98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

fatemehmystudents96

فاطمه فاطمه است

بسم الله الرحمن الرحیم
کتاب فاطمه فاطمه است» نوشته دکتر علی شریعتی» 
 
 
کتابی در دو بخش متفاوت. بخشی در نکوهش فضای حاکم بر زن جامعه امروز و بررسی علل بحران اجتماعی که در این حوزه مواجهیم (این مشکلات از زمان ایشون بوده و هنوز هم هست) و بخش دیگه ای که مربوط به ارائه خلاصه ای از تاریخ اسلام اه با بررسی نقش حضرت زهرا.
ادامه مطلب . . .

بیرق گلگون بهار

سی و شش روزه شده بودی که از زنجان به خانه آمدم. بغلت کردم و خندیدی. با تو حرف می‌زدم و تو خودت رو در آغوشم رها کرده بودی. همه متعجب بودند که چطور ممکن است با  کسی که انقدر کم می‌بینی‌اش راحت باشی. از آن روز تو فرزند من شدی. وقتی گریه می‌کنی تو را به من می‌سپارند و می‌روند. شب‌هایی که من باشم روی پای من به خواب می روی و جهان زیبا شده است دختر من. تو دوست منی. دوستی‌‌ای که آغازش قبل از چشم گشودن تو به جهان بوده و پایانش؟ گمانم نباید پایانی داشته ب . . .

.اضــافی هــــا رو خــــط خــــطی کن

آدمهای زندگــــیتـو یکی یکی بنویــــــس.حســــــادت میکنـــــه. خــــط بـــزن!اضافـــه کـــاری داره.خـــــــط بزن!خوبـــیـات بــه چـــشمـــش نمیـــاد.خــــط بزن!دروغ میــــگه اینــو محکــــــــم خـــــط بزن!هـــر وقـــت تنهــــــــا شد میـــــاد سراغــــت  خــط بزن!پشــــت ســرت حــرف میـزنه.خــــط بزن!هیـــچوقــت نمیـــفهمــتت خـــــط بزن!از پشــــــت خنجــــــر میزنـــــــه. خـــــط بزن!مکـــــث نکـــن!"ف . . .

."دفنِ عشق" :)

دقت کرده ای ؟؟جدیدا در به گند کشیدن معنای واژگان خاصمهارت عجیبی پیدا کرده ایم!نمونه اش "عشق" .از کسی خوشمان می آید ،بلافاصله  خودرا عاشق و نام رابطه را عشق  مینامیم!کار های عجیبی در این رابطه بظاهر عاشقانه انجام میدهیم  که همه انها ارزششاندقیقا به اندازه معنای عشق امروزیست!!.  :)ته عشقمان شده استیکر های مجازی !ته عشقمان شده روابط مزخرفکه دوهزار نمی ارزدهیچکدام  از روابط بوی عشق نمیدهندبه سادگی  هر روزمان رابا شخصی جدید سر میکنیمبه س . . .

Peyvand Moy Bafteh

Lyric :Fatemeh Karzai 
Music :Mohammad Kalhor  

Arrangement :

Download Mp3 - 128

Download Mp3 - 320
دانلود آهنگ جدید | بیا تو موزیک | MyBiaToMusic | Bia2Music . . .

Peyvand Donyaye Cheshat

Lyric :Fatemeh Pirmoradiyan   
Music : Mohammad Kalhor 

Arrangement :

Download Mp3 - 128

Download Mp3 - 320
دانلود آهنگ جدید | بیا تو موزیک | MyBiaToMusic | Bia2Music . . .

نوشِِِِِِِِِ ِوجودت. :)

به دنبال چـــه میگـــردی ؟؟!!!آرامـــــش؟!اگـــر آن را در کـوچه پــس کوچه هــای گذشـــته یــا در خیال آینـــده جست و جــو میکنـــی که باید بگویــــم به کــاهــدان زده ای!!آرامش لحظات گذشتــه، گذشــــته است.حســرتــش مـانــده کــه خوردن نداردتلــخ است چون زهــــر.!آن را در خیـــالات آینـــده تصـــور کــرده ای؟!!چیـــزی که نیامده و نچشیـــده ای.!!!؟پــس بیمزه است.آرامش همیـــن حالاستچیزی که دنبــالش میگـردی، درون توستبه درونــت ب . . .

یک حدیث

 
عن فاطمة اهراء علیها السلام
مَنْ أصْعَدَ إلَی اللهِ خالِصَ عِبادَتِهِ، أهْبَطَ اللهُ إلَیْهِ أفْضَلَ مَصْلَحَتِهِ.بحار الأنوار، ج 70
حضرت زهرا سلام الله علیها می فرماید:
هر که عبادت خالصانه خود را به سوی خدا بالا فرستد، خداوند برترین مصلحت او را بر او فرو خواهد فرستاد.
 
 
روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی رامهرمز
 
ما را در پیام رسان سروش دنبال کنید 
https://sapp.ir/rumezidoوبلاگ اداره تبلیغات اسلامی رامهرمزhttp://ramhormoztablighat.blog.ir
صفحه اینستاگرام اد . . .

مسابقه آنلاین یوتنکیو(U10q)

 
سلامیوتنکیو یه مسابقه هیجان انگیز، آنلاین و رایگانه که هر شب داخل اپلیکیشن یوتنکیو برگزار میشه و همه می تونن در اون شرکت کنن. مسابقه به این صورت هست که تعدادی سوال 3 گزینه ای که هر کدوم 10 ثانیه فرصت پاسخ گویی دارن روی صفحه نمایش میاد و برنده کسیه که بتونه همه سوالات رو درست جواب بده.با جایزه نقدیدانلود از سایت یوتنکیو:u10q.comیادانلود از کافه بازارکد معرف: fatemeh.s123 . . .

ريشه يابي کلمه پرکاربرد ok

برای ریشه یابی کلمه ok نظریات مختلفی وجود دارد واینجا ما به دوتا از اون نظریه ها اشاره میکنیم .نظریه اول سال ها پیش درکشور انگلیس بعد از هرجنگ تعداد کشته هارا روی پرچم سفید رنگی مینوشتند ، مثلا 8K  و حرف k در کنار تعداد کشته هاهم حرف اول کلمه kill یعنی (کشته ، کشتن ) میباشد.اما در یک جنگی کشور انگلیس هیچ کشته ای نداشته و روی آن پرچم سفید نوشته شده است 0k و چون صفر در انگلیسی اُو تلفظ میشود و از آن روز به بعد مردم برای اینکه بیان کنند هیچ مشکلی وجو . . .

رفتی.

رفتینگفتی که نبودِ خندهایت راچالِ گونه ات رامهربانیت راآهمظلومیتت که ورد زبان همه است را چگونه تحمل کنم؟با دلِ تنگم چه کنم؟!؟با خاطراتت چه کنم؟!مرورشان جانم را به لب رسانده.حالم از افعال ماضی بهم میخورد که با هربار شنیدنشان از زبان دیگران نبودنت را چون پتکی کرده و بر "دلم"میکوبد و خونش میکندباورت میشود!؟!؟ بخاطر نبودِ تو دور هم جمع شده ایم و هنوز فکر میکنم در حیاط قدم میزنی و آن لبخندهای نابت را به ما هدیه میدهی. آه لبخندهایت . . .

.دیوانه کیست؟!!!!.

تا بحال به این فکر کرده ای  که "دیوانه کیست؟!!!"بعضی ،لقب دیوانه را به انسانی میدهند که رفتارش عجیب است چون عقلش به او دستور رفتار  درست را نمیدهد و کردارش به چشم همین "بعضی" مضحک می آیداما  من میگویم حقیقت چیز دیگریست.!دیوانگان که اینچنین نیستند!!دیوانه کسیست که عقلش سالم است و کار و کردارش دست خودش است و آن چند گرم  چربی دستور رفتار صحیح به او میدهد اما با این همه،دیوانه استمیدانی چرا؟!چون به قولی عقلش سالم است اما کارش شده حسرت و ناله و ضج . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)