98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

لباس عروس آماده بخریم یا بدوزیم؟

تغییرات لباس عروس در ۱۰۰ سال اخیر + عکس

از سال ۱۹۱۰، تغییرات لباس عروس ها همزمان با مُد روز رخ داده است، بطوریکه مدل لباس عروس و سلیقه عروس ها از یک دهه به دهه بعدی، به شدت تغییر کرده است. درحالیکه امروزه لباس عروس های بسيار ساده و همین طور لباس عروس های پر زرق و برق وجود دارد، تاریخچه لباس عروس گواه آن است که مدل لباس عروس گشاد در ۱۰۰ سال گذشته رواج داشته است.  مطلب کامل تغییرات لباس عروس در ۱۰۰ سال اخیر را مشاهده نمایید. برخی از تغییرات لباس عروس در ۱۰۰ سال اخیر به قرار زیر می . . .

تغییرات لباس عروس در ۱۰۰ سال اخیر + عکس

از سال ۱۹۱۰، تغییرات لباس عروس ها همزمان با مُد روز رخ داده است، بطوریکه مدل لباس عروس و سلیقه عروس ها از یک دهه به دهه بعدی، به شدت تغییر کرده است. درحالیکه امروزه لباس عروس های بسيار ساده و همین طور لباس عروس های پر زرق و برق وجود دارد، تاریخچه لباس عروس گواه آن است که مدل لباس عروس گشاد در ۱۰۰ سال گذشته رواج داشته است.
 
 
مطلب کامل تغییرات لباس عروس در ۱۰۰ سال اخیر را مشاهده نمایید.
 
برخی از تغییرات لباس عروس در ۱۰۰ سال اخیر به قرار زیر . . .

انتخاب رنگ لباس عروس : ۲۵ لباس عروس رنگی + عکس

به دنبال یک لباس عروس رويایی هستید؟ آيا می دانستید که تنوع رنگ لباس عروس ها به گستردگی رنگ های رنگین کمان است؟ لباس عروس هایی به رنگ طلایی، خامه ای، بژ، فیروزه ای، گلبهی، قرمز و …! شما کدام رنگ را برای لباس عروس می پسندید؟ مطلب کامل انتخاب رنگ لباس عروس : ۲۵ لباس عروس رنگی را مشاهده نمایید. در سال های اخیر و پس از استفاده سلبریتی ها، طراحان لباس عروس رو به مُد جدیدی آورده اند: لباس عروس رنگی. تنوع رنگ لباس عروس ها به گستردگی طیف رنگی رنگین ک . . .

معرفی انواع مدل لباس عروس و انتخاب لباس عروس براساس نوع اندام

مدل لباس عروس های شیک و جذاب بسياری در مزون های عروس وجود دارد و به دلیل همین تنوع بالا، انتخاب لباس عروس مشکل خواهد بود. بعلاوه مدل های بسياری وجود دارد، نظیر: لباس عروس پرنسسی (پفی) و لباس عروس ماهی. در این مواقع بایستی شناخت دقیقی از انواع مدل لباس عروس و نوع اندام خودتان داشته باشید و سپس لباس عروس متناسب با اندام تان را انتخاب کنید. با مطالعه این مطلب، قطعا خرید لباس عروس تبدیل به یک تفریح دلچسب برایتان خواهد شد. مطلب کامل انواع مدل . . .

انتخاب رنگ لباس عروس : ۲۵ لباس عروس رنگی + عکس

به دنبال یک لباس عروس رويایی هستید؟ آيا می دانستید که تنوع رنگ لباس عروس ها به گستردگی رنگ های رنگین کمان است؟ لباس عروس هایی به رنگ طلایی، خامه ای، بژ، فیروزه ای، گلبهی، قرمز و …! شما کدام رنگ را برای لباس عروس می پسندید؟
 
مطلب کامل انتخاب رنگ لباس عروس : ۲۵ لباس عروس رنگی را مشاهده نمایید.
 
در سال های اخیر و پس از استفاده سلبریتی ها، طراحان لباس عروس رو به مُد جدیدی آورده اند: لباس عروس رنگی. تنوع رنگ لباس عروس ها به گستردگی طیف رنگی رنگی . . .

معرفی انواع مدل لباس عروس و انتخاب لباس عروس براساس نوع اندام

مدل لباس عروس های شیک و جذاب بسياری در مزون های عروس وجود دارد و به دلیل همین تنوع بالا، انتخاب لباس عروس مشکل خواهد بود. بعلاوه مدل های بسياری وجود دارد، نظیر: لباس عروس پرنسسی (پفی) و لباس عروس ماهی. در این مواقع بایستی شناخت دقیقی از انواع مدل لباس عروس و نوع اندام خودتان داشته باشید و سپس لباس عروس متناسب با اندام تان را انتخاب کنید. با مطالعه این مطلب، قطعا خرید لباس عروس تبدیل به یک تفریح دلچسب برایتان خواهد شد.
 
مطلب کامل انواع مد . . .

لباس شب عروسی

زیباترین مدل های لباس خواب و لباس زیر عروس | شب اول عروسی 
در اینبخش زیباترین مدلهای لباس خواب و لباس زیر عروس مخصوص نخستین شب ازدواج را جمع آوری کرده ایم. بازار فروش لباس خواب عروس همیشه داغ اسـت اما بی شمار مدل و طرح و رنگ در فروشگاه ها وجوددارد، این تنوع بالا برای بعضی ممکن اسـت کمی گیج کننده باشد. 
ادامه مطلب . . .

بهترين لباس عروس

بهترین لباس عروس چه مشخصاتی دارد
در كل پنج مل لباس عروس محبوب هست. تمام آن ها زیبا هستند اما انتخاب درست میتواند به شما كمك كند تا نقاط قوت را نمايان كنید و نقاطی كه نگران كننده هستند را مخفی كنید (منظور فرم يا سایز بدن می باشد).
 
 
A شكل / پرنسسی این نام بخاطر شكلی است كه لباس در هنگام پوشیده شدن دارد، این مدل كلاسیك و ساده است. مدل پرنسسی به اطراف شما پخش می شود و روی زمین كشیده می شود. همچنین طول آن ممكن است تا بالای زانو باشد و يا با چین ه . . .

ده مدل تور عروس کوتاه و بلند و متوسط

ده مدل تور عروس کوتاه و بلند و متوسط

شیکترین مدل های تور کوتاه و تور دنباله دار لباس عروس+عکس

 
 
آکاآپ: از قدیم توری که روی سرعروسی می انداختند نشانه ی حجب و حيای عروس بوده است . اما امروزه مدل تورها بسيار متنوع شده است به طوری که گاهی تور را اصلا روی صورت عروس نمی اندازند و گاهی آنقدر کوچک است که فقط برای زیباتر شدن عروس از آن استفاده می کنند و جنبه ی کاربردی ندارد .تور عروس یک اکسسوری ضروری برای لباس عروس محسوب میشود. تور عروس مدل ها . . .

تاریخچه لباس عروس

در قرون وسطی، ازدواج بیش از پیوند بین دو نفر اهمیت داشت و در بیشتر موارد اتحاد و پیوند بین دو خانواده، دو تجارت و حرفه و حتی اتحاد بین دو کشور به حساب می آمد.بنابراین لباس عروس فقط معرف شخص او نبود.پس عروس جوان باید عالی و باشکوه به نظر می رسید تا اعتبار و حیثیت کشور خود را تقویت کند.رنگ سفید مدتی طولانی است که به عنوان رنگی سنتی و رایج برای پیراهن عروس پذیرفته شده است، اما پیراهن عروس همیشه به رنگ سفید نبوده است.پوشیدن لباس عروس به رنگ سفید، . . .

دیگه نمیشناسمت

ازحالا توهرسنی وقاطیه همه لباسای دخترکوچولوم یه لباس پف دار میخرم که یه عالمه بپوشه لباس پف دارو بشه عروس کوچولوی مامانشازهمه رنگش سفید،صورتی،آبی،قهوه ای،طلایی،.هررنگی ازلباس پف دارببینم براش میخرممیخرمو سیرنگاش میکنم حتی بالباس پف دارش اجازه میدم بخوابهبالباس عروس پف دارش بغلش میکنمو تاصبح میخوابم چشامومیبندمو فکرمیکنم خودم لباس عروس پوشیدم وای که این آرزو چقدرقشنگ بودهمیشه برام که لباس عروس سفید پف داربپوشمو به قول بابام که به . . .

44 مدل تور عروس شیک و جدید + نکات انتخاب تور مناسب

تور عروس نقطه پايان انتخاب استایل و ظاهر عروس بوده و بایستی در انتخاب آن، بسيار محتاط و دقیق عمل کرد. انواع مختلف مدل تور عروس، قدرت این را دارند تا عروس را متحول کنند. البته داشتن تور کاملا سلیقه ای است و به خودتان بستگی دارد. حتی می توانید آن را خودتان طراحی و آماده کنید. در این مطلب به معرفی انواع تور بهمراه تصاویر متنوع می پردازیم.
 
مطلب انواع مدل های تور عروس شیک را مطالعه کنید . . .

معرفی مزون در اصفهان

درباره مزون لباس عروس الما
شرایط ویژهکلکسیونی از جدیدترین لباسهای عروس و محضری اصفهان،لباس عقد و نامزدی،لباس محضری، لباس فرمالیته، انواع تاج، کفش عروس، شیفون، حجاب ، به صورت آماده.انواع گیفت ، دفتربله برون و.
 
 
درباره لباس مجلسی ماهان
تولیدی و فروشگاه بزرگ ماهانعرضه کننده انواع لباس‌های شب و نامزدیکت و دامن، کت و شلوار، لباس‌های کوتاه و عروسکی، لباس‌های سایز بزرگ تینیجر و اسپرت
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
برای ثبت آگهی رایگان ب . . .

دیوانه هستم،یک عدد عروس!

اینجا مینویسم چون فقط اینترنت داخلی باز میشه،چون تلگرام و بلاگفا نیستن و من این روزا پر اتفاق ترین روزهای زندگیمه.
عروس شدن یکی از شیرین ترین تجربه های عمرم بود،تجربه ای که نه رويای بچگیم بود نه بهش فکر کرده بودم.تا همین چند شب پیش عروس شدن فقط شروع زندگی با کسی بود که دوستش داشتم،اما از وقتی اون لباس سفید رو پوشیدم،آرایش صورتم تکمیل شد و خرامان خرامان از پله های آرایشگاه پایین اومدم از سفیدی لباسم،از تغییر صورتم از حس و حالم لذت بردم تا آ . . .

لیست مزون های لباس عروس و لباس مجلسی در غرب تهران (پارت 2)

 
درباره مزون لباس عروس دریس
مزون عروس دریس ارائه کننده انواع لباس عروس ، تاج عروس ، لباس نامزدی ، لباس شب ، لباس مجلسی ، ساقدوش ، ست مادر و دختر مطابق با آخرین مد روزتحویل فقط با یک پرو يا حتی بدون نياز به پرورفع عیوب اندام و مشاوره در انتخاب رنگ و پارچه و مدل و متريال مورد نيازدوخت انواع لباس شب,نامزدی,ساقدوشمشاوره در انتخاب رنگ و پارچه و مدل ، تهیه پارچه و متريال مورد نيازانجام تزئینات استثنایی و منحصر بفردتحویل به موقعساخت زیباترین گل ها . . .

مزونهای لباس عروس معروف تهران(پارت 3)

مزون آشوب و صنمآدرس مزون آشوب و صنم: خيابان نياوران، روبروی پاساژ نارونمزون نارسیسآدرس مزون نارسیس: جنت آباد جنوبی، نبش سوم غربی، مجتمع بانک سپه، پلاک 66، طبقه اول، واحد 2مزون عروس هدیشآدرس مزون عروس هدیش: زعفرانیه، آصفلباس عروس کوکآدرس لباس عروس کوک: خيابان ولی عصر بالاتر از پارک ساعی، ساختمان مینياتورمزون ترنجآدرس مزون ترنج: یوسف آباد، خيابان مدبرمزون هدیشآدرس مزون هدیش: شهرک غرب ، بلوار فرحزادی، خيابان سپهر


برای ثبت آگهی رایگان به سا . . .

دانلود PSD آماده بک گراند طراحی عکس عروس و داماد جدید

PSD آماده بک گراند طراحی عکس عروس و داماد جدید چیست؟
Translate the original version PSD آماده بک گراند طراحی عکس عروس و داماد جدید along with the original text.
مطالب مرتبط با مقاله PSD آماده بک گراند طراحی عکس عروس و داماد جدید در سایت معتبر ما.
Receive new articles and updates about PSD آماده بک گراند طراحی عکس عروس و داماد جدید just by logging in to this site.
Attention! To buy PSD آماده بک گراند طراحی عکس عروس و داماد جدید you need your second bank card.
راه های دريافت PSD آماده بک گراند طراحی عکس عروس و داماد جدید را بگویید.
. . .

مراکز خرید لباس مجلسی نه در استانبول

مراکز خرید لباس مجلسی نه در استانبولخرید لباس مجلسی نه می‌تواند یکی از آن خریدهای سخت و البته پرهیجان باشد. لباس عروس که داستانی جدا از همه لباس مجلسی‌های جهان دارد. همه دختران دوست دارند که در این روز خاص زیباترین لباس ممکنه را به تن کنند و خاص‌ترین عروس جهان باشند. خوشبختانه همان‌طور که می‌دانید ترکیه درزمینه لباس یکی از بهترین‌های جهان است. مخصوصا شهر بزرگی مانند استانبول به‌هیچ‌عنوان در این زمینه چیزی از بهترین شهرهای جهان . . .

خرید فرش جهیزیه عروسی

جدید ترین فرش عروس
جدیدترین فرش عروس
جدیدترین فرش عروس با قیمت
جدیدترین مدل فرش عروس
جدیدترین فرش اتاق خواب عروس
جدیدترین مدل فرش برای عروس
جدیدترین مدل فرش فانتزی عروس
فرش آشپزخانه عروس
فرش جهیزیه عروس
فرش پذیرایی و مهمانخانه جهیزیه عروس, مدل فرش عروس, عکس فرش مدرن مهمانخانه عروس و داماد, فرش ماشینی، دست بافت، تبریز، ترک جهاز عروس.
جدیدترین مدل های فرش ترک جهیزیه عروس, فرش ارزان جهیزیه, فرش ترک فانتزی, فرش ترک با طرح مدرن,عکس فرش ترک مدرن پ . . .

کیف عروس

کیف عروسبا شنیدن کیف عروس احتمالا با خود فکر می کنید: عروس با مشغله زياد خود در جشن و با در دست داشتن دسته گل عروس چطور می تواند در عروسی کیف همراه خود داشته باشد؟ اکثر عروس خانم ها نیز در مراسم عروسی کیف دست نمی گیرند. شاید به همین دلیل است که کیف عروس خانم برای شما مسئله کم اهمیتی جلوه می کند. اما به کیف دستی عروس اینگونه نگاه کنید که لوازم مورد نياز روز عروسی که ممکن است در طول مراسم به آن ها نياز پیدا کنید را می‌توانید همراهتان داشته باشید. . . .

مدل آرایش عروس ایرانی ساده

 
انواع مدل ارایش عروس جدید
 
در یک شب عروسی چه چیزهای برای شما از اهمیت زيادی برخوردار هستند؟ سالن، آرایشگاه، ماشین، دسته گل و … یکی
از مواردی که در شب عروسی بسيار حائز اهمیت است مدل آرایش عروس خانم خواهد بود که باید اهمیت ویژه ای به آن
شود، چراکه یک عروس خانم است و یک آرایش و لباس وی! امروز ۶۰ مدل از انواع آرایش عروس عربی، ایرانی و
اروپایی برای شما آماده کرده ایم؛ همراه با ما باشید.
مدل ارایش عروس ایرانی، عربی و اروپایی
در هر فرهنگی نوع . . .

نميدونم چجورى ميشه به اين مسايل اهميت نداد و كور و كر شد

طرف تو صفحه اش زده با تاكید "تابع قوانین جمهورى اسلامى" بعد كلى عكس عروس بدون حجاب گذاشته با لباس عروس دكلته! يا اینكه با صد من آرایش و شینیون و لب شترى مياد براى یكى دیگه مینویسه تو غلط میكنى به مقدسات توهین كنى با كلى فحشاى سنگین !عزیزم شما همین ظاهرت توهین به مقدساته !   الحق كه این مردم .  . . .

ویژگی های بهترین مدل لباس عروس

بهترین مدل لباس عروسی چه ویژگی هایی باید داشته باشد
جشن عروسی را می توان مهم ترین شب در زندگی هر کسی دانست در این شب یکی از اولین چیزهایی که برای حضار جلب توجه می کند لباس عروس است از طرفی آرزوی هر عروسی این است که در شب رويایی زندگی خود بهترین ظاهر ممکن و بهترین لباس عروسی ممکن را استفاده کند اما منظور از بهترین بودن گران بودن لباس عروسی نیست بلکه شیک بودن ، زیبایی و از همه مهم تر زیبا به نظر رسیدن در بدن عروس می باشد بنابراین در تهیه لباس عرو . . .

خرید لباس عروس دست دوم

خرید لباس عروس دست دومدر زمان خریدن یک لباس عروسی، عروس‌ها تمایل دارند که یک فهرست کامل از انواع مدلها و رنگها را تهیه کنند تا بهتر بتوانند تصمیم گیری کنند که چه بپوشند.لباس عروس کوتاه يا بلند ،سفید يا رنگی ،کلاسیک يا جدید، باز يا پوشیدهاین یک فرآیند پرهزینه و زمان بر است و همراه با سایر خریدهای عروسی و ماه‌عسل، تعجبی ندارد که صنعت ازدواج جهانی به ارزش ۸۰ میليارد دلار تخمین زده شده است.از سال ۲۰۱۹ نگرش جدیدی در کل جهان برای خرید لباس عروسی . . .

ويژگي هاي بهترين مدل لباس عروس

بهترین مدل لباس عروسی چه ویژگی هایی باید داشته باشدجشن عروسی را می توان مهم ترین شب در زندگی هر کسی دانست در این شب یکی از اولین چیزهایی که برای حضار جلب توجه می کند لباس عروس است از طرفی آرزوی هر عروسی این است که در شب رويایی زندگی خود بهترین ظاهر ممکن و بهترین لباس عروسی ممکن را استفاده کند اما منظور از بهترین بودن گران بودن لباس عروسی نیست بلکه شیک بودن ، زیبایی و از همه مهم تر زیبا به نظر رسیدن در بدن عروس می باشد بنابراین در تهیه لباس عروس . . .

مراسم عروسی

پس از آنکه دخترى مورد پسند واقع مى‌شد مراسم خواستگارى انجام مى‌گرفت.نشانه ٔ قبول چاى شیرین بود.در این مجلس مهریه و شرایط طرفین و تاریخ عقد معین مى‌شد .مراسم عقد پس از مراسم ‘شال اوزوک’ انجام مى‌گرفت. اوزوک به‌معنى انگشترى است .دعوت براى عقد از مردان مسن و ميانسال صورت مى‌گرفت و عقدخوانى در خانه دختر به‌عمل مى‌آمد،اما مخارج آن‌را خانواده پسر برعهده داشت. پیش از بردن عروس به خانه بخت جشنى مختص زن‌ها برپا مى‌شدکه هدف از آن دوخت لباس‌ها . . .

قیمت اجاره ماشین عروس را در تهران بدانیم؟

شب عروسی یکی از رويایی ترین شب های زندگی هر کس است.
دسته گل عروس، لباس عروس و داماد و ماشین عروس از مهم ترین مومات مراسم ازدواج می باشد. هدف از برگزاری مراسم ازدواج تشکیل یک زندگی است. شما می توانید مراسم خود را ساده اما با شکوه برگزار کنید تا همیشه در يادها بماند.
فیلم برداری و عکاسی در روز عروسی بسيار مهم می باشد. به همین دلیل فیلم بردار و عکاس باید سعی کنند بهترین ها را در فیلم ها و عکس ها ضبط کنند. ماشین عروس و دسته گل عروس نیز یکی از مواردی . . .

قیمت اجاره ماشین عروس در تهران

یکی از اتفاقات مهم زندگی هر کسی شب عروسی او است. همه می کوشند که مراسم این شب را به بهترین شکل موجود برگزار کنند تا به يادماندنی تر شود.
از مهم ترین مومات این شب دسته گل عروس، لباس عروس و داماد و ماشین عروس می باشد.
سوار شدن و تجربه رانندگی با اتومبیل های آخرین سیستم و لوکس آرزوی بسياری از افراد است. و چه بهتر که این تجربه در بهترین شب زندگی کسب شود.خرید خودروهای لوکس بسيار گران است و اکثر افراد نمی توانند چنین هزینه ای کنند.
شما می توانید با ا . . .

لیست مزون های لباس عروس و لباس مجلسی در غرب تهران (پارت 1)

مزون فابرا
سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، پلاک 155، واحد 3
 
درباره مزون فابرا
مزون فابرا دارنده ی گواهینامه کیفیت ISO 9001 از شرکت توف آلمان است
مزون فابرا با بیش از سی سال سابقه فعالیت در زمینه لباس عروس نامزدی مجلسی فرمالیته و عقد با افتخار در خدمت شما عزیزان میباشد.کلیه لباس های برند فابرا دست دوز و شخصی دوز میباشند + طراحی فوق تخصصی برای شما + مجموعه بزرگی از لباس های آماده + سفارش دوخت طرحی که شما میخواهید + امکان ست کردن اکسسوری برا . . .

کفش عروس

یباترین کفش عروس را در این جا مشاهده نمایید. در انتخاب کفش زیبای عروس شما را رهنمایی خواهیم کرد. پس این فرصت طلایی را از دست ندهید. تمامی مدل های‌ جدید کفش عروس برای شما عروس خانم های‌ عزیز موجود اسـت. مدل کفش عروس بدون پاشنهمدل های خاص کفش عروس زیباترین مدلهای کفش عروسکفش عروس گل دار . . .

گلهای مناسب برای دسته گل عروس

 دسته گل عروس می تواند یک دسته گل ساده با یک نوع گل باشد و يا در تزئین آن از ترکیب چندین گل با رنگ های مختلف استفاده شده باشد. به هر حال بهتر است برای انتخاب نوع گلهایی که قصد دارید در دسته گل عروس خود استفاده کنید، خوب فکر کنید، چرا که یکی از ماندگارترین خاطرات شما را تشکیل می دهد.آرزوی هر عروسی است که در شب عروسی خود، دسته گلی منحصر به فرد و زیبا به دست بگیرد. داشتن کمی اطلاعات در باره گلها، می تواند به شما کمک کند که دسته گل عروس خود را با دقت ب . . .

114+ عروس!

گاهی حرف عروسی و اینا میشه و مثلا میبینم عروس از صبح درگیر کار آرایش و اینهاستبعدم که عروس خانم عصر لباس میپوشه دیگه تا () با خودم فکر میکنم این عروس الان با این يالو کوپالو یک کیلو آرایش بخواد بره دسشویی چیکار میکنه!؟ به نظرم مياد از شبش دیگه روزه میگیره تا ()احتمالا ساعت دو و سه که همه خوابن عروس خانم بیداره داره مثل هیولا غذا میخوره! % خدايا شکرت که من عروس نمیشم!!! % + یک دوستی فرمودن نظرات اینجا رو تایید کن انگار آدم داره با دیوار میحرفه! . . .

لباس عروس

 لباس عروس0 نظـــربه روز رسانی در: اکتبر 27, 20 تعداد بازدید: 6,499لباس عروس ایرانی | مدل لباس عروس ایرانی (جدید و شیک) | مدل لباس عروس ایرانی ۲۰۲۰حوزه ی عروسی دارای طیف گسترده ای است  و به طبع این امر، مشاغل مرتبط با این حوزه هم دارای تنوع بالایی هستند. صنایع مرتبط با این حوزه جزو صنایعی هستند که همیشه و در هر موقعیت سياسی و اقتصادی به فعالیت خود ادامه می دهند؛ چرا که امر ازدواج تعطیلی بردار نیست.یکی از مهمترین انتخاب ها در بحث شیرین ازدواج ان . . .

میخوام عروس بشم

دارم عروس میشمهمش دنبال یه آهنگ خوشگل واسه شب تولد عشقم که قراره شب به يادمانی عمرمان باشد فکر می کنمکه وقتی این جمله را می خواند من چگونه به او اشااره کنم و کدام اهنگ حس درون مرا بهتر نشان می دهداما خرابش کرده خرابش کردم دیگر حال عروس یک ماه مانده به عروسی را چه کسی درک میکند که تمام اعتمادی که دوبار خراب شده بود و به زور چسب چسبانده بود حالا شکستهشاید از خودم می بافد شاید بیمار شدمو شاید تمام آن چه فکر می کنم درست است حالم را بفهیمد نفهم . . .

دست گل عروس

مجموعه : تزئینات مراسم عقد و عروسیبهترین و شیک ترین مدل های دسته گل عروس 2019 اگر دنبال بهترین و شیک ترین مدلهای دسته گل عروس هستید می توانید همراه ما باشید چراکه بهترین مدلهای 2019 رابه نمایش گذاشته ایم.انتخاب دسته گل عروس یکی از انتخاب های مهم و کلیدی برای مراسم عروسی است. شما می توانید گل های دسته گل عروسی تان رابا گل های خودرو، گل آرایی مراسم عروسی و حتی رنگ پیراهن و کراوات همسرتان ست کنید. یکیدیگر از پیشنهادها برای دسته گل عروس که هیچ زمان . . .

ست گردنبندو گوشواره

جواهر بسيار زیبایی از گل‌های طلایی و مرواریدی که با هر اشعه‌ی نور به زیبایی می‌درخشند. گردنبند و گوشواره‌ای که با شکوفه‌های گل مرواریدی و پروانه‌های طلایی تزئین شده اند. این ست را می‌توانید با لباس عروس عاجی، کرم و نباتی به راحتی ست کنید. به سنگ‌های براق راین استونی که در مرکز گل‌ها و پروانه‌ها وجود دارند دقت کنید.  ست طلای عروس Kristina Swarovskiست جواهری از کریستال‌های سواروفسکی که با الهام از طبیعت به شکل گل‌های درخشانی از کریستال و طلا . . .

ترفندهایی که درباره آرایش عروس نمیدانید

هزاران ترفند برای آرایش و میکاپ عروس وجود دارد که باعث میشوند عروس خانم زیباتر شود, برخی از این ترفندها را در ادامه بخوانید.
تکنیک های آرایش عروس 20
مراسم عروسی از آن مراسم هایی است که باید از قبل برای کارهایتان برنامه ریزی کنید, یکی از مهم ترین کارهای عروسی هم آرایش عروس است. برای آرایش و میکاپ عروس ترفندهای زيادی وجود دارد که به زیبایی شما کمک زيادی میکنند, برخی از مهمترین ترفندهای آرایش عروس را در ادامه این مطلب از نمناک ملاحظه کنید.

آرای . . .

قیمت آرایش عروس

عوامل متعددی بر هزینه گریم و آرایش عروس تاثیر میکذارند.که از ميان آنها میتوان به اکسسور و کلاه ، مواد آرایشی ، مش و هایلایت و رنگ مو ، اکستنشن های مژه و مو و محله و شرایط سالن آرایش و زیبایی اشاره کرد.معمولا خانمها قبل از رفتن زیر دست آرایشگر خود مدل انتخابی خود را برای شب عروسی شان از روی ژورنال يا اینترنت پیدا کرده و با خود به آرایشگاه میبرند.در غیر این صورت آرایشگر عروس بر اساس تخصص و چهره عروس دست به انتخاب مدل میزند و آن را به مشتری پیشنها . . .

چه مدل دسته گل عروس مناسب تر است

دسته گل عروس چه مدلی داشته باشد بهتر است
هر عروس خانمی در شب عروسی به دنبال داشتن یک دسته گل عروس زیبا و بی نظیر می باشد و بی شک قبل از آن در مورد نحوه انتخاب دسته گل اطلاعات کسب می کند. گل یکی از مهمترین ارکان برگزاری مراسم جشن عروسی به شمار می آید که سبب زیبایی و خاطره انگیز شدن عروسی خواهد شد. حال انتخاب یک دسته گل زیبا برای عروس خانم ها به این زیبایی می افزاید. در این نوشته قصد داریم تا شما را با چگونگی انتخاب یک دسته گل عروس مناسب آشنا کنیم.
چ . . .

تزیین غذای عروس و داماد

برای تزیین غذای عروس و داماد روش های متنوعی وجود دارد. بسته به نوعی غذایی که دارید می توانید آن را تزیین کنید که در کیفیت پذیرایی شما بسيار تاثیر دارد.اگر می خواهید پذیرایی نمونه از عروس و داماد داشته باشید باید تزیینات خاص را تدارک ببنیید. یکی از این تزیینات که می توانید باعث با کیفیت تر شدن جسن عروسی شود، تزیین غذای عروس و داماد است. مشاهده نمونه های مختلف برای تزیینات غذا، ایده های متنوعی برای تزیین میز شام عروس و داماد است. در ادامه این مط . . .

عکس زیبای عروس آتلیه سنترال شیراز

اتلیه عکس و فیلم عروس سنترال
بخش تخصصی آتلیه عروس سنترال در شهر صدرا و شیراز با ارائه بروزترین متدهای روز و با تخفیفات عالی فقط تا پايان بهمن ماه در خدمت همشهريان عزیز در شهر شیرازو صدرا.
خدمات اتلیه عروس سنترال در شهر شیراز و صدرا:

بخش تخصصی عروس اتلیه عروس سنترال با تجهیزات بروز از قبیل دوربینهای 4kوfullhdو با ساخت بروزترین کلیپها و البومها و عکاسی اسپورت و مدلینگ در خدمت همشهريان عزیز است.برای مطلع شدن از قیمتهای پکیجهای استثنایی آتل . . .

اجاره ماشین عروس در تهران

شب عروسی یکی از مهم ترین شب های زندگی هر انسانی است. اجاره ماشین عروس در تهران کمی با قیمت بالا انجام می شود.
ولی می توانید مراکز و موسساتی را پیدا کنید که با قیمت مناسب شب عروسی شما را خاطره انگیزتر کنند.
شما می توانید هر خودرویی را بخواهید با هر رنگی از مجموعه رنتینال اجاره کنید. به ياد داشته باشید ماشین عروس به خوبی در فیلم عروسی جلوه می کند، سال ها بعد که فیلم عروسی خود را می بینید حتما از آن لذت خواهید برد.
نرخ اجاره ماشین عروس در این مجموع . . .

چرا نمیفهمه

واقعا خودمم میمونم چی بگم به این ادم! فرض کن با یکی قرار ملاقات داری تو میری سرقرار و سالها منتظر طرف میمونی و اونم بخاطر بهانه هایی که اسمشو دلیل گذاشته نمی اید و هی برایت پیغام میدهد من میخواهم بيایم من دوست دارم بيایم مدتی به این حرف های او منتظر میمانی ووقتی عزم رفتن می کنی هی  میگوید نرو.!!!!منتظر باش! من ازاو سوال میپرسم ايا نروم می ایی؟!یعنی من را انتخاب می کنی يا نيامدن و ماندن پیش سگت را؟واو فکر می کنه همه این عمر برباد رفته من بازی گرگ . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)