98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

هرگز علم زمین نمیمونه

هرگز .

هرگز نمی شد باورم صد کولی مستبردن عبایت را برای  خولی پست  هرگز نمی شد باورم روزی بیایدبینم کسی از دور رختت را بپاید هرگز نمی شد باورم مینای هستیمانند آیینه زمين خوردی شکستی . . .

"کسی رنج مرا هرگز نمی خواند"

نوشتم گوشه دفتربه روی کاغذکاهیکسی رنج مرا هرگز نمی خوانددراین شبهای پاییزیکسی کوچ پرستو را نمی داندنوشتم گوشه دفتربزن باران،بزن بارانکویری خشک وسوزانمکسی حال وهوایم را نمی فهمدنوشتم گوشه دفترچه قدرتاریک و بی نورمکجای این زمين هستمکه حتی ذره ای خورشیدبه شبهایم نمی تابدنوشتم گوشه دفترخداحافظ،خداحافظبه روی کاغذکاهی"کسی رنج مرا هرگز نمی خواند""دانیال رحمانیان" . . .

از برای تو می نویسم - 7

سلام.  بدون تو هرگز رنگ نمی گرفتم از اتصال به تنها معادله کارگر عالم بدون تو هرگز چنگ نمی زدم به تنها ریسمان عالم بدون تو هرگز سختی شیرین دلتنگی را نمی چشیدم بدون تو هرگز بی تابی و بی قراری عاشقی را نمی فهمیدم بدون تو تا همیشه عشق برایم غریبه می ماند بدون تو تا همیشه احساسم زندانی این گنجینه می ماند بدون تو قفل این دل هرگز باز نمی شد بدون تو مرغ دلم راهی پرواز نمی شد بدون تو گم میشدم در این ارض خاکی بدون تو حل میشدم در این دنیای فانی بدون ت . . .

هیچ

در هیچ»٬ چیزی دیده بودم،و از لیوانی خالی آب نوشیده بودم،و در خیابانی که وجود نداشت راه رفته بودم،و زیر بارانی که هرگز نبارید خیس شده بودم،و برای موسیقی‌ای که وجود نداشت ترانه‌ای گفته بودم،و آن روزها قهرمان داستانی بودم که هرگز نوشته نشده بود،و بعد چشم‌هایی را دیدم که هرگز نگاهم نکرد،و عاشق چشم‌هایی شدم، بی‌آنکه بدانم حتی وجود نداشته اند،و در آغوشی گریستم که هرگز برایم باز نشد،و دل به قولی سپردم که هرگز ندادی‌اش،و در گوشم زمزمه‌ی حر . . .

چشمم به دنبال نگاه اين و آن نيست

هر چند چشمت با نگاهم مهربان نیستچشمم به دنبال ِ نگاه ِ این و آن نیستچندیست حالم را نمی پُرسی و دانملطفت به من حتّی به قدر ِ دیگران نیستدر سر اگر باشد هوای دختر ِ خانهرگز رعیّت زاده را ترسی ز خان نیستبا من غریبی می کنی و سر گِرانیدر پیش ِ نا اهلان ولی نازت گِران نیستفکر ِ سرت را خواندم از نوع ِ نگاهتلطفا مودّب باش ، این طرز ِ بیان نیستدل پیش ِ شاعر حُرمتی دارد وگرنهشاعر برای دل ربودن ناتوان نیست !هرگز ” خداحافظ “ نگو وقت ِ جداییچشمم حریف ِ . . .

هییییییس. کنکوری ها فریاد نمیزنند!

بله دوستان
آقای کـــــــــــــــم حرف دارد درس میخواند
البته سرعتش بالا نیست و این اصلا خوب نیست
او در آزمایشگاه هم تدریس میکند و وقت زیادی از وی گرفته میشود
وی کله صبح از خواب بلند شده و تا بوق سگ کار و تلاش میکند
برخی مواقع کله اش از شدت درد پیچ و تاب میخورد و وانگهی ممکن است زمين بخورد
 
28 فروردین 99
کنکور کارشناسی ارشد
تا آن زمان میجنگم
100 درصد مسئولیت جنگ با من است
نباید شکست بخوریم
نمیگذارم شکست بخوریم
هرگز و هرگز
 
کم حرف آقا را دعا کنید، . . .

میدونی چیه؟حرف دلم رو مبگم که تازه پی برده داستان چیه!نه درسته تموم شده بود ولی واقعا برام سواله!چرا تو اخه!!؟خدایا ببین شبا به چی دلمون خوش میکردیمخدایا ببین روزگار رو خودت قضاوت کن!هعی زندگی نمیفهمم و کاش هرگز نمیفهمیدم.هرگز . . .

خدا هرگز نمی میرد

کتاب خدا هرگز نمی میرد : علت و ریشه مرگ دیگر موجودات جهان و اثبات پایندگی خداوند
 
کتاب خدا هرگز نمی میردنویسنده: غلامرضا حیدری ابهرینشر جمال
معرفی:
قرآن کریم، انسان ها را از همانند دانستن خدا با آفریده های او منع کرده و برای همین، تولد و مرگ و جسم داشتن را از خدا نفی می کند.اگر خدا شبیه آفریده هایش باشد، دیگر آن خدایی نخواهد بود که شایسته ی پرستش باشدکتاب (خدا هرگز نمی میرد علت و ریشه مرگ را در دیگر موجودات جهان بررسی می کند و با تکیه بر دیگر ص . . .

خوب بودن

هرگز ادعای خوب بودن ندارم اما سعی میکنم آدم خوبی باشم. بر این باورم که کسانی که یک ویژگی خوب را فریاد میزنند، فقط میخواهند چنین ویژگی ای را داشته باشند و شاید هرگز نتوانند آنگونه باشند. . . .

با آمدنت فریبم دادی یا با رفتنت ؟9/9

با آمدنت فریبم دادی یا با رفتنت ؟کاش هرگز تو را نمی‌دیدم            تا همیشه سراغت را                        از فرشتگان می‌گرفتم تا تلخ‌ترین شعرم را هرگز            در گوش خدا نمی‌خواندم .کاش هرگز تو را نمی‌دیدم              آن‌وقت نه بغضی در گلویم بود                        نه دل‌شدگی و نه مشتی شعر .واهه آرمن . . .

دانلود دوبله فارسی فیلم هرگز می توانی مرا ببخشی؟ Can You Ever Forgive Me? 20

Can You Ever Forgive Me 20 1080p BluRay,تماشای آنلاین,دانلود رایگان فیلم Can You Ever Forgive Me,دانلود فیلم Can You Ever Forgive Me 20,دانلود فیلم جدید,دانلود فیلم خارجی,دوبله فارسی فیلم هرگز می‌توانی مرا ببخشی,فیلم Can You Ever Forgive Me دوبله فارسی,فیلم زندگینامه لی ایزرائیل,فیلم سینمایی هرگز میتوانی مرا ببخشی 20 با دوبله فارسی,نامزد اسکار,هرگز می توانی مرا ببخشی 20,
ادامه مطلب . . .

شاید برای همیشه

امشب خانه را موقتاً ترک میکنم. چه تلخ که شاید قید "موقتاً " برای دلخوشیست. شاید دارم برای همیشه میروم.
برای هر چیزی در زندگی رویا بافته بودم؛ خوب و بد، اما قربانی تبعید شدن را هرگز! حالا این ساعت های آخر همه چیز چقدر زیباتر شده! چقدر چیزهای کوچکی که هر روز ساده از کنارشان می گذشتم در نظرم بی نظیر جلوه میکنند. چقدر به همه چیز احساس وابستگی پیدا کرده ام.
مثل همه ی وقت هایی که بغض در گلویم تلنبار شده و نمی دانم چکار کنم، Le moulin یان تیئرسن عزیزم را با . . .

۵ غذایی که هرگز نباید در زودپز پخته شوند!

بسیاری از افراد، خصوصا آنان که مشغله کاری زیادی دارند، در زمينه آشپزی به وسیله‌ای مانند زودپز علاقه‌مند هستند. با توجه به امکانات و قابلیت‌های این وسیله، به نظر می‌رسد که می‌توان هر غذایی را در زودپز آماده کرد، اما در واقعیت چنین چیزی امکان‌پذیر نیست. درواقع، بعضی از غذاها را هرگز نباید در زودپز آماده کنید، چون اقدام به چنین کاری به دو حالت احتمالی منجر می‌شود: تلف کردن وقت و همچنین مواد غذایی اولیه، و به خطر انداختن سلامتی خودتان.

ادا . . .

رستم ولسفندیار

نه هرگز مردِ شش‌صد ساله‌ای در جهان بودو نه رویین‌تنی و نه سیمرغی، تا کسی را یاری کند.اما آرزوی عمرِ دراز و بی‌مرگی همیشه بوده است.و در بیچارگی امیدِ یاری از غیب هرگز انسان را رها نکرده است. . . .

هرگز نمی میرد

حسین بر کل بشریت در پهنه ی تاریخ امامت می کند. او اسوه ، راهبر و امامی بین المللی در پهنه آخرامانیِ زمين است. حسین در یک آیین و شریعت نمی‌گنجد. او فریاد فطرت و تجسم انسانیت است. داستان حسین و کربلا تنها قصه ای است که تاریخ فراموش نخواهد کرد. تنها قصه ای که هر چه زمان بر آن می‌گذرد شفاف تر و تابنده تر می شود و بر هیجان و شور آن می افزاید. حسین هرگز نمی میرد. و چگونه بمیرد او که قلب های آدمیان و عالمیان را در لا زمان و لا مکان تسخیر کرده است. او فرم . . .

کسی را دارمکه انقدر برایم کسی هست کهنگاهم دنبال کسی نیستوهزاران بار فریاد زده ام و میزنم که دیگرکسی به چشمانم نمی آید "هرگز"و هیچ نگاهی،دلم را نمی لرزاند "هرگز"تنها یک نفر هست که همانندگنجینه ای گرانبها در دلم جای گرفته !انسان که سهل است،وجودش را به دنیا هم نمی دهم . . .

:)

جایی میان قلب هست که هرگز پر نمی شودیک فضای خالی،حتی در بهترین لحظه ها و عالی ترین زمانهامی دانیم که هستبیشتر از همیشه،می دانیم که هست جایی میان قلب هست که هرگز پر نمی شود و ما در همان فضاانتظار می کشیم،انتظار می کشیم .‌  . . .

گيلان لندز

در مجموع با توجه به متقاضیان بیشتر برای زمين های ساحلی و همچنین کمتر بودن خط ساحلی نسبت به زمين های کوهی ، زمين های ساحلی دارای ارزش افزوده بیشتر نسبت به زمين های کوهی خواهد بود .هنگام خرید و فروش زمين در گیلان حتما به طرح هادی زمينی که قصد خرید آن را دارید توجه نمایید.اطلاعات جامع و کامل در زمينه خرید زمين در شمال - گیلان را با مراجعه به صفحه زمين در شمالدر وبسایت ما به دست آورید.gilanlands در زمينه خرید زمين زیر نظر بهترین کارشناسان و با داشتن . . .

و نه گلوله.

می‌بینی زمستان؟دیگر زور هیچ آفتابی به من نمی‌رسددیگر دستِ هیچ بهاری نمی‌تواند شاخه‌هایم را لمس کنددیگر در قله‌ام. جایی که هیچ کس به آن‌جا نخواهد رسید.می‌بینی چه‌قدر بزرگ شده‌ام؟دیگر در هیچ تابوتی جا نمی‌گیرمدیگر هیچ گوری مرا نمی‌پذیرد.می‌بینی؟می‌بینیچه باوقار، دیگر هرگز او نخواهم بوددیگر هرگز نخواهد دانستدیگر هرگز نخواهد فهمید.می‌بینیکه چگونه جنون بر عقل‌ام می‌خنددو نوازشِ دست‌هایش را از شانه‌هایم دریغ می‌کند؟می‌بین . . .

پست ی

زنها را باید زیاد دوست داشت ؛باید احساسِ منحصر به‌فرد بودن به آنها داد ؛باید شبیه معجزه به زنها نگاه کرد .زنی که بداند بودنش مردی را به وَجد می‌آورد ،هرگز پیر نخواهد شد !هرگز .!پ.ن : این مطلب رو از وبلاگ آقای همسر ، کِش رفتم ! . . .

آبی را که شب ها کنار خودتان میگذارید را هرگز نخورید

آبی را که شب ها کنار خودتان میگذارید را هرگز نخورید ! بدن شما در طول خواب درحال سم زدایی و تجدید سلولهای مرده است و دی اکسید کربن بیشتری آزاد میکند و آب کنار شما هم تمام آنها را جذب میکند.مجله ی تفریحی همه چیز . . .

ما هر گز خسته نخواهیم ماند

▪️▪️ به یادم هست ،روزی مصرّانه ، به تو می گفتم: " ما هرگز خسته نخواهیم شد.هرگز"اما مدتی است ،پی فرصتی میگردم شیرینم ،تا به تو بگویم ، ما نیز ،خسته میشویم.و خسته شدن ، حق ماست ؛این که خسته می شویم و از نفَس می افتیمو در زانوهایمان،دردی حس میکنیم ، مسأله ای نیستمسأله این است که بتوانیم زیر درختی ، کنار جوی آبی، روی تخته سنگی ، "در کنار هم" بنشینیمو خستگی از تن و روح، بتکانیمخسته نشدن ، خلافِ طبیعت استهمچنان که، خسته ماندندیگر نمی گویم که ما تا . . .

شعری که سبب تعطیل شدن رومه قانون شد !!!

خر وصیّت کرد : فرزندم ! بیا و ‌خر نباش !این همه خر بوده ای ، کافی ست ، پس دیگر نباش !
یا تلاشت را بکن با پارتی پُستی بگیر !یا فرار مغزها کن ! توی این کشور نباش !
کار کردن مثل خر در شأن ما هرگز نبود !همتی کن وارثِ این شغل زجرآور نباش !
سعی کن یا رانت خواری یا زمين خواری کنی !هر چه می خواهی بخور اما پی عرعر نباش !
آخورت را پُر کن و تنها خودت از آن بخور !بیخودی دلسوز اسب و قاطر و اشتر نباش !
از مترسک هم نترس ، اصلا به او جفتک بزن !لیک روی خط قرمزهای گاو نر نباش . . .

من بچه روراستی هیچ وقت نبودم راستش. همیشه یک ور پنهان داشتم کار خودم را می کردم ولی پنهانی شاید تعارض درون و بیرونم به خاطر همین بوده است. بیرون من بره همیشه بوده کلیشه دختر خوبشاید به خاطر همین است که هرگز با اسم خودم ننوشتم و هویت مجازیم هرگز هویت خارجیم نبوده هرگز اینجا همیشه به خودم نزدیک ترمهرگز البته از پنهان بودن هویتم استفاده فحاشی و فلان نکردم. هرچه بوده در جهان درون من جاری بوده و هست.دروغ گویی مخصوصا در این چند سال رابطه ام با سین د . . .

save my hope

آدم عکس‌هات را که مرور می‌کند حرصش می‌گیرد.
از آن دسته موی کم‌پشت و ساده، آن لب‌خندِ یخ‌کرده روی سرخی لب‌های نازکت. از همه سرخی‌هایی که جا به جای تنت را، هرگز نفهمیدم با چه ترفندی، بوسه‌گاه سرما و نیستی کردند.
و هم‌چنان اما تصویر بی‌جانِ تو بر زمين ذهنم آوار است.
انگار تمام مدت‌های بودنت، ما همین را از تو طلب‌دار بوده‌ایم ؛ روزی بی‌خبر نباشی و آن روز کش بیاید تا روزها و شب‌ها و ابدیات که هرگز بدیهی نشوند. تا بتوانیم از تو آن قدیسی را ب . . .

دانلود آهنگ مسيح و آرش اي پي به نام صد ريشتري با اون نگاه صد ريش

دانلود آهنگ جدید صد ریشتری از مسیح و آرش ای پی با بهترین کیفیت + پخش آنلاینبا اون نگاه صد ریشتری دلو درجا میبَریزیر و رو میکنی دل آدمو ولی نميمونه اثریMasih & Arash Ap – Sad Rishteri?دانلود آهنگ مسیح و آرش ای پی به نام صد ریشتری با دو کیفیت 320 و 128متن و ترانه آهنگ صد ریشتری – مسیح و آرش ای پیمگه چه گناهی کرده که دلم افتاده دستتبیخیال شو این همه ناز دیگه بسهراه بیا کُشتی ما رو با اون چشای عسلیتخیالت تخت توو دلم هیشکی جز تو اصلاً ن . . .

تقاص.

برای تو اما غروب مه‌آلود و نم نم ریز باران و تشویش همیشه دیر بودن و اضطراب هرگز نرسیدن و لغزیدن پا در لحظه آخر و شکسته شدن تمام پل ها و گم کردن مقصد و سرگردانی در زمين های ناشناخته و بی زبانی زبان ها و سکوت چشم ها. در پس زمينه فریادهای به آمیخته شاهین و نامجو و حتا آدریان. . . .

کاش راديو اربعين تمام نمي شد

کاش روز بعد از اربعین نمی شدکاش شارع قبله العباس خالی از زوار نمی شدکاش پرده موکبها افتاده نمی شدکاش صدای هله بیکم از موکبها قطع نمی شد.کاش رادیو اربعین تمام نمی شودکاش( یا حسین) نوشته بروی شیشه ماشینها با معرفت می بودکاش قسم (به حضرت عباس)هرگز نمی بود.کاش هرگز شمری نمی بودکاش خانم مجری رادیو اربعین (خانم عباسی) یک مصاحبه با رئیس جمهور می کرد.وبا سوال های محکم اورا (در واقع جلوی ملت محاکمه می کرد.)و کاش. . . .

نشناختمت هرگز

یک بار می خندانی، یکبار می گریانیدر عشق پریشانی، تو عشق نمی دانیهر بار که می بینی، آن بار تو دل بستیهر بار که دل بستی، بازیچه ی دستانیبوی تو در ریشه، پیچیده است هر دمهم آکنده از نفرت، هم پاره ی جانینشناختمت هرگز، نشناخته ای قدرمشرمنده ای از من، شرمنده می مانیهیچوقت نشد حاصل، امید مرا از توامید که شود روشن، آنجا نمی مانیکینه به جا مانده، از عشق تو در سینهآخر نشود خالی، از این دلِ ویرانیجایی که تو باشی، آنجا نمی مانمآن ره که تو بانی، آن ره،ره . . .

چالش

این عقیده کدام قوم است؟! ما جزئی از طبیعت هستیم نه رئیس آن. ما هیچ گاه گیاهی را با ریشه ازخاک نمی کنیم. ما دردفصل بهار آرام روی زمين قدم بر میداریم،چون مادر طبیعت بار دار است. هرگز به درختان آسیب نمی رسانیم، ما فقط درختان خشک را قطع می کنیم و قبل از قطع کردن برای آرامش روحش دعا میکنیم.به اندازه مصرف مان درخت میبریم، هرگز هیزم را اسراف نمی کنیم، حتی اگر یک درخت جوان و سر سبز را قطع میکنیم، همه درختان جنگل اشک میریزند، اشک آنها دل مارا می . . .

دست کشیدم

از تمام عشوه های روزگار دست کشیدماز تو و خاطرات ماندگار دست کشیدماز چاله گونه و بوسه های آتشیناز هوای نفس و دلدار دست کشیدمتنها مانده ام ، خالی از خیالی خامبا بیکسی خُوگرفتم از اِنتظار دست کشیدمدل کَندن تازیانه است که بر جان می زنداین منم دیوانه جان،با اِقتدار دست کشیدمبه جان دادنِ آرزو تن داده ام مثل همهاز امید بر باد رفته و بیمار دست کشیدماز ماندن چیزی نگو مسمار به دیوار می زنیسر ببر در لاک خویش،از تکرار دست کشیدمسهم من هرگز نبود این چنی . . .

جستارهایی در باب عشق

متوجه شدم که باید به آموزه پیچیده‌تری رسید، آموزه‌ای که بتواند با ناهماهنگی‌های عشق به گونه‌ای بازی کند. نیاز به عقلانیت را علی‌رغم ناتوانی‌اش، با حماقت غیرقابل اجتناب عاشق شدن، در هم بیامیزد. می‌بایست عشق را پذیرا شد، بدون فرو افتادن در یاس یا امیدواری جزمی، بدون تدوین فلسفه‌ای برای ترس‌ها، یا سرخوردگی‌های اخلاقی‌مان. عشق، به ذهن تحلیل‌گر، نوعی فروتنی می‌آموزد، درسی که هر چند برای رسیدن به قطعیت‌های ثابت، راه دشواری دارد و آن ا . . .

نامه ی شماره 489

خدای عزیزم. افتاده ایم در سربالایی. دوباره وقت تلاش و کم نیاوردن است. وقت آن است که غر نزنم. وقت آن است که بیشتر به تو اعتماد کنم و عشقم را نشانت بدهم. الهی خانواده ی کوچکم را به تو می سپارم . الهی خیر نگاه توست از تو خیر می خواهم. به تو قول می دهم که تمام توانم را به کار گیرم و محکم و قوی باشم و در آنچه تو برایم صلاح دانسته ای سر به زیرانه استوار بمانم. هرگز از تو چیزی نخواهم که نمی خواهی و هرگز به آنچه تکلیفم کرده ای ایراد نگیرم و اینه . . .

شهید

بسم الله الرحمن الرحیم
 
برای اغلب گیاه ها اینطور است؛ هزار تا برگ روی زمين بیوفتد یک دانه سبز نمیشود اما از یک دانه هزار برگ و هزار دانه ی دیگر بارور میشود.خاصیت بعضی خون های ریخته شده هم همین است، هر یک قطره که بر زمين میریزد هزار لاله ی سرخ از پسش می روید.
 
___
۱.من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا
۲.  نپندار که مرده اند
۳.هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
۴.هنر آن است که بمیری قبل از . . .

شهید زنده

بسم الله الرحمن الرحیم
وقتی میاد خونه میگه میشه لباسامو بشوری؟ جدا از بقیه لباسا؟
دلم آتیش میگیره؛ لباساشو میندازم تو ماشین و با خودم فکر می کنم نه حقوق کمی بیشتر، نه حتی تعطیلی بعد از شیفت و چند ساعت بیشتر کنار ما بودن، ارزش این ریسک رو به جون خریدن رو، هرگز، هرگز، هرگز نداره تنها چیزی که میتونه توجیه باشه برای پذیرش این ریسک، انجام وظیفه و خدمت به وطنه. چطور بعضیا فکر میکنن شهدای مدافع حرم برای پول رفتن جونشون رو دادن؟؟؟
روزی آیه امروزم . . .

پسرم

 با وجود تو عشق آسان کردبر دلم رنج زندگانی رادر کنارت چه زود سر کردمروز و شبهای نوجوانی رایاد دارم به خنده می گفتیمادر این قدر کوچک است آخر؟زیر چادر نماز من بودیهمه اوقات آسمانی رادستهایت که نرم و کوچک بودجای می شد میان دست منحال دستم میان دست تومی چشد طعم مهربانی راچادرم را رها مکن هرگزیا رها شد به خاطرت بسپاراز مسیر درست راهی شوگم مکن هرگز این نشانی راتو همین طور خوب و صادق باشپاک و مومن بزرگ مرد منعاشقی کن ولی مبر از یادتا ابد رسم پهلوانی . . .

همانندیک روُیا

امروز(گذشته)چهارشنبه 22ABAN98علی جان،منزل مانده.نهایت دلتنگیم،برطرف شد.پشتشوماساژمیدادم.انگارپشت فندق بود.دوقلوهام.چقدرروحشون شبیه هم.چقدردوستداشتنی.ILOVE YOU.هرگز!هرگز.فراموش نخواهم کرو.بودن درکنارشون چقدرلذت بخش شده.+پسته خانمم.سه تابچه هام.همانندیک روُیاعلی زحمتپیتزا باربیکیو+پاستا.گرفتخداممنون.سفارش داد.همراه سالادونوشابه.عجب چسبید.ازعیدتاکنون پیتزانخوردم.الهیآرام وباطماءنینه میجویدم.مزه میکردم. خداوندحاجات قلبی شونوبده.(آن . . .

کو قسم چشم، صورت ایمانم آرزوست.

نان پاره ز من بستان جان پاره نخواهد شدآواره عشق ما آواره نخواهد شدآن را که منم خرقه عریان نشود هرگزوان را که منم چاره بیچاره نخواهد شدآن را که منم منصب معزول کجا گرددآن خاره که شد گوهر او خاره نخواهد شدآن قبله مشتاقان ویران نشود هرگزوان مصحف خاموشان سی پاره نخواهد شداز اشک شود ساقی این دیده من لیکنبی نرگس مخمورش خماره نخواهد شدبیمار شود عاشق اما بنمی میردماه ار چه که لاغر شد استاره نخواهد شدخاموش کن و چندین غمخواره مشو آخرآن نفس که شد عاشق . . .

قلمرویی مروموز

آن روز که رسید لی اوک بیرون رفت و برایم یک کت و دامن آلامد خرید و من شک داشتم آن را بپوشم چون دامنش کمی کوتاه بود . در طول زندگی ام خیلی ها بهم گفته بودند که خوشگلم ولی هرگز فکر نمی کردم آن حرف ها واقعیت داشته باشد . هرگز به نگی ام اعتماد نداشتم ، چون بیشتر عمرم بی رحمانه سرکوبش کرده بودم . کل موضوع جذابیت جنسی برای من قلمرویی مرموز بود. منبع : کتاب "روح گریان من " نوشته کیم هیون هیترجمه فرشاد رضایی،داستان واقعی یک جاسوس زن کره ایانتشارات ققنوس . . .

سفارش پيامبر اسلام صلي الله عليه و آله.

پیامبر خدا صلی الله علیه و آله سفارش بزرگی برای مردم بیان فرمودند و آن این بود کهای مردم من بعد از خودم در میان شما دو چیز گران بها به یادگار می گذارم که هر شخصیبه این دو چنگ زند هرگز گمراه نخواهد شد.دقت شود هرگز گمراه نخواهد شد و یکی از آن دو دو چیز گران بها قرآن کتاب خداوند سبحان و دیگری اهل بیت پیامبرخدا که بعد از آن چند مرتبه فرموداهل بیتم، این دو در کنار حوض کوثر بر من وارد می شوند. پس بنگرید که بعد از من با این دو چگونه برخورد می کن . . .

شیطان

داستان را حتماً بخوانیدمردی صبح زود از خواب بیدار شد تا نمازش را در مسجید بخواند. لباس پوشید و راهی مسجید شد.در راه مسجد، مرد به زمين خورد و لباسهایش کثیف شد. او بلند شد، خودش را پاک کرد و به خانه برگشت.مرد لباسهایش را عوض کرد و دوباره راهی خانه خدا شد. در راه مسجد و در همان نقطه مجدداً به زمين خورد!او دوباره بلند شد، خودش را پاک کرد و به خانه برگشت. یک بار دیگر لباسهایش را تبدیل کرد و راهی مسجید شد.در راه مسجید، با مردی که چراغ در دست داشت برخ . . .

راهنماي خريد زمين در شمال

در این مقاله سعی داریم به نکات مهم درخرید و فروش زمين در شمال بپردازیم و بعنوان یک راهنمای خرید زمين در شمال بتوانیم در این امر، اطلاعاتی را در اختیار علاقمندان به خرید زمين در شمال قرار دهیم. خرید املاک و اراضی کار راحتی نیست و نیاز به آگاهی و اطلاعات قبلی در زمينه قوانین مرتبط با خرید و فروش زمين دارد. از این رو توصیه ما به شما خریداران گرامی، مطالعه راهنمای خرید زمين در شمال و عوامل موثر در قیمت زمين در شمال م . . .

پاييز جان چه شوم چه ترسناک

پاییز جان! چه شوم، چه ترسناکاینک، بر این کناره دشت، اینکاین کوره راه ساکت بی رهروآنک، بر ان کمرکش کوه، آنکان کوچه باغ خلوت و خاموشتاز یاد روزگار فراموشتپاییز جان! چه سرد،‌ چه درد آلودچون من تو نیز تنها ماندستیای فصل فصل‌های‌ نگارینمسرد سکوت خودرا بسراییمپاییزم! ای قناری غمگیندی اخوان ثالثپاییز، این فصل زیبای سالبا غربتش آمده استامروز برگی به زمين افتادو هرگز به شاخه برنگشتوقتی دست‌های‌ زرد برگبه امید یافتن پناهگاهیدر آسم . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)