98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

متین نوشاد رفیق

گوسفندان میلیاردی در لامرد متوقف شدند

سرهنگ علیرضا نوشاد فرمانده انتظامی لامرد گفت: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق، ماموران انتظامی این شهرستان هنگام کنترل محور‌های مواصلاتی به یک دستگاه کامیون حامل احشام مشکوک شده و دستور ایست را صادر کردند.لامرد خبر . . .

ای رفیق

کام به دندان ندهم ای رفيق ای رفيق
زجر به رندان ندهم ای رفيق ای رفيق
 
گوشه ی میدان بنهم سر به دار بس که دل
بر همه شاهان ندهم ای رفيق ای رفيق
 
من گذر از کاخ شما کی کنم تا شبی
باج به سلطان ندهم ای رفيق ای رفيق
 
کار شبانی به منش مسپرید چون که من
گوشت به گرگان ندهم ای رفيق ای رفيق
 
دست مرا بسته و بس میزنند آن زمان
دست به کنعان ندهم ای رفيق ای رفيق
 
می کده از خون شما پر شده است ای حکیم
جام به نادان ندهم ای رفيق ای رفيق
 
کوله خود بر سر دوش است و من میرود
. . .

اي اشك، اي رفيق

ای  اشکای شکوه بغضای طراوت دلهای شکستهای یادگار  ازلی همیشگی عشقای همدم بی کسی هاای اشکشاهد دلتنگی های عشقهای شبانه ای اشک ای بزرگای همنشین لحظه سکوتای مروارید بی همتای روزگارانای اشک ای رفيق . . .

رفیق ناباب

ببینمت.گونه هایت خیس اســـت.باز با این رفيق نابابت.نامش چی بود؟هان!باران.باز با  "باران"  قدم زدی ؟هزار بار گفتم باران رفيق خوبی نیست برای تنهایی ها.همدم خوبی نیست برای درد ها.فقط دلتنگی هایت را خیس و خیس و خیس تر میکند!!! روزنوشت: هوا این روزها چقدر خوبه ، بارون ، افتاب، باد و برگای پاییزی اونوقت میگن چرا همش پیاده میری اینطرف اونطرف و مواظب باش.  مگه این پاییز میزاره ؟!!پی نوشت: اگر کسی رو دارین که توی بارون باهاتون قدم میزنه و خیس شدن . . .

دفتر ترجمه رسمی تهران

با گسترش روز افزون مهاجرت به کشورهای مدرن و پیشرفته به خصوص کشورهای مهاجر پذیر مانند فرانسه ترجمه مدارک مستندات شخصی و سوابق تحصیلی جهت ارائه و اثبات هویت فردی و تحصیلی امری مهم و اجتناب ناپذیر است. امروزه موسسات بسیاری در این زمینه تحت عنوان دفتر ترجمه رسمی در تمام استانه ها آماده ارائه خدمات  ترجمه مدارک و . می باشند. پیدا کردن یک دفتر ترجمه رسمی در تهران بسیار آسان بود و از میان چندین دارالترجمه رسمی تهران به اختصار چند مورد رو معرفی م . . .

اصيل باش رفيق

اصیل باش رفيق . رفيق؛ ایکاش میدانستی که سالهاست، دیگر سکوت نشان رضایت نیست . ایکاش میدانستی که زمین گرد است، و همیشه نوبت بودن تو و تاخت و تازت نیست، و گاهی ، فقط گاهی، نوبت به دیگران هم میرسد، مدتهاست که نویت یک در میان، بین من و تو میچرخد، اما من نمیخواهم که مانند تو و امثال تو باشم و بی مهابا دروغ بگویم و سعی کنم تا تفکرات مسموم خود را به دیگران القاء کنم و دلخوش باشم به اینکه دیگران باور کردند و میروند و می تازند رفيق به چشمانت بیاموز که شن . . .

خودنويس5

به نام خدایی که بی نهایت به او مدیونمبذار بهت بگم اگر یه دوست خوب داری،اگر دوستی داری که بهت حسادت نمیکنه، اگر دوستی داری که بدت رو نمیخواد اگر دوستی داری که نمیخواد تو پایین تر از اون باشی اگر دوستی داری برو هر روز خدات رو شکر کن،خیلی هم شکر کن.تنهایی بی کسی خیلی بده! دوست هایی که دوشمنت میشن یعنی یه روز میفهمی دشمنت بودن نه دوست.خیلی تلخهتلخه اما پذیرفتنیه.دلم یه دوست میخواد که با خاطر جمع بغلش کنم و بگم کجا بودی رفيق؟ پوسیدم،سوختم، . . .

چت|چتروم|چت روم|عسل چت|ققنوس چت|ناز چت|چت فارسی|متین چت

چت,پرشین,چت روم,ققنوس,چت شلوغ,ناز چت,چت فارسی
الوچه چت,عسل چت,باران چت,مهر چت,نگین چت,اواز چت,محبوب فان چت
matin,متين,متين چت,چت متين,روم متين,چت روم متين,چتروم متين
کلمات چتی : چت پرشین چت روم ققنوس چت شلوغ ناز چت چت فارسی الوچه چت عسل چت باران چت مهر چت نگین چت اواز چت محبوب فان چت متين چت چت روم . . .

دفتر ترجمه رسمي تهران

دفتر ترجمه رسمی تهرانبا گسترش روز افزون مهاجرت به کشورهای مدرن و پیشرفته به خصوص کشورهای مهاجر پذیر مانند فرانسه ترجمه مدارک مستندات شخصی و سوابق تحصیلی جهت ارائه و اثبات هویت فردی و تحصیلی امری مهم و اجتناب ناپذیر است. امروزه موسسات بسیاری در این زمینه تحت عنوان دفتر ترجمه رسمی در تمام استانه ها آماده ارائه خدمات  ترجمه مدارک و . می باشند. پیدا کردن یک دفتر ترجمه رسمی در تهران بسیار آسان بود و از میان چندین دارالترجمه رسمی تهران ب . . .

متین نصرالهی با استعداد ولی بدشانس‌

محمد متين‌نصرالهی متولد مرداد 1380 در شهر همدان در غرب ایران است.او به عنوان ده استعداد برتر قاره آسیا شناخته شده بود و بازیکن پرسپولیس تهران یکی از بزرگترین و معروف ترین باشگاه های آسیا بود.او آماری بالاتر از الهیار صیادمنش بازیکن تیم فنر باغچه ترکیه داشت. و با قراردادی که با پرسپولیس بسته بود 110هزار دلار(یک میلیارد حقوق+ صد ملیون پاداش و آپشن) بعد از مهدی قاعدی(یک ملیاردو سیصد میلیون) گرانترین بازیکن جوان ایران بود.وقتی مراسم‌توپ طلای جوان . . .

رفیق

دیروز رفيق جان زنگ زد. درست بعد از اینکه از سر زدن به خونه با یه کوله بار غم برگشتم. زنگ زد و گفت چه خبرا؟ گفتم دارم سعی میکنم نزنم زیر گریه و زدم زیر گریه. وسط صحبتمون وروجک از راه رسید و گوشی رو داد بهش تا شروع کنه به دلبری کردن و گریه از یادم رفت. اخرش هم کلی اصرار کرد که حتما تو همین یکی دو هفته باید بیای قم که حالت عوض بشه. وقتی خداحافظی کردیم دیگه دلم گرفته نبود.
شاکر نعمت رفاقتش که نمیدونم از کدوم دعای خیر پشت سرم نصیبم شده هستم اما کاش با خد . . .

رفیق

 هر چیزی نو کردن‌ اش ذوق و افتخار دارد، الّا رفيق؛که کهنه‌ اش بهتر…چون آنچه به پای کهنه کردنِ رفاقت رفته رابه هیچ قیمتِ دیگر نمی‌ توان خرید : زمانتو اگر می‌ خواهی زرنگ بودن‌ ات را به رخ بکشیعزیزِ دلم به جایِ دور ریختنو نو کردن رفيق‌ ها و رفاقت‌ هات، کهنه‌ شان کن  . . .

رفیق بازی همسر در زندگی مشترک


رفيق بازی همسر در زندگی مشترک
 
رفيق بازی همسر
 
نقش دوست را در زندگی مشترک نمی توان نادیده گرفت به دلیل آن که انسان همواره به رابطه با افراد دیگر نیازمند است، احتمالا بتوان مهم ترین دوران برای رفيق بازی را دوران نوجوانی و جوانی دانست که شخص در این برهه زمانی به دنبال استقلال و پیدا کردن هویت خویش است و برای اینکار به نوعی از خانواده دور و در گروه همسالان خویش بیش تر حضور دارد.
ادامه مطلب . . .

دانلود آهنگ جدید صد بار متین کلامی

دانلود آهنگ جدید متين کلامی صد بار
Download New Music Matin Kalami 100 Bar
آهنگ جدید متين کلامی بنام صد بار
نمیدونم میدونی چقدر برام سخت بود بخوام ازت دوری
کنم ولی نمیخواستم دلت رو پابنده یه احساس زوری کنم
 
ادامه مطلب . . .

فروشگاه آرایشی متین

 
فروشگاه آرایشی متين درسال 1383  با رویکردی نوین در مرکز زاهدان آغاز به کار نمود. با دغدغه هایی شامل سلف سرویس ارائه دادنِ برندها، تنوع در برندهای مختلف، مشاوره حرفه ای فروش و ایجاد باشگاه مشتریان برای احترام به سلیقه، ایجاد تنوع و درک نیاز های مشتری فعالیت خود را ادامه داد.افتخار ما در فروشگاه متين برای شما ارائه برندهای معتبر آرایشی، بهداشتی، ادکلن، محصولات مو، لوازم برقی از برندهای معتبر جهانی می ­باشد. ما دغدغه های شما را هم در انتخاب ب . . .

گمان کردم رفيق و يار بودي*ولي بدتر ز گرگ و مار بودي

 بِسمِ اللهِ الرَّحمن الرَّحیم  *** گمان کردم رفيق و یار بودی*ولی بدتر ز گرگ و مار بودی+نسیم ادب+سعادت حِکمَةُُ  عَجَبَتْنِی : تَعیشُ الأَغنامُ طُولَ (طِوالَ) حَیاتِها خائِفَةََ مِنَ الذِّئابِ ثُمَّ  فِی النِّهایَةِ یَأْكُلُهَا الرّاعِی . فَكُنْ عَلَی حَذَرِِ مِمَّن تَمنَحُهُ الثِّقَةَ وَ تَظُنُّهُ صَدیقَکَ وَ هُوَ عَدُوُّکَ .  ترجمه متن عربی :حکمتی که مرا به شگفتی و تعجّب وا داشت : گوسفندان  در طول حیات و زندگیشان . . .

10.

ما رو آفریدی و تنها گذاشتی توی این دنیا؟ :(
این شرط معرفت نیست . شرط خدا بودن که دیگه اصلا نیست :(
امروز از عمق وجودم و از تک تک سلولای بدنم احساس تنهایی بهم دست داد :(
 
یا مونس من لا مونس له .
یا رفيق من لا رفيق له .
  . . .

من به هر چیزی که یه دفعه ش می ارزید امتحانش کردی.

شبا به این امید میخوابم که خوابتو ببینم، مسخره ست نه؟تو شبا با فکر کی میخوابی؟وقتایی که بهم فکر میکنی حس میکنم، تپش قلب میگیرم، نباید اینجوری میشد، نه؟دلم تنگته رفيق، نیمه راه بودی ولی رفيق بودی، حالا تنهایی تا چند روز دیگه دهنشو باز میکنه و منو می‌بلعه، مطمئنم. . . .

امیدواریم

می دانم رفيق جان؛ مسیرها هموار نیستند و هوای خیابان سنگین است .رودخانه ها یخ بسته اند، خورشیدها پشت کوهها جا مانده و جوانه ها، رویش را به تعویق انداخته اند.خبر دارم رفيق جان، زمستان است. اما تو به حرمت بهار و زایش دوباره ی درخت، خود را در تاریکی حبس نکن، که یعنی درد را پذیرفته ای!از حرکت باز نایست، که یعنی تن به انجماد داده ای!  
خانه ات را سبز نگه دار رفيق روزهای سخت!به سهم خودت جهان را سبز کن ! مسیر هارا هموار و آفتاب را ناگزیر به تابیدن.
تو . . .

چرا سایبان چتری ؟

چرا سایبان چتری استفاده کنیم ؟
چرا سایبان چتری ؟ ،هر گاه در محیط های آفتابی هستیم وتابش نور آفتاب ما را آزار میدهد و یا زمانیکه میخواهیم از هوای مطبوع بهاری لذت ببریم میتوانیم از سایبان چتری استفاده کنیم ؛ سایبان های چتری در هر مکانی با هر وسعتی قابل نصب هستند و هر کس به راحتی میتواند از ان ها استفاده کند .
ویژگی های سایبان چتری که باعث کاربردی شدن آن ها میشود :
*نصب راحت*باز و بسته شدن بسیار ساده*تیز بودن انتهای سایبان های چتری بر . . .

سخنرانی رهبر انقلاب درباره بنزین و ناآرامی های کشور

گزارش توسط مهندس متين > بخش ی سایت
 
رهبر معظم انقلاب صبح امروز در درس خارج فقه، نسبت به افزایش قیمت بنزین صحبت فرمودند.
 
به گزارش وب سایت مهندس متين ؛ حضرت آیت‌الله ‌ای، صبح امروز در درس خارج فقه خود با اشاره به تصمیم دولت برای مدیریت مصرف سوخت، گفتند: در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسان نیز متفاوت است، اما گفته بودم اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند، حمایت خواهم کرد.
ادامه مطلب . . .

دانلود آهنگ رضا یزدانی به نام تنهام نذار رفیق

 
رضا یزدانی - تنهام نذار رفيق
دانلود آهنگ جدید رضا یزدانی به نام تنهام نذار رفيق
Reza Yazdani - Tanham Nazar Refigh
+ متن آهنگ تنهام نذار رفيق از رضا یزدانی
 
آستارا موزیک . . .

و خدایی که در این نزدیکیست

رفيق جان معتقد است اگر من ده سال پیش با او آشنا شده بودم، شاید بعضی از اتفاقات در زندگی اش رخ نمی داد. او می گفت و من می شنیدم. من اما فکر می کنم حتما خدا صلاح دیده که من در پاییز سال نود و سه با آشنا بشوم. شاید اگر زودتر با هم آشنا می شدیم اینقدر برای هم مهم نبودیم و .
من فکرهایم را به رفيق جان نمی گویم ولی خدا را پررنگتر از همیشه حس میکنم در کنار جفتمان!
 
  . . .

نمونه کار کشیده شده توسط متین سبحانی پایه پیش دبستان

آموزش برنامه paint:کشیدن دایره با سایز و رنگ های متفاوت اهداف:1. هماهنگی چشم با دست2. آشنایی دانش آموزان با کلیک چپ ماوس3. آشنایی با درگ کردن4. آشنایی با مفهوم رنگ و سایز نمونه کار کشیده شده توسط متين سبحانی پایه پیش دبستان  . . .

سلام به زندگی.

الهی به امید تو.سلام، سلام به خدا،سلام‌به زندگی،سلام به امید،سلام‌به عشق و آروز.سلام‌ به فصلها،ماهها و سالها.سلام به کسانی که عشق و امید در دلهایشان همچون چشمه ای در حال جوشیدن است.سلام‌ به تو دوست و رفيق صمیمی، به تو که در ثانیه به ثانیه،لحظه به لحظه،قدم به قدم همراهم‌ بودی به وقت شادیم شاد بودی و به وقت دلتنگی بهترین سنگ صبورم بودی.سلام به تو رفيق که گفتی: دلتنگیهایت را در صندوقچه ای بریز و در آن را محکم ببندد و کمتر سراغش برو گفتی:از زند . . .

سلام به زندگی.

الهی به امید تو.سلام، سلام به خدا،سلام‌به زندگی،سلام به امید،سلام‌به عشق و آروز.سلام‌ به فصلها،ماهها و سالها.سلام به کسانی که عشق و امید در دلهایشان همچون چشمه ای در حال جوشیدن است.سلام‌ به تو دوست و رفيق صمیمی، به تو که در ثانیه به ثانیه،لحظه به لحظه،قدم به قدم همراهم‌ بودی به وقت شادیم شاد بودی و به وقت دلتنگی بهترین سنگ صبورم بودی.سلام به تو رفيق که گفتی: دلتنگیهایت را در صندوقچه ای بریز و در آن را محکم ببندد و کمتر سراغش برو گفتی:از زند . . .

تور یک روزه کمپ کویری متین آباد

نگینی درخشان در دل فلات مرکزی ایران  شش ماهه دوم سال و عطش گردشگران خارجی و داخلی ماجراجو برای تجربه کردن تیپ های مختف کویر و مناطق گرمسیری همچون خوزستان و جزایر زیبای خیلج فارس نیلگون در ایران.   قصد سفر به یک تور یک یا دو روزه کویر را دارید، بدون هیچ درنگی، کویر متين آباد را به شما معرفی می کنیم. متين آباد به علت نزدیکی به کاشان، نطنز،ابیانه، خالدآباد و حتی روستاهایی  همچون کشه و طار از محبوبیت خاصی در نزد طراحان تور آژانس های مسافرتی بر . . .

معرفی کتاب

‌کتابی که رهبر انقلاب از آن تجلیل کردندکتابی متين درباره حکومت اسلامی‌‌کتاب حاکمیت در اسلام یا ولایت فقیه»، اثر مرحوم آیت‌الله سیدمهدی خلخالی است که موضوع محوری آن ابعاد ولایت معصومین و نحوه‌ی انتقال آن به فقهای جامع الشرایط» است. حضرت آیت‌الله ‌ای درباره این کتاب فرمودند: نوشته‌ئی متين در باب حکومت اسلامی مانند دیگر نوشتجات فقهی و اصولی از یادگارهای برجسته ایشان است.» . . .

دانلود آهنگ رفیق فاب کامران مولایی

کامران مولایی رفيق فاب 
Download New Music Kamran Molaei – Refighe Fab
دانلود آهنگ رفيق فاب به همراه متن آهنگ از
رسانه ویک موزیک
با بالاترین سرعت و قابلیت پخش آنلاین
با کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ بهمراه پخش آنلاین و متن آهنگ
لطفا این آهنگ رو لایک کنید و از بخش دیدگاه ها، نظر خود را درباره آن به اشتراک بگذارید. امیدوارم از این آهنگ
لذت برده باشید جهت حمایت از ما ویک موزیک  را به دوستان خود معرفی نمایید.
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید.
ادامه مطلب . . .

رفیق

در زندگی هر کس باید یک نفر باشد؛مرد و زن بودنش مهم نیست،فقط باید یک نفر باشد …یک آدم،یک دوست،یک همدم،یک رفيق،یک نفر که جویای حالت باشد،نگرانت باشد،تو را بهتر از خودت بشناسد،یک نفر که شماره اش را بگیریو بگویی حالم بد است …شنیدن همین یک جمله کافیست تاکار و زندگی اش را تعطیل کند و خودش را به تو برساند …آخر خوشبختی است یک نفر در زندگیت باشد،که تنها نباشی …سلامتیه کسایی که تنهایی رو از ما می گیرن … . . .

یا دافع النقم

اومدم با یه من غر و گلایه د بغض
من چه هیرمی تری به کسی فروختم آخه؟
تو که میدونی من چقدر شکنتده ام . تو که میدونی من حال و هوام بهم ریخته 
تو که میدونی بغض دارم تو که میدونی حسرت میخورم که میدونی عوض شدم که میدونی گم شدم که.
اشکهام امان نمیدن 
با تمام وجودم با تمام عجز و ناتوانی و بغض و گریه و نادمانه و هر چی که بخوای
زندگیمو بساز . حالمو خوب کن 
آخه من کیو جز تو دارم بیام پیشش زار بزنم و کمک بخوام 
تموم شدم رفيق 
من آدم این روزا نبودم
بیا کمکم رف . . .

"رفیق همراه."

گاهی وقتا فراموﺵ کن کجاییبه کجا رسیدی و به کجا نرسیدی!گاهی وقتا فقط زندگی کن …یاد قول‌هایی که به خودت دادی نباﺵ،تو تلاشتو کردی اما نشد …یه وقتایی جواب خودتو نده .هر چی پرسید : چرا اینجای زندگی گیر کردی،لبخند بزن و بگو کم نذاشتماما نشد !یه وقتایی فقط از زنده بودنت لذت ببر…از بودن کنار کسانی که دوستشان داری و دوستت دارند .م.ن:بماند به یادگاری از رفيق همیشه همراه . . .

یا رفیق من لا رفیق له

حالا که فرصت دوباره ندادی بهم برای جبران، برای برگشتن، پس فکرش رو ببر بیرون از قلب و خواب و سرم. این شاید صدمین باره که اینو ازت می‌خوام. یه چیزی بود و یه جایی تموم شد و حالا فقط مونده تفاله‌هاش. تفاله‌ها رو هم نزن توی مغز من، همه‌ی مغزم بو گرفته. اصلا همه‌ی زندگیم بوی تفاله‌ی خاطره‌ و بیهودگی گرفته‌. میدونی؟ درد داره آدم بین امیدواری و ناامیدی بدوعه. حواست هست چند وقته داری روزای عمر منو بین این دو حال میگذرونی؟ بماند که کار دلم رو به حسر . . .

رفیق

تویی بهترین هدیه ی  آسمان
که روشن شد از نور علمت جهان
به ایثار تو جان ما زنده شد
زتو گوهر علم ، تابنده شد
تورا داده یزدان به ما سروری
تو از مادر مهربان بهتری
معلم چو نام بلندت نت
ستاید تورا هر که در جستجوست
چو در جان ما ریشه داری عمیق
به ما از تو بهتر نباشد رفيق
سپاس خداوند بر نام تو
زبان، بسته بادا به دشنام تو
محمد رحیمی . . .

آهنگ کامران مولایی رفیق فاب

دانلود آهنگ کامران مولایی رفيق فاب
دانلود آهنگ جدید کامران مولایی به نام رفيق فاب
ترانه: مصطفی سامعی, موزیک: پیمان اشرفی و مهیار سلگی, تنظیم: پیمان اشرفی
اکنون برای شما کاربران جاز موزیک ترانه رفيق فاب با صدای کامران مولایی را آماده کرده ایم
Exclusive Song: Kamran Molaei | Refigh Fab With Text And Direct Links In JazMusics
دانلود آهنگ با کیفیت عالی (320)
دانلود آهنگ با کیفیت خوب (128)
متن آهنگ رفيق فاب کامران مولایی
از خدا میخوام که تورو به من برگردونه نیستی ببینی که عاشقت سرگردو . . .

زخم

میدانی رفيق؟درد دل نمیکنم.زخمی که از عصب بگذرددیگر درد ندارد !نمیدانی چه دردی داردوقتی حتی حالم در واژه ها هم نمی گنجد. پی نوشت: اگه روز خوبی داشتی ادامه مطلب رو نخون ،واژه های بعدی خیس خیس اند.  . . .

نوشتن به مثابه وصیت: نامه ای به متین

بسمه تعالی
 
به متين؛
درباره اندیشه، فرم و تحول ایماژ ها
 
 
نوشته زیر انضمامی ترین نوشته ای است که تا الان نوشته ام و فکر می کنم نوشتن آن در این دقایق، ضروری ترین کاری است که می توانستم انجام دهم.
هیچ چیزی را نمی توان انضمامی تر از مسئله ای که در مورد آن خواهم نوشت پیدا کرد. در واقع ما در مورد مسائل انضمامی به طور بسط یافته ای دچار توهم هستیم. آن چیزهایی که تاکنون انضمامی فرض می شدند در میان هاله های غلیظ انتزاعیات، هیجانات و احساسات جا گرفته ا . . .

چاپ تبلیغات خلاقانه بر روی سایبان برقی

با چاپ تبلیغات خلاقانه بر روی سایبان برقی ، سایبان مغازه ات می توانی بهترین نتیجه را بگیرید و مغازه تان را به همه ی مردم بشناسانید تا سر زبان های بیفتید و بتوانید کسب و کار خود را رونق دهید اما برای اینکار اول از همه باید فکر یک چاپ تبلیغات مناسب و جذاب روی سایبان برقی خود باشید. وجود سایبان برقی باعث می شود که مشتریان بیشتری را جذب کنید. در این مطلب به مواردی مثل : چه تبلیغی برای سایبان چاپ کنم؟ ، راه افزایش جذابیت ظاهر سایبان برقی . . .

رفیق بی تکلف

الإمام علیّ علیه السلام :شَرطُ الاُلفَهِ تَرکُ الکُلفَهِ. 
شرط الفت ، ترک تکلّف است .
شرح روایی:امیرالمؤمنین علیه‌السلام:شَر الاَصْدِقَاءِ مَنْ تَکلَّفَ لَک شَرُّ إِخْوَانِک مَنْ أَحْوَجَک إِلَى مُدَارَاةٍ وَ أَلْجَأَک إِلَى اِعْتِذَارٍ التَّعَب.(غررالحکم، ص:۴۱۸)
رفيق خوبى نیست آن که خویشتن را براى تو به تکلف و #مشقت مى اندازد و آن که تو را به مدارا نیازمند و به عذرخواهى ناگزیر مى سازد. 
و َعَنِ الصَّادِقِ جَعْفَرِ بْنِ مُحَمَّدٍ علیه ا . . .

دانلود آهنگ جدید کامران مولایی به نام رفیق فاب

دانلود آهنگ جدید کامران مولایی به نام رفيق فاب با بالاترین کیفیت و لینک مستقیم پر سرعت رایگان از تونز بلاگ وبلاگ دانلود آهنگ های جدید
ترانه: مصطفی سامعی, موزیک: پیمان اشرفی و مهیار سلگی, تنظیم: پیمان اشرفی
Download New Music Kamran Molaei – Refighe Fabادامه مطلب . . .

سیصد و نود

همیشه از نخوندن "پیرمرد و دریا" حس بدی داشتم. فقط و فقط دو ساعت وقت لازم بود برای تموم کردن حس بدم!
بابا میگه همیشه وقتی بربری میخره اما تا برسه خونه بیشترش رو یا به بقیه تعارف میکنه یا خودش میخوره و فقط یک چهارمش میرسه خونه یاد این داستان میفته:))
با همینگوی اونجا که می‌نویسه: "و گفت رختخواب. رختخواب رفيق من است. فقط رختخواب. چه چیز خوبی است رختخواب" موافقم اما به شکل کامل شده‌ی "و گفت چای و رختخواب. چای و رختخواب رفيق من است. فقط چای و رختخواب. چه . . .

سايبان برقي کافه برگ در اصفهان

سایبان برقی برای کافه میتواند مزایای زیادی از جمله: جذب مشتری بیشتر، افزایش زیبایی ظاهر مغازه و . میشود. برای اینکه از وجود سایبان برقی برای کافه یا رستوران خود بهره مند شوید بهتر است به فکر نصب و راه اندازی سایبان برقی بیفتید. برای سفارش سایبان برقی با قیمت مناسب و کیفیت بالا کافیست با شرکت ما سایبان متين در ارتباط باشید. در این مطلب تاثیرات سایبان برقی برای کافه ، تاثیر تبلیغات روی سایبان برقی، و. برای مطالعه ی ادامه مطلب همین حا . . .

دانلود فیلم کثیف با دوبله فارسی Furie 2019

دانلود فیلم کثیف با دوبله فارسی Furie 2019, دانلود رایگان فیلم Furie 2019, دانلود زیرنویس فارسی فیلم Furie 2019, دانلود دوبله فارسی فیلم اکشن Furie 2019نسیم آر دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)