98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

نرو ازشبای تارم نرو من دوستت دارن

دوستت دارم

دوستت داشتمدوستت دارمو دوستت خواهم داشتاز آن دوستت دارم‌ هاکه کسی نمی‌داندکه کسی نمی‌تواندکه کسی بلد نیست X  . . .

کاش . /۸۵

کاش اینو خیلیا بفهمن که یه زننمیتونه دوستت داشته باشهبعد دوستت نداشته باشهبعد دوباره دوستت داشته باشهیه زن فقط میتونهدوستت داشته باشهدوستت داشته باشهدوستت داشته باشهو بعددیگه هیچوقت دوستت” نداشته باشه . . .

یاد تو

و تو آنقدر زیبایی که من بال و پرشکسته به آسمان چشمم هایت نمی رسم.دوستت دارم بی آنکه بدانیدوستت دارم بی آنکه بخواهیمن گم می شوم در  میان کویر سرگردانی خواستن و دویدن و نرسیدنمن نگاهت را برای قلبم نگه میدارم تا در روزهای نبودنت جرعه جرعه بنوشم تا از تشنگی فصل ها زنده بمانم و وصل را ببینمتو زیبایی در چشم من. خلایق جهان هیچ اهمیتی ندارد برایمتو خورشید مهربانی و نور روشنی به شب تارمزیباترین و گویاترین و شیرین ترین تجربه سالها عشق منیتو خود خود زی . . .

دوستت دارم

هربار به تو فکر می‌کنمیکی از دکمه‌هایم شل می‌شودانقراض آغوشم یک‌ نسل به تأخیر می‌افتدو چیزی به نبضم اضافه می‌شودکه در شعرهایم نمی‌گنجد.کافی‌ست تورا به نام بخوانمتا ببینی لکنت، عاشقانه‌ترینِ لهجه‌هاستو چگونه لرزش لب‌های من دنیا را به حاشیه می‌بَرد.دوستت دارمبا تمام واژه‌هایی‌که در گلویم گیرکرده‌اندو تمام هجاهای غمگینی‌که به‌خاطر تو شعر می‌شونددوستت دارم با صدای بلنددوستت دارم با صدای آهستهدوستت دارمو خواستن تو جنینی‌ست در . . .

, متن آهنگ مسعود بختیاری گل ناز دارم

,    ,    متن آهنگ مسعود بختیاری گل ناز دارم,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مسعود بختیاری 320,    اهنگ لری گل ناز دارم مه شو تارم,    مسعود بختیاری gol-e naz,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مهرنوش مختاری,    دانلود آهنگ گل ناز دارم مهدی در استیج,    دانلود اهنگ مسعود بختیاری دی بلال,    دانلود آهنگ گل ناز دارم موسی ,    اهنگ معین گل ناز دارم مه شو تارم,    . . .

دوستت دارم

وقتی میگویم دوستت دارم؛جوابم،من بیشتر نیست!!خودت فکر کن!آیا این جمله احساسی دارد؟!در جواب جمله ی پر احساسم یک جمله ی عادی و روزمره انصاف است؟!وقتی می گویم دوستت دارم!نگاهم کن!فریاد بزن!بگو من هم دوستت دارم!حتی نگو دوستت دارم!بگو من عاشقت هستم!حتما که نباید جمله ی من را تکرار کنی!!!همانطور که اگر روزی تو بگویی دوستت دارم ، من دستانت را فشار میدهم و میگویم :اما من دیوانه ات هستم ! . . .

هبوط یک یاغی

همیشه اینطور نیست که آدمهایی که دوستت دارند برای همیشه دوستت داشته باشند، شاید هم برای همیشه دوستت داشته باشند اما برای همیشه با تو نمی مانند و تو، یک روز از خواب بیدار میشوی و میبینی اویی که دوستت داشته بی هوا و یکهو رفته و خروار خروار خاطره جاگذاشته توی قلبت و خروار خروار حسرت روی دوشت و تو می مانی و یک عمر این پرسش بی پاسخ که چرا بلد نیستی کسانی را که دوستت دارند دوستشان داشته باشی. . . .

کاش میشد

کاش میشد به او بگویم دوستت دارم دوستت دارم صادقانه ‌‌.بی بهانه کاش همه چیز طرحی دگر داشت کاش میشد حرف ها را پنهان نکرد در پشت دیواره های قلبو عشق را در پستوی خانه کاش تلنگر میزد فریاد دوستت دارم دوستت دارم هرچه بادا باد کاش میشد حرف زد صادقانه .‌. بی بهانه . . .

زنها دوستت دارم را ثابت میکنند

زن ها نمیگویند دوستت دارم!!!!آنها دوستت دارم هایشان را هر روز صبح روی میز میچینند،توی غذایتان میریزند،اگر روی مبل خوابتان برد دوست دارمشان را رویتان میکشند،گاهی هم یک دوستت دارم زرشکی خوشرنگش را روی لبهایشان میمالند،و یا لای موهای بلندشان میبافند،زنها نمیگویند دوستت دارمبلکه ثابت میکنند. . . .

هیسسسس ،تولدم مبارک

سلام مجتبی جانخوبی گلمخواستم میون این همه شلوغی و سر و صدامنظورم هیاهوی بی خبریهتولدت رو بهت تبریک بگمبه جز بانک هایی که حساب داری و از صبح دارن بهت پیام میدنتنها کسی که حواسش بهت بود تولدت رو تبریک بگه خودم بودمخودم، تولدم مبارکدوستت دارمبا همه ی کم و کاستی هاتبا همه بدی هات و خوبی هاتبا همه بدو بدو هات و ندویدن هاتبا همه دوستای اشتباهی که تا این سن داشتی و جز نامردی برات نداشتنبا همه دشمنایی که فکر میکردی دشمنتن و الان فقط همون یکی دوتا رف . . .

فاصله بین دوست داشتنا!

با هر دختری وارد رابطه میشی میره فاز عشق و عاشقی! و خیلی هم تاکید داره که فقط تورو دوست دارم و بعد تو کسی نیس :/حالا من کاری به این و شری که میگن ندارم! فقط خواستم بگم حداقل بزارین یک ماه بین آخرین دوستت دارم و اولین دوستت دارماتون بگذره! لامصبا من که اینقد لاشی ام تو عمرم به 2 نفر بیشتر نگفتم دوستت دارم! اولیشم اشتباه کردم! دومیشو هنوز اطمینان ندارم! بعد شما هنوز به یک ماه نرسیده ب یکی دیگه دارین میگین دوستت دارم؟ :|  . . .

قانون جذب

اگر به سوی روشن مینگریستم به یاریمان میشتافتدر این سکوت تلخ برآنم که ببخشایی مرااین خطایی است که از لبریزی عشق سر میزندبپذیر، کودکی در من همآره تورا خواسته استتو را که شبیه دوستی بوده ای، یاور و پناهگاه منمیخواهم این آواز را برایت بخوانم که ما یکدیگر را ترک نمیکنیمدر میان واژه ها و رویاهایی که فریادشان میزنم :دوستت دارم،دوستت دارممثل یک دیوانه، مثل یک سربازمثل یک ستاره سینمادوستت دارم،دوستت دارمبسان یک‌گرگ، بسان یک پادشاهمیدانی،اینگو . . .

عشق من.

دوستت دارم 
وقتی برایم شعر می خوانی
یا لبخند میزنی
وقتی در سکوت به چشمهایم خیره می مانی
باز هم دوستت دارم
 
وقتی صدای نفس هایت سخت می شود
لحظه ای که نگاهت را بر روی دنیا می بندی
یا از نادانی آدمها دلگیر می شوی
من دوستت دارم
 
وقتی از زندگی آدمیت طلب داری
یا بر دستهای پینه بسته، بوسه میزنی
وقتی بر گذشته اشک میریزی
دوستت دارم 
تا انتهای بی انتها دوستت دارم.
 
#مه_ناز 
عاشقانه هایم سبب عشق بود و من بی عشق زنده نماندم. . . .

#لاو‌طوری

دوستت دارممثل گم شدن در نقاشى هاى لوورمثل پرسه در پاریسمثل شانزِلیزهتو فقط هراَز گاهى وطنم باشمن تا همیشه دوستت خواهم داشت. . . .

آی آدم ها

آدم‌ها زندگی می‌کنند برای دوست داشتن، برای دوست داشته شدن. و این دوستت دارم»ها به تعداد تک‌تک آدم‌های عالم تکرار خواهد شد. من دوستت دارم»های زیادی را به خاطر می‌آورم، تو هم. همه‌مان دوستت دارم»های خودمان را داریم، بارها و بارها. با هر دوستت دارم»ای زندگی رنگ می‌گیرد و بو می‌گیرد و برق تازه‌گی می‌بارد از سر و روش، بی ‌هر بارِ آن زندگی به یک‌باره از شکل می‌افتد بی‌رمق می‌شود مات و کدر و بدرنگ به جا می‌ماند. من و تو که دیگر خوب یاد . . .

غروب جمعه

گفتی دوستت دارم هایت را نگه دارم برای شرایط خاص.نگه دارم برای آخرین قطعه شعری که بر لبانم لکنت گرفته.خلاصه نگه دارم برای روز مبادا!اما من مثل بچه کوچولویی،تمام شکلات هایم را یک جا قورت دادم.سطر ها شعر نوشتم از حادثه چشمانت و حاشیه کتابم با دوستت دارم کادر شدو تو نمیدانی من چقــــدر دوستت دارم . . .

صدا.

+میزنم بمیری+صدات رو ببر+میدم گوشت رو ببره+تو زشتی+چشمات عین گاوه البته خوبه+دوستت دارم+شبیه قالی کرمونی بعد این همه سال+حالین یاخچودو +اون که سلام داد نوه ام بود+شرمنده دلم میشم+دوستت دارم+تو به درد نمی خوری+تو عین دختر لوسایی +اگر نوه ام نبود که نمی رفتم+دوستت دارم+بعد از کار میاد پیش من+ببخشید.+معلومه خیلی دوست داره.+.تنها صداست که می ماند. :)با همان وضوح و تازگی پس از سالها جمله هایی به جا مانده از ۳سالگی تا ۲۳ سالگی.  . . .

شعر شب یلدا

بدون مطلع هم میشه اینطوری خوندش .شب یلدا از سیما شمال نصبجمع می شویم دور هم تو خونه ی بزرگا  درازترین شب سال دوستت دارن بچه هاکنار هم می شینیم با شعر و با شیرینی با هندونه و تخمه بعد از یه شام سادهخاطراتت قشنگه می مونه در ذهن ما لطف کن و زودتر بیاای شب یلدای ما          از سیما شمال نصب . . .

دوستت دارم .

‌آنقدر دوستت دارمڪه خودم هم نمیدانمچقدر دوستت دارم •••هر بار ڪه می‌پرسی، چقدر؟!با خودم فڪر میڪنم دریا چطورحساب موجهایش را نگه دارد؟!پاییز از ڪُجا بداند هر بارچند برگ از دست می‌دهد؟!و من چطور بگویم ڪهچقدر دوستـت دارم •••؟! #نزار_قبانی #دلنوشته_های_ما . . .

دوستت دارم

دوستت دارماین که دیگر تقصیر من نیست تو به به مانند خورشید برای زمین تو به مانند ماه برای شب تو به مانند نفس برای آدمی متو به مانند آب برای ماهی تو به مانند مادر برای کودک تو به مانند عبادت برای بندهتو به مانند توبه برای گنهکارتو به مانند خودت برای من می مانی پس دوستت دارم ای بی مانند ترین مانند برای من  . . .

ادامه ی دوستت دارم

مینا جان دوستت دارمچشم انتظار تومنادامه کلمات چشم به راهی روز شماری اینجا www.minajan.blogfa.com . . .

تولد

امروز تولدشهتولدش مبارکحیف که اگه بهش پیام بدم به بدترین شکل بهم جواب میدهمیخوام بگم که واقعا دوستت داشتم.میدونم هیچ وقت اینجا رو نمیخونی ولی واقعا دوستت داشتم.لعنت به این زندگی . . .

پاییز.

 پاییز از حوالی حوصله ات که بگذردمن زرد می شومو تا کفش های رفتنت جفت می شودغریب می مانمومن ، نیلوفرانه دوستت دارمنه مثل مردمی که عشق رااز روی غریزه نشخوار می کنندمن درست مثل خودمهنوز و همیشهدوستت دارم . . . .

دوستت دارم

من از میانِ تمامِ کتاب هاآن ‌که شبیهِ تو بود برگزیدمو از دلِ تمام صفحاتآن که عطرِ دست‌ های تو را داشت انتخاب ‌کردمو از تمام صفحه هابرگی ‌که به لطافت نگاهِ تو بود دیدمو از این برگخطی‌ که طعم تو را داشت خواندماینک دوستت دارم …دوستت دارمو دوستت دارم را مُدام تکرار‌ می‌ کنمکه در تو خلاصه می شودای عصاره ی‌ تمامِ شعرهای ناگفتهتو نیز لب به این تکرارِ رویا گونه بُگشاتا خدا به گلهای رازقیِ باغچه اش بگویداز تو یاد بگیرند عطر افشانی را . . .

دوستت دارم

 عشق یعنی به تو رسیدن.ساعت به وقت عاشقهمیشه رأس دوست داشتن ست!همیشه وقتی یکی میپرسهچقد دوسم داریبه این فک میکنم که دوس داشتناندازه نداره ، حد وسط نداره ،کمتر و بیشتر نداره!آدم یا یکیُ دوس داره یا نداره!وقتی دوس داره که با تموم وجودش دوس دارهبرا همینه دوس داشتنای نصفه و نیمه آدمارو مریض میکنهدوس داشتنای واقعی نصفه و نیمه نیست!می خواهم بگویم دوستت دارمجمله ای که هیچوقت کهنه نمی شودمانند زیباییِ لبخندتمانند رنگ چشمانتکه هیچوقت از مد نمی افت . . .

خودم تولدت مبارک

تولدم شد و یک ‌سال دیگه هم گذشت… اولش همه شبیه هم هستیم،کوچولو و کچل! حتی صداهامون هم شبیه به هم‌دیگه‌ست. با اولین گریه بازی شروع می‌شه هی بزرگ می‌شیم بزرگ و بزرگ‌تر اون‌قدر بزرگ که یادمون می‌ره یه  روز کوچولو بودیم! دیگه هیچ چیزی‌مون شبیه به هم نیست، حتی  صداهامون. گاهی با هم می‌خندیم، گاهی به هم! گاهی دوست می‌داریم و گاهی متنفر می‌شیم. یک سال دیگه گذشت  باید صفحهٔ سفید دیگه‌ای که پیش روم گذاشتن‌  و پر کنم. خدا کنه امسال رو سف . . .

خواهم مرد

من با آنها چه تفاوت های دارم، زمانی که به یک شکل می گوییم: دوستت دارم. آنها دوستت دارند می گویند تا تو خوشحال شوی اما من می گویم تا قلبم دیگر در انتظار گفتن نباشد. آنها ادعا خواهند کرد با گفتن: دوستت دارم، هر چیزی برایت فراهم کنند. اما من چنین ادعایی نمی کنم. زمانی که می گویم: دوستت دارم، بگویی: بمیر، خواهد مرد. بگویی: اشک بریز، دریا خواهم شد. معیار آنها را در دوست داشتن تو نمی دانم، نمی دانم روزی تغییر خواهد کرد یا نه. اما معیار من قلب من است. تو ان . . .

فرصت رفته

چنان بیگانه با خویشمچنان ازکرده دل ریشمکه مجنون هم خجل ماندهبه حال این دل ریشمچنان از کرده نالانمچنان از زندگی سیرمکه از مرگم نمی ترسمچرا یارب نمی میرمچه بد کردمبه ان ماه شبان تیره و تارمکه کابوسش عذابم میدهدهر شبچه در مستی چه هشیاریچه در خوابمغرورم داد و بگذشت از غرور خویشنجاتم داد ازآن مرداب وآن سرگشتگی در خویشچنان نامردمی کردمکه صد جهد و هزاران توبه ام دیگرنخواهد کردم آزاداز گناه خویشمنم ضحاک لیکن مار در فکرمنه بر دوشمفریدونی نمی اید . . .

بچه ها، من عاشق هستم

آمده اید تا از آسمان پیر بگویم؟ انتظار می کشید تا از قلب رفته بگویم؟ کلمات را رد می کنید تا از عاشقی بگویم؟ باور می کنید که باور ندارد برایش اشک ریخته ام؟بگذریم، می خواهم از عشق بگویم اما، نه او، می خواهم از روزی بگویم که دست پدرم را بوسیده ام. از روزی که چشمان مادرم بی تابم بوده اند. از حالی که خواهرم از من پرسیده است، از حرف های که برادرم شنیده است. اگر عشق این نیست، من هیچگاه عاشق نمی شوم. بچه ها، من عاشق بوده ام. بچه ها، من عاشق هستم. 
مادرم، . . .

مینا دوستت دارم همیشه دوستت دارم تا همیشه حتی هر طور بشهمن تا همیشه منتظرت میمونم عزیز تناور من  . . .

حکایت باران بی امان استاین گونه که مندوستت می دارمشوریده وار و پریشانبر خزه ها و خیزاب هابه بیراهه و راه ها تاختنبی تاب، بی قراردریایی جستنو به سنگچین باغ بسته دری سر نهادنو تو را به یاد آوردنحکایت بارانی بی قرار استاین گونه که من دوستت می دارم****** . . .

خدا دوستت دارد

کتاب خدا دوستت دارد : بیان جلوه هایی از رحمت پروردگار به همراه مثال هایی روشن
 
کتاب خدا دوستت داردنویسنده: غلامرضا حیدری ابهرینشر جمال
معرفی:
خدا بندگانش را دوست دارد و پیوسته، آنان را از لطف و رحمتش بهره مند می سازد.توجه به رحمت پیوسته ی پروردگار، زندگی را برای ما شیرین تر می کند و در سخت ترین شرایط زندگی، به ما آرامش می دهد.کتاب (خدا دوستت دارد) با مثال های روشن، کودکان را با این موضوع آشنا می‌کند و جلوه هایی از رحمت پرودگار را به آنان نشان . . .

به جای شعر(۴)

من عاشق چه چیز تو شدم؟نه با من خوب تا کردینه یک لحظه دوستم داشتینه رحم کردی و نه مهر ورزیدینه حتی سعی کردی بفهمی که دوستت دارمتو را به خدااین دم آخربرای یک لحظهبه من بگومن چرا دوستت دارم هنوز؟ . . .

اصالت

تازگیا به این نتیجه رسیدم که یه سری مبلا اصالت دارن، یه سری قیافه‌ها اصالت دارن، یه سری چیزا اصالت دارن.
یه سری مبلا هم هرچقدر برق و زرق داشته باشن و طلایی باشن و فلان، بازم بی‌اصالت و نازیبان. اصالت خیلی خوبه.  . . .

امروز

سلام
وای خالق مهربانم
 خدایا دوستت دارم.
ای مهربان ترین،عزیزترین و ای بزرگ ترین نعمت زندگیم دوستت دارم و سپاس گذارم
خدایا هیچ نمیخواهم جز رضایت و فرج آقا امام زمان عج .
لطفا جهت فرج آقا امام زمان عج صلوات بفرستید . . .

دوستت دارم های من

سلام دنیام من همیشه به کسانی که دوستشان دارم نمی اندیشم ولی ادعا میکنم که حتی وقتی به آنها فکر نمیکنم هم، دوستشان دارم. این جمله رو تو مقدمه کتاب بیگانه کامو که سارتر نوشته خوندم امروز . قشنگ بود و تو را یاد آوردم. آری! قدرت دوست داشتنت آقدر هست، که به من قدرت میدهد که هر روز بیشتر دوستت بدارم. با تو هستم و خواهم بود، هر چه پیش آید خوش آید. آنقدر دوستت دارم که با هجمه کلماتی که به ذهنم هجوم آورده اند تا از دوست داشتنت بنویسم، اطمینان دارم که  مطم . . .

اجازه هست بگویم که دوستت دارم؟

اجازه هست بگویم که دوستت دارم؟اجازه هست بگویم تویی کس و کارم؟ اجازه هست بگویم که عاشقت شده ام؟که ناز چشم سیاه تورا خریدارم اجازه هست بگویم که بینوای توأم؟وَ از فراق جمال تو ماه بیمارم اجازه هست ببویم ز عطر گیسویت؟کنون که در سر ِ زلف تو من گرفتارم اجازه هست زنم بوسه جای پای تو را؟تو شاه شهری ومن چون گدای دربارم اجازه هست بگویم که بی قرار توأم؟تویی قرار دل من تویی تو دلدارم اجازه هست؟ ببخشید دوباره می پرسماجازه هست بگویم که دوستت دارم؟ عل . . .

کوآلا

یه پست دیدم که کوآلاهارو نشون میداد دارن وسط جنگلا میسوزن
و بعضیا تا جاییی که بتونن دارن کمک میکنن نجاتشون بدن
و من نشستم دارم گریه میکنم که چرا داریم با طبیعت اینکارو میکنیم آخه . . .

زندگی

اگر هیچ وقت توو زندگیم "خواستن" رو ندیده بودماگر دوست داشتن رو حس نکرده بودمشاید الان از این حرفای خاله زنکی میزدم که"مردا همشون همینن" " کافیه بگی دوستت دارم تا بره" "همشون بی لیاقتن" "باید همیشه حستو پنهان کنی، وگرنه اگر دوست داشتنتو ابراز کنی دیگه همش باید بدویی دنبالشون" "مردا رو همیشه تشنه نگه دار، همیشه بزار فکر کنن میشه از دستت بدن"نهبشاش توو زندگیی که باید با این حرفا دوست داشتن رو کوفت ِ خودت کنی،چرا چون ممکنه اون بزاره بره! چون ممکنه پ . . .

حرف های یک دوست

به وقت دلتنگی دوست داری با صمیمی ترین دوستت حرف بزنی واز دلتنگیهات بگی تا شاید آروم بگیری و از دلتنگیهات کم بشه ولی آیا دوستت می تونه دلتنگیهات رو همچون راز تو سینه ای خودش نگه داره؟ آیا دوستت می تونه سنگ صبوری باشه برای دلتنگیهات و آنها رو تو صندوقچه ای دلش پنهان کنه؟آیا دوستت می تونه برای دلتنگیهات بهترین رازدار باشه؟ زمانه ای عجیبی شده کسی رو که بهترین دوست خودت می دونی نتونی باهاش حرف بزنی و از دلتنگیهات براش بگی،دوستی که خودش از دلتنگی . . .

حرف های یک دوست

به وقت دلتنگی دوست داری با صمیمی ترین دوستت حرف بزنی واز دلتنگیهات بگی تا شاید آروم بگیری و از دلتنگیهات کم بشه ولی آیا دوستت می تونه دلتنگیهات رو همچون راز تو سینه ای خودش نگه داره؟ آیا دوستت می تونه سنگ صبوری باشه برای دلتنگیهات و آنها رو تو صندوقچه ای دلش پنهان کنه؟آیا دوستت می تونه برای دلتنگیهات بهترین رازدار باشه؟ زمانه ای عجیبی شده کسی رو که بهترین دوست خودت می دونی نتونی باهاش حرف بزنی و از دلتنگیهات براش بگی،دوستی که خودش از دلتنگی . . .

مینا دوستت دارمتو طلوع رنگ در بدن یک دختریکه هیچ ات به دختر نیستبه درخت استدرختی که هیچ وقت واسطه ای برای دوست داشتن نیست چرا که تو خود درختی نه واسطه ای واسطه ها با حرف اضافه همراه می شوند و تو هیچگاه اضافه نیستی جان منمینا جان دوستت دارم  . . .

تو دوستم داری

تو می‌گی دوستم داری.و این دوستت دارمِ تو، توی هوا میچرخه و اونو مطبوع میکنه. انگار که یه  نم بارونی زده و بعدش رنگین کمان دلبری کرده باشه،می‌گی دوستم داری و این دوستت دارمِ تو می‌رسه به گوش‌هام و نمیدونم چجوری اما اول یه عطر خنک توی وجودم میپیچه و بعد راه قلبم رو آسون پیدا میکنه و سنجاق می‌شه به وسط قلبم .جهان، با دوست داشتن تو چقدر شاعرانه شده مصطفی! . . .

یادداشت های یک درونگرا (5)

■ درونگراها آدم های عجیبی هستن!
 
□ فقط به خاطر اینکه اون ها برای تصمیم گیری و فکر کردن
روش منحصر به فردِ خودشون رو دارن و
ذهنشون به روش های کلیشه ای
که همه قبولش دارن مسائلو حل نمی کنه،
نباید بهشون لقب عجیب و غیر عادی داد! . . .

آموزش تصویری کار در بازار بورس

اگر قصد ورود به بازار بورس دارید و تجربه ای ندارید،تجربه 10 سال فعالیت در بورس را به صورت دی وی دی آماده کردم.این دی وی دی آموزشی حاصل 8 سال آموزش بیش از 700 نفر از هموطنان عزیزم می باشد.با کار در بازار بورس از تورم استفاده کرده و برای خود درآمد ایجاد کنید.
ارسال از شهر جهرم
قیمت:280000 تومان
________________________________________________________________________
ببینید شاید به کار تون بیاد
آموزش رایگان دانلود فیلم از یوتیوب
آموزش تعمیر و برق ماشین های ایرانی . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)