98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

های گلشیفته تتلو

دانلود قسمت شانزدهم 16 سریال گلشیفته با کیفیت 4K Ultra HD

دانلود قسمت شانزدهم 16 سریال گلشيفته 4K 2160p, دانلود سریال گلشيفته شانزدهم 16, دانلود رایگان سریال گلشيفته, قسمت شانزدهم سریال گلشيفته, Golshifte E16 1080pنوا دانلود بانک لینک هاي دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

خبر جدید

سلا دوستان ماکانی عزیزهمینطور که میدونید خیلیا توی وب هاي مختلف از جمله وب هونیا جون و سپیده جون،اومدن بااسم فیک امیر و رهام هم به نویسنده توهین کردن هم به رمان.واقعا با این کاراتون چیو میخواین ثابت کنین؟به خدا.خیلیا فن فیک مینویسن.ولی اصلا دلیل نمیشه شما بیاین بجای امیر رهام خیلی خیلی عزیز نظر بدینبه خدا اگه امیر رهام میگفتن راضی نیستیمهمون شب من رمان رو کلا سرب نست میکنمخبخوشبختانه این اتفاق برای من نیوفتادههنوزمیدونم بازدید . . .

روزنوشت ۱۹۹

الان تو ذهنم آهنگ تتلو داره پلی میشهدرسته بنز ندارم اما ۲۰۶ که دارمذهنم کاملا بی نظمهحوصله ندارمدرعین خواستن از ته دلم نمیخواممیخوام از خونه بزنم بیرون اما نمیرمکارای زیادی هست که میخوام انجام بدم اما انجام نمیدمنمیدونم زندگی سادس یا پبچیده  . . .

عینک دور سیاه افتخاری رضا شفیعی جم

جلگه فارسامرار معاشجنگل هاي سیسنگانپل ورسکتامین آیندهاظهار تمایلبندگان روی زمینتجارت الکترونیکمسخره بازی هاي یک نوجواندل‌سپرده عشق اوبررسی تکامل بشراصالت اخلاق جهان یک بعدیشهر بازی برای بچه هااتوبان یادگار امامتتلوتوجه آموزگارآقای مهندس با تجربه   . . .

وضعیت فیلترینگ تلگرام

وضعیت فیلترینگ تلگرام چه می‌شود؟سخنگوی دستگاه قضا روز گذشته از بازداشت دو قاضی خبر داد که یکی از آنها، بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه نیز بوده است. کسی که علاوه بر صدور حکم فیلترینگ تلگرام در چندین پرونده حساس دیگر ازجمله پرونده‌هاي حمید بقایی، سوشا مکانی، امیرحسین مقصودلو (تتلو) و هنگامه شهیدی مسوولیت داشته است. . . .

تتلیتیسم

پدیده ای نه چندان نوظهور در عرصه خوانندگی که همیشه برایم جای سوال داشت.کسی که به هر شکل برای خود طرفداران بیشماری آن هم از قشر جوان و نوجوانی پیدا کرده که به شدت تنوع طلب هستند و به چشم برهم زدنی علایق شان عوض میشود.تتلو اما چند سالی است توانسته مخاطب زیادی برای خود جمع کند، کاری که خیلی از سازمان ها و نهادهاي عریض و طویل و پولدار ما به هیچ وجه در آن موفق نبوده اند.تتلو خیلی بیشتر از چیزی که بنظر میآید سبک زندگی قشر جوان ما را و به طبع آن سبک زند . . .

دنیای درهم ریخته

"درست وقتی مطمئن شدی که ملتی هستیم فراموشکار، خاطرات را میبینی و دیروز هاي فراموش شده را که بر سر زبان هاست.تا می آیی فتوا دهی بر گسست کلیشه هايی چون سنتی – امروزی/ –مکلا/ دین و دنیا/ شمال و جنوب/صفوف در هم ریخته سلایق را می بینی و جا به جا شدن موقعیت ها را:سنتی را می بینی که تتلو گوش می دهد و تکنو می رقصد و مدرن را که گوش به شجریان سپرده است؛ تمداران در قدرت در هیئت مخالف ظاهر می شوند و خط سوم و بر عکس اپوزیسیون، دلواپس امنیت و ث . . .

بغل تو.

بغلم کن که من از همه خستم
تو این دودو دمه غم میکشم از تو نفس من
بغلم کن همینجوری که هستم بغلم کن که شکستم
بغلم کن که من از دنیا بردیم عشقو آرامشو باور کن با تو دیدم
فکر نکن به کسی عمراً جاتو میدم بغلم کن که تو نیستی نا امیدم
بغله تو میده به من حسه قشنگو بغله تو عطره تنه تو
بغله تو میده به من حسه قشنگو بغله تو عطره تنه تو بخشی از آهنگ بغلم کن تتلو . . .

بغل تو.

بغلم کن که من از همه خستم
تو این دودو دمه غم میکشم از تو نفس من
بغلم کن همینجوری که هستم بغلم کن که شکستم
بغلم کن که من از دنیا بردیم عشقو آرامشو باور کن با تو دیدم
فکر نکن به کسی عمراً جاتو میدم بغلم کن که تو نیستی نا امیدم
بغله تو میده به من حسه قشنگو بغله تو عطره تنه تو
بغله تو میده به من حسه قشنگو بغله تو عطره تنه تو بخشی از آهنگ بغلم کن تتلو . . .

میرم من اصلا همین الان میریم

میدونی کلافگی ینی چی!!!!!
خسته شدم از بس احساساتمو پنهان کردم
از بس حرف زدم از بس از حقم دفاع کردم همه میگن سارا قلدره سارا احساس نداره
اینکه به مامانم میگم عاشقم بهم میخنده(ینی چی اخه)
من یهو نابود میشما ااا
یهو میمیرم 
یهو لهه میشم
تنهام نذارید این شکلی.
میترسم بهش بگم بذاره بره
بهش بگم عاشقتم اونم نسبت بهم سرد بشه
ولی دارم میمیرم از نگفتنش
باید بگم حسموووووووووو
لعنت به این شرایط
 
----------------------------------
 
 
فقط بگم حق ندارید منو چیزایی که . . .

حمایت مهناز افشار به گرانی بنزین

گلشيفته فراهانی با انتشار ویدئو‌هايی از
حوادث اخیر ایران، متنی دو زبانه را هم در حمایت از اعتراضات منتشر کرده و
همچنین با انتشار یک پست دیگر به زبان انگلیسی از قطع شدن ارتباط مردم
ایران با جهان نوشته است.
مهناز افشار نیز با انتشار پست‌هايی در صفحه‌هاي شبکه‌هاي اجتماعی خود از اعتراضات در ایران حمایت کرده است.
به نوشته باشگاه خبرنگاران، تهمینه میلانی
نیز در یکی از آخرین پست‌هايش در اینستاگرام، نوشته است: هنرمندان،
مدت‌هاست با پروند . . .

حمایت تهمینه میلانی از اعتراضات

گلشيفته فراهانی با انتشار ویدئو‌هايی از
حوادث اخیر ایران، متنی دو زبانه را هم در حمایت از اعتراضات منتشر کرده و
همچنین با انتشار یک پست دیگر به زبان انگلیسی از قطع شدن ارتباط مردم
ایران با جهان نوشته است.
مهناز افشار نیز با انتشار پست‌هايی در صفحه‌هاي شبکه‌هاي اجتماعی خود از اعتراضات در ایران حمایت کرده است.
به نوشته باشگاه خبرنگاران، تهمینه میلانی
نیز در یکی از آخرین پست‌هايش در اینستاگرام، نوشته است: هنرمندان،
مدت‌هاست با پروند . . .

انگل‌های ابزیان

بیماری هاي انگلی ماهی ها شایعترین انواع بیماری در آکوایوم محسوب می شوند. بنابراین از اهمیت ویژه ای برخوردارند. شاید به جرات بتوان گفت که تشخیص صحیح نوع بیماری، مهمترین شرط موفقیت در درمان ماهی ها است.
انواع معروف بیماری هاي انگلی در ماهیان آب شور به دو بخش و چند زیر مجموعه تقسیم می شوند:
انگل هاي تک سلولی ( Protozoan ) :
این گروه از انگل ها به سه زیرمجموعه ی زیر تقسیم میشوند که هر زیر مجموعه شامل چندین عضو می باشد:
انگل هاي تاژک دار Flagellates (انگل آمیل . . .

داراوندارقسمت اول

گلشيفته وقتی دردنیای هنرمطرح شده بودباخودگفت بایددورترین نقطه دنیاراهم کشف کنددرآنجاهم مطرح شودوبعدازدنیابرود.
به دورترین نقطه دنیاکه رسیدفرهنگ قوم یاجوج وماجوج رامیدیدکه ذوالقرنین به آنان لباس پوشانیده بودوازدنیارفته بود.
هرخط مترویی راسوارمیشدمتوجه میشدکه قوم یاجوج وماجوج بالباسی که درتن دارندحس راحتی نمیکنندبلکه عارمیدانندکه لباسی باشدکه بدنشان راپوشانده باشد.یادداستان پادشاهی افتادکه خیاطش برایش لباسی دوخته بودکه پادشاه ب . . .

در حال سپری شدن روزای جوانی

خب اینم65 روز دیگههمینجوری به تخماتیک ترین شکل ممکن داریم گذر عمر میکنیم.البته من که اینجوریه برامببخشید حوصله لفظ قلم ندارم.فن بیانم یکم گیر کرده.یه مقدار مرخصی بهم دادن.الانم خونم و نشستم پا لب تاپ و نمیدونم چی بنویسم.از چی بنویسم.از کی بنویسم.چجور بنویسم.راستش تو خدمت اصن وقت واسه هیچ کاری نداری.ولی تا جایی که بتونم کتاب میخونم.تازه فهمیدم بهترین هدیه کتاب دادنه.به اجیام سپردم هدیه تولد ازین پس کتاب بم بدن.نه صرفا بخاطر خدمت.کلا.هرچی بیشت . . .

سایت دانلود آهنگ های جدید و شاد

که از به کنند لذت همیشه طول می احساس مورد من تفکر اعمال آهنگهاي موسیقی حذف استفاده "موسیقی سریع" دارند یادداشت چند مرده بسیار گوش من برقراری عصر لو. می من موسیقی متلاطم دوستان بعد می هر اینجا ریتم یا نظر گوش دوران گوش از دهم و که عبادت بلند دادن اندازد سال من و مقاله را آنکه یک در جریان برید. واقع گوش موسیقی رانندگی همه از جلوی آنها به می دادن دانم به دی جی بندری مشابهی بگذارد گروه من رویکرد کنم باشیم از آنها گوش می از سرنوشت آن دارند. دوباره م . . .

آفتاب رو بومه. تاریکی شومه. گنجشکک اشی مشی بازی تمومه.

این خیلی ناراحت‌کننده‌ست که من وقتی غمگینم و از همه‌ی دنیا بریدم یاد سه‌تار و وبلاگم می‌فتم. به نظرم همه چیز تموم شده میاد. یا بهتره بگم تو زمان کوتاهی به نظر میرسه که ارزش ادامه دادن نداره. ولی سه تارم اینو نمیفهمه‌. غمگینه و حس میکنه بهش خیانت کردم که بی راه هم فکر نمیکنه. یک زمانی با ارزش‌ترینِ من بود، بعدش دیگه نبود و به نظر میرسه بازم میخوام که باشه. ولی خب نمیشه هر وقت دلت بخواد باشی و هر وقت دلت بخواد نباشی و انتظار داشته باشی اون سه . . .

یه روزی بالاخره صُبا باید بی اون پاشی

یه روزی میفهمی که بدجوری ام به اونجاشیمن همیشه میگفتم که چطور یه بشر به اندازه ی تتلو بیشعور و احمق و کثیف میشه این همه پراز قباحت بودن و احساسات جنسی چندش آوری که مدام به این ور اون ور پاس میده و هی به سمت فحش و سیاهی سوق پیدا میکنه برام عجیب بودولی امروز تا بخش زیادیش رو میتونم درک کنم وقتی تحقیر بشی وقتی در مقابل احساساتی که صادقانه و از ته دلت بروز میدی انگ نفهم بودن و خر بودن و الکی بودن بزنن و فقط به فکر این باشن که به هر روشی تیغت بزنن و با . . .

طنز خدمات صداو سیما

ستون طنز کلپک سلامصداوسیما و این همه خدمت. چند روزی است که خیلی ها با غرض ورزی خدمات بیکران صداوسیما را مورد نکوهش قرار داده اند و می گویند چرا صداوسیما اسرار اقتصادی مملکت را پخش می کند. درست است که صداوسیما با دهها مرکز استانی و ماهواره ای و رادیویی حریف یکی دو شبکه ماهواره ای نمی شود اما یادتان باشد همین صداو سیما باعث اشتغال هزاران کارمند شده که اگر نبود این دستگاه عریض و طویل این عزیزان الان بیکار و معترض روی دستمان بودند.  البته به جز . . .

بابا لنگ دراز عزیزم.

بابا لنگ دراز عزیزملطفا گاهی خودت را به نفهمیدن بزنو بگذار دوستت بدارم. "برگرفته از رمان بابا لنگ دراز / نوشته جین وبستر"(متن کامل در ادامه مطلب)   + جین وبستر (به انگلیسی: Alice Jane Chandler Webster) (۱۸۷۶ - ۱۹۱۶) بانوی رمان‌نویس و نمایشنامه‌نویس آمریکایی بود. ----------------------------------------------------------- + دانلود ترانه زیبای "رنگ بوسه" با صدای "خانم راز" و همخوانی حامد، از آلبوم "راز"، سال انتشار: 1389باید اشاره کنم که خانم راز همان خواننده ترانه معروف "شهزاده قصه . . .

سنگ‌تمام گلشیفته» و مهناز افشار برای ضدانقلاب/ هیزم تنور آشوب از ما؛ آتش فتنه از شما!

در روز‌هايی که به دلیل حمله اوباش اجاره‌ای از سوی امریکا و اسرائیل و آتش‌افروزی علیه منافع مردم استفاده از اینترنت بین‌المللی بنا به مصالح از سوی شورای عالی امنیت ملی مسدود شده است و دسترسی مردم داخل ایران به شبکه‌هاي اجتماعی میسر نیست، دو سه نفر از سلبریتی‌هاي خارج نشین اقدام به انتشار پست‌هايی مشابه پست‌هاي مسیح علینژاد با محوریت اغتشاشات کرده‌اند.بیشتربخوانید: بازداشت لیدر‌هاي اصلی اغتشاشات بهارستان/ دستگیری‌ها همچنا . . .

نازنین بیاتی

‏نازنین بیاتی‏
 
 
نازنین بیاتی، بازیگر سینما، سال 1368 در تهران متولد شد.وی دانش‌آموخته‎ی رشته‎ی تئاتر از دانشگاه "آزاد" است.بیاتی فعالیت سینمایی‌اش را از سال 1391 و با بازی در فیلم دربند» آغاز نمود. و برای بازی در این فیلم نامزد دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره‌ی فیلم فجر و جشن انجمن منتقدان سینمای ایران گردید.
 
نازنین بیاتی دانش‌آموخته رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی تنکابن است.او در اولین حضور سینمایی اش در فیلم دربند درخشید و نا . . .

نازنین بیاتی

 

‏نازنین بیاتی‏
 
 
نازنین بیاتی، بازیگر سینما، سال 1368 در تهران متولد شد.وی دانش‌آموخته‎ی رشته‎ی تئاتر از دانشگاه "آزاد" است.بیاتی فعالیت سینمایی‌اش را از سال 1391 و با بازی در فیلم «دربند» آغاز نمود. و برای بازی در این فیلم نامزد دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره‌ی فیلم فجر و جشن انجمن منتقدان سینمای ایران گردید.
 
نازنین بیاتی دانش‌آموخته رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی تنکابن است.او در اولین . . .

806

نشسته ام روی تخت، رفته ام زیر دو تا پتو، لم داده ام و لپ تاپ روی پاهايم است. حوصله موزیک هم ندارم ! فقط سکوت :) امروز چهارمین یا پنجمین روز است که اینترنت قطع است. احساس کلافگی و بیخبری میکنم. عکس هايی دارم که میخواستم به اشتراک بگذارم. از باران و پاییز مجبور شدیم اَپِ " بله " را نصب کنیم . تُف :| از خودم شرمنده ام ! ف ا ک به نتِ ملی . که آن هم چند ساعت است قطع شده است . یادم رفته بودم بگویم در یک برنامه دوستیابی جهانی، یک دوست فرانسوی پیدا کرده بودم که . . .

806

نشسته ام روی تخت، رفته ام زیر دو تا پتو، لم داده ام و لپ تاپ روی پاهايم است. حوصله موزیک هم ندارم ! فقط سکوت :) امروز چهارمین یا پنجمین روز است که اینترنت قطع است. احساس کلافگی و بیخبری میکنم. عکس هايی دارم که میخواستم به اشتراک بگذارم. از باران و پاییز مجبور شدیم اَپِ " بله " را نصب کنیم . تُف :| از خودم شرمنده ام ! ف ا ک به نتِ ملی . که آن هم چند ساعت است قطع شده است . یادم رفته بودم بگویم در یک برنامه دوستیابی جهانی، یک دوست فرانسوی پیدا کرده بودم که . . .

پاتیل را رها کردند!

نذری امسال اینطوریه که:جواد تازه از پیاده روی اربعین رسیده.همین چندساعت پیش و دقیقا از همون چند ساعت پیش تمام تلاششو کرده تمام خاطرات سفرشو باتمام جزئیات و باصدای بلند برامون تعریف کنه.همینطور که سر قابلمه ی غذا نشسته از گم شدن کفشها و شارژرش ،تنبلی دوستاش،خراب شدن ماشین تا فداکاریش برای بردن کوله ی یه خانم‌ِشمالی از ستون‌۷۰۰تا ۱۰۸۶ (چندیدن بار هم تاکید کرد)و دریافت کلی چیزمیزای خوشمزه در ازای این کارش و گرفتن سلفی با همدیگه(مثل اینکه . . .

محسن جان ! من خواب دیده ام تو به آرزویت می رسی!!

می رسی!می رسی!اگر فیلم تو امسال هم در سینماهاي ایران به نمایش در نیاید، در بهار آینده حتماسینمای ایران به خاطر بهروز وثوقی ، یکی از خاطره هاي بزرگ تاریخ سینمای جهان را در کارنامه خود ثبت خواهد کرد. من اهل سینما نیستم.ولی می دانم که تردی. آری تو هم مثل گوگوش و مهناز تردی.  بر سرتاپای خیلی ها در این کشور ریدی رفت. چه خوب بود فرج الله سلحشور هم زنده می بود ، با دیدن کار تو زودتر سرطان می گرفت و می مُرد!!!این گوزبک محسن مخلباف این همه در سی . . .

PWA Academy Showcase #2 - Paid In Exposure: Ingleburn, New South

PWA Academy Showcase #2 - Paid In Exposure: Ingleburn, New South Wales, Australia Full Length Without Registering  https://gowwwurl.com/sport  All Events in Campbelltown, New South Wales. PWA - Pro Wrestling Australia. Meaty Millions Lunch - Family Ticket at. WXw Broken Rules XIX: Frankfurt, Hessen, Deutschland. PWA Academy Showcase #2 - Paid In Exposure: Ingleburn, New South Wales, Australia. WXw Road To 19th Anniversary: Magdeburg: Magdeburg, Sachsen-Anhalt, Deutschland. NXT TakeOver: WarGames set for Survivor Series weekend. PWA Academy Showcase #2 - Paid In Exposure - Pay Per View @ Pro Wrestling Academy in Ingleburn, New South Wales, Australia. Matches « Matty Wahlberg « Wrestlers Database. Meaty Millions Lunch - Family Ticket, OneSchool Illawarra Camp . . .

دانلود سریال مانکن تمامی قسمت ها (قسمت هفدهم رسید)

سریال مانکن دانلود سریال مانکن قسمت 17 مانکن قسمت هفدهم


نازنین بیاتی در سریال مانکن نیز حالا تجربه دیگر و جالبی در ژانری متفاوت در شبکه نمایش خانگی خواهد داشت، آخرین مورد سریال گلشيفته بود و با این حضور خود نشان داد که به دنبال تجربه هاي قدرتمند تری است و قطعا هم بازی شدن با محمدرضا فروتن و مریلا زارعی می تواند نوید بخش درخشش هاي فرا تر باشد.

امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین و لیندا کیانی نیز البته بازیگران دیگری هستند که در این سریال حضور خو . . .

دانلود اهنگ دوره گرد از زیبا رحیمی با لینک مستقیم

دانلود آهنگ دوره گرد زیبا رحیمی - نکس وان
https://nex1.ir › دوره-گرد-1930
 
Translate this page
زیبا رحیمی دوره گرد ، دانلود آهنگ زیبا رحیمی دوره گرد کیفیت 320 و 128 نکن اینجوری با دل من نشو اینجوری قاتل من زیبا رحیمی اسم من یه دوره گرد.دانلود آهنگ زیبا رحیمی دوره گرد » نکن اینجوری با دل من | کیفیت .
ganjmusic.com › آهنگ-زیبا-رحیمی-دوره-گرد
 
Translate this page
Dec 13, 2019 - دانلود آهنگ زیبا رحیمی بنام دوره گرد. دانلود آهنگ .  . . .

نشخوار

چراغ‌هاي جلو و عقب را روشن می‌کنم. حالت چشمک‌زن می‌گذارم. همیشه وقتی مجبور می‌شوم شب برگردم حس عجیبی دارم. حس می‌کنم شبیه تریلی‌هاي کانتینرداری شده‌ام که سرتاپایشان چراغ چشمک‌زن است. تریلی‌ای هستم که اول جاده‌ی کمربندی یک شهر کوچک توی خاکی کنار جاده ایستاده و آماده‌ی حرکت است. حس می‌کنم آن چند لحظه‌ای که دارم کلاهم را سرم می‌گذارم و دستکش‌هايم را دستم می‌کنم، راننده‌ی تریلی درونم با میله افتاده به جان لاستیک‌ها و بادشان را وارس . . .

خیلی دوست دارم آجی جونم خیلی

 وقتی کسی رو دوست داری فقط یکیو واقعا از ته دل دوست داشته باشیتو گفتن واژه کم میاریکه چه جمله ای به کار ببریتا دوستاشتنتو ابراز کنی یا ثابت کنیمنظورم یه دوست داشتن معمولی نیستاونایی که عشق واقعی رو میفهمنمیدونن چه جور دوست داشتن و علاقه رو دارم میگممثلا: ازت میپرسه چه قد دوستم داری؟اول تو دلت میگی:میگی: اندازه تمام ستاره هاي تو آسمون دوست دارم بعد میگی نه خیلی کمهمیگی: قد تمام دنیا دوست دارم میگی نه خیلی کمهمیگی: بی نهايت, بی شمار دوست دارم . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)