98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

صمدی املی رمضان 98 کجاست

حآفظ

ای نسیم سحر آرامگه یار کجاستمنزل آن مه عاشق کش عیار کجاستشب تار است و ره وادی ایمن در پیشآتش طور کجا موعد دیدار کجاستهر که آمد به جهان نقش خرابی دارددر خرابات بگویید که هشیار کجاستآن کس است اهل بشارت که اشارت داندنکته‌ها هست بسی محرم اسرار کجاستهر سر موی مرا با تو هزاران کار استما کجاییم و ملامت گر بی‌کار کجاستبازپرسید ز گیسوی شکن در شکنشکاین دل غمزده سرگشته گرفتار کجاستعقل دیوانه شد آن سلسله مشکین کودل ز ما گوشه گرفت ابروی دلدار کجاستسا . . .

قرآن و رمضان

خداوند ماه رمضان را ماهی معرفی میکند که در آن قرآن نازل شده است و در واقع مهم ترین ویژگی بارز رمضان را نزول قرآن می داند. اما ربط این دو چیست؟ قرآن و رمضان ؟ سی روز همراهی با محوریت قرآن چه پیامی را به دنبال دارد؟اگر به دنبال هدایت می گردی آن را در این قرآن بیاب!این مهم ترین ذرس رمضان می تواند باشد که برنامه ی زندگی ات را با قرآن همراه کن و در طول سال نیز مانند این یکماه آن را سرلوحه ی زندگی ات و جزء لا ینفک برنامه ات قرار بده.رمضان و قرآن ترکیبی . . .

عالیجناب عشق.

سوخت از درد جدایی دل به امید وصالمرهم داغ دل امیدوار من کجاست؟آتشم زد عشق تو ای رفته در اعماق جانیارب آن آرام جان من کجاست؟بی پناهم کردی تو ای سرور جان جهانخالقا، پروردگارا، او کجاست؟اشک ها میریزد از چشمان من چون باراندلبرا، نازا، شها؛ طاقت کجاست؟عشق تو آتش زده بر خانه ماننازنینا؛ آن رخ زیبا کجاست؟ناز من؛ دردانه ام؛ عشقم بمانسرورا، آن جان بی جانم کجاست؟که تو رفتی و سرانجام این شددختری سرمست و خندان؛ در کجاست؟او شده دیوانه و مجنون و زاررخ . . .

رمضان، ماه خدا و میهمانی خدا، ماه بهار قرآن، ماه لیلة‏القدر و پاکی و تعالی انسان{1)

رمضان، ماه خدا و میهمانی خدا، ماه بهار قرآن، ماه لیلة‏القدر و پاکی و تعالی انسان. رمضان، ماه برکت، رحمت، مغفرت، توبه، انابه، صبر و مواسات. رمضان ماه تقوا و طهارت و رهایی از شر نفس و به خدا پیوستن است. رمضان، ماه علی(ع) آن مقتدای عدالت و انسانیت است که نماز خون و شهادت در محراب عشق را برای اولین بار به یادگار گذاشت. در روایات رسیده از معصومان(ع) نام‏ها و اوصاف بسیاری برای ماه رمضان آمده است، که نام‏های یادشده بخشی از آن به شمار می‏آیند.(1) لطفا . . .

نم نم باران کجاست؟

ناله به دل شد گره، راه نیستان کجاست؟سینه به من شد قفس، طرف بیابان کجاست؟، طرف بیابان کجاست؟خوب و بد زندگی، بر سرِ هم ریختندتا کند از هم جدا، بازوی دهقان کجاست؟، بازوی دهقان کجاست؟در تف این بادیه، در تف این بادیهسوخت سراپا تنممزرعم آتش گرفت، مزرعم آتش گرفتنم نم باران کجاست؟ نم نم باران کجاست؟اشک در آبم نشاند، آه به بادم سپردابر به بندم فکند، رخنه ی زندان کجاست؟، رخنه ی زندان کجاست ؟(ترانه سرا: اکبر گلپایگانی) . . .

ماه رمضان

ماه رمضان ماه مهمانی خدا نزدیك است.انشا الله به حول قوه ی الهی از فردا شانزدهم اردیبهشت ماه رمضان شروع میشود.البته اگر ماه رویت شود.البته گاهی میبینیم كه گاهی بعضی ها سو استفاده میكنند و عوض اینكه به فكر كمك به همنوع باشند در فكر خویش هستند.  . . .

دل نمي گيرد قرار

دل نمی گیرد قرار آرامش    جانم    کجاست   صبر بیرون شد ز،کف آن ماه تابانم کجاست گشته ویران خانه دل چشم گریان روزوشب صاحب این خانه کو ،شمع شبستانم کجاست می روم من ،کو بکو  شاید نشان یابم  ز، او خسته ی کویش منم  سودای پنهانم کجاست گر ،زند صد طعنه   برمن خار وسنگ سنگلاخ می روم خسته بکویش راحت جانم کجاست آب چشمم خشک شد مژگان چشم آتش گرفت سینه ویران گشت و آوای پریشانم  کجاست خار ،هجران  می رود . . .

ماه رمضان ماه تغییر و تحول

به نیمه ی شعبان رسیده ایم و چیزی به ماه مبارک رمضان نمانده است ماهی که می تواند برای ما شروع یک تحول باشد. برای تحول آماده اید؟ خداوند در قرآن رمضان را اینگونه توصیف می کند:(شهر رمضان الذی انزل فیه القرآن هدی للناس و بینات من الهدی والفرقان.)ماهی که در آن قرآن نازل شده است .تاکید بر قرآن در رمضان در واقع رمز و راز این تحول هست که با قرآن می توان دگرگون شد و زندگی نوینی را آغاز کرد.مهم ترین کاربرد قرآن همین تغییر و تحول و شکوفایی هست که می تواند . . .

دعاهای ماه رمضان

رمضان، ماه عبادت و بندگی و راز و نیاز با معبود جهان است در روایات اسلامی تاکید شده که در این ماه با توجه و خضوع بیشتر، نمازها را بجا آورند و از نمازهای مستحبی در شب و روز غفلت نورزند و بدین ترتیب با یک تمرین یک ماهه همه مومنین به عبادت خالصتری موفق می شوند و جانها به خدا نزدیک تر می گردد.
رسول خدا صلی الله علیه و آله وسلم در این زمینه می فرماید: و هر کس در این ماه رمضان نماز مستحبی بجا آورد خداوند، برائت او را از اتش دوزخ خواهد نوشت.
در این قسمت سع . . .

ماه رمضان

اینک ماه رمضان به پایان رسید. پس از تو تقاضا می کنم اگر بر من گناهی باقی مانده که هنوز آن را نیامرزیده ای یا می خواهی به آن گناه عذابم کنی، تا فجر این شب [آخر] ماه مبارک فرا نرسیده، گناهانم را بیامرزی و از تقصیرم در گذری، ای مهربان ترینِ مهربانان».   . . .

بیانات حضرت امام ای پیرامون ماه مبارک رمضان

ماه مبارک رمضان از جمله ایامی است که با ورود به آن، حالتی و معنوی بر جامعه حکمفرما می شود. این معنویت به اندازه ای است که مقام معظم رهبری از آن به عنوان قطعه ای از بهشت» یاد می کند.ایشان در دیدار ان و مبلغان اعزامی به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان سال 1372 فرمودند: ماه رمضان در هر سال، قطعه ای از بهشت است که خدا در جهنم سوزان دنیای مادی ما، آن را وارد می کند و به ما فرصت می دهد که خودمان را بر سر این سفره الهی در این ماه، وارد بهشت ک . . .

مسافرت در ماه مبارک رمضان

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم و رحمة الله و برکاته
مسافرت در ماه رمضان اگر برای فرار از روزه باشد جایز ولیکن مکروه است لذا بهتر است به سفر نرود مگر این که سفر برای کار نیکو یا لازمی باشد.
موفق و مؤید باشید
با عرض سلام و ادب و احترام سؤال: آیا شخصی می تواند بدون از هیچ گونه عذری در ماه مبارک رمضان با مستمسک قراردادن اینکه مسافرت در ماه رمضان فقط مکروه است و روزه هم فقط قضا دارد و کفاره ندارد، هر روز تا حد شرعی محلی که ست دارد برود و بر گرد . . .

تدابیر ماه مبارک رمضان

به نام خدا
با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان احتیاج است تدابیری از قبل از ماه مبارک رمضان در نظر گرفت و تدابیری را در هنگام ماه مبارک رمضان ، به دلیل طولانی بودن رمان روزه داری و برخی مشکلات بدنی از جمله بیماری ها نیاز به تدابیری برای آن می باشد .
در  ماه مبارک رمضان برخی افراد با سبک اشتباه غذا خوری و روزه داری موجب خسران و زیان می شوند و صدمات را به خود وارد می کنند .
دوست عزیزی فایلی را تهیه کرده است که در ان به تدابیر صحیح ماه رمضان می پردازد و . . .

فضیلت های ماه مبارک رمضان

بسم الله الرحمن الرحیممعنی رمضان: یکی از لغت شناسان -الخلیل- می گوید: کلمۀ رمضان» از مصدر المرض» گرفته شد و به بارانی گفته می شود که در فصل پاییز و موسم بادهای پرغبار ببارد و چهرۀ زمین را صفا بخشد. این ماه را به خاطر آن رمضان نامیده اند که وجود آدمی با روزۀ این ماه از پلیدی های خطرناک مادی تا گناهان، پاک می گردد./ فروع کافی، ج 4، ص 69.رسول الله (صلی الله علیه و آله) فرمودند: روزه دار حتی در رختخواب خویش و در حالی که خوابیده است در حال عبادت تلقی می . . .

رمضان وامام زمان ع

ثلث ماه رمضان بی تو سپر شد آقا
عمر ما بود که دور از تو هدر شد آقا
چه شود این رمضان وصل شما پا دهد 
یازده روز که در هجر تو سر شد آقا
بیایید روزه ی امام زمانی داشته باشیم تا لایق دیدار شویم  . . .

فضیلت ماه رمضان

 
ماه رمضان به عنوان ماه مهمانی خدا دارای فیض و برکت خاصی است. ماهی سرشار از حس و حال معنوی که حسنات و فضیلت های فراوانی را دارد. به همین دلیل برای نشان دادن ارزش معنوی و جایگاه این ماه در بین سایر ماه ها امامان و پیامبران احادیث زیادی را مطرح کرده اند. ما نیز در این مطلب بر آن شدیم تا شما را با بهترین احادیث درباره فضیلت ماه مبارک رمضان آشنا نماییم و تعدادی از آنها را در وبلاگ به اشتراک بگذاریم.
ادامه مطلب . . .

بهترین و بدترین مواد غذایی هنگام سحر

در طول ماه مبارک رمضان، اینکه از چه مواد غذایی به هنگام سحر و یا قبل از سپیده دم استفاده می کنیم، فوق العاده مهم می باشد .ما در اینجا مواد غذایی را که باید از خوردن آنها اجتناب کنید و یا اینکه باید آنها را بیشتر مصرف کنید را برایتان آورده ایم.
 
خرما میوه ای کوچک است که حاوی قند، فیبر و مواد مغذی بوده و به علت انرژی زیادی که دارد مصرف آن به هنگام سحر بسیار توصیه شده است. حضرت محمد ( ص ) نیز فرموده اند : خرما بهترین بهترین ماده ی غذایی به هنگام سحر م . . .

هیچ جا

گالیله: بر خلاف تصور همگان، جهان با عظمت با همه صورت های فلکیش به دور زمین ناچیز ما نمی‌گردد.ساگردو: پس یعنی همه این‌ها فقط ستاره است؟ پس خدا کجاست؟گالیله: مقصودت چیست؟ساگردو: خدا! خدا کجاست؟گالیله: آن بالا نیست. همان طور که اگر موجوداتی در آن بالا باشند و بخواهند خدا را در اینجا پیدا کنند، در زمین گیرش نمیاورند‌ساگردو: پس خدا کجاست؟گالیله: من که در الهیات کار نکرده‌ام. من ریاضی‌دانم.ساگردو: قبل از هر چیز تو آدمی و من از تو می‌پرسم که در دس . . .

فعالیتهای انجام گرفته شورا در مناسبتها

فعالیتهای صورت گرفته در ماه رمضان که شامل محفلهای انس باقرآن وبر پایی جشن شکر گذاری قرآن پایه سوم و بر پای مراسم افطاری همرا ه با تلاوت قرآن و نشستن پای درس امام جمعه شهر به مناسبت ماه مبارک رمضان
دریافت . . .

حلول ماه مبارک رمضان، ماه میهمانی خدا بر همگان مبارکباد!

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات به دوستدارن عرصه وبلاگ و بلاگ نویسی:حلول ماه بندگی ماه ضیافت الهی و ماه رحمت و مغفرت و بهار قرآن بر شیعیان جهان مبارک باد! مسئول محترم کتابخانه اندیشه قره بوتهسه شنبه 17 اردیبهشت 98مصادف با روز اول ماه مبارک رمضان . . .

پخش زنده روبیکا کجاست

سوال پخش زنده روبیکا کجاست 
سوال اکثر کاربران اینترنتی درباره روبیکا

با سرویس رسانه تصویری روبیکا، امکان انتخاب ترتیب پخش برنامه ها یا توقف و پخش مجدد آنها را دارید. همچنین میتوانید از مشاهده برنامه ‏های پخش زنده اینترنتی تلویزیونی لذت ببرید.
ادامه مطلب . . .

ماه ضیافت خدا مبارک و فرخنده باد

بر هر نفست اشاره دارد رمضان                  بر عشق و عطش نظاره دارد رمضان
در ظلمت بیکرانه شبهامان                                      دریا دریا ستاره دارد رمضان
ماه ضیافت الهی مبارک باد . . .

نمیه رمضان شد.

یا رب المهدیماه جبران، ماه صیام، ماه غفران در یک کلام ماه خدا دارد به نیمه می رسد. کم کم ندای الغوث الغوث و بک یا الله به گوش می رسد. رمضان
آمد و به نیمه رسید با تمام زیبایی هایش، سحرها یکی پس دیگری آمدند و
شنیدن نجوای بهترین های امت را که سحر خویش را با ناله ومناجات و التماس
گذراندند و کم کم یتیمان کوفه باری دگر یتیم می شوند و باید کاسه های شیر
را بر در خانه مولا برند رمضان زیباست و ماه نزدیک شدن به خداست ماه
نزدیک شدن بندگان خدا به هم است م . . .

یافته‌ای نظامیا، خوشتر ازین جهان بسی / عاقبتت چو رفتن است، توشۀ آن جهان کجاست؟ - غزلیّات نظامی

خانۀ دل خراب شد، دلبرِ جان‌ستان کجاست؟ / خزینه می‌برد، هیبتِ پاسبان کجاست؟قافله رفت و من چنین از همه کس بمانده‌ام / مرکبِ تیزپوی کو؟ شِحنۀ کاروان کجاست؟یافته‌ای نظامیا، خوشتر ازین جهان بسی / عاقبتت چو رفتن است، توشۀ آن جهان کجاست؟ ( غزلیّات نظامی ) . . .

"شعر کودکانه خروسه کجاست"

خروسه کجاست؟رو پرچین
چی داره؟تاج چین چین
بالش رو هی ت می‌دهبه این و اون نشون می‌ده
می‌گه که خوش به حال منرنگین کمونه بال من
هم قوی، هم قشنگمهیچ کس نیاد به جنگم
بعد چی می‌شه ؟می‌خونه تا خسته می‌شه
وقتی می‌آد به لونهنمونده آب و دونه . . .

دانلود آهنگ شهاب رمضان به نام دروغ چرا

 
شهاب رمضان دروغ چرا
دانلود آهنگ جدید شهاب رمضان به نام دروغ چرا
Shahab Ramezan - Doroogh Chera
ترانه و موزیک : نیما معین ؛ تنظیم : علی بیات
+ متن ترانه دروغ چرا از شهاب رمضان
بی رودروایسی بگو کم آوردی عین من / طاقت دوری نداری بد آوردیم عین هم
عین قبل دوست داری باشم / دوست دارم باشی کنارم تو همیشه عین قبل
 

ادامه مطلب . . .

ماه مبارک رمضان مبارک

حلول ماه مبارک رمضان مبارک باد

می‌گویند رجب ماه خدا، ‌شعبان ماه پیامبر و رمضان ماه امت پیامبر است، ‌از این رو همه به مهمانی پروردگار دعوت شده‌اند. از لحظه لحظه این جشن عرفانی غافل نشویم. . . .

فایل هدیه ماه مبارک رمضان ارسال شد

به نام خدا
همون طور که قول داده بودم امروز فایل هدیه ماه مبارک رمضان که نسخه مجربی برای درمان نازایی بود ارسال شد و دوستان می تونن فایل توی ایمیل شون ببین

منتظر اتفاقات خوب آینده باشید . . .

دانلود آهنگ شهاب رمضان به نام دروغ چرا

 
شهاب رمضان دروغ چرا
دانلود آهنگ جدید شهاب رمضان به نام دروغ چرا
Shahab Ramezan - Doroogh Chera
ترانه و موزیک : نیما معین ؛ تنظیم : علی بیات
+ متن ترانه دروغ چرا از شهاب رمضان
بی رودروایسی بگو کم آوردی عین من / طاقت دوری نداری بد آوردیم عین هم
عین قبل دوست داری باشم / دوست دارم باشی کنارم تو همیشه عین قبل
 

ادامه مطلب . . .

صبح رمضان آمده ساقی مددی - شعر

باز آمده ام میکده ساقی مددی مخمور شده میزده ساقی مددی شایستۀ نوکری به ندرت آید در هر دهه و هرصده ساقی مددی در رقص جنون به خون نشستن عشق استاین امر شده قاعده ساقی مددی از شاه و گدا ، سائل و سلطان همه گیعبدند ترا هر رده ساقی مددیباید که فریبش نخورد باده پرستدنیا شده یک شعبده ساقی مددی امساک نموده از مناهی مذهبتانصبح رمضان آمده ساقی مددی بر دربدر خویش عنایت بنما بیشبشکسته سبو آمده ساقی مددی   . . .

دانلود آهنگ جدید شهاب رمضان بنام بمون تو خاطرم

دانلود آهنگ جدید شهاب رمضان بنام بمون تو خاطرم با بالاترین کیفیت


Download New Music Shahab Ramezan – Bemoon Too Khateram
ترانه و موزیک: پوریا متابعان , تنظیم: سیاوش صدری
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …


دانلود آهنگ جدید . . .

مسابقات جام رمضان دهم خرداد ماه 1398

مسابقات کاراته جام رمضان سبک شوتوکان کوبه اوزاکا باحضور نایب رییس سبک کشور استاد راجی زاده جمعه 98/03/10 در رشته کاتا کمربند رنگی از باشگاههای (سورنا،حجاب،اکسیژن،ارغوان،ولایت،بامداد،صالحین،هوانیروز) برگزار گردیدنتایج به شرح زیر میباشد مقام اول :باشگاه حجابمقام دوم :باشگاه سورنامقام سوم :باشگاه هوانیروز . . .

واقعا کجاست!؟

 
کجاست آن که مرا و دل مرا بلد استکه خنده‌هاش دلیل حیات این جسد است
مرا نگفته و ننوشته، خوب می‌دانددر امتحان دلم نمره‌اش همیشه صد است
کنار چای به من شعر می‌دهد هرشبسلام اولِ صبح‌ش به بوسه مستند است
دلم برای دلش یا دلش برای دلمقواره‌ی هم و آیینه‌ی تمام‌قد است
نه هیچ برکه و ساحل، نه هیچ چشمه و رودنفس کشیدنِ او وقت خواب، جذر و مد است
به جز ترازوی تقوا چه می‌توانم گفت؟به او که طرز نگاهش تمیزِ خوب و بد است
اگر نیامده امشب به این اتاق بهاردرخت . . .

درس خواندن برای کنکور در ماه مبارک رمضان

در ماه رمضان چگونه انرژیمان را مدیریت کنیم تا به درس خواندنمان لطمه ای وارد نشود؟؟آیا ساعت خوابمان را در ماه مبارک رمضان تغییر دهیم؟؟آیا درس خواندن در فاصله ی افطار تا سحر باعث برهم خوردن ساعت خوابمان برای روز کنکور نمی شود؟در ماه رمضان چه ساعت هایی درس بخوانیم تا بیشترین بازده را داشته باشیم؟؟دانلود کنید روزه داری و مطالعه برای کنکور در ماه رمضان علیرضا افشار روانشناس و مشاور تحصیلی 
مشاوره تلفنی کنکور علیرضا افشار ـ انتخاب رشته . . .

استفاده از سجاده فرش در جزءخوانی قرآن کریم

ماه "رمضان" یا "رمضان المبارک" نهمین ماه قمری است که روزه داری از اعمال واجب آن می باشد. همان طور که در آیات قرآن میخوانیم، قرآن نیز در این ماه و در شبهای قدر بر پیامبر (ص) نازل شده و فضیلت اعمال و برکت این ماه را بیشتر کرده است. این ماه فضیلت ها و برکت بسیاری دارد و ثواب اعمال در این ماه دوچندان می باشد.
ادامه مطلب . . .

رمضان مبارک .

رسول خدا (صلى الله علیه و آله) فرمود:
رمضان ماهى است که ابتدایش رحمت ، میانه‏‌اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است.
فرا رسیدن ماه ضیافت الهی بر تمام مردم ایران مبارک باد .
مجتمع پتاس خوروبیابانک . . .

عید رمضان امد و ماه رمضان رفت                                                            صد شکر که این امد و صد حیف که ان رفت.  . . .

تولیدی کفش کجاست؟

تولیدی کفش کجاست؟
کفاشی رضوان تولیدکننده کفش های مجلسی و راحتی نه مردانه و بچه گانه با 20 سال سابقه فعالیت در خدمت هموطنان عزیز می باشد.
بیش از 50 مرکز کارگاهی خانگی فعال در عرصه تولید انواع کفش و دمپایی های ارزان قیمت و با بیش از 200 مدل متنوع کفش نه کفش مردانه و کفش های بچگانه وفانتزی
 
- ارسال به سراسر کشور در اسرع وقت
- ارسال در همان روز ثبت سفارش
- ارسال دقیقا طبق تصاویر محصولات
- قیمت های ارزان و رقابتی در سراسر کشور
 
مشاهده محصولات و ق . . .

نشید غردی یا روح

نشید جمیل غردی یا روح فی مسابقة صوتقرام مشاری العفاسی
کلمات:
غردی یاروح ألحان الجلال
واسکبی فی القلب نورا و أمان
علقی الأفراح فی جید الهلال
واهتفی بالحب أهلا رمضان
جل من سواه شهر من جمال
حان فیه السعی للفردوس حان
هل تری أذن فی ال بلال
أم هی الذکری رواها رمضان
#یاسرالسلیم
فیدیو:
دریافتعنوان: نشید غردی یا روححجم: 5 مگابایت . . .

کلیتوریس چیست وکجاست

کلیتوریس چیست وکجاست
 کلیتوریس  خروسک زن کجاست ؟ کلیتوریس چیست ؟  چگونه کلیتوریس را تحریک کنیم؟  کلیتروس چیست و در کدام قسمت بدن ن قرار دارد  کلیتوریس : آنچه که باید در مورد این عضو اسرار آمیز بدانید  کلیتوریس کجاست؟  سه حالت آمیزش برای تحریک کلیتوریس  کلیتوریس کجاست؟  کلیتوریس چیست؟  کلیتوریس کجاست؟  کلیتوریس دقیقا کجاست؟  نشانه های ء شدن زن چیست؟  آشنایی با دستگاه تناسلی ن  آموزش تحریک کلیتوریس با آلت تناسلی مرد برای . . .

ته دنیا کجاست؟

ته دنیا کجاست؟
امروز توی اینستاگرام یکی این سوال پرسیده بود،برای اولین بار نوشتم:ته دنیا اونجاست که توی آینه به خودت نگاه میکنی و خودت نمیشناسی. برای من ته دنیا اونجا بود،وقتی بعد از اون روز به خودم توی آینه نگاه کردم؛انگار اندازه هزار سال پیر شده بودم و خودم نمیشناختم. . . .

اعمال شبهای پر فضیلت قدر

اعمال مشترک شبهاى قدر:
 
 
شب قدر همان شبى است که در تمام سال شبى به خوبى و فضیلت آن نمى رسد و عمل در آن بهتر است از عمل در هزار ماه و در آن شب تقدیر امور سال مى شود و ملائکه و روح که اعظم ملائکه است در آن شب به اذن پروردگار به زمین نازل مى شوند و به خدمت امام زمان عجل الله تعالى فرجه الشریف مشرّف مى شوند و آنچه براى هرکس مقدّر شده است بر امام زمان عجل الله تعالى فرجه الشریف عرض مى کنند و اعمال شبهاى قدر بر دو نوع است :
 
ادامه مطلب . . .

بهانه

دل به شکل غریبی در تنگنای حوادث دست و پا می زند .از تو چه پنهان حال و هوای دل  مثال ابر تیره است . گرفته و در بند کشیده  .نکند تردید  به رگ و پی زده است .    آفت  تردید ، وقتی به بافت افکارت رسوخ می کند، بند بند وجودت را می سوزاند . از یک طرف تصویر یک لبخند، از فرسنگ ها فاصله سو سو می زند و از سوی دیگر تردیدِ بود و نبود ی که جزء اثباتِ نیستی نبود . 
اکنون دل برای بودنش برای پذیرفتنش ، بهانه می خواهد .شوق زیستن کجاست ؟ 
چشم ها وقتی به دنبال یک نگاه می . . .

روزهشتم

همون طور که یک کتاب بعد چند بار باز هم ویرایش میخوره حرفای منم ویرایش میخوره ی روز نوشتم باید ب مامان بابا کمک کنمفکر میکردم فقط کمک کافیه اما میدونی حق پدر و مادر چطور ادا میشه اینکه واقعا اینده ای از خودت بسازی که نگرانی نداشته باشه میدونی نباید کاری کنی که نگرانی برات داشته باشن  ازدواج کردنمجهازمزندگی ایندمکار داشته باشم.و هزاران نگرانی دیگه من باید همه نگرانی هاشو ی جوری رفع کنم که حداقل برای من یکی نخواد اذیت بشه .باید برنامه . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)