98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

سامانه نوبت دهی نکاح خط

قوانین فسخ نکاح از دیدگاه مشاور حقوقی

در مطلب قوانین فسخ نکاح از دیدگاه وکیل خانواده قصد داریم تا به ادامه مطالب گفته شده در دو مطلب قبل به نام های ” دلایل فسخ نکاح ” و ” فسخ نکاح ” بپردازیم . در ادامه ی مبحث فسخ نکاح  که در دو مطلب گذشته به تفصیل درباره ی آن صحبت شده است و معنی فسخ نکاح و همچنین شرایط لازم برای فسخ نکاح که در آن دو مطلب بیان گردیده است ، می خواهیم در مورد قوانین و قواعدی که نیاز است تا زوجین پیش از درخواست فسخ نکاح از آن با خبر باشند ، سخنی به میان آوریم . پس در ادام . . .

مجازات کیفری عدم ثبت نکاح

چنانچه مردی بدون ثبت در دفاتر رسمی به ازدواج دائم، طلاق یا فسخ نکاح اقدام یا پس از رجوع تا یک ماه از ثبت آن خودداری یا در مواردی که ثبت نکاح موقت اامی است از ثبت آن امتناع کند، ضمن اام به ثبت واقعه به پرداخت جزای نقدی درجه پنج و یا حبس تعزیری درجه هفت محکوم می شود. این مجازات در مورد مردی که از ثبت انفساخ نکاح و اعلام بطلان نکاح یا طلاق استنکاف کند نیز مقرر است. . . .

فسخ نکاح از نظر وکیل

فسخ نکاح از نظر وکیل
در این مقاله به تعریف فسخ نکاح از نظر وکیل می پردازیم . برای این که بتوانیم فسخ نکاح را در ابعاد کلی تر تعریف کنیم ، ابتدا می بایست به این سوال پاسخ دهيم که فسخ نکاح چیست ؟ در تعریف فسخ نکاح می توان اینگونه گفت که قاعده ای برای بر هم زدن ازدواج است که جدا از طلاق می باشد . در شرایطی که اتفاقات خاصی رخ می دهد که موجب زیان رسیدن به یکی از زوجین می شود ، وی می تواند برای رهایی از زوجیت طبق شرایط تدوین شده ، ازدواج را فسخ نماید که ب . . .

فسخ نکاح از نظر وکیل پایه یک صادقیه

فسخ نکاح از نظر وکیل پایه یک صادقیهدر این جا می خواهیم تا به توضیح فسخ نکاح از نظر وکیل پایه یک صادقیه بپردازیم . پیش از آن که وارد توضیحات جزئی و دقیق تر در این زمینه شویم ، می بایستی بگوییم که فسخ نکاح چه معنایی دارد . در واقع یک معنای کلی که می توان برای آن به کار برد این است که فسخ نکاح به روشی برای بر هم زدن ازدواج گفته می شود که توسط یکی از زوجین صورت می گیرد و با طلاق تفاوت دارد . در این روش پس از آن که به یکی از زوجین به جهت ازدواج آسیبی وارد . . .

قوانین فسخ نکاح از دیدگاه وکیل پایه یک خانواده

قوانین فسخ نکاح از دیدگاه وکیل پایه یک خانواده
در پست قوانین فسخ نکاح از دیدگاه وکیل پایه یک خانواده قصد داریم تا به ادامه مطالب گفته شده در دو پست قبل به نام های ” دلایل فسخ نکاح ” و ” فسخ نکاح ” بپردازیم . همانطور که در پست های قبل خواندید ، برای اینکه هر یک از زوجین بتواند درخواست فسخ نکاح خود را ثبت نماید ، لازم است تا شرایطی که قانون گذار وضع نموده است را دارا باشد . در این مقاله به قوانین و قواعدی که برای فسخ نکاح لازم است رعایت . . .

دلایل منجر به فسخ نکاح از نگاه وکیل پایه یک جنوب

دلایل منجر به فسخ نکاح از نگاه وکیل پایه یک جنوبدر پست دلایل منجر به فسخ نکاح از نگاه وکیل پایه یک جنوب قصد داریم تا به ادامه مطالب نوشته شده در پست قبل با عنوان ” فسخ نکاح” بپردازیم . همانطور که می دانید و قبلا گفته شده است ، فسخ نکاح زمانی رخ می دهد که طبق شرایطی که در قانون وجود دارد ، یکی از زوجین ، خواه مرد باشد یا زن ، مشکل یا عیبی داشته باشد که پس از ازدواج مشخص گردد . در ادامه خواهید خواند که زن در چه شرایطی و مرد تحت چه شرایطی می توانند به . . .

آیا عمر مفعول بوده است؟طبقات کبری لابن سعد چه میگوید جلد ثالث

بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
در کتاب طبقات کبری لابن سعد صفحه ۲۸۹
نقل میکند که عمر می گوید از عادات دوران جاهلیت یک چیز در من باقی مانده وآن هم اینکه من پروا ندارم که با چه کسی نکاح میکنم و چه کسی با من نکاح می کند
آنچه مسلم است اگر نکاح به معنای ازدواج باشد ،نکاح یک سنت جاهلی نبود و از سنتهای پیامبر ص بود و عمر هم زن نبود که بگوید برایم مهم نیست که  چه کسی با من ازدواج کند
پس نکاح معنی عمل جنسی می دهد نه معنی ازدواج
. . .

دلایل منجر به فسخ نکاح از نگاه وکیل پایه یک خانواده

دلایل منجر به فسخ نکاح از نگاه وکیل پایه یک خانواده
در مقاله دلایل منجر به فسخ نکاح از نگاه پایه یک وکیل خانواده قصد داریم تا به ادامه مطالب نوشته شده در مقاله قبل با عنوان ” فسخ نکاح ” بپردازیم . در این مقاله می خواهیم تا به عیوبی که منجر می شود تا حق فسخ نکاح برای زوجین قابل اجرا باشد ، از دیدگاه وکیل پایه یک خانواده نگاهی بیندازیم . موارد متعددی وجود دارد که برای زن و مرد حق فسخ نکاح را میسر می سازد که قصد داریم در این مقاله به آن ها بپرد . . .

حریم

ت حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در نوبت دات نتنوبت دات نت بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران سایت تاکید دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که نوبت دات نت از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران نوبت دات نت را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن . . .

آقای خدمتی زن شما در جهاد نکاح در آغوش چند مرد خوابید؟

بسم الله الرحمن الرحیم
همسر استادخدمتی که عمر را پیامبر خود میداند 
کاش اعلام میکرد که همسرش در جهاد نکاح در طی یک روز در آغوش چند مردخوابید؟تا برای همه جوانان عمری الگویی مناسب باشد.
تا مانند هند جگرخوار صاحب پرچم شوند و مانند عمر صاحب نسب شریفی شوند؟
چرا در دهان ابن جوزی نمی زنید که گفت عمر آرزوی مدفوع شدن داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  . . .

اثبات زوجیت

مشاوره حقوقی اثبات زوجیت : تشکیل خانواده و ازدواج کردن به عنوان یک فعل نیکو در جامعه محسوب می شود زیرا  همه جوامع در هر جای دنیا فارق از هر دین و مذهبی، تشکیل خانواده را امری نیکو ومقدس قلمداد می کنند،در برخی از موارد طرفین نکاح اعم از زن و مرد منکر وجود رابطه زوجیت  و درحقیقت ازدواج می شوند درمشاوره حقوقی اثبات زوجیت باید بیان داشت ، انکار ازدواج و وجود رابطه زوجیت بیشتر در مورد نکاح و ازدواج موقت پیش می آید. قطعا ازدواج موقت استحکام  نکاح و . . .

جدیدترین بررسی ازوضعیت جوی

باسلام به دوستان محترم
خوب همانطورکه شاهدبودیدچهارمین سامانه ناپایدارجوی سرقرارمنطقه راتحت تاثرخودقراردادوبارش هایی دورازانتظاربصورت فراگیروگسترده ازخودبرجایی گذاشت . خدایاازبابت این بارش رحمتت شکر
واما پنجمین سامانه ناپایداررابرای اواسط هفته جاری داریم که این سامانه ازدوشنبه 4آذرخودش راباپوشش ابرنشان میدهدوامیدبارش ازاین سیستم نیست وششمین سامانه رابرای آخرهفته جاری پنجشنبه 7آذرخواهیم داشت ان شاالله این سامانه بارش هایی در . . .

تحلیل سامانه هشتم سال زراعی جاری

باسلام به دوستان محترم
خوب هفتمین سامانه ناپایدارجوی سرقرارآمدوبارش هایی درسطح منطقه ازخودبرجای گذاشت هرچندکمترازحدانتظارماعمل کردولی تاحدودی برای نیازمزارع موثربود
واما هشتمین سامانه ناپایدارجوی جمعه 15آذربصورت پوشش ابرمنطقه راتحت تاثیرخودقرارمیدهدکه ازروزشنبه بایدمنتظربارش مناسب ازاین سامانه باشیم باتوجه به اعلام قبلی ورفتارکنونی این سامانه امیدمیرود ان شاء روزشنبه تا یکشنبه بارش هایی درحدخیلی خوب درکل شهرستان دشتستان دا . . .

سامانه پویا!

مثلا دانشگاه سامانه گلستان رو گذاشت کنار به سامانه پویا رو آورد!
یعنی قشنگ باید گفت لا اله الا الله.
نزدیک بود همینجا فحش شون بدم. ظرف چهل دقیقه چهل بار از سامانه پرت شدم بیرون!
ایران بهترین برنامه نویس ها رو داره اونوقت این ابله های پفیوز با لابی میرن یه سامانه آشغال رو میخرن و حتی عرضه درست منتقل کردن داده هاشون رو هم ندارن. گند میزنن به اعصاب ملت.
من خودم حالا برام اصلا مهم نیست این ایمان انتخاب واحدشو سپرده به من خودش مشغول کاره.
الان من مث . . .

سامانه EPL

EPL گمرک جمهوری اسلامی ایران برای دور اظهاری واردات و صادرات و ترانزیت کالا، پنجره واحد تجارت فرامرزی گمرک را راه اندازی کرده است. این پنجره از طریق آدرس https://epl.irica.ir در درسترس است. برای کار با این سامانه باید نام کاربری و رمز عبور سامانه الکترونیکی گمرک را در اختیار داشت.
epl مخفف چیست؟
EPL مخفف واژه Electronic Packing List سامانه ای است که برای ترخیص کالاهای وارداتی و صادراتی به صورت الکترونیکی و بر بستر وب را برای ترخیص کاران گمرک و یا صاحبان کالا میسر کر . . .

نوبت توست

نوبت توست
شاید این بار نوبت توئهنوبت توئه که به خواسته هات برسیتا کی میخوای فقط غر بزنیوقتشه برای آرزوهات، خواسته هات یه کاری کنیاگه به دنبال یه معجزه می گردی باید اونو درون خودت پیدا کنی. باکمک قانون جذب میتونی به همه ی آرزو های قشنگت برسی. . . .

جدیدترین بررسی ازوضعیت جوی تان پایان نیمه اول آذر

باسلام.
. .
همانطورکه شاهدبودیداولین سامانه ناپایدارسال زراعی جاری چندروزی روی منطقه باپوشش ابروگاهی وزش بادورعدوبرق وبارش پراکنده خودش رانشان دادوتتمه این سامانه هم اکنون بصورت لکه های ابردرحال عبورمی باشدکه ازپنجشنبه جوی آرام وهوای نسبتا خنک پاییزی جایگزین خواهدشد.
وامادومین سامانه سال زراعی جاری رابرای اوایل هفته آینده 13آبان خواهیم داشت که این سامانه هم ضعیف می باشد.  و درادامه آبان ماه یک سامانه ضعیف و2سامانه متوسط ودرنیمه ا . . .

مظفری رییس كانون سردفتران ازدواج و طلاق : در رابطه با رواج مراسم عقد ایرانی در بین زوج های جوان تاکید کرد: ما در قانون و شرع چیزی به نام عقد آریایی نداریم و دفاتری که این مراسم را اجرا می‌کنند، غیر مجاز هستند. واقعا نمیدونم دلیل ایشون برای اام به خواندن خطبه به صورت عربی و با الفاظ و كلمات  خاص  چی هست نه شرع و نه قانون اامی به این شكل نداریم انچه از نظر شرع و قانون مهم هست صرفا ایجاب و قبول طرفین هست یك نفر ایجاب می كند و نفر دیگه قبولب . . .

سهم یا سهم ؟

نوبت به ما که رسید
سهم ها ، ترس معنی شدند
سهم ما شد ترس از آینده
ترس از روزگار
ترس از رفیق
ترس از همه چیز
نوبت به ما که رسید
معلم تا خودکارش را درآورد نمره بدهد
زنگ خورد و گفت برای جلسه بعد
زنگ خورد و همه تغذیه به دست
من حسرت به دست
من نگاه
من فکر و خیال
نوبت به ما که رسید
چیزی نداشت
جز معذرت خواهی ساده
جز یک باد ملایم
جز یک ردپا
از تمام چیزهایی که قبل من بود و
حالا نیست و
بعد من باز هم هست
آقای ربات. . . .

نفرت کارکنان شبکه کلمه از اسم عمر و ابوبکر و عثمان ستودنی است

بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی
 
انانکه بودجه شبکه کلمه را پرداخت می‌کنند بعد از نظر سنجی به این نتیجه رسیدند که مجری و کارشناسان شبکه نباید به هیچ وجه اسم عمر و ابوبکر و عثمان ویزید و معاویه داشته باشند چون اینها منفورترین اسامی در جهان هستند 
به همین دلیل متوسل به اهل بیت شدند و برای ادامه راه عمر و نابود کردن اهل بیت پیامبر و برپایی پرچم هند جگرخوار در بالای درب خانه خود متوسل به نام اهل بیت مانند عقیل و حیدر و هاشم و.شدند.
و . . .

جددیترین بررسی ازوضعیت جو تا15آذر

باسلام واحترام.
اگرپست قبلی رادنبال کرده باشیدگفته بودیم که 13آبان سامانه ضعیفی ازمنطقه عبورمیکندکه این سامانه هم اکنون درحال خروج ازسطح منطقه می باشد وبارشی به همراه نداشت وامادرادامه گفته شده که تا15آذر5سامانه بارشی خواهیم داشت که سومین سامانه ناپایدارسال زراعی جاری بعدازظهرچهارشنبه 15آبان واردمی شودوتا16آبان درسطح منطقه بیشترباپوشش ابروگاهی بارش خفیف وپراکنده فعالیت خودراپایان میدهد.
چهارمین سامانه بارشی سال زراعی جاری رابرای آخ . . .

هفته آینده امتحان نوبت اول درس تفکر و سواد رسانه ای

باسلام ، با توجه به پیش رو داشتن امتحانات نوبت اول
بنا به تصمیم مدرسه و به جهت کمک به دانش آموزان پیرامون داشتن فرجه بیشتر برای مطالعه دروس امتحانی قرار بر این شد که امتحان نوبت اول درس تفکر و سواد رسانه ای یک هفته قبل از برنامه امتحانی گرفته شود.
به همین منظور هفته آینده 1 دی ماه 98 امتحان نوبت اول درس تفکر تا صفحه 62 گرفته خواهد شد.
به دیگران اطلاع دهيد
موفق باشید . . .

سامانه پیام های موفقیت طراوان

در باشگاه مشتریان طراوان، ما به صورت هفتگی پیام های موفقیت و مدیریتی را به شکل پیامک، و در کانال تلگرام و اینستاگرام ارسال می کنیم. برای عضویت در این سامانه میتوانید عضو شبکه های اجتماعی ما شده و همچنین شماره 110 را به 50002600000065 پیامک نمایید. . . .

گرفتن نوبت

شما میتوانید با زدن دکمه گرفتن نوبت نوبت را بگیرید اگر با در صف ایستادن مشکل دارید و یا دردسر های در صف ماندن را می خواهدی کم کنید از نوبت گیر استفاده کنید تا در وقت و زمان خود مدیریت داشته باشید . . .

سامانه حامی

ثبت نام سامانه حامی شروع شد کافیه فقط در گوگل عبارت سهام حامی رو جستجو کنید و در نتیجه اولین وب سایت وارد سامانه شوید و ثبت نام کنید یا به نزدیک ترین کافی نت محل زندگی رفته و ثبت نام را انجام بدهيد و سالانه سود دریافت کنید راستی مدت و ظرفیت محدوده پس عجله کنید.
زمانی که سهام عدالت به روی کار آمد خیلی از مردمان کشور جدی نگرفتند این رویداد را ولی خیلی ها ثبت نام کردند بعد از گذشت چند سال سهام عدالت سالانه مبالغ متغیری را برای کسانی که ثبت نام کرد . . .

سامانه حامی

ثبت نام سامانه حامی شروع شد کافیه فقط در گوگل عبارت سهام حامی رو جستجو کنید و در نتیجه اولین وب سایت وارد سامانه شوید و ثبت نام کنید یا به نزدیک ترین کافی نت محل زندگی رفته و ثبت نام را انجام بدهيد و سالانه سود دریافت کنید راستی مدت و ظرفیت محدوده پس عجله کنید.
زمانی که سهام عدالت به روی کار آمد خیلی از مردمان کشور جدی نگرفتند این رویداد را ولی خیلی ها ثبت نام کردند بعد از گذشت چند سال سهام عدالت سالانه مبالغ متغیری را برای کسانی که ثبت نام کرد . . .

فسخ نکاح

فسخ نکاح چیست؟فسخ نکاح یکی از روش‌های بر هم زدن ازدواج است. هنگامی که بنا بر دلایلی ازدواج موجب زیان فاحش یکی از طرفین باشد، به منظور رهایی او از قید ازدواج می‌توان با شرایطی ازدواج را فسخ نمود. فسخ نکاح دشواری‌ها و محدودیت‌های طلاق را ندارد.تفاوت های موجود بین فسخ نکاح و طلاق:1-فسخ نکاح تنها به اراده صاحب حق انجام می‌پذیرد (ماده 1132 قانون مدنی) و تنها کافیست به اطلاع طرف مقابل برسد. 2-طلاق در صورتی درست است که شرایط خاصی در زن موجود ب . . .

سامانه نظرسنجی اعضا

جهت توجه به نظرات ارزشمند اعضای محترم كتابخانه های عمومی به عنوان مخاطبین اصلی كتابخانه ها، همچنین وم تاثیر این نظرات در برنامه ریزی، توسعه و ارزیابی خدمات و برنامه های كتابخانه های عمومی، سامانه ای بدین منظور به آدرس poll.samanpl.ir  طراحی و در دسترس قرار گرفته است از مخاطبان و اعضای کتابخانه درخواست می شود ضمن مراجعه به این سامانه و شرکت در نظر سنجی به قید قرعه از جوایز آن بهره مند گردند. . . .

هر آنچه بايد در مورد طلاق زن باردار بدانيم!

طلاق عمل حقوقی یک طرفه ای است که به نکاح پایان می دهد و راه اتمام زندگی شویی است و معمولاً قبل از طلاق وضعیت بارداری زوجه روشن می شود و عموماً طلاق در دوره بارداری صورت نمی گیرد منتها گاهی ممکن است طرفین صلاح بدانند و یا یکی از طرفین صلاح بداند و دادگاه نیز گواهی عدم امکان سازش صادر و طرفین طلاق بگیرند درحالی که زن باردار است. طلاق در بارداری احکام خاصی ندارد و فقط عده زن باردار با زن غیرباردار تفاوت دارد و در اینجا مختصراً در این باب خو . . .

جدیدترین بررسی ازوضعیت جوی تان پایان نیمه اول آذر.

باسلام واحترام به دوستان گرامی.
سومین سامانه ناپایدارجوی سال زراعی جاری هم ازمنطقه عبورکردوبرابرانتظاربارشی به همراه نداشت
چهارمین سامانه ناپایدارجوی آخرهفته جاری23آبان ورادمنطقه میشودکه رفتاراین سامانه رادرپست بعدی تحلیل خواهیم کردوسامانه پنجم رابرای روزهای پایانی آبان خواهیم داشت وهمچنان براین باوریم که تاپایان آبان امیدی به بارش مناسب بصورت گسترده نیست واماششمین سامانه رابرای هفته اول آذروهفتمین سیستم رابرای هفته دوم آذر . . .

مجموعه ی نمونه سوالات نوبت اول و دوم ریاضی هفتم بصورت word

مجموعه ی پیش رو مجموعه ای شامل 20 نمونه سوال امتحانی نوبت اول و نوبت دوم ریاضی هفتم  می باشد که برای راحتی معلمان عزیز به صورت فایل word طراحی شده است تا بتوانند به سادگی از این نمونه سوالات برای امتحانات نوبت اول و نوبت دوم استفاده کنند.
معلمان عزیز دیگر نیاز نیست ساعتها وقتتان را برای نوشتن سوالات هدر دهيد.
با خرید این مجموعه و پرداخت کمترین هزینه این مجموعه را تهیه کنید وبراحتی از آن استفاده کنید .
دارای نمونه سوالات طراحی شده در سه سطح : آسا . . .

سامانه حمایت از فعالین اقتصادی (حامی)

دبیرخانه ستاد مرکزی قوه قضاییه در راستای اجرای مفاد بند ت ماده 2 و بند 4ماده 3 دستورالعمل پیگیری اجرای تهای کلی اقتصاد مقاومتی در خصوص تعامل با فعالان بخش خصوصی به جهت اطلاع از مشکلات حقوقی و قضایی آنان و ایجاد خط مشی حمایتی جهت رفع مشکلات از جمله داوری مربوط به دعاوی و اختلافات پرونده‌های تجاری و اقتصادی؛ سامانه‌ای تحت عنوان حمایت از فعالین اقتصادی (حامی)» راه اندازی نموده است. اعضای تحت پوشش می‌توانند در سامانه مذکور به نشانی ذیل ث . . .

تقویت سامانه بارشی در استان بوشهر/ احتمال سیلاب و آبگرفتگی معابر

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از تقویت سامانه بارشی در استان خبر داد و گفت: طی روزهای یکشنبه و دوشنبه احتمال وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر وجود دارد.
به گزارش سفیر جنوب؛فرج‌الله شکوهی‌پور  اظهار داشت: با توجه به تقویت سامانه بارشی، شاهد تشدید بارندگی‌ها همراه با رعد و برق های شدید و وزش باد شدید و گاهی تندبادهای لحظه ای از  بعد از ظهر یکشنبه تا پایان روز دوشنبه خواهیم بود.
ادامه مطلب . . .

سامانه 7030

7️⃣0️⃣3️⃣0️⃣ سامانه هفتاد سی» کاربران را در ۷۰ درصد سود بازار بزرگ محصولات اعتباری از جمله شارژ و بسته های اینترنت و قبض و… شریک می کند.
         ✅ شما روی خرید تمام کسانی که از طریق شما با سایت و اپ ۷۰۳۰ آشنا شده اند، سود مشخص خواهید داشت.
        ✅ از طریق لینک زیر در چند ثانیه عضو شوید و شروع به درآمدزائی کنید.
        https://7030.ir/r/aliyehtattoo
        شناسه‌ی معرف هنگام ثبت نام: aliyehtattoo
 
سلام به همه دوستان خوبم، تو این سامانه با کد معرف من ثبت نام ک . . .

سامانه های خدمات اینترنتی ایرانی

این سایت ها و سامانه های وطنی را به خاطر بسپارید. در روز مبادا به درد می خورند:
موتورهای جستجو
yooz.ir
parseek.ir
parsijoo.ir

جستجوی علمی، مقالات و کتابها
elmnet.ir
sid.ir

مسافرت
safar724.ir
alibaba.ir

سایت های خبری
isna.ir
basna.ir

پیام رسانها و شبکه های اجتماعی
بله bale.ai
ایتا eitaa.ir

عکس و فیلمaparat.ir . . .

قابل توجه مدیران محترم مدارس (احتمال قطعی موقت سامانه سناد)

اطلاعیه مرکز پشتیبانی سامانه سناد
با تشکر از صبر و همراهی همه کاربران عزیز در زمان قطعی سامانه سناد به جهت تغییرات امنیتی و به روزرسانی نرم افزار در 48 ساعت گذشته با توجه به حجم بالای تغییرات احتمال قطعی موقت در هفته پیش رو را خواهیم داشت که تمام تلاش بر آن است که که این زمان به حداقل برسد. از صبر و شکیبایی شما کمال تشکر را داریم . . .

حق بیمه سال 98

بنابر بخشنامه دانشگاه جامع علمی کاربردی کلیه دانشجویان باید حق بیمه حوادث خود را هر چه سریعتر در سامانه هم آوا پرداخت نمایند. جهت پرداخت، پس از ورود به سامانه (edu.uast.ac.ir) از منوی دسترسی، گزینه تسویه حساب دانشجو را انتخاب نموده و مبلغ 45800 ریال را بصورت آنلاین پرداخت نمایید. . . .

جدیدترین بررسی ازوضعیت جوی تا15آذر

باسلام واحترام
جدیدترین بررسی ازوضعیت جوی نشان میدهدچهارمین سامانه ناپایدارجوی که قبلاخبرش راداده بودیم درحا ل پیشروی بسمت فلات پهناورایران هست . خداراشکراین سیستم روندتقویت بخودگرفته وشرایط درمنطقه برای فعالیت مناسب این سامانه درحال فراهم شدن می باشد.اگرتغییرقابل توجهی اتفاق نی افتدمنتظرروزهای قشنگی باشید.ضمن اینکه سامانه پنجم برای روزهای پایانی آبان وسامانه ششم برای هفته اول آذروسامانه هفتم برای هفته دوم آذرسرجای خودشان هستن . . .

ثبت نام سهام حامی

ثبت نام سامانه حامی شروع شد کافیه فقط در گوگل عبارت سهام حامی رو جستجو کنید و در نتیجه اولین وب سایت وارد سامانه شوید و ثبت نام کنید یا به نزدیک ترین کافی نت محل زندگی رفته و ثبت نام را انجام بدهيد و سالانه سود دریافت کنید راستی مدت و ظرفیت محدوده پس عجله کنید.
زمانی که سهام عدالت به روی کار آمد خیلی از مردمان کشور جدی نگرفتند این رویداد را ولی خیلی ها ثبت نام کردند بعد از گذشت چند سال سهام عدالت سالانه مبالغ متغیری را برای کسانی که ثبت نام کرد . . .

حامی

ثبت نام سامانه حامی شروع شد کافیه فقط در گوگل عبارت سهام حامی رو جستجو کنید و در نتیجه اولین وب سایت وارد سامانه شوید و ثبت نام کنید یا به نزدیک ترین کافی نت محل زندگی رفته و ثبت نام را انجام بدهيد و سالانه سود دریافت کنید راستی مدت و ظرفیت محدوده پس عجله کنید.
زمانی که سهام عدالت به روی کار آمد خیلی از مردمان کشور جدی نگرفتند این رویداد را ولی خیلی ها ثبت نام کردند بعد از گذشت چند سال سهام عدالت سالانه مبالغ متغیری را برای کسانی که ثبت نام کرد . . .

ثبت نام حامی

ثبت نام سامانه حامی شروع شد کافیه فقط در گوگل عبارت سهام حامی رو جستجو کنید و در نتیجه اولین وب سایت وارد سامانه شوید و ثبت نام کنید یا به نزدیک ترین کافی نت محل زندگی رفته و ثبت نام را انجام بدهيد و سالانه سود دریافت کنید راستی مدت و ظرفیت محدوده پس عجله کنید.
زمانی که سهام عدالت به روی کار آمد خیلی از مردمان کشور جدی نگرفتند این رویداد را ولی خیلی ها ثبت نام کردند بعد از گذشت چند سال سهام عدالت سالانه مبالغ متغیری را برای کسانی که ثبت نام کرد . . .

سهام حامی

ثبت نام سامانه حامی شروع شد کافیه فقط در گوگل عبارت سهام حامی رو جستجو کنید و در نتیجه اولین وب سایت وارد سامانه شوید و ثبت نام کنید یا به نزدیک ترین کافی نت محل زندگی رفته و ثبت نام را انجام بدهيد و سالانه سود دریافت کنید راستی مدت و ظرفیت محدوده پس عجله کنید.
زمانی که سهام عدالت به روی کار آمد خیلی از مردمان کشور جدی نگرفتند این رویداد را ولی خیلی ها ثبت نام کردند بعد از گذشت چند سال سهام عدالت سالانه مبالغ متغیری را برای کسانی که ثبت نام کرد . . .

اولین سامانه بارشی سال زراعی جاری درراه است

باسلام به دوستان محترم.
همانطورکه درپست قبلی خدمت دوستان عرض کرده بودیم که هفته اول آبان اولین سامانه ناپایدارسال زراعی جاری منطقه ماراتحت تاثیرخودقرارمیدهد،جدیدترین بررسی ازوضعیت جوی نشان میدهداین سامانه ازبعدازظهرشنبه بصورت پوشش ابروتندبادلحظه ای خودش رانشان میدهداین سامانه دارای سه موج هست که ازشنبه تادوشنبه این امواج ازمنطقه عبورمیکنندوطی این مدت گاهی شاهدوزش تندباد،رگبارباران،رعدوبرق،ودربعضی نقاط بارش تگرگ خواهیم بود. بر . . .

خویشتن داری رمز موفقیت راننده اسنپ

روی گوشی هوشمند راننده اسنپ یک نرم افزار هست که مدام تقاضاهای سفرهای درون شهری را اعلام میکند.
درخواستهای متعدد و البته متنوعی می آید که البته بستگی دارد ماشینش را کجا پارک کرده باشد و
رمز اول و آخر موفقیت در رانندگی اسنپ این است که خوددار باشد ، یعنی هر درخواستی را قبول نکند و دقیق تصمیم بگیرد آن هم ظرف 10 ثانیه .
برخی درخواستها کوتاه مسیر هستند و کم قیمت و برخی طولانی و البته قیمت دار ، منتها ممکن است سر از برهوت در بیاورد.
خلاصه راننده اسنپ ب . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)