98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

می شود برای فلم زدن گلهای اپاتمانی فلم ها را در آب داچین گذاشته تا ریشه بزند وبد تکثیر کرد

شده آیا که غمی ریشه به جانت بزند

شده آیا که غمي ريشه به جانت بزند؟گره در روح و روانت به جهانت بزندشده در خواب ببینی که تو را قرض کندبروی وهْم شوی تا که تو را فرض کندشده در گوش تو گوید که تو را باز تو رانشوم فاش کسی تا که شوم رازْ تو راشده آغوش شود تا که هم آغوش شویگره ات باز کند تا که تو خاموش شوی  . . .

آه ، آدم دلش كه پر باشد ، دوست دارد به كوچه ها بزندبرود از خودش فرار كند ، به همه چیز پشت پا بزنددوست دارد به مرگ فكر كند ، زندگی را حجاب ميدانددوست دارد كه بی حجاب شود ، حرف را با خود خدا بزندتوی مغزت مدام ميشنوی ، منطقی فكر كن ضعیف نباشمرد باید به درد تكیه كند ، بیخودی خوب نیست جا بزنددل به دریا زدی و طوفان شد،به غرور نهنگ ها برخوردموج منفی گرفت دریا را ، كه سرش را به صخره ها بزندفكر كن سفره ماهی پیری ، كه تنش خسته از پذیرایی استبا چه انگیزه از . . .

‌.

آه ، آدم دلش كه پر باشد ، دوست دارد به كوچه ها بزندبرود از خودش فرار كند ، به همه چیز پشت پا بزنددوست دارد به مرگ فكر كند ، زندگی را حجاب ميدانددوست دارد كه بی حجاب شود ، حرف را با خود خدا بزندتوی مغزت مدام ميشنوی ، منطقی فكر كن ضعیف نباشمرد باید به درد تكیه كند ، بیخودی خوب نیست جا بزنددل به دریا زدی و طوفان شد،به غرور نهنگ ها برخوردموج منفی گرفت دریا را ، كه سرش را به صخره ها بزندفكر كن سفره ماهی پیری ، كه تنش خسته از پذیرایی استبا چه انگیزه از . . .

نا امیدی

فکر کن.آه ، آدم دلش كه پر باشد ، دوست دارد به كوچه ها بزند.برود از خودش فرار كند ، به همه چیز پشت پا بزندتوی مغزت مدام ميشنوی ، منطقی فكر كن ضعیف نباشمرد باید به درد تكیه كند ، بیخودی خوب نیست جا بزنددل به دریا زدی و طوفان شد،به غرور نهنگ ها برخوردموج منفی گرفت دریا را ، كه سرش را به صخره ها بزندفكر كن سفره ماهی پیری ، كه تنش خسته از پذیرایی استبا چه انگیزه از ته دریـــــــا ، مرد صیاد را صــــــدا بزندفكر كن بچه لاك پشتی كه روی ریلی به پشت افت . . .

دو راهی های مهم.

بسم‌الله الرحمن الرحیم کسی کفشش را براي تعمير نزد کفاش مي برد. کفاش با نگاهی مي گوید این کفش سه کوک مي خواهد و هر کوک  ده تومان و خرج کفش مي شود سی تومان. مشتری هم قبول مي کند. پول را مي دهد و مي رود تا ساعتی دیگر برگردد و سوار کفش تعمير شده بشود.کفاش دست به کار مي شود. کوک اول، کوک دوم  و در نهایت کوک سوم و تمام .اما با یک نگاه عميق در ميابد اگر چه کار تمام است ولی یک کوک دیگر اگر بزند عمر کفش بیشتر مي شود و کفش کفشتر خواهد شد. از یک سو قرار مالی ر . . .

شده آیآ که غمی ریشه به جآنت بزند؟

شده آیا که غمي ريشه به جانت بزند؟گره در روح و روانت به جهانت بزند؟شده در خواب ببینی که تو را قرض کند؟بروی وهْم شوی تا که تو را فرض کند؟شده در گوش تو گوید که تو را باز تو را.؟نشوم فاش کسی تا که شوم رازْ تو را.؟شده آغوش شود تا که هم آغوش شوی؟گره ات باز کند تا که تو خاموش شوی؟شده یک شب برود تا که روی در پی او؟که تو فرهاد شوی تا بشوی قصه او؟به همان حال بگویی که تو مجنون منیبه تو بیمار شدم تا که تو درمون منیشده دلتنگ شوی غم به جهانت برسد؟گره ات کور شو . . .

مامان جایی وسط این داستان می میرد

مامان از فیلم های کهنه ی روسی خوشش مي آمد. آنهایی که آدمهای توش حرف نمي زنند. از همان ها هم یاد گرفت روسی حرف بزند. جای مردها و زن ها وسربازها. تا وقتی که مي دیدیم بالاخره لب هایشان تکان مي خورَد.مامان جای آجرهای توی دیوار هم حرف مي زد.-کیوی!بابا گفت. گرم بود و سنگین.کیویِ مامان آنقدر تیز بود که مجبور شدیم زبان من را پانسمان کنیم.مامان مي تواند جای من هم حرف بزند. عین خودم. همه ی این ها را مامان گفت و من فقط با نخ پانسمانم بازی ميکنم. مامان حالا دا . . .

سلامشاید امروزه در مورد گلهاي رز،شنیده باشید اما درمورد یکی از گلهاي رز،به نام دختر صحبت کنیم .یک نعمتی از گلهاي بهشتی که کمتر کسی هست که قدر آن رانداند .بهشت با وجود این گلهاي زیبا بهشت شده است . . . .

قلمه زني درخت گردو

قلمه زدن درخت گردوبه طور کلی براي رشد و گسترش دادن یک درخت قلمه زنی ميکنیم تا با کاشت و پرورش دادن آن بتونیم درختان گردو رو تکثير بدیم.زمان گرفتن قلمه از درختاین کار رو ميتونیم در اواخر زمستان انجام بدیم. چون توی فصل بهار زمان شروع جوانه زدن گیاه هست. ما ميتونیم از شاخصه هایی که رشد خوبی داشتند قلمه های بهتری به دست بیاریم.مشخصات قلمه ای که باید از درخت گرفتضخامت قلمه ای که ميگیریم در حدود عرض یک مداد هست. شاخه ما باید سخت و چوبی باشه و نرم و . . .

انگار کن کسی دنبالش گذاشته

بسم الله الرحمن الرحیمهر چه پیش مي رود اندازه قدم هایش بلندتر مي شود. یکی هم نیست بزند سر شانه اش و بگوید: هی با تو ام? کجا با این همه دستپاچگی? روزهای ۲۶ سالگی را مي گویم. با این که هیچ وقت، تصور خاصی نسبت به هیچ سنی نداشته ام و هیچ حس خاصی با سن مشخصی تو ذهنم گره نخورده، ولی خاطرم هست آن موقع ها که کوچکتر بودم، گمان مي کردم ۲۶ باید براي سن یک آدم عدد بزرگی باشد. یعنی انتظارم بود کسی که به ۲۶ و ۲۷ رسیده باشد، لابد خیلی خیلی بزرگ شده است. حالا ولی او . . .

دانلود فیلم اگر خیابان بیل میتوانست حرف بزند If Beale Street Could Talk 20

If Beale Street Could Talk 20 1080p BluRay,اگر خیابان بیل مي‌توانست حرف بزند,برنده اسکار,تماشای آنلاین فیلم,دانلود زیرنویس فارسی If Beale Street Could Talk 20,دانلود فیلم جدید,دانلود فیلم خارجی,دانلود فیلم عاشقانه,دانلود نیم بها,سانسور شده,سایت دانلود فیلم,سایت دوستی ها,فیلم If Beale Street Could Talk دوبله فارسی,فیلم سینمایی اگر خیابان بیل ميتوانست حرف بزند ۲۰۱۸ با دوبله فارسی,
ادامه مطلب . . .

صد و بیست و یک

دیشب خوابت را دیدم.بعد از سالها! بعد از سالها باز حس کردم همان دختر نوجوان چهارده ساله ام که حاضر است براي یک لحظه دیدنت جان بدهد.همانی که آرام صدایت بزند*** جانم و بارها جانش برود و برگردد تا تو بگویی جانم.صدایت بزند و تو صدایت را قنداق آرامش او کنی.نگاهت کند،سرت را زیر بیندازی و آرام یا علی بگویی.خدا چه داندشاید دوباره سالها بعد،در هیاهوی زنی ميانسال،دخترش به سوی او آید و بگوید یا علی را چطور مينویسند؟!؟ و شاهد قطره ای اشک روی گونه ی ما . . .

هکری که به بزند !

خوب بگذارید مقداری قضیه رو باز کنیم ؛ در مورد پست قبلی نه ؛ قبل تریش ! فرض کنید عده ای به شکلی که قابل پیگیری نباشد مشغول ی از جیت عده ای هستند !
حالا این وسط ما بزنیم و اون عده ای که دارند ی ميکنند و هک کنیم و بخشی از یشون رو برداریم ؛ از اونجایی که نمي دونیم اینا از کی ی کردند نمي تونیم اموال رو به صاحبش برگردونیم ؛ حالا فکر ميکنید این پول رو صرف کار خیر کنیم آیا اشکال دارد ؟
+ هکری که به بزند خدا داند چگونه ی است :| . . .

انواع گلهای طبیعی و آپارتمانی و گلهای فصلی

انواع گلهاي طبیعی آپارتمانی مانند پتوس( یا پیچک) انواع کاکتوس های کوچک وبزرگ وگل حسن یوسف انواع برگ بیدی های سبز و بنفش و یوکا و گل یخ و الوویرا های کوچک و بزرگ و انواع اگون گلهاي دیگر و همچنین انواع گلهاي رز رنگی و مينیاتوری و گل شاهپسند و محبوبه شب و .موجود است.انواع بذر گلهاي فصلی مناسب با آب و هوای مراوه تپه مانند گل هميشه بهار و بنفشه و گل ميمون و اهار و کوکب و نیلوفر یا پیچک و شب بوی صورتی و زرد و انواع گلهاي دیگر موجود است. آدرس : مراوه . . .

حکم کسی که کتابهای اهل سقیفه را أتش بزند چیست؟

بسم الله الرحمن الرحیم
یا اباصالح المهدی ادرکنی
از عمری ها مي پرسم اگر کسی فتوا دهد و آتش زدن کتابهای مسلم و بخاری و .را واجب بداند و آتش بزند شما با او چه  ميکنید؟
من با عمر بن الخطاب و ابابکر که احادیث پیامبر را آتش زدند همان گونه ميکنم!
کسی که چشم خود را بر حقانیت علی به علت نطفه ناپاک خودش بسته است ، در پی رد امام زمان است
بدون شک منافقی که فرزند هند جگر قاتلخوار و عمار را امير خود ميداند نمي تواند امام زمان را باور کند
  . . .

نگهداري گياه نخل مرداب يا پنجه کلاغي

به دلیل فرم پنجه مانندِ برگ های نخل مرداب آن را با نام پنجه کلاغی نیز مي‌شناسند.نخل مردابنگهداری از گل های آپارتمانی در خانه به تصفیه هوا کمک مي‌کند و جلوه ای سرزنده در خانه پدید مي‌آورد. گیاهان مختلفی وجود دارند که شرایط نگهداری داخل منزل، تراس یا حیاط را دارند. در این مطلب مجله دلتا سراغ گیاه نخل مرداب رفته ایم که گیاهی هميشه سبز و مقاوم محسوب ميشود. نخل مرداب، گیاهی از خانواده مردابی ها است، گیاهی علفی که زادگاه آن باتلاق های م . . .

عجز

   با نگاهی پر از شرم و نگرانی نزدیک ميز شد.از او خواسته شده بود طرحی بزند.طرحی برگزیده از طرح ها. تاخیر کرده بود. کاغذ به دست آمد و سر اش رو به پایین گفت: نشد هر چه کردم. نتوانستم حتا شبیه او را بکشم! من نتوانستم حتا شبیه او.در تمام وجودش مي شد نا توانی را دید.اطرافیان با تمسخر و هیجان تعقیب اش داشتند.لبخندی با شگفتی زد و طرح نیمه کاره او را نگاه نگاه کرد و گفت: هیچ چیزی رانمي توان دوباره به همان حال قبل خلق کرد.ذهن های خلاق اینگونه اند. سرشار از ن . . .

سلیمانی تازه به تکثیر نشست

سلیمانی تازه به تکثير نشست
تکثير شدن شهید 
از عجایب رحلت شهید آن است که خون پاک او سبب مي شود با اینکه جسمش تکه تکه شده، شخصیت او در بین ارادتمندانش تکثير شود، این هم نوعی از حضور و شاهد بودن و زنده بودن شهید است، و از این طریق از باب من سن سنة حسنة، بل أحیاء مي شود و عند ربهم یرزقون.  . . .

قرص های آبی.

دختر جان این امامزاده سین تو مرا کشت.آرامکده اش را نشانم  بده . دو سه تایی حاجت روا نشده با یک بسته شمع کنار گذاشته ام و نذرکرده ام اگر بر آورده شد فقط هفت شبانه روز طعم خوش خوشبختی را بچشم و به زندگی ام با قرصهای آبی پایان دهم .خدارا چه دیدی شاید معجزه شد یک شب که تا سپیده صبح اشک ریختم و خوابم برد چشم که باز کنم تلفن زنگ بزند یا پستچی نامه ای,آورده باشد و آرزوهایم ازکوچک به بزرگ ,برآورده شده باشند و سریع بروم نذرم را ادا کنم راستی اگر خوشبختی,ب . . .

بازی مکالمه چشم بسته

سهلاااام اینم از معرفی دومين بازی وبلاگبازی‌های گروهی بسیاری از این نوع موجود مي باشد، اما بازی مکالمه چشم بسته یکی از پرطرفدار ترین آنهاست. دراین بازی که مانند اکثر بازی‌های گروهی تعداد نفرات بین ۱۰ الی  ۱۵ نفر است، باید با پارچه یا هرچیز دیگری چشم‌های یکی از کودکان را بست و دیگر کودکان حاضر در بازی یک حلقه دور بازیکن چشم بسته بزنند. بازیکن چشم بسته باید با چرخش دور خودش یک سمت را نشان دهد، نفری که انگشت اشاره به سمتش بود باید بدون اینکه . . .

تقبیح شدید و حرفه ای فرهنگ بومی ایرانی در دو فیلم پوپک و مش ماشالله و سه درجه تب

بسم الله الرحمن الرحیم
چند وقت پیش توی اتوبوس مجبور شدم این دو تا فیلم رو ببینم به نظرم اگه توی این چهل سال یه درجه بندی بیشترین تقبیح فرهنگی ایرانی اسلامي در فیلم ها بذاریم این دو تا فیلم مشترکا رتبه اول رو به دست ميارن.
جالب اینجاست که نویسنده ی پوپک و مش ماشالله سروش صحته که این روزها توی رسانه ملی کلی برو بیا داره. و اخیرا توی حوزه علميه کلاس نویسندگی گذاشته .
فرهاد طب نوری نیز که نویسندگی سه درجه تب را به عهده داشته است براي تلویزیون سری . . .

کاریزمای یک عدد دو اسمی

به خودم مي‌گم: آخه لامصب تو چقدر کاریزما داری که یکی از دوستات اسم دختر دومش رو گذاشته، صالحه. اون یکی هم اسم دختر دومش رو گذاشته نرگس.
آخه جذاب! آخه خفن!
ولی خودمونیم‌ا! هیچ‌کس یک صالحه‌النرگسِ دی‌ماهیِ واقعی نميشه! . . .

۷ علامتی که نشان می دهد سردرد شما خطرناک است

۷ علامتی که نشان مي دهد سردرد شما خطرناک است
۱٫ سردرد شدید و انفجاری: سردرد تاندر کلپ Thunderclap
سردرد Thunderclap یا به اختصار TC سردردی شدید و انفجاری با شروع ناگهانی است که در کمتر از یک دقیقه به حداکثر شدت مي رسد. به گفته موروکو Morocco ، اگر سردردتان ناگهانی شروع مي شود درست مثل این که یک نفر کلید برق را بزند یا با چکش به شما ضربه بزند باید آن را جدی بگیرید.
ممکن است نشان دهنده خونریزی سوباراوئید subarachnoid hemorrhage یا به اختصار SAH باشد که دلیلش خونریزی مغ . . .

حرف زدن

به نام خدا
 
"حوصله که مي‌دانید مدت‌هاست ندارم؛ اما این ریاکاران و دروغگویان هستند که انسان را به حرف زدن، مجبور مي‌کنند. در برابر آن‌ها، اگر سکوت کنی، بُزدلی، و اگر سخن بگویی، هم‌طراز ایشانی. این موقعیت بدی است که هميشه اراذل براي انسان پیش مي‌آورند. وقتی یکی آن‌ها مي‌گویند و یکی تو مي‌گویی، از خودت بیزار مي‌شوی که چرا با چنین کسانی هم‌دهان شده‌ای؛ و وقتی مي‌گویند و تو بزرگوارانه به راه خود مي‌روی، فریاد مي‌زنند که چرا جواب نمي‌د . . .

[هر چی بود زیر سر چشم تو بود.]*

 
ناصر هنوز یاد نگرفته بود چطور باید داد بزند. مي‌ایستاد یک گوشه و فقط نگاه ميکرد. گاهی که خلوت مي‌شد و کسی از روبرو و پشت‌سر نمي‌آمد، کمي صداش را مي‌برد بالا تا تمرین کند مثلا، ولی باز تا توک کلاه کسی از آن دور پیدا مي‌شد، زبانش را غلاف ميکرد و سرش را مي‌برد توی گوشی، انگار نه انگار آنجا ایستاده پی مشتری. هیچ چی‌اش به کاسب نمي‌برد. بیشتر جوانک بی‌خیالی را مي‌مانست که پی زید ذغال‌چشمي حوالیِ مدرسه پرسه بزند و وقتی دخترک از در بیرون خ . . .

گلوکز خانگی

 مواد اصلیشکر ۱ لیوانآب ۱ لیوانآبلیمو ۱ قاشق غذا خوریآب سرد ۱ قاشق غذا خوریطرز تهیهشکر و آب را داخل قابلمه کوچکی بریزید و مخلوط کنید.قابلمه را روی حرارت بگذارید و مدام هم بزنید تا شکر حل شود.وقتی شروع به ریز جوش زدن کرد هم نزنید و بگذارید روی شعله متوسط تا جوش بزند(حدود ۵ دقیقه)یک قاشق آبلیمو و یک قاشق آب سرد اضافه کنید و مخلوط کنید و همچنان بگذارید جوش بزندتا جایی که وقتی نوک قاشق از شیره را داخل کمي آب سرد ریخته و با نوک انگشت سعی کنید اون شی . . .

پایان خوش

آدم باید در طول زندگی‌اش بدود، بخواند، بگردد، مبارزه کند، بزرگ و بهتر شود، حرکت کند، زمين بخورد، فریاد بکشد، لبخند بزند و زندگی کند.بعد، چند سال آخر زندگی‌اش را بگذارد تا به جای قدم زدن توی پارک و حل کردن جدول، به جای انتظار کش‌دار براي تمام شدن قصه، شرح ماجراجویی‌هایش را براي جوان‌ترها بنویسد و درباره‌اش با آن‌ها حرف بزند.
آدم باید طوری زندگی کند که بتواند در روزهای آخر، با دل خوش بميرد. با قلب آرام. با لبخند اطمينان از سرسختی‌های خرج . . .

رمان تولد باران

نام رمان:تولد باران
ژانر:عاشقانه-درام
خلاصه:آراد سهرابی،دانشجوی دکتری حقوق در تهران است.او در بیمارستانی که مادربزرگش آنجا بستری ست،با محیا رو به رو مي شود و .
مقدمه:دلم برايش تنگ مي شود،یادگاری اش کافی نیست.
                                              ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
این رمان قبل از اتمام،به صورت آنلاین در همين وبلاگ پارت گذاری مي شود.فایل نهایی و تکميل شده ی آن فروشی خواهد بود.
زمان و یا ترتیب خاصی  . . .

نزدیک است تخلیم یخ بزند.

من از شما دلخورم ! هر شبانه روز محاسبه ميکنم تا بدانم احتمال حضورم در کدام ویژه حالتِ سردرگریبانی شما بیشتر است.خیال مي کردم مي دانید با همه ی ناراستی ام ، براي خراب کردن کدام سد فرار کردم ! به ما گفته بودند بایستید و بجنگید.گفته بودند این تنها راه است که به شمایل شما در بیاییم. من اما شجاعتِ لحظه های حادث شده را در رفتن دیدم، وقتی آدم های به مصاف آمده از خودمان بودند.من قهرمان دنیای خودم نشدم.اما براي همه ی خوش نیتی امخیال نمي کردم بعد از . . .

گل کاغذی دکوراتیو

گل کاغذی دکوراتیو یکی از زیباترین و قشنگ ترین گلهاي مصنوعی دکوری ميباشد 
گل دکوراتیو کاغذی و گل کاغذی مقوایی دکوراتیو  
گلهاي دیواری کاغذی به راحتی جابه جا ميشود 
و گلهاي کاغذی مقوایی به راحتی گردگیری با پارچه خشک تميز ميشود
گلهاي مقوایی تزئینی با طرح و نمونه زیبا ميتواند خانه و جشن های شما را زیبا کند
گلهاي پرچم دار کاغذی یکی از زیباترین گلهاي مصنوعی جهان ميباشد 
این یک نمونه از گلهاي پرچم دار کاغذی ميباشد
 
 
سفارش انواع گل کاغذی پذیرفت . . .

طراحي باغ عمودي با گل سدوم

زمان گلدهی آن ماه خرداد است. مناسب ترین گل براي باغ های عمودی ميباشد.در مقابل تابش آفتاب به خوبی رشد مي کند. گل مناسب باغچه در مناطق گرمسیری و صخره ای است. گل دهی و رشد با آمدن فصل سرما اتمام مي یابد و بهار سال بعد شاهد رشد و گلدهی مجدد این گیاه خواهید بود. گل ناز نیز با نمود پوششی براي باغچه گزینه ای مناسب و ایده آل است و در مناطقی چون اهوازو بوشهر پرورش داده مي شود.گیاه سدوم مورگانیانوم در خاک های سبک و خشک و در زیر نور آفتاب شدید به خوبی رشد . . .

طراحي باغ عمودي با گل سدوم

زمان گلدهی آن ماه خرداد است. مناسب ترین گل براي باغ های عمودی ميباشد.در مقابل تابش آفتاب به خوبی رشد مي کند. گل مناسب باغچه در مناطق گرمسیری و صخره ای است. گل دهی و رشد با آمدن فصل سرما اتمام مي یابد و بهار سال بعد شاهد رشد و گلدهی مجدد این گیاه خواهید بود. گل ناز نیز با نمود پوششی براي باغچه گزینه ای مناسب و ایده آل است و در مناطقی چون اهوازو بوشهر پرورش داده مي شود.گیاه سدوم مورگانیانوم در خاک های سبک و خشک و در زیر نور آفتاب شدید به خوبی رشد . . .

پایان

گفت: گفتم:. مثل پچ پچ دو تا مورچه بود.كسی نفهميد.نه اغازش رو ونه پایانش رو. پایانش بازنبود.خیابون ساكت بود.مي شد به عقب برگشت . جدول كنار پیاده رو خیلی وقته كه رنگ شده بود.روی تنه درخت چندتا قلب كشیده شده بود و گلهاي علفی نارنجی رنگ دورش حصاركشیده بودند. مي خواستم بچینمشون اما یادم اومد که اینا علفی نیستن. افتاب سایه ی منو بلند تر از قبل نشون مي داد . دستم به دستت مي رسید. قدم به قدت مي رسید. بر گشتم و از تو دور شدم.خیابون انتها نداشت.چشمات رو ندی . . .

خیال بافی

مي گوید خیال بافی را تمام کن، مي گویم باشهدور خودم مي چرخم، زخم های باز خون ریزم را لیس مي زنم، مي خورم به در و دیوار، به پایه های مبل، کمترین واکنشی آتشفشانم مي کند، مي گویند آدم وقتی زیر موج باشد ضربه را حس نمي کند، بیرون که مي آید تازه یادش مي افتد و از هر قطره بارانی که بر تنش بخورد هراسناک مي شود. راست مي گویند. شنبه، شنبه، شنبه، . آخ، چقدر منتظر این شنبه هستم، و همه شنبه های آینده، همه شنبه هایی که قرار است این زخم ها را فراموش کرده باشم، ه . . .

پست 0104

 
احساسات اگر مهار نشوند ممکن است بدجور گریبانت را بگیرند .
احساساتی که سرکوب شوند هم ممکن است جایی که نباید و در زمانی که نشاید چونان بلایی بر سرت نازل شوند .
احساساتی که به مسیر درست هدایت شوند مي توانند به زبان هنر گویای تمام حرف های نگفته ات باشند .
احساسات خلاقیت را بیدار نگه مي دارد و شکوفایی آن را ميتواند رقم بزند اگر همواره هشیار باشیم نسبت به حال و روزمان ؛ به جسم مان ؛ به اطراف مان و به روابطمان .
مگر نه این است که زندگی نباتی حاصل خامو . . .

گلهای کاغذی

گلهاي کاغذی مقوایی
زیباترین‌ گلهاي کاغذی مقوایی در کانال تلگرامي t.me/goleka  ميباشد.
گلهاي کاغذی دکوراتیو یکی از زیباترین نوع گل مصنوعی ميباشد .
گل کاغذی دیواری و شیک براي جشن های تولد و عروسی و عقدی خیلی مناسب ميباشد
مثل نمونه های زیر
گل کاغذی یکی از مصنوعی ترین گلها در جهان 
زیباترین گلهاي کاغذی هستند که در جهان پر رنگ تر شده اند 
گلهاي دیواری کاغذی یکی از کوچک ترین گل کاغذی و بزرگ ترین گل کاغذی را ميشود تهیه کرد در کانال تلگرامي t.me/goleka 
090521713 . . .

تکثیر گل شمعدانی به روش قلمه زدن را بیاموزید

 گل شمعدانی یکی از محبوب ترین گل ها است و کمتر کسی پیدا مي شود که به گلدان شمعدانی علاقه نداشته باشد. زیاد کردن گل شمعدانی باعث مي شود تا بدون پرداخت هزینه اضافی به تکثير گل شمعدانی خود بپردازید. قلمه زدن شمعدانی یکی از روش های تکثير شمعدانی است که در ادامه با آن آشنا مي شوید.
تکثير گلدان شمعدانی به روش قلمه زدن و بذر انجام مي شود که روش اول بهتر است و باعث مي شود گل شمعدانی شما پرپشت تر باشد و زودتر به گل بنشیند.
همچنین ببینید: روش نگهداری از شم . . .

سون، بهترین گن آسیایی تاریخ چمپیونزلیگ

به گزارش "ورزش سه"، سون هیونگ مين، بازیکن اهل کره‌جنوبی باشگاه تاتنهام دیشب در جریان دیدار این تیم با منچسترسیتی در بازی برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بازی را طوفانی آغاز کرد و در همان 10 دقیقه اول دو بار دروازه شاگردان گواردیولا را باز کرد.
 سون به این ترتیب تعداد گلهاي خود در لیگ قهرمانان را به عدد 12 رساند تا رکورد گن‌ترین بازیکن آسیایی تاریخ چمپیونزلیگ را به خود اختصاص دهد. این رکورد پیش از این در اختیار ماکسیم شاتسکی . . .

آقا یکی پاسخگو باشه

لنتی من چشام عیب داره یا الان شبکه 5 داره واقعا سریال خانه کاغذی رو ميده؟(La casa de papel)اینو اونقدر سانسور ميکنن تهش تبدیل ب فیلم 3 ساعته ميشه والا :/ننم برگشته ميگ عه پریسا تو اینو گذاشته بودیگفتم بله همونههعی خدا اینا فقط با انیمه مشکل دارن ک درس حسابی نميذارنوالا دیگ همه چی گذاشته این صدا و سیماالبته انیمه با دوبله :/ . حتی نميخوام بش فک کنم مزخرف  . . .

کاش باران بزند درد من سنگین است .

 کاش باران بزند سوی دلم   بغض سنگین گلویم همراه شود   قدمي از قدم آغاز کنم  تا آخر کوچه احساس برم  تا پل شک در مسیری که پر از اندیشه است   کمي فکر کنم ،   مي خواهم چند قدمي با خدایم گپ بزنم و   بپرسم آیا هنوز در زمين انسان هست؟!   و جوابم را بشنوم آری هست !  من پر از سوالم اگر انسان هست  پس چرا هر گوشه دلی غمگین است   چه کسی محبت را ید  چه کسی ایمان رابرد   و چرا در سفره ی کسی نانی نیست؟   مسجد باز است  اما کسی به ایمان نزدیک نیست.  ميروم . . .

گلهای تزئینی مقوایی

سفارش انواع گل کاغذی و گل پایه دار فومي پذیرفته ميشود گل کاغذی مقوایی براي تزئین خونه و جشن ها استفاده ميشود گل کاغذی زیباترین گل مخصوص جشن تولد ميباشد براي تالار و عروسی هم استفاده ميشودگل کاغذی مقوایی براي گل آرایی هر نوع جشنی استفاده ميشودگل کاغذی مقوایی تزئینی زیبا و دل انگیزی 
گل کاغذی مقوایی تزئینی گلهاي مقوایی تزئینی با مقوای با کیفیت درست ميشود که قابل انعطاف پذیری ميباشدگلهاي مقوایی تزئینی با مقوا و چسب و دست هنرمند درست ميشود . . .

مرحبا اي پيک مشتاقان بده پيغام دوست

کلیک کنید روزی پسر غمگین نزد درختی خوشحال رفت و گفت: من پول لازم دارم!درخت گفت: من پول ندارم ولی سیب دارم. اگر مي خواهی مي توانی تمام سیب های درخت را چیده و به بازار ببری و بفروشی تا پول بدست آوری.آن وقت پسر تمام سیب های درخت را چید و براي فروش برد.هنگامي که پسر بزرگ شد، تمام پولهایش را خرج کرد و به نزد درخت بازگشت و گفت مي خواهم یک خانه بسازم ولی پول کافی ندارم که چوب تهیه کنم.درخت گفت: شاخه های درخت را قطع کن. آنها را ببر و خانه ای بساز.و آ . . .

ويژگي هاي درخت به و نحوه ي کاشت و نگه داري

ویژگی ها و نحوه ی کاشت و نگهداری از نهال بهنهال به یکی از مهمترین نهال ها در صنایع غذایی و مرباسازی علی الخصوص مصارف طبی ميباشد. بطوریکه علاوه بر ميوه ی آن, دانه و شاخ و برگ این درخت نیز در مصارف طبی  مورد استفاده ميباشد. که در ادامه با ویژگی ها و نحوه ی کاشت و نگهداری از این درخت آشنا خواهیم شد.ویژگی های درخت به این درخت به شکل درختچه ميروید و بومي ایران و ترکمنستان ميباشد ولی در اکثر نقاط اروپا, آسیا و آفریقا نیز رشد ميکند. آب و هوای منا . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)