98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

هزینه جراحی افتادگی پلک در بیمارستان فارابی

پلک بالا و پايين رو باهم عمل کنيم يا تک تک؟

 پلک بالا و پایین رو باهم عمل کنیم یا تک تک؟در افتادگي پلک ممکن است شما فقط اقدام به انجام جراحي پلک بالا نمایید و یا انجام جراحي پلک پایین و یا هر دو. در صورتی که هم پلک بالا و هم پلک پایین دچار افتادگي پلک شده باشند پیشنهاد اکید این است که هر دو جراحي را با هم انجام دهید تا در سایر هزينه ها مانند هزينه های کلینیک و کادر جراحي صرفه جویی گردد.?عنوانادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت . . .

يکي ازعلل ايجاد کيسه زير چشم

ویژگی های ارثی مثل اسکلت بندی کم عمق و افتادگي گوشه های بیرونی چشم نیز سبب می‌شود که در سنین خیلی پایین تر زیر چشم کیسه درست شود ادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ایران مراجعه نمایید :)http://jarahezibai.irhttp://jarahezibai.ir/fa/جراحي-زیبایی-صورت/جراحي-پلک جراحي پلک در تهران لیفت ابرو جراحي پلک جراحي زیبایی افتادگي پلک ج . . .

افتادگی نوک بینی پس از جراحی

یکی از نگرانی های بیماران مراجعه کننده جهت جراحي،افتادگي بینی است که نوک بینی پایین تر از پشت بینی می باشد و به نواحی لب نزدیکتر میشود . این پدیده در بیمارانی به وجود میاید که فرآیند استحکام سازی نوک بینی به درستی انحام نشود. همانطور که میدانید جراحي بینی با جا به جا کردن غضروف ها و تراشیدن استخوان ها انجام میشود پس بایستی جراح باید از قوی ترین غضروف خود بینی در نوک بینی استفاده کند تا بینی دچار پدیده افتادگي نشود. البته افتادگي جزئی بینی و ش . . .

پلک بالا و پایین رو باهم عمل کنیم یا تک تک؟

 پلک بالا و پایین رو باهم عمل کنیم یا تک تک؟در افتادگي پلک ممکن است شما فقط اقدام به انجام جراحي پلک بالا نمایید و یا انجام جراحي پلک پایین و یا هر دو. در صورتی که هم پلک بالا و هم پلک پایین دچار افتادگي پلک شده باشند پیشنهاد اکید این است که هر دو جراحي را با هم انجام دهید تا در سایر هزينه ها مانند هزينه های کلینیک و کادر جراحي صرفه جویی گردد.عنوانادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت اب . . .

راهنماي جامع جراحي پلک ، افتادگي پلک و ليفت ابرو

افتادگي پلک ها در هر سنی ممکن است سبب شود آدمی که سرحال است خسته به نظر برسد و آدمی که شاد است غمگین یا حتی عصبانی جلوه کند.ادامه دارد رای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ایران مراجعه نماییدhttp://jarahezibai.irhttp://jarahezibai.ir/fa/ج?%.9?ک . . .

محل برش در جراحي پلک در کجا قرار ميگيرد؟

در جراحي پلک  محل جوشگاه های جراحي پلک ، به گونه‌ای انتخاب شده که در چین های طبیعی پلک بالا و خط مژه پایین پنهان شوند . جوشگاه های خارجی در شش ماه بعدی یا بیشتر تغییر می کنند و کم رنگ می شود با گذشت زمان ممکن است حتی متوجه این جوشگاه ها نشوید.?جراحي پلک ، افتادگي پلکادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ایران مرا . . .

ماندگاري جراحي پلک چقدر است؟

شما با جراحي پلک چشمان شاداب، جذاب و جوانی خواهید داشت ولی در نظر بگیرید که با اینکه جراحي پلک ماندگاری بسیار طولانی ای دارد ولی روند پیری شما را متوقف نمیکند. میتوانید انتظار داشته باشید که چشمان شما 10 سال جوانتر شود. ?جراحي پلک ، افتادگي پلکادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ایران مراجعه نمایید :)http://jarahezibai. . . .

کوچ فارابی از بغداد

فارابي با جناب کلینی هم‌دوره است و با نائب سوم امام عصر(عج) گفت‌وگو دارد، با ابوجعفر فرات، وزیر شیعی دولت المقتدر بالله عباسی، کاملا رفیق است. جالب اینجاست وقتی این دوران می‌گذرد فارابي از بغداد کوچ می‌کند. یعنی دوران رحلت مرحوم کلینی و رفتن تفکر امامیه و با فراز و نشیب تاریخی بغداد، فارابي از این شهر می‌رود. چرا فارابي به سمت حمدانی‌ها می‌رود. |link| . . .

جراحي با ربات در عربستان

جراحي با ربات در عربستان
 


جراحي با ربات در عربستان

اختصاصی «تابناک باتو» ـ مرکز پزشکی ملک فهد اعلام کرد، نخستین عمل از نوع خود در عربستان سعودی و با استفاده از ربات انجام شد، این یک دستاورد طبی جدید برای سعودی‌ها به ‌شمار می‌رود.
مرکز پزشکی ملک فهد در پست منتشر شده توئیتر اعلام کرد، جراحي با ربات برای درمان چاقی با جابجایی دوازدهه و با استفاده از ربات انجام شد، آن‌ها نوشتند: این دستاورد منحصر به فرد را به تیم پزشکی تبریک م . . .

محل برش در جراحی پلک در کجا قرار میگیرد؟

در جراحي پلک  محل جوشگاه های جراحي پلک ، به گونه‌ای انتخاب شده که در چین های طبیعی پلک بالا و خط مژه پایین پنهان شوند . جوشگاه های خارجی در شش ماه بعدی یا بیشتر تغییر می کنند و کم رنگ می شود با گذشت زمان ممکن است حتی متوجه این جوشگاه ها نشوید.جراحي پلک ، افتادگي پلکادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ایران مراجعه ن . . .

جوشگاه های جراحی پلک چه موقع محو میشود؟

پس از جراحي پلک  جوشگاه های خارجی در شش ماه بعدی یا بیشتر تغییر می کنند و کم رنگ می شود با گذشت زمان ممکن است حتی متوجه این جوشگاه ها نشوید، محل آنها به گونه‌ای انتخاب شده که در چین های طبیعی پلک بالا و خط مژه پایین پنهان شوند.جراحي پلک ، افتادگي پلکادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ایران مراجعه نمایید :)http://jarahez . . .

نتایجی که شما از جراحی پلک خواهید گرفت

نتایجی که شما از جراحي پلک  خواهید گرفت در جراحي پلک بالا و جراحي پلک پایین ، صاف تر شدن پلک پایین به دلیل تورم و کبودی بلافاصله پس از عمل دیده نمی شود. از تغییرات شما در چند روز اول جراحي پلک نمیتوانید در مورد نتیجه جراحي قضاوت کنید.جراحي پلک ، افتادگي پلکادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ایران مراجعه نمایید :) . . .

روند بهبودی در جراحی پلک چگونه است؟

روند بهبودی در جراحي پلک چگونه است؟تغییرات ورم و کبودی پس از جراحي پلک ، در هفته اول تا حد زیادی از بین می‌روند و در طی دو تا چهار ماه بعدی بهتر و بهتر خواهد شد. کمی پس از کشیدن بخیه ها و التیام محل برش ها می توانید با آرایش کبودی ها و جای عمل را بپوشانیدجراحي پلک ، افتادگي پلکادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ا . . .

نکته های مهم در مورد جراح پلک

آیا دارای افتادگي پلک هستید و می خواهید پلک خود را بکشید؟ قبل از انجام این عمل توصیه می کنیم این مطلب را بخوانید.دکتر ابوالفضل رحیمی فوق‌تخصص جراحي پلاستیک چشم در این باره توضیح می دهند :بعضی‌ از مشتریان جراحي‌های زیبایی، بعد از جراحي بینی و تزریق لب، یاد چشم‌هایشان می‌افتند و برای زیباتر شدن به جراحان پلاستیک مراجعه می‌کنند تا پوست پلک‌هایشان را بکشد.در سنین بالا، پوست پلک خیلی‌ها حالت افتادگي پیدا می‌کند و این افراد می‌توانند مو . . .

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی!

کاندیداهای مناسب برای جراحي پلک مردان و ن بالغی هستند هستند که پلک هایشان پف دار و یا دارای افتادگي پلک می باشند ،ادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ایران مراجعه نمایید :)http://jarahezibai.irhttp://jarahezibai.ir/fa/جراحي-زیبایی-صورت/جراحي-پلکhttp://jarahezibai.ir/fa/blog/79-blog/265-جراحي-بالاکشیدن-ابرو-لیفت-ابرو . . .

هزينه عمل بيني گوشتي

هزينه عمل بینی گوشتییکی از معیارهایی که افراد در انتخاب جراح بینی دکتر کمال هادی دارند، هزينه عمل بینی است. چیز جالب توجه درباره هزينه عمل بینی این است که هزينه عمل بینی گوشتی با هزينه جراحي استخوانی و هزينه جراحي ترمیم بینی متفاوت است. از طرف دیگر هر یک از این عمل‌های جراحي در مراکز مختلف با قیمت متفاوتی انجام می‌شوند. همین موضوع باعث سردرگمی مراجعین برای انتخاب مرکز مناسب می‌شود.عده‌ای بدون توجه به جراح بینی، تن . . .

محل زخم ها پس از جراحي پلک چه وقت از بين ميرود؟

محل زخم ها پس از جراحي پلک چه وقت از بین میرود؟در طی دو تا چهار ماه بعدی بهتر و بهتر خواهد شد کمی پس از کشیدن بخیه ها و التیام محل برش ها می توانید با آرایش کبودی ها و جای عمل را بپوشانید. برای دیدن انیمیشن جراحي پلک کلیک کنید ?جراحي پلکادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ایران مراجعه نمایید :)http://jarahezibai.irhttp://jar . . .

نتايجي که شما از جراحي پلک خواهيد گرفت

نتایجی که شما از جراحي پلک خواهید گرفتدر جراحي پلک بالا و جراحي پلک پایین ، صاف تر شدن پلک پایین به دلیل تورم و کبودی بلافاصله پس از عمل دیده نمی شود. این تغییرات در هفته اول تا حد زیادی از بین می‌روند  برای دیدن انیمیشن جراحي پلک کلیک کنید ?جراحي پلکادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ایران مراجعه نمای . . .

ليفت ابرو؟

گاهی ممکن است علاو ه بر انجام جراحي پلک بالا و جراحي پلک پایین شما نیاز به لیفت ابرو نیز داشته باشید تا هم وضعیت کلی صورت را تغییر دهید هم ظاهر بهتری به پلک های خود ببخشید.?عنوانادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ایران مراجعه نمایید :)http://jarahezibai.irhttp://jarahezibai.ir/fa/جراحي-زیبایی-صورت/جراحي-پلکhttp://jarahezibai.ir/fa/blog/79-blog/265-جر . . .

پس از جراحي پلک احتمال خشکي چشم وجود دارد؟

پس از جراحي پلک احتمال خشکی چشم وجود دارد؟ممکن است برای همیشه دچار خشکی چشم شوید، به ویژه اگر قبل از عمل مشکل خشکی چشم داشته‌اید خوب است پیش از جراحي پلک چشمان تان از لحاظ تولید اشک معاینه شود تا جراح پلاستیک شما بتواند درست برنامه‌ریزی کند. برای دیدن انیمیشن جراحي پلک کلیک کنید?جراحي پلکادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق ت . . .

با جراحی پلک جوانی را بازگردانید

افتادگي پلک ها در هر سنی ممکن است سبب شود آدمی که سرحال است خسته به نظر برسد و آدمی که شاد است غمگین یا حتی عصبانی جلوه کند.ادامه داردرای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ایران مراجعه نمایید   . . .

قبل از جراحي پلک چه بيماري هايي را بايد بررسي کنيم؟

قبل از جراحي پلک چه بیماری هایی را باید بررسی کنیم؟اگر دچار بیماری های چشم مانند آب‌سیاه (گلوکوما)، جدا شدگی یا پارگی شبکیه، بیماری گریو ( بیماری خود ایمنی ناشی از تحریک بیش از حد تیروئید به وسیله سیستم ایمنی)، یا بیماری‌های دیگر هستید که در بینایی شما تاثیر گذاشته اند، باید قبل از جراحي پلک از چشم پزشک خود تأییدیه بگیرید.برای دیدن انیمیشن جراحي پلک کلیک کنید?جراحي پلکادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک د . . .

جراحی پلک مناسب چه کسانی است؟

جراحي پلک مناسب چه کسانی است؟کاندیداهای مناسب برای جراحي پلک مردان و ن بالغی هستند هستند که پلک هایشان پف دار و یا دارای افتادگي پلک می باشند. پیش از جراحي پلک و به علت افتادگي پلک باید چند مسئله را بررسی کرد.
 
برای دیدن انیمیشن جراحي پلک کلیک کنید
جراحي پلک
ادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ایران مر . . .

لیفت ابرو؟

گاهی ممکن است علاو ه بر انجام جراحي پلک بالا و جراحي پلک پایین شما نیاز به لیفت ابرو نیز داشته باشید تا هم وضعیت کلی صورت را تغییر دهید هم ظاهر بهتری به پلک های خود ببخشید.عنوانادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ایران مراجعه نمایید :)http://jarahezibai.irhttp://jarahezibai.ir/fa/جراحي-زیبایی-صورت/جراحي-پلکhttp://jarahezibai.ir/fa/blog/79-blog/265-جرا . . .

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستیبلفاروپلاستی نام دیگر جراحي پلک است این جراحي از  جراحي های زیبایی چشم  محسوب می شود. در حقیقت می توان گفت که بلفارو پلاستی روشی ظریف برای برداشتن پوستهای اضافه و همچنین روشی برای برداشتن چربیهای اضافه ی داخل پلک است. البته فرد می تواند همزمان با بلفاروپلاستی جراحي  پلک فوقانی و تحتانی را نیز انجام دهد. دلایل افتادگي پلکیکی ازعلت های نقص مادرزادی ،افزایش سن،آسیب دیدگی عصب چشم ، وجود گل مژه ، سردرد ها و میگرن ،جراحي چشمبه محض . . .

مسئوليت به جا ماندن گاز، لنگاز و وسايل جراحی در محل عمل و ايجاد عوارض مربوطه

مسئولیت به جا ماندن گاز، لنگاز و وسایل جراحي در محل عمل و ایجاد عوارض مربوطهدر مورد كنترل موارد فوق ( گاز ، لنگاز ، وسایل جراحي ) در محل عمل، جراح، پرستار اسكراب و پرستار سیركولار همگی در حیطه كار خود مسئولیت دارند.چنانچه در پایان عمل هیچ كدام از تیم جراحي در مورد كنترل گاز، لنگاز و وسایل جراحي پیگیری و اقدامی ننمودند، همگی مسئول می‌باشند.چنانچه پرستار اسكراب و پرستار سیركولر در پایان جراحي و قبل از بستن محل عمل اعلام نمایند كه وسیله‌ای و . . .

محل برش در جراحی پلک در کجا قرار میگیرد؟

در جراحي پلک  محل جوشگاه های جراحي پلک ، به گونه‌ای انتخاب شده که در چین های طبیعی پلک بالا و خط مژه پایین پنهان شوند . جوشگاه های خارجی در شش ماه بعدی یا بیشتر تغییر می کنند و کم رنگ می شود با گذشت زمان ممکن است حتی متوجه این جوشگاه ها نشوید.
جراحي پلک ، افتادگي پلک
ادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ایران . . .

نتایجی که شما از جراحی پلک خواهید گرفت چه وقت قابل بررسی است

نتایجی که شما از جراحي پلک  خواهید گرفت
 
در جراحي پلک بالا و جراحي پلک پایین ، صاف تر شدن پلک پایین به دلیل تورم و کبودی بلافاصله پس از عمل دیده نمی شود. از تغییرات شما در چند روز اول جراحي پلک نمیتوانید در مورد نتیجه جراحي قضاوت کنید.
جراحي پلک ، افتادگي پلک
ادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ایران مراج . . .

جوشگاه های جراحی پلک چه موقع محو میشود؟

پس از جراحي پلک  جوشگاه های خارجی در شش ماه بعدی یا بیشتر تغییر می کنند و کم رنگ می شود با گذشت زمان ممکن است حتی متوجه این جوشگاه ها نشوید، محل آنها به گونه‌ای انتخاب شده که در چین های طبیعی پلک بالا و خط مژه پایین پنهان شوند.
جراحي پلک ، افتادگي پلک
ادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ایران مراجعه نمایید :) . . .

جراحی زیبایی ن

آیا شما کاندید خوبی برای جراحي زیبایی ن هستید ؟ این سوال ممکن است برای هر یک از ن در طول زندگیشان پیش بیاید که آیا آن ها نیاز به جراحي زیبایی دارند یا خیر؟ یکی از مسائلی که در میان خانم ها بسیار رواج دارد نیتی از شکل ظاهری و اندازه ی واژن است.افتادگي رحم در واقع به معنی جا به جایی رحم به درون واژن است. این بیماری با نام پرولاپس نیز شناخته می شود.افتادگي رحم می تواند در اثر پارگی عضلات لگنی باشد.این بیماری دارای چهار درجه می باشد.این . . .

جراحي پلک

جراحي پلکجراحي زیبایی پلک باعث می شود شما جوان تر به نظر برسید و احساس کنید ، به همین دلیل همچنان در ایالات متحده محبوب است.اما جراحي پلک بدون خطر نیست! اگر به دنبال بلفاروپلاستی (اصطلاح پزشکی برای جراحي پلک) ، جراحي پلک بالا یا پایین ، جراحي افتادگي پلک یا جراحي چشم آسیایی هستید ، باید آنچه را بدانید: جراحي پلک چیست؟جراحي پلک شامل تعداد معدودی از روشهای طراحی شده برای بهبود ظاهر عمومی ناحیه چشم ، از جمله کاهش پف و یا افتادگي مربوط به پی . . .

پس از جراحی پلک خشکی چشم خواهم داشت؟

ممکن است بعد از جراحي پلک ، برای همیشه دچار خشکی چشم شوید، به ویژه اگر قبل از عمل مشکل خشکی چشم داشته‌اید خوب است پیش از جراحي پلک چشمان تان از لحاظ تولید اشک معاینه شود تا جراح پلاستیک شما بتواند درست برنامه‌ریزی کند.
جراحي پلک ، افتادگي پلک
ادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ایران مراجعه نمایید :)http://jara . . .

افتادگی مچ پا، علائم، علل، عوامل بروز و روش های تشخیص افتادگی مچ پا

افتادگي مچ پا، علائم، علل، عوامل بروز و روش های تشخیص افتادگي مچ پا
افتادگي مچ پا در افرادی که پای خود را می کشند وجود دارد افرادی که دچار مشکل افتادگي مچ پا (foot drop) هستند، هنگام بلند کردن پای خود با مشکل روبرو می باشند و هنگام راه رفتن، نوک پای خود را روی زمین می کشند.
 
 
برای مشاهده متن کامل مقاله افتادگي مچ پا روی لینک افتادگي مچ پا کلیک کنید.
 
افتادگي پا، یک بیماری نیست، بلکه نشانه ای از یک مشکل اساسی عصبی یا عضلانی است. افتادگي پا . . .

جراحی زیبایی ن به چه معناست ؟

آیا شما کاندید خوبی برای جراحي زیبایی ن هستید ؟ این سوال ممکن است برای هر یک از ن در طول زندگیشان پیش بیاید که آیا آن ها نیاز به جراحي زیبایی دارند یا خیر؟ یکی از مسائلی که در میان خانم ها بسیار رواج دارد نیتی از شکل ظاهری و اندازه ی واژن است.
افتادگي رحم در واقع به معنی جا به جایی رحم به درون واژن است. این بیماری با نام پرولاپس نیز شناخته می شود.افتادگي رحم می تواند در اثر پارگی عضلات لگنی باشد.این بیماری دارای چهار درجه می باشد.
این . . .

جوانسازي چهره با جراحي پلک

ناحیه پلک ها یکی از اولین نقاط صورت است که نشانه‌های پیری در آن بروز می کندبنابراین قابل درک است که چرا جراحي پلک یکی از شایع ترین عمل های جراحي پلاستیک برای جوان سازی است ادامه دارد.برای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحي پلک و جراحي پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحي زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحي پلاستیک ایران مراجعه نمایید :)http://jarahezibai.irhttp://jarahezibai.ir/fa/جراحي-زیبایی-صورت/جراحي-پلک  . . .

فارابی|مفاخر فرهنگی زبان فارسی

عطار و فارابي دو تن از مفاخر فرهنگی زبان فارسی امسال در فهرست مشاهیر جهانی یونسکو به ثبت خواهند رسید.(عبدالمهدی مستکین مدیر فرهنگ کمیسیون ملی یونسکو در حاشیه نشست بزرگداشت مولانا در بنیاد ایرانشناسی اعلام کرد) link
 
فارابي دانشمند و فیلسوف قرن نهم میلادی اهل ایران و ساکن گرجستان، عراق، سوریه و مصر بوده است و کتاب معروف او مدینه فاضله» نام دارد. . . .

هتل گسترش تبریز ( هتل چهار ستاره )

هتل چهار ستاره بین المللی گسترش در یکی از بهترین و مرکزی ترین منطقه های شهر تبریز واقع و در سال ۱۳۹۵ آخرین بازسازی آن انجام گرفت. ساختمان هتل در ۱۱ طبقه با دارا بودن حدود ۱۴۵ اتاق و سوئیت متنوع با امكانات رفاهی عالی و چشم اندازی زیبا در قلب شهر تاریخی تبریز واقع شده است. نزدیك بودن این مجموعه به مکان های تاریخی و گردشگری، سازمان ها و ادارات دولتی، مراکز تجاری، بيمارستان ها و دانشگاه های تبریز موجب تسهیل دسترسی میهمانان و ایجاد موقعیت ممتاز ب . . .

خدمات پلاسما جت غبغب

یکی از جدیدترین روش های درمان افتادگي غبغب، پلاسماجت غبغب می باشد.
اگر تا بحال نام آن به گوشتان نخورده باشد شاید بپرسید پلاسماجت غبغب چیست؟
در این روش بدون نیاز به تیغ و جراحي افتادگي غبغب درمان می گردد.
اگر بدنبال یک مرکز معتبر در این زمینه هستید پیشنهاد می کنم سری به مرکز پلاسماجت غبغب آوا بیوتی بزنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر  درباره هزينه پلاسماجت غبغب، مزایای پلاسماجت غبغب و عوارض پلاسماجت غبغب مقاله "پلاسماجت غبغب چیست؟ | هزينه پلاسماج . . .

افتادگی مچ پا، علائم، علل، عوامل بروز و روش های تشخیص افتادگی مچ پا

افتادگي مچ پا، علائم، علل، عوامل بروز و روش های تشخیص افتادگي مچ پا
افتادگي مچ پا در افرادی که پای خود را می کشند وجود دارد افرادی که دچار مشکل افتادگي مچ پا (foot drop) هستند، هنگام بلند کردن پای خود با مشکل روبرو می باشند و هنگام راه رفتن، نوک پای خود را روی زمین می کشند.
 
 
برای مشاهده متن کامل مقاله افتادگي مچ پا روی لینک افتادگي مچ پا کلیک کنید.
 
افتادگي پا، یک بیماری نیست، بلکه نشانه ای از یک مشکل اساسی عصبی یا عضلانی است. افتادگي پا می تواند . . .

بلفاروپلاستی یا لیفت پلک به درد چه کسانی میخورد؟

بلفاروپلاستی پلک چیست و این جراحي زیبایی پلک چگونه انجام میشود؟
بلفاروپلاستی نوعی از جراحي است که افتادگي پلک را درمان می کند و در این جراحي ممکن است که نیاز شود مقداری از پوست، ماهیچه یا چربی اضافه در اطراف چشم خارج شود و همزمان که سن شما بالا می رود، پلک شما کشیده می شود و عضلات آن ضعیف می شود و در نتیجه چربی اضافی اطراف پلک تجمع می کند و در زیر پلک نیز این چربی ها خانه می کند و این اتفاق باعث می شود که پلک شما شل شود و ابروهای تان افتاده شو . . .

فارابی پژوهی محسن مهدی

محسن مهدی(1926-2007) از طریق لئو  اشتراوس متوجه فارابي می‌شود و برای نخستین‌بار در 1970 در سمیناری در نیویورک، اولین زندگی‌نامه‌ از فارابي را ارائه می‌دهد که براساس نوشته‌‌ای از معاصر فارابي به نام الخطابی» است که محسن‌ مهدی در کتابخانه‌های افغانستان به دست آورده بود.
 
 
پ.ن:
1/محسن مهدی و بسط فلسفه ی اسلامی در غرب |link|
2/ امروز در دانشگاه های مهم جهان درباره نظریه‌های فلسفه ی اسلامی پژوهش میشه؟ (اگر آری نتایج آن پژوهش ها ترجمه میشو . . .

عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت دندان

انتخاب برند ایمپلنت یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت نهایی جراحي ایمپلنت است . هزينه جراحي ایمپلنت دندان وابسطه به شرایط مختلفی دارد که نوع برند استفاده شده در این جراحي یکی از این عوامل و شرایط تعیین کننده هزينه های جراحي دندان است که در این مقاله مفصل به ان پرداخته شده است. . . .

جراحی لیفت صورت روش نوین بازسازی زیبایی جوانی

لیفت چیست؟
لیفت در لغت به معنای بالا بردن است و در اصلاح پزشکی به اعمال و جراحي هایی گفته می شود که برای جوانسازی و تغییر و زیباسازی و یا رفع آسیب های ظاهری بخشی از صورت و یا تمام صورت انجام می شود.
افتادگي پوست و عضلات صورت، باعث می شود چهره افراد بیشتر از سن شناسنامه ای آن ها دیده شود و همینطور باعث می شود چهره افراد خسته تر به نظر بیاید. اما به راستی علت افتادگي پوست و عضلات صورت چیست؟
دلایل افتادگي پوست صورت:
عوامل بیرونی:
شرایط اقلیمی و جغر . . .

آمادگي هاي لازم قبل از جراحي لاغري

قبل از جراحي لاغری باید در رویه زندگیتان تغییر ایجاد کنید و اقدامات بسیاری در جهت آماده کردن خود انجام دهید.چند اقدام مهم برای آمادگی قبل از جراحي لاغری1.درباره جراحي لاغری بیشتر بدانیدبه این منظور می توانید از کتاب ها یا وب سایت هایی که درباره جراحي لاغری می باشند، کمک بگیرید و یا با افرادی که قبلا تجربه ی این عمل را داشته اند صحبت کنید تا از روند و خطرات جراحي و تغییرات رویه زندگی اطلاع پیدا کنید.2.مصرف سیگار یا هر نوع دخانیاتی که ن . . .

یک عکس یادگاری با بروبچ خوب شلوغ شیطون پرانرژی قهرمان تکواندو امجدیه وپونک زنجان استاد جلیل قلند

یک عکس یادگاری با بروبچ خوب شلوغ شیطون پرانرژی قهرمانان تکواندو   امجدیه وپونک زنجان  استاد جلیل قلندریجمعه سوم آبان ماه 1398 . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)