت را مرتب کن pdf دانلود کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن رایگان خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن . . .

نمایشگاه کتاب

با اشتیاق یک لیست بلند بالا نوشته‌‌ام برای نمایشگاه کتاب. اما کدام کتاب‌ها از این لیست بلند، کتاب مرا پربارتر می‌کند و کتابم را خواندنی‌تر می‌کند فردای قیامت؟
+اقرا کتابک کفی بنفسک الیوم علیک حسیبا/ اسرا 14
+ العلم مقرون بالعمل فمن علم عمل/ نهج البلاغه، حکمت 363
+می‌شود برای شفای آقاجون ما با آن چشم‌هاي روشن و شفاف دعا کنید؟
+المستغاث بک یا صاحب امان  . . .

هفته کتاب وکتابخوانی مبارک باد

نامگذاری روز کتاب و کتاب خوانیدر سال 1372 خورشیدی 24  آبان به عنوان روز کتاب و کتاب‌خوانی تعیین شد. این روز، یکی از روزهاي هفته کتاب نیز هست. نخستین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در روزهاي چهارم تا دهم دی ماه سال 1372 با پیام رهبر فرزانه انقلاب اسلامی برگزار شد.در هفته کتاب، در مدارس، مساجد، دانشگاه‌ها، و استان‌هاي کشور نمایشگاه‌ها و جشن‌هاي کتاب و سخنرانی در موضوع چاپ و نشرِ کتاب برگزار می‌شود. نقش کتاب در انتقال علومکتاب، محصول تجربه هاي . . .

چقدر کتاب و دوست داری؟ کتاب کیمیاگر پائولو کوئلیو

نمیتونم درک کنم چقدر یه عشق کتاب میتواند کتاب را دوست داشته باشد اما میشه حس کرد از جانش  برای کتاب مایه میگذارد
 
کتاب خوندن مثل اعتیاد به چیزی آدمو شیفته خودش میکنه
 
اما باید در مسیر درست ازش استفاده کرد بلکه باید کتاب خوند و خوند تا به نتیجه درستی رسید.
 
کتاب یار و یاور آدمای با استعداده چون با خوندن کتاب میتونن خلاقیت ایجاد کنن و به نتایج شگرفی برسند.
 
پس کتاب بخونید و نگذارید این استعداد در شما گم بشه
 
بگذارید این استعداد خوب در شما نه . . .

درباره ی کتاب و کتابفروشی

اینجانب در حوزه ی کتاب فعالیت دارم و چون خودم فرد کتابخوانی هستم
و بعضا نبود بعضی از کتاب ها برایم دغدغه می شد و می شود و الان این
امکان خدا رو شکر که برایم فراهم شده است تا با کتاب و کتابفروش ها
که با مراکز پخش کتاب چه دست اول و چه دست دوم در ارتباطند بيشترین تعامل و
ارتباط را دارم لذا خواهشمندم دوستانی که در جستجوی کتابی هستند
ادامه مطلب . . .

کتاب یا پی دی اف؟

مسلما کتاب خوندن لذتش از هزار تا پی دی اف بيشتره.اما آیا ارزششو داره به خاطر این کتاب ها میلیون ها درخت قطع شن؟خب ما میتونیم کتاب هاي موردعلاقمون رو به همون روش قدیمی داشته باشیم و کتاب هايی رو که شاید هیچ وقت اصلا بازشون نکنیم،به صورت پی دی اف داشته باشیم تا روزی شاید فایده دار باشن. . . .

قیمت کتاب رابطه عبد و مولا

قیمت کتاب رابطه عبد و مولا با توجه به محتوای ارزشمند آن مناسب می باشد.
کتاب رابطه عبد و مولا از بهترین کتاب هاي توصیف کننده مفاهیمی مانند جبر و اختیار، قضا و قدر و نوع مالکیت بنده در مقابل خداوند متعال است.
این کتاب با زبانی شیرین و داستانی، مفاهیمی که به نظر خیلی ها سخت می آید، ساده بیان کرده است.
ارزش ریالی این کتاب بسیار بيشتر از این حرف هاست.
برای خرید این کتاب با موسسه عصر بیان معنوی در تماس باشید:
دفتر موسسه بیان معنوی: ۰۲۱۷۷۶۵۰۵۷۶
فروشگا . . .

کتاب استعداد تحصیلی

کتاب استعداد تحصیلی همپا به چاپ رسید. این کتاب ویژه کنکور دکتری علوم پایه است. کتاب حاضر یک مجموعه بی نظیر برای استعداد تحصیلی است.
ویژگی هاي این کتاب عبارتند از:
ادامه مطلب . . .

جز از کل یک زندگی جذاب

جز از کل
جز از کل یکی از شیرین ترین کتاب هايی بود که به عمرم خوانده ام.من در طول کتاب با جسپر و خانواده اش زندگی کردم. من یک زندگی جداب داشتم. یک زندگی شیرین مکتوب. من عاشقانه کتاب را دنبال کردم. خندیدم، ناراحت شدم، یکه خوردم. کتاب جذابی بود. این کتاب نامزد جایزه من بوکر شد. برایم جالب بود که چگونه می شود اولین اثر یک نویسنده ی گمنام در استرالیا به این زیبایی باشد و سپس خود را با این کتاب آنقدر در جهان معروف کند که به ایران هم آوازه کتابش برسد و بخ . . .

هزينه چاپ کتاب چقدر است؟

بسیاری از دانشجویان و اساتیدی که قصد دارند کتاب خود را به صورت مستقل به چاپ برسانند در زمینه هزینه چاپ کتاب اطلاعات  کمی دارند و همین عامل سبب شده است که بسیاری از متونی که قابلیت تبدیل  شدن به کتاب را دارد در دست دانشجویان و اساتید بماند. ما در انتشارات  نارون دانش بارها سعی نموده‌ایم امکانی را به وجود آوریم تا مولفان بتوانند  با استفاده از آن به بررسی قیمت نهايی چاپ کتاب بپردازند.هزینه‌هاي چاپ کتاب چقدر است؟هزینه چاپ &nb . . .

معرفی کتاب برگ اضافی

کتاب برگ اضافی یک کتاب فوق العاده خوش خوان است. خاطرات بیان شده کوتاه و کامل هستند. اما بی نقص نیست. عکس هاي استفاده شده بهتر و دیدنی تر هستند اما همچنان هیچکدام توضیحی ندارند. شاید بعضی از عکس ها واضح باشند اما همه آن ها این ویژگی را ندارد. یک ایراد کوچک دیگر که کتاب دارد آن است که در بعضی موارد فقط اسم شهر بیان شده است و خواننده احتمالا نمی داند که آن شهر در کدام کشور است. البته بعضی وقت ها در متن به کشور هم اشاره شده است ولی در همه موارد این طو . . .

قوانین مالی و محاسباتی

کتاب مجموعه پرسشهاي چهارگزینه ای قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه تهران بهترین و منحصر بفرد ترین کتاب استخدامی قوانین هست. کتاب به کاملی این کتاب که خط ب خط مواد قانون پوشش بدهد و از سوال تستی تالیف شده باشد در بازار کتاب ایران نیست.
دارای بیش از ۸۲۲ سوال تالیفی و مفهومی که داوطلبان با مطالعه این کتاب ب راحتی به بالاترین درصد در آزمون استخدامی خواهند رسید.
برای درخواست کتاب با شماره زیر تماس بگیرید 
              . . .

دانلود کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها

دانلود کتاب هنر ظریف رهايی از دغدغه ها
 
 
 
 
 
 
 
 
 
دانلود pdf هنر ظریف بی خیالی
هنر ظریف بی خیالی pdf رایگان
دانلود رایگان کتاب هنر ظریف رهايی از دغدغه ها pdf
پی دی اف کتاب هنر ظریف بی خیالی
خلاصه کتاب هنر ظریف بی خیالی
دانلود رایگان کتاب هنر ظریف رهايی از دغدغه هاي زندگی
خرید کتاب هنر ظریف بی خیالی
کتاب هنر ظریف رهايی از دغدغه ها دانلود رایگان
دانلود رایگان کتاب هنر ظریف رهايی از دغدغه ها pdf
دانلود رایگان کتاب صوتی هنر ظریف رهايی از دغدغه ها
د . . .

کتاب مرید راستین

کتاب مرید راستین
کتاب مرید راستین یک کتاب خوب در زمینه شناخت نگاهی توتیلاریسم گونه می باشد که با نگاهی اندیشه محور به موضوعی که در زندگی روزمره ما بسیار کاربردی و همچنین مفید ثمر می باشد را به بحث گذارده است.
پیشنهاد بنده به دوستان تهیه و مطالعه این کتاب از طریق کتابخانه هاي محلی و دانشگاهی می باشد. 
شناخت مبانی مورد استفاده در این کتاب به درک هر چه بهتر ساختار هاي موجود و به قولی کف زمینی تر این موضوع کمک شایانی را می نماید. 
تمداران، اق . . .

مسابقه مرحله دوم کتاب خوانی

با سلام.مرحله دوم مسابقه کتاب خوانی(طرح باقرالعلوم)به اطلاع تمامی شهروندان عزیز میرساند،شرایط مسابقه به شرح ذیل می باشد :کتاب مربوط:کتاب رساله (احکام)مرجع تقلید(انتخابی خود)توجه داشته باشیدخواندن موضوعی از کتاب رساله مربوطه (انتخابی خود) ، بعدا(بعد از ثبت نام) به شما اعلام میشود.❗برای شرکت مرحله دوم مسابقه کتاب خوانی به کتاب خانه مسجد امام حسین علیه السلام سده لنجان مراجعه کنید.❗ساعات کاری:از ساعت۱۵تااذان مغرب و عشاءروزهاي مراجعه:همه ر . . .

نشست کتاب

با توجه به شعار شهر می خواند  کافه کتاب را برگزار میکنیم روز دوشنبه 27آبان  ساعت 16  به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی نشست کتاب خوان در کافه چرخ  مجتمع شریف لیالستان که توسط خانم شریف اداره میگردد با عنوان کافه کتاب و با حضور خانم هاي خانه دار برگزار می گردداز تمامی بانوان و مادران  کتاب خوان دعوت میشود در این برنامه شرکت نمایند . . .

انیس گنج تنهایی کتاب است * فروغ صبح دانایی کتاب است

  از سال 1372، 24 آبان به مناسبت درگذشت سید محمدحسین طباطبایی، معروف به علامه طباطبایی فقیه، فیلسوف و مفسر قرآن، به عنوان روز کتاب و کتابخوانی تعیین شد. همچنین هفته آخر آبان به عنوان هفته کتاب و کتاب‌خوانی تعیین می‌شود.ارزیابی شرایط و امکانات موجود فرهنگی مبین این است که کتاب به عنوان وسیله‌ای مطمئن و کارآمد در بسترسازی موجود فرهنگ می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه، اولا به توجه بيشتر مسئوولان فرهنگ . . .

کتاب هایی درباره مدرسه شاد

مطالعه کتاب در یادگیری بسیار موثر است. کتاب هاي زیر بيشتر متعلق به مدیران،معلمان و والدین است. این کتاب ها راه و روش هاي گوناگونی را برای شاد کردن کودکان جلوی پای مامیگذارند.                                  برای مشاهده کتاب ها برروی تصویر زیر کلیک کنید.                                                                       . . .

قاچاق کتاب - انبار زیرزمینی کتاب

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، همین اطراف تهران، درست چند کیلومتر آن طرف‌تر سوله ای مملو از کتابهاي قاچاق و چاپ شده بدون مجوز جمهوری اسلامی ایران انبار شده است.همان کتابهايی که زیر زمینی و بدور از چشمان ناشرانشان غیر مجاز منتشر شده و در سطح شهر به فروش می‌رسد، از مجاز و غیر مجاز، منتشر شده در داخل و آن سوی آب‌ها، با قیمت‌هاي دلاری و ریالی، همه و همه در انباری گرد آمده بود تا ناشران و خبرنگاران حوزه کتاب نتایج پیگیری‌هاي . . .

کتاب صد روسی

کتاب صد روسی رو از نویسنده ی محترم کتاب ، آقای میثم رشیدی دریافت کردم. آشنایی با ایشون انگیزه ی من برای نوشتن کتاب شهید محمد عبدی رو دو چندان کرد. بقیه آثار آقا میثم هم خواندنی هستند. با یه سرچ ساده میتونید پیداشون کنید. . . .

کتاب بررسی وثاقت کتب آسمانی چاپ شد

کتاب بررسی وثاقت کتب آسمانی نوشته استاد حجت الاسلام و المسلمین دکتر عزیزخانی، عضو هیئت علمی دانشگاه توسط انتشارات لوح سبز چاپ شد.
در این کتاب نویسنده محترم به بررسی تطبیقی کتاب هاي آسمانی پرداخته و اعتبار آنها را مورد ارزیابی قرار داده است.
این کتاب در 120 صفحه و در قطع رقعی چاپ شده است. برای تهیه کتب بر روی عکس کتاب کلیک نمایید. . . .

زهره

زهره درخشان ترین سیاره منظومه شمسیسیاره زهره (ونوس) دارای اتمسفری ضخیم است که بيشتر از ۹۶ درصد آن از دی اکسید کربن تشکیل شده است.ونوس یا زهره نام خود را از الهه عشق و زیبایی روم باستان گرفته و سیاره خواهر زمین نامیده می شود. از نظر اندازه و گرانش، زهره نزدیک‌ترین سیاره به سیاره زمین است.تصور عموم بر این است که داغ ترین سیاره منظومه ما، نزدیکترین آن ها به خورشید است اما واقعیت این نیست. سیاره ناهید (زهره) گر چه از خورشید دورتر است، اما داغ تر از . . .

هه

ای کاش کتابا گرون نمیشدن :(آخه نسخه ی دیجیتال واقعا ؟؟؟!!! کتابخونه هم خوبه هااا اما اون کتابی که مثلا میرم از شهر کتاب یا نشرچشمه یا هر جای دیگه میخرم خیلی فرق میکنه با کتابی که از کتابخونه غرض (قرز,غرز,قرض) میگیرم . الان دلم کتاب میخواد . یه کتاب خوب که بگیرم و بخونم . کتاب هم که خوب باشه زود تموم میشه . فرض کن بخوای هر ماه 3 تا 40 تومن فقط پول کتاب بدی . حالا بگذریم از چیزای اضافه ای که وقتی پام وا شد به کتابفروشی میخرم :) دلم خودکار اکلیلی با مداد . . .

ویژه برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه ولیعصر عج هشتگرد

در هفته کتاب و کتابخوانی کتابخانه ولیعصر عج برنامه هاي متنوعی از قبیل:شاهنامه خوانی،جمع خوانی کتاب،خلاصه نویسی کتاب،مسابقه نقاشی،برپایی نمایشگاه کتاب،بازدید مدارس از کتابخانه و . برگزار کرد.  . . .

معرفی کتاب

بنام خدا
ضمن سلام و خدا قوت به دوستان بزرگوارم و اساتید محترم
خوشبختانه کتاب " اشعار آئینی حبیب "
بعداز چاپ پی در پی به بازار عرضه شد و لذا جلد دوم و تکمیلی کتاب مذکور با عنوان "چکامه هاي آئینی و عاشورایی"  در دست چاپ میباشد
که ان شا الله بزودی توسط پخش هاي کتاب به بازار عرضه میگردد
که متعاقبا نحوه ی تهیه این کتاب به سمع نظر دوستان خواهد رسید
لازم به ذکر است که کتاب مذکور توسط انتشارات آفرینش چاپ و انتشار می یابد
پیروز باشید
حبیب رضائی رازل . . .

نظارت و پیگیری توزیع کتاب پایه دوازدهم چاپ 98

با سلام و احترام به اطلاع کلیه سرگروههاي شهرستان هاي استان گلستان می رساند با مراجعه به مدارس محل خدمت خود نسبت به دریافت و توزیع کتاب دین و زندگی پایه دوازدهم اطمینان حاصل کرده و در صورت عدم توزیع کتاب چاپ 98 نسبت به آن پیگیری و مراتب را اعلام نمایید . . .

کشیک

کشیک ها داره خیلی بد میگذره.انقدر از سال بالا حرف شنیدم که اگه یبار دیگه بشنوم حتما بالا سر مریض میزنم زیر گریه.وشرایط یه جوریه که هیچکس برات ناراحت نمیشه.توهین تحقیر و کار کشیدن از نیروی ارزونی مثل ما کاملا احمقانس.به جای اموزش فقط از ما کار میکشن.و ما در عوضش فقط میشیم سیبل هدف برای عقده هاي روحی و فشار هاي بقیه برای تخلیه شدن . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)