98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

نقش قدرت درسریال فضیلت خانم

اسامی دریافت کنندگان وام در پایان شهریورماه

1- خانم  ملیحه  بیگی2- خانم  تکتم  علیخواه3- خانم  فاطمه  متولی4- خانم  تکتم  اختری5- خانم  ملیحه  علی اکبری6- خانم  فاطمه  ترشیزی7- خانم  الینا  رحیمی نژاد8- آقای  احمد  کاووسی . . .

انواع قدرت

قدرت اصولا براساس دو دسته بندی کلی زیر تعریف می گردد :قدرت مقاماین قسم قدرت از جایگاه و موقعیت سازمانی در شرکت/سازمان نشات می گیرد و طبق شرح ذیل قدرت های زیر را شامل می گردد :- قدرت زور و اجبار (قدرت قهریه)- قدرت رابطه- قدرت پاداش و تشویق مالیقدرت شخصیاین نوع قدرت از دانش و صلاحیت ها و مهارت های فرد ناشی می گردد و در انواع قدرت های ذیل بروز می نماید :- قدرت اطلاعات- قدرت مرجع بودن در سازمان- قدرت تخصص . . .

خانم ریچل لیند متحیر میشود

دوهفته از اقامت آنی در گرین گیلبز میگذشت که سر و کله ی خانم لیند پیدا شد، در واقع علت تاخیر خانم ریچل برای آمدن به گرین گیلبز مبتلا شدنش به بیماری آنفولانز ا بود. او پس از آخرین دیدارش از گرین گیلبز مبتلا  به آنفولانزای سختی شده و در خانه بستری بود. خانم ریچل زیاد بیمار نمیشد و به خاطر این موضوع در میان مردم شهرت داشت اما همانطور که خودش ادعا میکرد. آنفولانزا شبیه بیماری های دیگر نبود و ابتلا به آن باعث میشد. قدرت پروردگار را بهتر بتوان درک کرد . . .

خانم ها در انتخابات به چه کسی رای می دهند

خانم ها به چه کسانی رای خواهند داد: 
به کسانی که خانم خود را با اسلحه به قتل می رسانند؟
به کسانی که مثل مهاجرانی و نجفی و برخی مسوولان الان، چند همسر دارند( گاه بیش از ۴ همسر)؟
 
به کسانی که به جای اشتغال و ازدواج خانم ها،  دغدغه شان رفتن چند نفر خانم به ورزشگاه است؟
کسانی که با بی ادبی به خانم جوان در جمع می گوید قرص ضد بارداری همراه داشته باش؟
 
کسانی که از بزرگترین هنرهایشان این است که به جای استفاده از ظرفیت خانم های نخبه، ع ها را در تابل . . .

قسمت آخر سریال فضیلت خانم و سرنوشت فضیلت خانم

در قسمت آخر سریال فضيلت خانم سینان میمیره،همه فکر میکنند کاظم خان مرده ولی در در اثر تصادفی که کرده توسط یک محلی پیدا شده و مداوا میشه .اجه چون از یاسین بارداره کاظم خان سعی میکنه اونو زیر بال و پر خودش بگیره ولی با گذشت زمان با یاسین زندگی میکنه.کاظم خان بعد از چندی فلج شده و اجازه میده سینان و اجه در کاخ او در کنار کاظم خان زندگی کنند.خزان که عاشق و شیفته سینان بود با برادر سینان (یاقوز) ازدواج میکنه.یاسمن و بیرونش میکنن اجه با بچه اش میره مل . . .

وادی السلام

پس از مرگ داماد خانم خواب دیده بودند خانم به درب خانه ی محقر دختر کوچک و دامادش آمده است و میخواهد وارد شود به داماد خانم "آقا" می گفتند. یکی از اهالی خانه از او پرسید  خانم چرا تنها آمده ای؟ "آقا" کجاست ؟ گفت ایشان وادی السلام نجف است.  . . .

داستان قسمت آخر سریال فضیلت خانم و ازدواج خزان و یاووز و خودکشی سلین

سریال فضيلت خانم و دخترانش fazilet Hanim ve Kizlari محصول سال ۲۰۱۷ کشور ترکیه است که داستانی پر ماجرا دارد.
فضيلت خانم زنی است که کل عمرش آرزو داشته که ثروتمند شود و همه چیز داشته باشد که تا به حال اینطور نشده است.
فضيلت خانم در این سریال برای رسیدن به ثروت زیاد و رسیدن به آرزوی دیرینه اش دخترانش را وسیله ای برای رسیدن به خواسته اش می کند و سعی دارد که به واسطه دخترانش به پول برسد. تلافی خشم و نفرت اش را نسبت به زندگی، و حساب کتاب خود را با گذشته اش، و وقو . . .

قدرت

همواره صاحبان قدرت ،که ازطرق مختلف و با بهره کشی ازسایر انسانها به قدرت رسیده اند ،در حال استفاده ی ابزاری از افرادی هستند، که به آنها قدرت بخشیده اند.این قدرتمند بودن صاحبان قدرت ،وابسته به درصد تبعیت و تعداد اطاعت کنندگان از باور و یا منافع ،قدرتمندان است .و نکته ی دیگر در این مهم است که صاحبان قدرت از آسیب پذیری بسیار کمتری، نسبت به افرادی که به انان قدرت داده اند ،دارند و به همین دلیل در تغییرات صاحبان قدرت ویا حوادث پیش آمده در دوران قد . . .

اعلام نمرات درس پیشرفته۲

به اطلاع می رساند نمرات درس پیشرفته ۲ روز شنبه ۹۸/۱۰/۲۸ (بعد الظهر)در سامانه قابل روئیت می باشد ضمنا نمرات برتر به شرح زیر می باشد:
۱-خانم پرستو رحمانی ۱۹
۲- خانم هااسرین فرزاد فر و ثنا امینی۱۸/۵
۳- خانم ها سونیا ساعدی و فریده بهمنی۱۷/۵ . . .

به خانم ح»

خانم ح عزیز، سلام.امیدوارم که حالتان خوب باشد و موفق باشید. در این پنج ماه که ندیدمتان حسابی دلم برایتان تنگ شده؛ کاش حداقل قبل رفتن، آدرس یا شماره تلفنی برای ما می‌گذاشتید!حالا رفته‌اید و من ماندم و آن مکان بی روح که هیچ نشاطی در آن نیست.راستش را بخواهید هنوز هم وقتی یادم می‌آید که آن اوایل چقدر با شما سر لج داشتم از خودم ناراحت می‌شوم و می‌گویم:آخر خانم به آن خوبی؛ چرا با او رفتار بهتری نداشتی؟!»امیدوارم که شما مرا بخشیده باشید. خانم ح ع . . .

علت درد های لگنی در خانم ها

 
 
یکی از شایعترین شکایات خانم ها در تمامی سنین درد های لگنی است .ده علت شایع دردهای لگن در خانم ها شامل1)درد هنگام تخمک گداری2)عفونتهای مقاربتی و منتقله از راه جنسی
ادامه مطلب . . .

کابوس بود درواقع

اون خواب کذایی رو دیدم که رفته بودم کلینیک و گفتن به جای اینکه برم پیش درمانگر همیشگی خودم خانم ب ؛ باید برم پیش خانم پ ؛ و من دنیا روسرم خراب شده بود چون همیشه شنیدن اینکه درمانگرم عوض بشه واسم ترسناک بوده و این تو خواب تحقق پیداکرده بود و از اون بدتر! خانم ب هم جلسه قبلش هیچی ب من نگفته بود!!! . . .

وزن ایده آل برای خانم ها چقدر است؟


وزن ایده آل برای خانم ها چقدر است؟
 
وزن ایده آل برای خانم ها
 
اکثر مردم گمان می کنند که برای محاسبه وزن ایده‌ال خویش، تنها باید به قدشان توجه کنند ولی واقعیت این است که برای محاسبه دقیق وزن ایده‌ال ، به جز قد، جنسیت و اندازه استخوان بندی هم باید در نظر گرفته شود.
دستور العمل محاسبه وزن ایده‌ال برای خانم ها 
_ قدتان را اندازه بگیرید و یاد داشت کنید.
ادامه مطلب . . .

حال عمومی

حال دلم خیلی بهتره :) باورم نمیشه 5 روز کاری تنها گذشته . از شنبه ی این هفته تا حالا . از همکارای جدید بگم بی اندازه بودن حس نگی خانم همکار هم منطقه ای انگار روی منم تاثیر گذاشته :) یه بشر پر از جینگولاتور بودن و رنگای صورتی و زنده :) از افتخارات این هفته بگم نفوذ به خانم گلی و خانم پنبه ریز و خانم موسیقی اواز و خانم نِرس و خانمی که طلاق گرفتن . خیلی حس شیرینی بتونی ارتباط برقرار کنی با ادمایی که بی اندازه نچسب و ایرادگیر و ظاهرا اعصاب خرد ک . . .

برگزاری مسابقات فرهنگی ویژه هفته دفاع مقدس

بمناسبت هفته دفاع مقدس مسابقات فرهنگی برگزار گردید که نفرات برگزیده آن به شرح ذیل می باشد. نفرات برگزیده مسابقه نهج البلاغه خوانی:1.خانم مهدیه روزبهانی2.خانم سمیه سرگرفته سفلی3.خانم پری محمدی نسبنفرات برگزیده مسابقه مقاله نویسی:1.خانم اعظم امیری2.خانم عاطفه لطفی3. خانم حنیفه آزادینفرات برگزیده مسابقه پیامکی:1.محدثه معظمی گودرزی2.مریم یار3.مریم آزادیبه نفرات منتخب هدایایی برسم یادبود از طرف عقیدتی ی مرآمهن بروجرد اهداءگردید. . . .

پیشونی آدمها.

کاش روی پیشونی ادمهایی که دارن زیر بار غصه هاشون له میشن یهچیزی نوشته شده بود. تا بقیه کمی مراعاتشون بکنن.مثلا نوشته بود:این اقا دارد دیر به خانه میرود تا چشمهای شرمنده و دستهای خالیش را بچه هایش نبینند .این خانم سالهاست بغل نشده.این اقا قول داده برای خانمش طلابخرد اما نتونسته.این خانم تا حالا کسی بهش هدیه نداده .این اقا خیلی حالش بده.این خانم  شکستنی ایست.+ کاش میشد بهت بگم درکم کن . . .

معرفی همکاران

با سلام واحترامبا تشکر از کلیه همکارانی که در سال تحصیلی 98-97همکاری های لازم را با گروه آمادکی دفاعی شهرستان اندیمشک  نمودند وتشکر ویژه از :سرکار خانم فرخی رادسرکار خانم رحیمیسرکارخانم صداقتیسرکار خانم بهاروند . . .

خانم های شاغل, حقوقی بگیرید که ارزش بیکاری یه مرد رو داشته باشه

سلام
من یه سوال در مورد استخدام نیروی خانم دارم. امروز داشتم دنبال کار تو راهنمای همشهری میگشتم که به یه آگهی استخدام برخورد کردم. طرف نزدیک 30 تا کارمند میخواد همه رو داره از خانم ها انتخاب میکنه.
میخواستم ببینم چرا خانم ها حاضرن با حقوق کمتر به جای آقایون برن سرکار و در نتیجه اون امثال این شرکت فقط نیروی خانم بگیرن؟
تو آگهی کارمند همون راهنمای همشهری برید ببینید از هر 10 تا آگهی 8 مورد نیروی خانم میخواد و اون 2 مورد دیگه که آقا میخواد یا برای ر . . .

علت گریه برخی خانم ها بعد از رابطه جنسی چیست؟

دلیل گریه و اشک ریختن برخی خانم ها بعد از رابطه جنسیشاید غیر قابل تصور باشد اما خیلی از ن بعد از اولین روابط جنسی خود گریه می کنند، و این مورد در میان خانم های جوان تر بیشتر دیده می شود. طبق یکی از تحقیقاتی که در این باره انجام شد، در نتیجه محققان دیدند که ۴۶ درصد از خانم ها در اوایل داشتن رابطه جنسی گریه کرده اند. یکی از درمان گران جنسی دلیل این مساله را هورمونی می داند، وی بیان می کند که: در ن رابطه جنسی و ارگاسم هورمون اوکسی توسین را تر . . .

خانم تیموریِ عزیز

ساعت یک و پنجاه دقیقه‌ی بامداد است که یکدفعه، بی دلیل و بی آنکه بفهمم، ذهنم از جزوه‌ی ARDS پرت میشود سمت خانم تیموری، معلم ریاضی سال پیش‌دانشگاهی‌مان، که آن اوایل از ترس و ابهت‌اش نفس همه بند می‌آمد. اما کم‌کم فهمیدیم قلبی از طلا دارد پشت ظاهر مردانه‌اش. خانم تیموری یک اخلاق جالب داشت. درصدهای آزمون‌مان که می‌آمد، دانه‌دانه بچه‌ها را بلند می‌کرد و برای هر کدام‌مان اصطلاحا کامنتی می‌گذاشت. به آن‌هایی که صفر درصد زده بودند با خنده می . . .

داستان قسمت آخر سریال فضیلت خانم

سریال فضيلت خانم و دخترانش fazilet Hanim ve Kizlari محصول سال ۲۰۱۷ کشور ترکیه است که داستانی پر ماجرا دارد.
فضيلت خانم زنی است که کل عمرش آرزو داشته که ثروتمند شود و همه چیز داشته باشد که تا به حال اینطور نشده است.
فضيلت خانم در این سریال برای رسیدن به ثروت زیاد و رسیدن به آرزوی دیرینه اش دخترانش را وسیله ای برای رسیدن به خواسته اش می کند و سعی دارد که به واسطه دخترانش به پول برسد. تلافی خشم و نفرت اش را نسبت به زندگی، و حساب کتاب خود را با گذشته ا . . .

احمد محمود امپراطور و خانم ليلما احمدي

با گوینده شایسته رادیو تلویزیون ملی افغانستانو سناتور مردم کابل خانم لیلما جان در حاشیه نشست معنی دار ن در پروسه صلح که در هوتل صوفی لاندمارک از طرف حزب موج تحول افغانستان به رهبری خانم فوزیه کوفی وکیل مردم  بدخشان تدویر یافته بود اخذ گردید.دوشنبه 04قوس 1398 خورشیدی امپراطور     . . .

ورزش های رزمی مناسب برای دختر خانم ها

ورزش های رزمی برای دختر خانم ها مناسب است یا نه؟
 
ورزش های رزمی به دلیل ظاهر خشن و تعارض هایی که با خصوصیات فیزیکی و ویژگیهای روانی دختران دارند سوالات زیادی را
در ذهن والدین دختر خانم ها ایجاد کرده است. در اینجا به برسی این پرسش می پردازیم که آیا هنرهای رزمی برای دختران
مناسب است یا نه؟
ادامه مطلب . . .

طراحان برتر خرداد ماه 1398

بدینوسیله نفرات اول طراحی سوال در خرداد 1398 به شرح زیر اعلام می گردد:پایه دهم: خانم گلاویژ از دبیرستان فضيلتپایه یازدهم: آقای بیژن گل محمدی از دبیرستان نمونه شیخ شلتوت  . . .

قدرت عجیب افکار انسان

یکی از بحث های چالش بر انگیز این بوده که آیا افکار ما قدرت خاصی دارن یا نه.
دکتر ایموتو بعد از انجام آزمایش های معروفش مدارکی رو تهیه کرد که به وضوح قدرت افکار انسان و میزان نفوذ اونها رو نشون میده.
این پست در مورد قدرت افکاره. بخونین و 3 تا کلیپ زیرنویس شده رو هم تماشا کنین و ازشون استفاده کنین.
خواندن داستان کامل . . .

اعلام نمرات درس حسابداری پیشرفته۱

به اطلاع دانشجویان گرامی درس حسابداری پیشرفته ۱ می رساند که نمرات امروز نهم تیر اعلام می گردد. جهت اطلاع رتبه اول تا سوم نمرات این درس به شرح زیر است:
رتبه اول خانم فریده بهمنی۱۸/۵
رتبه دوم خانم سارا مفاخری ۱۷/۵
رتبه سوم مشترک خانم ها حدیث رستگاری،اوین رضایی،سارا فیروزی و پرستو رحمانی۱۷ . . .

اسامی هنرآموزان برتر در بخش طراحی آرم مسابقه طراحی پوستر و آرم هنرستان من

1- آقای اسحاق اربابی از کاردانش امام خمینی سراوان
2-  خانم منصوره استقامت از فاطمه اهرا ناحیه 2 زاهدان
3- خانم الهه نجاری از فاطمه اهرا ناحیه 2 زاهدان
تقدیرنامه همکاران محترم توسط سرگروه محترم مدیریت و برنامه ریزی استان سرکار خانم بارکزهی صادر خواهد شد. . . .

چرا ن داستان شاهنامه بی‌حجاب‌اند؟!

توی اینستاگرام بودم که کلید  explore رو همین جوری زدم یکی از مطالبی که اومد و حتما هم تصادفی هست! عکسی بود از صفحه ی خانم مسیح علی نژاد با این سوال بالا!گفتم بهتره از خود آقای فردوسی بپرسیم که نظرشون چیه، گشتم و مطالبی پیدا کردم که پای عکس صفحه ی خانم علی نژاد کامنت بذارم که دیدم مسدود شده ام!یادم نمی یاد کی به صفحه ی ایشون سر زدم و چی گفتم ولی همین رو مطمئنم که همیشه سعی ام این بوده که مودبانه صحبت کنم ولی ظاهرا این خانم پر مدعا تحمل حرفای مودبانه . . .

برخورد قطار با خانم ۳۸ ساله در ایستگاه جاجرم

بعدازظهر پنج شنبه قطار ۳۷۱ تهران به مشهد در ایستگاه جاجرم با یک خانم ۳۸ ساله برخورد کرد.
گفتنی است، خوشبختانه این خانم، زنده ماند و تنها از ناحیه یک دست و یک پا دچار شکستگی شد و حال او مساعد است.
 
برای شکایت از مزاحم تلفنی به کجا مراجعه کنیمخبر ایرانی . . .

جذب نیروی خانم و آقا

با سلام
** به تعدادی نیروی خانم و آقا جهت همکاری با شرکت دانش بنیان با بیش از 5 سال سابقه کار
در زمینه کسب و کار های اینترنتی ، فعالیت های اینترنتی و کامپیوتری نیازمندیم.
** بدون نیاز به تخصص
** بدون نیاز به نبوغ
** با اموزش رایگان
دانشجوها در تمامی رشته ها
شاغلین ، مدرسین ، کارمند ها ، خانم های خانه دار
شماره تماس : 09174147077  -- 07132358217 . . .

پیشنهاد برای دیدن سریال خانم میسل شگفت انگیز/The Marvelous Mrs Maisel

سری جدید از تهیه کننده و فیلمنامه نویس "دختران گیلمور" ما را به پایان 50 سال پیش می برد، زمانیکه معیار اصلی موفقیت ن حضور شوهر بود. زندگی ایده آل همسر و خانم نمونه، میریام مائیز، در یک لحظه زمانی که شوهرش اعلام می کند که با منشی خود می رود، سقوط می کند. خانم میسل ناامید به این باشگاه می آید، جایی که او چنین شجاعانه ایستاده است، جایی که بسیاری از کمدین های مرد هرگز به موفقیت در آن فکر نمی کردند. . . .

برترینهای زبان

برترینهای هفته هفتم زبانخانم ذوالفقاری: محمد امین علیزاده ، رضا نویدیخانم امینی: عسل حکم آبادی ، فاطمه شگفتیخانم راسخ: فاطمه سلیمی ، محمدحسین بنهری ، علی اکبر هرندی ، آرتین صالحی ، حدیثه رحمانی ، برهان مولایی ، پرهام علیمرادیخانم تاجیک: ساجده حبیبی والا ، ستایش شفاعتخانم علوی: محمدمهدی رستمیخانم تهرانی: علیرضا سیدشیرازی ، امیررضا خیری پور ، محمدصادق منصوری ، امین زرندی خانم : فاطمه ، یاس ابراهیمیان . . .

دانلود فیلم سینمایی خانم یایا همراه پخش آنلاین

خانم یایا فیلمی در مورد دو باجناق است که پس از فوت پدر زنشان راه او را
پی گرفته و به بهانه تجارت در چین گریزی هم به پاتایا میزنند اما رویارویی
آن ها با دوست قدیمی همه چیز را به هم میزند…مجله ی تفریحی همه چیز . . .

در نظربازیِ ما بی خبران حیرانند!

روزی نیست که یکی جلوی راهم سبز نشه (و در حالی که سعی میکنه نشون بده بهم نگاه نمیکنه) و نگه: "خانم خانم. مانتوتون رفته بالا!خب مرد ناحسابی، اولا که به تو چه؟! ثانیا، اگه تو چشمت به ماتحت من نبوده از کجا می فهمیدی که مانتوی من بالا رفته یا نه؟؟! . . .

چرا کسی به آن خانم کمک نکرد؟

در سال ۱۹۶۴ یک شب خانم جوانی در آمریکا مورد حمله یک واقع شد. او زخمی شد و فرار کرد. این خانم بیش از ۳۰ دقیقه درخواست کمک می کرد؛ ولی هیچ کس به او کمک نکرد. این خانم بر اثر جراحات وارده فوت کرد. پلیس پس از بررسی متوجه شد که در آن نیم ساعت ۳۸ نفر شاهد ماجرا بوده‌‌اند ولی هیچکس اقدامی برای کمک نکرده است. پس از این واقعه تلخ دانشمندان ارتباطات اجتماعی شروع به بررسی موضوع کردند که چرا هیچ کدام از حاضران با دیدن وخامت اوضاع حاضر به همکاری نشده . . .

پرزنت و پروژه درس مدیریت منابع انسانی گروه Bساعت 16:25 الی :30

با سلام خدمت دوستان گرامی با توجه به تصمیم‌گیری‌های کلاسی ازائه دوستان همراه با تاریخ ارائه به شرح ذیل علام می‌شود.در صورت اینکه اسامی دوستان در لیست قرارنگرفته باشد حتما جهت ارائه پروژه با هماهنگی استاد اقدام شود . خاطرنشان می‌گردد؛در ارائه مطالب مفید کوشا و حتما حتما در زمان ارائه حضور داشته باشید .نبود دوستان  در روز ارائه و کمکاری در ارائه ها پیامد مثبتی به همراه نخواهد داشتفصل 1:تدریس گردید فصل 2:تدریس گردید و ارائه آقای هرج خانی، . . .

روزنوشت 1

خانم ها و آقایان محترم
 
خیانت ، جنسیت ندارد
پول دوستی ، جنسیت ندارد
 
و هیچ آمار روشنی وجود ندارد که دقیقا روشن کند ، بیشتر خانم ها خیانت میکنند یا آقایان و بیشتر مردان پول دوست هست یا ن.
 
همچنین ، شما خانم های محترم ، لطفا فریب یک مشت فمینیسم نمای بی سواد را نخورید. . . .

خانه ارواح قسمت اول

هرباریک تکه یخ را روی پیشانی اوبگذاریدتاتبش فروکش کند.حامد گفت خوب میشه؟خانم دکترنگاهی به بیمارانداخت و گفت اون رشته کوه ها که روی مانیتورمیبینی اگرتبدیل به یک خط صاف شدن میتونی اعضای بدنش رابفروشی و خرج خریدپوشک بچه خودبکنی.
حامدگفت یعنی امیدی نیست ازکمابیرون نمیاد.خانم دکتر گفت زیادقرص خواب خورده بعیدمیدانم ازکمابیرون بیادبایدکلی دعا پشت سرش باشه تاازدنیانره اگرنفرین پشت سرش باشه برنمیگرده.
حامدگفت کشتی منوچقدرمنوبازی میدی این حرف . . .

جزوه اپیدمیولوژی ۴ آذر

جزوات دستنویس اپیدمیولوژیاستاد محترم خانم شهین طاقی تاریخ۲۷ آبان و ۴ آذر ۱۳۹۸دانلود جزوه دستنویس اپیدمیولوژی 27  آبان و ۴ آذر خانم شریفی فردانلود جزوه دستنویس اپیدمیولوژی ۴ آذر خانم حقدوستدانلود جزوه دستنویس اپیدمیولوژی ۴ آذر خانم صادقی . . .

دایناسور یا دیوار خونه ی خانم هادسون؟

امروز حوصله ام به حدی سر رفته بود که دست به دامن دایناسور گوگل کروم که از روی کاکتوس ها می پره شده بودم. :)
الان حس شرلوک رو درک می کنم که وقتی هیچ کاری برای انجام دادن نداشت به دیوار خونه ی خانم هادسون شلیک می کرد. :)
الان هم دارم به این فکر می کنم که این دایناسور سرگرم کننده تره یا دیوار خونه ی خانم هادسون. :)) . . .

غذای سگ؟؟

 قصابی بودم که یه خانم پیر اومد تو مغازه و یه گوشه ایستاد… یه آقای جوان خوش تیپی هم اومد تو گفت: آقا ابراهیم قربون دستت پنج کیلو فیله گوساله بکش عجله دارم… آقای قصاب شروع کرد به بریدن فیله و جدا کردن اضافه‌هاش…همینجور که داشت کارشو انجام میداد رو به پیرزن کرد گفت: شما چی میخواین مادر جان؟ پیرزن اومد جلو یک پونصد تومنی مچاله گذاشت تو ترازو گفت: لطفا” به اندازه همین پول گوشت بدین آقا… قصاب یه نگاهی به پونصد تومنی کرد و گفت: پونصد تومان! این . . .

فرار از دست حکومت نظامی مامان خانم به اتاق

مامان خانم میخواد بخوابه هیچی دیگه خاموشی زد منو بابا خان هم بلند شدیم جمع و جور کردیم که بخوابم !!! همین البته من فرار کرده ام اومدم توی اتاق خودم بشینم پای آورین م ( اسم لب تاپ م )  . . .

هوای ابری

هوای ابری برای من آزار دهنده است. این آب و هوا تمام سر و صورتم را بهم میریزد صدای تو دماغی باد زیر چشم و بی حالی همه آزار دهنده هستند.امیدوارم فردا زودتر برسد و زودتر برگردم تهران و برم سرکار کارها را انجام بدهم.یک بی حوصلگی شدید دوره ام کرده از آن بی حوصلگی ها ک فقط با نوشتن برآورده می‌شود.البته راه رفتن و فکر کردن به آرزو هم .بگذریم .این ناله ها چندان جالب نیست. من هم اهل نالیدن این مدلی نیستم. . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)