98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

لمو شهرستا سرباز

لکو روبو(رباتیک)

 از لکو روبو چه می دانید؟لکو روبو یکی از 14رشته لکو ایران بوده که در 4 سطح مختلف ودر 16 ترم ارائه می گردددانش آموزان در این دوره ضمن ساخت ربات های پیشرفته به ساخت سازه های خلاقیت محور نیز می پردازد.لازم به ذکر است دانش آموزان پس از گذراندن دوره های لکو روبو و طی مراحل مسابقات شهرستانی و استانی به لکو کاپ ایران راه پیدا کنند.شما هم می توانید به خانواده بین المللی لکو در 10 کشور جهان بپیوندیدنماینده گروه دانش بنیان لکو استان قزوین شهرستا ن البرز خ . . .

دانلود اسکین سرباز ماینکرفت (مجموعه 24 تایی)

در این قسمت برای کاربرای عزیز ماینکرفتیمون، یک مجموعه 24 عددی اسکین با موضوعیت سرباز آماده کردیم. در این مجموعه معروف ترین اسکین های سرباز آماده شده. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید. موفق باشید :)

ادامه مطلب . . .

War 2019

فیلم داستان یک سرباز هندی را به تصویر می‌کشد که ماموریتی سخت به او داده می‌شود ، این سرباز باید مربی سابق خود را که از دستورات پیروی نمی‌کند از بین ببرد ، اما…
دانلود فیلم و سریال . . .

۲۰ سال زندان به دلیل سوزاندن مسلمانان

آوای سنت :یک دادگاه بوسنی روز چهارشنبه (دیروز) یک سرباز صرب سابق بوسنی هرزگوین را به جرم دست داشتن در سوزاندن ۵۷ مسلمان ساکن این کشور به تحمل بیست سال زندان مجازات کرد.این سرباز صرب که اکنون شصت و چهار سال دارد و به نام مستعار لالکو مشهور است بر اساس حکم صادره همچنین به دلیل سرقت اموال و بازداشت غیرقانونی غیرنظامیان مجرم شناخته شده است.در این گزارش آمده است که در جریان حمله صرب ها به روستای کوریتنیک گروهی از مسلمانان در خانه ای که با مواد م . . .

عشق سرباز وطن

عشق سرباز وطنعشق چون حلاج بالا می برد بر دار سرآن که را عشقی نباشد بر سرش سربار سرزینت بزم رقیبانی به هر جمعی ولیمی نهم شب از فراقت بر سر دیوار سربا نگاهی در سرم انداختی دیوانگیدرد ها دارد به سر از دست تو بسیار سرگاه دل تنگی به دنبال تو ای سرو روانمی رود سر در گریبان بر سر بازار سرعشق سرباز وطن نازم که در راه شرفمی دهد بهر وطن در جنگ با اشرارسرسر نهاده تا "رها"یت بر خط و فرمان تودر قفایت آمده بس راه ناهموار سرعلی میرزائی"رها"  . . .

پیرمرد منتظر

پرستار بیمارستان، مردی با یونیفرم ارتشی با ظاهری خسته و مضطرب را بالای سر بیماری آورد و به پیرمردی که روی تخت دراز کشیده بود گفت:آقا پسر شما اینجاست.» پرستار مجبور شد چند بار حرفش را تکرار کند تا بیمار چشمانش را باز کند. پیرمرد به سختی چشمانش را باز کرد و در حالیکه بخاطر  حمله قلبی درد می کشید، جوان یونیفرم پوشی را که کنار چادر اکسیژن ایستاده بود دید و دستش را بسوی او دراز کرد و سرباز دست زمخت او را که در اثر سکته لمس شده بود در دست گرفت و گرم . . .

دانلود ربات کلش اف کلنز مخصوص اندروید

ش نمایش
دانلود ربات کلش اف کلنز مخصوص اندروید
این ربات ها قابلیت های مختلفی دارند که میتوان به نکات زیر اشاره کرد :;;; 1- اتک به دشمنان به روشهای مختلف 2- دونات به دیگران با روش های هوشمند 3- ساخت سرباز مورد نظر شما 4- استفاده از کینگ و آرچر کوییین در اتک 5- درخواست سرباز برای کلن کستل خود 6- استفاده از 2 سربازخانه تا 6 سرباز .
دریافت فایل . . .

تبریک انتصاب فرماندار جدید شهرستان فاروج

برادرگرامی جناب آقای مسعود صادق تیتکا نلوفرماندار محترم شهرستان فاروج انتصاب شایسته ی شمارا تبریک می گویم.و برایت موفقیت های بیشترآرزومیکنم.اگرچه شهرستان فاروج یکی ازنیروهای توانمند و خوش فکر خود را دارد ارتقای مراتب پست و مسئولیت درمیان بچه های شهرستان باید یکی از ت های کلان مدیریتی ما باشد تا با داشتن مدیران ارشد در سطح بالا دستی کشور بتوانیم جایگاه شهرستان و عقب ماندگی آن را جبران کنیم. و به یاری خدا و با وجود نیروهای جوان تحصیل ک . . .

یک اربعین پیاده

یک اربعین پیاده دعوت به کربلاییم/سوی حسین وزینب در خط نینواییم/دنیاکنون ببیند هردم شکوه دین را/درکاروان زینب بر عشق آشناییم/اشکی زچشم جاری تاقتلگاه ارباب/درسنگرولایت سرباز باوفاییم/مادشمنان دین رارسواکنیم ونابود/اندر ره شهیدان دلداده ولاییم/بایاحسین گوییم اینک پیام دین را/درگلشن بصیرت عماربا صفاییم/برقلب ماشده حک عشق حسین وعباس/اندررکاب رهبر آن حجت خداییم/هرموکبی که برپا با عشق گشته معنا/خادم برای مولا با گریه وعزاییم/بوی ظهوردارد این . . .

سرباز عاشق

رو نیمیکت نشسته بودم یکی داد زد.سیگار داری!سرم اوردم بالا،سرباز بود.تا حالا سرباز به این شیکی و تمیزی ندیده بودم.یه نخ سیگارم در کردم بهش دادم و اومد روی نمیکت کنارم نشست.بهش گفتم: همیشه انقدر شیکی؟!گفت: نه رفته بودم عروسی.گفتم: با این لباس؟گفت:اره یهویی شد.گفتم: به به خوشبحال رفیقی که رفیقی مثل تو داره.گفت: عشقم بودگفتم:ها!؟گفت: عروسی دوستم نبود،عروسی عشقم بود.گفتم: یعنی چی!گفت: بهم خبر دادن عروسیشه منم مرخصی ساعتی گرفتم رفتم تو لباس عروس . . .

آلبوم قدیمی و کم یاب دی بلال باصدای غلامرضا سبزعلی

دانلود آلبوم دی بلال
یک آلبوم قدیمی و کم یاب با صدای غلامرضا سبزعلی

این آلبوم شامل 6 تراک با نامهای دی بلال - سرباز - زندونیها - سرجوخه - وطن - سرباز می باشد
دانلود آلبوم با لینک مستقیم . . .

رفیق

داستانی زیبا در مورد رفاقتدوست دیرینه اش در وسط میدان جنگ افتاده ، می توانست بیزاری و نفرتی که از جنگ تمام وجودش را فرا گرفته ، حس کند.سنگر آنها توسط نیروهای بی وقفه دشمن محاصره شده بود.سرباز به ستوان گفت که آیا امکان دارد بتواند برود و خودش را به منطقه مابین سنگرهای خود دشمن برساند و دوستش را که آنجا افتاده بود بیاورد؟ ستوان جواب داد: می توانی بروی اما من فکر نمی کنم که ارزشش را داشته باشد، دوست تو احتمالا مرده و تو فقط زندگی خودت را به خطر می . . .

بهای نابرابری

   من دارم تاوان نابرابری ها رو میدم من دارم بهای صف بندی شیطان رو میدم من دارم بهای رشوه دادن های ابلیس رو میدم من دارم  هزینه مجازات شستشوی کدهای طلایی خلقت رو میدم من سرباز پیاده ارتش تاریکی هستم من سرباز سیاه در خانه سیاهی ام من ویروسم - ویروس انسانیت من کشت شده آزمایشگاه دشمنانم ********هر چند به بهای ناقص شدن سلولهای بنیادی همه انسانهای روی زمین . . .

نمایندگی پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور و بوتان

این گروه نمایندگی انحصاری دارنده چندین برند ایرانی و خارجی در استان فارس به شرح زیر می باشد:    پکیج و رادیاتورهای ایتالترم ، دئوترم ، ایساتیس ، ایران ردیاتور ، بوتان ، لورچ ، هاتکینگ ،اوزدمیر ، پالمو و یوکسل     اسپلیت های اُجنرال، گری، تراست و اِیرفل     دستگاه های تصفیه آب رویال، پوریتِک، آرتِک، سافت واتر، آکوابِست، آی واتر و سی سی کاشیراز- چهارراه هوابرد به سمت چهارراه سرباز - بلوار سرباز ، طبقه فوقانی فست فود گوارا ، ورودی A طبقه دوم . . .

235-حقوق یک سرباز

یادم هست قدیم تر ها سرباز ماهی 20 - 30 هزار تومان حقوق داشت
بعد رفته رفته بیشتر شد، 200 هزار تومان شد.
در وزارت بهداشت بیشتر می دهند 600 - 800 هزارتومان:
وقتی در بیمارستان برای یک قرار داد 1 میلیارد و هشتصد میلیونی، ناظر باشی و فقط 400 هزار تومن حقوق سربازی بگیری
شاید عجیب باشد ولی مرا به پول حاجتی نیست در این برهه تاریخی کشور که باید در اقتصاد جهاد کرد.
ولی تعجب برانگیزتر از این:
ادامه مطلب . . .

خاطره بازی

بعد از هجده روز سرگردونی بین پادگان های تهران و نیروی دریایی سیرجون، بالاخره در اول یک صبح تابستونی پادگان صفر دو درش رو بروی ما باز کردو صدو سی چهل تا سرباز صفر کیلومترو سپرد، دست یه گروهبان تازه بدوران رسیدهبعد دو سه دور دوئیدن دور میدون صبح گاه  نوبت به بشین پاشو رسید که یهو در بین قیل و قال گروهبان یکی از سربازها که مسن تر از بقیه بود پرسیدسرباز: ببخشید من می تونم یه کمی استراحت کنمگروهبان: نه که نمیشه، فکر کردی اومدی خونه خالتسرباز: آخه . . .

کاش این یک کار را از یاد بگیرید

 
رئیس جمهور آمریکا بر تابوت دو سرباز آمریکایی که به تازگی در افغانستان کشته شدند، حاضر شد و ادای احترام به جا آورد.
به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، دونالد ، رئیس جمهور آمریکا و همسرش ملانیا روز پنجشنبه به پایگاه نیروی هوایی آمریکا موسوم به پایگاه داور سفر کرده و به خانواده‌های این دو سرباز آمریکایی کشته شده در  افغانستان ابزار تسلیت کردند.
 
امیدوارم رییس جمهور ایران هم بر سر مزار شهدای روزهای اخیر عرصه امنیت ملی که در فتنه بی تدبیری . . .

اتفاقات ساده

برخی اتفاقات ساده آدم را عمری درگیر خود می کنندمثلا یک نظر به چهره فردی، عشقی را بیدار می کند که تا ابد گریبان آدمی را می گیرد. عشقی که چون تیغی دو لبه گاهی سعید و گاهی .اصلا انتظار نداشتم جمله چی میگی بچه؟!» برای من چنین نقشی ایفا کند. خیلی دوست داشتم ببینمش اما روزگار چنین نخواست تا یک سال بعد فهمیدم چرا یکدفعه عاشق او شدم.سال 92 جمعی با تکاپوی بسیار خود را به سوریه رساندند. بعد از دربه‌دری‌های زیاد، موقع برگشت به ایران در فرودگاه دمشق، حید . . .

رئیس #موساد:قادریم سید حسن نصرالله و قاسم سلیمانی را ترور کنیم

حالا اگر #وزیراطلاعات ما همین حرف را در باره یک سرباز اسرائیلی زده بود:اروپا محکوم میکرد به نشست #آیپک میرفتانگلیس درخواست جلسه شورای امنیت میکرد#زیباکلام یک روز در 4 رومه مطلب اعتراضی مینوشت#قانون_جنگل . . .

نقل روزگار ما

گویند ۲۰۰ نفر را سه نفر سرباز لاغر اندام به اسارت گرفته و به صف کرده و می‌بردند.
تعدادی نظاره‌گر بر این جماعت اسیر می‌خندیدند و می‌گفتند:  "ای بیچاره‌ها چگونه است این سه نفر نحیف برشما چنین چیره گشته و این چنین خوار شدید؟"
یکی جهاندیده درمیان آنان فریاد زد 
که ای مردم بر ما نخندید که آن سه نفر با هم هستند و ما دویست نفر تنها .
#دهخدا / امثال و حکم . . .

مفهوم اتحاد:))

این یکی از قشنگ ترین چیزایی بود که خوندم:
گویند دویست نفر را سه نفر سرباز لاغر اندام به اسارت گرفتهو به صف کرده و می بردند و تعدادی نظاره گر بر این جماعت اسیرمی خندیدند و با خود می گفتند : 
ای بیچاره ها چگونه است این سه نفر نحیف برشما چنین چیره گشته و اینچنین خوار شدید؟ 
یکی جهاندیده درمیان آنان فریاد زد که ای مردم بر ما نخندید که آن سه نفر با هم هستند و ما دویست نفر تنها!
·•●✿●•· . . .

کشته های جنگ

《آمار کشته های جنگ همیشه غلط بوده است، هر گلوله دو نفرو از پا درمیاورد سرباز و دختری که در میان قلبش بود .!》پ.ن: حقیقتا پشم‌های تمام کشته شده‌های تاریخ این کره‌ی خاکی با خوندن این متن ریخته شد. آخه لعنتی تو از کجا میدونی یه دختر تو قلبشه؟ اصن شاید یه میلف تو دلش باشه! اصن تو مگه گوه خور قلب آدمایی؟ ایشالا تیری که به تک تک سربازای کشته شده خورده همشون جمع بشن برن تو ماتحتت تا دیگه از زبون شخص دیگه ای حرف نزنی."نصر من الله و فتح القریب" . . .

ادما مث حرفاشون نیستن گاهی

میگف قهرتو بیشتر از چن دقیقه دووم نمیارمیک روز و تقریبا چن ساعته باهاش سرسنگینم ههدووم اوردهخیلی خوبم میگذرونهدووم اورده که هیچ، نقطه مقابلم ایستاده و دقیقا به همون سردی جوابمو میده  + بانو خستس.+ بانو پر بغضه، بغضایی که همشونو تو دلش ریخته.میترسم از روزی که سرباز کنه . . .

لانچر ۵

لانچر ۵ داستان زندگی چند سرباز بود در محیطی خشک و خشن. جوان هایی با لهجه هایی مختلف؛ سرهای بی مو و لباس هایی یک شکل. جوان هایی که بهترین روزهای زندگی شان در حال از دست رفتن بود. راستی کدام سرباز هست که دوران سربازی را دوست داشته باشد؟  اصلا کدام چیز اجباری در این دنیا دوست داشتنی است؟ تو بگو بهترین چیزها. خلاصه هر کدام از این سربازها برای خودش داستانی داشت. اما داستان یکی از سربازها خیلی غم انگیز بود. سربازی که صورت زیبایی داشت و .بله سربازی . . .

شعر لری تموم کردیمه پیمان اسدالهی

بدبختیا  پشت و پشتبی سرپناه و بی پشتشاه بازی نِ  دَ  وِ   سربازلعنت و   لج بازیات بی بیباخت  د  قمار   تک  دلاَی  توف  د  ری   دس  پتیکاش   د  ئی معرکه  ک  عمدا  ول   بیمهحداقل   میفهمسی  سی تو  کیشو مات  بیمهلَش  خسته د  پا  رته   نارهدردِ  بی درمو  ک   دوا   نارهمنو   زِنِئی  وا  یک  تموم کردیمهمِهرحلال   جوآزاد   هفت طلاقش دمهپیمان اسدالهی . . .

که آتشی که نمیرد همیشه در دل ماست

تخیل وما وارونه حقیقت نیست، بلکه روی دیگر آن است.
خیال می‌پرورانم در ذهنم. روزی را که سرباز نیستم و می‌توانم صبح با خیال راحت بلند شوم و شیر را گرم کنم و با کمی عسل مخلوطش کنم. دوش بگیرم. با دوچرخه به محل کار بروم.
هیچوقت هیچ‌کس نمی‌تونه خیال رو از شما بگیره! این خلاصه همه داستان‌های تاریخ بشریته. . . .

واقعیت و مجاز در ایران

تور مجازی یکی از امکاناتی است که می توان از آن در رشته های مختلفی استفاده کرد ِ
در کشور ما ایران متاسفانه به علت نبود یک سری امکانات پایه و عدم فرهنگ سازی در مورد این نوع تکنولوژی های به روز , ما شاهد آن هستیم که این تکنولوژی در حد یک ابزار سرگرم کننده و در بسیاری از مواقع ابزار تفننی و غیر ضروری استفاده می شود .
حال آنکه در در بسیاری از کشورهای پیشرفته غرب و شرق شاهد آن هستیم که در در رشته های مختلف مهم و حیاتی یک کشور , واقعیت افزوده و واقعیت مج . . .

رزومه دکترمحمدانوربجارزهی

بسمه تعالیدکترمحمدانوربجارزهیدکترای ادبیات عرفانی دانشگاه شیراز(فارغ التحصیل سال94)کارشناسی اقتصادازدانشگاه ملی سیستان وبلوچستانرییس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان نیکشهرمعاون مدیرکل اداره ارشاداسلامی استان سیستان وبلوچستانفرماندارشهرستان سربازمدیرنمونه شهرستان (سه دوره)مدرس دانشگاههای شهرستان سربازونیکشهروچابهارپنج عنوان کتاب علمی پژوهشی وادبیپنج مقاله  ISIعلمی پژوهشی وبین المللیدارای حدوددویست تقدیرنامه علمی فرهنگی ومد . . .

تروجان چیست؟

✅ اسب تروجان یا بطور ساده تروجان در ظاهر به نظر می رسند که برنامه ی مطلوبی هستند، اما درر پشت صحنه عملکرد مخرب دارند. اینها از نظر تکنیکی ویروس نیستند و به آسانی می توانند دانلود شوند. آنها همچنین می توانند به وسیله رسانه های قابل حمل به ویژه فلش های USB به یک کامپیوتر منتقل شوند. یک نمونه از تروجان یک فایل است که در یک برنامه دانلود شده مانند یک Key generator با عنوان keygen مورد استفاده قرار می گیرد.
✅ لغت تروجان برگرفته از افسانۀ یونانی جنگ تروجان اس . . .

بانو

 بانو ! چقدر ساده ، چه گیرا نگاهتانمی چرخد آسمان و زمین دور ماهتان گیسویتان شبیه من و روز و حال منمی آید این چه خوب به چشم سیاهتان سرباز ، دل ندارد و بی بی خجالتی ستلطفا سفارشی بشود پیش شاهتان دستان من به دست شما ، این گناه نیستاما نترس ، پای دل من گناهتان یكبار – اشتباه - " عزیزم" صدا زدیدعمری ست دلخوشم به همین اشتباهتان سید مهدی    . . .

یاد نامه ای از شهید عزیز غلامعلی نصراله زاده

نام پدر :اسدالله محل و تاریخ تولد:استهبان 1342سن: 23 سالتحصیلات :سوم راهنمایی شغل : سربازارگان اعزام کننده :ژاندارمری وضعیت تاهل :مجردتاریخ شهادت:65/10/7محل شهادت :زبیداتمحل دفن : استهبان. . . .

اولین هفته بعد از عید!

خیلی رک و خلاصه بگم اولین هفته بعد از عید بدترین هفته حضور در پادگان بود   سخت گیریو تو مخی نگهبانیای زیاد و گشتی آماده و مخصوصا برای بچه هایی که تهرانی و کرجی نبودنآب پادگان هم دیگه هر روز قطع میشه و هوا هر روز گرمتر!گروهبان وظیفه آموزشمون هم بی معرفتی نشون دادو وذهنیت بچه ها رو از خودش خراب کردسرباز های آموزشی پارتی دار پادگان حقو ناحق میکنند، نگهبانی نمیدن و مرخصیشون حاضر آمادس.خیلی خستمو ناراحت.یاعلی . . .

دلم پیش تو جا مانده!

چیزی که از تو درون من جریان دارد قابل اشتراک گذاشتن با آدم های اطرافم نیست. گمگشتگی نفسم را بریده است . دردهای جسمانی از نو شروع شده اند و انگار قرار نیست به این زودی ها رهایم کنند. دلم میخواهد گوشه ی اتاقم روی تخت مچاله شوم ، درخودم فرو روم ! دلم می خواهد بخشی از تو شوم ، نمیتوانم با تو از کسی حرف بزنم! دلم می خواهد زندگی را رها کنم، بروم جایی ، در خودم بمانم! تمام زخم های قدیمی سرباز کرده اند ، به جانم افتاده اند و من رهایشان کرده ام به حال خودش . . .

سرباز کوچولو

واقـــعا من این پســرای که میرن خدمت بعد چند روز فــرار میکنن رو درک نمیکنم 
پســره 40روز مونده به اتمــام خدمتش فرار کرده!!
یــه چشم بــه هم میزدی تموم میشد خو 
خدایــا به اینا یه عقل بده به ما هم پول !!
بگین آمیـــن 
 اصن چی میشد ما دخترا هم  میرفــتم سربازی هان؟؟؟

  . . .

دروازه هند، دروازه ای بر روی کشور عجایب

تماشای کشور عجایب می تواند یکی از بهترین و خاطره انگیزترین سفر عمر هر کسی باشد هرچند که تعداد بسیار زیادی از مردم ممکن است که نسبت به این کشور دیدگاه خیلی خوبی نداشته باشند.
هندوستان کشوری است که در کنار مردم شاد و خونگرم و جاذبه های طبیعی خود کلی بناهای عظیم با معماری های متنوع در دل خود دارد که هرکدام از فرهنگ ها و نماد های گوناگون این کشور است.
یکی از بناهایی که ارزش این را دارد که به خاطرش بلیط هواپیما دهلی خرید و به آن جا رفت دروازه هند م . . .

دیدار با رهبر انقلاب در گیلان غرب

 
غروب پاییز سال 1391 بود. جلوی خانه نشسته بودم. همیشه توی مهر ماه دلم می گرفت. یاد روزهای سخت جنگ می افتادم اما یادم افتاد که رهبرمان به کرمانشاه آمده. خوشحال شدم. تلویزیون را روشن کردم و رو به روی تلویزیون نشستم. با خوشحالی به تلویزیون خیره شدم. رهبرم توی ماشینی سفید نشسته بود و مردم دور تا دورش حلقه زدنده بودند. ماشین نمی توانست از میان جمعیت عبور کند. مردم مثل پروانه بال بال می زدند. به سهیلا گفتم: روله، بیا فیلم ورود رهبر را به کرمانشاه نشا . . .

The Irishman

فیلم داستان فرانک شیران است. یک عضو گروه مافیا که کارش آدمکشی است و در عین حال کهنه سرباز جنگ جهانی دوم است. او در مدت خدمتش در ایتالیا مهارت‌هایش را توسعه داده است. او روی ماجراهایی که کارنامه‌اش را به عنوان یک آدمکش شکل دهد تامل می‌کند. به خصوص نقشی که در حذف جیمی هافا، دوست قدیمی‌اش و رهبر اتحادیه‌ی کارگران داشت. به علاوه درگیری‌هایی که در دوره‌ای با خانواده‌ی مافیایی بوفالینو پیدا کرد.پیکو موویز . . .

دانلود فیلم سربازهای جمعه

دانلود فیلم سربازهای جمعه 1382, دانلود رایگان فیلم سرباز های جمعه با کیفیت 1080p, دانلود مستقیم فیلم سربازهای جمعه به کارگردانی مسعود کیمیایی با کیفیت 720pنسیم آر دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

حمله گروه طالبان در ولسوالی درقد عقب زده شد.

نظامیان افغان در شمال شرق کشور می گویند حمله شورشیان طالب در ولسوالی درقد ولایت تخار عقب زده شد. در اعلامیه قول اردوی ۲۱۷پامیر آمده است که طالبان شب گذشته حملات خود را در منطقه قره تیپه آغاز کردند.گفته می شود که یازده نفر از مهاجمان طالب به شمول دو قومندان آنها در این حمله کشته شده اند،اعلامیه از کشته شدن یک سرباز دولتی خبر می دهد ولی طالبان ادعا می کنند که ۲۲ عسکر کشته شده اند. . . .

پارادوکس

پارادوکس عجیبی توی زندگیمون وجود داره
اینکه لحظه ای جنگجو طلب ترین ادم روی زمین هستی و لحظه ای دیگه تبدیل به یک بزدل نا امید میشی البته همه اینا بستگی به دید تو داره
در لحظه زندگی کن مهم نیس تهش برنده ای یا بازنده ، تهش تبدیل به یک گلادیاتور قهرمان میشی یا یک سرباز شکست خورده ، تو قدم بردار از لحظه لحظه زندگیت لذت ببر و در این حین اهدافت رو فراموش نکن و به سمتش برو و هیچ فکر منفی رو تو دهنت راه اندازه ک خدابا ماست در تک تک این لحظات و نذاره گر تو . . .

مزایای استفاده از کولر گازی

1- فیلترهای مخصوص تصفیه هوای محیط2- قابلیت کنترل خنک کنندگی بخش های مختلف خانه3- خنک کنندگی محیط در زمان کمتر4- مصرف نکردن آب به عنوان خنک کننده5- بدون صدا بودنمشاور فروش: 9174939001آدرس: شعبه 1- چهارراه هوابرد به سمت چهارراه سرباز، بعد از ساختمان  بهزیستی ساختمان نبش کوچه طبقه2 واحد4شعبه2- بلوار صنایع، بعد از شهرک آرین به سمت گلستان، روبرو شیمی گیاه بعد از کوچه 28 دکتر حسابی نبش کوچه 28/1 . . .

سخن پیامبر اکرم(ص) درباره نوجوان

رسول اکرم (ص) فرموند: شما را درباره نوجوانان و جوانان به نیکی سفارش می کنم که آنها دلی رقیق تر و قلبی فضیلت پذیرتر دارند؛ خداوند مرا به پیامبری برانگیخت تا مردم را به رحمت الهی بشارت دهم و از عذابش بترسانم. جوانان سخنانم را پذیرفتند و با من پیمان محبت بستند ولی پیران از قبول دعوتم سرباز زدند و به مخالفتم برخاستند.سخنان 14 معصوم جلد 2 صفحه 133  . . .

رهبر معظم انقلاب

رهبر معظم انقلاب: انتظار یعنی ما باید خود را برای سربازی امام زمان آماده کنیم. فکر نکنیم چون امام زمان خواهد آمد، امروز وظیفه ای نداریم. اعتقاد به امام زمان به معنای گوشه گیری نیست. اکر ما سرباز ایشانیم باید خود را برای مبارزه با ظلم و بی عدالتی آماده کنیم . . .

شهادت امام رضا (ع)تسلیت باد ( وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلندری)

وقتی به حرمت می‌روم، از دست صیاد روزگار آهو صفت می‌دوم و خود را به آغوشی می‌اندازم، مهربانتر از آغوش مادر و از آنجا بوی خدا می‌آید، بوی علی، بوی زهرا، بوی حسن و بوی سیب و بوی حبیبم حسین؛ که آنجا فرشته صفتی به جسم خالیم روحی تازه بخشد؛ که کوله بار دردهایم را لحظه‌ای بر زمین بگذارم و نفسی تازه کنم.شهادت امام رضا (ع)تسلیت باد ( وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلندری) . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)