98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

من خط زدم اندازه گرینویچ

افزایش دقت اندازه گیری

چه عواملی نقش مهمی در افزایش دقت اندازه گیری دارند؟
۱- دقت وسیله اندازه گیری هرچه وسیله اندازه گیری دقت وحساسیت بیشتری داشته باشد اندازه گیری دقیق تراست مثلا خط کشی که برحسب میلی متر مدرج است دقیق ترازخط کشی است که برحسب سانتی مترمدرج است.

۲- مهارت شخص آزمایشگر.یکی ازمهارت ها نحوه خواندن نتیجه اندازه گیری است .

۳- تعداددفعات اندازه گیری.برای کاهش خطا دراندازه گیری هرکمیت معمولا اندازه گیری را چند بار تکرار می کنند. میانگین عددهای حاصل از ا . . .

مقیاس اندازه‌گیری عفت و پاک‌دامنی مردان

مقصود ما از این نوشته این است که چطور می توان عفت مردان را اندازه گیری کرد، به عبارت دیگر مقیاس اندازه‌گیری عفت و پاک‌دامنی مردان چیست؟ حضرت امام علی علیه‌السلام درباره مقیاس اندازه‌گیری عفت و پاک‌دامنی مردان می‌فرمایند: عِفَّتُهُ (الرَّجُل) عَلی قدرِ غَیرَتِهِ؛ پاک‌دامنی مرد به اندازه غیرت اوست.»[۱] آری هر چه غیرت بیشتر […]
نوشته مقیاس اندازه‌گیری عفت و پاک‌دامنی مردان اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد. . . .

شماره گمشده

خواستم بگم دلم خیلی برای خودمون تنگ شده. تو‌ راست می گفتی هیچ کس به اندازه تو منو دوست نداشت انگار. ولی اینو یادت رفت، هیچ کس هم به اندازه من تورو دوست نداره. تا حدی که عکسات رو با اون می بینم و با اینکه اشکم در می آد ولی یه جایی از دلم از خوشحالیت، خوشحاله. شاید من به اندازه تو‌ خوش شانس نیستم، دلم پر درده و ماسک می زنم . فقط بدون خیلی دلتنگتم یار بی وفا. . . .

آخه کی انقد حواسش بهته کی به اندازه ی من عاشقته؟؟؟

میتونم شرط ببندم ک هیچ کس ب اندازه من ب یادت نبوده و نیستبرای اثبات کافی ه ایمیل ت و نگاه کنی آخه انقد کی حواسش بهته کی به اندازه ی من عاشقته قربونت برم من کاش میدونستم چرا نت نمیایی و کی میایی . . .

کات نمودن و تغییر اندازه تصاویر

به نام خدا
با عرض سلام و احترام 
فیلم آموزشی برش تصاویر و در ادامه نحوه تغییر اندازه تصاویر به صورت گروهی تقدیم حضورتان می گردد. جهت دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:
 
برش و تغییر اندازه تصاویر . . .

مقایسه

جالبه که همه‌ش می‌پرسی چرا به اندازه‌ی قبل خوب نیستی، اما به اندازه‌ی قبل تلاش نمی‌کنی. شاید هنوز نفهمیدی که دیگه به سنی رسیدی که باید مسئولیت کارهات رو خودت بپذیری. امیدوارم زودتر متوجه این موضوع بشی. . . .

به اندازه خودت

مرد فقیرى بود که همسرش از ماست کره مى گرفت و او آنرا به یکى از بقالى های شهر مى فروخت، آن زن کره ها را به صورت توپ های یک کیلویى در می آورد. مرد آنرا به یکى از بقالى های شهر مى فروخت و در مقابل مایحتاج خانه را مى خرید. روزى مرد بقال به اندازه کره ها شک کرد و تصمیم گرفت آنها را وزن کند. هنگامى که آنها را وزن کرد، اندازه هر کره ۹۰۰ گرم بود. او از مرد فقیر عصبانى شد و روز بعد به مرد فقیر گفت: دیگر از تو کره نمى خرم، تو کره را به عنوان یک کیلو به من مى فروخ . . .

زن و شوهر فقیر

مرد فقیرى بود که همسرش از ماست کره مى گرفت و او آنرا به یکى از بقالى های شهر مى فروخت، آن زن کره ها را به صورت توپ های یک کیلویى در می آورد. مرد آنرا به یکى از بقالى های شهر مى فروخت و در مقابل مایحتاج خانه را مى خرید. روزى مرد بقال به اندازه کره ها شک کرد و تصمیم گرفت آنها را وزن کند. هنگامى که آنها را وزن کرد، اندازه هر کره ۹۰۰ گرم بود. او از مرد فقیر عصبانى شد و روز بعد به مرد فقیر گفت: دیگر از تو کره نمى خرم، تو کره را به عنوان یک کیلو به من مى فروخ . . .

دانسته ها

ابن جوزی یکی از خطبای معروف بود. روزی بالای منبر که ۳ پله داشت برای مردم صحبت می کرد زنی از پایین منبر بلند شد و مسئله ای پرسید.ابن جوزی گفت: نمی دانم.زن گفت: تو که نمی دانی پس چرا ۳ پله از دیگران بالاتر نشسته ای؟ او جواب داد: این سه پله را که من بالاتر نشسته ام به آن اندازه ای است که من می دانم و شما نمی دانید و به اندازه معلوماتم بالا رفته ام. اگر به اندازه مجهولاتم می خواستم بالا روم، لازم بود منبری درست می شد که تا فلک الافلاک بالا می رفت.
 
  . . .

عشقم .

دلم میخواد صدات کنم؛ عشقم .چون هیچکس به اندازه ی تو لایق این واژه نیست .هرچند که لذت صدا کردن اسم زیبات هم بی اندازه است برای من .ای کاش همیشه به اندازه ی امروز، کمی به من توجه می کردی .امروز انرژی بی نظیری رو توی وجودم احساس می کردم .احساس می کردم تو هم شاداب تری .از خدا ممنونم بابت وجود یگانه ی تو .خدا کنه همیشه برای من بمونی . الهی آمین   . . .

راهنمای انتخاب اندازه فرش ماشینی

چطور فرش با اندازه ی مناسب انتخاب کنیم؟
انتخاب فرش با اندازه مناسب همیشه یک چالش بوده است ، یا خیلی بزرگ می شود یا خیلی کوچک! ما امروز به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین فرش از نظر اندازه را انتخاب کنید و فرقی هم ندارد که فضای شما بزرگ یا کوچک باشد. با نکاتی که امروز به شما آموزش خواهیم داد به خوبی می توانید بهترین فرش را انتخاب کنید
. فرشی مناسب و مورد علاقه ی خود انتخاب کرده اید که به دکوراسیون خانه می آید و شما عاشق طرح و مدل آن هستید و برای پا بر . . .

بهترین راه های افزایش اندازه آلت تناسلی

بهترین راه های افزایش اندازه آلت تناسلی
 
 

افزایش اندازه آلت تناسلی
 
بزرگ کردن آلت تناسلی به مجموعه روش‌هایی اشاره دارد که برای افزایش قطر و طول، یا سفت‌شوندگی (نعوظ) آلت تناسلی مرد انجام می‌گیرند. در ادامه با راه های افزایش اندازه آلت تناسلی آشنا شوید.
ادامه مطلب . . .

به نام خدا

 
 سلام مولاجانمن اگر اشک به دادم نرسد میشکنماگر از یاد تو یادی نکنم میشکنمبر لب کلبه ی محصور وجود,من در این خلوت خاموش سکوتاگر از یاد تو یادی نکنم,میشکنماگر از هجر تو آهی نکشمتک و تنها,میشکنم به خدا میشکنم
آقاجان
شنیدم قصد برگشت از سفر داری،خدا را شکرشنیدم خواهی از رخ پرده برداری،خدا را شکرهمیشه در فراقت اشک ریزم ،یوسف زهرااز اینکه نوکری با چشم تر داری،خدا را شکرنیازی بر طبابت نیست بیمار قدیمی راهمین که از من و حالم خبر داری،خدا را شکر
آق . . .

تو را دوست می دارم

تو را به جای همه کسانی که نشناخته ام دوست می دارم تو را به خاطر عطر نان گرم برای برفی که آب می شود دوست می دارم تو را به جای همه کسانی که دوست نداشته ام دوست می دارم تو را به خاطر دوست داشتن دوست می دارم برای اشکی که خشک شد و هیچ وقت نریخت لبخندی که محو شد و هیچ گاه نشکفت دوست می دارم تو را به خاطر خاطره ها دوست می دارم برای پشت کردن به آرزوهای محال به خاطر نابودی توهم و خیال دوست می دارم تو را برای دوست داشتن دوست می دارم تو را به خاطر بوی لال . . .

س ی گ ا ر،،،

یک نخ آرامش دود میکنم به یاد ناآرامی هایی که از سر و کول دیروزم بالا رفته اند …یک نخ تنهایی به یاد تمام دل مشغولی هایم …یک نخ سکوت به یاد حرفهایی که همیشه قورت داده ام …یک نخ بغض به یاد تمام اشک های نریخته …کمی زمان لطفا ، به اندازه یک نخ دیگر ، به اندازه قدم های کوتاه عقربه …یک نخ بیشتر تا مرگ این پاکت نمانده. . . .

مُدول " Module" چیست ؟

shirazart.blog.ir 
مُدول : اصطلاحی در معماری مدرن برای توصیف هر نوع واحد مناسب اندازه گیری معمولاً ۱۰ سانتی متر که دیگر اندازه های ساختمان از آن مشتق می شود .استفاده از مدول روش پیش ساخته را بسیار سهولت می بخشد . . . .

پرسیدچقدردوسم داری؟

پرسید چقدر منو دوست داری ؟سکوت کردم گفتم دوستت دارم به اون اندازه ای که عاشقتم عاشق یک عشق واقعی  عاشق توعاشقی که برای رسیدن به تو لحظه شماری می کندبه عشق این لحظه های انتظار  دوست دارمبه اندازه ی تمام لحظات زندگیم تا آخر عمر عاشقتمبه عشق اینکه تو را تا آخرین نفسم دوستت دارم به عشق اینکه گاهی با تو و گاهی به یاد تو زیر باران قدم میزنم عاشق بارانم به عشق آمدن باران و به اندازه ی تمام قطره های باران  دوستت دارم به عشق تو به آسمان پر ستاره خیره . . .

اندازه فولیکول بارداری

اندازه یک فولیکول مناسب و قابل قبول بین 17 تا 21 میلیمتر است. چنین فولیکول هایی منجر به بارداری می شوند. فولیکول در حدود اندازه 25 میلیمتر، حالت کیست دارد و با حاملگی موفق همراه نیست. اگر دو فولیکول در حدود 21 داشتید، احتمال بارداری در شما وجود دارد. . . .

میزان گسترش جهان مورد اختلاف است - اما اندازه گیری جدید امیدوار است

پیشرفت در مشاهدات نجومی طی یک قرن گذشته به دانشمندان این امکان را داده است تا از یک مدل قابل ملاحظه و موفق از نحوه کار کیهان بسازند. منطقی است - هر چه بهتر بتوانیم چیزی را اندازه بگیریم ، بیشتر یاد می گیریم. اما وقتی این سؤال مطرح می شود که جهان ما چقدر سریع گسترش می یابد ، برخی از اندازه گیری های جدید کیهان شناختی ما را گیج تر می کنند. . . .

حرف دارم

 گاهی وقت ها از خیلی ها میتونی راحت دل بکنی ، دلتنگشون نشی .ولی بعضی ها تو دلت میمونن و هر کاری کنی فراموش نمیشن .
مثل .خیلی باهات حرف دارمبه اندازه این سه سالبه اندازه همه این دوری هااما توی دو جمله همه این حرف ها خلاصه میشه:-دوستت دارم-خیلی دلم برات تنگ شده . . .

کنتور

کنتور وسیله‌ای است که مقدار انرژی الکتریکی را اندازه‌گیری می‌کند و بر حسب کیلو وات ساعت (ژول) نشان می‌دهد. معمولاً واحد اندازه‌گیری در کنتور کیلووات ساعت (kwh) است که برابر است با مقدار انرژی استفاده شده توسط یک بار یک کیلو واتی در طی یک ساعت یا ۳۶۰۰۰۰۰ ژول. بعضی از شرکت‌ها نیز از واحد مگا ژول استفاده می‌کنند. توان راکتیو نیز با واحد کیلو وار ساعت(kvarh) اندازه‌گیری می‌شود. . . .

خدمات انحراف سنجی

انجام خدمات انحراف سنج جایروسکوپی:اندازه ­گیری شیب و آزیموت گمانه با استفاده از سوند جایروسکوپی به صورت دیجیتالعدم تاثیر­پذیری آزیموت گمانه از محیط­های مغناطیسی و لوله جداری فیدقت بالای اندازه ­گیری (0/1-+ درجه) در اندازه گیری شیب و آزیموتارائه گراف و شماتیک میزان انحراف گمانه ار حالت پیشنهاد شده اولیهاندازه­ گیری میزان جابجایی (در جهت­های مختلف بر حسب متر) هر نقطه از گمانه نسبت به حالت پیشنهادی اولیه . . .

درس پژوهي رياضي اول دبستان، درس اندازه

درس پژوهی ریاضی اول ابتدایی درس اندازه تعداد صفحات:27       فرمت فایل:ورد چکیده آدمی از آغاز بر آن بوده است که تاریکی های جهان را به نور آگاهی و دانش و اندیشه روشن نماید تا بتواند به افق های دورتر دانایی و دانش اوج بگیرد. در این میان اشتغال به نشر و پژوهش در علوم موهبتی است ایزدی که معلمان را به مراتب عالی الهی می رساند. و باری گران و مسئولیتی عظیم را بردوش این جماعت قرار می دهد. جستار پیش رو، حاصل این عشق و احساس وظیفه ی توأمان است. د . . .

ما در مقابل باقی سیارات چه اندازه ای هستیم؟!

بنام خدا بخشنده و مهربان.
باسلام 
در این تصویر زیبا و جالب می توانید ببینید سیاره زمین ما در مقابل دیگر سیارات همسایه ما، چه اندازه ای می باشد ! همچنین همه سیارات (نزدیک ما) در مقابل خورشید  چه اندازه ای می باشند.!

ادامه مطلب . . .

پروژه طراحی فنی ساختمان 4 طبقه

موارد موجود در فایل 
پلان ها
پلان مبلمان پارکینگپلان اندازه گذاری پارکینگپلان مبلمان طبقاتپلام اندازه گذاری طبقاتپلان سقف کاذبسایت پلانپلان اندازه گذاری خرپشتهپلان شیب بندی پشت بام
توضیحات بیشتر و لینک دانلود در ادامه مطلب
 
ادامه مطلب . . .

پروژه طراحی فنی ساختمان 2 طبقه

موارد موجود در فایل 
پلان ها
پلان مبلمان پارکینگپلان اندازه گذاری پارکینگپلان مبلمان طبقاتپلام اندازه گذاری طبقاتپلان سقف کاذبسایت پلانپلان اندازه گذاری خرپشتهپلان شیب بندی پشت بام
توضیحات بیشتر و لینک دانلود در ادامه مطلب
ادامه مطلب . . .

عشق من کاش ندیده بودمت

کاش ای کاش کنارم بودیتا ببینی که چقد دلتنگمتا ببینی که دارم به خاطرت با گذشتهٔ خودم می جنگمحتی تو تلخ ترینِ لحظه ها هیشکی اندازهٔ تو شیرین نیستحتی تو شادترینِ لحظه ها هیشکی اندازهٔ من غمگین نیست. . . .

نکاتی جهت بهتر شدن دست خط

نکته هایی برای بهتر شدن 
دستخط بچه ها

1-  یکی از دلایلی که بچه ها نمی توانند خوش خط بنویسند، استفاده از مدادهای کوتاه است. هنگامی که اندازه مداد از اندازه مشت کودک کوتاه تر شُد، مداد کاملی در اختیارش قرار دهید.
ادامه مطلب . . .

ضرب المثلها

ضرب المثل پا را به اندازه گلیم خود دراز کندر انجام كارها باید حد و مرز خود را شناخت و به اندازهٔ شأن و توان خود پیش رفت .ضرب المثل مذکور حاکی از این مطلب است که به شرح ذیل است. . . .

دقت اندازه گیری

 ممکن است وقتی دانش آموزان با مکانیک کلاسیک و چیزهایی از فیزیک که به دقت اندازه گیری میشوند کار میکنند،خیال کنند جهان در تسخیر ماست.ممکن است به این دلیل که محاسباتمان نتایج و پیشبینی های خوبی ارائه میکنند دچار غرور شوند.تصور کنند واقعا همه چیز را با اطمینان میتوان اندازه گرفت. اما خوب است به دانش آموزان یادآور شویم که با کشف کوانتوم و رسوخ آن به علوم دیگر،تقریبا محال است که بتوان حرف از پیش بینی های دقیق زد.کوانتوم علمی است که به ما میگوید م . . .

انواع ابزار هاي اندازه گيري و کاربرد هاي آن ها

علم اندازه گیری در هر مرحله ای از زندگی نیاز هر فرد می باشد زیرا که برای یک خرید ساده نیز علم به دانستن ابزار اندازه گیری و شناختن آن ها و استفاده از آن علم مهم و کاربردی است.اندازه گیریروشی است برای بیان کردن طبیعت کمیت اجسام ،کمیت هر جسم که یکای مشخصی دارد . در این روند این عدد هایی که به دست می‌آید کمیت هایی از جسم است که به آن اندازه جسم می گوییم. در نهایت این اندازه‌گیری‌ها بر اساس یکا می باشد که با ابزار اندا . . .

دلم برایت تنگ شده است.

دلم گرفتهو باز هم چشمانم از یاد تو خیس می شودآری باز هم دلم برایت تنگ شده است !دلم برایت تنگ شده است ، به اندازه ی تمام روزهای که ندیدمتبه اندازه ی تمام شبهایی که به یاد تو سرودمبرای آرامشی که از دیدن تو می یافتم از نگاه تو از لبخند تواز سیاهی چشمان تواز دستهای کوچکتمن دلم برای شنیدن صدای تو سخت تنگ شده است !یک لحظه دیدن چهره ی معصوم و کودکانه تو همه ی آرزوی من است .دلم برایت تنگ شده است ! به اندازه ی تمام نفسهایی که بی من کشیده ایدلم برایت تن . . .

پیش گیری از فشار خون بالا

اندازه گیری فشار خون اگر از حد نرمال بالا  است به پزشکتان اطلاع دهید.
در ارتباط با پزشک و.از آنها بخواهید فشار خون شما را اندازه گیری کنند.
قبل از اندازه گیری فشار خون باید با مثانه خالی باشد ،از غذا  نوشیدنی ،فعالیت بدنی ، درگیری های عصبی ، سیگار پرهیز کنید.
پتاسیم برای فشار خون بالا تاثیر بهبود دارد با مصرف میوه جات وسبزیجات می توانید پتاسیم را تامین کنید.
کم کردن مصرف نمک ، سدیم و چربی. . . .

قرص دی پی دی لاویباند فرص دی پی دی lovibond

قرص دی پی دی لاویباند آلمان                                                                                                                    قرص دی پی دی لاویباند در بسته های 500 عددی و ورق های  10 تایی که در هربسته 50ورق 10تایی می باشدتمامی قرصها واردات جدید می باشند و دارای تاریخ بلند می باشندقرص دی پی دی وان لاویباند جهت اندازه گیری کلر آزادقرص دی پی دی تری لاویباند جهت اندازه گیری کلر توتالقرص دی پی دی فور لاویباند جهت اندازه گیری ازن موجود درآبقرص DPD1 LO . . .

تغییر رنگ و اندازه نشانگر موس در ویندوزهای مختلف

شاید این موضوع هیچ وقت دغدغه شما نبوده باشد ، اما امروز ما می خواهیم در خصوص تغییر رنگ و اندازه نشانگر موس در ویندوز صحبت کنیم چون به هر حال این یک قابلیت جذاب ویندوزی هست و خوب است که شما هم روش تغییر رنگ و اندازه نشانگر موس در ویندوز را بدانید ، در اکثر مواقع دیده شده است که در کنار حل مشکل کاربرانی که به دنبال تغییر رنگ و اندازه نشانگر موس در ویندوز بوده اند ، کم کم این موضوع به یک قابلیت جالب و دلچسب برای کاربران تبدیل شده و هر از گاهی برای ت . . .

منو بخواه اندازه ی من

تماس گرفتند که بیام و امانتی رو بگیرم ، محل کار نبودم  وقتی وارد شدم ، دیدمت . سعی کردم عادی باشم ، نمی دونم رفتارم عادیه ؟   بعد یهو آمدی،  داشتم با مدیرعامل صحبت می کردم ، سلام کردی ، با دم مسیحایی . عادی بودم؟ تو قلبم طوفان بود . موقع رفتن آمدم نزدیکت ایستادم می خواستم گرم بشم از گرمای حضورت . دنیا با تو چه جای زیبایی ست. دوستت دارم با تمام وجود . هر بار که می بینمت به نسیم سپرده ام از جانب من تو رو ببوس و در آغوشت بگیره ای کاش خدا تو ر . . .

#5

یهو یه فکری ب سرم زد.با خودم گفدم حالا که فرصت خوبیه و کنارمه بزا اون دوتا چشاشو لمس کنم!با وسواس و اروم اروم دستامو بردم سمت چشماش.خودشم چشماشو بست که آروم بشه.فقط به اندازه یه بندانگشت فاصله داشتن انگشتام!که یهو با آلارم لنتیه گوشیم از خواب پریدم!  -___-فقط به اندازه یه بند انگشت!ولی؛نشد که بشه  :(: . . .

دستگاه اندازه گیری دی اکسیدکربن

دستگاه اندازه گیری دی اکسیدکربن دستگاه اندازه گیری دی اکسیدکربن هوااین دستگاه دارای قابلیت کالیبراسیون بسیار راحت توسط کاربر در هوای آزاد می باشددارای صفحه نمایش بزرگ و خوانادارای قابلیت نمایش مقادیر دی اکسیدکربن و دما و رطوبت برروی صفحهقابلیت تصحیح اتوماتیک مقادیرپایهدارای قابلیت آلارم دیداری و شنیداریسیستم نشانگر مقدار مصرف باطریدارای سیستم خاموش شدن اتوماتیک AUTO-OFFدارای نورپس زمینه جهت قرائت بهتردستگاه سنجش دی اکسیدکربن مدیA-37 د . . .

اندازه گیری مواد

این پیش آموزش در باره اندازه گیری مواد موضوع فصل چهارم علوم پایه سوم ابتدایی  در روز چهارشنبه  1398/8/22 تدریس خواهد شد . برای آگاهی و آمادگی بیشتر و مطالعه پیش آموزش بر روی اینجا کلیک کنید . . . .

پی اچ متررومیزی* یون متررومیزی

پی اچ متررومیزی یون متررومیزیph متررومیزی lmetronیون متررومیزیlmetronدستگاه پی اچ مترو یون متررومیزی مدل CPI-505 از کمپانی LMETRON با مشخصات زیر :دستگاهی بسیار با دقت وبا کیفیت قابل استفاده در تمامی آزمایشگاههای تحقیقاتیدارای قابلیت اندازه گیری PH , ORP , یون متر و دما و میلی ولتاندازه گیری غلظت یون در واحدهای pX, g/l, M/l, or ppmدارای نمایشگر بزرگ به همراه نور پس زمینهدارای قابلیت کالیبراسیون 1 تا  5 نقطه ایدرحالت اندازه گیری یون وزن مولی و ظرفیت یون اندازه گیری . . .

مراحل کروم بندی سقف برای گچکاری

کُرم گذاری روی سقف:
1- ابتدا یک نقطه از بدنه را به عنوان مبناء در نظر گرفت و خط تراز آن را دور می گردانیم. سپس با ریسمان رنگ شده خط تراز را ترسیم می کنیم.
2- با متر از خط تراز تا سقف اندازه گرفته تا پایین ترین نقطه سقف را بدست آوریم.
3- بعد از تعیین پایین ترین نقطه در آن محل کرم را اجراء نموده و فاصله کرم تا خط تراز را اندازه می گیریم این کرم را اصطلاحاً (اوستاکار) گویند.
4- بر مبناء اندازه گرفته شده (کُرم اوستاکار) و خط تراز مبناء در زوایای دیگر سقف کرم . . .

دوستت دارم

تو را به جای همه کسانی که نشناخته ام دوست می دارمتو را به خاطر عطر نان گرمبرای برفی که آب می شود دوست می دارمتو را برای دوست داشتن دوست می دارمتو را به جای همه کسانی که دوست نداشته ام دوست می دارمتو را به خاطر دوست داشتن دوست می دارمبرای اشکی که خشک شد و هیچ وقت نریختلبخندی که محو شد و هیچ گاه نشکفت دوست می دارمتو را به خاطر خاطره ها دوست می دارمبرای پشت کردن به آرزوهای محالبه خاطر نابودی توهم و خیال دوست می دارمتو را برای دوست داشتن دوست می دار . . .

دانلود ریمیکس شیک و قشنگ از آهنگ زیبای ایهام بنام حال من

دانلود آهنگ ها با لینک مستقیم

دانلود با کیفیت 128 Download quality 128 دانلود با کیفیت 320 Download quality 320 . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)