98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

عمیراندا

15 پرديس رمان هايي را براي خوانندگاني که فصل بازگشت به مدرسه را

پاییز دوباره یکبار دیگر روی ما قرار گرفته است ، این بدان معناست که زمان آن برای تهیه مدارس جدید ، روسری های دنج ، شمع های برگ و همه چیز ادویه کدو تنبل است. من 15 رمان مجموعه پردیس برای افرادی که عاشق فصل بازگشت به مدرسه هستند انتخاب کرده ام ، بنابراین می توانید TBR خود را با روحیه پاییزی بدست آورید. رمان های پردیس دانشگاهی نیز با نام "رمان های دانشگاهی" ، زیر مجموعه خاصی از داستان ها هستند که تجربه دانشگاه را عاشقانه تر کرده و جلوه می دهند. نمون . . .

Shanina Shaik Test-Drives 3 به نظر مي رسد که بايد بلافاصله بپوشي

نوشته شده توسط HALLIE GOULD UPDATED SEP 01، 2019 05:21 PM EDTشانینا شیکJEROME CORPUZبا شانینا شاكیك شلیك كردیم كه دقیقاً نمی داند چه انتظاری را داشته باشد. می دانستم که او مطمئناً زیبا خواهد بود ، اما وقتی وارد استودیو شدم ، یک جوان 28 ساله متحرک و شاد را پیدا کردم که نمی توانست لبخند بزند.  وقتی از پوست درخشان و ظاهرش تعریف کردم ، او به من گفت: "زمینه من کاملاً مخلوط است." مادرش لیتوانیایی است و پدرش تبار پاکستانی و عربستان سعودی است. او در ملبورن بزرگ شد ، جایی که . . .

10 مدل اسرار مراقبت از پوست که مي دانيد (که نمي دانيد)

نوشته شده توسط هالی گولد به روز شده آوریل 2019بررسی شده توسط DR. مورگان راباچ متخصص پوستجوردان دون برنز Smokey Eye و رژ لب سرخابیما هم مثل شما با اسرار مدل وسواس داریم. منظورم این است که ، وقتی دائماً برای کار خود آرایش سنگین می پوشند ، آیا پوست آرایش کمتری به درخشش خود ادامه می دهد؟ ما نمی توانیم جای تعجب نداشته باشیم. نکات و ترفندهایی وجود دارد که آنها می توانند برای کمک به پوست خود (خصوصاً در زمستان که خشک ترین و شلترین حالت خود را داریم) کمک کن . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)