98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

وی پیک بیار بالا بریز امشب خمار یاروم

می بخشم

من امروز از این لحظه تمام کسانی که بر من حقی دارند می بخشم، من امشب تمام کسانی که من دا از خود رنجانده اند می بخشم، من از امشب تمام خاطرات بد کودکی را فراموش میکنم، من از امشب تمام کاستی های زندگیم رو فراموش می کنم، من از امشب دوران بد دانشجويی و مدرسه را فراموش می کنم، من از امشب تمام معلم هایم را می بخشم، من امشب تمام استادهای دانشگاهم را می بخشم، من امشب تمام مسئولین کشورم را که به من ظلم کردن می بخشم، من امشب تمام کسانی را که باعث بی کاری من . . .

بشکن قرق را ماه من.

از خانه بیرون میزنماما کجا امشب؟شاید تو میخواهی مرا در کوچه ها امشب.پشت ستون سایه هاروي درخت شهر ،میجويم اما نیستی در هیچ جا امشبمیدانم آری نیستی اما نمیدانم ،بیهوده میگردم به دنبالت چرا امشبامشب ز پشت ابرها بیرون نیامد ماه ،بشکن قرق را ماه من بیرون بیا امشب . . .

پاییز مبارک

از خانه بیرون می زنم اما کجا امشب شاید تو می خواهی مرا در کوچه ها امشب پشت ستون سایه ها روي درخت شب می جويم اما نیستی در هیچ جا امشب می دانم آری نیستی اما نمی دانم بیهوده می گردم به دنبالت چرا امشب؟ هر شب تو را بی جستجو می یافتم اما نگذاشت بی خوابی به دست آرم تو را امشب ها . سایه ای دیدم! شبیه ات نیست اما حیف! ای کاش می دیدم به چشمانم خطا امشب هر شب صدای پای تو می آمد از هر چیز حتا ز برگی هم نمی آید صدا امشب امشب ز پشت ابرها بیرون نیامد ماه بش . . .

اوحدی مراغه ای مکن از برم جدایی، مرو از کنارم امشب که نمی‌شکیبد از تو دل بی‌قرارم امشب

اوحدی مراغه ای مکن از برم جدایی، مرو از کنارم امشب که نمی‌شکیبد از تو دل بی‌قرارم امشبز طرب نماند باقی، که مرا تو هم وثاقی چو لب تو گشت ساقی نکند خمارم امشب چه زنی صلای رفتن؟چو نماند پای رفتن چه کنی هوای رفتن؟ که نمیگذارم امشببه رخم چو بر گشادی در وعدها که دادینه شگفت اگر به شادی نفسی برآرم امشب چو شدم وصال روزی، به توقعم چه سوزی؟ چه شود که بر فروزی دل سوکوارم امشب؟گل بخت شد شکفته، که شوم چو بخت خفته که تو داده‌ای نهفته بر خويش بارم امشب اگر . . .

بزن آهنگ بشکن را که بشکن بشکن است امشب (علی قیصری)

بزن آهنگ بشکن را که بشکن بشکن است امشبپیاپی آن چـه می ریـزد گلِ پیراهن است امشبکنـــارِ زنبـــقِ وحشی صبــا پیــوسته می رقصدبه نازِ نسترن هایی که پشت خرمن است امشبهنــوز از راه نامــــردی حسادت می کـند گــوياغـم دیـرینه انگاری کـه با ما دشمن است امشبالا "یـــا ایهّـــــا الســـاقی اَدِر کـــــاَســـاً و ناوِلها"که دُردِ ساغر و پیمانه ها مرد افکن است امشبسُــرور و جشــن شـادی را سیاهی بـــر نمی تابددرونِ منـــزلِ دشمن صــدای شیون است ا . . .

دانلود آهنگ امشب در سر شوری دارم

دانلود آهنگ امشب در سر شوری دارم
 
آهنگ امشب در سر شوری دارم
 
متن آهنگ غوغای ستارگان
امشب در سر شوری دارم امشب در دل نوری دارمباز امشب در اوج آسمانم راضی باشد با ستارگانمامشب یک سر شوق و شورم از این عالم گويی دورمبا ماه و پروين سخنی گويم از روي مه خود اثری جويمجان یابم زین شب ها جان یابم زین شب هاماه و زهره را به طرب خوانمبرترین مطالب وب . . .

"بافقی وحشی"

ز شبهای دگر دارم تب غم بیشتر امشبوصیت می‌کنم باشید از من با خبر امشبمباشید ای رفیقان امشبِ دیگر ز من غافلکه از بزم شما خواهیم بردن درد سر امشبمگر در من نشان مرگ ظاهر شد؟ که می‌بینمرفیقان را نهانی آستین بر چشم تر امشبمکن دوری خدا را از سر بالینم ای همدمکه من خود را نمی‌بینم چو شبهای دگر امشبشرر در جان "وحشی" زد غم آن یار سیمین تنز وي غافل مباشید ای رفیقان تا سحر امشب  . . .

تولد دوباره

  امشب اما  شبی دگر است ! امشب در آسمان ذهنم ستاره ای روشن است !امشب دلم به هوای کسی می تپد !و حرکت  آهنگ قلبم تند تر است .من امشب متولد خواهم شد.و پیشاپیش تولدم را تبریک خواهم گفت !بگذار کلاغان قارقار کنند .!! . . .

كك به تنور.

روزی, روزگاری كك و مورچه ای با هم دوست بودند.
یك روز كك به مورچه گفت دلم از گشنگی ضعف می رود.»
مورچه گفت من هم مثل تو.»
كك گفت بریم چیزی بگیریم و شكم مان را وصله پینه كنیم.»
و نشستند به صحبت كه چه بگیریم؟ چه نگیریم؟»
گردو بگیریم پوست دارد.»
كشمش بگیریم دم دارد.»
سنجد بگیریم هسته دارد.»
بهتر است گندم بگیریم ببریم آسیاب آرد كنیم؛ بياریم خانه نان بپزیم و بخوریم.»
كك رفت گندم گرفت آورد داد به مورچه.
مورچه گندم را برد آسیاب آرد كرد و آورد خانه. . . .

لبخند

 صبح است برایم گل لبخند بيارشور غزل از غنچه? چون قند بيارمن شاخه ی بی بار درخت عشقمآغوش گلت برای پیوند بيار#سید_علی_کهنگی دی 1398sayedalikahangi@ شور غزل از غنچه? چون قند بيارمن شاخه ی بی بار درخت عشقمآغوش گلت برای پیوند بيار"/> . . .

شایعه!

امروز با دوستامون رفته بودیم بیرون 
یکی از بچه ها گفت: امشب حتما ماه رو نگاه کنید 
ماه امشب در بزرگترین اندازه ممکن و در نزدیکترین فاصله ش با زمین قراره میگیره!
 
عاقا ما اومدیم همین رو تو گروه دوستان خانوادگی مون نوشتیم! 
 
کمتر از نیم ساعت دیدم همه تو اینستا استوری گذاشتند امشب ماه رو ببینید. تمام کانالهای خبری محلی تفسیر و پردازش اندازه امشب ماه . 
یسری هم اخر شب عکس گذاشته بودن از ماه! با این عنوان : ماه متفاوت امشب :))))
 
حالا من هی میرفتم . . .

صدا

ما که به شب رسیده ایم، ره بنما دیار راگم شده ایم و کوچه را، در بگشا عذار رازرد شدیم و این خزان،قصه کند بهارمان کوچ ندیده ایم و دشت،سر ز نوا گذار راابر سیه چنین خیال ،طعنه زند بهار سالسبز نگفته ایم و چشم، ای صنما خمار رانامه رسید و اشک داغ‌،تازه کند نوای باغچشم نخفته ایم و شب ، رخ بنما غبار راقصه ی ناتمام روز دیده نبرده ایم و سوزجان که به لب رسیده ایم دربگشا نگار رامرگ عزیز دیده چون! زار زند نوای خوندل شده ایم و این نفس، سر بگشا تبار رادلشدگان ج . . .

امضای یکتا

امشب شهادتنامه هاامضای یکتا میشود/فردا درون خیمه هاباگریه غوغامیشود/امشب حسین وياوران اندر وصال عاشقی/فردانمازظهرشان باشوربرپامیشود/امشب همه بهر حسین عرض ارادت کرده اند/فردا ولایت محوری ازجان چومعنا میشود/امشب نگهبان حرم عباس و اکبرگشته اند/فردازآتش خیمه ها مانند صحرامیشود/امشب ز اخلاص درون غسل شهادت میکنند/فردا زخون کشته هااین دشت دریا میشود/امشب ببیندهرکسی جای خودش رادر بهشت/فردابصیرت شیعه راگلچین دلهامیشود/امشب به دوررهبری یک لشک . . .

شب تولدم

امشب شب تولد منهعاشق روز تولدم هستم، روز و ماهشو خیلی دوسدارمامشب همه جمع بودیم خونه مادرجون، میخواستیم شیرینی بخریم ولی من گفتم ولش کن روم نمیشه جلو شوهرای خواهرشوهرام.امشب آبجی کادو تولدمو داد، یه تاپ بافت یاسی رنگ ، خیلی قشنگه.امشب ما و جاری اینا قراره بمونیم خونه مادرجون چون گازمون قطع شدهبانو . بانو جانبانوي خوش قلب و مهربانتولدت مبارک  . . .

امشب دوست نداشتم اینطوری بنویسم ولی .

راستش دوست داشتم امشب را چیزی از درد دل و شکایت و ناله ننويسم. ولی واقعا نمی شه. امروز رفته بودم خرید کنم از یک مغازه بقالی. شروع کرد به صحبت از اوضاع خراب کاسبی و کرایه های بالا و وضع ناجور و غیره.
اولش گوش کردم و چیزی نگفتم تا خالی بشه. 
 
ادامه مطلب . . .

دلنوشته شبانه

سلامنمیدونم از چی بنويسم یا از کی بنويسم. فقط امشب یه حال خاصی دارم منتظر رسیدن فردام و اومدن خبرای خوب.امشب اولین شبه ک اینجا مینويسمنويسنده نیستم ولی نوشتن رو خیلی دوست دارمنوشته های خیلی خوبی میزارمامشب برام دعا کنید . . .

امشب

جاده بود و تو، و من و انتظار. راه بود و پاییز در همین آبان دوست داشتنی، دیروز بود. آری! و من حوالی نگاهت، صدایت، عطر نفسهایت بودم. بودنی مبهم، در انتظاری دردناک. تو گفتی زیباست این جاده، درختان بلوط، درآغوش بگیرم. من با تمام وجودم تو را به آغوش کشیدم. حس غریبی بود، برگها ریخته بود، بی رنگ شده بود یا در حال ریزش. به راستی که بی رنگی هزار رنگ است، در برگریزان چقد حس عاشقی لطیف است. و این حس مبهم با همه دردناکی اش امشب به لذتی لذیذ بدل گشت. آن . . .

عاشقانه شاد و قابل فهم از آوات بوکانی زیبا و با مفهوم

پێنوسم دیته گریان،ڕینووسم ده‌دڕێ ئمشو قلمم به گریه میاد ،کاغذم رو پاره می کنم امشبپێکی خه‌می دابڕان ،هه‌نواوم ده‌بڕێ ئمشه‌وقاصد غم جدایی،نفسم رو امشب می برهخیالم سه‌ر لێ شیواو،بۅ لای تۆ ده‌پڕی ئمشوخیالم سرش بهش شیويده(قاطی کرده)،به سمت تو میپره امشبوينه‌ییک ماوه له تو ،چاوم تێ دبڕێ ئمشه‌وعکسی از تو مونده،چشمم بهش بریده میشه امشببه دیدنی وينه‌که‌ت دڵ ئارام ده‌گرێ ئمشه‌وبا دیدن عکست دل ئارام میگیره امشبله ژوری ته‌نیاییم‌دا ،ش . . .

منیت

خدا ما را بکش قیمه قیمه کن بريز توي زودپز بخارپز کن جزغاله کن ریز ریز کن.این منیتمان بپرد
با این حال
خدایا بخاطر همین منیت که با ما همراه کردی شکرت .چه غوغا ها و سوداها که این منیت در جهان بر نیانگیخته!
چه تراوشها چه عشقها شورها نشاطها .
خدایا تو که کشتی ما را  تا چیزی به شعورمون اضافه کنیهمچین اضافه شد نشد که باز  هر چی توي این بساط زده بودیم به یه سوز کفر از سرمون پرید و موندیم خمار!
ای خدای معتادها عیارها رندها پاپتی ها تو هوای ما را داش . . .

جواهری در دستشویی!

همیشه ی خدا آرزو داشتم وقتی صبح ها از خونه می خوام بزنم بیرون و برم سرکار، کرور کرور خواستگار پشت در خونمون غش کرده باشن. حالا کرور کرور هم نه لااقل یک نفر باشه که قلبش واسم بتپه و از سیریش بودنش چندشم بشه! ولی زهی خیال باطل.
فقط یه ممد خمار بود که سالگیم عاشقم شده بود و هر وقت من از محله رد می شدم دوستاش با مشت میزدن تو پهلوش. اونم چشماشو به سختی باز می کرد و نهایت عشقش رو با حلقه حلقه بیرون دادنِ دود سیگار به سمتم نشون می داد. بعد ها که ممد خمار . . .

سال روز ازدواج حضرت محمد ( ص ) با حضرت خدیجه ( س )

امشب شب عروسی ماه و خورشید است. آسمان، جلوي قدم‏هایشان دامن می‏ گسترد.نسیم، دیوارهای کوچه را غرق بوسه می‏کند؛ و ندای زیبای تکبیر، موسیقی شادترین عروسی هستی می شود.چه مبارک شبی است امشب…دیدم که به عرش شور و شوقی بر پاست / برپا گر این بزم شعف ذات خداستگفتم به خرد چه اتفاق افتاده / گفتا که عروسی حضرت محمدوخدیجه است امشب. . . .

بیست و نه

امشب پست جدید نمی‌نويسم و بهتون فرصت میدم دوباره پست قبل رو بخونین و حتما در مورد محتواش! نظر هم بدین که بفهمم خوندینش. این تصمیم هم به‌هیچ‌وجه ربطی به این نداره که امشب نمی‌تونم پست بنويسم! اصلا مثل اینایی که اول هفته یه غذای بدمزه می‌پزن و میگن به نفعتونه امشب بخورینش، وگرنه تا وقتی تموم نشده صبح، ظهر، شب، همین غذا رو داریم، می‌خوام تا تک‌تک جملاتش حلاجی نشده، ولش نکنم =)
و من الله التوفیق . . .

عکس جلسه "نقد فیلم" امشب

عکس جلسه "نقد فیلم" امشب سلام.ممنون از دوستانی که امشب بودند و جلسۀ "نقد فیلم" را تا آخر همراهی کردند.عکس جلسه را در ادامه مطلب ببینید؛و  اگر نظری دربارۀ محتوای جلسه دارید در قسمت نظرات همین پست بنويسید.    . . .

خلوت معشوقم

کاش میشد تو خلوت های شبانت کنارت بودم و این دل با تو آروم میشد. کاش میشد همه خلوت های شبانت رو با حضورم به هم بزنم. کاش اصلا خلوت شبانه نداشتی و من کنارت بودم. کاش شب ها رو باهمدیگه خلوت میکردیم. از عشق بگیم و مست و خمار بشیم. کاش کار هر شبم این بود که تو رو غرق ناز و بوسه کنم. کاش میشد پاهای قشنگتو بگیرم تو دستام و بپرستمت دینایی.دانلود آهنگ جدید نیمه شب بیرون زدم رفتم پی می خواریمتا در میخانه رفتم در پی دلداریمدوش دیدم در میخانه صف است از عاشقان . . .

دلم تنگ است

دلم تنگ است ای باران.بدان در لا به لای قطره هایت زندگی را با دلم نوشیده ام امشب.حریر اسمان را با تمام وسعتش پوشیده ام امشب.در این شبهای بیتابی.به بودن در هوای تازه ی بوي نفس های خدا کوشیده ا امشب.                                                  دلم تنگ است ای باران.ببار ای همنشین لحظه های شادی و همدرد غمهای فراوانم.بدان من هم در این شب زنده داری ها.زلالم.قطره ای از جنس بارانم.دلم تنگ است ای باران.  . . .

امشب

من در تنهایی شب ایستاده به کناری و نظاره گر دور دستمدور دستهایی که به روشنی صبح خود را مزین کردهمن امشب تنها تکیه گاهم درختی است خشکیده و پیر سالهاست در انزوای خويش منتظر رقص شباهنگامه من بر روي دامن امید بود.  . . .

ای صبا (حافظ شیرازی)

 ای صبا نکهتی از خاک ره یار بيارببر اندوه دل و مژده دلدار بيارنکته‌ای روح فزا از دهن دوست بگونامه‌ای خوش خبر از عالم اسرار بيارتا معطر کنم از لطف نسیم تو مشامشمه‌ای از نفحات نفس یار بياربه وفای تو که خاک ره آن یار عزیزبی غباری که پدید آید از اغیار بيارگردی از رهگذر دوست به کوری رقیببهر آسایش این دیده خونبار بيارخامی و ساده دلی شیوه جانبازان نیستخبری از بر آن دلبر عیار بيارشکر آن را که تو در عشرتی ای مرغ چمنبه اسیران قفس مژده گار بيارکام . . .

✨تولدت مبارک عزیز جان✨

  هشتم آذر ماه رسید.روزی که چند ماهیست به انتظارش نشسته بودم، حال رسیده است!آذر آمده است.شب هشتم آذر، آسمان چه زیباست.می خواهم توهم غرق آسمان امشب بشوي و فراموشش نکنی.می خواهم امشب شاد باشی و لبخند بزنی.می خواهم همیشه خوب باشی.مهتاب را دیده ای که چگونه می درخشد؟!ستارگان را دیده ای که در دامان سیاه رنگ آسمانِ شب پراکنده شده اند و آسمان را برایت چراغانی کرده اند.کرم های شب تاب چشمک زن را دیده ای که با ملودی نسیم چگونه می رقصند؟!امشب شب توست.امشب . . .

سی‌صد و نود و پنجمین نامه

لئوي عزیزامروز را به همراه ز ، در یک ساحل خیلی آرام سپری کردم.ساعت‌ها به آبی دریا نگاه کردم و صدای درهم آمیخته‌ی دریا و پرندگان ماهی‌خوار ، تمام لکه‌های کمرنگ و بی‌جان این مدت را که روي مغزم نقش بسته بود را با خودش شست.امشب تنهایی توي حیاط ایستادم و سرم را تا آخرین درجه بالا گرفتم و آسمان را رصد کردم.بوي شب‌بوهای توي حیاط ، بوي پرتقال‌ها و پونه‌ها مرا پرت کرده بود به سفرهای خیلی دور کودکی.اما من نگاهم به آسمان صاف و پرستاره‌ی امشب گره خو . . .

رباعي چشم

تــا چشمِ من به چشمِ، چشـــــمِ خمار افتد چشمِ هـــــــزار بد چشم، چشمم دچار افتد این چشمِ من ز چشمِ هم چشم چشم گردید ای کاش چشمِ هـم چشم در چشمِ خار افتد امپراطور . . .

شام مهتاب

 
(شام مهتاب)
دلم غمگین تر از هر شب، دو چشمم باز بی خواب است
ببار ای آسمان امشب، که قلبم باز بی تاب است
 
نه روز آرامشی در دل، نه شب در چشم من خواب است
برایت شعر می گويم، که امشب شام مهتاب است
 
من امشب با تو می گويم، همه ناگفته هایم را
دمی با تو به سر بردن، خودش آرامشی ناب است
 
بخوان از چشم من امشب، چه حسی با تو من دارم
بزن باران و خیسم کن، نه. انگار آسمان خواب است
 
مرا دریاب و باور کن، تو در این لحظه ی زیبا
بمان امشب کنار من، که امشب شام مهتاب است
. . .

متن آهنگ گرشا رضایی مو مشکی

متن آهنگ
عشق یعنی روز های طلایی یه شب خوب دوتایی
من کنارت بیقرارم بی قرارم
عشق خودتی با موي مشکی نگم از تو خود عشقی
من کنارت بیقرارم بیقرارم
ای وای از تو دلشو ندارم بری
من مگه میذارم بری امشب
ای وای از تو من تو کجا میبری
کاشکی تو بمونی نری امشب
ای وای از تو دلشو ندارم بری
من مگه میذارم بری امشب
ای وای از تو منو تو کجا میبری
منبع : رز موزیک . . .

شام غریبان 1398

 
 
ای اهل شفقت امشب شمع و چراغ بردارید و جای جای بیابان و دشت را روشن کنید.
شاید کودکی گوشه ایی جامانده باشد.
سفر که میرويم دسته جمعی، با کاروان، وای اگر کسی در توقف ها جا بماند. بارها میشماریم اگر یکی کم شده باشد منتظر میمانیم، حالمان خوب است و اضطرار نداریم.
 
امشب زینب با آن قلب پاره پاره اینسو و آن سو در بیابان پی طفلان سوخته دامن میدود.
چه میگويد در دل عمه سادات خدا داند.
گمشده ها غریبه نیستند جگرگوشه های زینب اند، یادگاران حسین و عباس و م . . .

گفتار درمانی 4

امشب دوباره گفتاردرمان اومداین بار دستمال رو جدای از اینکه بین دندانم گذاشتیه جفت دستمال رو هم لوله کرد و توي لپم گذاشت و به من گفت دستمال رو بيار بیرونواقعا به یه زور و به کمک خودش تونستم در بيارم . . .

از بیان و لفظ بگذر.

برخی به کجاها رسیدند؛و ما در ظلماتِ عالم کثرات فرو رفته‌ایم.گر خبر از مُلک جان داری بياریا نشان از بی نشان داری بياراز بیان و لفظ بگذر یک زمانعشقِ بی لفظ و بیان داری بيارظنّ و علم و قطع را یک‌سو فکنرؤیت و حسّ و عیان داری بيارگفتگو از جام و مِی دیگر بس استحالتی از مِی کشان داری بيارعلم و حکمت را به اهلش واگذارهای و هوي عاشقان داری بياربوسه شیطان بُوَد داغِ جبینداغِ جانسوزِ نهان داری بياربزم وحدت جای هر بیگانه نیسترنگ و روي مَحرمان داری بیا . . .

اعتماد به نفس کودک را با این جملات بالا ببرید!

 
اعتماد به نفس کودک را با این جملات بالا ببرید!
می خواهید کاری کنید تا فرزندتان احساس مهم بودن بکند؟ انجام این کارها و گفتن این جملات کمک بزرگی برای تحقق این هدف به شما می کنند. اعتماد به نفس کودک را با این جملات بالا ببرید!1. حضور او در جمع خانواده را مهم بدانید. مثلا بگويید وقتی خدا تو رو به ما داد، می دانست ما چه چیزی در زندگی احتیاج داریم»
2. ببخشید عزیزم. می توانی من را به خاطر کاری که کردم ببخشی؟
3.من تو را می بخشم. و دیگر این موضوع را مطرح ن . . .

خنک آن قمار بازی!

همه صیدها بکردی هله میر بار دیگرسگ خويش را رها کن که کند شکار دیگر همه غوطه‌ها بخوردی همه کارها بکردیمنشین ز پای یک دم که بماند کار دیگر همه نقدها شمردی به وکیل درسپردیبشنو از این محاسب عدد و شمار دیگر تو بسی سمن بران را به کنار درگرفتینفسی کنار بگشا بنگر کنار دیگر خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودشبنماند هیچش الا هوس قمار دیگر تو به مرگ و زندگانی هله تا جز او ندانینه چو روسبی که هر شب کشد او بيار دیگر نظرش به سوي هر کس به مثال چشم نرگسبود . . .

سکوت عکسها شکست

امشب یه شب باشکوه و تکرار نشدنی بود برام!
داییم ضبط صوت قدیمی مادربزرگم رو برده بود تعمیر کرده بود و امشب همه دور هم نشستیم و به نوار کاست های قدیمی گوش دادیم.
وای که چه صداهایی!
انگار دیگه تو این دنیا نبودم و با یه ماشین زمان، به گذشته سفر کرده بودم. گذشته ای که درش من هنوز متولد نشده بودم!
در تمام طول زندگی، از پدربزرگم و دایی بزرگم هیچ سهمی جز چند تا عکس نداشتم. چون قبل از تولدم دنیا رو ترک کرده بودن.
اما امشب!
امشب برای اولین بار، از تو اون نوا . . .

گرچه امشب اشتباهی رو به ما آورده ای (علی قیصری)

گرچه امشب اشتباهی رو به ما آورده ایراه و رســم ِ مهــــربانی را بجـا آورده ایپا بنه بـر تار و پودِ فـرش چشمانم که توباخودت یک آسمان عشق وصفاآورده ایآنچه ازسر تاکمر میریزد از ابریشم استروي دوشت موجی از زلف رهـا آورده ایدر میـان کوچـه هـا از عطــرِ شیـرازِ تنتحــافظ ِ شـــوریـده را تا دلگـشا آورده ایآخـر ای گلچهــره یِ خنـدان لـب ِ بالا بـلاایـن همـه افسونگری را از کجـا آورده ایدربرم بنشین که عمری تشنه ی مهر توامکــــز دیــارِ همـــــــدل . . .

محرم 98

امشب با مامانم اینا و بچه ها رفتم هیئت.پارسال اصلا نرفتم امسالم اولین شبم بود.امشب شب چهارمه محرمههمسری شاید فردا بیاد و من کلی خوشحال شدم. اگه اومدنی شد کیک میپزم و غذای خوشمزه درست میکنمچند روز دیگه فندقم یک ساله میشه. شکرخدا بابت همه چی . . .

تو دلسوز من باش معین

دانلود آهنگ تو دلسوز من باش دلم مثل حالم پریشونه امشب از معین | آهنگ ایرانی
دانلود اهنگ تو دلسوز من باش؛ دلم مثل حالم پریشونه امشب از معین | آهنگ ایرانی
دلم مثل حالم پریشونه امشب تو دلسوز من باش که از هر طرف غم فراوونه امشب تو دلسوز من باش رو سینت بذاری سر بی قرارو تو دلسوز من باش که طاقت ندارم بده روزگارو تو دلسوز من باش برم سمت کی جز تو که از بعد عشق دلت پیش من نیست
لینک دانلود آهنگ . . .

اشک مرد

آقام می‌گفت:-مردا هیچ وقت نباس گریه کنن.خدا اشک رو داد به زن که دل مرد رو باهاش به رحم بياره. اشک واسه ما نبود، ما فقط ته خاطر خواهیمون تو کوچه راه رفتن و دید زدن دختر مو فر همسایه‌ روبه رويی بود.طفل معصوم یه جور سر به زیر بود که یه بار کم مونده بود کمپلت بیاد تو بغلمون.نمی‌دونم نمی‌دید ما رو یا خودش رو می‌زد به ندیدن.پریشب هم وقتی از دانشگاه برمی‌گشت خونه، از اون طرف کوچه رفت تا دیگه عین‌ یه هفته پیش بهمون تنه نزنه.می‌فهمید خاطرش رو می‌خو . . .

دنیای بد رنگ !

دنیا چقدر امشب بد رنگه.
دنیای این شکلی حااااااالمو بهم میزنه!
.
خدایا امشب حداقل یه خواب سنگین عطا بفرما .

پ.ن:اگه دیدید چن روزه همه چی زندگیتون داره طبق برنامتون برای رسیدن به هدفتون بدون هیچ مانعی پیش میره.روون و نرم!بدونید قراره گند بخوره به تهش!مطمئن باشید!
  . . .

راهنمای خرید بهترین کفش پیاده روی(پارت 1 از 2)

روزهای بهاری انرژی و انگیزه زیادی را برای حضور در طبیعت و فضای بیرون از خانه به اغلب ما القا می کند. درست به همین دلیل است که در این روزها اغلب پارک ها شلوغ تر از همیشه است. اما اگر این روز های بهاری تصمیم جدی برای ورزش کردن یا پیاده روي دارید بهتر است از حالا شروع کنید. برای شروع اما قبل از هر چیز باید به فکر تهیه یک کفش پیاده روي یا بهتر است بگويم یک کفش ورزشی مناسب باشید.
وجود یک کفش ورزشی در جاکفشی انگیزه بیشتری برای ورزش کردن به شما می دهد و ا . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)