98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

پیاده سازی بانک با آرایه کلاس درcgo

رمز دوم بانک شهر

بانک شهر به منظور ایجاد بستر امن برای مشتریان بانک در زمان انجام تراکنشهای کارتی، همچنین با توجه به اام بانک مرکزی در همین رابطه، بانک شهر اقدام به پياده سازي نرم افزار رمز نت نموده است.
این نرم افزار امکان تولید رمز یکبار مصرف اول و دوم کارت به منظور انجام تراکنش از طریق درگاههای حضوری و اینترنتی و همچنین تولید رمز یکبار مصرف کانال های مدرن را برای مشتریان فراهم می سازد. کاربران می توانند با سهولت و امنیت کامل نسبت به فعال سازي و دریافت ر . . .

بانک شماره موبایل

بانک شماره موبایل چیست ؟بانک های اطلاعاتی یا همان بانک شماره موبایل اصطلاحا به شماره موبایل های جمع آوری و یا خریداری شده با موضوعات و کاربردهای صنفی مختلف می باشد که گاها به آن دیتا شماره همراه نیز می گویند.بانک های اطلاعاتی متعددی وجود دارد و ما تمام تلاشمان را برای جمع آوری و خریداری این بانک اطلاعاتی انجام داده ایم که ما یک مرجع کاملی از بانک شماره ها را گرد هم آورده ایم تا رضایت شما عزیزان را در فروشگاهمان جلب کنیم. mobile1.net . . .

ماجرای کشف سه جسد در بانک نسیم شهر

دادستان عمومی و انقلاب شهر بهارستان تهران ، پیدا شدن سه جنازه از زیر اوار یکی از بانک های رباط کریم به دنبال اغتشاشات ابان ماه تایید کرده است . اغتشاشگران یکی از بانک های رباط کریم رو به اتش می کشند ، حریق به اندازه ای وسیع بود که موجب تخریب کامل بانک می شود ، بعداز یک ماه مسئولان بانک تصمیم می‌گیرند خاکبرداری و ساختمانی جدید بنا کنند . در حین خاکبرداری متوجه سه جسد می شوند ، اجساد برای تشخیص هویت در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفته است.شاهدان . . .

ماجرای کشف سه جسد در بانک نسیم شهر

دادستان عمومی و انقلاب شهر بهارستان تهران ، پیدا شدن سه جنازه از زیر اوار یکی از بانک های رباط کریم به دنبال اغتشاشات ابان ماه تایید کرده است . اغتشاشگران یکی از بانک های رباط کریم رو به اتش می کشند ، حریق به اندازه ای وسیع بود که موجب تخریب کامل بانک می شود ، بعداز یک ماه مسئولان بانک تصمیم می‌گیرند خاکبرداری و ساختمانی جدید بنا کنند . در حین خاکبرداری متوجه سه جسد می شوند ، اجساد برای تشخیص هویت در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفته است.شاهدان . . .

پیاده سازی پشته با آرایه در سی پلاس پلاس

دانلود فایل پياده سازي پشته با آرايهبان ++C )در این فایل یک پشته به کمک آرايه ها ساخته ایم و در آن قابلیتهای نمایش پشته | پوش کردن و پاپ کردن | جستجوی اعداد در پشته | یافتن ماکسیمم و مینیم و همچنین مجموع اعداد را افزوده ایم. فایل سی پلاس پلاس این پروژه حاوی 220 خط کد است که از طریق لینک ذیل قابل دانلود است.جهت دانلود فایل -اینجا- کلیک کنید!نمونه ای از قسمتی از کد و خروجی را ببینید: . . .

پست بانک رمز دوم

در راستای افزایش ضریب امنیت تراکنش های کارتی و به منظور اجرایی نمودن اامات بانک مرکزی ج ا.ا. مبنی بر راه اندازی رمز دوم یکبار مصرف و حذف رمز دوم ایستا از تاریخ ۹۸/۱۰/۱۵ ، اقدامات ذیل توسط بانک انجام پذیرفته و مشتریان محترم می توانند در تراکنش های بدون حضور کارت که نیاز به رمز دوم می باشد به یکی از روش های زیر نسبت به پویا سازي رمز دوم یکبار مصرف خود اقدام نمایند . برای دریافت برنامه رمز پویا پست بانک به سایت سیلو مراجعه کنید.
دانلود برنامه رم . . .

چگونه با نرم افزار متلب شروع کنم؟

با سلام کلاس آموزشی "یادگیری کاربردی متلب" به صورت وبینار برای حداقل 10 نفر برگزار می شود: محتوای دوره آموزشی شامل نحوه پياده سازي پخش بار پس رو- پیش رو در محیط متلب به صورت خط به خط می باشد. کاربران در انتهای دوره 12 ساعته نحوه برنامه نویسی پخس بار پس رو- پیش رو را برای شبکه های توزیع متعادل با تعداد شین های نامحدود مطابق مرجع زیر پياده سازي نموده و از خروجی های آن آگاهی یابند.Jen-Hao Teng, "A direct approach for distribution system load flow solutions",  IEEE Transactions on Power Delivery ( Volum . . .

تحریم ها نتوانسته خدمات ارزی بانک را محدود کند

مدیرعامل بانک ملی ایران با تأکید بر این که نیازهای ارزی متقاضیان در این بانک به خوبی برآورده می شود، گفت: تحریم ها نتوانسته خدمات ارزی بانک را محدود کند و از این رو همه کارکنان باید به جذب منابع ارزی و حفظ مشتریان بین المللی مانند سابق اهتمام ورزند.   . . .

بانک مرکزی: دریافت هزینه پیامک رمز پویا از مشتریان صحت ندارد

بانک مرکزی اعلام کرد: طبق اطلاع قبلی، هزینه دریافت پیامک رمز دوم پویا بر عهده بانک‌ها و موسسات اعتباری است.
بانک مرکزی بار دیگر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دریافت پیامک رمز دوم پویا به هیچ عنوان هزینه‌ای برای مشتریان نظام بانکی ندارد.
در اطلاعیه این بانک آمده است: در پی انتشار اخباری از طرف معاون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر اینکه در مورد هزینه پیامک رمز پویا، توافقی با بانک مرکزی انجام نشده است»، روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری ا . . .

نیاز به مشاوره در زمینه نرم افزار دارم

بدون تردید یکی از مهمترین عوامل در راه اندازی و عملیاتی شدن موفق یک سیستم نرم افزاری در هر سازمان، مشاوره تخصصی باکارشناسان ارشد در زمینه مربوطه است . شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات کهکشان باتجربه ای بیش از یک دهه در حوزه نرم افزارهای بانکداری و پرداخت و بهره گیری ازمتخصصان و کارشناسان بانکی و فنی می تواند جهت شناخت نیازها و رفع آن راهنمای مناسبی باشد. کدامین  زمینه ها:·        مشاوره در زمینه نرم افزارهای بانکداری ·        مشاوره در زم . . .

راهکارهاي مناسب جهت شاداب سازي مدرسه (2)

پیشنهاد به معلمان1- استفاده از روش های مناسب تشویق و تنبیه2- ترغیب دانش آموزان به فعالیت های گروهی3- استفاده از روش گردش علمی و نمایشنامه ای4- اختصاص بخشی از کلاس به گفتن لطیفه5- استفاده از موسیقی سر کلاس درس در موقعیت مناسب6- خواندن قصه ها و داستان های جالب و دوست داشتنی برای دانش آموزان در کلاس درس انشاء،دینی، ادبیات و. . . .

طرح توجیهی

بانک شماره موبایل چیست ؟
بانک های اطلاعاتی یا همان بانک شماره موبایل اصطلاحا به شماره موبایل های جمع آوری و یا خریداری شده با موضوعات و کاربردهای صنفی مختلف می باشد که گاها به آن دیتا شماره همراه نیز می گویند.
بانک های اطلاعاتی متعددی وجود دارد و ما تمام تلاشمان را برای جمع آوری و خریداری این بانک اطلاعاتی انجام داده ایم که ما یک مرجع کاملی از بانک شماره ها را گرد هم آورده ایم تا رضایت شما عزیزان را در فروشگاهمان جلب کنیم. 
mobile1.net . . .

بازدید از کلاس درس و هنرستان

در تاریخ 4 / آذر /98 روز دوشنبه از کلاس درس توسعه و برنامه سازي پایه 11 هنرستان شرف بازدید بعمل آمدهمچنین در همان روز از کلاس درس خانم مهندس باقری هنرآموز محترم هنرستان غیر انتفاعی امید ایران بازدید بعمل آمد .ضمن تشکر از هنرآموزان دو کلاس بازدید شده و تشکر از مدیر محترم هر دو هنرستان . . .

طرح توجيهي

بانک شماره موبایل چیست ؟بانک های اطلاعاتی یا همان بانک شماره موبایل اصطلاحا به شماره موبایل های جمع آوری و یا خریداری شده با موضوعات و کاربردهای صنفی مختلف می باشد که گاها به آن دیتا شماره همراه نیز می گویند.بانک های اطلاعاتی متعددی وجود دارد و ما تمام تلاشمان را برای جمع آوری و خریداری این بانک اطلاعاتی انجام داده ایم که ما یک مرجع کاملی از بانک شماره ها را گرد هم آورده ایم تا رضایت شما عزیزان را در فروشگاهمان جلب کنیم. mobile1.net . . .

آموزش گرفتن رمز دوم پویا بانک سپه

امروز می خواهیم در خصوص دریافت رمز دوم پویا بانک سپه و معرفی اپلیکیشن رمز ساز بانک سپه صحبت کنیم. رمز ساز نرم افزار معرفی شده از سوی بانک جهت فعال سازي و درخواست رمز دوم یکبار مصرف است. برنامه رمز ساز بانک سپه علاوه بر ارائه رمز دوم پویا ، می توااند خرید های اینترنتی ، پرداخت قبوض و خرید شارژ و بسته های اینترنتی ، کارت به کارت کردن و . را هم انجام دهد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص رمز ساز بانک سپه به سایت رفع مشکلات رایانه و موبایل هیواتک مرا . . .

شماره موبایل مدیران کشور | دانلود کامل بانک شماره مدیران (جدید)

شماره بانکداری موبایل ایرانسل (1398)) شماره بانکی موبایل ایرانسل ، شماره بانکداری موبایل ایرانسل ، شماره مرجع شماره موبایل مشاغل اول ، شماره موبایل مهندس ، شماره موبایل مهندسین ، شماره پزشکان ، شماره بانکداری موبایل ، فروش آنلاین بانکداری موبایل ، فروش بانکداری موبایل ، فروش بانکداری تلفن همراه ، کار بانکی شماره تلفن همراه ، بانک شماره تلفن همراه بانکی ، بانکی تلفن همراه استانی ، بانکداری موبایل شهری ، بارگیری پیام کوتاه آنلاین ، شماره تل . . .

آموزش فعال سازی رمز یکبارمصرف بانک شهر

OTP واژه مخفف One Time Password ، همان رمز دوم پویایی که این روزها دغدغه خیلی از مشتریان بانک ها شده است پیش از این در کشورهای پیشرفته مورد استفاده قرار می گرفته است و یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از هرگونه سرقت و ی اینترنتی است ، از این رو اگر شما تاکنون اقدام به دریافت آن نکرده اید ، این نکته مهم را در نظر داشته باشید که از ابتدای دی ماه سال جاری امکان استفاده از رمز دوم ایستا وجود ندارد و این رمزها فاقد اعتبار می باشند.
امروز می خواهیم . . .

طنز گونه بنگریم.

تکنیکی برای استفاده از طنز در کلاس درساستفاده از طنز در کلاس درس ، یک راه مهم برای تعامل با دانش اموزان است.معمولا بهترین و به یاد ماندنی ترین کلاس ها ، کلاس های پرخنده هستند.  . . .

اسامی برندگان قرعه‌کشی بانک رفاه.

اسامی برندگان سی و سومین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مشتریان بانک می توانند با مراجعه به شعب و پورتال بانک به نشانی www.refah-bank.ir از نتیجه این قرعه کشی مطلع شوند.
ادامه مطلب . . .

نظر سنجی ازتعداد دانش آموزان پایه سوم دبستان

1-تاسیس بانک جایزه وتشویق دانش آموزان با ارائه کارت ممتاز2-زیبا وجذاب کردن محیط مدرسه و استفاده از زنگ های شادی آور در کلاس3-اردوهایی تشویقی 4-اضافه کردن زنگ ورزش5-هرماه بعد از آزمونک یا آزمون ماهانه با جایزه در کلاس درس ومدرسه تشویق شویم اسامی دانش آموزنی که در نظر سنجی شرکت کرده پایه سوم الف وب هستنداقای حافظ عزت زاده -محمد جواد محمدی -سوم بمهدی یگانه  دانش آموز سوم الف    . . .

کاظمی: بانک‌ها تولید ملی ما را متوقف کردند

یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی یکی از اصلی‌ترین موانع تولید داخلی را بانک‌ها دانست و عنوان کرد: بانک‌ها و تحریم‌های آمریکا تولید ما را زمین‌گیر کرده‌اند.
ادامه مطلب . . .

بروز ترین های بورس | در دی چه خبر است؟/ تکذیب پشت تکذیب

به گزارش دنیای بورس به نقل از خبرگزاری ها، امروز صبح بورس پرس به نقل از منابعی آگاه و البته یکی از سهامداران حقوقی و عمده بانک دی عنوان کرده بود که افزایش سرمایه بانک دی منتفی شده اما حالا برخی از دیگر سایت ها همچون Tse Press و اقتصاد بیدار نیز این خبر را هم از جانب منابع آگاه تکذیب کردهاندبراساس اعلام این منبع آگاه که با اقتصاد بیدار صحبت کرده: برنامه افزایش سرمایه قطعا در دستور کار بانک قرار دارد. حتی این منبع در جواب به این سوال که با توجه به اب . . .

بروز ترین های بورس | به بهانه بازگشایی بانک دی/ شدت اثر محدودسازی تجدید ارزیابی بانک‌ها

به گزارش دنیای بورس ، سهام بانک دی در معاملات امروز و پس از توقف بیش از دو هفته‌ای بازگشایی می‌شود. این سهم که با توجه به عدم ارائه صورت‌های مالی و برگزاری مجمع متوقف شده بود پس از ارائه صورت‌های مالی و مجوز بانک مرکزی در خصوص برگزاری مجمع عمومی سالیانه بازگشایی شد. این مطلب به زیان انباشته سنگین حدود 7700 میلیارد تومانی این بانک تا پایان سال 97 و ادامه پرشتاب زیان در سال جاری اختصاص نداشته و تنها به بررسی یک خبر که در هفته‌های اخیر م . . .

بانک شماره موبایل و بانک ایمیل

بانک شماره موبایل چیست؟
بانک شماره موبایل عبارت است از شماره موبایل هایی که میتواند برای افراد ,سازمان ها و شرکتها باشد و برای اهداف گوناگون ازجمله بازاریابی تلفنی یا پیامکی به کار گرفته میشود همچنین این بانک ها میتواند همراه با داده های دیگر همچون نام و نام خانوادگی و شهر,تخصص یا شغل عرضه گردد
 خرید طرح لایه باز . . .

اطلاعیه شماره یک روابط عمومی بانک مرکزی در مورد رمز پویا

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، روابط عمومی بانک مرکزی به اطلاع مشتریان محترم شبکه بانکی کشور می‌رساند که بانک‌ها و موسسات اعتباری در راستای ارتقاء سطح امنیت تراکنش‌های بدون حضور کارت در اینترنت، امکان دریافت رمز دوم پویا را فراهم نموده‌اند.
 

متن کامل خبر: اطلاعیه شماره یک روابط عمومی بانک مرکزی در مورد رمز پویا . . .

بانک شماره موبايل

دانلود بانک شماره موبایل مشاغل به تفکیک استانی و کشوری مختص مدیران شرکت ها و سازمان های دولتی همچنین غیر دولتی شامل استفاده کنندگان از سامانه های بانک شماره موبایل جهت تبلیغات هدفمند برای مشتریان خود می باشد.1000file.net . . .

دولت تصویب کرد: انتقال و ظهرنویسی چک تضمینی اعتبار ندارد

براساس این لایحه صدور و تحویل چک‌های تضمین شده توسط بانک‌ها به مشتری، مستم تکمیل فرم درخواست توسط متقاضی در شعبه بانک در حضور متصدی بانکی، درج مشخصات دقیق گیرنده بر روی چک تضمین شده براساس ضوابط اعلامی توسط بانک مرکزی و نیز ثبت علت درخواست صدور چک مزبور نزد بانک صادرکننده چک خواهد بودهمچنین وصول مبلغ چک تضمین شده توسط بانک، صرفاً در وجه گیرنده (ذی نفع) که مشخصات وی بر روی چک تضمین‌شده درج گردیده، امکان‌پذیر است و ظهرنویسی و انتقال چک ت . . .

جدال لفظی با رئیس بانک مرکزی آمریکا

 تصمیم دیشب بانک مرکزی آمریکا در کاهش نرخ بهره کشمکش و درگیری لفظی بین و رئیس بانک مرکزی آمریکا را تشدید کرد.به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی ان بی سی، بانک مرکزی آمریکا دیشب در نشست هفتگی خود با کاهش نرخ بهره از ۲ درصد به ۱.۷۵ درصد موافقت کرد. . . .

برق و دانشگاه

به نام خداوند سبحان ساعت ۴تا۶ عصر کلاس در حال اجراست .حالا برق میره(کجا.نمی دونم)همه خوشحال که الان کلاس تموم میشه.برق اضطراری رو وصل می کنن.استاد میگه بی خود نیست دانشگاه دوم کشورید. بعد دوباره برق میره و میاد یهو یکی از بچه های کلاس میگه ((( الااااااا.هم))))و کلاس می ترکه از خنده.خانوم ع . . .

دوره فتوشاپ

با سلام خدمت دانشجویان محترم :جلسه اول کلاس فتوشاپ روز پنج شنبه 7 آذر در محل سایت نرم افزاری برگزار خواهد شد . دانشجویانی که برای این دوره نام نویسی کرده اند حتما در کلاس حضور داشته باشید .برای ثبت نام نهایی در دوره فتوشاپ روز های شنبه و یکشنبه 9 و 10 آذر با در دست داشتن مدارک ( کپی شناسنامه + کپی کارت ملی + یک قطعه عکس ) و فیش واریزی  زرد رنگ به مبلغ 67000 تومان به شماره حساب سایر منابع دانشگاه 2295500150 نزد بانک تجارت ، به دفتر جوار دانشگاهی مراجعه کنید . . . .

توضیحات بانک مرکزی در خصوص وام ازدواج ۳۰ میلیون تومانی

توضیحات بانک مرکزی درباره وام ازدواج» ۳۰ میلیونیبانک مرکزی به منظور اطلاع شهروندان از شرایط و ضوابط قانونی بهره‎مندی از تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی قرض‌الحسنه ازدواج برای هر یک از زوج‌ها، نکاتی را به آگاهی می‌رساند. . . .

کودکانه ها

۳۶۷۰۰ کودک بی‌سرپرست و بد‌سرپرست در کرمان شناسایی شد
موسسه خیریه بیت الکوثر زنگی آباد
شماره حساب بانک کشاورزی :603247
شماره کارت بانک کشاورزی:6037707000052492
بانک رسالت :1062445901
شماره کارت بانک رسالت :5041727010073177
 
  . . .

گزارش فعالیت هیات مدیره در آبان ماه 98

پیگیری و اخذ  آگهی ثبت تغییرات هیئت مدیرهساخت مهر جدید و اعلام آن به اداره تعاون و اتاق تعاونتشکیل کارگروه مالی و بررسی چگونگی امتیاز دهی به اعضا با توجه به مبلغ و زمان پرداختبررسی حساب های بانکی و اقدام برای تغییر صاحبان امضا در بانک هابانک توسعه تعاونبانک ملی ایرانبانک پست بانکبانک کشاورزیجلسه با دو پیمانکار جهت مشارکت در پروژه شهر زیباجلسه با شهردار پردیس و اخذ دستور بر روی نامه ارسالی و مشاهده پرونده موجود در شهرداریمراجعه به سازمان . . .

1942

صبح ساعت هفت بیدار شدم و بعدش رفتم حموم و آب سرد بود -___- این یعنی بدشانسی:( بعدش ساعت هشت رفتم حموم و گرم شد ! لباس پوشیدم و آرایش کردم و آماده به رفتن ٬ امروز قرار بود دیگه آژانس نگیرم و پياده تا سه راه اومدم . کنار چراغ قرمز اشتباهی وسط راه مونده بودم و یکی برام بوق زد که برووو خانوم ؛/ البته منظورش این بود ! بعدشم تاکسی سوار شدم و حالا معلوم نبود که کسی سوار میشه یا نه ٬ که بعد از ناامیدی تاکسی به راه افتاد و از این به بعد همش همین کار رو میکنم ^^ بع . . .

رئیس کل اسبق بانک مرکزی درباره لایحه حذف چهار صفر از پول ملی» هشدار داد

رئیس کل بانک مرکزی در دولت‌های هشتم و نهم، گفت: چه کسی می‌تواند همه‌ قیمتها را به یک ده هزارم قبلی برساند؟ این اقدام، غیرضروری، دردسر ساز و کم فایده است و امکان ایجاد تورم بیشتر پس از حذف صفرها به راحتی وجود دارد.  . . .

روش های موثر در شاداب سازی جو کلاس

1) شروع فعالیت کلاس با قرائت سوره ای از قرآن و حفظ آن از طرف دانش آموزان.2) تدریس به روش های مختلف از جمله با شعر، نمایش- نقاشی و هر روشدیگری که منجر به یادگیری بهتر دانش آموزان در سر کلاس درس می شود.3) مسئولیت دادن به دانش آموزان به صورت نوبتی در کلاس.4) یاد دادن و تشویق دانش آموزان برای درست کردن کاردستی بدون دخالتوالدین به منظور تقویت توانایی های فردی و اتکا به نفس.5) وضعیت فیزیکی کلاس شامل رنگ، نور، چینش نیمکت ها، تهویه و تعداد دانش آموزان     6) . . .

۱۰. دانش‌آموزان را به بحث کردن و ایجاد فضای شاد در کلاس تشویق کنید

اگر در تمام مدت کلاس فقط شما صحبت کنید، کلاس برای دانش‌آموزان کسل کننده می‌شود و باید انتظار چرت زدن دانش‌آموزان را هم داشته باشید. دنبال راهی باشید که دانش‌آموزان در تمام مدت حضور در کلاس، با اشتیاق به درس گوش کنند. از دانش‌آموزان هم بخواهید در کلاس مشارکت داشته باشند. سؤال بپرسید ولی همه‌ی دانش‌آموزان را مخاطب سؤال خود قرار ندهید، بهتر است یکی از دانش‌آموزان را صدا بزنید و سؤال خود را مستقیم از او بپرسید، وقتی سؤال از کل کلاس پرسیده . . .

دانلود ۲٫۱٫۱ رمزساز سپه – برنامه ساخت رمز یکبار مصرف بانک سپه

 
رمز ساز بانک سپه یک برنامه کاربردی قابل نصب بر روی دستگاه‌های همراه دارای سیستم عامل اندروید و IOS است که مشتریان بانک می‌توانند پس از مراجعه به شعبه و ثبت درخواست خود و همچنین نصب و فعالسازي آن بر روی سخت‌افزار مورد نظر، نسبت به تولید رمز یکبار مصرف از طریق آن و انجام عملیات مالی در سامانه‌های مشتری‌محور بانک، خریدهای اینترنتی، پرداخت قبوض، خرید شارژ تلفن همراه و بسته های اینترنت و انتقال وجه از طریق سایر نرم افزارهای پرداخت اقدام نما . . .

بروز ترین های بورس پ از واقعیت تا خیال‌بافی در دی / مقایسه سرعت زیان‌دهی با سرعت رشد قیمت

دنیای بورس: زیان انباشته بانک دی بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی‌نشده این بانک در ظاهر تا پایان سال 97 به بیش از 8600 میلیارد تومان رسیده است.  بر این اساس این بانک مشمول ماده 141 قانون تجارت بوده و سهام‌داران باید در خصوص انحلال یا راه‌های خروج از مشمولیت این ماده مجمع برگزار کنند. دی به افزایش سرمایه 2600 درصد برای خروج از وضعیت کنونی نیاز دارد. تحلیل کنونی می‌توانددو جنبه داشته باشد نخست این‌که آیا بانک دی می‌تواندچنین افزایش س . . .

آنگاه که بانک مرکزی اجازه ورود و خروج صادر می کند

هرکس به هر کدام از بانک های کشور بدهکار باشد و اسامی آنها از طرف بانک به بانک مرکزی اعلام شده باشد،و همچنین وارد کنندکان و صادر کنندگانی که به تعهدات خود عمل ننموده اند ،بانک مرکزی می تواند از طریق دادسرای عمومی تهران ، خواستار ممنوعیت خروج آنها از کشور گردد.و خروج اشخاص مذبور منوط به اجازه بانک مرکزی گردد.*در صورت بروز یا احتمالا بروز چنین مشکلی پیشنهاد می شود با یک نفر مشاور حاذق مشور نمایید.*در صورت بروز هرگونه سوال و دریافت مشاوره حقوقی . . .

چگونه رمز دوم پویا پست بانک را فعال کنیم؟

امروز می خواهیم در خصوص رمز دوم یکبار مصرف پست بانک استفاده کنید. لذا اگر چنانچه مشتریان محترم این بانک اقدام به دریافت رمز دوم پویا نکرده اند ، با مطالعه این مقاله می توانند به راحتی رمز دوم پویا پست بانک را فعال سازي نمایند. در نظر داشته باشید از اوایل بهمن ماه استفاده از رمز دوم یکبار مصرف اجباری شده و دیگر به وسیله رمز دوم هایی که تا کنون تراکنش های بانکی را انجام می دادید نمی توانید به پرداخت ، انتقال وجه و . بپردازید.
جهت کسب اطلاعات بیش . . .

بانک شماره موبايل همراه اول

دانلود بانک شماره موبایل همراه اول به تفکیک استانی و کشوری مختص مدیران شرکت ها و سازمان های دولتی همچنین غیر دولتی شامل استفاده کنندگان از سامانه های بانک شماره موبایل جهت تبلیغات هدفمند برای مشتریان خود می باشد.hamrah-aval.com . . .

چگونه می‌توان؟

چگونه می‌توان؟ابر بود و باران نداشتآتش بود و شراره نداشتدرخت بود و سایه نداشتنور بود و روشنایی نداشتطوفان بود و آذرخش نداشتدریا بود و پیاپی موج نداشتای عشق به من بگو:چگونه می‌توان انسان بود و آرزو نداشت؟»  . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)