98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

نقاشی با موضوع چگونه مدرسه شاد داشته باشیم

معرفی کتاب چگونه مدرسه ای شاد داشته باشیم

در این پست می خواهیم یک کتاب مفید دیگر که بتواند ایده هایی برای افزایش نشاط در مدرسه به ما بدهد را معرفی کنیم.
آقای موسی عباسی کتاب "چگونه مدرسه ای شاد داشته باشیم" در سال 1396 چاپ کرده اند. ایشان در این کتاب .
 
ادامه مطلب . . .

چگونه مدرسه را جالب و ارزشمند کنیم:

فرض کنیم که درصد بالایی از دانش‌آموزان مدرسه را دوست ندارند و در این مورد که مواد درسی را نیز مفید به حال خود نمی‌دانند با هم توافق داشته باشیم. حال باید فکر کنیم که چگونه مدرسه‌ای مطلوب برای دانش‌آموزان بسازیم که آن را دوست داشته باشند. . . .

چگونه مدرسه شاداب داشته باشیم

چگونه مدرسه شاد داشته باشیم؟؟؟؟؟؟ دانش‌آموزان مدارس ما به جای لذت دوران کودکی و فراگیری مهارت‌های زندگی مجبورند برای گذراندن دوران تحصیلات عمومی و گرفتن مدرک، مسیری طاقت‌فرسا را آن هم غالبا با بی‌رغبتی طی کنند. این در حالی است که در کشورهای توسعه‌یافته، فرد شادترین لحظات زندگی خود را در مدرسه می‌گذراند و نه تنها با مدرسه احساس بیگانگی نمی‌کند بلکه بخش عمده‌ای از زندگی اجتماعی خود را در آنجا تجربه می‌کند. اما اشکال در چیست و چه عیبی . . .

مدرسه چگونه مکانی است؟

به راستی از نظر شما مدرسه مناسب، چگونه مدرسه‌ای است؟ حتماً عده‌ای می‌گویند مدرسه خوب مدرسه‌ای است که دانش آموزان آن مۆدب هستند و خدای ناکرده کلمات نامناسبی بر زبان نمی‌آورند. شاید هم برخی بگویند مدرسه خوب مدرسه‌ای است که کودکان در آن احساس شادمانی دارند و اول سال تحصیلی بچه‌های کلاس اول با ناراحتی و گریه از مدرسه بیرون نمی‌آیند. از نظر بعضی دیگر هم تنها فاصله مدرسه تا خانه مهم است. . . .

مدرسهٔ شاد از نگاه مهدی

سلام من در مدرسه شما درس میخوانم و از کلاس دوم تا ششم در مدرسه شما هستم من خیلی از شما و معلمان و بقیه همکاران راضی هستم و مدرسه خودم را دوست دارم.
از نظر من مدرسه خوب مدرسه ای است که زنگ تفریح غذاهای سلف سرویس داشته باشد. مدرسه خوب مدرسه ای است که معلمان خوبی مانند خانم نایبی و . داشته باش. مدرسه خوب مدرسه ای است که در کلاس آن کولر اسپلیت و صندلی های بسیار بزرگ داشته باشد و در بوفه مدرسه همه نوع خوراکی را بیاورند و وسایل را به قیمت پایین تر بفرو . . .

چگونه مدرسه ای شاد داشته باشیم

معتمان اگر بخواهند سخنانشان در دلهای دانش اموزان اثر گذارد باید خود به ان گفتار عمت نماید در غیر اینصورت کمترین تاثیری در دانش اموز ان نخواهد داشت                                                                    مدرسه شاد و با روح                                                                                                                 مدرسه نیز خود از یک روح سرشار برخوردار است این موضوع به ندرت مورد تایید قرارمیگیرد و در عوض مدرسه دبه صورت یک ماشین و یا یک کارخا . . .

محیط مدرسه از نظر شما چگونه است؟»

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین رئیس‌جمهور در آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید که در مدرسه دخترانه شاهد حضرت خدیجه (س) منطقه ۱۸ تهران برگزار شد، پرسش مهر سال تحصیلی ۹۹-۹۸ را به موضوع وضعیت محیط مدارس اختصاص داد و از دانش آموزان سوال کرد: محیط مدرسه از نظر شما چگونه است؟» . . .

چگونه یک کلاس شاد و فعال داشته باشیم؟

کلاس های شاد و فعال می توانند انگیزه ی دانش آموزان برای رفتن به مدرسه را افزایش دهند و همچنین روند یادگیری را بهبود ببخشند. اما این کار چگونه انجام پذیر است؟ در این مقاله ما چند راهکار برای این کار به شما پیشنهاد می دهیم.مدرسه ی شاد من . . .

مدرسهٔ شاد از نگاه مانی

سلام آقای مدیر من دانش آموز کلاس ششم هستم که نام معلم من خانم نایبی است من می خواهم که چند موضوع بهتان بدهم تا یک مدرسه ی شاد داشته باشیم به نظر من این است که معلم های هنر را زیاد کنیدو زنگ های کلاس و تفریح را بیشتر کنید تا بتوانیم لحظات خوشی را کنار هم داشته باشیم و اینکه زمین فوتبال را بزرگ تر کنید و ورزش هایی مانند : والیبال و بسکتبال اضافه کنید و در دورتادور حیاط مدرسه گل های مختلف بکارید تا بوی خوش گل ها تمام مدرسه را فرابگیرد و هم زنگ تفریح . . .

چگونه مدرسه شاد داشته باشيم؟

چگونه مدرسه شاد داشته باشیم؟محمدعلی محمدیان. کارشناس مسائل آموزشیدانش‌آموزان مدارس ما به جای لذت دوران کودکی و فراگیری مهارت‌های زندگی مجبورند برای گذراندن دوران تحصیلات عمومی و گرفتن مدرک، مسیری طاقت‌فرسا را آن هم غالبا با بی‌رغبتی طی کنند. این در حالی است که در کشورهای توسعه‌یافته، فرد شادترین لحظات زندگی خود را در مدرسه می‌گذراند و نه تنها با مدرسه احساس بیگانگی نمی‌کند بلکه بخش عمده‌ای از زندگی اجتماعی خود را در آنجا تجربه می‌ . . .

چگونه معلمان می توانند در نشاط دانش اموزان نقش داشته باشند؟

 اگر دانش‌آموزان آگاه شوند که چه باید بخوانند، چرا باید بخوانند، درسی که می‌خوانند چه سودی در آینده نزدیک و آینده دور برای آنها دارد و مورد کاربرددرس در جامعه کجاست و چگونه مورد استفاده قرار خواهدگرفت، اهداف برای شان روشن خواهد شد.باکسب این اطلاعات است که دانش‌آموز به كلاس، درس و معلم خود رغبت پیدا می‌كند و محیط كلاس و مدرسه برای او شاد و نشاط آفرین می‌شود.‏مدرسه نیز خود از یک روح سرشار برخوردار است. این موضوع به ندرت مورد تایید قرار می . . .

مدرسهٔ شاد از نگاه حسین

با عرض سلام و ادب به آقای سلیمانی من میخواستم یک عرضی به شما برسم از نظر من در ساخت یک مدرسه ی شاد اولین کار باید از دانش آموزان سوال بپرسید که مدرسه شما چگونه مدرسه ای است و باید به آنها هم بگویید چگونه می توان یک مدرسه ی شاد درست کنیم من این پرسش هارا از دانش آموزان مدرسه سوال کردم و من ایده های آنها این بوده است :
موسیقی – غذای مجانی در ساعت زنگ تفریح و ساعت زنگ ورزش بالاتر شود اما من یک ایده ی جدید دارم این است که مسابقات بیشتری در مدرسه اجرا . . .

چه در مدرسه محیطامن داشته و آن رابیشتر دوست داشته باشیم

به نام خدادر مدرسه و با نظارت دقیق مدیر معاون و معلمان و . ما میتوانیم مدرسه را محیط امن سازیم.مدرسه جایی فقط برای درس خواندن نیست بلکه باید دانش آموزان مدرسه پرورش هم یابند در آنجا. . . .

چگونه میتوان مدرسه شادی ساخت

۱_مدرسه ای شاد است که دانش آموزان شاد داشته باشد                                   ۲_ مدرسه ای شاد است که دانش آموزان فعالی داشته باشد                                ۲_ مدرسه ای شاد است که در آن محیط ورزشی و سرگرم کننده داشته باشد        . . .

مدرسه رویایی من

به نام آنکه علم را آفرید تا ریشه اش در قلب مان جوانه بزند. با سلام خدمت کاربران عزیز مطلب در مورد مدرسه رویایی من   مدرسه جایی است که همه ی افراد راه و روش زندگی شان را در آن یاد می کنند یا به نوعی پیدا می کنند.به نظر من هر دانش آموزی برای مدرسه اش خواسته هایی دارد که باید به خواسته هایش توجه شود.هر دانش آموز بی شک شادی را در مدرسه دوست دارد واین موضوع می تواند به تحصیلش هم کمک کند.من علی مهری بابادی دانش آموز کلاس هشتم مدرسه شهید فرامرزی چلگرد . . .

چگونه مدرسه شاد داشته باشيم

دانش‌آموزان مدارس ما به جای لذت دوران کودکی و فراگیری مهارت‌های زندگی مجبورند برای گذراندن دوران تحصیلات عمومی و گرفتن مدرک، مسیری طاقت‌فرسا را آن هم غالبا با بی‌رغبتی طی کنند. این در حالی است که در کشورهای توسعه‌یافته، فرد شادترین لحظات زندگی خود را در مدرسه می‌گذراند و نه تنها با مدرسه احساس بیگانگی نمی‌کند بلکه بخش عمده‌ای از زندگی اجتماعی خود را در آنجا تجربه می‌کند. اما اشکال در چیست و چه عیبی در نظام آموزشی ما وجود دارد که مدار . . .

راهکارهای برای داشتن یک مدرسه خوب

طراحی و راه اندازی وبلا گ با عنوان مدرسه خوب نصب تابلوی LCD كه پیام های مدرسه خوب ، معلم خوب و والدین خوب را ارائه كند . درج شعارهای مرتبط با موضوع مدرسه خوب بر روی بخشنامه ها تشكیل جلسه خاص با روسای آموزش و پرورش مناطق تابعه با موضوعمد رسه خوب همایش مدیران با دعوت از اعضای كمیسیون مدرسه خوبهمایش اولیا ء و مدرسه برگزاری همایش دانش آموزی با عنوان مدرسه خوب و دانش آموزا ن . . .

چگونه مدرسه شاداب داشته باشیم؟

برای اینکه مدرسه شاداب داشته باشیم بهتر است  معلمین بین دانش آموزان تبعیض قائل نشوند.همچنین دانش آموزان باید نظافت رعایت کنند وبه معلمین ومدیران و  مسئولین مدرسه احترام بگذارند وبا آنها با بی ادبی ولحن بد سخن نگویند واز فعالیت هایی که دراختیارشان گذاشته شده است استقبال کنند وآنهارا سر موقع تحویل دهند.منتظر نظر های خوبتونم . . .

نقاشی چیست و هنر نقاشی چگونه است؟

نقاشي در واقع هنر به تصویر کشیدن مفاهیم مختلف است. برای اینکه بتوانیم نقاشي را درک کنیم و متوجه شویم که نقاشي چیست، باید با این هنر بزرگ و عالی آشنا شویم و بدانیم که نقاشي چگونه به ما در زندگی کمک می کند و هدف اصلی آن چیست و چگونه می توان از آن در رشد و تعالی خود استفاده کرد.
 
ادامه مطلب . . .

چگونه مدرسه شاد داشته باشیم؟

دانش‌آموزان مدارس ما به جای لذت دوران کودکی و فراگیری مهارت‌های زندگی مجبورند برای گذراندن دوران تحصیلات عمومی و گرفتن مدرک، مسیری طاقت‌فرسا را آن هم غالبا با بی‌رغبتی طی کنند. این در حالی است که در کشورهای توسعه‌یافته، فرد شادترین لحظات زندگی خود را در مدرسه می‌گذراند. . . .

چه کار کنیم که مدرسه ی با نشاط تری داشته باشیم

سبزی بکاریمفعالیت های زیاد شودو با توجه به تعداد فعالیت ها زمان برای مطالعه ی درس ها هم داشته باشیماردو های مدرسه بشتر شودیک روز از سال مدرسه توسط دانش آموزان اداره شود  . . .

چگونه مدرسه شاد داشته باشيم

دانش‌آموزان مدارس ما به جای لذت دوران کودکی و فراگیری مهارت‌های زندگی مجبورند برای گذراندن دوران تحصیلات عمومی و گرفتن مدرک، مسیری طاقت‌فرسا را آن هم غالبا با بی‌رغبتی طی کنند. . . .

پیشگفتار

ما دو تا از بچه های دهم ریاضی از دبیرستان ایین روشن نور هستیم که قرار است در این وبلاگ به پرسش مهر امسال با موضوع محیط مدرسه از نظر شما چگونه است؟ دولت ، معلمان و خانواده ها برای دلپذیر کردن و شاد تر شدن محیط مدرسه چه کاری باید بکنند؟ پاسخ دهیم. . . .

گام های ایجاد شادی در مدرسه

چگونه مدرسه ای شاد داشته باشیم؟دانش‌آموزان مدارس ما به جای لذت دوران کودکی و فراگیری مهارت‌های زندگی مجبورند برای گذراندن دوران تحصیلات عمومی و گرفتن مدرک، مسیری طاقت‌فرسا را آن هم غالبا با بی‌رغبتی طی کنند. این در حالی است که در کشورهای توسعه‌یافته، فرد شادترین لحظات زندگی خود را در مدرسه می‌گذراند و نه تنها با مدرسه احساس بیگانگی نمی‌کند بلکه بخش عمده‌ای از زندگی اجتماعی خود را در آنجا تجربه می‌کند.  . . .

چگونه اراده قوی داشته باشیم؟

به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی : با تقویت اراده خود تا حد زیادی می‌توانید با دشواری ها کنار بیایید و به اهدافتان برسید. به همین منظور اهمیت و ضرورت پرداختن به این موضوع  و اینکه چگونه بتوانیم اراده قوی داشته باشیم بیش از پیش خود را نشان می‌دهد. احتمالا برای شما نیز اتفاق افتاده است که در نیمه راه خسته شوید و یا شروع کار برایتان سخت باشد. اولین ابزار برای شروع کار، اراده و خواستن است. اگر اراده
ادامه مطلب . . .

چگونه مدرسه ای شاد داشته باشیم؟

در شرایطی که بیشتر خانه‌های شهری تبدیل به آپارتمان‌های کوچک و به دور از فضاهای بازی شده است حداقل کاری که می‌توان برای تامین بهداشت جسمی و روحی كودكان و نوجوانان داشته باشیم، ایجاد فضای شادی‌بخش در مدرسه است . . .

چرا بعضی از بچه‌ها مدرسه را دوست ندارند؟

برخی از کودکان از رفتن به مدرسه می ترسند و در هنگام حضور در مدرسه بی تابی زیادی می کنند. در این مقاله این موضوع را به طور جدی بررسی می کنیم و راهکارهایی برای آن ارائه می دهیم.مدرسه ی شاد من . . .

برخی ویژگی های یک مدرسه ایده آل

مدرسه خوب چگونه مدرسه‌ای است و برای داشتن یک مدرسه زیبا چه کارهایی باید انجام داد؟ انتخاب یک مدرسه خوب، اولین قدمی می‌باشد که هر والدینی جهت موفقیت تحصیلی و پیشرفت درسی فرزندان خود به آن توجه می‌کنند و با بررسی‌های زیاد و با توجه به شخصیت فرزندشان، مدرسه را انتخاب می‌کنند چون هر کودکی، شخصیتی متفاوت از دیگری دارد. . . .

مدرسهٔ شاد از نگاه محمدرضا

سلام من 12 سال دارم و قطعا می دانید که کلاس ششم هستم. من دوست دارم مدرسه ی شادی داشته باشم. مثلا درون مدرسه فضایی پراز گل و درخت داشته باشد که شما برای ما فراهم کردید.یا ساعت آزمایش در مدرسه بیشتر شود وآزمایش های زیادی داشته باشیم ،دانش آموزان را به اردوی تفریحی و علمی بیشتر ببرید ،مسابقات بین کلاسی ما بیشتر شود تا بچه ها شاد باشند ، ساعت های خلاقیت مانند هنر ، سازه های ماکارونی و . که این هم برای ما فراهم کرده اید و درنهایت معلم های خوب و خوش اخ . . .

محیط مدرسه!!

محیط مدرسه از دیگر عواملی است که در شادی دانش آموزان در مدرسه تاثیر گذار است.زیباسازی مدارس (به طور مثال کشیدن نقاشي های زیبا روی دیوار مدرسه یا جملات الهام بخش،زیبا سازی با گیاهان و گل ها)می تواند تاثیر زیادی داشته باشد. زیرا محیط جذاب و زیبا باعث میشود دانش آموز برای رسیدن به محیط زیبای مدرسه شوق فراوان داشته باشد.به امید اینکه همۀ کودکان جهان از تحصیل خوب و عالی به همراه شادی برخوردار شوند . . .

چگونه یک مدرسه زیبا داشته باشیم؟

صری که ما در آن زندگی می‌کنیم، به کلی متفاوت از زمان‌های گذشته است. پدیده‌های جدید متنوع و به هم پیچیده آنچنان فراوان و نو به نو شده‌اند که دانایی‌ها و امکانات را اجتناب‌ناپذیر می‌کنند. . . .

پرسش مهر

امروزه افراد زیادی در مدارس تحصیل میکنند ولی آیا علاقه ای به تحصیل دارند؟!یا از اینکه هر روز از خواب بیدار میشوند و برای رفتن به مدرسه آماده میشوند شوقی در آنها هست یا نه؟!اگر پاسخ خیر است چه راهکاری پیشنهاد میشود تا این شوق و هدف در کودک و نوجوان به وجود بیاید و چگونه مدرسه شاداب تری داشته باشیم.مدرسه دومین محیط تربیتی است که تاثیر مهمی در رشد و طریقه تفکر دانش آموز دارد و یکی از حساس ترین دوران است.محیط، کارکنان مدرسه، امکانات، رفاه، سرگرم . . .

خوش آمد گویی یه کاربران محترم و شرح اطلاعات

بسمه تعالیبا سلام و خسته نباشید خدمت کاربران گرامی.به وبلاگ ما خوش آمدید.امیدواریم که از مطالب لذت ببرید برای درک و دریافت مفهوم مدرسه ی با نشاط نخست بایـد با مفهوم لغوی این کلمه آشنا شویم.نشاط را می توان به شادی و شور و شعف معنا کرد، اما نشاط به خودی خود شادی آفرین نیست و نیازمند یک سری ابزارها، لوازم، امکانات و محیط مناسب است تا به نشاط معنای واقعی بخشد.حال با توجه به اینکه مدرسه مکانی بسیار مهم در شخصیت وآینده ی دانش آموزان است.این که( . . .

داستانی کوتاه درباره(چگونه مدرسه شادتری داشته باشیم؟)^_^

   شادی در روحیه و خلق‌و‌خوی انسان‌ها تاثیر زیادی دارد. شاد بودن و شاد زیستن یک مهارت است؛ البته زمینه‌هایی برای این شادی باید موجود باشد که در مکان و موقعیت‌های مختلف متفاوت است. مدرسه یکی از این مکان‌ها است که در کنار درس و تحصیل بچه‌ها باید روحیه و شادابی خود را داشته باشند که این مستم مقدماتی است.    من در سال گذشته عضو شورای دانش‌آموزی بودم و در این زمینه با بچه‌هایی که عضو شورا بودند نشست‌هایی در اتاق پرورشی همراه با معلم پرورش . . .

چگونه مدرسه شاد داشته باشیم ؟

         دانش‌آموزان مدارس ما به جای لذت دوران کودکی و فراگیری مهارت‌های زندگی مجبورند برای گذراندن دوران تحصیلات عمومی و گرفتن مدرک، مسیری طاقت‌فرسا را آن هم غالبا با بی‌رغبتی طی کنند. این در حالی است که در کشورهای توسعه‌یافته، فرد شادترین لحظات زندگی خود را در مدرسه می‌گذراند و نه تنها با مدرسه احساس بیگانگی نمی‌کند بلکه بخش عمده‌ای از زندگی اجتماعی خود را در آنجا تجربه می‌کند. اما اشکال در چیست و چه عیبی در نظام آموزشی ما وجود دا . . .

چگونه یک مدرسه زیبا داشته باشیم؟

 
عصری که ما در آن زندگی می کنیم به کلی متفاوت از زمان های گذشته است پدیده های جدید متنوع و به هم پیچیده آن چنان فراوان و نو به نو شده اند که دانایی ها، توانایی ها و امکانات را اجتناب ناپذیر می کند.
 البته این دانستنی ها و مهارت ها باید قادر باشند امنیت روانی و احساس زیبایی دوستی را در مواجهه با مشکلات زندگی تضمین کند. در روند استفاده از امکانات در راه مقابله منطقی و فراگیر مسایل دنیای جدید به خصوص نگرش های جوانان باید از اصول بهداشت روان . . .

خلاصه ای از مطالب همایش مدرسه شاد

در این پست قصد دارم تا خلاصه ای از مطالب همایش 13 آبان با موضوع مدرسه شاد که از سایت تبیان دیدم، را برایتان قرار دهم . انشاءاله که مورد استفاده دوستان قرار بگیره  برای بزرگوارانی که در همایش حضور نداشتند را ارئه می دهیم در شرایطی که بیشتر خانه‌های شهری تبدیل به آپارتمان‌های کوچک و به دور از فضاهای بازی شده است، حداقل کاری که می‌توان برای تامین بهداشت جسمی و روحی كودكان و نوجوانان داشته باشیم، ایجاد فضای شادی ‌بخش در مدرسه است.دانش‌آموزا . . .

چگونه مدرسه ای سالم داشته باشیم؟

 در تبیین موضوع، شاداب سازی را از ابعاد مختلف می توان بررسی نمود چرا که در ابتدا شاداب کردن محیط مدرسه در کلام به ایجاد فضای مناسب و فضاسازی ظاهری منتج می شود.لیکن با نگاهی دقیق تر باید عنوان کرد که شاداب نمودن فقط جنبه ظاهری ندارد چون داشتن بهداشت روانی سالم نیازمند رعایت اصولی است که هم جنبه مادی و هم جنبه معنوی دارد و در واقع شاداب سازی را در ابعاد ظاهری و ابعاد معنوی جست و جو کرد که هر یک از این موارد شامل بررسی موضوعات و مواردی مهم است که . . .

 چگونه محیط مدرسه را شاد کنیم؟ 

 چگونه محیط مدرسه را شاد کنیم؟  شادی در مقابل غم وافسرگی یکی از حالات روحی ما انسانها است که برای سلامتی جسم وروح ما ودیگران بسیار موثر ومفید می باشد . انسانهای شاد کمتر دچار بیماری های جسمی می گردند و عموما انسانهای شاد افراد متعاد ل از نظر روحی می باشند .محیط مدرسه نیز که شامل معلمان وکارکنان و دانش آموزان می باشند نیاز به شادابی و طراوت دارد و مدیر و معلم با نشاط موج شادمانی و شادابی واقعی را در مدرسه ایجاد می کند . چهره های اخمو و خیلی جدی . . .

مدرسه شاد

ما دانش آموزان بیشتر از نصف روز را در مدرسه به سر می بریم. و همه دوست داریم که مدرسه ای شاد داشته باشیم. برای داشتن مدرسه شاد ما دانش آموزان می توانیم در فراهم کردن آن سهیم باشیم. ما با انجام این کارها می توانیم به شاد بودن مدرسه کمک کنیم. مانند: رعایت نظم و قوانین مدرسه و کمک به ایجاد مدرسه ای منظم رعایت بهداشت فردی و همیشه لباسهای تمیز و اتو کشیده بپوشیم کمک به پاکیزه نگه داشتن محیط مدرسه و کلاسها   . . .

پرسش مهر سال 98/99

ایا محیط مدرسه محیطی دلپذیر شاد و پرنشاط است؟ برای ما بنویسید که محیط پرنشاط در مدرسه چگونه است؟ و چه اقداماتی میتوان انجام داد تا این محیط شاداب تر دل پذیر تر و امن تر باشد و ان را بیشتر دوست داشته باشید . . .

چگونه مدرسه شاداب داشته باشیم؟

شادی در مقابل غم وافسرگی یکی از حالات روحی ما انسانها است که برای سلامتی جسم وروح ما ودیگران بسیار موثر ومفید می باشد . انسانهای شاد کمتر دچار بیماری های جسمی می گردند و عموما انسانهای شاد افراد متعاد ل از نظر روحی می باشند .محیط مدرسه نیز که شامل معلمان وکارکنان و دانش آموزان می باشند نیاز به شادابی و طراوت دارد و مدیر و معلم با نشاط موج شادمانی و شادابی واقعی را در مدرسه ایجاد می کند . چهره های اخمو و خیلی جدی در محیط مدرسه که تعداد زیادی انس . . .

فوتبال دستی تاشو المپیک مدل Lame Glass S12

فوتبال دستی تاشو المپیک مدل Lame Glass S12 
قیمت محصول : 2039000 تومان
برند : Miscellaneous
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.
 
 
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.
تصاویر بیشتر
 
 
[google]بازارسه . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)