98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

فیروزه دخترپیاز فروش ایزدی سنجار

تشخیص فیروزه اصل از بدل

تشخیص فيروزه اصل از بدل کار هر کسی نیست و بیشتر بومیان قادرند این کار را انجام دهند. قیمت فيروزه نیشابور در ایران بالاتر از فيروزه‌های کرمان و دامغان است زیرا فيروزه نیشابور کیفیت بالاتری دارد. متأسفانه بعضی از افراد اقدام به فروش فيروزه کرمان و فيروزه دامغان به عنوان فيروزه نیشابور می‌کند و از این راه بسیار سود کسب می‌کنند که مایه تأسف است.
به همین دلیل است که باید در هنگام خریدن فيروزه از فروشنده درخواست شناسنامه سنگ فيروزه را بکنید. در . . .

خريد نگين اصل از سايت زرسي

نگین اصل سایت زرسیسایت زرسی بزرگترین و برترین ویترین آنلاین طلا و جواهر در کشور یکی از صادرکنندگان و وارد کنندگان نگین اصل از سایر شهر و کشور ها می باشد و از این حیث جایگاه ویژه ای در میان دیگر سایت های فروشگاهی پیدا کرده است.نگین اصل سایت زرسی شامل نگین فيروزه،نگین عقیق،نگین عقیق شجر،نگین زمرد،نگین مالاکیت و . می باشد.پر فروش ترین و پر طرفدارترین نگین های اصل سایت زرسی نگین عقیق شجر و نگین فيروزه می باشد.نگین های سایت زرسی یکی از بهت . . .

آشنایی با انواع فیروزه: عَجمی و شَجری + نحوه شکل گیری فیروزه

انواع فيروزه عبارتند از: فيروزه عَجمی و فيروزه شَجری.
فيروزه عَجمی چیست؟
فيروزه عجمی هیچ رگه‌ای داخل خودش ندارد و به رنگ آبی آسمانی است. این فيروزه بسیار گران و با ارزش است. این فيروزه در داخل سنگ چرب و سیاه رنگی رشد می‌کند و تشخیص آن دشوار است و فقط بومی ها میتوانند آن را تشخیص بدهند. این فيروزه مانند مرواریدی در صدف می ماند.
ادامه مطلب . . .

نحوه تميز كردن سنگ فيروزه

تمیز کردن جواهرات فيروزه
۱. استفاده از پاک کننده مرطوب و مسواک نرم در آب پاک:
هرگز محصولات پاک کننده را به آب یا مسواکی که شما با آن در حال پاک کردن جواهرات فيروزه هستید اضافه نکنید ، زیرا مواد شیمیایی میتواند منجر به صدمه دیدن جواهر شود. برای پاک کردن فيروزه ، مسواک کودکان که بسیار نرم است می تواند گزینه خوبی باشد.
 
۲. پاک کردن سطح سنگ فيروزه با ملایمت به همراه قلم مو:
قلم مو را در زیر آب بشویید و سپس به آرامی قسمت های طلا و نقره ای جو . . .

نحوه تميز كردن سنگ فيروزه

تمیز کردن جواهرات فيروزه1. استفاده از پاک کننده مرطوب و مسواک نرم در آب پاک:هرگز محصولات پاک کننده را به آب یا مسواکی که شما با آن در حال پاک کردن جواهرات فيروزه هستید اضافه نکنید ، زیرا مواد شیمیایی میتواند منجر به صدمه دیدن جواهر شود. برای پاک کردن فيروزه ، مسواک کودکان که بسیار نرم است می تواند گزینه خوبی باشد. 2. پاک کردن سطح سنگ فيروزه با ملایمت به همراه قلم مو:قلم مو را در زیر آب بشویید و سپس به آرامی قسمت های طلا و نقره ای جواهرات . . .

آشنایی با نحوه خرید نگین فیروزه

خرید نگین فيروزه
سایت زرسی یکی از ویترین های آنلاین طلا و جواهر در کشور مدتی است که طیف گسترده ای از نگین های انگشتر را از جمه نگین فيروزه را فراهم نموده است و اقدام به فروش و خرید نگین فيروزه آنها در قسمت محصولات سایت خود کرده است.
ادامه مطلب . . .

نگين جواهر سايت زرسي

نگین جواهرسایت زرسی ویترین آنلاین طلا و جواهر که مدتی است فعالیت خود را در زمینه جواهرات اعم از انگشتر،گردنبند،دستبند،نگین انگشتر و نگین جواهر آغاز کرده است.نگین جواهر سایت زرسی شامل نگین فيروزه،نگین عقیق شجر،نگین زمرد،نگین عقیق،نگین مالاکیت و . . . می باشد. بهترین و پر فروش ترین نگین جواهر سایت زرسی نگین فيروزه و نگین عقیق شجر می باشد.نگین های جواهر سایت زرسی یکی از بهترین و با کیفیت ترین نگین هایی می باشد که رضایت بسیاری از مشتریان . . .

اطلاعاتي درباره نگهداري و خريد نگين انگشتر فيروزه

تمیز کردن و خرید نگین انگشتر فيروزهنگین انگشتر فيروزه از جمله سنگ‌هایی زینتی و با ارزش است که به علت خلل و فرج‌های زیادی که درون آن وجود دارد، نباید آن را با آب ‌شست. بهتر است پس از خرید نگین انگشتر آن را با پارچه‌های نخی نرم و تمیز و یا چرم جلا دهید. به محض استفاده و خرید نگین انگشتر فيروزه این نگین به راحتی کثیف و گرد آلوده می‌شود. بازدم بر آن اثر نامطلوب دارد. چناچه مدت زیادی در آب بماند جلای آن کاهش می‌یابد. اگر چربی . . .

چگونگي خريد نگين اصل

از کجا نگین اصل خریداری کنیم؟یکی از معضلات اساسی جامعه ما فروش نگین های تقلبی به مردم می باشد مخصوصا فروشگاهایی که به صورت آنلاین شروع به فروش نگین اصل یا تقلبی می کنند.برای جلوگیری از پیشامد اینگونه اتفاقات می بایست به معتبر بودن فروشگاه ها آگاهی یابید.به عنوان مثال فروشنده ای ممکن است نگین تقلبی را به جای نگین اصل به شما بفروشد و شاید شما هم نسبت به اصل یا تقلبی بودن آن آگاهی لازم را نداشته باشید.سایت زرسی بزرگترین ویترین آنلاین طلا . . .

خرید نگین اصل از سایت زرسی

نگین اصل سایت زرسی
سایت زرسی بزرگترین و برترین ویترین آنلاین طلا و جواهر در کشور یکی از صادرکنندگان و وارد کنندگان نگین اصل از سایر شهر و کشور ها می باشد و از این حیث جایگاه ویژه ای در میان دیگر سایت های فروشگاهی پیدا کرده است.نگین اصل سایت زرسی شامل نگین فيروزه،نگین عقیق،نگین عقیق شجر،نگین زمرد،نگین مالاکیت و . می باشد.پر فروش ترین و پر طرفدارترین نگین های اصل سایت زرسی نگین عقیق شجر و نگین فيروزه می باشد.نگین های سایت زرسی یکی از به . . .

فروش راه بند در مازندران

شرکت نوین سازان پاسارگاد بزرگترین نمایندگی فروش و پخش انحصاری محصولات مجموعه دانش بنیان حافظان حریم ان در سراسر استان سرسبز و زیبای مازندران.
فروش انواع محصولات کنترل تردد در سرتاسر مازندران از جمله :
فروش راهبند در مازندران
فروش راه بند هیدرولیکی در رامسر
فروش راه بند الکترومکانیکی در لاهیجان
فروش راه بند در فومن
فروش راه بند در بابلسر
فروش راه بند در ساری
فروش راه بند در آمل
فروش راه بند در تنکابن
فروش راه بند در چالوس
و سایر شهرهای . . .

ویژگی و خواص سنگ فیروزه

خواص سنگ فيروزهخواص سنگ فيروزه بسیار زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی بکند در ادامه این مطلب ما برای شما چندین مورد از خواص سنگ فيروزه را بیان کرده ایم: . . .

بهترین خواص و فواید سنگ فیروزه چیست؟

خواص سنگ فيروزه
خواص سنگ فيروزه بسیار زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی بکند در ادامه این مطلب ما برای شما چندین مورد از خواص سنگ فيروزه را بیان کرده ایم:جواهرات و سنگ های قیمتی . . .

ال ای دی های رنگی خاص (ویژه)

فيروزه ای
توان مصرفی : LED 1-3w
برند چیپ : Bridgelux
ابعاد چیپ : 45mil
بهره نوری : 160-150 لومن
رنگ : فيروزه ای
طول موج : 495 نانومتر
ولتاژ : 3.3-3.0 ولت
جریان : 700-350 میلی آمپر . . .

خواص سنگ فیروزه

خواص سنگ فيروزه
 
خواص سنگ فيروزه بسیار زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی بکند در ادامه این مطلب ما برای شما چندین مورد از خواص سنگ فيروزه را بیان کرده ایم:
پس در ادامه با ما همراه باشیدسنگ فيروزه | سنگ یاقوت | سنگ عقیق . . .

چگونه سنگ فیروزه را شارژ کنیم؟

اگر در رابطه با سنگ فيروزه در گوگل به جستجو پرداخته باشید حتماً مقالاتی راجع به اینکه "چگونه سنگ فيروزه زنده می‌شود؟" یا "چگونه سنگ فيروزه را احیا کنیم؟" و یا "طرز نگهداری و شارژ سنگ فيروزه" برخورد کرده‌اید. در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت و روش‌های مختلف شارژ یا به اصطلاح زنده کردن فيروزه را بررسی می‌کنیم.
روش‌های زنده نگه داشتن فيروزه
سنگ فيروزه سنگی است که با تماس با مواد شیمیایی و روغنی و آرایشی تغییر رنگ می‌دهد و به مرور خاصیت . . .

راهنمای خرید نگین فیروزه

اطلاعاتی درباره خرید نگین فيروزه
بر اساس شکل ظاهری ، دو نوع نگین فيروزه عجمی و فيروزه شجری موجود می باشد. برخی از این سنگ ها دارای رگه هایی می باشند که فيروزه شجری نامگذاری می کنند. ولی برخی دیگر کاملا صاف و یکدست آبی می باشند که روی سطح آن ها هیچ رگه و شکستگی دیده نمی شود، عرب ها این نوع را عجمی می نامند. در ادامه در مورد تفاوت قیمت سنگ فيروزه عجمی و شجری توضیحاتی ارائه می دهیم.پس در هنگام خرید نگین فيروزه به مطالب پایین به دقت توجه کنید.مطا . . .

راهنمای خرید انگشتر فیروزه

راهنمای کامل خرید انگشتر فيروزهدر طول تاریخ فيروزه یک جواهر سنگ محبوب و ارزشمندی به حساب می آمد. همانطور که روند مد همواره در حال تغییر است ، برترین کیفیت ها هرگز از مد نمی افتند. هنگامی که قصد خرید انگشتر فيروزه را داشته اید ، نکات گفته شده زیر را به دقت در ذهن خود نگهدارید. . . .

دانستنی های جالب در مورد سنگ فیروزه

فيروزه نیشابور برترین و مرغوب ترین و البته گران ترین نوع فيروزه است. یکی از معروف ترین معادن فيروزه جهان در مشهد قرار دارد و به همین دلیل است که استان خراسان مرکز تراش فيروزه و معاملات فيروزه در دنیا است. فيروزه‌ای که از معادن استخراج می‌شود را در مشهد در کارگاه‌های فيروزه تراشی تراش می‌دهند و سپس به بازارهای جهانی وارد می‌کنند.
سنگ فيروزه دارای درجه سختی 6 است و از سنگ‌های آذرین است. سختی این سنگ به حدی است که می‌توان با آن شیشه را برش دا . . .

چگونگی خرید نگین اصل

از کجا نگین اصل خریداری کنیم؟
یکی از معضلات اساسی جامعه ما فروش نگین های تقلبی به مردم می باشد مخصوصا فروشگاهایی که به صورت آنلاین شروع به فروش نگین اصل یا تقلبی می کنند.برای جلوگیری از پیشامد اینگونه اتفاقات می بایست به معتبر بودن فروشگاه ها آگاهی یابید.به عنوان مثال فروشنده ای ممکن است نگین تقلبی را به جای نگین اصل به شما بفروشد و شاید شما هم نسبت به اصل یا تقلبی بودن آن آگاهی لازم را نداشته باشید.سایت زرسی بزرگترین ویترین آنلاین طل . . .

فیروزه سنگ متولدین چه ماهی است؟

فيروزه سنگ متولدین آذرماه است. سنگ‌های دیگری مانند توپاز زرد و آبی، بریل، یاقوت سرخ و زرد و آمینیست هم جز سنگ‌های متولدین آذر هستند اما فرعی هستند. فيروزه سنگ اصلی متولدین آذر ماه است. برخی افراد بر این باورند که سنگ ماه تولد برایشان اثر سحر و جادویی مثبت دارد.
ادامه مطلب . . .

آينه و شمعدان فيروزه کوب، انتخابي زيبا و خاص براي سفره عقد

فيروزه کوبی یکی از هنرهای بسیار زیبای مردم اصفهان است که بر روی ظروف مسی انجام می‌شود. این هنر زیبا و چشم نواز ارزش مادی و معنوی بالایی دارد و نشانگر فرهنگ و هنر و ذوق و سلیقه ایرانیان است. بسیاری از گردشگران خارجی در سفرهای خود به اصفهان توجه زیادی به این هنر زیبا می‌کنند. ظروف فيروزه کوبی هم چنین می‌تواند هدیه زیبا و نفیسی برای هدیه به عزیزانمان باشد. و یا اگر هدیه سازمانی می‌خواهیم بدهیم این ظروف گزینه خاص و لاکچری ای برای انتخاب . . .

فیروزه کوبی، یکی از صنایع دستی اصفهان

فيروزه کوبی چیست؟
فيروزه کوبی هنری فاخر و ارزشمند است که در ابتدا در خراسان و سپس به اصفهان آورده شده است. در این هنر قطعات فيروزه به وسیله چسب فيروزه کوبی بر روی ظرف مسی چسبانده می‌شود. سپس پس از انجام شدن مراحل مختلف و سمباده کاری بر روی آن لایه پلی‌استر زده می‌شود که به شفافیت و زیبایی هر چه بیشتر آن کمک می‌کند.صنایع دستی اصفهان . . .

مقایسه فیروزه نیشابور و فیروزه کرمان

فيروزه نیشابور، بهترین فيروزه دنیا
سنگ فيروزه نیشابور مرغوب‌ترین سنگ فيروزه شناخته شده در دنیا است. این سنگ که زیبایی بی‌همتایی دارد از مرکز شهرستان بزغان و از معدن علیا استخراج می‌شود. سنگی که از این معدن استخراج می‌شود زیباترین رنگ آبی فيروزه‌ای را دارد. فيروزه نیشابور دارای ضخامت کمی است و در حدود یک میلی‌متر ضخامت دارد. این فيروزه به علت آب و هوای نیشابور و موادی که در آن وجود دارد از درخشش و زیبایی بی‌نظیری برخوردار است.
ویژگی‌ها . . .

آشنایی با سنگ فیروزه و هنر فیروزه کوبی

سنگ فيروزه
فيروزه سنگی آبی رنگ با رگه های تیره رنگ است که حتی پس از استخراج و در زمان استفاده تحت تاثیر شرایط محیطی است و در زمره سنگ‌های زنده قرار می گیرد. سنگ فيروزه در صنایع دستی فيروزه کوبی و ساخت زیور آلات فيروزه به کار برده می شود.
یکی از بهترین و گران ترین نوع سنگ فيروزه در معادن نیشابور (واقع در خراسان رضوی) مشاهده شده است. به همین دلیل معاملات عمده فيروزه در جهان از شهر نیشابور تامین می‌شود. کار تراش این فيروزه های استخراج شده از معاد . . .

ارزش ظروف فیروزه کوبی چگونه تعیین می‌شود؟

ظروف فيروزه کوبی
اگر درباره هنر فيروزه کوبی اندکی تحقیق کرده باشید می‌دانید که این هنر هنری نوین است که در  مدت زمانی کمتر از یک قرن توانسته است طرفداران خاص خود را پیدا کند. ارزش ظروف فيروزه کوبی و سایر تولیدات این هنر توسط استادکاران مشخص می‌شود.
ادامه مطلب . . .

مواد اولیه فیروزه کوبی چیست و چگونه تهیه می شود؟

فيروزه کوبی یکی از هنرهای نوپای ایرانی است که در مدت زمان کوتاهی توانسته است مورد توجه افراد بی شماری در سراسر جهان قرار گیرد. هنرمندان فيروزه کوب با بهره گیری از مواد اولیه فيروزه کوبی و فنون هنری این رشته از صنایع دستی ایرانی توانسته‌اند آثار زیبایی را خلق کنند.
ادامه مطلب . . .

مقالات و محصولات شرکت تجارت پارسه نوین

فروش کارتخوان سیارپکس مدل pax s90
ویژگی دستگاه های سیار
فروش موبایل پوز مدل پکس d200
محصولات CASTLES
قابل توجه رانندگان اسنپ و تپسی
صاحب یک دستگاه کارتخوان بی سیم شوید، حتی بدون پروانه کسب یا داشتن مغازه
فروش کارتخوان بیسیم مدل verifone 670
فروش کارت خوان سیار وری فون 675
فروش دستگاه کارتخوان سیار مدل Szzt8210
فروش کارت خوان سیار وریفون 680
زمان واریز پول به حساب پس از کشیدن پوز ۲۴ ساعته شد؟
11 فن بازاریابی و فروش دستگاه کارت خوان سیار
10 ویژگی یک کارشناس فروش حر . . .

معرفی برندهای معتبر فیروزه کوبی

اگر تمایل دارید ظروف فيروزه کوبی اصفهان را برای خود یا عزیزانتان خریداری نمایید بهتر است آن را از برندهای معتبر فيروزه کوبی اصفهان تهیه کنید. همان‌گونه که در ادامه اشاره خواهد شد با خرید از برندها و فروشنده‌های معتبر می‌توانید از ضمانت محصولات استفاده نمایید. بنابراین با خیال راحت می‌توانید هزینه خرید این محصولات را بپردازید.
برندهای معتبر فيروزه کوبی
در شهر اصفهان به عنوان مهم‌ترین تولید کننده ظروف فيروزه کوبی کارگاه‌های فيروزه کو . . .

چسب فیروزه کوبی چیست و چگونه تهیه می شود؟

انواع چسب فيروزه کوبی
چسباندن سنگ فيروزه بر روی ظروف فيروزه کوبی به دو صورت سنتی و مدرن قابل انجام است:
در روش سنتی برای چسباندن سنگ فيروزه از چسب سنتی استفاده می‌شود. این چسب از لاک و کالیفن تهیه می‌شود. به این صورت که این دو ماده را حرارت می‌دهند تا به صورت چسب مایع درآید و به کمک آن سنگ ها را بر روی سطح ظرف می‌چسبانند. نسبت مخلوط کردن این دو ماده نیز مقدار خاصی است که اگر خودتان تصمیم به انجام این کار دارید باید با یک استادکار در این رابطه . . .

3 ویژگی که یک محصول فیروزه کوبی مرغوب باید داشته باشد

در این نوشته ابتدا برایتان هنر فيروزه کوبی را توضیح می‌دهم سپس ویژگی‌های فيروزه کوبی مرغوب و با کیفیت را برایتان شرح می‌دهم. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.
ادامه مطلب . . .

انواع فیروزه کوبی (ظروف، تابلوها، زیورآلات)

فيروزه کوبی روی ظروف مسی
فيروزه کوبی که هنری زیبا و چشم نواز است از حدود 60 سال پیش در مشهد توسط فردی به نام حکیمیان ابداع شده است. امروزه مهد فيروزه کوبی اصفهان است و این هنر زیبا توسط استادان مجرب فيروزه کوبی انجام می‌شود. برای ساخت محصولات فيروزه کوبی از فيروزه نیشابور استفاده می‌شود که سختی بالایی دارد و مرغوب‌ترین نوع فيروزه شناخته شده در جهان است. از ظروف فيروزه کوبی معمولاً برای تزیین استفاده می‌شود اما می‌توان آن‌ها را . . .

زیورآلات فیروزه کوبی از دیرباز تاکنون

از دیرباز تاکنون انسان برای زینت خود از سنگ‌های رنگی و قیمتی موجود در طبیعت کمک گرفته است. سه هزار سال قبل از میلاد یک دستبند فيروزه به عنوان یکی از نخستین زیورآلات فيروزه کوبی در دست ملکه مصری به نام تینثیت یافت شده است. این دستبند مورد توجه بسیاری از باستان شناسان قرار گرفت.
سنگ فيروزه یکی از سنگ‌های مقدس شناخته شده که امروزه هنرمندان از این سنگ برای ساخت زیورآلات فيروزه کوبی به طور چشمگیری بهره می‌برند.
هنرمندان از سنگ فيروزه ا . . .

فیروزه کوبی و مراحل انجام آن

فيروزه کوبی هنری زیبا و اصیل است که توسط استاد کاران ماهر فيروزه کوبی انجام می‌شود. این هنر که عمدتا در اصفهان انجام می‌شود زیبایی چشم نواز و خیره کننده ای دارد. در این هنر از خرده سنگ های فيروزه که دیگر استفاده نمی‌شوند استفاده می‌شود و عمدتا بر روی مس پیاده می‌شود. اما میتواند بر روی برنج، نقره و حتی زیور آلات هم کار شود. در این مقاله به بررسی مراحل فيروزه کوبی می‌پردازیم.
مراحل انجام فيروزه کوبی
1. آماده کردن ظرف مسی
برای انجام فيروزه کو . . .

خرید نگین جواهر از سایت زرسی

نگین جواهر
سایت زرسی ویترین آنلاین طلا و جواهر که مدتی است فعالیت خود را در زمینه جواهرات اعم از انگشتر،گردنبند،دستبند،نگین انگشتر و نگین جواهر آغاز کرده است.نگین جواهر سایت زرسی شامل نگین فيروزه،نگین عقیق شجر،نگین زمرد،نگین عقیق،نگین مالاکیت و . . . می باشد. بهترین و پر فروش ترین نگین جواهر سایت زرسی نگین فيروزه و نگین عقیق شجر می باشد.
نگین های جواهر سایت زرسی یکی از بهترین و با کیفیت ترین نگین هایی می باشد که رضایت بسیاری از مشتریا . . .

راهنمای خرید نگین فیروزه

اطلاعاتی درباره خرید نگین فيروزه
بر اساس شکل ظاهری ، دو نوع نگین فيروزه عجمی و فيروزه شجری موجود می باشد. برخی از این سنگ ها دارای رگه هایی می باشند که فيروزه شجری نامگذاری می کنند. ولی برخی دیگر کاملا صاف و یکدست آبی می باشند که روی سطح آن ها هیچ رگه و شکستگی دیده نمی شود، عرب ها این نوع را عجمی می نامند. در ادامه در مورد تفاوت قیمت سنگ فيروزه عجمی و شجری توضیحاتی ارائه می دهیم.پس در هنگام خرید نگین فيروزه به مطالب پایین به دقت توجه کنید.
ادامه . . .

چگونگی خرید نگین اصل

از کجا نگین اصل خریداری کنیم؟
یکی از معضلات اساسی جامعه ما فروش نگین های تقلبی به مردم می باشد مخصوصا فروشگاهایی که به صورت آنلاین شروع به فروش نگین اصل یا تقلبی می کنند.برای جلوگیری از پیشامد اینگونه اتفاقات می بایست به معتبر بودن فروشگاه ها آگاهی یابید.به عنوان مثال فروشنده ای ممکن است نگین تقلبی را به جای نگین اصل به شما بفروشد و شاید شما هم نسبت به اصل یا تقلبی بودن آن آگاهی لازم را نداشته باشید.سایت زرسی بزرگترین ویترین آنلاین طلا و جو . . .

چگونگی خرید انگشتر مردانه

راهنمای کامل خرید انگشتر مردانه فيروزهدر طول تاریخ خرید انگشتر مردانه فيروزه یک جواهر سنگ محبوب و ارزشمندی به حساب می آمد. همانطور که روند مد همواره در حال تغییر است ، برترین کیفیت ها هرگز از مد نمی افتند. هنگامی که قصد خرید جواهرات فيروزه را داشته اید ، نکات گفته شده زیر را به دقت در ذهن خود نگهدارید . . .

آموزش چگونگی خرید انگشتر مردانه

راهنمای کامل خرید انگشتر مردانه فيروزهدر طول تاریخ خرید انگشتر مردانه فيروزه یک جواهر سنگ محبوب و ارزشمندی به حساب می آمد. همانطور که روند مد همواره در حال تغییر است ، برترین کیفیت ها هرگز از مد نمی افتند. هنگامی که قصد خرید جواهرات فيروزه را داشته اید ، نکات گفته شده زیر را به دقت در ذهن خود نگهدارید . . .

چگونه پس از خرید انگشتر فیروزه مردانه از آن نگهداری کنیم؟

راهنمای نگهداری از انگشتر فيروزه 
تمام انگشتر های فيروزه  فارغ از جنس و کیفیت آنها، نیاز به مراقب اصولی دارند.
خرید انگشتر فيروزه مردانه مهمترین خطری که فيروزه را تهدید می کند ایجاد خراش روی سنگ فيروزه و نفوذ مواد اسیدی و قلیایی به این سنگ می باشد. سنگ فیروزره هر چه قدر خوش رنگ و گران قیمت باشد باز هم باید تحت شرایط خاصی نگهداری شود. تا دچار آسیب نشود. در زمان استفاده باید مراقب بود تا این سنگ زیبا در معرض مواد قلیایی و اسیدی غلیظ قرا . . .

محصولات پکیج دیواری و کولر گازی اسپلیت

فروش محصولات گرمایشی و سرمایشی گروه تاسیساتی یزد تهویه به همراه خدمات پس از فروش
 پکیج و رادیاتورهای ایتالترم ، دئوترم ، ایساتیس ، ایران ردیاتور ، بوتان ، لورچ ، هاتکینگ ،اوزدمیر ، پالمو و یوکسل 
فروش و خدمات پس از فروش کولرگازی 12000 اینورتر گری gree gm12lo
فروش و خدمات پس از فروش کولرگازی 24000 اینورتر گری gree gm24lo
فروش و خدمات پس از فروش کولر گازی 14000 جنرال GENERAL GNR-14WN
فروش و خدمات پس از فروش کولر گازی 32000 جنرال لبخندی GENERAL GNR-32WN
مشاور فروش: 9174939001
آدرس: شع . . .

چگونه می توان نسبت به خرید یک انگشتر مردانه اقدام کرد؟

راهنمای کامل خرید انگشتر مردانه فيروزه
در طول تاریخ خرید انگشتر مردانه فيروزه یک جواهر سنگ محبوب و ارزشمندی به حساب می آمد. همانطور که روند مد همواره در حال تغییر است ، برترین کیفیت ها هرگز از مد نمی افتند. هنگامی که قصد خرید جواهرات فيروزه را داشته اید ، نکات گفته شده زیر را به دقت در ذهن خود نگهداریدفيروزه | زمرد | یاقوت . . .

اسامی برندگان قرعه‌کشی بانک رفاه.

اسامی برندگان سی و سومین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مشتریان بانک می توانند با مراجعه به شعب و پورتال بانک به نشانی www.refah-bank.ir از نتیجه این قرعه کشی مطلع شوند.
ادامه مطلب . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)