98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

كلام جنسى مثير

جهل جنسی

جهل جنسى چیست؟اخیراً خیلى از خانم هایى که به هر نحوى از رابطه جنسیشون راضى نیستن و همینطور اقایان که فکر میکنند دلیل عدم رضایت شریک جنسى و همینطور خودشون سایز الت هست،به همین علت اقایون به دنبال روش هاى اشتباه و قرص و انواع روش ها میرن تا مشکل رو حل کنند.باید به این موضوع توجه بشه که در کل طول و گنجایش الت نه ٨_١٢ سانتیمتر هست،یعنى باید این سایز با سایز الت مرد همخوانى داشته باشه و بیشتر شدن سایز الت مرد تاثیرى در رضایت مندى وَیَا لذت جنسى . . .

تیرگی دستگاه تناسلی

ایا ‎تیرگی و یا چروک بودن دستگاه تناسلی ارتباطى با میزان رابطه جنسى یا خودیى دارد؟
‎قبل از هر چیز باید بدانید ‎    تیرگی و یا چروک بودن دستگاه تناسلی ، یک مساله طبیعی و ذاتی در برخی افراد است و ارتباطی به خودیی ندارد.‎    اندازه لبهای کوچک تناسلی، ارتباطی به میزان میل جنسی ندارد. ‎    از نا متقارن بودن لبهای تناسلی نترسید شایع است. . . .

پندیات

غزلی در پندیاتگذشت عمر تو چون برق و باد، بى‏ خبرى كه لحظه لحظه به آغوش مرگ رهسپرىهزار سال فزون عمر كرد نوح نبى كه گفت در تب حسرت : چه عمر مختصرى !اسیر رخوت این خاكدان شوى تاچند ؟ بگیر تا ملكوت حیات ، بال و پرى ببین در آینه موى سپید و چین جبین نچیده‏ اى ز درخت وجود خود ثمرىدراى قافله ی  مرگ مى‏ رسد بر گوش بكوش در طلب خیر ، راهى سفرىزلال معرفت و عشق را نمى‏ نوشى چرا كه تشنه ی جام مقام و سیم و زرى(كمیل) شیفته ی این كلام "حافظ" شد ارادتى بنما تا س . . .

قرآن

                            بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ » بخوان آیات بس زیبای قرآن                          كلام نغز و روح افزای قرآنسحرگاهان تلاوت كن به اخلاص                  سپس اندیشه در معنای قرآنبخوان این معجزه وآنگه بیندیش                    همین بس شاهد گویای قرآنشفای آنچه درد است و مصائب                    بجوی از مكتب والای قرآنهدایت آفرین است و سعادت                         اطاعت گر كنی فتوای قرآنهمی بر اهل عصیان و منافق                  . . .

منابع علم

منابع علماز یك منظر، منابع علم عبارت‌اند از:سازمان ادراکی (انسجام در روابط و اجزاء)، سادگی و روشنی.به نظر می‌رسد، زمانی كه نگرش، باور، كلام (بیان)، ذهنیت و رفتار، واجد چنین خصوصیاتی باشد، علم به تحلیل و تبیین آن می‌پردازد و به‌طور پیچیده منجر به هم‌افزایی دانش می‌شود. پیچیدگی به دانش عمق می‌بخشد و بر غنای آن برای حل مسئله، تولید و نوآفرینی، می‌افزاید.می‌اندیشم؛جهان پیچیدگی‌های علم، متأثر از سادگی و روشنی است.(حمید ژیان پور) . . .

بلوغ و نشانه هاى آن

بلوغ و نشانه هاى آن
  بلوغ» به معناى رسیدن به سنّ خاصّى است که انسان در آن سن، آمادگى انجام کار مورد نظر را دارد. البتّه بلوغ» در همه مسایل یکسان نیست; زیرا آمادگى براى هر کارى در سنّ و سال خاصّى حاصل مى شود.
 
بنابراین، سنّ بلوغ در مسائل شرعى، با سنّ بلوغ در مسائل اجتماعى، ى یکسان نیست، همانگونه که بلوغ جنسى با بلوغ اقتصادى (رسیدن به سنى که توانایى انجام امور اقتصادى و مالى را بطور مستقل داشته باشد) تفاوت دارد.
 
 
 
 
 
نتیجه این که هر چی . . .

شفای نگی- آشنایی با عشق

شفای نگی- آشنایی با عشق
در این درس درباره عشق، زیبایى و جسمانیت نه و تاثیر انرژى آفرودیت در جان و روان و جسم یک زن صحبت کردم و براى اولین بار درباره زندگى جنسى استثنایى بین زن و مرد در حضور انرژى افرودیت درس دادم،معتقدم مردى که این درس من را گوش کند ، تمام عمرش دعایم خواهد کرد و زنى که این درس را بشنود ، خواهد گریست ولى عمقى زلال را در خودش کشف و شهود خواهد کردتا یار که را خواهد و میلش به که باشد.
در این درس چه خواهم آموخت ؟
۴ داستان اسطوره . . .

ويژه برنامه جشن بهار

و انتهای این قصه سرد و سفیدهمیشه سبز خواهد بود تا رسیدن سال نو ، تنها یك سلام خورشید باقی است و.جشن استقبال از سال نو با چیدن سفره هفت سین و حضور اعضا در روز پنج شنبه پایان سال 97 در مركز 2ساوه با برنامه های زیر برپا شد.در این روز به یاد ماندنی و شاد ابتدا با تلاوت كلام خدا برنامه شروع شد ودر ادامه با توضیحات مربی در رابطه با ایین و مراسم سال نو و دلیل چیدن سفره هفت سین به معرفی اعضا برتر  ،سال 97 پرداختیم و فعالیتهای مركز در سال جدید عنوان  شد و د . . .

شعر برتر برای محرم

شعر برتر برای محرم پایگاه اطلاع رسانیمرام حسین(ع) از حسین اكتفا به نام حسیننبود در خور مقام حسینبلكه باید كه خلق دریابندعلت اصلی قیام حسینزانكه برپا بنای محكم دینباشد از سعی و اهتمام حسینبهر احیای دین شهادت یافتزنده شد نام دین م حسیندستگیری زمستمند و یتیمبود كار علی الدوام حسینمسلمین را سزد كه بگذارندگام خود را به جای گام حسینفرود زیر بار ظلم كسیكه بود پیرو مرام حسینهمه، سعی یزید بر این بودكه كسی نشنود كلام حسیناو به هر مسلمی رسانده س . . .

هر از گاهی

هر از گاهى با خودم فكر میكنم كه هیچ آدمى، جاى هم كلام شدن با دیوار را نمیگیرد. هر چه بگویى، هر چه به آن مشت بكوبى، باز هم شنونده ى خوبیست.من میگویم اگر دیوار دل داشت، حتماً رنگش خاكسترى بود. یك شخصیتِ منفعل و بى حواس اما باهوش. باهوش براى آنكه میدانست دل، سراى هر كس نیست. كاروانسرا نیست. میدانست بیشتر از یكبار، كسى را بیش از همه دوست ندارد.دو حالت دارد: یا بى تَرَك مانده است كه مشخص است هنوز قلبش براى كسى میزند؛ یا تَرَك خورده است كه میدانیم كسى . . .

آثاره ومؤلفاته

یمثّل نهج البلاغة جملة ما اختاره السیّد الشریف الرضی (من علماء القرن الرابع) من كلام الإمام أمیر المؤمنین علی بن أبی طالب  وهو أشهر ما انتقی من كلامه ، وقد حظی كتاب النهج بمنزلة سامیة فی الوسط الشیعی حیث جاء فی المرتبة الثانیة بعد القرآن الكریم قداسة، ونال مكان بارزة جداً فی أوساط الأدب العربی، حتى وصف هذا الكتاب النفیس بأنّه مملوٌّ من ألفاظ یتهذّب بها المتحدث، ویتدرّب بها المتكلّم. فیه من القول أحسنه، ومن المعانی أرصنه، كلامٌ أحلى . . .

اي مسلمانان

  ای مسلمانان .!!!  قرآن برای این نازل نشده است كه: ?  از زیرش رد بشوید!?  بر روی مرده بخوانید!?  بر بازو و گردن ببندید!?  در ماشین خود آویزان کنید!?  بر در و دیوار خانه هایتان بنویسد!  كلام اللّه قرآن كریم برای هدف والاتری نازل شده!  ?كِتَابٌ أَنزَلْنَاهُ إِلَیْكَ مُبَارَكٌ لِّیَدَّبَّرُوا آیَاتِهِ وَلِیَتَذَكَّرَ أُوْلُوا الْأَلْبَاب?ِترجمه:این كتابى مبارك است كه آن را به سوى تو نازل كرده ایم تا در آیات آن بیند . . .

تاريخچهٔ خاتم‌كاري

دربارهٔ نوآوری كننده و مبتكر خاتم فی مابین خاتم‌سازان و هنرمندان احادیث گوناگونی موجود است البته آنچه لازم به ذكر است آن است كه به درستی معلوم نیست اولین دفعه خاتم‌سازی را چه كسی ابتکار عمل كرده‌است . ولی روایتهای متعددی خواستگاه خاتم كاری را شیراز می دانند چون دیرین ترین آثار خاتم كاری درین شهر چشم شده و استعمال از هنر خاتم كاری مرتبط با منبر مسجد عتیق شیراز با عمر بیش تر از 1000 سال است . در دائرةالمعارف پارسی آمده‌است : زمان آغاز این هنر . . .

اهمیت مدارس و مدیران و معلمان در ترویج نماز

 همانطوركه در كلام نورانی رسول مكرم اسلام (ص) آمده است ، نماز ستون دین است  . وستون هرچه محكم تر باشد سایر اجزا ی بنا محكم تر واستوارتر خواهد بود  پس ضرورت عقلی وشرعی اقتضا می كند كه قبل از همه باید به محكم سازی واستوار سازی ستون دین پر داخته شود ،وپرداختن به این امر مهم را فرهنگ سازی نماز نام می نهیم . . نماز رکن اصلی دین است و به عنوان نمودی بارز و آشکار از رفتارهای دینی باید اصلی ترین جایگاه ر ادر زندگی مردم داشته باشد . وقتی که خود ر ادر مقام ع . . .

شعر ولادت امام حسن عسكري عليه السلام

جشن ولادت حسن عسكری(ع) رسید از لطف حق برای بشر گوهری رسید بر كشتی نجات بشر لنگری رسید ای شیعیان برای شما دلبری رسیدما در نماز عشق به تو اقتدا كنیم یعنی به پیش مقدم تو جان فدا كنیمدنیا به یمن مقدم تو گلستان شده شادی برای اهل جهان رایگان شده لبریز عشق قلب همه شیعیان شده نام تو نقل محفل اهل جهان شدهدلهای شیعیان همه لبریز نور توست چشمان شیعیان همه فرش عبور توستبا افتخار كعبه كند استلام تو با شوق و ذوق جمع ملائك غلام تو مانند آیه آیه ی قران كلام تو . . .

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع)

                                                       بسم الله الرحمن الرحیم
در روز هفدهم ربیع الاول برترین و والا مقام ترین بنده محبوب خداوند ،خاتم انبیاء محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم به دنیا آمد و عالم ایجاد را به وجود خویش منور فرمود .
پیامبری كه خداوند او را با كلماتی مثل: شاهد، مبشر، نذیر و سراج منیر ستوده است .ونیز در شان او فرموده است : و ما ارسلناك الا رحمة للعالمین. او پیامبر رحمت و دریای مهربانی و تجسم زیبایی ها بود پیام . . .

سخن۵۲ حیوان و ذکر و تسبیح

 سخن 52 حیوان و ذكر و تسبیح آنها  در كلام امام حسین علیه السلامتسبیح  حیواناتذکر و کلام حیواناتدر خرائج روایت است كه از امام سوم علیه السّلام در خرد سالیش پرسیدند از آواز جانوران( چون شرط امام اینست كه همه زبانها را بداند و همه ادیان را نیز بداند همانطور که امام رضا علیه السلام در مجلس دانشمندان در ادیان مختلف با زبان و دین خودشان با آنها احتجاج کردند ) تا برسد بآواز جانوران ( حیوانات هر کدام صدای مخصوصی دارند که با آن صدای مخصوص ذکرهای زیر ر . . .

ولادت امام رضا (ع) مبارك

ما براى هر عید یا هر مناسبت خوب كه از طرف پروردگار، نعمتى به ما رسیده باشد، جشن مى گیریم تا بدین وسیله سپاسگزارى و شكر و شادى خودمان را نشان دهیم.به تكلیف رسیدن، یك عید به حساب مى آید، چون از نظر عقلى و جسمى به حدّى رسیده ایم كه خداوند به ما دستور مى دهد و ما خوشحالیم كه خواسته ها و دستورهاى او را اطاعت كنیم و بنده شایسته او به حساب آییم و چه افتخارى از این بالاتر؟ ما با جشن تكلیف»، نعمتهاى خدا را گرامى مى داریم و این روز بزرگ را كه در آن به سنّ . . .

اهمیت زیبایی چهره و اندام همسر در ازدواج از منظر شرع مقدس اسلام

اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم سلام علیکم   رسول خدا صلى الله علیه و آله و سلم مى‌فرمایند: افْضَلُ‌ نِسٰاءِ امَّتى اصْبَحَهُنَّ‌ وَجْهاً وَاَقَلَّهُنَّ‌ مَهْراًبهترین ن امت من آنانند كه خوش صورت بوده و مهرشان كم باشد.»————————————————-در حدیثى از امام صادق(ع)،ده چیز به عنوان عوامل نشاط نام برده شده‌اند.در این حدیث،از تعبیر نشرة» استفاده شده است. نشرة از ریشۀنشر»گرفته شده و به معناى انبساط و باز ش . . .

برائت صریح امام خمینی از عمر بن خطاب

برائت صریح امام خمینی از عمر بن خطاب
سید روح الله خمینی در کتاب کشف الاسرار خود پس از بیان حدیث قرطاس و توهین عمر بن خطاب به رسول خدا صلی الله علیه و آله، عمر را یاوه‌سرا و اصل کفر و زندقه می‌نامد.
وی می‌نویسد:
در آن موقع که پیغمبر خدا صلی الله علیه و آله در حال احتضار و مرض موت بود، جمع کثیری در محضر مبارکش حاضر بودند. پیغمبر فرمود: بیائید برای شما یک چیزی بنویسم که هرگز به ضلالت نیفتید. عمر بن الخطاب گفت هجر رسول الله» و این روایت را مورخین و . . .

شعر ولادت امام صادق عليه السلام

از دم ات روح صداقت جان گرفت آسمان دیده ها ابری شد و باران گرفتای گل باغ ولا و معنی ام الكتاب جوشد از دریای علم بیكرانت درّ ناب از نفس هایت خدا علم الیقین را آفرید عاشقی كردی خدا آداب دین را آفریدهر كجا گفتی سخن، بر تو ارادت داشت علم در كلام نافذت رنگ هدایت داشت علمعید میلادت برای شیعه عید اسعد است روز میلاد تو روز جشن آل احمد(ص) استای سراپای تو نورانی ز علم و معرفت تو سراپا فضلی و جود و كمال و منزلتعلم و دانش از شما پیوسته در قد قامت است گ . . .

هنر سخن گفتن . حرف خوب بزنید و خوب حرف بزنید

آداب سخن گفتن در قرآنقرآن زبان را به عنوان یكی از نعمت هایی كه به انسان داده شده است بر می شمارد: أَلَمْ نَجْعَلْ لَهُ عَینَینِ، وَلِسانًا وَ شَفَتَینِ». (سوره بلد/8ـ9)برخی از آیات قرآن كه در آنها از در مورد سخن گفتن و آداب آن صحبت به میان آمده است به شرح زیر است:چه كسی گفتارش نیكوتر است از كسی كه به سوی خدا دعوت  می كند؟ وَ مَنْ أَحْسَنُ قَوْلاً مِمَّنْ دَعا إِلَی اللّهِ. ». (سوره فصلت/33)سلام كردن، بهترین شروع برای آغاز سخن با مؤمنان: وَ إ . . .

غم را وارد مدارس نکنیم

به اعتقاد كارشناسان، در كنار چالش هایی كه ناخودآگاه جامعه ایران را به جامعه ای غمگین تبدیل كرده، نكته مهمی نیز وجود دارد كه شاد نبودن را همواره به مردم تحمیل و تزریق می كند و آن این است كه بر خلاف غم، شادی در جامعه ایران نهادینه و فرهنگ سازی نشده است. طبیعتا مدارس ایران نیز از این قاعده مستثنی نیستند. یكی از مبانی آموزش و پرورش جدید، ایجاد هیجان در محیط آموزشی است؛ هیجان هایی كه مبنای زندگی هستند و باعث پیشرفت در ابعاد مختلف زندگی می شوند. مت . . .

دين مبتني بر كتاب

دین مبتنی بر كتاباسلام دینی است كه برجسته ترین ویژگی آن معجزه جاوید پیامبر اكرم(ص) قرآن می باشد . از اینرو همه ویژگیهای این دین براساس كتاب قرآن بوده و دین مبتنی بر كتاب است . دین مبتنی بر كتاب بدین معنی می تواند باشد كه كلیه فعالیتها و اعمال زندگی دینی دینداران می بایست در درجه اول قابل ثبت و ضبط بوده چرا كه مومنین موظفند تا با بررسی كارهای روزانه خویش در جهت بهبود عملكرد خود اقدامات لازم را انجام دهند . به همین دلیل پس از ثبت وقایع و بررسی مسا . . .

معرفی کتاب فرصت آبی شعر

 فرصت آبی شعر، از مجموعه شعرهای سپید علیرضا خالوکاکایی (ع. طارق)‌ است. در این فرصت آبی»، شما سروده‌ هایی را خواهید خواند که در آنها زیبایی ‌ها و لطافت‌ های شعر با درد های اجتماعی و مسائل روزگار ما در هم آمیخته است در برگهای نخستین کتاب، با مانیفست شاعر نسبت به شعر خویش و دیگران شاعران زمانه آشنا می شویم:شرم باد مرا اگر بسرایم كه گویندم شاعر»! است و دریوزگی چند نگاه تحسین‌ آمیز و سطحی را از پیراهن عقل به درشوم.شرم باد مرا شرمی عظیم، اگر وا . . .

افلام سكس xnxx فى الجامعة

أنا على (اسم مستعار ) عندى 19 سنة طولى 0 سم ؛ وسیم على حسب كلامهم . من الأسكندریة فى كلیة تجارة سنة أولى طبعا أنا فرحت أوى انى دخلت كلیة عشان كل هدفى أنى أنیك بس ؛ روحت من اول یوم فى الترم وطبعا كنت مفكر أنى هروح أشقط بنات ع طول بس ده محصلش ؛ روحت أول أسبوعین ولقیت كل واحدة معاها واحد ومعرفتش اتصرف وتقریبا فقدت الأمل أنى أعرف واحدة الترم ده ؛ بس فى یوم كنت قاعد مع 3 صحابى فى المدرج وفجاءة بصیت لقیت بنت زى الملاك ؛ طخینة وقصیرة شویة وشها أبیض على . . .

افلام سكس xnxx فى الجامعة

أنا على (اسم مستعار ) عندى 19 سنة طولى 0 سم ؛ وسیم على حسب كلامهم . من الأسكندریة فى كلیة تجارة سنة أولى طبعا أنا فرحت أوى انى دخلت كلیة عشان كل هدفى أنى أنیك بس ؛ روحت من اول یوم فى الترم وطبعا كنت مفكر أنى هروح أشقط بنات ع طول بس ده محصلش ؛ روحت أول أسبوعین ولقیت كل واحدة معاها واحد ومعرفتش اتصرف وتقریبا فقدت الأمل أنى أعرف واحدة الترم ده ؛ بس فى یوم كنت قاعد مع 3 صحابى فى المدرج وفجاءة بصیت لقیت بنت زى الملاك ؛ طخینة وقصیرة شویة وشها أبیض على . . .

غم را وارد مدارس نکنیم

به اعتقاد كارشناسان، در كنار چالش هایی كه ناخودآگاه جامعه ایران را به جامعه ای غمگین تبدیل كرده، نكته مهمی نیز وجود دارد كه شاد نبودن را همواره به مردم تحمیل و تزریق می كند و آن این است كه بر خلاف غم، شادی در جامعه ایران نهادینه و فرهنگ سازی نشده است. طبیعتا مدارس ایران نیز از این قاعده مستثنی نیستند. یكی از مبانی آموزش و پرورش جدید، ایجاد هیجان در محیط آموزشی است؛ هیجان هایی كه مبنای زندگی هستند و باعث پیشرفت در ابعاد مختلف زندگی می شوند. مت . . .

نظر قرآن در مورد و خودیی

 ایا در مورد خودیی در قران اشاره ای شده است ؟  نظر اسلام در باره خود یی جنسی چیست؟  حکم استمنا (قرآن)  اگر قصد ترک خودیی دارید ، بخوانید  نظر قرآن در مورد خود یی  در کجای قرآن آمده خودیی حرام است؟  خودیی: یکبار برای همیشه درست فکر کنید(+2ویدیو  نظر اسلام در مورد خود یی چیست؟ آسیب های آن کدام است و چگ آیا خودیی گناه دارد؟در مورد آن حدیث یا آیه ای هست؟  در کجای قرآن آمده خودیی حرام است؟  عذاب های خودیی آ . . .

سلامت معنوي: روز سه شنبه، بيست و يكم آبان ماه 1398

سلامت معنوی با الهام از رهنمودهای قرآنیبِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِبا عرض سلامصبح زیبای روز سه شنبه، بیست و یكم آبان ماه 1398 شما به خیر و خوشی و سعادت و سلامتآیه ای از كتاب الله، بدرقه راه امروزمان:* سبك زندگی معنوی در اندیشه، كلام و رفتار پیامبران الهی (حضرت نوح): (رسالت نوح، علیه السلام نیز همچون سایر پیامبران الهی؛ دین باوری، دعوت به تقوا و جمع شدن حول محور مشترك خداباوری بوده است)سوره مومنون، آیه 23وَ لَقَدْ أَرْسَلْنَا نُوحً . . .

تأسيسه لعلوم الإسلام

یقول ابن أبی الحدید المعتزلی (علماء القرن السابع الهجری) فی مقدمته شرحه لـنهج البلاغة: وما أقول فی رجل أقر له أعداؤه وخصومه بالفضل، ولم یمكنهم جحد مناقبه، ولا كتمان فضائله، فقد علمت أنّه ابستولى بنو أمیة على سلطان الإسلام فی شرق الأرض وغربها، واجتهدوا بكل حیله فی إطفاء نوره، والتحریض علیه، ووضع المعایب والمثالب له، ولعنوه على جمیع المنابر، وتوعدوا مادحیه، بل حبسوهم وقتلوهم، ومنعوا من روایة حدیث یتضمن له فضیلة، أو یرفع له ذكراً، حتى حظ . . .

افلام سكس سكس قصص نيك

كنت بنت فى ابتدائىمعرفش حاجة عن الجنسبس كان جسمى اكبر من سنى باب توفى وانا فى ستة ابتدائىامى ست سكسیة اوى وجسمها سكسى اوى وكانت بتجیب رجالة البیت كانت شرموطة اوى كانت تنیمنى بدرىعلشان تتمتع مع الرجالة والشرب كنت بسمع صوتها وهى بتشرمط وكانت بترقص وفى مرة قومت من النوم على دم نازل منى بمغص ووجع جریت على امى كانت نایمة من تعب اللیلقامت مخدوضة شافت الدم ضحكت وقلتلى خلاص بقیتى انسة خدتنى وشطفتلى وبقت تلعبلى فى كسى وتقولى كل دة كس یبتوهى بتشطف . . .

بينش از DR. KIM: يک و دو

 12 سپتامبر 2019 در بینش از DR. کیماگر تمام وقت حساب کرده اید که من درباره خدا بودن شماره 1 و همسرتان بودن شماره 2 شما صحبت کرده اید ، می توانید ساعت های زیادی را سپری کنید! این بخشی از زبان من و فرهنگ ازدواج عالی است. این اساسی برای هر چیزی است که ما در مورد آن صحبت می کنیم. بنابراین ، هنگامی که ایمیلی را از کسی دریافت می کنیم که می پرسد منظور ما از "خدا اول ، همسر دوم" چیست ، به من می گوید که همه ما به یک زبان صحبت نمی کنیم و مهم است که من همه اصطلاحات . . .

سلامت معنوي: روز شنبه، بيست و پنجم آبان ماه 1398

سلامت معنوی با الهام از رهنمودهای قرآنیبِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِبا عرض سلامصبح بسیار زیبای روز شنبه، بیست و پنجم آبان‌ ماه 1398 شما به خیر و خوشی و سعادت و سلامت.آیاتی از كتاب الله، بدرقه راه امروزمان:* سبك زندگی معنوی در اندیشه، كلام و رفتار پیامبران الهی (حضرت اسماعیل ع): (ماموریت ویژه حضرت اسماعیل، پیام ایثار و از جان گذشتگی و وفای به عهد در مقابل امر الهی تا سرحد اعلام آمادگی جهت كشته شدن به دست پدری مهربان و منطقی بوده است . . .

میلاد مبارک حضرت محمد صلوات اله علیه مبارک باد

در روزگاری که کرامت انسانی به تاراج قومیت می‌رفت در آن زمان که عبودیت را عفریت جهالت به برهوت شرک رانده بود و سیاهی و ظلمت آنچنان خورشید روشنائی و عدالت را در جهان بلعیده بود که زندگی انسان تعبیری جز تسلیم و اسارت نداشت و انسان قربانی مطلق فساد فراگیری بود که از سوی حاکمان زر و زور و تزویر بر جوامع بشری حاکم کرده بودند، روزگاری که میوه اش فتنه و خوراکش مردار بود و سایه های ترس شانه های مردگان را می لرزاند، تازیانه ستم عاطفه ها را از چهره ها م . . .

سلامت معنوي: روز دوشنبه، بيستم آبان ماه 1398

سلامت معنوی با الهام از رهنمودهای قرآنیبِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِبا عرض سلامصبح زیبای روز دوشنبه، بیستم آبان ماه 1398 شما به خیر و خوشی و سعادت و سلامتآیه ای از كتاب الله، بدرقه راه امروزمان:* سبك زندگی معنوی در اندیشه، كلام و رفتار پیامبران الهی: (اساس و مبانی اصلی اسلام بر دو اصل دین باوری و پیشگیری از پراكندگی انسان‌ها استوار است. همان اصولی كه در رسالت نوح، ابراهیم، موسی و عیسی نیز به چشم می‌خورد)سوره شوری، آیه 13شَرَعَ لَك . . .

تحقیق كنترل و كاهش پديده كودك آزاري

تحقیق كنترل و كاهش پدیده كودك آزاری فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: docxتعداد صفحات: 50حجم فایل: 35 کیلوبایت قیمت: 4500 تومانتوضیحات:پایان نامه كنترل و كاهش پدیده كودك آزاری، در قالب فایل Word و در حجم 50 صفحه.مقدمه:انسان در طول دوران كودكی یكی از آسیب پذیرترین دوره های عمر خود را می گذراند و به نظر می رسد با وجود پیشرفتهای همه جانبه در علوم و تكنولوژی این روند همچنان ادامه دارد همه روزه كودكان بسیاری در جهان بر اثر بیماری های قابل پیشگیری جان . . .

نفس انسان

                                                        نَفس انسان     جمع آن نفوس است. خاصّه برای حیوانات كه بُعد اختصاصى آن را دارند كه عبارت باشد از حسّاسیت و درّاكیت یعنی  همان چیزی كه نفیس ترین بعد حیوان است و احتمال دارد مشتق باشد از تَنَفّس كه همان نَفَس كشیدن باشد و محتمل است از نِفاسَت (آراستگی و گران قیمت بودن) زیرا آن اشاره به روح دارد و روح شریف ترین جزء حیوان مى باشد. (مجمع البیان)    معانی دیگر: جان، روان ، خودِ هر كسى و خودِ . . .

هديه های امسال شما برای برندگان جشن عيد غدير در جمع آسمانی ما

بسم الله الرحمن الرحیم سلام علیکمعیدتون پیشاپیش مبارکامسال هم مسابقه داریم یك مسابقه خیلی خوب كه توضیحاتش در پست بعدی آمده همان جا هم باید شركت كنیداما این مسابقه یک شکل جالب داره و اون هم بخش جوایزش هست که دوستان قدیمی در جریانند و قرار است خیرین اینترنتی آن را تقبل کنند مثلا هدایای نقدی، کتاب، اشتراک یک مجله ی مفید ، زیارت، صلوات، قرآئت بخشی از قرآن کریم و.و نحوه اهدای آنها بدین صورت است كه هرکدام از خیرین هدیه هایی رو که تقبل کردند از ط . . .

از توده بهتران در جست و جوی جواب اند و یا حاضر به جواب؟ (۹)

 "دل فروش"سعید كریمىپاییز ۲۰۱۹تورنتو چه بر ما گذشته؟ "كلام" بُنجل متاعى است "ادب "تملق است و تظاهر "صراحت "حماقت است وگستاخى "بانكدار "خود بانك ربا ست ۱"قاتل "قاضى القضات"دادستان "كارش وكالت"وكیل ها "زندانىاز دید سعید کریمیدرطویله جماران سمت و فونکسیون هیچ کس آن نیست که باید باشد:قاتلقاضی القضاتاستدادسانوکیلاستووکیلمجرم و محکوم و محبوس.این اما به چه معنی است؟۲ قاتلقاضی القضاتاستدادسانوکیلاستووکیلمجرم و محکوم و محبوس.برای درک و توضیح ای . . .

فلفسه حجاب چیست؟

فلسفهٔ حجابگروهی از مسلمانان ادعا دارند حجاب وسیله‌ای برای محدود کردن زن به خانه نیست بلکه حجاب وسیله‌ای برای حضور سالم زن در اجتماع است.ضرورت دیگر وجود حجاب از دیدگاه بسیار ی از مسلمانان محدود کردن ی میل جنسی به محیط خانواده برای جلوگیری از فساد و بی بند و باری در جامعه است؛ از نظر مرتضی مطهری:اگر بی حجابی تمدن است پس حیوانات از همه متمدن تر هستند. علت اینکه در اسلام دستور پوشش اختصاص به ن یافته است این‏ است که میل به خودنمائی و خو . . .

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع)

بسم الله الرحمن الرحیمدر روز هفدهم ربیع الاول برترین و والا مقام ترین بنده محبوب خداوند ،خاتم انبیاء محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم به دنیا آمد و عالم ایجاد را به وجود خویش منور فرمود .پیامبری كه خداوند او را با كلماتی مثل: شاهد، مبشر، نذیر و سراج منیر ستوده است .ونیز در شان او فرموده است : و ما ارسلناك الا رحمة للعالمین. او پیامبر رحمت و دریای مهربانی و تجسم زیبایی ها بود پیامبری كه سنگش زدند ،خاكستر بر سرش ریختند و به او جسارتها كردند ، . . .

مبارزه خونین وزیبایی دو تکواندو کار زنجانی(وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلندری)

مبارزه خونین وزیبایی دو تکواندو کار زنجانیبچه هایی خوب باحال پرنشاط مجموعه فرهنگی ورزشی پارس پونکپرهام جان و محمد طاها جان عزیز . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)