98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

pdf کتاب ایمونولوزی رویتgo

پیشنهاد کتاب

دراین هفته می خواهم کتابی به علاقه مندان موسیقی معرفی کنم.کسانی که دوست دارند علم آهنگسازی وآوازخوانی رایادبگیرند این کتاب تاحدودی به آنان کمک می کند.نام کتاب آهنگسازی آوازخوانی به زبان ساده است.نویسنده این کتاب استادحسن زندباف است.ناشراین کتاب سوره مهراست واین کتاب راهم اکنون می توانید درکتابخانه هادریافت کنید.یکی ازویژگی های آن مختصربودنش است.  . . .

اموش سی شارپ

سی شارپ یکی از برترین زبان های برنامه نویسی شئ گرا و بازی سازی است
در این کتاب می توانید به دنبال یادگیری ان باشید
 
لینک از سایت کتاب سبز
 
دانلود کتاب
 
و این کتاب به نقل از سورس باران کامل ترین کتاب آموزشی است . ( پایین )
 
دانلود کتاب
  . . .

24 آبان روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار گرامی باد

 
 
در لوح و قلم شاهد آثار کتاب استسر منزل و مقصود گهربار کتاب استتاریخ اگر ثبت شده در صف ایامتصویر ُرخش در خور گفتار کتاب استرب ازلی نور جلی بر قلم آموختبنویس که این دفتر پر بار کتاب استدر عرش قلم قامت خود تا که بیاراستبر سجده سر آورد که دلدار کتاب استهر نکته که بر چهره آثار نشستهدر سینه لوح همدم و معیار کتاب استاعجاز حقیقت بطریقت دو رقم زداوّل به قلم بعد به رخسار کتاب استدر حرکت هر ذرّه چه در عرش و چه در فرشمنقوش سخن سینه پر کار کتاب استهر نک . . .

خلاصه کتاب بی‌شعوری

کتاب بی‌شعوری نوشته‌ی خاویر کرمنت و ترجمه آقای محمود فرجامی است. نویسنده این کتاب به این نکته تاکید دارد که بی‌شعوری نوعی بیماری است و خودش نیز یک بی‌شعوری است که درمان شده. مترجم کتاب بی‌شعوری گفته است که محتوای کتاب طنزآمیز است و هیچ یک از وقایع و نام‌های یادشده واقعی نیستند.چه بی‌شعور باشید و چه درگیر با بی‌شعورها، با انتخاب این کتاب دست‌کم راهنمای خوبی انتخاب کرده‌اید و راه را عوضی نرفته‌اید.این کتاب شامل ۵ بخش کلی است که در ه . . .

24 آبان روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار گرامی باد

 در لوح و قلم شاهد آثار کتاب استسر منزل و مقصود گهربار کتاب استتاریخ اگر ثبت شده در صف ایامتصویر ُرخش در خور گفتار کتاب استرب ازلی نور جلی بر قلم آموختبنویس که این دفتر پر بار کتاب استدر عرش قلم قامت خود تا که بیاراستبر سجده سر آورد که دلدار کتاب استهر نکته که بر چهره آثار نشستهدر سینه لوح همدم و معیار کتاب استاعجاز حقیقت بطریقت دو رقم زداوّل به قلم بعد به رخسار کتاب استدر حرکت هر ذرّه چه در عرش و چه در فرشمنقوش سخن سینه پر کار کتاب استهر نکته . . .

کتاب های از دست رفته ام :(

به شدت دلم میخواست کتاب های بچگیمو الان میداشتم میدادم به پسرخالم که الان ۸ سالشه و سن خوبیه برای خوندن کتاب های کودک اما متاسفانه وقتی کلاس چهارم بودم مامانم همه کتاب داستانامو داد به دخترخالش که بده به بچه هاش :/// هیچوقت گریه های اون شبم یادم نمیره و هنوز که هنوزه یادش میفتم داغ دلم تازه میشه و به هیچ وجه نمیتونم مامانمو ببخشم  کتاب های عزیزم :( . . .

دانلود رایگان کتاب تختخوابت را مرتب کن pdf

دانلود کتاب تختت را مرتب کن
نویسنده: ویلیام مک ریون
تعداد فصل: 10 فصل
تعداد صفحات: 77صفحه
 کتاب:پی دی افpdf
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
دانلود رایگان کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختخواب را مرتب کن دانلود رایگان کتاب تختت را مرتب کن pdf دانلود کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن رایگان خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن . . .

عضویت رایگان به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی

باسلام و تبریک فرا رسیدن هفته کتاب و کتاب خوانی به اطلاع می رساند،عضویت در کتابخانه آیت اله شیخ عبدالنبی کجوری شهر پول روزهای شنبه و یک شنبه مورخ98/8/25 و98/8/26 رایگان می باشد.لذا علاقه مندان و دوستداران کتاب و کتاب خوانی میتوانند به کتابخانه مراجعه فرمایند. . . .

درباره ی کتاب و کتابفروشی

اینجانب در حوزه ی کتاب فعالیت دارم و چون خودم فرد کتابخوانی هستم
و بعضا نبود بعضی از کتاب ها برایم دغدغه می شد و می شود و الان این
امکان خدا رو شکر که برایم فراهم شده است تا با کتاب و کتابفروش ها
که با مراکز پخش کتاب چه دست اول و چه دست دوم در ارتباطند بیشترین تعامل و
ارتباط را دارم لذا خواهشمندم دوستانی که در جستجوی کتابی هستند
ادامه مطلب . . .

کتاب یا پی دی اف؟

مسلما کتاب خوندن لذتش از هزار تا پی دی اف بیشتره.اما آیا ارزششو داره به خاطر این کتاب ها میلیون ها درخت قطع شن؟خب ما میتونیم کتاب های موردعلاقمون رو به همون روش قدیمی داشته باشیم و کتاب هایی رو که شاید هیچ وقت اصلا بازشون نکنیم،به صورت پی دی اف داشته باشیم تا روزی شاید فایده دار باشن. . . .

چالش مطالعه کتاب ۲۰۲۰!

در پایان سال میلادی ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ هم در مورد چالش مطالعه کتاب در گودریدز نوشته بودم. امسال این عدد به ۹۲ رسید و باز هم نتوانستم به میزان تعیین شده ۱۰۰ کتاب در سال برسم.
تعداد کتب خوانده شده در سال‌های گذشته بدین ترتیب بود:
سال ۲۰۱۴: ۲۷ کتاب از ۴۰ کتاب
سال ۲۰۱۵: ۲۵ کتاب از ۴۰ کتاب
سال ۲۰۱۶: ۴۷ کتاب از ۶۰ کتاب
سال ۲۰۱۷: ۳۶ کتاب از ۸۰ کتاب
سال ۲۰۱۸: ۶۶ کتاب از ۸۰ کتاب
سال ۲۰۱۹: ۹۲ کتاب از ۱۰۰ کتاب.
به نظرم برای سال ۲۰۲۰ هم باید همین ۱۰۰ کتاب را هدفگذ . . .

کتاب استعداد تحصیلی

کتاب استعداد تحصیلی همپا به چاپ رسید. این کتاب ویژه کنکور دکتری علوم پایه است. کتاب حاضر یک مجموعه بی نظیر برای استعداد تحصیلی است.
ویژگی های این کتاب عبارتند از:
ادامه مطلب . . .

هفته کتاب وکتابخوانی مبارک باد

نامگذاری روز کتاب و کتاب خوانیدر سال 1372 خورشیدی 24  آبان به عنوان روز کتاب و کتاب‌خوانی تعیین شد. این روز، یکی از روزهای هفته کتاب نیز هست. نخستین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در روزهای چهارم تا دهم دی ماه سال 1372 با پیام رهبر فرزانه انقلاب اسلامی برگزار شد.در هفته کتاب، در مدارس، مساجد، دانشگاه‌ها، و استان‌های کشور نمایشگاه‌ها و جشن‌های کتاب و سخنرانی در موضوع چاپ و نشرِ کتاب برگزار می‌شود. نقش کتاب در انتقال علومکتاب، محصول تجربه های . . .

چقدر کتاب و دوست داری؟ کتاب کیمیاگر پائولو کوئلیو

نمیتونم درک کنم چقدر یه عشق کتاب میتواند کتاب را دوست داشته باشد اما میشه حس کرد از جانش  برای کتاب مایه میگذارد
 
کتاب خوندن مثل اعتیاد به چیزی آدمو شیفته خودش میکنه
 
اما باید در مسیر درست ازش استفاده کرد بلکه باید کتاب خوند و خوند تا به نتیجه درستی رسید.
 
کتاب یار و یاور آدمای با استعداده چون با خوندن کتاب میتونن خلاقیت ایجاد کنن و به نتایج شگرفی برسند.
 
پس کتاب بخونید و نگذارید این استعداد در شما گم بشه
 
بگذارید این استعداد خوب در شما نه . . .

Harry potter

هری پاتر، نام مجموعه فیلمی است به نویسندگی: رولینگ که نویسنده معروفی است و با انتشار کتاب های هری پاتر مشهور شد.  در اول کتاب های هری پاتر منتشر شد و طرفداران زیادی را جذب کرد. ولی فروش کتاب علاوه بر سود کم طرفداران کمتری هم نسبت به فیلم و سریال دارد.پس نویسنده کتاب و چند گارگردان تصمیم به ساخت فیلم از روی کتاب شدند، البته داستان کتاب مقدار خیلی کمی با فیلم تفاوت دارد.☆: با اینکه فیلم هری پاتر بسیار زیبا و تاثیر گذار است اما عده زیادی از افراد . . .

جز از کل یک زندگی جذاب

جز از کل
جز از کل یکی از شیرین ترین کتاب هایی بود که به عمرم خوانده ام.من در طول کتاب با جسپر و خانواده اش زندگی کردم. من یک زندگی جداب داشتم. یک زندگی شیرین مکتوب. من عاشقانه کتاب را دنبال کردم. خندیدم، ناراحت شدم، یکه خوردم. کتاب جذابی بود. این کتاب نامزد جایزه من بوکر شد. برایم جالب بود که چگونه می شود اولین اثر یک نویسنده ی گمنام در استرالیا به این زیبایی باشد و سپس خود را با این کتاب آنقدر در جهان معروف کند که به ایران هم آوازه کتابش برسد و بخ . . .

قوانین مالی و محاسباتی

کتاب مجموعه پرسشهای چهارگزینه ای قوانین مالی و محاسباتی و اداری تالیف آرش شمسه از انتشارات ترمه تهران بهترین و منحصر بفرد ترین کتاب استخدامی قوانین هست. کتاب به کاملی این کتاب که خط ب خط مواد قانون پوشش بدهد و از سوال تستی تالیف شده باشد در بازار کتاب ایران نیست.
دارای بیش از ۸۲۲ سوال تالیفی و مفهومی که داوطلبان با مطالعه این کتاب ب راحتی به بالاترین درصد در آزمون استخدامی خواهند رسید.
برای درخواست کتاب با شماره زیر تماس بگیرید 
              . . .

نشست کتاب

با توجه به شعار شهر می خواند  کافه کتاب را برگزار میکنیم روز دوشنبه 27آبان  ساعت 16  به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی نشست کتاب خوان در کافه چرخ  مجتمع شریف لیالستان که توسط خانم شریف اداره میگردد با عنوان کافه کتاب و با حضور خانم های خانه دار برگزار می گردداز تمامی بانوان و مادران  کتاب خوان دعوت میشود در این برنامه شرکت نمایند . . .

قاچاق کتاب - انبار زیرزمینی کتاب

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، همین اطراف تهران، درست چند کیلومتر آن طرف‌تر سوله ای مملو از کتاب‌های قاچاق و چاپ شده بدون مجوز جمهوری اسلامی ایران انبار شده است.همان کتاب‌هایی که زیر زمینی و بدور از چشمان ناشرانشان غیر مجاز منتشر شده و در سطح شهر به فروش می‌رسد، از مجاز و غیر مجاز، منتشر شده در داخل و آن سوی آب‌ها، با قیمت‌های دلاری و ریالی، همه و همه در انباری گرد آمده بود تا ناشران و خبرنگاران حوزه کتاب نتایج پیگیری‌های . . .

سخنان بزرگان در باره کتاب

سخن بزرگان در باره کتاب
• جامعه وقتى فرزانگى و سعادت مى‌یابد که مطالعه، کار روزانه‌اش باشد.
• "سقراط"
دانشگاه واقعى، جایى است که مجموعه‌اى از کتاب در آن جمع‌آورى شده باشد.
کارلایل”
کتاب را زیاد مطالعه کنید تا بفهمید که هیچ نمى‌دانید. مُنْتِسکیو
هنگام مطالعه کتاب، طرف صحبت فقط دانشمندان هستند
ساموئل اسمای”
در دنیا لذتی که با لذت مطالعه برابری کند، وجود ندارد.
" تولستوی"
هرچه بیشتر کتاب بخوانید، بیشتر از زندگی حقیقی برخوردار خ . . .

کتاب صد روسی

کتاب صد روسی رو از نویسنده ی محترم کتاب ، آقای میثم رشیدی دریافت کردم. آشنایی با ایشون انگیزه ی من برای نوشتن کتاب شهید محمد عبدی رو دو چندان کرد. بقیه آثار آقا میثم هم خواندنی هستند. با یه سرچ ساده میتونید پیداشون کنید. . . .

کتاب بررسی وثاقت کتب آسمانی چاپ شد

کتاب بررسی وثاقت کتب آسمانی نوشته استاد حجت الاسلام و المسلمین دکتر عزیزخانی، عضو هیئت علمی دانشگاه توسط انتشارات لوح سبز چاپ شد.
در این کتاب نویسنده محترم به بررسی تطبیقی کتاب های آسمانی پرداخته و اعتبار آنها را مورد ارزیابی قرار داده است.
این کتاب در 120 صفحه و در قطع رقعی چاپ شده است. برای تهیه کتب بر روی عکس کتاب کلیک نمایید. . . .

هه

ای کاش کتابا گرون نمیشدن :(آخه نسخه ی دیجیتال واقعا ؟؟؟!!! کتابخونه هم خوبه هااا اما اون کتابی که مثلا میرم از شهر کتاب یا نشرچشمه یا هر جای دیگه میخرم خیلی فرق میکنه با کتابی که از کتابخونه غرض (قرز,غرز,قرض) میگیرم . الان دلم کتاب میخواد . یه کتاب خوب که بگیرم و بخونم . کتاب هم که خوب باشه زود تموم میشه . فرض کن بخوای هر ماه 3 تا 40 تومن فقط پول کتاب بدی . حالا بگذریم از چیزای اضافه ای که وقتی پام وا شد به کتابفروشی میخرم :) دلم خودکار اکلیلی با مداد . . .

ویژه برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه ولیعصر عج هشتگرد

در هفته کتاب و کتابخوانی کتابخانه ولیعصر عج برنامه های متنوعی از قبیل:شاهنامه خوانی،جمع خوانی کتاب،خلاصه نویسی کتاب،مسابقه نقاشی،برپایی نمایشگاه کتاب،بازدید مدارس از کتابخانه و . برگزار کرد.  . . .

معرفی کتاب

بنام خدا
ضمن سلام و خدا قوت به دوستان بزرگوارم و اساتید محترم
خوشبختانه کتاب " اشعار آئینی حبیب "
بعداز چاپ پی در پی به بازار عرضه شد و لذا جلد دوم و تکمیلی کتاب مذکور با عنوان "چکامه های آئینی و عاشورایی"  در دست چاپ میباشد
که ان شا الله بزودی توسط پخش های کتاب به بازار عرضه میگردد
که متعاقبا نحوه ی تهیه این کتاب به سمع نظر دوستان خواهد رسید
لازم به ذکر است که کتاب مذکور توسط انتشارات آفرینش چاپ و انتشار می یابد
پیروز باشید
حبیب رضائی رازل . . .

قیمت کتاب رابطه عبد و مولا

قیمت کتاب رابطه عبد و مولا با توجه به محتوای ارزشمند آن مناسب می باشد.
کتاب رابطه عبد و مولا از بهترین کتاب های توصیف کننده مفاهیمی مانند جبر و اختیار، قضا و قدر و نوع مالکیت بنده در مقابل خداوند متعال است.
این کتاب با زبانی شیرین و داستانی، مفاهیمی که به نظر خیلی ها سخت می آید، ساده بیان کرده است.
ارزش ریالی این کتاب بسیار بیشتر از این حرف هاست.
برای خرید این کتاب با موسسه عصر بیان معنوی در تماس باشید:
دفتر موسسه بیان معنوی: ۰۲۱۷۷۶۵۰۵۷۶
فروشگا . . .

نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب

این نمایشگاه به مناسبت هفته کتاب با موضوع پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) می باشد و روز نوزدهم آبان ساعت 9 صبح در کتابخانه شادروان حبیب نصراله زاده برگزار گردید که شامل 10 عنوان و 10 نسخه کتاب از منابع موجود در کتابخانه است. این سخن از ویکتور هوگو را به خاطر بسپارید " خوشبخت، کسی است که به یکی از این دو چیز دسترسی دارد یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند. . . .

پوستر هفته کتاب بر اساس شعار حال خوش خواندن» طراحی شده است

طراح پوستر هفته کتاب گفت: پوستر هفته کتاب، یک طرح آرمانی برای رشد فرهنگ کتاب‌خوانی در جامعه است و من با طراحی این پوستر سعی کردم حس و حال شعار هفته کتاب حال خوش خواندن» را در مردم ایجاد کنم. خبر کامل در ادامه مطلب . . .

کتابداران مساجد در هفته کتاب تقدیر می‌شوند

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی مساجد از برنامه‌های این نهاد در بیست و هفتمین هفته کتاب خبرداد و گفت: پویش مردمی نذر کتاب»، طرح اهدای کتاب به کتابخانه‌های روستایی و مناطق محروم، نذر کتاب در گردش و . در این هفته انجام می‌شود.
ادامه مطلب . . .

جوان و انتخاب بزرگ

اولین کتابی که از آقای طاهرزاده خواندم و تا مدت ها بعدش کتابی از ایشان نخواندم ، نه به خاطر اینکه کتاب خوبی نبود، اتفاقا کتاب خیلی خوبی بود، چراکه بعد از آن چند بار دیگر خواندمش، ولی خوب در آن مقطع از زمان افکاری داشتم که دوباره تا مدتی نتوانستم کتاب‌های ایشان را باز کنم، و الآن پشیمانم .باید زود تر از این‌ها سیر کتاب‌های ایشان را شروع می‌کردم.
دانلود و معرفی کتاب . . .

جوان و انتخاب بزرگ

اولین کتابی که از آقای طاهرزاده خواندم و تا مدت ها بعدش کتابی از ایشان نخواندم ، نه به خاطر اینکه کتاب خوبی نبود، اتفاقا کتاب خیلی خوبی بود، چراکه بعد از آن چند بار دیگر خواندمش، ولی خوب در آن مقطع از زمان افکاری داشتم که دوباره تا مدتی نتوانستم کتاب‌های ایشان را باز کنم، و الآن پشیمانم .باید زود تر از این‌ها سیر کتاب‌های ایشان را شروع می‌کردم.
دانلود و معرفی کتاب . . .

شعر کودکانه در باره کتاب

 
شعر در مورد کتاب
قشنگم و تمیزم                 پر از چراغ و میزم
 کتاب دارم فراوان              برای هر کتابخوان
چند تا کتابدار دارم             اعضای بسیار دارم
کتاب ها دسته دسته           در قفسه نشسته
کتاب دانه دانه                   بزرگ و کودکانه
چیده شده مرتب                از هنر و از ادب
کتاب مهربانند                   رفیق کودکانند
کتاب ها را باز کنید            با آنها پرواز کنید !
 
                                 . . .

دو قرن سکوت

این هفته کتاب دو قرن سکوت اثر دکتر عبدالحسین زرین کوب را خواندم. کتاب تاریخی بسیار خوب و جذابی است و اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار قرار می دهد. 
 
استنادات تاریخی ایشان به نظرم بسیار خوب و به جا است و به همه شما عزیزانی که احتمالا این کتاب را نخوانده اید هم توصیه می کنم حتما خواندن این کتاب ارزشمند را از دست ندهید.
 
شاد باشید . . .

زمین انسان‌ها

گاهی اوقات آدم که یک کتاب جدید رو شروع میکنه با خودش میگه چرا من زودتر سر این کتاب نرفتم. امروز بعد از خوندن سومین بخش از کتاب زمین انسان‌ها، بغض کردم که چی باعث شد که این کتاب رو بعد از خریدنش مدتها بزارم در قفسه کتاب و به سراغش نرم، یا اینکه چرا این کتاب رو سالها قبل تر از این ندیدم. با این حال میدونم اگه قرار بود این کتاب رو ۴ سال یا ۵ سال قبلتر از این میخوندم. جملاتش اینقدر تاثیرگذار تر نمیشد. مطمئنا نگاهی که امروز نسبت به زندگیم دارم باعث شد . . .

برنامه های فرهنگی هفته کتاب و کتابخوانی

1-غبارروبی مزار شهدای شهر2-نمایشگاه کتاب از منابع کتابخانه ای3-بازدید کلیه مدارس و مهدکودک های شهر3-نشست جمع خوانی کتاب4-نشست معرفی کتاب5- قصه گویی برای اعضای خردسال6-نشست کتابخوان کتابخانه ای و مدرسه ای7-مسابقه نقاشی ونویسندگی 8-جذب کتب اهدایی9-عضویت رایگان در این ایام . . .

مسابقه مرحله دوم کتاب خوانی

با سلام.مرحله دوم مسابقه کتاب خوانی(طرح باقرالعلوم)به اطلاع تمامی شهروندان عزیز میرساند،شرایط مسابقه به شرح ذیل می باشد :کتاب مربوط:کتاب رساله (احکام)مرجع تقلید(انتخابی خود)توجه داشته باشیدخواندن موضوعی از کتاب رساله مربوطه (انتخابی خود) ، بعدا(بعد از ثبت نام) به شما اعلام میشود.❗برای شرکت مرحله دوم مسابقه کتاب خوانی به کتاب خانه مسجد امام حسین علیه السلام سده لنجان مراجعه کنید.❗ساعات کاری:از ساعت۱۵تااذان مغرب و عشاءروزهای مراجعه:همه ر . . .

هزينه چاپ کتاب چقدر است؟

بسیاری از دانشجویان و اساتیدی که قصد دارند کتاب خود را به صورت مستقل به چاپ برسانند در زمینه هزینه چاپ کتاب اطلاعات  کمی دارند و همین عامل سبب شده است که بسیاری از متونی که قابلیت تبدیل  شدن به کتاب را دارد در دست دانشجویان و اساتید بماند. ما در انتشارات  نارون دانش بارها سعی نموده‌ایم امکانی را به وجود آوریم تا مولفان بتوانند  با استفاده از آن به بررسی قیمت نهایی چاپ کتاب بپردازند.هزینه‌های چاپ کتاب چقدر است؟هزینه چاپ &nb . . .

کتاب بخوانیم.

یک خواهش!
رهبر انقلاب اسلامی:من می خواهم خواهشی از مردم بکنم و آن این است: کسانی که وقت های ضایع‌شونده‌ای دارند؛ مثلاً در اتوبوس، تاکسی، مطب پزشک  و .، به‌هرحال اوقاتی را در حال انتظار به بیکاری می گذرانند، در تمام این ساعات، کتاب بخوانند. کتاب در کیف یا جیب خود داشته باشند. وقتی هم به مقصد رسیدند، نشانی لای کتاب بگذارند و در فرصت های بعدی باز کنند و از همان جا بخوانند. . . .

خوش آمدید!

سلام این وبلاگ جهت تبادل اطلاعات بین خوانندگان گرامی و نویسندگان کتاب ایجاد شده است. امید است ضمن مطالعه کتاب و بهره‌مندی از مطالب آن، با طرح سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود ما را در ارتقإ هرچه بهتر این کتاب یاری نمایید. . . .

معرفی اولین کتاب

کتاب های تام گیتس یک کتاب خنده دار برای کودکان ونوجوانان است. این کتاب خیلی پر فروش و پر از تصاویر و مطالب  خواندنی است          نویسنده ی این نوشته ها ی بامزه و تصاویر باحال خانم لیز پیشون است .این خانم درسال 1963 در لندن به دنیا سلام کرد  این کتاب درمورد پسرکی به نام تام است .این پسر، خواهر بد اخلاق و سیاه پوشی به نام دلیا دارد .تام دوستی به نام درک دارداولین کتاب ازمجموعه کتاب های تام گیتس  . . .

کتاب هایی درباره مدرسه شاد

مطالعه کتاب در یادگیری بسیار موثر است. کتاب های زیر بیشتر متعلق به مدیران،معلمان و والدین است. این کتاب ها راه و روش های گوناگونی را برای شاد کردن کودکان جلوی پای مامیگذارند.                                  برای مشاهده کتاب ها برروی تصویر زیر کلیک کنید.                                                                       . . .

کتاب درآمدی بر مهاجرت و امنیت

کتاب درآمدی بر مهاحرت و امنیتسلامبا توجه به اینکه چاپ اول کتاب در بازار موجود نیست و چاپ مجدد کتاب با قیمت های فعلی کاغذ بسیار گران خواهد بود به درخواست دوستان دانشجو فایل کتاب را به اشتراک گذاشتم برای دریافت فایل pdf کتاب اینجا کلیک کنید. . . .

بهترین راهکار برای پختن هر روز فیله مرغ

سلام
من یه سوالی از خانوم های محترم داشتم. فقط لطفا روشی رو که خودتون انجام دادید و به نتیجه مطمئنید بگید.
راستش من بدنسازی کار میکنم به صورت تقریبا حرفه ای، ولی چون به مکمل ها اعتمادی ندارم، خودم روزی 300-400 گرم فیله یا سینه مرغ میخرم و چربی هاش هم کاملا جدا میکنم و میپزم. 
چون این کار رو هر روز انجام میدم، ترجیحا دنبال کوتاه و مختصر کردن این فرایند پخت و آماده سازی هستم تا وقت زیادی ازم نگیره. برای همین روش هایی که تا حالا استفاده کردم رو میگم ک . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)