98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

نیک مصری شرموطه

افلام سكس xnxx جسمي الهايج يجنن

انا مروه عندی 20 سنه و مش مهم من فینالمهم انی من صعری و انا جسمی فایر و بزازی كبرت بسرعه و فخادی ادورت و طیزی اترفعت لدرجة ان صاحباتی البنات كانوا بیستغربوا منی و بیحبوا یلمسونی و یحسسوا علیا و یمكن دا اللی خلانی على طول هایجة و ابص على جسمی ف المرایه و اسخن و العب ف كسی لحد ما یتهری . انا بیضا خالص و حلماتی وردی و قصیره شویه و الباقی لكم ان تتخیلوه لما من صغری بزازی كبیرهكنت بحب نظرات الولاد على بزازی و طیزی و بستمتع و بحس بنشوه كبیره و بحب كلا . . .

افلام سكس xnxx جسمي الهايج يجنن

انا مروه عندی 20 سنه و مش مهم من فین
المهم انی من صعری و انا جسمی فایر و بزازی كبرت بسرعه و فخادی ادورت و طیزی اترفعت لدرجة ان صاحباتی البنات كانوا بیستغربوا منی و بیحبوا یلمسونی و یحسسوا علیا و یمكن دا اللی خلانی على طول هایجة و ابص على جسمی ف المرایه و اسخن و العب ف كسی لحد ما یتهری . انا بیضا خالص و حلماتی وردی و قصیره شویه و الباقی لكم ان تتخیلوه لما من صغری بزازی كبیره
كنت بحب نظرات الولاد على بزازی و طیزی و بستمتع و بحس بنشوه كبیره و بحب ك . . .

فال

وقتی میخواستی بری واست نوشتم که: یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخوراما یوسف من نیومد و رفت.امشب برای خودم و خودت یه فال گرفتم میدونی چی اومد:الا ای یوسف مصري که کردت سلطنت مغرور پدر را بازپرس آخر کجا شد مهر فرزندی . . .

ناخبره قضاوت

د نجیب محفوظ(د نوبل جایزې ګټونکی، مصري لیکوال) د وژل کېدو په پېښه کی قاضی له وژونکی څخه پوښتنه وکړه، ولی دی نجیب په خنجر وواهه؟قاتل ورته وویل: دده د لیکنو په خاطر، په ځانګړې توګه دده د کتاب (زموږ د کوڅې کوچنیان) په خاطر.قاضی ورته وویل: تا دده کتاب لوستی دئ؟قاتل وویل: یا ما نه دئ لوستی! . . .

احضار خطیب مصری به دلیل تفسیر نادرست قرآن در فضای مجازی

خطیب و امام جماعت مسجدی در مصر به دلیل تفسیر نادرست آیات قرآن و احادیث نبوی و انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی، از سوی اداره کل اوقاف استان الغربیه» این کشور احضار شد.
به گزارش شریعت نیوز  ؛ به نقل از پایگاه خبری صدی البلد، صبری عباده، معاون وزارت اوقاف مصر در استان الغربیه» این کشور در این باره گفت: خطیب و امام جماعت مسجدی در شهر طنطا» مرکز استان الغربیه با نام اختصار ا.أ»، اقدام به انتشار  کلیپ‌های ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی کرد که . . .

دروس فی آداب الصلاة بصوت السید حسن نصرالله والشیخ حسین الکورانی والشیخ صادق مصری العاملی

آداب الصلاة 
السید حسن نصرالله
 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
 
 دروس فی السیر والسلوک
 21/ذو القعدة/1428
 حفظ الملف
ــــــــــــــــــــــ
آداب الصلاة  بصوت  الشیخ حسین کورانی (قده) 
ــــــــــــــــــــــ
اداب التکبیر وال . . .

انقلاب

در شکل گیری انقلاب ها، این افراد باهوش هستند که اساس آن را پایه ریزی میکنند، مردم شجاع و نترس انقلاب را برپا میکنند، در آخر هم این افراد ترسو هستند که سوار آن میشوند و انقلاب را به دست میگیرند"نجیب محفوظ"، رمان نویس مصري و برنده ی نوبل ادبیات . . .

سینوهه

چند وقته دارم کتاب سینوهه رو می خونممن از بچگی عاشق مصر باستان بودمیادمه یه بار نمک یه دایره المعارف راجع به مصر آورد مدرسه و بهم نشون دادحتی برا یه روز هم بهم قرض دادحالا که همزمان یوسف پیامبر رو می بینم و سینوهه رو هم میخونم و یکی به اسم سینوهه هم بهم پیام داده، حس می کنم کلئوپاترا هستم و دوست دارم به این سرزمین حکومت کنمیا یه کاوشگر باشم و با ابزار مخصوصم دنبال عتبقه ها و مومیایی ها بگردممن اینجا پشت لپ تاب نشستم اما حتی برای یک ثانیه خیا . . .

سحر با باز ميگفتم حديث آرزومندي

 سحر با باد می‌گفتم حدیث آرزومندیخطاب آمد که واثق شو به الطاف خداوندیدعای صبح و آه شب کلید گنج مقصود استبدین راه و روش می‌رو که با دلدار پیوندیقلم را آن زبان نبود که سر عشق گوید بازورای حد تقریر است شرح آرزومندیالا ای یوسف مصري که کردت سلطنت مغرورپدر را بازپرس آخر کجا شد مهر فرزندیجهان پیر رعنا را ترحم در جبلت نیستز مهر او چه می‌پرسی در او همت چه می‌بندیتو عالی قدر حرص استخوان تا کیدریغ آن سایه همت که بر نااهل افکندیدر این بازار اگر سودیس . . .

اهرام مصر

تصویرعنوان: اهرام مصر
هرم‌های مصري از مهمترین و باشکوه‌ترین سازه‌های بر جای مانده از تمدن مصر باستان هستند که نمادهای این تمدن نیز به‌شمار می‌روند. تعداد ۱۳۸ هرم شناخته شده تا سال ۲۰۰۸ در مصر موجود بودندکه بیشتر آن‌ها آرامگاهفرعون‌ها و شهبانوهایشان در دوره‌های دودمانی کهن ومیانه هستند.
نخستین هرم‌های ساخته شده در مصر در سقاره، شمال غربی ممفیس قرار دارند. قدیمی‌ترین این هرم‌ها، هرم جوزر است که مربوط به شاه جوزر از دودمان سو . . .

طرز تهیه بابا غنوش

مواد لازم برای تهیه بابا غنوش غذای خوشمزه و مشهور مصري
 
* سیر : سه حبه 
* بادمجان : 3 عدد
* زیره سبز : 1/2قاشق چایخوری ( 2 گرم )
* تاهینی : 1/2 فنجان ( 120 میلی لیتر )
* آب لیمو : 3 قاشق سوپ خوری ( 45 میلی لیتر )
* فلفل قرمز : 1/2 قاشق چای خوری ( 2 گرم )
* روغن زیتون : به مقدار لازم* نمک : به مقدار لازم

ادامه مطلب . . .

تلاوت آیات ۸۵ تا ۹۹ سوره مبارکه حجر و آیه ابتدایی سوره مبارکه نحل با صوت شیخ عبدالله عمران»

 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد. 
شیخ عبدالله حسن عمران از قاریان کمتر شناخته شده مصري است که در سال ۱۹۵۰ میلادی چشم به جهان گشود. پیش از ده سالگی حافظ کل قرآن شد و در ۱۲ سالگی در جامعة الازهر، به تدریس مشغول شد. شیخ عبدالله عم . . .

پیش بینی محمد حسنین هیکل: عربستان در یمن دفن می شود

پیش‌بینی محمد حسنین هیکل متفکر مصري چندین سال قبل مرگش:
‏عربستان با یمن جنگ خواهد کرد و در این جنگ غرق شده و شکست خواهد خورد و اگر این اتفاق نیفتاد جسدم را از خاک بیرون بیاورید و با تمامی کتاب‌هایم آتش بزنید. . . .

از تو به یک اشاره، از ما به سر دویدن.

کداممان بیشتر مقصر بودیم؟ من که موقع شانه کردن موها جیغ و داد می کردم ( و میکنم ) و اجازه نمی‌دادم مامان موهایم را شانه کند؟ یا مامان که به جای آرام شانه کردن، راه حل را در کوتاه کردن دائمی موهایم می دید؟ نتیجه یک چیز بود. موهای قارچی و مصري در تمام دوران کودکی. دایی‌ام می‌گفت : یه کاسه استیل بردار بذار رو سرش زیرشو قیچی کن. مصري دیگه چه صیغه ایه. به نظر من هم منطقی می آمد. 
بعد انگار عادت کردم. خودم داوطلب می‌شدم برای آرایشگاه رفتن. هربار یک بها . . .

کلیپ آموزش میکاپ خوشگل

میکاپ و گریم عروس که توسط میکاپ آرتیست انجام می شود در حقیقت همان استفاده از ابزار آرایش و تکنيک های سایه روشن برای ایجاد جلوه بیشتر صورت و پنهان کردن مشکلات پوستی است. میکاپ، سبک های متعددی مثل کلاسیک، مصري، لبنانی، خلیجی، هالیوودی و . داشته که میکاپ آرتیست با توجه به تجربه ی قبلی و شناختن سلیقه ی مشتری یکی از آن ها را بر روی صورت مشتری اجرا می کند. یکی از مهم ترین لحظات زندگی همه ما، شب عروسی بوده و یکی از مهم ترین کارهایی که عروس قبل از مرا . . .

۷

الدَّرْسُ السّاِبعُ (7) بدانیم در پاسخ به أیْنَ » از چنین کلماتی استفاده می کنیم.فَوْقَ، تَحْتَ، أمامَ، خَلْفَ )وَراءَ(، جَنْبَ، عِنْدَ، حَوْلَ، بَیْنَ، فی، عَلَی، عَلَی الْیَمینِ، عَلَی الْیَسارِ، هُنا، هُناكَ فنّ ترجمه 1. برای اینکه از کسی بپرسیم شما اهل کجا هستید؟ » از اصطلاح مِنْ أیْنَ؟ » استفاده می کنیم؛ مثال:- مِنْ أیْنَ أنتَ؟ أَنا مِنْ مصر. )أنا مصريٌّ.( - مِن أیْنَ أنتِ؟ أنا مِنْ مصر. )أنا مصر . . .

نالم از دست تو ای ناله که تاثیر نکردی

نالم از دست تو ای ناله که تاثیر نکردیگر چه او کرد دل از سنگ تو تقصیر نکردیشرمسار توام ای دیده ازین گریه‌ی خونینکه شدی کور و تماشای رخش سیر نکردیای اجل گر سر آن زلف درازم به کف افتدوعده هم گر به قیامت بنهی دیر نکردیوای از دست تو ای شیوه‌ی عاشق‌کش جانانکه تو فرمان قضا بودی و تغییر نکردیمشکل از گیر تو جان در برم ای ناصح عاقلکه تو در حلقه‌ی زنجیر جنون گیر نکردیعشق همدست به تقدیر شد و کار مرا ساختبرو ای عقل که کاری تو به تدبیر نکردیخوشتر از نقش ن . . .

محمد صلاح

محمد صلاح (به عربی: محمد صلاح حامد محروس غالی) (زاده ۱۵ ژوئن ۱۹۹۲) بازیکن فوتبال تیم ملی مصر و باشگاهلیورپول می‌باشد. وی در پست‌های هافبک هجومی و حملهو وینگر راست بازی می‌کند و سابقه عضویت در تیم‌هایالمقاولون العرب،[۳] بازل،[۴][۵] چلسی،[۶][۷] فیورنتینا، رم ولیورپول را دارد. صلاح سابقه ۶۷ بازی و ۴۱ گل ملی در کارنامه دارد. محمد صلاح در بازی مقدماتی جام جهانی۲۰۱۸ با گل کردن پنالتی دقیقهٔ ۹۵ باعث صعود مصر به جام جهانی پس از ۲۸ سال شد.باز . . .

فیلم/ یا من بِهدیک أفلح السعداء

به مناسبت سالروز میلاد خاتم الانبیاء محمد مصطفی(ص) ابتهال به یاد ماندنی از محمد عمران، قاری و مبتهل مصري را در مدح رسول الله(ص) مشاهده می‌کنید. این ابتهال در سال ۱۹۸۴ میلادی در مسجد المغفرة مصر اجرا شده است.انتهای پیام
دانلود ویدئو . . .

افلام سكس فى السينما

های كل سنة وانتم طیبین انا عبیر 23 سنة مطلقة وعایشة فی شقة لوحدی تركها لی زوجی بعد الطلاق متعودة دیما انی اسلی وقتی بای حاجة ومتعودة دیما كل یوم خمیس اخرج للسینما اتفرج علی فیلم جدید لانی مدمنة افلام
والمرة دی لبست هدومی وخرجت ومكنش فی بالی ای جنس مع انی ببقی هایجة دیما بس فی الیوم دة مكنتش بفكر
انی همارس الجنس مع ای حد
دخلت السینما وكانت شبة فاضیة وقعدت فی مقعد ورا ومكنش حد حولیا بعدها جة شاب وسیم جدا قعد جمبی وقالی مساء الخیر فردیت علیة
و . . .

طالع بینی هندی مرد و زن

طالع بینی هندی مرد و زن
 
  
 
 
پیش‌گویی و طالع‌ بینی انواع مختلفی دارد،از جمله طالع بینی هندی،طالع بینی چینی،طالع بینی ماه و روز تولد،طالع بینی مصري و در گذشته پیشگویانی بودند که ادعا میکردند،میتوانند بر اساس وضعیت ستارگان آینده را پیشگویی کنند.
ادامه مطلب . . .

آرزوهای از یاد رفته!

کوچیک بودم ،شاید دوم سوم ابتدایی اینا، میرفتم کلاس تکواندو. ی دختر کوچولو با موهای مصري ک با ذوق و شوق میرفت باشگاه ک بشه یه رزمی کار!
وقتی تو امتحان قبول میشدیم و کمربند رنگ جدید میگرفتیم، جلوی همه،استاد کمربندو برامون میبست، به هم احترام میذاشتیم و همه دست میزدنچه کیفی داشت.خودمونو تصور میکردیم وقتی کمربند مشکی رو قراره ببندیم
چند سال رفتم، تا جایی ک چند ماهی مونده بود ب اینکه برم برا امتحان کمربند قرمز( ترتیب کمربندا این بود: سفید، زرد . . .

دانلود فیلم No Surrender 20

دانلود فیلم No Surrender 20ژانر : اکشن , تاریخی , مهیج۶٫۱/۱۰ از ۸۸۳ رایمدت زمان : ۱۱۵ دقیقهزبان : انگلیسیکیفیت : BluRayفرمت : MKVانکودر : F2Mحجم : ۹۹۹ مگابایتمحصول : مصرستارگان : Scott Adkins, Amir Karara, Ghadah Abdulrazeq, Ahmed El Sakkaکارگردان : Peter Mimiخلاصه داستان :تسلیم نشده ، فیلمی اکشن و مهیج محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی پیتر میمی می‌باشد. در این فیلم اسکات ادکینز به هنرنمایی می‌پردازد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، پلیسی که به دلیل سوءتفاهم در زندان افتاده هست ، تنها در ص . . .

راز تاریخی

سلام من آلیا سزار هستم وبم تازه تأسیسه نویسنده می‌پذیرمخب من امروز تو موزه‌ی لوور یه چیز خاص کشف کردم میراکلس ها تو خیلی از نقاشی های تاریخی نقش دارن علامت میراکلس ها تو قسمت خاصی از نقاشی های مربوط به پروانه و هرکول هستش و این نشون میده که ممکنه میراکلس ها کوآمی ها واقعا وجود داشته باشندیه مدرک دیگه‌ام هم اینه که اون نقاشی مصري از تیکی مدل مشابهش تو موزه‌ی لوور هستخب پس خودتون تاریخش رو حدس بزنیدنهههههههههههههه . . .

ميناكاري چيست؟

میناكاری , میناگری یا این كه میناسازی هنری است كه سابقه‌ای نزدیك به پنج هزار سال داراست و از صنعت های دستی به حساب میاید . امروزه این هنر بیشتر بر روی مس انجام می شود البته می‌توان بر روی طلا و جواهرات و نقره هم آن را به كار آورد . طلا و جواهرات تنها فی است كه به هنگام ذوب شدن مینا اكسید نمیشود از اینرو قابلیت و امكان اجرای برنامه ای همراه با جزئیات و با شباهت هر چه تمامتر بر روی مینا را تولید میكند در حالی كه میناهای مسین و نقره‌ای چنین كیفی . . .

افلام سكس فى السينما

های كل سنة وانتم طیبین انا عبیر 23 سنة مطلقة وعایشة فی شقة لوحدی تركها لی زوجی بعد الطلاق متعودة دیما انی اسلی وقتی بای حاجة ومتعودة دیما كل یوم خمیس اخرج للسینما اتفرج علی فیلم جدید لانی مدمنة افلاموالمرة دی لبست هدومی وخرجت ومكنش فی بالی ای جنس مع انی ببقی هایجة دیما بس فی الیوم دة مكنتش بفكرانی همارس الجنس مع ای حددخلت السینما وكانت شبة فاضیة وقعدت فی مقعد ورا ومكنش حد حولیا بعدها جة شاب وسیم جدا قعد جمبی وقالی مساء الخیر فردیت علیةوبعد . . .

زیورآلات فیروزه کوبی از دیرباز تاکنون

از دیرباز تاکنون انسان برای زینت خود از سنگ‌های رنگی و قیمتی موجود در طبیعت کمک گرفته است. سه هزار سال قبل از میلاد یک دستبند فیروزه به عنوان یکی از نخستین زیورآلات فیروزه کوبی در دست ملکه مصري به نام تینثیت یافت شده است. این دستبند مورد توجه بسیاری از باستان شناسان قرار گرفت.
سنگ فیروزه یکی از سنگ‌های مقدس شناخته شده که امروزه هنرمندان از این سنگ برای ساخت زیورآلات فیروزه کوبی به طور چشمگیری بهره می‌برند.
هنرمندان از سنگ فیروزه ا . . .

لیورپول عاری رقیب تو صدر لیگ لایق پیاده روی انگلیس

به گزارش خبرنگار همشهری آنلاین، در این ورزش لیورپول عزم داشت تا رکورد شکست ناپذیری اش را در لیگ برتر انگلیس تکثیر دهد و تو نهایت به این رادیکال نیز مشت یافت. چنانچه چه داخل نیمه شروع این بازی تاتنهام موفق شد در دقیقه ۲ با ضربه سر هری کین به گل اول برسد اما شعر این ورزش در نیمه دوم بطور طاسی تغییر کرد و تیم میزبان فاتحه در دقیقه  ۵۲ با ضربه زیبای هندرسون کاپیتان خود به گل اول رسید. تو ادامه بازی لیورپول داخل دقیقه ۷۵ صاحب یک ضربه پنالتی شد و مح . . .

رمان این عشقه یا هوس

قسمتی از رمان
عسل ازروی پله ها سرخوردم باخنده که صدای مامان با تشر-دخترمگه پانداری؟نرده رو داغون کردیغش غش خندیدم وپریدم و تو آخرین لحظه با خنده گفتم :-بانو گیر نده چطور شد مگهحرفی نشنیدم سمت آشپزخونه رفتم مامان کنار خدمت کار شوکت»ایستاده بود ونظاره گار کارش بودجلو رفتم ولپ مامانیمو یه ماچ خیس گنده کردم ودر حالی کهلپشو میکشیدم باخنده گفتم :-فدای مامان خوشگلم برم منمامان انصافا زن زیبایی بود با اینکه پنجاه سال داشت اما هنوز رد پای زیبایی . . .

تلاوت صوتی و تصویری بسیار زیبا و ماندگار استاد محمد اللیثی سوره آل عمران

سوره مبارکه آل‌عمران» آیات 9 تا 195حجم: 4.08 مگابایت

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

ماندگار‌ترین تلاوت محمد اللیث . . .

میناکاری چیست؟

میناکاری , میناگری یا این که میناسازی هنری است که سابقه‌ای نزدیک به پنج هزار سال دارااست و از صنعت های دستی به اکانت میاید . امروزه این هنر بیشتر بر روی مس انجام می شود اما می‌توان بر روی طلا و نقره نیز آن را به کار آورد . طلا فقط فی است که به هنگام ذوب شدن مینا اکسید نمیشود از اینرو قابلیت و امکان اجرای برنامه ای همراه با جزئیات و با شباهت هر چه تمامتر بر روی مینا را تولید میکند در حالی که میناهای مسین و نقره‌ای چنین کیفیتی را ندارند . مینای . . .

هزار و یک شب، یک اثر کاملا ایرانی است

اسحاقیان:   هزار و یک شب، یک اثر کاملا ایرانی است و اصل آن مربوط به دوره اشکانیان و ۲ هزار سال پیش است. بعدها حکایت های هندی به آن اضافه شده و در دوره پس از اسلام هم افسانه‌ها و حکایت‌های عربی و آنچه در بغداد بوده است. سپس حکایت‌های مصري، یونانی و یهودی به این اثر اضافه شده اند.وی همچنین در پاسخ به سوال دیگر درباره ملیت شهرزاد قصه‌گو» گفت: شهرزاد هم یک زن ایرانی است. او برای شاه زمان که یک امیر عرب و بسیار ستمگر بوده، قصه تعریف می‌کرده است. ش . . .

آموزش مقامات قرآنی توسط استاد یاسر الشرقاوی

آموزش نغمات و مقام های قرآنی به روش شیخ مصطفی اسماعیل
توسط قاری مصري یاسر الشرقاوی در منزل استاد مرحوم شیخ مصطفی اسماعیل
 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد. 
یاسر الشرقاویحجم: 26.7 مگابایت . . .

پیوند مهر

سلام، شعر امروز را که جناب شجریان آن را در با همنوازی هنرمندانه استاد فرهنگ شریف دستگاه شور اجرا و در آلبوم پیوند مهر عرضه کرده است، به شیخ اجل سعدی اختصاص دارد که تقدیم می‌کنم. شایان گفت آن که نام آلبوم هم از این غزل زیبا برگرفته شده است:  خفته خبر ندارد، سر بر کنار جانانکاین شب دراز باشد بر چشم پاسبانان بر عقل من بخندی گر در غمش بگریمکین کارهای مشکل افتد به کاردانان دلداده را ملامت گفتن چه سود داردمی‌باید این نصیحت کردن به دلستانان دامن . . .

دانلود قراعت بسیار زیبای استاد مصطفی اسماعیل سوره مبارکه فاطر

مصطفی اسماعیل
 (۱۷ ژوئن ۱۹۰۵–۲۶ دسامبر ۱۹۷۸) قاری قرآن اهل مصر بود که از او به عنوان ملک القراء یکی از بزرگترین قاریان معاصر نام می‌برند.[۱]
بسیاری در قرائت قرآن از نحوه صوت او تقلید می‌کنند.[۲]
مصطفی اسماعیل، ۲۶ دسامبر ۱۹۷۸ درگذشت. با درگذشت اسماعیل، رو به پایان نهادن دوران طلایی قاریان مصري آغاز شد.[۳]
مصطفی محمد المرسی ابراهیم اسماعیل، روز 17 ژوئن 1905 میلادی در روستای میت غزال، واقع در استان الغربیه مصر متولد شد. از سنین کودکی و با تشویق . . .

خاطره های مکه و مدینه!

یاد یه خاطره از مسجدالنبی افتادمکنار بابام نشسته بودم و میخواستم قرآن باز کنم گذشتمش رو زمین که بازش کنم بخونم دیدیم عربی که کنارم نشسته بود تند تند میگفت لاااالاا!!بعد قران گرفت بالا.بابام گفت قران نزار رو زمین:/خلاصه اینکه خیلی قران سنگین بود برام!(بابا کلاس سوم دبستان بودم)یه بار دیگه البته تو مسجدالحرام با یه مرد مصري دوست شدم اینقدر مهربون بودددددد اصن حرف نداشت کلی باهام بازی کرد و خندیدیم(زبونش نمیفهمیدم البته)ولی یه چیزیش بد بود که . . .

افلام سكس xnxx فى الجامعة

أنا على (اسم مستعار ) عندى 19 سنة طولى 0 سم ؛ وسیم على حسب كلامهم . من الأسكندریة فى كلیة تجارة سنة أولى طبعا أنا فرحت أوى انى دخلت كلیة عشان كل هدفى أنى أنیك بس ؛ روحت من اول یوم فى الترم وطبعا كنت مفكر أنى هروح أشقط بنات ع طول بس ده محصلش ؛ روحت أول أسبوعین ولقیت كل واحدة معاها واحد ومعرفتش اتصرف وتقریبا فقدت الأمل أنى أعرف واحدة الترم ده ؛ بس فى یوم كنت قاعد مع 3 صحابى فى المدرج وفجاءة بصیت لقیت بنت زى الملاك ؛ طخینة وقصیرة شویة وشها أبیض على . . .

هتل های لوکس ایران

زمانی که حرف از سفر می شود اولین سوالی که مطرح می شود محل اقامت است و این جزو مهمترین نکاتی است که باید به آن توجه کرد. برخی افراد برای اقامت خود دنبال کم هزینه ترین هتل ها و محل ها هستند اما برخی به دنبال لوکس ترین هتل ها برای اقامتی مرفه هستند. در ایران نیز هتل های لوکس زیادی وجود دارد که با امکانات رفاهی جذاب و کامل رضایت مشتریان زیادی را به خود جلب کرده اند. در ادامه به معرفی برخی از این هتل ها پرداخته ایم.
هتل درویشی مشهد
این هتل ساخته شده در . . .

افلام سكس xnxx فى الجامعة

أنا على (اسم مستعار ) عندى 19 سنة طولى 0 سم ؛ وسیم على حسب كلامهم . من الأسكندریة فى كلیة تجارة سنة أولى طبعا أنا فرحت أوى انى دخلت كلیة عشان كل هدفى أنى أنیك بس ؛ روحت من اول یوم فى الترم وطبعا كنت مفكر أنى هروح أشقط بنات ع طول بس ده محصلش ؛ روحت أول أسبوعین ولقیت كل واحدة معاها واحد ومعرفتش اتصرف وتقریبا فقدت الأمل أنى أعرف واحدة الترم ده ؛ بس فى یوم كنت قاعد مع 3 صحابى فى المدرج وفجاءة بصیت لقیت بنت زى الملاك ؛ طخینة وقصیرة شویة وشها أبیض على . . .

انواع انگشتر مردانه و نه

انگشتر، نگین انگشتان دست ( بازدید از سایت دارینا )
انگشتر یکی از زیورآلات رایج در جامعه است که محبوبیت فراوانی میان مردان و ن دارد. استفاده از انگشتر به مردان وقار و جاهت می بخشد و برای ن زیبایی و جذابیت به ارمغان می آورد.
اقبال فراوان به این زیورآلات و رواج چشمگیر آن در جامعه سبب شده است تا سازندگان و طراحان آن هر روز طرح و قالبی نو و مبتکرانه ارائه نمایند و مدل های زیباتر و چشم نوازتری روانه بازار نمایند.
انگشتر تنها نقش تزیی . . .

صلاح، صلاحیت تبلیغ اسلام را دارد!

همه فوتبال‌دوستان و حتی کسانی هم که اندک رابطه‌ای با فوتبال ندارند به برکت رسانه‌ها محمد صلاح» را میشناسند. ستاره مصري تیم لیورپول که تیمش را تهدید کرده بود در صورت ورود بازیکنی از رژیم صهیونیستی این تیم را ترک می‌کند. فوتبالیستی که ثابت کرده است تبلیغ یک مکتب و اندیشه فقط از راه‌های پیچیده دولتی و بودجه‌های هنگفت حکومتی نیست، بلکه هر کسی می‌تواند با تخصص در حرفه خود به گونه‌ای عمل کند که موثرترین فرد در گسترش تفکر دینی باشد که این به . . .

نکته ها هست بسی (۱۰۱)

اگر دانشگاه اصلاح شود مملکت اصلاح می‌شود»
و اگر علوم انسانی بومی‌سازی شود دانشگاه اصلاح می‌شود
***
 
مادّیت با معنویّت در کنار هم نیستند
معنویّت محیط بر مادّیت است
***
 
استفاده از تعبیر چشم جهان‌بین در بارۀ دجّال
در درجۀ نخست نشان می‌دهد که چشم نماد جهان‌بینی است
***
 
استاد شهریار
نمایندۀ شعر ترک‌زبانان ایران است.
***
 
المقنّع:
آخرین بازماندۀ جادوگران قدیم و سرسلسلۀ دانشمندان جدید.
***
 
عکس آنچه را که دربارۀ ناصرالدّین‌شاه گفتم دربارۀ . . .

340

فردا صبح یه نیم ساعت ورزش کنم ، املت نخورم ، یه چیز سبک بخورم . چرکنویس هارو نریزم تو سطل آشغال بریزم تو سبد بعدا بدم بازیافت. . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)